Palladium

Palladium otevírací doba

Palladium otevírací doba
24.12. 2011 - 1.1. 2012

Největší realitní obchod: pražské Palladium změnilo vlastníka - iDNES.cz

iDNES.cz Největší realitní obchod: pražské Palladium změnilo vlastníka iDNES.cz Novým vlastníkem nákupního centra Palladium v centru Prahy je německá společnost Union Investment Real Estate. Majoritní podíl nejlukrativnější tuzemské nemovitosti převzala od německé Hannover Leasing. Centrum stálo v přepočtu 15,6 miliardy Kč.Pražské Palladium změnilo vlastníka. Za 15,6 miliardy korunAktuálně.czS prodejem Palladia padl realitní rekordceskatelevize.czvšech 6 zpravodajských článků »

Realitní obchod roku. Prodává se pražské Palladium - E15.cz

E15.cz Realitní obchod roku. Prodává se pražské Palladium E15.cz V komerčních nemovitostech se schyluje k transakci, která se stane možná vůbec největším letošním obchodem v realitách. Podle informací deníku E15 je na spadnutí dohoda o prodeji pražského obchodního centra Palladium , jednoho z nejúspěšnějších ...a další »

Policie kvůli hrozbě bombou vyklidila dvě obchodní centra v Praze - iDNES.cz

iDNES.cz Policie kvůli hrozbě bombou vyklidila dvě obchodní centra v Praze iDNES.cz Kvůli hrozbě bombou evakuovala policie ve čtvrtek odpoledne ze dvou obchodních center v Praze stovky lidí. Anonym nejprve oznámil uložení výbušniny v nákupní galerii Centrum Černý Most, o hodinu později i v Palladiu na náměstí Republiky.Policie evakuovala Palladium a Černý Most kvůli anonymuAktuálně.czPolicie evakuovala Palladium i Černý Most kvůli anonymní hrozběČeské novinyPolicie evakuovala Palladium a Černý Most kvůli nahlášené bomběTýden.czEuroZpravy.CZvšech 19 zpravodajských článků »

Anketa: Projekt Penty pro okolí Masarykova nádraží je největší ... - Český rozhlas

Anketa: Projekt Penty pro okolí Masarykova nádraží je největší ... Český rozhlas ... brownfield v centru Prahy jsme požádali několik odborníků. Podkladem byly nedávno zveřejněné vizualizace nové miničtvrti Central Business District, která má vzniknout v oblasti Masarykova nádraží, na dnešním území nikoho, kde se setkává střed Prahy ... a další »

Busking do ulic patří, vyhláška je nesmyslná, říká organizátor ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Busking do ulic patří, vyhláška je nesmyslná, říká organizátor ... Lidovky.cz PRAHA Pouliční umění v Praze reguluje od letoška nová vyhláška, která zpřísňuje podmínky těchto produkcí. Na nevhodnou podobu vyhlášky má podle jejích kritiků upozornit i festival Praha Žije Hudbou, který 13. května přivede do ulic hlavního města ...

Architekturu nelze škatulkovat podle lidových anket, říká Lukeš - Lidovky.cz

Lidovky.cz Architekturu nelze škatulkovat podle lidových anket, říká Lukeš Lidovky.cz A zastání si nakonec zaslouží i stavba, která se stala pro mnohé přímo symbolem architektonického zla v Praze : Palladium na náměstí Republiky (arch. DaM, SIAL ad.). Úvahy, zda tu neměl být raději park nebo Národní knihovna, nemají dnes smysl.

Miliardový obchod v centru Prahy: prodal se zbylý podíl v Palladiu - E15.cz

Miliardový obchod v centru Prahy : prodal se zbylý podíl v Palladiu E15.cz Na náměstí Republiky v Praze se znovu uskutečnil realitní obchod, který se v české měně dostal za hranici jedné miliardy korun. Německý fond Union Investment dokoupil zbývající deseti procentní podíl, který mu zbýval k ovládnutí obchodního centra ...

Kolik kávy ještě Praha unese? - Týden.cz

Týden.cz Kolik kávy ještě Praha unese? Týden.cz Koncern Starbucks, který má pobočky v 70 zemích světa a loni vykázal obrat 19 miliard dolarů, má v Praze 20 poboček a rovnou na těch nejrušnějších místech od Václavského náměstí po Palladium . Tento veleobr ukusuje z kavárenského koláče v Česku ...a další »