OC Chodov

GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... - iDNES.cz

iDNES.cz GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... iDNES.cz Vlastník nákupního Centra Chodov investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč, což je 165 milionů eur. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních. Centrum bude mít po dostavbě 296 prodejen, nejvíc v zemi.

Prodej RD 7+kk/G, 260 m~, pozemek 662 m~, Praha 4 - Chodov, ul ... - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej RD 7+kk/G, 260 m~, pozemek 662 m~, Praha 4 - Chodov , ul ... iDNES.cz Zprostředkujeme Vám prodej prostorného, samostatného RD v osobním vlastnictví, o užitné ploše 260 m~, na vlastním pozemku o výměře 662 m~, ve vzdálenosti pouhých 14 minut pěší chůze od OC Chodov , v ulici Švabinského, Praha 4 - Chodov. Třípodlažní ...

České maloobchodní reality - Buldozer mezi investicemi - Patria.cz

Patria.cz České maloobchodní reality - Buldozer mezi investicemi Patria.cz V roce 2017 pak na trh obchodních prostor přibyde rozšířené OC Chodov v Praze a Central Jablonec (dohromady 53 700 metrů čtverečních). Tento objem je neporovnatelný s novou výstavbou v letech 2007 a 2008, kdy nebyl výjimkou ani přírůstek přes 200 ...a další »

OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... Marketingové noviny V Centru Chodov se bude svatý Valentýn slavit po tři dny: 12., 13. a 14. února, vždy od 14 do 19 hodin. Všichni zamilovaní mohou vyjádřit své city na "Stěně polibků" nebo získat dvě letenky do Říma či dárkové karty pro romantické nákupy v Centru Chodov ...

Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... Aktuálně.cz Vedle přístavby nové části se modernizace postupně dočkají i stávající prostory centra. Nově bude vybudováno kino s 18 sály. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních a nabídne 296 prodejen. Provozovatel nákupního centra ...Centrum Chodov expandujeStavební fórumPražské Centrum Chodov čeká masivní rozšíření za 4,5 miliardyE15.czvšech 12 zpravodajských článků »

Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum Růže mizí před očima. Místo něho vyroste ... iDNES.cz Bagry demolují bývalé obchodní centrum . Nahradí ho nové. Chodovská Růže posledních pár let jen vadla. Do dvou let ji nahradí přístavba Centra Chodov . S demolicí je spojeno několik omezení pro kolemjdoucí. Investor s problémy počítal a najal brigádníky, ...

3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom - MediaGuru

MediaGuru 3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom MediaGuru 3M otevře v OC Chodov svůj "bytový" showroom. Publikováno: 02. 10. Od soboty 3. říjny až nejméně do konce října bude technologická firma 3M provozovat v OC Chodov svůj prodejní showroom. V simulované koupelně, obývacím pokoji, pracovně a dílně ...a další »

Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... - Týden.cz

Týden.cz Jak vypadá prodejna 21. století? Jednu takovou otevřel Datart v OC ... Týden.cz Elektrořetězec Datart představil nový koncept prodejen - tzv. "Prodejnu 21. století". Hlavním motivem je humanizace prostoru. První pobočku v novém provedení otevřel Datart v pátek 25. září v pražském Centru Chodov . Nově je součástí prodejny kuchyňské ...a další »