Galerie Harfa

Kreativu LCG New Media povede Petr Koubek - MediaGuru

MediaGuru Kreativu LCG New Media povede Petr Koubek MediaGuru LCG New Media pracuje pro značky Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa , youtuberský festival U-Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV ...a další »

Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Galerie Harfa slaví šest let a rozdává narozeninové slevy Blesk pro ženy (Registrace) Ve dnech 11.-13. listopadu 2016 slaví Galerie Harfa své 6. narozeniny a v rámci oslav chystá pro své návštěvníky spoustu dárků. Od pátku do neděle se mohou zákazníci těšit z mnoha slev a výhodných nákupů v jednotlivých prodejnách obchodního centra.

Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nový vlastník Galerie Harfa kupuje další obchodní centrum. Stane ... Hospodářské noviny V srpnu se stala majitelem vysočanské Galerie Harfa , stojící nedaleko O2 areny. Wood & Company je nezávislá středoevropská společnost, která se více než 25 let zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu ...Centrum Šestka mění majitele. Koupila jej Wood & CompanyEuro.czWood & Company koupila OC ŠestkaStavební fórumvšech 4 zpravodajských článků »

Kreativním ředitelem LCG New Media je Koubek - Médiář

Médiář Kreativním ředitelem LCG New Media je Koubek Médiář LCG New Media pracuje pro šest značek Omega Pharma, Bubbleology, Galerii Harfa , slovenský youtuberský festival U Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V jeho referencích jsou Česká spořitelna, Asus, Tour Espana, pojišťovna ERV, Ergo, ...Petr Koubek nastupuje jako kreativní ředitel do LCG New MediaObjevitvšech 4 zpravodajských článků »

Výběr únorových akcí, které jsou v Praze zadarmo - Deník Metro

Deník Metro Výběr únorových akcí, které jsou v Praze zadarmo Deník Metro O víkendu od 4. do 5. února se v nákupní Galerii Harfa chystá výstava Festivalu ledových soch, který letos nese titul Ledoví světoví státníci. Nenechte si ujít osobní setkání s královnou Alžbětou II., prezidentem Milošem Zemanem, ministrem financí ...

Galerie Harfa se zahalí do ledového hávu už pošesté - Místní kultura

Místní kultura Galerie Harfa se zahalí do ledového hávu už pošesté Místní kultura Festival ledových soch je již šestým rokem oblíbenou stálicí programu Galerie Harfa . Koná se na její střeše a stane se příjemným zpestřením víkendového nakupování. Každý rok zde zruční umělci z Čech i zahraničí vytvoří několik neuvěřitelných soch ... a další »

Fotoreportáž: Tající politikové na střeše Galerie Harfa - Naše voda

Naše voda Fotoreportáž: Tající politikové na střeše Galerie Harfa Naše voda Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskutečnil již pošesté. V ledové verzi byl zpodobněn například prezident Miloš Zeman, ministr financí Andrej Babiš či ...

Ledoví státníci, masopust na Veselém kopci, Mistrovství Pecky či ... - Týden.cz

Týden.cz Ledoví státníci, masopust na Veselém kopci, Mistrovství Pecky či ... Týden.cz První únorový víkend láká na zajímavé a jedinečné akce, mezi které patří například další ročník Festivalu ledových soch na střeše nákupní Galerie Harfa v Praze či tradiční masopust ve skanzenu na Veselém Kopci. Městys Pecka i letos pořádá mistrovství v ...