Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Smrt v Palladiu: Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu - tn.cz

tn.cz Smrt v Palladiu : Kriminalisté našli v noci zastřelenou ženu tn.cz "Krátce před půlnocí vyjížděl k ohledání zemřelé na vyžádání operačního důstojníka koroner Zdravotnické záchranné služby Praha ," doplnil mluvčí pražské záchranky Dominik Horn. Ohledání potvrdilo, že žena zemřela následkem střelného zranění. Smrt na ...a další »

Na Štědrý den zůstane část velkých obchodů zavřená - Pražský deník

Pražský deník Na Štědrý den zůstane část velkých obchodů zavřená Pražský deník Na druhý svátek vánoční OC nechá obchody zavřené, otevřeno ale budou mít některé restaurace a kavárny. Naopak pražské obchodní centrum Palladium zůstane otevřené na Štědrý den až do 17 hodin. Loni byla většina nákupních center otevřená do 14 či ...a další »

Banky budou mít pobočky o vánočních svátcích vesměs zavřené - denik.cz

denik.cz Banky budou mít pobočky o vánočních svátcích vesměs zavřené denik.cz Praha - Největší tuzemské banky budou mít letos na Štědrý den, o vánočních svátcích, na Silvestra i na Nový rok své pobočky většinou zavřené. Poslední den roku budou ale některé pobočky otevřené, naopak na Štědrý den jen výjimečně. Vyplývá to z ...a další »

Zastřelená žena v obchodním centru Palladium! - AHAonline

AHAonline Zastřelená žena v obchodním centru Palladium ! AHAonline V komplexu obchodního domu Palladium na náměstí Republiky v Praze byla ve čtvrtek v noci nalezena mrtvá žena. Kriminalisté na místě zjistili, že má střelné poranění. Tragédie se odehrála v neveřejných kancelářských prostorách. Oznámení o nálezu těla ...

Nákupní svátek je tu. Obchody lákají na Black Friday a "slevové ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nákupní svátek je tu. Obchody lákají na Black Friday a "slevové ... Aktuálně.cz Praha - Black Friday neboli Černý pátek je tu. Tradiční americký "nákupní svátek" navazuje ve Spojených státech na Den díkůvzdání a většina - především kamenných - obchodů nabídne i letos 25. listopadu velké slevy na zboží jakéhokoliv druhu.Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězcůČeské novinyDnes je Černý pátek, řada obchodníků nabídne slevydenik.czvšech 26 zpravodajských článků »

Obchodní centra v Česku se rozrostou. Pomohly investice - Týden.cz

Týden.cz Obchodní centra v Česku se rozrostou. Pomohly investice Týden.cz Pomineme-li tento prodej, investice by o 77 procent vzrostly," dodal Alexander Rafajlovič z Cushman & Wakefield. Společnost Hannover Leasing prodala většinový podíl v nákupním centru Palladium v Praze německé firmě Union Investment loni v březnu.

Kvitová se bude podepisovat fanouškům - Pražský deník

Pražský deník Kvitová se bude podepisovat fanouškům Pražský deník Praha - České tenistky dokázaly ve Francii obhájit vítězství ve Fed Cupu. Jedna členka úspěšné party dnes chystá setkání se svými příznivci. Petra Kvitová bude od 14.30 do 16 hodin v obchodním centru Palladium v Praze na náměstí Republiky rozdávat ...a další »

Petr Bílek: Půvab černých listin - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Petr Bílek: Půvab černých listin ParlamentníListy.cz U nás plní Praha úkol Paříže jen v tom bohuželném smyslu, že koncentruje intelektuální řevnivost a zlomyslnost, která se ráda navléká do kůže svobodomyslnosti, jež ale kdyby masku odložila, odhalila by svou žalostně nahou stádnost. Tradici salonů si ...