Galerie Harfa

Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... Hospodářské noviny V srpnu se stala majitelem vysočanské Galerie Harfa , stojící nedaleko O2 areny. Wood & Company je nezávislá středoevropská společnost, která se více než 25 let zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu ...Centrum Šestka mění majitele. Koupila jej Wood & CompanyEuro.czWood & Company koupila OC ŠestkaStavební fórumvšech 4 zpravodajských článků »

Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy Blesk pro ženy (Registrace) Ve dnech 11.-13. listopadu 2016 slaví Galerie Harfa své 6. narozeniny a v rámci oslav chystá pro své návštěvníky spoustu dárků. Od pátku do neděle se mohou zákazníci těšit z mnoha slev a výhodných nákupů v jednotlivých prodejnách obchodního centra.

Vstupte do říše pohádek s Galerií Harfa - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Vstupte do říše pohádek s Galerií Harfa Blesk pro ženy (Registrace) Navštivte Galerii Harfa a prožijte předvánoční čas ve společnosti oblíbených dětských hrdinů. Až do 8. ledna 2017 můžete zhlédnout unikátní výstavu kostýmů, kulis a rekvizit z nejoblíbenějších českých pohádek a užít si mnoho zábavy v rámci bohatého ...

Finále OKTAGONU se blíží. Vyhraju já, hlásá Běle. Borároš ukázal ... - iSport.cz

iSport.cz Finále OKTAGONU se blíží. Vyhraju já, hlásá Běle. Borároš ukázal ... iSport.cz Účastníci sobotního finále reality show O2 TV Sport OKTAGON mají za sebou oficiální vážení, které proběhlo v obchodní centrum Galerie Harfa . Početnému publiku se představila všechna hlavní esa a nouze nebyla ani o jedno velké překvapení.Finále OKTAGONU živě na O2 TV Sport! Boráros předvedl pohled ...O2Sport.czvšech 6 zpravodajských článků »

Vypadá jako trosečník, ale oči ho prozradily. Šimůnek by si musel ... - Týden.cz

Týden.cz Vypadá jako trosečník, ale oči ho prozradily. Šimůnek by si musel ... Týden.cz Miroslav Šimůnek, Kateřina Kristelová, Iveta Vítová, Kristýna Kloubková, běžně moderátoři různých televizních stanic. V nákupním centru Galerie Harfa se ale proměnili v malé děti - pokud si je s sebou rovnou nevzali jako například Kristelová nebo Vítová.

Nehoda ve Vysočanech: Tramvaj se tu srazila s autem - Blesk.cz

Nehoda ve Vysočanech: Tramvaj se tu srazila s autem Blesk.cz Nehoda se stala nedaleko obchodního domu Galerie Harfa . Řidič chtěl pravděpodobně přejet z jedné strany vozovky na druhou, ale nevšiml si blížící se tramvaje. Ta už nestihla zabrzdit. Řidič má zničenou přední část auta. "Přerušení provozu trvalo ... a další »

Pro dobrou věc. Hokejová Sparta opět ukáže "Sparťanskou krev" - Týden.cz

Týden.cz Pro dobrou věc. Hokejová Sparta opět ukáže "Sparťanskou krev" Týden.cz Před utkáním proběhne v přilehlém obchodním centru Galerie Harfa rovněž zápis do Registru dárců krvetvorných buněk IKEM. "Je nutné neustále doplňovat databázi o nové dárce, jelikož lékaři volí transplantaci kostní dřeně jako léčebnou metodu stále ...a další »

Budovu v Praze na Pankráci koupili za tři miliardy zakladatelé ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Budovu v Praze na Pankráci koupili za tři miliardy zakladatelé ... ceskatelevize.cz/ct24 Budovu Enterprise Office Centre v Praze na Pankráci koupili od developerské společnosti Erste Group Immorent společně RSJ Investments a zakladatelé Avastu Eduard Kučera a Pavel Baudiš. Kupní cena je tři miliardy korun. Podle údajů poradenské ...a další »