Galerie Harfa

Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet iDNES.cz Rozhodujete se právě nad výběrem povolání? Přijďte do Galerie Harfa a vyzkoušejte si nejrůznější z nich od cukráře a pekaře, přes závodníka a řidiče, až po hrdinné policisty a záchranáře. Které z nich je to pravé pro vás?

V pražské Galerii Harfa byla zahájena unikátní atletická výstava - Pražský deník

Pražský deník V pražské Galerii Harfa byla zahájena unikátní atletická výstava Pražský deník V pražské Galerii Harfa byla zahájena unikátní atletická výstava. Praha /FOTOGALERIE/ - V podstatě celá historie české atletiky je k vidění v pražském obchodním centru Galerie Harfa , v bezprostřední blízkosti O2 areny, kde se v březnu příštího roku ... Nám hymny nehráli, říká Kratochvílová a těší se na tu první českou v ...iDNES.czvšech 7 zpravodajských článků »

Na střeše Galerie Harfa vyrostly olympijské ledové sochy - Pražský deník

Pražský deník Na střeše Galerie Harfa vyrostly olympijské ledové sochy Pražský deník Praha /FOTOGALERIE/ - Ledový skibob, skokan na lyžích, hokejový brankář. Na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze o víkendu vyrostla desítka unikátních soch, na které se přišly dívat stovky návštěvníků. Olympijské sportovce tvarovali z krychlí ...a další »

Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa - Blesk.cz

Blesk.cz Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa Blesk.cz Letní scéna Galerie Harfa letos vstupuje již do páté sezóny. Pro diváky je připraveno celkem 24 představení, která se odehrají v období od 12 července do 4. září 2016. Letošní ročník s názvem "Léto plné hvězd" představí celou řadu oblíbených českých herců.

Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho iDNES.cz Před pěti lety se v pražských Vysočanech slavnostně otevřelo obchodní centrum Galerie Harfa , a to v krásný čas 11. 11. 2010 v 11:11 hod. Brzy tedy oslaví své narozeniny. Na co se můžete těšit?

Nová expozice v hokejové Síni slávy představuje pražské kluby - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Nová expozice v hokejové Síni slávy představuje pražské kluby ceskatelevize.cz Praha - V Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa se otevřela výstava Praha, hokejové město. Expozice má představit šestici klubů z hlavního města. Vedle letošního finalisty extraligy Sparty Praha a účastníka baráže Slavie jde především o kluby ...

Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... - Místní kultura

Místní kultura Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... Místní kultura PRAHA: Ledové kvádry zde ožily v rukou skvělých umělců, kteří vdechly novou podobu například Makové panence a motýlu Emanuelovi, ladovskému kocouru Mikešovi nebo nechvalně proslulé dvojici domácích kutilů Pat a Mat. Netradiční pohádkové ...Postavy českých večerníčků tvořil z ledu i Indonésan. Problém měl s ...Pražský deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Zůstaňte v Praze! Průvodce týdeníku Euro víkendovou metropolí #5 - Euro.cz

Euro.cz Zůstaňte v Praze! Průvodce týdeníku Euro víkendovou metropolí #5 Euro.cz ... festival Elekce, kterému v týdnu přecházely zajímavé přednášky, diskuze a workshopy. Na víkend se akce přesouvá z Letné do nového a příjemného kulturního centra Prám nedaleko Harfy , kde si můžete vychutnat 36 hodinový hudební maraton nebo jen tak ... a další »