OC Chodov

Nová část pražského nákupního centra Chodov se otevře 11. října - České noviny

České noviny Nová část pražského nákupního centra Chodov se otevře 11. října České noviny Vlastník nákupního Centra Chodov v roce 2015 uvedl, že investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč (165 milionů eur). Obchodní centrum Chodov bude sice po ohlášeném rozšíření nabízet nejvíce obchodů, největším centrem však zůstane OC ...a další »

Čeští a slovenští módní návrháři se utkali v soutěži The Way. Kdo ... - Ženy.cz

Ženy.cz Čeští a slovenští módní návrháři se utkali v soutěži The Way. Kdo ... Ženy.cz ... Centra Chodov Designer Gallery. "Je to úžasný pocit, obrovská radost, zároveň ale cítím i velkou odpovědnost a závazek. V krátkém časovém úseku budeme muset připravit kompletní ready to wear kolekci, která už v říjnu musí být na pultech OC Chodova.a další »

VIDEO: Módní návrhář Pavel Berky vyhrál milion korun! Mám šanci ... - Romea.cz (tisková zpráva) (Blog)

Romea.cz (tisková zpráva) (Blog) VIDEO: Módní návrhář Pavel Berky vyhrál milion korun! Mám šanci ... Romea.cz (tisková zpráva) (Blog) Částka je rozdělená do různých služeb. Část půjde na marketing mé nově vznikající značky, část na nákup materiálů, na vytvoření nové prodejní kolekce, která se objeví na pultech OC Chodov , a část na focení lookbooku. Já sám tedy peníze v hmotné formě ...

Nové cykloboxy na Praze 10 - Prahou na kole (Blog)

Prahou na kole (Blog) Nové cykloboxy na Praze 10 Prahou na kole (Blog) Jedná se o třetí projekt veřejných cykloboxů v Praze, dříve se již objevily u OC Chodov a u nádraží v Klánovicích. V případě Prahy 10 byly zvoleny samoobslužné cykloboxy od společnosti Boxline system. Na každé z lokací jsou celkově čtyři boxy ...

Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku - Pražský deník

Pražský deník Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku Pražský deník Praha - Nová část pražského nákupního centra Chodov se zákazníkům otevře na podzim, výstavba pokračuje podle harmonogramu. Na konci března bude otevřena rozšířená restaurační část a návštěvníci budou moci využít rozšířená parkoviště s více než ...Nová část OC Chodov otevře za půl rokuStavební fórumvšech 2 zpravodajských článků »

Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra - Lidovky.cz

Lidovky.cz Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra Lidovky.cz PRAHA Hromadná nehoda nejméně šesti aut uzavřela v Praze dálnici D1 na úrovni obchodního centra Chodov ve směru do metropole. Auta se srazila krátce po osmé hodině večer, příjezd do Prahy jedním jízdním pruhem byl uvolněn ve 22:00.a další »

OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis - MediaGuru

MediaGuru OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis MediaGuru Obchodní Centrum Chodov začíná vydávat vlastní lifestylový čtvrtletník Unexpected Magazine. V duchu hesla "Unexpected Shopping" chce čtenářům nabídnout inspiraci k poznávání nových zážitků, a to i mimo samotné obchodní centrum. Tematicky se ...a další »

Nabíjecí stanice PRE rostou jako houby po dešti - Blesk.cz

Blesk.cz Nabíjecí stanice PRE rostou jako houby po dešti Blesk.cz Stanice funguje v nově otevřené části OC Chodov , které prošlo významným stavebním rozšířením. Kromě rychlonabíjecí stanice na stejném místě PRE instalovala také dvě duální stanice EVF 200 a jednu jednoduchou stanici EVF 100 od společnosti Ensto.