Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Církevní pouť uctila svatého Václava: Poutníci s sebou po kostelech ... - Blesk.cz

Blesk.cz Církevní pouť uctila svatého Václava: Poutníci s sebou po kostelech ... Blesk.cz Den před státním svátkem na oslavu patrona české země svatého Václava se v Praze konala slavnostní pouť. ... Církevní představitelé s sebou během pouti nosili takzvané Palladium země české, které má podle tradice nad naším státem ochrannou moc.

Nový majitel pražské Kotvy zaplňuje volné plochy a pracuje na nové ... - E15.cz

E15.cz Nový majitel pražské Kotvy zaplňuje volné plochy a pracuje na nové ... E15.cz Sotva se z nich otřepala, vyrostla jí v roce 2007 hned naproti drtivá konkurence v podobě nákupního centra Palladium . Kotva od té doby neustále hledala cesty k plné obsazenosti i nalákání zákazníků. Jeden z posledních pokusů učinil bývalý vlastník ... a další »

Z Hradu vyrazilo svatováclavské procesí s reliéfem Panny Marie ... - Pražský deník

Pražský deník Z Hradu vyrazilo svatováclavské procesí s reliéfem Panny Marie ... Pražský deník Praha/FOTOGALERIE/ - Prahou prošlo procesí poutníků s kopií kovového reliéfu Panny Marie, takzvaným palladiem země české. Z Hradu mířilo přes další ...a další »

Na tradiční svatováclavskou pouť přijel prezident Zeman i ... - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Na tradiční svatováclavskou pouť přijel prezident Zeman i ... ceskatelevize.cz Z Hradu mířilo přes další pražské kostely na Václavské náměstí, zastavilo se i u sněmovny a magistrátu. Palladium země české, kovový reliéf zobrazující Pannu Marii s Kristem, podle legendy darovala svatému Václavu jeho babička svatá Ludmila, která ho ...a další »

Denní souhrn zpráv - Radio Praha

Denní souhrn zpráv Radio Praha Na konci třicetileté války se palladia zmocnili Švédové. Darovali ho do Vídně, odkud bylo roku 1650 v průvodu přeneseno do Prahy a do Staré Boleslavi. Reliéfu, který je trvale umístěn ve Staré Boleslavi, je připisována ochranná moc nad českými zeměmi.

Most do budoucnosti: laboratoř socialistické modernity na severu Čech - iLiteratura

iLiteratura Most do budoucnosti: laboratoř socialistické modernity na severu Čech iLiteratura Negativní trendy u nás podle autora vítězí i po roce 1989: "Stoupenci ohleduplnosti k měkkým faktorům života prohrávali jednu bitvu za druhou: od Temelína až po pražské Palladium ." A rozhořčuje se: "Cítíme, že žijeme v jiném světě, než v jakém ...

Jablečná horečka se nekoná, čeští fandové nového iPhonu na ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Jablečná horečka se nekoná, čeští fandové nového iPhonu na ... Hospodářské noviny Když si u nás koupíte novou sedmičku, dostanete k ní i poukázku na croissant a kávu zdarma," lákal třeba k nákupu šéf prodejen iWant Tomáš Soukup v obchodě své firmy v pražské ulici Na Příkopě. Fronty nedočkavců se přitom před prodejnou netvořily ...

Modré zóny vytlačily řidiče před nákupní centra, Zličín zavedl parkovné - iDNES.cz

iDNES.cz Modré zóny vytlačily řidiče před nákupní centra, Zličín zavedl parkovné iDNES.cz "Nejsme žádná parkoviště P+R," hlásí nákupní centra na západním okraji Prahy . "Od 16. září budou problémy se zaparkováním minulostí," slibují již několik týdnů všudypřítomné nápisy v nákupním centru na Zličíně. Nenakupující řidiči tam totiž odstavovali ...