Albert supermarket

České obchody: zeleninová krize zvyšuje ceny, eidam bude ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz České obchody: zeleninová krize zvyšuje ceny, eidam bude ... Lidovky.cz V supermarketu Albert se ceny pohybují mezi 43 a 47 korunami. Cena másla podle Kopáčka narůstá kvůli silnému postavení evropského másla na světových trzích, kde je euro slabší oproti americkému dolaru. České mlékárenství tak nyní opět roste. Po dobu ...

Odboráři se dohodli s Albertem. Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta - iDNES.cz

iDNES.cz Odboráři se dohodli s Albertem . Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta iDNES.cz Odboráři již dříve zveřejnili, že průměrná mzda v Albertu je 12,5 tisíce korun. Podle těchto dat by si mohl pokladní v Albertu přijít na zhruba 13,6 tisíce korun. Údaje o mzdě uváděné odbory však zástupci řetězce vždy rozporovali. Podle firmy se blíží ... Albert pošle prodavačkám a skladníkům tisícovku. Platy zvedne ...Blesk.czAhold nakonec ustoupil, pokladní v Albertech dostanou navíc tisícovkuLidovky.czvšech 13 zpravodajských článků »

Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová - iDNES.cz

iDNES.cz Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová iDNES.cz Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová apelovala na generálního ředitele společnosti Ahold Czech Republic Jespera Lauridsena, aby zvýšil mzdy řadových zaměstnanců v řetězci Albert . Otevřený dopis mu poslala v pátek, tedy den poté, co s ...Stávka v Albertu ? Zaměstnanci chtějí dál jednat, podle řetězce mají ...Aktuálně.czAlmužna za kasou v Albertu zasáhla do vysoké politiky. Marksová se ...Blesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun ... - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun ... iDNES.cz Společnost Ahold, která v Česku provozuje obchody Albert, se ve finančním roce 2014/2015, který trval 24 měsíců a skončil koncem roku 2015, propadla do ...a další »

Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... iDNES.cz Prodavaček supermarketů a hypermarketů Albert v Česku se po ministryni práce Michaele Marksové zastal také premiér Bohuslav Sobotka. Premiér vyzval ...Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlasvšech 10 zpravodajských článků »

Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Albert vyzkouší, kam až sahá výjimka ze zákazu prodeje během vybraných státních svátků v obchodech nad 200 metrů čtverečních. Nezavře některé supermarkety ve vestibulu pražského metra. Zákon hovoří o výjimce u prodejen "v ...Albert ustoupil. Na státní svátek zavře i v metru, zákaz se netýká jen ...Hospodářské novinyAlbert nechá v pátek otevřeny jen dvě prodejny, Alza také nezavře ...EuroZpravy.CZŘetězec Albert nechá 28. října otevřené jen dvě prodejnydenik.czBlesk.cz -ceskatelevize.cz/ct24 -Český rozhlasvšech 27 zpravodajských článků »

Když pokladní viděla první výplatu, rozplakala se. Ne štěstím. I ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Když pokladní viděla první výplatu, rozplakala se. Ne štěstím. I ... ParlamentníListy.cz Tak vypadají pracovní podmínky mnoha zaměstnanců v českých supermarketech , které však často vlastní zahraniční majitelé. Na Odborový svaz pracovníků obchodu (OSPO) se tak i v poslední době obracejí zvláště zaměstnanci hypermarketu Albert od ...

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníky ...MaM.czvšech 4 zpravodajských článků »