Olympia Olomouc

Olympia Olomouc

Olympia Olomouc
12.2. - 26.2. 2012

Vydejte se za lákavými chutěmi exotiky - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Vydejte se za lákavými chutěmi exotiky OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Jelikož v Olomouci není zatím žádný obchod s indickými potravinami, musíme si spoustu surovin nechávat speciálně dovážet," popisuje Surrender a dodává, že možná brzy zaplní díru na trhu a ke svému indickému bistru v Olympii a restauraci Saffron do ...

Olympia Olomouc s novými plochami - MaM.cz

Olympia Olomouc s novými plochami MaM.cz Nákupní centrum Olympia na okraji Olomouce by se mělo rozšířit o dalších 5500 metrů plochy. Vyplývá to z databáze posuzování vlivu staveb na životní prostředí EIA. Provozovatel nákupního centra Olympia Olomouc na svých internetových stránkách ...a další »

Olomoucká Olympia se rozroste o desítku obchodů, Šantovky se ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Olomoucká Olympia se rozroste o desítku obchodů, Šantovky se ... Olomoucký deník Obchodní centrum Olympia u Olomouce Vedení Olympie prozatím neposkytlo příliš konkrétní informace o tom, o jaký sortiment se jeho nabídka v budoucnu rozšíří. "V obchodech zaměřených především na zábavu a služby nabídneme nově práci více než ...a další »

Olomouc City i Olympia mají nové majitele - Olomoucký deník

Olomoucký deník Olomouc City i Olympia mají nové majitele Olomoucký deník Olympii od poloviny letošního roku vlastní akciová společnost Centrum Olympia Olomouc , která vznikla jako nová nástupnická společnost fúzí s firmou Holtera Property. Komplex má v nájmu Multi Mall Management Czech Republic. Ivana Kočí z vedení ...

V Plzni se mají lezci jako v ráji - Lezec

Lezec V Plzni se mají lezci jako v ráji Lezec Družba boulder - Ostrava Poruba Lezecké centrum Jihlava - Jihlava Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm. Prodejny · Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7. 2D chyty - Praha 6 HUDYsport - Frýdek - Místek. Kontakt. REDAKCE: martan lezec.cza další »

Řidič kolaboval v Británii, pomohli mu operátoři z Olomouce! - tn.cz

tn.cz Řidič kolaboval v Británii, pomohli mu operátoři z Olomouce ! tn.cz Co byste dělali, kdybyste byli v zahraničí, udělalo by se vám špatně, ale neuměli byste žádný cizí jazyk? Takovou zkušenost má český řidič kamionu Petr Šerý - ten začal kolabovat za volantem ve Velké Británii. Lékařské péče se mu nakonec dostalo díky ...

Kalendář závodů Světového poháru v lezení 2016 - Lezec

Lezec Kalendář závodů Světového poháru v lezení 2016 Lezec Sokolovna - Lomnice nad Popelkou Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny 9a - Olomouc. Prodejny · HANIBAL - Praha 2. AIX -lezecké chyty a stěny - Praha Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7. Kontakt. REDAKCE: martan lezec.cz. ŠÉFREDAKTOR:a další »

V řecké Olympii byla zažehnuta pochodeň pro hry v Riu - Český rozhlas

Lidovky.cz V řecké Olympii byla zažehnuta pochodeň pro hry v Riu Český rozhlas Na Panaténském stadionu v řecké Olympii byla zapálena olympijská pochodeň. Jeden ze symbolů her teď čeká dlouhá cesta, než bude za 106 dní zažehnut plamen v brazilském Riu de Janeiru při slavnostním ceremoniálu. Zapalování olympijské pochodně ...Putování olympijského ohně začalo. V řecké Olympii zapálili ... Lidovky.czvšech 12 zpravodajských článků »