Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Úředníci pochybili. Statisícová pokuta za stržení domu teď hrozí firmě - iDNES.cz

iDNES.cz Úředníci pochybili. Statisícová pokuta za stržení domu teď hrozí firmě iDNES.cz Společnost Bau-Invest usilovala o demolici chátrajícího barokně-klasicistního domu v pražské Soukenické ulici nedaleko nákupního centra Palladium od roku 2010, aby mohla na jeho místě postavit osmipatrový bytový dům (psali jsme o tom zde). Stavební ...a další »

Církevní pouť uctila svatého Václava: Poutníci s sebou po kostelech ... - Blesk.cz

Církevní pouť uctila svatého Václava: Poutníci s sebou po kostelech ... Blesk.cz Den před státním svátkem na oslavu patrona české země svatého Václava se v Praze konala slavnostní pouť. ... Církevní představitelé s sebou během pouti nosili takzvané Palladium země české, které má podle tradice nad naším státem ochrannou moc.

Festival světla Signal vám ukáže Prahu v novém světle - iDNES.cz

iDNES.cz Festival světla Signal vám ukáže Prahu v novém světle iDNES.cz První ročník Signal festivalu oslnil, druhý překonal veškeré odhady návštěvnosti a třetí potvrdil, že třídenní říjnová akce plná světelného umění, videomappingu a zářivých her se světlem má v kulturním kalendáři Prahy své pevné místo. Na dveře ťuká ... SIGNAL festival rozzáří Prahu již počtvrté! Startuje ve čtvrtekInformuji.czvšech 21 zpravodajských článků »

Praha opět zažije světelnou explozi - Novinky.cz

Novinky.cz Praha opět zažije světelnou explozi Novinky.cz Předskokanem festivalu se 9. října stane instalace od japonského umělce Yasuhiry Chidoa před nákupním centrem Palladium . Zdánlivě obyčejná krychle má v sobě kolem šedesáti tisíc drobných otvorů, které umožňují do uzavřeného prostoru proudění světla ...a další »

Z Hradu vyrazilo svatováclavské procesí s reliéfem Panny Marie - Pražský deník

Pražský deník Z Hradu vyrazilo svatováclavské procesí s reliéfem Panny Marie Pražský deník Praha /FOTOGALERIE/ - Prahou prošlo procesí poutníků s kopií kovového reliéfu Panny Marie, takzvaným palladiem země české. Z Hradu mířilo přes další pražské kostely na Václavské náměstí, zastavilo se i u Sněmovny a magistrátu. Procesí předznamenalo ... a další »

Nový majitel pražské Kotvy zaplňuje volné plochy a pracuje na nové ... - E15.cz

E15.cz Nový majitel pražské Kotvy zaplňuje volné plochy a pracuje na nové ... E15.cz Sotva se z nich otřepala, vyrostla jí v roce 2007 hned naproti drtivá konkurence v podobě nákupního centra Palladium . Kotva od té doby neustále hledala cesty k plné obsazenosti i nalákání zákazníků. Jeden z posledních pokusů učinil bývalý vlastník ... a další »

Městské legendy žijí a stále se vracejí, říká autor knihy o Pérákovi - iDNES.cz

iDNES.cz Městské legendy žijí a stále se vracejí, říká autor knihy o Pérákovi iDNES.cz Po Praze se objevují nálepky s Pérákem. Fiktivní český hrdina druhé světové války podle legend zatápěl nacistům. "Městské legendy jsou stále aktuální. Tyhle nálepky třeba vylepuje Antifa, která Péráka využívá jako bojovníka proti novým formám nacismu," ...

Státní svátek v říjnu pozavírá obchody. Víme, kde v Praze nakoupíte - Blesk.cz

Blesk.cz Státní svátek v říjnu pozavírá obchody. Víme, kde v Praze nakoupíte Blesk.cz Drtivá většina nákupních center zůstane na státní svátek 28. října otevřena. Zákazníci ale budou moci nakoupit jen v menších obchodech. Například v pražském Palladiu otevře jen pětina prodejen. Fungovat bude například síť malých prodejen Žabka.a další »