Albert supermarket

Ahold může koupit od ING firmu Valome International - Blesk.cz

Ahold může koupit od ING firmu Valome International Blesk.cz V současnosti má v České republice přes 300 hypermarketů a supermarketů značky Albert a zaměstnává v nich přes 17.500 lidí. Mateřská společnost Delhaize v minulosti na českém trhu provozovala supermarkety Delvita, v roce 2007 je ale prodala ...a další »

Zoufalí zákazníci: Albert jako obrannou strategii zvolil mazání ... - ČtiDoma.cz (tisková zpráva) (Registrace)

ČtiDoma.cz (tisková zpráva) (Registrace) Zoufalí zákazníci: Albert jako obrannou strategii zvolil mazání ... ČtiDoma.cz (tisková zpráva) (Registrace) Na facebookové skupině Albert ČR, která se zdá být originálním komunikačním kanálem tohoto řetězce supermarketů se objevil příspěvek, který během jediného dne získal tisíce lajků a pod kterým se objevilo téměř 8 tisíc komentářů, většinou popisujících ...

V kraji chybí máslo, lidé si vyrábí i vlastní - Vyškovský deník

Vyškovský deník V kraji chybí máslo, lidé si vyrábí i vlastní Vyškovský deník Kromě Albertu bojuje s nedostatkem másla také obchodní řetězec Lidl. "Nedostatek smetany pro výrobu másla je celoplošný. Naši dodavatelé nejsou výjimkou. Protože ale odebíráme zboží od více dodavatelů a také ze zahraničí, jsme zatím schopni poptávku ...a další »

Tipněte si, kolik už je v Česku supermarketů a hypermarketů - Týden.cz

Týden.cz Tipněte si, kolik už je v Česku supermarketů a hypermarketů Týden.cz Podle výsledků studie GfK na konci roku 2016 na českém trhu operovaly 4 hypermarketové řetězce (Albert hypermarket, Globus, Kaufland, Tesco hypermarket), které provozovaly celkem 317 prodejen s celkovou prodejní plochou 1 369 tis. m2. V průběhu ...Počet supermarketů v Česku se loni vyšplhal na číslo 740Novinky.czLoni přibylo v Česku 21 prodejen potravinářských řetězcůBlesk pro ženyvšech 5 zpravodajských článků »

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert iDNES.cz Supermarket Albert (ilustrační snímek) | foto: Ondřej Littera, MAFRA. Výše zmíněné nabídky šlo vyčíst z internetových stránek obou obchodních řetězců, které zaměstnávají v Česku tisíce zaměstnanců, a z billboardů, kterými Lidl oblepil nemálo svých ...

Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje - iDNES.cz

iDNES.cz Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje iDNES.cz Jsme rádi, že tento slib můžeme začít plnit již nyní," uvedl pro ČTK Ctirad Nedbálek, ředitel lidských zdrojů řetězce Albert . Podle dubnového průzkumu MF DNES (více k průzkumu zde) se supermarket Albert umístil na poslední příčce co se odměňování svých ...Albert přidá pokladním 13,5 procenta, ostatní řetězce dávají vícE15.czPokladní v Albertu dostanou přidáno, letos už podruhé. Ostatní ...Info.czvšech 8 zpravodajských článků »

Ahold prohrál s Lidlem soud kvůli nekalé reklamě na Pigi čaj a ... - E15.cz

E15.cz Ahold prohrál s Lidlem soud kvůli nekalé reklamě na Pigi čaj a ... E15.cz Ahold v jednom ze svých supermarketů v Hradci Králové na reklamním poutači tvrdil, že u něj u lze nákup pořídit levněji než Lidlu. Vrchní soud v Praze nyní z velké ... Majitel sítě Albert navíc Lidlu zaplatí jako odškodné sto tisíc korun. Lidl původně ... a další »

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun iDNES.cz Ahold provozuje v Česku přes 300 hypermarketů a supermarketů Albert a má více než 17 000 zaměstnanců. Každý den poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků. Albert patří mezi největší obchodníky v ČR spolu s řetězci Kaufland, Tesco, Lidl či Penny ...a další »