Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Mezi národní kulturní památky vláda zařadila Invalidovnu i Lucernu - iDNES.cz

iDNES.cz Mezi národní kulturní památky vláda zařadila Invalidovnu i Lucernu iDNES.cz Palác Lucerna v Praze spojený s rodinou Havlových nese rysy doznívající secese a nastupujícího modernismu, je jednou z prvních železobetonových staveb v Praze a známým kulturním centrem. Městské muzeum, dříve Wenkeův obchodní dům v ... Národní kulturní ... Invalidovna, Lucerna i ďáblický hřbitov se staly národními kulturními ...Aktuálně.czvšech 7 zpravodajských článků »

MK navrhuje za národní kulturní památku Invalidovnu či Lucernu - České noviny

České noviny MK navrhuje za národní kulturní památku Invalidovnu či Lucernu České noviny Praha - Pražskou Invalidovnu, kterou se loni pokusil neúspěšně prodat, chce nyní stát prohlásit za národní kulturní památku. Spolu s barokní stavbou v pražském Karlíně je na seznamu ministerstva kultury, který v pondělí ... NKP vyhlašuje vláda ... a další »

Invalidovna a Lucerna se staly národními kulturními památkami - TZB-info

TZB-info Invalidovna a Lucerna se staly národními kulturními památkami TZB-info Pražská Invalidovna je monumentálním barokním dílem postaveným podle plánu Kiliána Ignáce Dietzenhofera. Po letech bez užitku se ji stát loni neúspěšně pokusil prodat, zájem o její správu má Národní památkový ústav. Palác Lucerna v Praze spojený s ...

Šest staveb aspiruje na cenu za respekt k historickému prostředí - Pražský deník

Pražský deník Šest staveb aspiruje na cenu za respekt k historickému prostředí Pražský deník V Praze téměř neexistují architektonické zakázky, které by zadávaly veřejné instituce. Odstrašující příklady novostaveb jsou podle Klubu za starou Prahu Myslbek Na Příkopech, nedaleké Palladium , Quadrio na Národní třídě nebo Florentinum na Poříčí.a další »

Náměstí Republiky ožilo Prague marketem: Originální stánky ... - Blesk.cz

Blesk.cz Náměstí Republiky ožilo Prague marketem: Originální stánky ... Blesk.cz K stánkům u Palladia to táhlo ale nejen Pražany, kteří už tušili, o co jde. Ve velkém sem mířili turisté, kteří si tak mohli domů ukořistit něco originálního, co vyrobili pouze Češi. Domů tak nemuseli odjíždět s matrjoškou, kterou sice nabízí každý ... a další »

Smrt v Palladiu: Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu - tn.cz

tn.cz Smrt v Palladiu : Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu tn.cz "Krátce před půlnocí vyjížděl k ohledání zemřelé na vyžádání operačního důstojníka koroner Zdravotnické záchranné služby Praha ," doplnil mluvčí pražské záchranky Dominik Horn. Ohledání potvrdilo, že žena zemřela následkem střelného zranění. Smrt na ...a další »

Investice do zlata se vyplatí. Zjistěte, kdy nakupovat. - Objevit

Objevit Investice do zlata se vyplatí. Zjistěte, kdy nakupovat. Objevit Při nákupu zlata vybírejte ze širokého portfolia zlatých investičních mincí, zlatých či stříbrných slitků, historických zlatých mincí, medailí, investiční platiny nebo palladia . E-shop www.zlataky.cz nabízí zákazníkům širokou paletu produktů za ... a další »

REPORTÁŽ: Taška u Masarykova nádraží nebouchla - Deník Metro

Deník Metro REPORTÁŽ: Taška u Masarykova nádraží nebouchla Deník Metro Opatření v Praze totiž, podobně jako v jiných evropských zemích, se částečně zpřísnila po nedávných útocích teroristů. "Je třeba položit si ... "Například v Palladiu , které je kousek od Masaryčky, jsou lidé víc v bezpečí, než když je vyženou ven. Tam ...