Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

RECENZE: Živák Bon Jovi je fajn, ale měl vyjít spíš jako bonus k desce - iDNES.cz

iDNES.cz RECENZE: Živák Bon Jovi je fajn, ale měl vyjít spíš jako bonus k desce iDNES.cz V záplavě předvánočních událostí zapadl poněkud nestandardní počin kapely Bon Jovi. Američtí rockeři vydali v polovině prosince svůj třetí "živák". Na tom by nebylo nic mimořádného, kdyby se o měsíc dřív neobjevila jejich řadová deska a záznam koncertu ...

Obchodní řetězce i část nákupních center zavře 24.12. v poledne - České noviny

České noviny Obchodní řetězce i část nákupních center zavře 24.12. v poledne České noviny "Dne 24. prosince budou mít všechny obchodní jednotky otevřeno do 12:00, s výjimkou fitness (do 13:00) a kina - promítání končí v 17:00," uvedla Barbora Vobořilová z Metropole Zličín. Pražské obchodní centrum Palladium zůstane otevřené na Štědrý den až ...Dárky na poslední chvíli. Kde bude dnes otevřeno?Info.czvšech 10 zpravodajských článků »

Smrt v Palladiu: Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu - tn.cz

tn.cz Smrt v Palladiu : Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu tn.cz "Krátce před půlnocí vyjížděl k ohledání zemřelé na vyžádání operačního důstojníka koroner Zdravotnické záchranné služby Praha ," doplnil mluvčí pražské záchranky Dominik Horn. Ohledání potvrdilo, že žena zemřela následkem střelného zranění. Smrt na ...a další »

ŠIŠKA: Špína, o které svět nemluví. Africké státy poškozuje těžba ... - Lidovky.cz

ŠIŠKA: Špína, o které svět nemluví. Africké státy poškozuje těžba ... Lidovky.cz PRAHA Přesun těžby uranu do nedemokratických zemí poškozuje tamní životní prostředí i obyvatele. Nejhorší je situace v ... John Borshoff, bývalý ředitel australské těžařské firmy Palladium , komentoval v rozhovoru pro list The Sunday Morning (20. 9.

Největší realitní obchod: pražské Palladium změnilo vlastníka - iDNES.cz

iDNES.cz Největší realitní obchod: pražské Palladium změnilo vlastníka iDNES.cz Novým vlastníkem nákupního centra Palladium v centru Prahy je německá společnost Union Investment Real Estate. Majoritní podíl nejlukrativnější tuzemské nemovitosti převzala od německé Hannover Leasing. Centrum stálo v přepočtu 15,6 miliardy Kč.Pražské Palladium změnilo vlastníka. Za 15,6 miliardy korunAktuálně.czS prodejem Palladia padl realitní rekordceskatelevize.czvšech 6 zpravodajských článků »

Kurýrní firmy v úzkých. Proč před Vánocemi nestíhají doručovat ... - Podnikatel.cz

Podnikatel.cz Kurýrní firmy v úzkých. Proč před Vánocemi nestíhají doručovat ... Podnikatel.cz V Praze jsou to obchodní centra Palladium , Quadrio, Nový Smíchov nebo rezidenční objekty na Zličíně, Radlické nebo ve Stodůlkách. Kvůli tomu zaznamenáváme ve Velkých Přílepech extrémní nárůst počtu balíků, uvádí Jan Stibůrek. Spediční společnost ...

Kvůli hrozbě bombou policisté evakuovali centra Palladium a Černý ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Kvůli hrozbě bombou policisté evakuovali centra Palladium a Černý ... Lidovky.cz PRAHA Policie odpoledne evakuovala obchodní centra Palladium a Černý Most v Praze . Anonym jim hrozil bombou. Pyrotechnik ale ani v jednom z center žádný výbušný systém nenašel. Evakuace Černého Mostu byla ukončena v 16:00, v Palladiu skončila ...Policie kvůli hrozbě bombou vyklidila dvě obchodní centra v Praze iDNES.czPolicie evakuovala Palladium a Černý Most kvůli nahlášené bomběTýden.czvšech 19 zpravodajských článků »

Pražské obchodní centrum Palladium koupí Němci za rekordních 15 ... - Reflex

Reflex Pražské obchodní centrum Palladium koupí Němci za rekordních 15 ... Reflex Německá společnost Union Investment koupí pražské obchodní centrum Palladium a zaplatí za něj až 565 milionů eur (zhruba 15,6 miliardy korun). Informují o tom dnešní Hospodářské noviny. Za jednotlivou budovu ještě v Česku nikdo tolik peněz nezaplatil.Za pražské Palladium zaplatí německý investor rekordních 15,6 ...Český rozhlasPalladium změní majitele. Tolik ještě nikdo nezaplatilAktuálně.czNěmecká Union Investment prý koupí za 15 miliard Palladium E15.czvšech 16 zpravodajských článků »