OC Chodov

Stoletý olivovník a čerstvé bylinky u každého stolu. Přichází řetězec ... - Týden.cz

Týden.cz Stoletý olivovník a čerstvé bylinky u každého stolu. Přichází řetězec ... Týden.cz Následovat budou další pobočky, v říjnu v OC Chodov a v roce 2018 v další lokalitě v Praze. Restaurace budou v ČR fungovat na bázi franšízy. Licenci pro značku Vapiano pro ČR a Slovensko vlastní už od roku 2015 manželé Miriam a Pavol Benčíkovi, ...

Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku - Pražský deník

Pražský deník Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku Pražský deník Praha - Nová část pražského nákupního centra Chodov se zákazníkům otevře na podzim, výstavba pokračuje podle harmonogramu. Na konci března bude otevřena rozšířená restaurační část a návštěvníci budou moci využít rozšířená parkoviště s více než ...Nová část OC Chodov otevře za půl rokuStavební fórumvšech 2 zpravodajských článků »

Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra - Lidovky.cz

Lidovky.cz Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra Lidovky.cz PRAHA Hromadná nehoda nejméně šesti aut uzavřela v Praze dálnici D1 na úrovni obchodního centra Chodov ve směru do metropole. Auta se srazila krátce po osmé hodině večer, příjezd do Prahy jedním jízdním pruhem byl uvolněn ve 22:00.a další »

Rumuni kvůli jedné objednávce zavolají i pětkrát. Pro české e-shopy ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Rumuni kvůli jedné objednávce zavolají i pětkrát. Pro české e-shopy ... MS v Hokeji Teď jsme aktuálně otevřeli dvě, jednu v OC Černý most v Praze a jednu v Auparku v Bratislavě. Nyní chystáme otevření výdejny v OC Chodov v Praze. Ze strany obchodního centra je to inovativní řešení, my nic neprodáváme, nic nenabízíme, poskytujeme ...a další »

Tahounem obchodních center je gastronomie - MediaGuru

MediaGuru Tahounem obchodních center je gastronomie MediaGuru Oproti předchozím odhadům se číslo snížilo o přibližně 15 000 m2, neboť došlo k posunu otevření obchodního domu Kika, který rozšíří stávající obchodní centrum Galerie Butovice, na začátek roku 2018. Meziročně se však i tak jedná o výrazný nárůst ve ... a další »

OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis - MediaGuru

MediaGuru OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis MediaGuru Obchodní Centrum Chodov začíná vydávat vlastní lifestylový čtvrtletník Unexpected Magazine. V duchu hesla "Unexpected Shopping" chce čtenářům nabídnout inspiraci k poznávání nových zážitků, a to i mimo samotné obchodní centrum. Tematicky se ...a další »

V Česku bude letos sedm nových "obchoďáků". Nákupní plocha se ... - Blesk.cz

Blesk.cz V Česku bude letos sedm nových "obchoďáků". Nákupní plocha se ... Blesk.cz Letos by měla v prodejních centrech přibýt prodejní plocha 78 000 m2, což je více, než bylo postaveno za rok 2015 i 2016 dohromady. Většinou půjde o rozšíření existujících center. Největším novým projektem je právě rozšíření pražského Centra Chodov s ... a další »

Nabíjecí stanice PRE rostou jako houby po dešti - Blesk.cz

Blesk.cz Nabíjecí stanice PRE rostou jako houby po dešti Blesk.cz Stanice funguje v nově otevřené části OC Chodov , které prošlo významným stavebním rozšířením. Kromě rychlonabíjecí stanice na stejném místě PRE instalovala také dvě duální stanice EVF 200 a jednu jednoduchou stanici EVF 100 od společnosti Ensto.