OC Chodov

OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... Marketingové noviny V Centru Chodov se bude svatý Valentýn slavit po tři dny: 12., 13. a 14. února, vždy od 14 do 19 hodin. Všichni zamilovaní mohou vyjádřit své city na "Stěně polibků" nebo získat dvě letenky do Říma či dárkové karty pro romantické nákupy v Centru Chodov ...

Lak na nehty, který vydrží celou dovolenou - Blesk.cz

Blesk.cz Lak na nehty, který vydrží celou dovolenou Blesk.cz Autor: Alessandro. Pokud si na lakování netroufnete, můžete zajít na Striplac manikúru do Alessandro Express Nail Studia v OC Nový Smíchov nebo OC Chodov . Termín si rezervujte online na www.alessandrostudio.cz. Autor: komerční prezentace ...

Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... Aktuálně.cz Vedle přístavby nové části se modernizace postupně dočkají i stávající prostory centra. Nově bude vybudováno kino s 18 sály. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních a nabídne 296 prodejen. Provozovatel nákupního centra ...Centrum Chodov expandujeStavební fórumPražské Centrum Chodov čeká masivní rozšíření za 4,5 miliardyE15.czvšech 12 zpravodajských článků »

Novinky z realitního investičního trhu - Patria.cz

Patria.cz Novinky z realitního investičního trhu Patria.cz ... v roce 2016 budou otevřena dvě obchodní centra o celkové ploše 34 400 metrů čtverečních (Aupark Hradec Králové, Galerie Přerov) a v roce 2017 další dvě s plochou 53 700 metrů čtverečních (rozšíření obchodního centra Chodov a Central Jablonec ... a další »

Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... - Týden.cz

Týden.cz Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... Týden.cz Elektrořetězec Datart představil nový koncept prodejen - tzv. "Prodejnu 21. století". Hlavním motivem je humanizace prostoru. První pobočku v novém provedení otevřel Datart v pátek 25. září v pražském Centru Chodov . Nově je součástí prodejny kuchyňské ...a další »

Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... iDNES.cz Bagry demolují bývalé obchodní centrum . Nahradí ho nové. Chodovská Růže posledních pár let jen vadla. Do dvou let ji nahradí přístavba Centra Chodov . S demolicí je spojeno několik omezení pro kolemjdoucí. Investor s problémy počítal a najal brigádníky, ...

3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom - MediaGuru

MediaGuru 3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom MediaGuru Od soboty 3. říjny až nejméně do konce října bude technologická firma 3M provozovat v OC Chodov svůj prodejní showroom. V simulované koupelně, obývacím pokoji, pracovně a dílně představí část ze svého portfolia produktů, které mají díky chytrým ...a další »

Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském Centru ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském Centru ... ChannelWorld.cz Společnost Setos oznámila, že dne 1. 9. 2015 slavnostně otevře svou rekonstruovanou prodejnu iSetos Apple Premium Reseller v pražském obchodním centru Chodov . Nová prodejna se bude nacházet v přízemí obchodního centra a na ploše 132 m2 bude ...a další »