OC Chodov

Přes Chodov vstoupí na trh desítka nových značek - MediaGuru

MediaGuru Přes Chodov vstoupí na trh desítka nových značek MediaGuru Nové Centrum Chodov otevře po rozsáhlé expanzi své brány zákazníkům 11. října. Již nyní však existuje kompletní seznam značek, jež budou součástí nového portfolia. Celkem bude na rozšířené ploše o 102 266 m2 zastoupeno více než 300 obchodních ...

PROMĚNA ČTENÁŘKY: Jiřina (70) z Havlíčkova Brodu bude v ... - Ahaonline.cz

Ahaonline.cz PROMĚNA ČTENÁŘKY: Jiřina (70) z Havlíčkova Brodu bude v ... Ahaonline.cz Paní Jiřina se do proměny přihlásila sama. Nedávno oslavila s manželem zlatou svatbu a chtěla pro něj dodatečné překvapení. Potřebovala poradit hlavně s úpravou vlasů, které má hodně jemné, a byla také zvědavá, jaké modely pro ni vybere naše stylistka.

Řetězec restaurací Vapiano dorazil do Česka. S expanzí nám ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Řetězec restaurací Vapiano dorazil do Česka. S expanzí nám ... Hospodářské noviny První provozovna byla otevřena v obchodním centru Quadrio, další bude následovat v průběhu podzimu v OC Chodov . Mimo Prahu zatím firma, která provozuje restaurace ve více než třiceti zemích světa, zamířit nehodlá. "V nových zemích napřed musíme ...

Quadrio v září otvírá nový food court. Bude v něm italské, indické i ... - Médiář

Médiář Quadrio v září otvírá nový food court. Bude v něm italské, indické i ... Médiář "Obchodní centrum Quadrio je situované na dopravním uzlu v centru Prahy, jehož návštěvnost za 1. pololetí vzrostla o téměř 10 % ve srovnání s rokem 2016. Rozhodnutí rozšířit nabídku v oblasti gastronomie, po které je vysoká poptávka zvláště v takto ...

Agnieszka Koz~owská: Pro Čechy jsme speciálně připravili pizzu ... - MaM.cz

MaM.cz Agnieszka Koz~owská: Pro Čechy jsme speciálně připravili pizzu ... MaM.cz Do konce roku přibude ještě jedna v OC Chodov . V nich chce AmRest dosáhnout "provozní dokonalosti", které využije pro další rozvoj řetězce u nás. "Pro rok 2018 pak chystáme daleko rychlejší rozmach," říká marketingová ředitelka Agnieszka Koz~owská.

Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku - Pražský deník

Pražský deník Nová část pražského OC Chodov se otevře za půl roku Pražský deník Praha - Nová část pražského nákupního centra Chodov se zákazníkům otevře na podzim, výstavba pokračuje podle harmonogramu. Na konci března bude otevřena rozšířená restaurační část a návštěvníci budou moci využít rozšířená parkoviště s více než ...Nová část OC Chodov otevře za půl rokuStavební fórumvšech 2 zpravodajských článků »

Nová část pražského nákupního centra Chodov se otevře 11. října - České noviny

České noviny Nová část pražského nákupního centra Chodov se otevře 11. října České noviny Vlastník nákupního Centra Chodov v roce 2015 uvedl, že investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč (165 milionů eur). Obchodní centrum Chodov bude sice po ohlášeném rozšíření nabízet nejvíce obchodů, největším centrem však zůstane OC ...a další »

Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra - Lidovky.cz

Lidovky.cz Nehoda šesti aut v Praze u OC Chodov uzavřela D1 směrem do centra Lidovky.cz PRAHA Hromadná nehoda nejméně šesti aut uzavřela v Praze dálnici D1 na úrovni obchodního centra Chodov ve směru do metropole. Auta se srazila krátce po osmé hodině večer, příjezd do Prahy jedním jízdním pruhem byl uvolněn ve 22:00.a další »