Olympia Olomouc

Olympia Olomouc

Olympia Olomouc
12.2. - 26.2. 2012

U Olympie hořel kombajn - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) U Olympie hořel kombajn OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Zora přehrála jasně Bratislavu. Hráčku ŠKP Šarišskou odvezla sanitka · Mora prohrála v Litvínově po nájezdech · Házenkáři STM Olomouc se odhlásili ze soutěže · Lukáš Buchvaldek a Tomáš Zahradníček hodnotili výhru Sigmy nad Znojmem: "Musíme makat ...

Olomoucká Olympia se rozroste o desítku obchodů, Šantovky se ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Olomoucká Olympia se rozroste o desítku obchodů, Šantovky se ... Olomoucký deník Obchodní centrum Olympia u Olomouce Vedení Olympie prozatím neposkytlo příliš konkrétní informace o tom, o jaký sortiment se jeho nabídka v budoucnu rozšíří. "V obchodech zaměřených především na zábavu a služby nabídneme nově práci více než ...a další »

Olympia Olomouc s novými plochami - MaM.cz

Olympia Olomouc s novými plochami MaM.cz Nákupní centrum Olympia na okraji Olomouce by se mělo rozšířit o dalších 5500 metrů plochy. Vyplývá to z databáze posuzování vlivu staveb na životní prostředí EIA. Provozovatel nákupního centra Olympia Olomouc na svých internetových stránkách ...a další »

Susi Knabl z vedení IFSC a stěny v Imstu zemřela - Lezec

Lezec Susi Knabl z vedení IFSC a stěny v Imstu zemřela Lezec Olympia - Brno - Modřice Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem Družba boulder - Ostrava Poruba. Prodejny. HUDYsport - Hřensko Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8. Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7 ...a další »

Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst - iDNES.cz

iDNES.cz Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst iDNES.cz Velkou omšelou kostku s nápisem Tesco, která ční mezi Vaňkovkou a hlavním vlakovým nádraží v Brně, nejde přehlédnout. O přeměně socialistické budovy na moderní nákupní galerii se mluví už několik let. Nyní je však stejně jako obří Olympia v Modřicích ...a další »

Letní Everest je na stáncích a ve schránkách předplatitelů - Lezec

Lezec Letní Everest je na stáncích a ve schránkách předplatitelů Lezec KH Olomouc - Olomouc HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2. Prodejny. Rock Point - OC Nisa - Liberec HUDYsport - Jičín Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7. Kontakt. REDAKCE: martan lezec.cz. ŠÉFREDAKTOR: jirkas lezec.cz. INZERCE: standa lezec.cz

Adam Ondra o projektu 9c, MS v Paříži a Dawn Wall v Yosemitech - Lezec

Adam Ondra o projektu 9c, MS v Paříži a Dawn Wall v Yosemitech Lezec Rozhovor s Adamem Ondrou o projektu prvního 9c na světě, které by chtěl vylézt, o přípravě na MS v lezení v Paříži, kde se chystá na bouldry i obtížnost, a o podzimní návštěvě Yosemit s lezením na El Capitana a jeho slavnou cestu Dawn Wall, zveřejnil ... a další »

Drobné opravy - Lezec

Lezec Drobné opravy Lezec Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210 WallClub - Sezimovo Ústí ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice. Prodejny. Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7 NěcoNavíc.cz - České Budějovice Lezecké centrum Vertigo - Bratislava. Kontakt. REDAKCE: martan lezec.cz