OC Chodov

GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... - iDNES.cz

iDNES.cz GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... iDNES.cz Vlastník nákupního Centra Chodov investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč, což je 165 milionů eur. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních. Centrum bude mít po dostavbě 296 prodejen, nejvíc v zemi.

OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... Marketingové noviny V Centru Chodov se bude svatý Valentýn slavit po tři dny: 12., 13. a 14. února, vždy od 14 do 19 hodin. Všichni zamilovaní mohou vyjádřit své city na "Stěně polibků" nebo získat dvě letenky do Říma či dárkové karty pro romantické nákupy v Centru Chodov ...

3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom - MediaGuru

MediaGuru 3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom MediaGuru Od soboty 3. říjny až nejméně do konce října bude technologická firma 3M provozovat v OC Chodov svůj prodejní showroom. V simulované koupelně, obývacím pokoji, pracovně a dílně představí část ze svého portfolia produktů, které mají díky chytrým ...a další »

Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... - Týden.cz

Týden.cz Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... Týden.cz Elektrořetězec Datart představil nový koncept prodejen - tzv. "Prodejnu 21. století". Hlavním motivem je humanizace prostoru. První pobočku v novém provedení otevřel Datart v pátek 25. září v pražském Centru Chodov . Nově je součástí prodejny kuchyňské ...a další »

Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... iDNES.cz Bagry demolují bývalé obchodní centrum . Nahradí ho nové. Chodovská Růže posledních pár let jen vadla. Do dvou let ji nahradí přístavba Centra Chodov . S demolicí je spojeno několik omezení pro kolemjdoucí. Investor s problémy počítal a najal brigádníky, ...

Miliardový obchod v centru Prahy: prodal se zbylý podíl v Palladiu - E15.cz

Miliardový obchod v centru Prahy: prodal se zbylý podíl v Palladiu E15.cz Palladium patří spolu s Obchodním centrem Chodov a Novým Smíchovem mezi nejvýkonnější nákupní komplexy. Právě Nový Smíchov je další adept na zamíchání podílů. Třetinu tam vlastní Tesco. Podle informací deníku E15 britský řetězec už dostal nabídku ...

Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... Aktuálně.cz Vedle přístavby nové části se modernizace postupně dočkají i stávající prostory centra. Nově bude vybudováno kino s 18 sály. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních a nabídne 296 prodejen. Provozovatel nákupního centra ...Centrum Chodov expandujeStavební fórumPražské Centrum Chodov čeká masivní rozšíření za 4,5 miliardyE15.czvšech 12 zpravodajských článků »

Captain America: Občanská válka - Informuji.cz

Captain America: Občanská válka Informuji.cz Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli.