Galerie Šantovka

Fakultka v Šantovce "půjčí" lidem robota, který umí šetrně operovat - Olomoucký deník

Olomoucký deník Fakultka v Šantovce "půjčí" lidem robota, který umí šetrně operovat Olomoucký deník Osahat si jej mohou dospělí i děti a chvíli si zkusit, jaké to je ovládat nejmodernější zařízení, které pomáhá zachraňovat lidské životy. "Lidé, kteří přijdou v pondělí a úterý do obchodní Galerie Šantovka , budou moci v době od 9.00 do 18.00 hodin ... Fakultní nemocnice Olomouc: Zkuste si práci chirurga s operačním ...ParlamentníListy.czvšech 2 zpravodajských článků »

Jak předejít utrpení kvůli proleženinám, poradí experti v Šantovce - Olomoucký deník

Olomoucký deník Jak předejít utrpení kvůli proleženinám, poradí experti v Šantovce Olomoucký deník Jak předejít utrpení kvůli proleženinám, poradí experti v Šantovce. Na nebezpečí proleženin, které ohrožují nemocné dlouhodobě upoutané na lůžko, upozorní ve čtvrtek odborníci v olomoucké v obchodní galerii Šantovka . včera 13:02. SDÍLEJ: Ilustrační ...

Galavečer Dobrého místa pro život: prodej fotografií Jana Procházky ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Galavečer Dobrého místa pro život: prodej fotografií Jana Procházky ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Během slavnostní akce si užijete výstavu fotografií Jana Procházky, která po tři týdny zdobila Galerii Šantovka a již od začátku měla charitativní rozměr. Právě 17. listopadu bude mít výstava svou derniéru v NH hotelu. "Velmi mě potěšil zájem z řad ... a další »

Dnešek: Slza, husí hody i působivá Aljaška - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Dnešek: Slza, husí hody i působivá Aljaška OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Jsme právě v polovině týdne. Jaká bude středa v Olomouci? Tak rozhodně vypečená, protože husí hody jsou v plném proudu,k ale také nabitá událostmi. Pojďte se s námi podívat... Skupina Slza se představí v Galerii Šantovka už v 17:00. Foto: ČTK/Kamaryt ...

Halloweenská soutěž o pět párů VIP vstupenek do multikina ... - Červenýkoberec.cz

Červenýkoberec.cz Halloweenská soutěž o pět párů VIP vstupenek do multikina ... Červenýkoberec.cz Máte již plány na letošní Halloween? Co ho strávit v kině? V multikině Premiere Cinemas v Praze, Olomouci a Teplicích myslí na dětské diváky i dospěláky. Ti odrostlejší se mohli krásné bát u předpremiéry filmu Jigsaw, který 26. října 2017 vstoupil do ... a další »

Dvanáctihodinová Filmová noc 2017 v Premiere Cinemas - Červenýkoberec.cz

Červenýkoberec.cz Dvanáctihodinová Filmová noc 2017 v Premiere Cinemas Červenýkoberec.cz Oblíbená akce všech milovníků filmů se vrací do multikina Premiere Cinemas v Praze, Olomouci a Teplicích. Filmová noc odstartuje v pátek 27. října 2017 v 18:00 hodin a těšit nás bude do brzkých ranních hodin v sobotu 28. října 2017. Zakoupíte-li si ...a další »

Dnešek: Langmajer s Gondíkovou, Tajemství touhy i freelancing - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Dnešek: Langmajer s Gondíkovou, Tajemství touhy i freelancing OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Kdo z vás ještě neviděl výstavu fotografií kolegy Honzy Procházky, která se koná k dvacetiletému výročí našeho portálu Olomouc.cz, má šanci už jen do 5.11. v Galerii Šantovka . Výstava je prodejní a výtěžek poputuje na dobročinné účely prostřednictvím ...

Obří společná malba ozdobila stěnu v Šantovce. Podílelo se na ní ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Obří společná malba ozdobila stěnu v Šantovce. Podílelo se na ní ... Olomoucký deník Díky tomu mohl útulek, který se ročně postará až o 600 zvířat, převzít šek na 55 300 korun. "Už minulý rok jsme v průběhu akce od Galerie Šantovka dostali granule a pamlsky v hodnotě 15 000 korun," vzpomíná Hana Dědochová z útulku v Neředíně.Obří koláž v Šantovce je hotováMetropole Olomouc (tisková zpráva)všech 4 zpravodajských článků »