OC Chodov

Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... Aktuálně.cz Vedle přístavby nové části se modernizace postupně dočkají i stávající prostory centra. Nově bude vybudováno kino s 18 sály. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních a nabídne 296 prodejen. Provozovatel nákupního centra ...Centrum Chodov expandujeStavební fórumPražské Centrum Chodov čeká masivní rozšíření za 4,5 miliardyE15.czvšech 12 zpravodajských článků »

Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... iDNES.cz Bagry demolují bývalé obchodní centrum . Nahradí ho nové. Chodovská Růže posledních pár let jen vadla. Do dvou let ji nahradí přístavba Centra Chodov . S demolicí je spojeno několik omezení pro kolemjdoucí. Investor s problémy počítal a najal brigádníky, ...

3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom - MediaGuru

MediaGuru 3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom MediaGuru Od soboty 3. říjny až nejméně do konce října bude technologická firma 3M provozovat v OC Chodov svůj prodejní showroom. V simulované koupelně, obývacím pokoji, pracovně a dílně představí část ze svého portfolia produktů, které mají díky chytrým ...a další »

Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... - Týden.cz

Týden.cz Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... Týden.cz Elektrořetězec Datart představil nový koncept prodejen - tzv. "Prodejnu 21. století". Hlavním motivem je humanizace prostoru. První pobočku v novém provedení otevřel Datart v pátek 25. září v pražském Centru Chodov . Nově je součástí prodejny kuchyňské ...a další »

Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském OC ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském OC ... ChannelWorld.cz Společnost Setos oznámila, že dne 1. 9. 2015 slavnostně otevře svou rekonstruovanou prodejnu iSetos Apple Premium Reseller v pražském obchodním centru Chodov . Nová prodejna se bude nacházet v přízemí obchodního centra a na ploše 132 m2 bude ...a další »

Budova Růže na Chodově padá k zemi kvůli přístavbě vedlejšího ... - Pražský deník

Pražský deník Budova Růže na Chodově padá k zemi kvůli přístavbě vedlejšího ... Pražský deník Je uzavřena pasáž, která byla součástí budovy Růže. Pro pěší to není téměř žádné omezení, mezi budovou Růže a venkovním parkovištěm OC Chodov vede rovnoběžný chodník," uvedl Jiří Marušiak. Lidé směřující za nákupy na Chodov nebo na autobusové ...a další »

Na Chodově vyroste obří "megaplex". Pražané chodí do kina častěji - iDNES.cz

iDNES.cz Na Chodově vyroste obří "megaplex". Pražané chodí do kina častěji iDNES.cz Nahled GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude mít nejvíc prodejen v zemi. Vlastník nákupního Centra Chodov investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč, což je 165 milionů eur.... celý článek. více zpráv ...

Policie evakuovala obchodní centra Černý Most, Chodov a ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Policie evakuovala obchodní centra Černý Most, Chodov a ... Hospodářské noviny Policie ve čtvrtek odpoledne evakuovala obchodní centra Palladium a Černý Most v Praze. Anonym jim hrozil bombou. Pyrotechnici ani v jednom z center žádný výbušný systém nenašli. Evakuace Černého Mostu byla ukončena v 16:00, v Palladiu skončila ...a další »