Galerie Harfa

Fotoreportáž: Tající politikové na střeše Galerie Harfa - Naše voda

Naše voda Fotoreportáž: Tající politikové na střeše Galerie Harfa Naše voda Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskutečnil již pošesté. V ledové verzi byl zpodobněn například prezident Miloš Zeman, ministr financí Andrej Babiš či ...

Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho iDNES.cz Před pěti lety se v pražských Vysočanech slavnostně otevřelo obchodní centrum Galerie Harfa , a to v krásný čas 11. 11. 2010 v 11:11 hod. Brzy tedy oslaví své narozeniny. Na co se můžete těšit?

Čokoládový kebab, pivo nebo víno: V Praze startuje festival ... - Blesk.cz

Blesk.cz Čokoládový kebab, pivo nebo víno: V Praze startuje festival ... Blesk.cz Milovníkům čokolády právě v Praze odstartoval ten nejdůležitější víkend. Galerie Harfa v Praze 9 totiž hostí už pátý ročník akce s názvem Čokoládový festival. Až do neděle 23. října tady máte jedinečnou možnost ochutnat rarity, které se jen tak nevidí ... a další »

Levný parking při koncertě nenajdete - Deník Metro

Deník Metro Levný parking při koncertě nenajdete Deník Metro Pokud jste byli zvyklí v průběhu návštěvy O2 areny parkovat své auto zdarma v blízké Galerii Harfa místo v přeplněných libeňských ulicích, máte smůlu. Vedení centra už s těmito lidmi došla trpělivost a zavedlo nový režim. V centru si tak od června za ...

Tahounem obchodních center je gastronomie - MediaGuru

MediaGuru Tahounem obchodních center je gastronomie MediaGuru ... Evropě poklesly o více než 30 %. V České republice se proinvestovalo 432 milionů EUR, což byl pokles oproti roku 2015 o 49%. Mezi největší transakce patřily akvizice obchodních center Forum Ústí nad Labem, Forum Liberec, Galerie Harfa a OD Kotva.a další »

Galerie Harfa se zahalí do ledového hávu už pošesté - Místní kultura

Místní kultura Galerie Harfa se zahalí do ledového hávu už pošesté Místní kultura Festival ledových soch je již šestým rokem oblíbenou stálicí programu Galerie Harfa . Koná se na její střeše a stane se příjemným zpestřením víkendového nakupování. Každý rok zde zruční umělci z Čech i zahraničí vytvoří několik neuvěřitelných soch ... a další »

Tisková zpráva: LCG New Media: nové prostory i klienti - Objevit

Objevit Tisková zpráva: LCG New Media: nové prostory i klienti Objevit LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa , ELAI, Týdny inovací, Inmotion, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV ...

Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... Hospodářské noviny V srpnu se stala majitelem vysočanské Galerie Harfa , stojící nedaleko O2 areny. Wood & Company je nezávislá středoevropská společnost, která se více než 25 let zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu ...Centrum Šestka mění majitele. Koupila jej Wood & CompanyEuro.czvšech 4 zpravodajských článků »