Galerie Šantovka

Garden Food Festival zaplní park skvělým jídlem i celebritami. Co ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Garden Food Festival zaplní park skvělým jídlem i celebritami. Co ... Olomoucký deník Pořadatelé slibují rozšířené výstavní plochy, parkoviště P6 pro několik stovek vozů u Galerie Šantovka , více míst ve stanech i v otevřeném pavilonu G v případě nevlídného počasí, ale také větší nabídku restaurací a rychlejší odbavení u pokladen i ... a další »

Úkolem rodiče je plnit dítěti přání, říká maminka handicapovaného ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Úkolem rodiče je plnit dítěti přání, říká maminka handicapovaného ... Olomoucký deník Na Dni pro mámu se kromě Olomouckého deníku podílely i společnosti Atlant taxi, NH Collection Congress Olomouc, Rádio Haná, Clarion Hotel OLomouc, Bowland Bowling center v Galerii Šantovka , Aquapark Olomouc a Moravské divadlo Olomouc.

Ze svodky olomoucké policie - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Ze svodky olomoucké policie OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) "V sobotu krátce před osmnáctou hodinou využil vhodné příležitosti neznámý pachatel a z regálu ve značkové prodejně v Galerii Šantovka odcizil sedm kusů různého oblečení. Jednalo se především o trička, košile a bundu. Jejich hodnota byla vyčíslena na ...

Šéfkuchař Tomáš Levý láká na prvotřídní gastronomii, Garden Food ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Šéfkuchař Tomáš Levý láká na prvotřídní gastronomii, Garden Food ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Moderní restaurace Atmosphere v Galerii Šantovka je známá prvotřídní gastronomií a přívětivým prostředím. Pochutnáte si tu na pokrmech z poctivých českých surovin, při jejichž přípravě zohledňují kuchaři tradice a zároveň jim dodávají špetku aktuálních ...

Architekt Galerie Prostějov: Sál pro veřejnost je v projektu stále ... - Prostějovský deník

Prostějovský deník Architekt Galerie Prostějov: Sál pro veřejnost je v projektu stále ... Prostějovský deník Olomouc/Prostějov - Robert Bishop z architektonické kanceláře Benoy stojí za návrhy velkých obchodních center, která dnes stojí na různých místech Evropy i ve světě. Na Moravě je to Galerie Šantovka v Olomouci a Robert Bishop pracoval také na ...a další »

Michelinský kuchař v Olomouci: Snaha Čechů o gastronomii? Spíš ... - denik.cz

denik.cz Michelinský kuchař v Olomouci: Snaha Čechů o gastronomii? Spíš ... denik.cz Když se podíváte tady v Atmosphere, je tu příjemný interiér, za krásné peníze se tu člověk nají. Na opačném konci při vstupu (do Galerie Šantovka ) jsou fastfoody a tam je narváno. Takže snahou českého lidu o gastronomii bych to nenazýval. Spíš průšvihem.a další »

Jarní Flora se blíží, co od čtvrtka nabídne? - Olomoucký deník

Olomoucký deník Jarní Flora se blíží, co od čtvrtka nabídne? Olomoucký deník Pro návštěvníky Flory bezplatně uvolnila nedaleká obchodní Galerie Šantovka venkovní parkoviště. Dále je možné využít parkování na třídě 17. listopadu či například podzemní garáže na ulici Hanáckého pluku nebo u hlavního nádraží ČD. Řidiči však musí ...a další »

Vyzrálé hovězí na skvělý steak. Farma z Vysočiny otevřela první ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Vyzrálé hovězí na skvělý steak. Farma z Vysočiny otevřela první ... Olomoucký deník Olomouc - Jak si udělat doma steak a nemít z něj tvrdou podrážku? Základem je chutné, vyzrálé maso, které teď Olomoučanům nabízí nově otevřený obchod Mitrovsky Angus v olomoucké Galerii Šantovka . 14.4.2016. SDÍLEJ: Prodejna Mitrovsky Angus v ...a další »