Albert supermarket

OLOMOUC - Prodej panelového bytu 3+1 - iDNES.cz

iDNES.cz OLOMOUC - Prodej panelového bytu 3+1 iDNES.cz V Olomouci nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví v panelovém domě v žádané lokalitě na ulici Nedvědova - 1. NP. Byt má obytnou plochu 61 m2. K bytu náleží prostorná lodžie o výměře 3,60 m2, která je opatřená mříží, dále komora o výměře 3,20 ...

Albert přestavěl hypermarket v Čestlicích, kde bývala Hypernova - Médiář

Albert přestavěl hypermarket v Čestlicích, kde bývala Hypernova Médiář Albert už loni představil v novém 70 z víc než 300 svých supermarketů po celém Česku. Podobně je tomu letos. "V letošním roce jsme na toto tempo navázali a investujeme přibližně miliardu korun do modernizace sedmi desítek obchodů tohoto formátu a také ...

Penny na Štědrý den zavře! Jak jsou na tom ostatní supermarkety? - tn.cz

tn.cz Penny na Štědrý den zavře! Jak jsou na tom ostatní supermarkety ? tn.cz Potravinový řetězec Penny Market na Štědrý den kompletně uzavře své prodejny. "Chceme dopřát svým zaměstnancům klidné svátky bez stresu a shonu," vyjádřilo se vedení. A jak si budete moct nakoupit v ostatních supermarketech ? Podívejte se na náš ...a další »

Jeseník: Město za darované peníze změní okolí prodejny - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Jeseník: Město za darované peníze změní okolí prodejny ParlamentníListy.cz Bezprostřední okolí supermarketu Albert změní svou tvář. Vyplývá to z darovací smlouvy mezi městem Jeseník a společností AHOLD Czech Republic, která provozuje tuto obchodní síť. Na stavební úpravy a revitalizaci mobiliáře firma darovala 400 tisíc korun.

Brno Christmas Mugs Decorated by Local Street Artist - Brno Daily

Brno Daily Brno Christmas Mugs Decorated by Local Street Artist Brno Daily or plays with famous logos, such as changing the Albert supermarket chain logo near the Central Station into a sign for the Albertina gallery in Vienna. Last year, the design for the mugs was created by local Brno artist Vendula Chalánková (see photo).

Obchodnímu řetězci Albert se za loňský rok zvýšil zisk o 166 milionů ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Obchodnímu řetězci Albert se za loňský rok zvýšil zisk o 166 milionů ... Hospodářské noviny Tržby zůstaly na úrovni 49,7 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti Ahold, která prodejny Albert provozuje. Firma loni investovala více než miliardu korun do přestavby a renovace 70 supermarketů . "Na Chodově jsme pak otevřeli nový ... Obchody Albert v Česku loni zvýšily zisk na 170 miliónů KčNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Prodej bytu 2+kk (OV) 63,5 m2, ulice Chudčická, Brno - Bystrc - iDNES.cz

Prodej bytu 2+kk (OV) 63,5 m2, ulice Chudčická, Brno - Bystrc iDNES.cz Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej pěkný byt v osobním vlastnictví (na ulici Chudčická, Brno - Bystrc, Kamechy) o obytné ploše 59,8 m2 + lodžie 3,70 m2 ve 2. NP/4 NP v novostavbě cihlového domu s výtahem. Dispozičně se jedná o ...

Obchodní centrum vám rádi opravíme. Má to ale háček - Pražský deník

Obchodní centrum vám rádi opravíme. Má to ale háček Pražský deník Obyvatelé pražských sídlišť se v poslední době stále častěji setkávají s novým jevem. Investor koupí dosluhující nákupní středisko z dob socialismu a předloží projekt jeho modernizace. Rekonstrukce zchátralých prostor, širší nabídka obchodů a služeb i ...a další »