Olympia Olomouc

Olympia Olomouc

Olympia Olomouc
12.2. - 26.2. 2012

Bude nová Česká Miss z Olomouce? Casting do soutěže je za dveřmi - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Bude nová Česká Miss z Olomouce ? Casting do soutěže je za dveřmi OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Chcete se stát Českou Miss? Nebo máte ve svém okolí dívku ve věku 17 až 25 let, které by se jí mohla stát? Potom zbystřete. Kolotoč castingů do národní soutěže krásy začne už za pár dnů v olomoucké Olympii . A ve hře jsou kromě prestižních titulů i ... a další »

Klokani míří za postupem, Olomouc si zastřílela - Sport.cz

Sport.cz Klokani míří za postupem, Olomouc si zastřílela Sport.cz Možná jsme teď ve fázi, kdy na nás únava trochu dolehla. Třeba za dva dny se už zase můžeme cítit líp," líčí autor prvního gólu Martin Hašek mladší. Klokani zakončí základní skupinu sobotním duelem proti Olympii Praha, která ve druhém úterním zápase ...

Protočili dvaadvacet hráčů. Skóre stejné jako v Plzni - Orlický deník

Orlický deník Protočili dvaadvacet hráčů. Skóre stejné jako v Plzni Orlický deník Trenér Vladimír Chudý v obou poločasech vyzkoušel celý širší kádr, v němž se mimo Jakuba Chlebouna, jenž s týmem trénuje po návratu z Kazachstánu, představil nově také útočník Daniel Bareš, který je v Ústí na zkoušce z Olympie Praha. Šanci dostali ...

Bohemce se v Tipsport lize daří, v dalším zápase srazila Varnsdorf - Týden.cz

Týden.cz Bohemce se v Tipsport lize daří, v dalším zápase srazila Varnsdorf Týden.cz Na začátku druhého poločasu sice vyrovnal Jakub Barac, ale závěr patřil favorizovaným "klokanům". Nejprve Dominik Mašek proměnil penaltu a vítězství pojistil třetím zásahem Brazilec Lucas Dias. Bohemians stačí k jistotě Final Four získat bod v ... Bohemians porazili Varnsdorf a v Tipsport lize podruhé vyhráliiSport.czBohemians v zimní lize porazili Varnsdorf. Gól dal i mladý BrazileciDNES.cz"Klokani" v Tipsport lize podruhé uspěli, Sigma rozstřílela Hradec ...ČT sportvšech 7 zpravodajských článků »

Investor chce rozšířit nákupní centrum Šantovka v Olomouci - Finance.cz

Investor chce rozšířit nákupní centrum Šantovka v Olomouci Finance.cz Podle některých odborníků může Šantovka Tower poškodit panorama historického centra Olomouce . Podle podnikatele Richarda Morávka, který se na projektu Šantovka podílí, podobné obavy nejsou na místě. Nákupních center v Olomouci přibývá. V roce 2012 byla ... a další »

Šantovka se rozroste na druhý břeh, přibude obchoďák Galerie 2 - Olomoucký deník

Olomoucký deník Šantovka se rozroste na druhý břeh, přibude obchoďák Galerie 2 Olomoucký deník Podle Zdeňka Volfa se Olomouc CITY daří. Muselo však investovat, zapracovalo na vizuální podobě a proměnilo skladbu nájemců. Šantovce však účinně čelí hlavně polohou na okraji Olomouce u výpadovky na Hradec Králové. "Rozšíření Šantovky se neobáváme. Je ... a další »

Vlaky o Vánocích omezí provoz a na Štědrý den otevře jen 18 pošt ... - Blesk.cz

Blesk.cz Vlaky o Vánocích omezí provoz a na Štědrý den otevře jen 18 pošt ... Blesk.cz Na Štědrý den bude mít dopoledne do 12:00 hodin otevřeno devět pošt v Praze, mimo jiné hlavní pošta nebo pošta na Letišti Václava Havla. Otevře také pobočka v nákupní zóně ve středočeských Čestlicích u Prahy, v Pardubicích u Globusu, v brněnském ... a další »

Jan Urban mladší: Možná se někdy v budoucnu vrátím - Bruntálský a krnovský deník

Bruntálský a krnovský deník Jan Urban mladší: Možná se někdy v budoucnu vrátím Bruntálský a krnovský deník Slavoj Olympia se po podzimu v krajském přeboru pohybuje v čele tabulky krajského přeboru. Rozhodně, jsem v dennodenním kontaktu s tátou, který je předsedou oddílu. Pravidelně se o fotbale bavíme a jsem moc rád za to, kde se Bruntál aktuálně nachází ...