Galerie Harfa

Galerie Harfa: čokoláda všude, kam se podíváš - Pražský deník

Pražský deník Galerie Harfa : čokoláda všude, kam se podíváš Pražský deník Praha - Do neděle 16. října mají příznivci čokolády možnost podívat se na ČokoFest 2016, který se koná v pražské Galerii Harfa . Pátý ročník připravuje tradičně Chris Delattre, Francouz, který se usadil v Česku. Čokoládové téma bude od pátku 21. října ...

Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... Hospodářské noviny V srpnu se stala majitelem vysočanské Galerie Harfa , stojící nedaleko O2 areny. Wood & Company je nezávislá středoevropská společnost, která se více než 25 let zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu ...Centrum Šestka mění majitele. Koupila jej Wood & CompanyEuro.czWood & Company koupila OC ŠestkaStavební fórumvšech 4 zpravodajských článků »

Investice do nemovitostí v Česku by se letos mohly přehoupnout ... - AVmania.cz

AVmania.cz Investice do nemovitostí v Česku by se letos mohly přehoupnout ... AVmania.cz Jednalo se o prodej City Tower a prodej Galerie Harfa a Harfa Office Park. Aktivní byli ve třetím čtvrtletí převážně čeští investoři, na které připadaly tři čtvrtiny celkového objemu. Hodnota investic od začátku roku do konce září dosáhla 1,46 miliardy ... a další »

Čokolády není nikdy dost - iDNES.cz

iDNES.cz Čokolády není nikdy dost iDNES.cz Na pražském Čokoládovém festivalu v galerii Harfa budou od čtvrtka 20. do pátku 21. října nabízeny nejrůznější čokoládové delikatesy. Milovníci čokolády a cukrovinek budou moci ochutnat a zakoupit nejrůznější pralinky, hořkou čokoládu, čoko pivo nebo ...

Podzim láká na slavnosti čokolády, gulášů i zvěřiny a kávu s Kafkou - iDNES.cz

iDNES.cz Podzim láká na slavnosti čokolády, gulášů i zvěřiny a kávu s Kafkou iDNES.cz Galerie Harfa v Praze bude opět hostit Čokoládový festival. Akce od pátku 21. října do neděle 23. října je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat, přiučit se vaření s čokoládou a ... a další »

Obchodní centra kvůli přespolním zavádějí parkovné - Pražský deník

Pražský deník Obchodní centra kvůli přespolním zavádějí parkovné Pražský deník ... omezovat komfort zákazníků, jsme připraveni zavést standardně placené parkování," reagovala manažerka Obchodního centra Šestka Jana Podoubská. Jako dlouhodobý problém zase vidí situaci marketingová koordinátorka Galerie Harfa Martina Tlustá.

Vítejte, kickboxeři. Legendy se poperou v Praze - Pražský deník

Pražský deník Vítejte, kickboxeři. Legendy se poperou v Praze Pražský deník Jejich cena se pohybuje od 499 do 999 korun pro dospělé. Mládež od 15 do 18 let a děti v doprovodu rodičů mají slevy. Už v pátek proběhne vážení všech kickboxerů. Zájemci mohou přijít v 15 hodin do Galerie Harfa . Vstup je zdarma. Čtěte také: Elita v ringu.a další »

Rozhlasové vlnění: Koblihy, běhání, rej a příJEMNÉ ulice - Rádia a televize

Rádia a televize Rozhlasové vlnění: Koblihy, běhání, rej a příJEMNÉ ulice Rádia a televize Dětské rádio Pigy zve na Velký kouzelnický rej prasátka Pigy a netopýrka Pierra, v sobotu 15. října v Galerii Harfa se odehraje několik představení a akcí při nejmenší posluchače. Moravská stanice RockMax opět nasazuje soutěž "Maxihra", posluchači si ...