Galerie Harfa

KRÁTCE: Praha zažije noční food fest - Pražský deník

Pražský deník KRÁTCE: Praha zažije noční food fest Pražský deník V Galerii Harfa tak můžete dnes od 12 hodin zažít pravou zumba párty. Pigymu přijde s výukou pomoci mistr zumby Pavel Bouc. Klasické tancování ožíví kabaret nebo třeba show Karibik aneb jedeme na party v podání mistrů světa. Na návštěvníky čeká také ...

Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa slaví 5. narozeniny, buďte u toho iDNES.cz Před pěti lety se v pražských Vysočanech slavnostně otevřelo obchodní centrum Galerie Harfa , a to v krásný čas 11. 11. 2010 v 11:11 hod. Brzy tedy oslaví své narozeniny. Na co se můžete těšit?

Kam o víkendu? Na hanácké pupek, vojenské vozy či rytíře - Olomoucký deník

Olomoucký deník Kam o víkendu? Na hanácké pupek, vojenské vozy či rytíře Olomoucký deník Kombinace harfy , hoboje a ženského zpěvu slibuje výjimečný zážitek. Vydat se ... Pozorování Měsíce bude také věnována přednáška Karla Trutnovského z Hvězdárny Muzea a galerie v Prostějově, která je připravena na 11. srpna v olomouckém Mozarteu.

Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... - Místní kultura

Místní kultura Galerie Harfa hostila o prvním únorovém víkendu 5. ročník Festivalu ... Místní kultura PRAHA: Ledové kvádry zde ožily v rukou skvělých umělců, kteří vdechly novou podobu například Makové panence a motýlu Emanuelovi, ladovskému kocouru Mikešovi nebo nechvalně proslulé dvojici domácích kutilů Pat a Mat. Netradiční pohádkové ...Postavy českých večerníčků tvořil z ledu i Indonésan. Problém měl s ...Pražský deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa - Blesk.cz

Blesk.cz Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa Blesk.cz Letní scéna Galerie Harfa letos vstupuje již do páté sezóny. Pro diváky je připraveno celkem 24 představení, která se odehrají v období od 12 července do 4. září 2016. Letošní ročník s názvem "Léto plné hvězd" představí celou řadu oblíbených českých herců.

Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Harfa vám představí zajímavá povolání. Přijďte si je vyzkoušet iDNES.cz Rozhodujete se právě nad výběrem povolání? Přijďte do Galerie Harfa a vyzkoušejte si nejrůznější z nich od cukráře a pekaře, přes závodníka a řidiče, až po hrdinné policisty a záchranáře. Které z nich je to pravé pro vás?

VIDEO: Krtečka i Rákosníčka na střeše Harfy potrápí každý stupeň ... - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Krtečka i Rákosníčka na střeše Harfy potrápí každý stupeň ... iDNES.cz Maxipes Fík, Krteček nebo Pat a Mat. Příznivci kreslených pohádek pro nejmenší mohou v těchto dnech na střeše pražské nákupní Galerie Harfa obdivovat soubor večerníčkových postaviček z ledu. Umělci je brousili přímo před očima zvědavých nakupujících.

V pražské Galerii Harfa byla zahájena unikátní atletická výstava - Sport.cz

Sport.cz V pražské Galerii Harfa byla zahájena unikátní atletická výstava Sport.cz V podstatě celá historie české atletiky je k vidění v pražském obchodním centru Galerie Harfa , v bezprostřední blízkosti O2 areny, kde se v březnu příštího roku uskuteční halové mistrovství Evropy. Výstavu fotografií, medailí, sportovního náčiní a ... Nám hymny nehráli, říká Kratochvílová a těší se na tu první českou v ...iDNES.czvšech 7 zpravodajských článků »