Galerie Harfa

Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa - FiftyFifty.cz

FiftyFifty.cz Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa FiftyFifty.cz Letní scéna Harfa nezapomněla ani na milovníky humoru, kteří si mohou vybírat z pestré škály českých bavičů. Na střeše Galerie Harfa se představí například Zdeněk Izer se svou show Zdeněk Izer a autokolektiv, hvězdy pořadu Na stojáka! Lukáš Pavlásek ...

Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho iDNES.cz Před pěti lety se v pražských Vysočanech slavnostně otevřelo obchodní centrum Galerie Harfa , a to v krásný čas 11. 11. 2010 v 11:11 hod. Brzy tedy oslaví své narozeniny. Na co se můžete těšit?

Kalendář od žáků má doma i ministr financí - Rakovnický deník

Rakovnický deník Kalendář od žáků má doma i ministr financí Rakovnický deník Studenti svoji práci prezentovali na Veletrhu studentských firem v Praze v Galerii Harfa mezi jednačtyřiceti firmami. Každá z nich měla svůj stánek. Práci firmy hodnotila porota, a to nejen uspořádání stánku, ale i sepsání výroční zprávy, prezentaci ...

Brankářský rébus: kdo proti USA? Vypadá to na Furcha, tuší Hašek - iDNES.cz

iDNES.cz Brankářský rébus: kdo proti USA? Vypadá to na Furcha, tuší Hašek iDNES.cz Dominik Hašek se culí při slavnostním otevření Síně slávy v pražské Galerii Harfa . | foto: Michal Šula, MAFRA. kvě 18 2016. Oba jako školáci obdivovali Dominika Haška, ve čtvrtek čeká jednoho z nich životní zápas. Kdo bude ve čtvrtfinále hokejového ...a další »

iStores se rozšiřují, přebírají síť prodejen Qstore - SuperApple.cz

ChannelWorld.cz iStores se rozšiřují, přebírají síť prodejen Qstore SuperApple.cz Dvě v Praze (Galerie Harfa a Atrium Flora) a jedna v Ostravě (Forum Nová Karolina). iStores se tak stane největším Apple Premium Resellerem na území České republiky a Slovenska. iStores po expanzi na slovenském trhu v posledních letech výrazně ...Konkurence: iStores otevře nové prodejny, dvě v Praze a jednu v ... ChannelWorld.czvšech 2 zpravodajských článků »

Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... - Místní kultura

Místní kultura Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... Místní kultura PRAHA: Ledové kvádry zde ožily v rukou skvělých umělců, kteří vdechly novou podobu například Makové panence a motýlu Emanuelovi, ladovskému kocouru Mikešovi nebo nechvalně proslulé dvojici domácích kutilů Pat a Mat. Netradiční pohádkové ...Postavy českých večerníčků tvořil z ledu i Indonésan. Problém měl s ... Pražský deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet iDNES.cz Rozhodujete se právě nad výběrem povolání? Přijďte do Galerie Harfa a vyzkoušejte si nejrůznější z nich od cukráře a pekaře, přes závodníka a řidiče, až po hrdinné policisty a záchranáře. Které z nich je to pravé pro vás?

VIDEO: Krtečka i Rákosníčka na střeše Harfy potrápí každý stupeň ... - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Krtečka i Rákosníčka na střeše Harfy potrápí každý stupeň ... iDNES.cz Maxipes Fík, Krteček nebo Pat a Mat. Příznivci kreslených pohádek pro nejmenší mohou v těchto dnech na střeše pražské nákupní Galerie Harfa obdivovat soubor večerníčkových postaviček z ledu. Umělci je brousili přímo před očima zvědavých nakupujících.