Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Prázdné regály, vše za 10 i zastavený poutač. Slavná Bílá labuť ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Prázdné regály, vše za 10 i zastavený poutač. Slavná Bílá labuť ... Lidovky.cz PRAHA Kdysi obchodní dům plný inovací, dnes chátrající památkově chráněná stavba. Nevyhovující stav obchodů si říká o jiné ... domu Máj v 70. letech. Dnes jí zákazníky přebírá Palladium , které je na náměstí Republiky přímo u metra a disponuje garážemi.

Pizza Hut se vrací do ČR, začne v Palladiu - MediaGuru

Pizza Hut se vrací do ČR, začne v Palladiu MediaGuru Společnost AmRest plánuje do České republiky navrátit restaurační řetězec Pizza Hut, který v roce 2004 z trhu odešel. Jak informoval týdeník Marketing & Media, první pobočku nového restauračního konceptu značky Pizza Hut otevře na konci léta v pražském ...

Čechy si idealizujeme, shodli se polští spisovatelé v Broumově - iDNES.cz

iDNES.cz Čechy si idealizujeme, shodli se polští spisovatelé v Broumově iDNES.cz Zamýšlel se i nad tím, že polské firmy nemají mezi Čechy právě dobrý zvuk: "Tady asi tolik ne, ale v Praze nebo Brně převládá k polskému jídlu či zboží nedůvěra. Když je něco ... Existoval obchod polské značky s koloniálním nábytkem v pražském Palladiu .a další »

Do Česka se vrací Pizza Hut. První pobočku otevře v Palladiu - denik.cz

denik.cz Do Česka se vrací Pizza Hut. První pobočku otevře v Palladiu denik.cz Pizza Hut v centru Palladium nahradí předchozí Express Sandwich Restaurant. "Stavební práce jsou v plném proudu, ale podrobná prohlášení o konceptu jsou ještě příliš brzy. Co nejdříve poskytneme další podrobnosti a informace o naší komunikační ...Pizza Hut se vrací do Česka. Firma chystá strategii, jak na druhý ...Aktuálně.czDo ČR se vrací Pizza Hut, první pobočku otevře v Palladiu Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)AmRest chce do Česka vrátit fastfoodový řetězec Pizza Hut, který ...MS v Hokejivšech 5 zpravodajských článků »

Smrt v Palladiu: Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu - tn.cz

tn.cz Smrt v Palladiu : Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu tn.cz "Krátce před půlnocí vyjížděl k ohledání zemřelé na vyžádání operačního důstojníka koroner Zdravotnické záchranné služby Praha ," doplnil mluvčí pražské záchranky Dominik Horn. Ohledání potvrdilo, že žena zemřela následkem střelného zranění. Smrt na ...a další »

Nejdražší budova v Česku se mění. Palladium startuje investice za ... - E15.cz

E15.cz Nejdražší budova v Česku se mění. Palladium startuje investice za ... E15.cz Jedno z nejznámějších nákupních center, Palladium na pražském náměstí Republiky, deset let od otevření mění tvář. Vnější plášť budovy u hlavního vstupu zakrylo lešení. Je to start investic do renovace centra, které se v roce 2015 prodalo německému ...

Češi více utrácejí. Obchodníkům rostou tržby, ale i nájmy - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Češi více utrácejí. Obchodníkům rostou tržby, ale i nájmy ceskatelevize.cz/ct24 Po pěti letech se v Česku znovu zvedá nájemné v obchodních centrech. Lidé totiž více utrácejí a obchodníkům rostou tržby. Obrat z roku na rok vzrostl skoro o osm procent. Zákazníci také do nákupních center chodí častěji.

Virtuální sídla. Na jediné atraktivní adrese může sídlit tisíce firem - denik.cz

denik.cz Virtuální sídla. Na jediné atraktivní adrese může sídlit tisíce firem denik.cz Tři minuty chůze od Staroměstského náměstí, jednu minutu chůze od OC Palladium a v těsné blízkosti stanice metra Náměstí republiky se v pražské ulici Rybná číslo popisné 24 nachází nenápadný dům. Vypadá jako klasický nájemní. V přízemí jsou obchody ...Virtuální adresy českých společností: rekordní je pražský dům se ...Kurzy.czvšech 3 zpravodajských článků »