Albert supermarket

Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... iDNES.cz Prodavaček supermarketů a hypermarketů Albert v Česku se po ministryni práce Michaele Marksové zastal také premiér Bohuslav Sobotka. Premiér vyzval ...Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlasvšech 10 zpravodajských článků »

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí novou věrnostní kampaní a velkou soutěží ...Marketingové novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Češi průměrně za kosmetiku a parfémy utratí 600 korun měsíčně ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Češi průměrně za kosmetiku a parfémy utratí 600 korun měsíčně ... Lidovky.cz Češi průměrně za kosmetiku a parfémy utratí 600 korun měsíčně. Většinou nakupují v kamenných drogeriích. Kosmetické výrobky a vůně pravidelně nakupuje ...Při výběru kosmetiky je rozhodující vůně | Marketingové noviny.czMarketingové novinyZa kosmetiku měsíčně utratíme v průměru 600 korun, e-shopy nás ...Týden.czvšech 5 zpravodajských článků »

Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Albert vyzkouší, kam až sahá výjimka ze zákazu prodeje během vybraných státních svátků v obchodech nad 200 metrů čtverečních. Nezavře některé supermarkety ve vestibulu pražského metra. Zákon hovoří o výjimce u prodejen "v ...Albert ustoupil. Na státní svátek zavře i v metru, zákaz se netýká jen ...Hospodářské novinyAlza v Holešovicích bude vydávat zboží i 28. října, Albert před ...Blesk.czAlbert nechá v pátek otevřeny jen dvě prodejny, Alza také nezavře ...EuroZpravy.CZceskatelevize.cz/ct24 -AVmania.czvšech 27 zpravodajských článků »

Albert prodával polský čaj s halucinogenními látkami - Echo24.cz

Echo24.cz Albert prodával polský čaj s halucinogenními látkami Echo24.cz V řetězci Albert se prodával čaj polské výroby, který obsahoval tropanové alkaloidy atropin a skopolamin, které jsou v potravinách zakázané, uvedl dnes v tiskové zprávě mluvčí Státní zemědělské a potravinářské inspekce Radoslav Pospíchal. Jde o látky s ...a další »

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun iDNES.cz Ahold provozuje v Česku přes 300 hypermarketů a supermarketů Albert a má více než 17 000 zaměstnanců. Každý den poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků. Albert patří mezi největší obchodníky v ČR spolu s řetězci Kaufland, Tesco, Lidl či Penny ...a další »

Prodej chaty u Kaplice - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej chaty u Kaplice iDNES.cz Nabízíme k prodeji chatu ve Stradově u Kaplice. Chata bez evidenčního čísla je umístěna v klidné části chatové oblasti. Chata je zděná, částečně podsklepena o zastavěné ploše 16 m~ a je v dobrém udržovaném stavu. Do chaty není zavedena elektřina, ...

Nízká nezaměstnanost a nezájem lidí nutí řetězce zvyšovat platy - České noviny

České noviny Nízká nezaměstnanost a nezájem lidí nutí řetězce zvyšovat platy České noviny V Albertu zaměstnanci na provozních pozicích v obchodech v průměru vydělávají při plném úvazku 15.500 korun, včetně variabilní složky. Od 1. ledna firma zvedla mzdy v průměru o 8,5 procenta. "Nejvíce si polepšili prodavači a pokladní, kde průměrné ...a další »