Albert supermarket

Zdeněk Pohlreich: 15 milionů na slušnou restauraci nestačí - Euro.cz

Euro.cz Zdeněk Pohlreich: 15 milionů na slušnou restauraci nestačí Euro.cz ... nemražených surovin, v nichž moc nevynikají naše hypermarkety. Není ironie, že váš televizní pořad o vaření nakonec sponzoruje supermarket Albert ? Nevybavuju si, že bych nějak zásadně šel proti českým supermarketům . Tomu se věnoval spíš Roman.

Nákupy na Štědrý den? Víme, kde nepochodíte | info.cz - Info.cz

Info.cz Nákupy na Štědrý den? Víme, kde nepochodíte | info.cz Info.cz Část velkých obchodů zůstane letos na Štědrý den zavřená, přestože by se v nich podle zákona mohlo prodávat až do poledne. Úderem dvanácté pak zavřou i ...a další »

Odbory: Premiér podpořil snahu odborů o zvýšení mezd v Aholdu - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Odbory: Premiér podpořil snahu odborů o zvýšení mezd v Aholdu ParlamentníListy.cz Zpráva po jednání odborů s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou na téma zvýšení mezd ve společnosti Ahold, která v ČR provozuje hypermarkety a supermarkety Albert . Odbory: Premiér podpořil snahu odborů o zvýšení mezd v Aholdu. Foto: Hans ...

DEBATA Jana Macháčka: Sobotka se o Albert zajímat nemá. Ale... - Lidovky.cz

Lidovky.cz DEBATA Jana Macháčka: Sobotka se o Albert zajímat nemá. Ale... Lidovky.cz Premiér Bohuslav Sobotka jednal s nizozemským velvyslancem o mzdách prodavaček a prodavačů v prodejnách Albert , které jsou součástí nizozemského řetězce Ahold. .... Nezaměstnanost bývá vyšší a supermarket je často jediný větší zaměstnavatel.

Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... iDNES.cz Prodavaček supermarketů a hypermarketů Albert v Česku se po ministryni práce Michaele Marksové zastal také premiér Bohuslav Sobotka. Premiér vyzval nizozemského velvyslance v ČR Eduarda Hoekse, aby jednal s mateřským vedením v Nizozemsku.Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlasvšech 10 zpravodajských článků »

Sobotka ke svým oponentům v ČSSD: Přátelé, kolikrát jste kritizovali ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Sobotka ke svým oponentům v ČSSD: Přátelé, kolikrát jste kritizovali ... Seznam Zprávy Na problém také poslední roky upozorňují odbory Josefa Středuly se svou kampaní "konec levné práce." Sobotka se tématu ujal v posledních dnech, kdy se osobně zapojil do vyjednávání vyšších mezd pro zaměstnance v supermarketech Albert .a další »

Almužna za kasou v Albertu zasáhla do vysoké politiky. Marksová se ... - Blesk.cz

Blesk.cz Almužna za kasou v Albertu zasáhla do vysoké politiky. Marksová se ... Blesk.cz Lidé za pokladnou pracují ve velkých supermarketech za velmi nízké platy, které jsou v některých případech jen lehce nad minimální mzdou. Platí to zejména pro pracovníky prodejen Albert , kteří podle odborů berou v průměru 12,5 tisíc korun. Celonárodní ...Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá MarksováiDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Sobotka byl na setkání se šéfy Aholdu. Odboráři se přesto s ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Sobotka byl na setkání se šéfy Aholdu. Odboráři se přesto s ... Lidovky.cz PRAHA Odboráři Aholdu se na pátečním jednání se zaměstnavateli na konkrétním řešení růstu mezd nedohodli. Obě strany ale projevily pružnost a dobrou vůli, řekl novinářům premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který se jednání také účastnil. Zástupci ...a další »