Olympia Olomouc

Olympia Olomouc

Olympia Olomouc
12.2. - 26.2. 2012

Dvojitý hattrick! Mario Lička se v předkole MOL Cupu blýskl šesti góly - iSport.cz

iSport.cz Dvojitý hattrick! Mario Lička se v předkole MOL Cupu blýskl šesti góly iSport.cz ... Sedlčany - Táborsko, Karlovy Vary - Králův Dvůr, Červený Kostelec - Hradec Králové, Neratovice-Byškovice - Převýšov, Čáslav - Příbram, Hrobce - Brozany, Živanice - Olympia Praha, Hořovicko - Štěchovice, Malše Roudné - Benešov, Dobříš - Litoměřicko ... a další »

Pronájem České restaurace, OC Olympia, Olomouc - iDNES.cz

iDNES.cz Pronájem České restaurace, OC Olympia , Olomouc iDNES.cz Nabízíme k pronájmu Českou restauraci, v obchodním centru OLympia , Olomouc , ulice Olomoucká 90, Velký Týnec 2. Stav objektu je velmi dobrý. V obchodním centru se nachází obchodní jednotky, služby, dětský koutek. Nabízený prostor má celkovou ...

Flash Open a Flash Open Junior 2017 - výsledky - Lezec

Lezec Flash Open a Flash Open Junior 2017 - výsledky Lezec O víkendu 20.5.-21.5.2017 se v Olomouci odehrály ve velké parádě dva závody v boulderingu pro širokou veřejnost Flash Open a Flash Open Junior. Již třetího ročníku závodů probíhajících na lezeckých profilech umístněných ve venkovních a vnitřních ...a další »

SP 2017 bouldering Vail, USA bude bez Martina Stráníka - Lezec

Lezec SP 2017 bouldering Vail, USA bude bez Martina Stráníka Lezec O víkendu je na programu další kolo SP v boulderingu, a to ve Vailu v USA. Na startovce není nikdo z ČR ani náš top bouldrista Martin Stráník. Martin se po neúspěších v Asii, kde se mu nedařilo v kolmáčích, soustředí na trénink nového stylu a na ... a další »

V Hradci se druholigové derby hrát nebude, Olympia se stěhuje na ... - Sport.cz

Sport.cz V Hradci se druholigové derby hrát nebude, Olympia se stěhuje na ... Sport.cz V Hradci Králové se na podzim druholigové derby hrát nebude. Fotbalisté FK sice z nejvyšší soutěže sestoupili a Olympii se naopak podařilo i z druhého místa v České fotbalové lize postoupit o soutěž výš, jenže ke klání městských rivalů nedojde. Olympia ...

Hokejová mánie se blíží. Mora zve na nové sedačky a chce víc gólů - Olomoucký deník

Olomoucký deník Hokejová mánie se blíží. Mora zve na nové sedačky a chce víc gólů Olomoucký deník Olomouc - Dresy, šály, trička, čepice. Prostory obchodního centra nedaleko Olomouce oživily bílé a červené kombinace klubových oděvů hokejové Mory. Hanácký extraligový klub spojil tiskovou konferenci s autogramiádou, vedení promluvilo o cílech pro ...a další »

Severozápadní hřeben na Ostrvu III+ - Lezec

Lezec Severozápadní hřeben na Ostrvu III+ Lezec Mezi věží nad sestupovým chodníkem Ostrvy a Ostrvou samotnou se vypíná sice krátký, zato však velice sympatický hřebínek. Pokud jste na Popradském plese, chcete se rozlézt a nebo nemáte moc času před odjezdem domů, pak je tento tip právě pro vás.a další »

Vepřek zůstává věrný Olomouci. Podepsal smlouvu na další rok - iDNES.cz

iDNES.cz Vepřek zůstává věrný Olomouci . Podepsal smlouvu na další rok iDNES.cz Je to už pět let od nejslavnějšího momentu kariéry Michala Vepřeka. Ve finále českého poháru v Plzni proti Spartě se protáhl kolem soupeřů jako had a vypálil projektil za háčky zadní tyče. Fotbalové Olomouci sváteční střelec trefil první trofej v ...