OC Chodov

E-shop Rohlík.cz spouští osobní odběry zdarma, čerpací stanice ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz E-shop Rohlík.cz spouští osobní odběry zdarma, čerpací stanice ... Aktuálně.cz Do pilotního provozu se zapojí čerpací stanice MOL na D1 směrem z Prahy na úrovni OC Chodov , na Štěrboholské radiále směrem z Prahy na úrovni Europarku, v ulici K Barrandovu v kopci směrem do centra k Barrandovskému mostu a ve Svatoplukově ulici ...Rohlik.cz testuje vyzvednutí nákupu na benzinkách MOL, nevylučuje ...Týden.czvšech 7 zpravodajských článků »

GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... - iDNES.cz

iDNES.cz GALERIE: Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude ... iDNES.cz Vlastník nákupního Centra Chodov investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy Kč, což je 165 milionů eur. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních. Centrum bude mít po dostavbě 296 prodejen, nejvíc v zemi.

V předvečer svátku sv. Mikuláše dostanou děti nadílku - Pražský deník

Pražský deník V předvečer svátku sv. Mikuláše dostanou děti nadílku Pražský deník Praha /FOTOGALERIE/ - Do ulic českých měst a obcí dnes po roce opět vyrazí Mikuláš v doprovodu čertů a andělů. V předvečer svátku svatého Mikuláše budou hodným dětem rozdávat dárky a pamlsky, zatímco zlobivým uhlí a brambory. Nenapravitelným ...a další »

OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých ... Marketingové noviny V Centru Chodov se bude svatý Valentýn slavit po tři dny: 12., 13. a 14. února, vždy od 14 do 19 hodin. Všichni zamilovaní mohou vyjádřit své city na "Stěně polibků" nebo získat dvě letenky do Říma či dárkové karty pro romantické nákupy v Centru Chodov ...

Tragédie na Chodově: Osmnáctiletý mladík skočil z lávky na dálnici ... - Blesk.cz

Blesk.cz Tragédie na Chodově : Osmnáctiletý mladík skočil z lávky na dálnici ... Blesk.cz Neznámý muž chtěl pravděpodobně skončit se životem a rozhodl se to udělat skokem z mostku na dálnici D1 u chodovského obchodního centra, kde auta průměrně jezdí stokilometrovou rychlostí. Dálnice je v místě hodně frekventovaná, tudíž muž neměl ...a další »

Dostavba největšího chrámu nákupů nabírá na obrátkách - E15.cz

E15.cz Dostavba největšího chrámu nákupů nabírá na obrátkách E15.cz Příchod jara obvykle vítají kvetoucí stromy a keře. Všechno začíná klíčit. Zato na pražském Chodově neroste tráva, ale obří železobetonový skelet. Společnost Unibail-Rodamco, která již nyní velký nákupní komplex vlastní, investuje do rozšíření 4,5 ...

Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Centrum Chodov se výrazně rozšíří. S téměř 300 obchody bude ... Aktuálně.cz Vedle přístavby nové části se modernizace postupně dočkají i stávající prostory centra. Nově bude vybudováno kino s 18 sály. Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních a nabídne 296 prodejen. Provozovatel nákupního centra ...Obchodní centrum Chodov se rozroste. Do dvou let bude mít 296 ...iDNES.czCentrum Chodov expandujeStavební fórumPražské Centrum Chodov čeká masivní rozšíření za 4,5 miliardyE15.czvšech 12 zpravodajských článků »

Na pražském Chodově roste jedno z největších nákupních center v ... - Stavební technika (tisková zpráva)

Stavební technika (tisková zpráva) Na pražském Chodově roste jedno z největších nákupních center v ... Stavební technika (tisková zpráva) V případě dostavby OC Chodov platí více než kdy jindy, že je důležitá optimalizace celého stavebního procesu - od pečlivého plánování harmonogramu výstavby přes efektivní rozvržení bednicích systémů, jejich včasné dodávky po výkonnost systémů a ...