Galerie Harfa

Špičkový squash v Praze? Nájezd juniorů nebo exhibice Koukala s ... - Pražský deník

Pražský deník Špičkový squash v Praze? Nájezd juniorů nebo exhibice Koukala s ... Pražský deník ... s Toddem se moc neznám," prohlásil Koukal, který bude mít v letošním roce plné ruce práce. Vždyť 3. až 5. března se uskuteční mistrovství České republiky, tentokrát v nákupním středisku Galerie Harfa . O co půjde? Ubránit několikaletou neporazitelnost.Squash v roce 2017: Hon na suveréna Koukala, nájezd juniorů a ...Blesk.czvšech 2 zpravodajských článků »

Běžky si lze užít do sytosti i v Praze a okolí - Novinky.cz

Novinky.cz Běžky si lze užít do sytosti i v Praze a okolí Novinky.cz V Praze se dá také hned na několika místech bruslit pod širým nebem. Veřejná kluziště se nacházejí například pod Žižkovskou věží, na Vítězném náměstí nebo i před některými obchodními centry jako jsou Galerie Harfa či Arkády Pankrác. [celá zpráva] ...

Objem realitních investic v ČR loni dosáhl rekordních 91 mld. Kč - České noviny

České noviny Objem realitních investic v ČR loni dosáhl rekordních 91 mld. Kč České noviny V tomto segmentu patřily k největším transakcím akvizice Galerie Harfa spolu s Harfa Office Parkem a supermarkety společnosti Atrium Real Estate - Forum Ústí nad Labem, Forum Liberec nebo OD Kotva. Další významné transakce nákupních center by se ...a další »

Obchoďák v sousedství O2 Areny mění majitele. Harfu kupuje ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchoďák v sousedství O2 Areny mění majitele. Harfu kupuje ... iDNES.cz Developer Lighthouse Group prodal své nákupní a kancelářské centrum Galerie Harfa , které v těsném sousedství víceúčelové haly O2 Arena otevřel před necelými šesti lety. Novým majitelem se stal původem český fond Wood&Co. Lighthouse Group bude ...

Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy Blesk pro ženy (Registrace) Ve dnech 11.-13. listopadu 2016 slaví Galerie Harfa své 6. narozeniny a v rámci oslav chystá pro své návštěvníky spoustu dárků. Od pátku do neděle se mohou zákazníci těšit z mnoha slev a výhodných nákupů v jednotlivých prodejnách obchodního centra.

Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová Hospodářské noviny Dvě centra v Praze minulý rok pořídila skupina Wood & Company ~~vysočanskou Galerii Harfa a OC Šestka. I letos se dá podle odborníků na reality očekávat, že budou majetkové změny pokračovat. Na prodej je brněnská Olympia či podíl v OC Nový Smíchov ...a další »

Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... Hospodářské noviny V srpnu se stala majitelem vysočanské Galerie Harfa , stojící nedaleko O2 areny. Wood & Company je nezávislá středoevropská společnost, která se více než 25 let zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu ...Centrum Šestka mění majitele. Koupila jej Wood & CompanyEuro.czWood & Company koupila OC ŠestkaStavební fórumvšech 4 zpravodajských článků »

Galerie Harfa: čokoláda všude, kam se podíváš - Pražský deník

Pražský deník Galerie Harfa : čokoláda všude, kam se podíváš Pražský deník Praha - Do neděle 16. října mají příznivci čokolády možnost podívat se na ČokoFest 2016, který se koná v pražské Galerii Harfa . Pátý ročník připravuje tradičně Chris Delattre, Francouz, který se usadil v Česku. Čokoládové téma bude od pátku 21. října ...