Olympia Olomouc

Olympia Olomouc

Olympia Olomouc
12.2. - 26.2. 2012

Skokany Olomouc posílí dva Australané. Oddíl se chystá na start ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Skokany Olomouc posílí dva Australané. Oddíl se chystá na start ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Česká baseballová extraliga 2018 startuje na konci března. Olomoučtí baseballisté Skokani Olomouc se přes zimu intenzivně připravovali na další sezonu. Již nyní je zřejmé, že tým vedený hrajícím trenérem Jakubem Vojákem posílí dvě zahraniční posily z ...

Instore rádio Rossmannu přidalo hudbu, vysílá i náborové kampaně - Médiář

Médiář Instore rádio Rossmannu přidalo hudbu, vysílá i náborové kampaně Médiář Kromě hudby si vysílání rádia řídí každá prodejna Rossmannu sama. Reklamní spoty, jingly, časování programu a hlasitost závisí na potřebách konkrétní pobočky, stejně tak náborové spoty vysílají pouze provozovny, pro něž je aktuální. Kromě zajištění ...

Jednadvacítka se před klíčovými zápasy potýká s vytížením hráčů - EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Jednadvacítka se před klíčovými zápasy potýká s vytížením hráčů EuroFotbal.cz Brankáři: Jindřich Staněk (České Budějovice), Vojtěch Vorel (Sparta Praha), Jan Stejskal (Olympia Praha). Obránci: Karel Knejzlík (Liberec), Alex Král (Teplice), David Lischka (Jablonec), Michal Surzyn (Olomouc ), Ladislav Takács (Mladá Boleslav), Tomáš ... a další »

Startuje FNL: Žádná nuda. Naopak tlačenice o postup i strachování ... - eFotbal.cz

eFotbal.cz Startuje FNL: Žádná nuda. Naopak tlačenice o postup i strachování ... eFotbal.cz SFC Opava předvedl na jaře perfektní stíhací jízdu, ale i přes skvělou sérii výher Slezanům postup utekl, a to na úkor Baníku Ostrava, jenž do ligy doprovodil Sigmu Olomouc . Tým pod taktovkou Romana Skuhravého vsadil na udržení kádru, což se nakonec ...

Postup. Nic jiného Opavu nezajímá. Máme možná poslední šanci ... - Sport.cz

Sport.cz Postup. Nic jiného Opavu nezajímá. Máme možná poslední šanci ... Sport.cz V minulé sezóně Opava obsadila třetí příčku za postupující Olomoucí a Baníkem. Tentokrát by ráda všem ukázala záda ona. Případný postup by pro klub znamenal nemalé investice. Například do vyhřívaného trávníku. "Nutné výdaje, bez nichž bychom nemohli ... a další »

Nákupní centrum Šantovka v Olomouci se má rozšířit, firma chce 80 ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nákupní centrum Šantovka v Olomouci se má rozšířit, firma chce 80 ... Aktuálně.cz Olomouc - Společnost Office Park Šantovka chce výrazně rozšířit nákupní centrum Galerie Šantovka, které bylo v roce 2013 otevřeno nedaleko historického centra Olomouce a patří mezi deset největších nákupních komplexů v zemi. V nové čtyřpodlažní ... a další »

Vedoucí Opava si chce zajistit historický postup, čeká ji ale tuhý boj - Info.cz

Info.cz Vedoucí Opava si chce zajistit historický postup, čeká ji ale tuhý boj Info.cz Téměř kompletní 17. kolo bylo odloženo a v původním termínu se odehraje pouze nedělní duel Žižkova s Olympií . Změna programu ale nic nemění na ambicích účastníků FNL. Opavští lídři vedou o bod před Třincem a o dva před Příbramí a nechtějí přijít o ... a další »

Olomoucký casting České Miss potvrdil, že na Moravě jsou krásné ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Olomoucký casting České Miss potvrdil, že na Moravě jsou krásné ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) OC Olympia Olomouc byla první zastávkou při hledání České Miss 2018 a potvrdilo se, že na Moravě jsou opravdu krásné dívky. Původně se totiž očekávalo, že z castingu postoupí přibližně čtyři až pět dívek. "Soutěžící nás mile překvapily a s ostatními ... a další »