OC Chodov

Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra - Lidovky.cz

Lidovky.cz Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra Lidovky.cz PRAHA Hromadná nehoda nejméně šesti aut uzavřela v Praze dálnici D1 na úrovni obchodního centra Chodov ve směru do metropole. Auta se srazila krátce po osmé hodině večer, příjezd do Prahy jedním jízdním pruhem byl uvolněn ve 22:00.a další »

OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis - MediaGuru

MediaGuru OC Chodov začíná vydávat lifestylový časopis MediaGuru Obchodní Centrum Chodov začíná vydávat vlastní lifestylový čtvrtletník Unexpected Magazine. V duchu hesla "Unexpected Shopping" chce čtenářům nabídnout inspiraci k poznávání nových zážitků, a to i mimo samotné obchodní centrum. Tematicky se ...a další »

V Česku je málo obchodů, za jejichž designem stojí architekti, říká ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny V Česku je málo obchodů, za jejichž designem stojí architekti, říká ... Hospodářské noviny Jsme teprve na začátku spolupráce, nyní jsme otevřeli první obchod v novém konceptu v OC Chodov , který je víceméně projektem, kde zkoušíme různé techniky a to, jak dohromady fungují barvy a kompozice. Beltissimo je síť obchodů, kde architekt může ...a další »

Cykloboxy u Centra Chodov - Prahou na kole (Blog)

Cykloboxy u Centra Chodov Prahou na kole (Blog) OC Chodov není jediným velkým obchodním centrem, které řeší parkování kol. Kvalitní stání zbudovalo nedávno i OC Černý Most. Tam měli mnohem šťastnější ruku při volbě typu stojanů - zvolili klasické kvalitní podkovy se zastřešením. Zároveň je ale ...

V Česku bude letos sedm nových "obchoďáků". Nákupní plocha se ... - Blesk.cz

Blesk.cz V Česku bude letos sedm nových "obchoďáků". Nákupní plocha se ... Blesk.cz Letos by měla v prodejních centrech přibýt prodejní plocha 78 000 m2, což je více, než bylo postaveno za rok 2015 i 2016 dohromady. Většinou půjde o rozšíření existujících center. Největším novým projektem je právě rozšíření pražského Centra Chodov s ... a další »

Tragédie na Chodově: Osmnáctiletý mladík skočil z lávky na dálnici ... - Blesk.cz

Blesk.cz Tragédie na Chodově : Osmnáctiletý mladík skočil z lávky na dálnici ... Blesk.cz Neznámý muž chtěl pravděpodobně skončit se životem a rozhodl se to udělat skokem z mostku na dálnici D1 u chodovského obchodního centra, kde auta průměrně jezdí stokilometrovou rychlostí. Dálnice je v místě hodně frekventovaná, tudíž muž neměl ...a další »

Na pražském Chodově roste jedno z největších nákupních center v ... - Stavební technika (tisková zpráva)

Stavební technika (tisková zpráva) Na pražském Chodově roste jedno z největších nákupních center v ... Stavební technika (tisková zpráva) V případě dostavby OC Chodov platí více než kdy jindy, že je důležitá optimalizace celého stavebního procesu - od pečlivého plánování harmonogramu výstavby přes efektivní rozvržení bednicích systémů, jejich včasné dodávky po výkonnost systémů a ...

Dostavba největšího chrámu nákupů nabírá na obrátkách - E15.cz

E15.cz Dostavba největšího chrámu nákupů nabírá na obrátkách E15.cz Příchod jara obvykle vítají kvetoucí stromy a keře. Všechno začíná klíčit. Zato na pražském Chodově neroste tráva, ale obří železobetonový skelet. Společnost Unibail-Rodamco, která již nyní velký nákupní komplex vlastní, investuje do rozšíření 4,5 ...