Galerie Šantovka

S pohárem po pěti letech. Vítězný tým Sigmy se setkal s fanoušky - Olomoucký deník

Olomoucký deník S pohárem po pěti letech. Vítězný tým Sigmy se setkal s fanoušky Olomoucký deník Sigma! Sigma! V blízkosti Galerie Šantovka se ozývalo skandování, i když olomoucký fotbalový klub už má pár týdnů po sezoně. Fanoušci s bývalými hráči a trenéry tradičního hanáckého celku vzpomínali na akci nazvané Kučova pětka na pět let staré ...

HOST TELEFONOTÉKY: Richard Pogoda, jazzman - Český Rozhlas Vltava

Český Rozhlas Vltava HOST TELEFONOTÉKY: Richard Pogoda, jazzman Český Rozhlas Vltava ... Laďu Kerndla, Jana Kanyzu, Ondřeje Brzobohatého či Františka Řeháka a dceru Sandru. Už čtvrtou sezónu hraje pravidelně s velkým ohlasem v neděli odpoledne na piáno v nákupní galerii Šantovka pro náhodné kolemjdoucí s kolegou Mirkem Švihálkem.

Pozemek od fotbalové Sigmy koupila firma podnikatele Morávka - EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Pozemek od fotbalové Sigmy koupila firma podnikatele Morávka EuroFotbal.cz Tuto firmu vlastní podnikatel Morávek, který stojí za stavbou olomouckého nákupního centra Galerie Šantovka či za chystanými projekty kontroverzní výškové budovy Šantovka Tower a nových bytových domů Šantovka Living nedaleko historického centra ...

Kučova pětka. Fanoušci oslaví s hráči Sigmy pohárové vítězství z ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Kučova pětka. Fanoušci oslaví s hráči Sigmy pohárové vítězství z ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) ... United ve spolupráci s bývalým kapitánem Radimem Kučerou rozhodlo uspořádat vzpomínkovou akci Kučova pětka za účasti hráčů tehdejšího týmu i trenéra Petra Uličného. Proběhne v sobotu 17. června od 13 hodin v areálu obchodní Galerie Šantovka .

Pozemek pod tréninkovým hřištěm Sigmy koupila firma podnikatele ... - iDNES.cz

iDNES.cz Pozemek pod tréninkovým hřištěm Sigmy koupila firma podnikatele ... iDNES.cz Tréninkové hřiště fotbalové Sigmy Olomouc s umělou trávou, respektive pozemek pod ním, kupuje společnost patřící podnikateli Richardu Morávkovi, který stojí za stavbou nákupní Galerie Šantovka . Přibližně 13 500 metrů čtverečních půdy u plaveckého ...a další »

Tréninkový areál Sigmy koupil podnikatel Morávek, investor Šantovky - Olomoucký deník

Olomoucký deník Tréninkový areál Sigmy koupil podnikatel Morávek, investor Šantovky Olomoucký deník Plochu o rozloze zhruba 14 tisíc metrů čtverečních pořídil muž vlastnící obchodní Galerii Šantovka za 62 milionů korun. Jako první o novém vlastníkovi areálu informovala MF Dnes. Jméno kupce se už objevilo v katastru nemovitostí. "Pozemky koupila ...

Předprázdninová soutěž o 10 VIP vstupenek do pražského ... - Červenýkoberec.cz

Červenýkoberec.cz Předprázdninová soutěž o 10 VIP vstupenek do pražského ... Červenýkoberec.cz Léto a s ním neodmyslitelné prázdniny se nezadržitelně blíží. Mnozí maturanti a vysokoškoláci si dokonce zasloužené volno již užívají. S tímto slunečným obdobím přichází do kin i celá řada odpočinkových, dobrodružných, zábavných a akčních snímků jako ...a další »

Když do čela krajského úřadu zvolí člověka, který šikanuje úředníky ... - Zprávy Tiscali

Zprávy Tiscali Když do čela krajského úřadu zvolí člověka, který šikanuje úředníky ... Zprávy Tiscali Právě krajští památkáři totiž byli známí tím, že se v pozici odvolacího orgánu nebáli rušit rozhodnutí, která šla na ruku místním developerům, například týkající se připravované výškové stavby Šantovka Tower, která má vyrůst v centru Olomouce a - pokud ... a další »