OC Chodov

PROMĚNA ČTENÁŘEK: Blanka (59) z Prahy už ví, co může nosit! - Ahaonline.cz

Ahaonline.cz PROMĚNA ČTENÁŘEK: Blanka (59) z Prahy už ví, co může nosit! Ahaonline.cz Nijak razantně jsem ho nezkracovala, jen jsem ho poupravila, aby byl variabilní a dal se různě upravovat," popsala kadeřnice Iveta z kadeřnického salonu Klier v OC Chodov . "Vlasy jsem měla dost krátké, takže proměna střihu není tolik výrazná, ale nová ...

Přístavba OC Chodov stála 4 mld. Kč, nově nabídne 300 obchodů - České noviny

České noviny Přístavba OC Chodov stála 4 mld. Kč, nově nabídne 300 obchodů České noviny Největším centrem v ČR zůstává OC Letňany, které nabízí přes 180 obchodů na ploše přes 125.000 metrů čtverečních. Letos by mělo v Česku přibýt 57.000 metrů čtverečních plochy nákupních center. Rozšířena budou centra IGY České Budějovice a právě pražské ... Nový král mezi chrámy konzumu. Centrum Chodov láká na kino, kde ...iDNES.czNovou část Centra Chodov ve středu otevřou: Co nabízí stavba za 4 ...Blesk.czPetra Valentová: přístavba doplnila Centrum Chodov do elipsy ...MédiářPražský deník -MediaGuruvšech 9 zpravodajských článků »

Metropole Zličín má nového majitele, poloviční podíl získal vlastník ... - Echo24.cz

Echo24.cz Metropole Zličín má nového majitele, poloviční podíl získal vlastník ... Echo24.cz Francouzská skupina Unibail-Rodamco, které patří pražská obchodní centra na Chodově a Černém Mostě, se stala spolumajitelem Metropole Zličín. Skupina získala poloviční podíl ve firmě CGI Metropole, jež zličínské nákupní centrum ovládá. Zbývající ... a další »

Samsung otevřel novou značkovou prodejnu v pražském OC Chodov - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Samsung otevřel novou značkovou prodejnu v pražském OC Chodov ChannelWorld.cz Společnost Samsung expanduje - podobně jako Zásilkovna - do nového křídla pražského obchodního centra Chodov . Výrobce zde otevřel jsou již sedmou značkovou prodejnu v České republice. Nová prodejna Samsungu nabídne ucelené portfolio mobilních telefonů ... Samsung otevírá novou prodejnu v OC Chodov pctuningNová prodejna Samsungu na Chodově: nejrychlejší pořídí Galaxy ...SMARTmania.czvšech 7 zpravodajských článků »

Nákupní centra si oblíbila sauny. Společnost Saunia otevřela na ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nákupní centra si oblíbila sauny. Společnost Saunia otevřela na ... Hospodářské noviny Tento týden otevřela firma saunový svět v jednom z nejúspěšnějších obchodních center v zemi ~~v pražském OC Chodov . Jedná se v pořadí už o pátou pobočku Saunie v tuzemsku, přičemž všechny jsou v nákupních centrech. "Před čtyřmi lety i společníci ve ...

Huawei otevřel nový pop-up store v OC Chodov - pctuning

pctuning Huawei otevřel nový pop-up store v OC Chodov pctuning Poté, co Huawei uvedl na trh svou nejnovější řadu smartphonů Mate, otevřel v ČR svůj první pop-up store. Je to jeden z kroků, kterým se firma snaží dostat ještě blíže ke svým zákazníkům a dát jim tak možnost vyzkoušet si její produkty. Oficiální ... a další »

Centrum Chodov otevře novou část 11. října, včetně největšího ... - Médiář

Médiář Centrum Chodov otevře novou část 11. října, včetně největšího ... Médiář Pražské nákupní Centrum Chodov otevře 11. října svou novou část. Rozroste se tak ze současných 61.000 na víc než 100.000 metrů čtverečních. Přinese na 300 obchodů, včetně konceptu Designer Gallery, zóny prezentující zahraniční i lokální prémiové značky ...

VÝHERCI: vstupy na první Fashion Night v Cinema City - Týden.cz

Týden.cz VÝHERCI: vstupy na první Fashion Night v Cinema City Týden.cz Přijďte si užít s kamarádkami pohodový večer plný módy, zábavy, líčení a v neposlední řadě předpremiéru nového českého filmu režiséra Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Akce s názvem Fashion Night se koná v novém megaplexu Cinema City OC ... a další »