Albert supermarket

Vztek a smutek v Bille. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Vztek a smutek v Bille. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly ... Aktuálně.cz Praha - Supermarketům Billa došly hrnky s Mickey Mousem a dalšími postavičkami od Disneyho, které za symbolickou cenu rozdávaly zákazníkům, pokud utratili alespoň dva tisíce korun. A lidé se teď zlobí - musí vysvětlovat dětem, že si na hrnky mají ...

Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová - iDNES.cz

iDNES.cz Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová iDNES.cz Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová apelovala na generálního ředitele společnosti Ahold Czech Republic Jespera Lauridsena, aby zvýšil mzdy řadových zaměstnanců v řetězci Albert . Otevřený dopis mu poslala v pátek, tedy den poté, co s ...Stávka v Albertu ? Zaměstnanci chtějí dál jednat, podle řetězce mají ...Aktuálně.czAlmužna za kasou v Albertu zasáhla do vysoké politiky. Marksová se ...Blesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... iDNES.cz Prodavaček supermarketů a hypermarketů Albert v Česku se po ministryni práce Michaele Marksové zastal také premiér Bohuslav Sobotka. Premiér vyzval ...Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlasvšech 10 zpravodajských článků »

Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Albert vyzkouší, kam až sahá výjimka ze zákazu prodeje během vybraných státních svátků v obchodech nad 200 metrů čtverečních. Nezavře některé supermarkety ve vestibulu pražského metra. Zákon hovoří o výjimce u prodejen "v ...Albert ustoupil. Na státní svátek zavře i v metru, zákaz se netýká jen ...Hospodářské novinyAlbert nechá v pátek otevřeny jen dvě prodejny, Alza také nezavře ...EuroZpravy.CZŘetězec Albert nechá 28. října otevřené jen dvě prodejnydenik.czBlesk.cz -Český rozhlasvšech 27 zpravodajských článků »

Češi začali omezovat nákupy potravin a drogerie v slevách - České noviny

České noviny Češi začali omezovat nákupy potravin a drogerie v slevách České noviny Mezi nejznámější obchody s potravinami v ČR patří hypermarkety Albert Hypermarket, Globus, Kaufland a Tesco Hypermarket, supermarkety Albert , Billa a Tesco supermarket , diskonty Lidl a Penny Market a družstevní prodejny COOP. Kvůli konkurenci ...a další »

Hypermarketům dává přednost rekordní počet Čechů. V průzkumu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Hypermarketům dává přednost rekordní počet Čechů. V průzkumu ... Aktuálně.cz ... výborná dostupnost prodejen," říká Zdeněk Skála, ředitel výzkumu v GfK. Třetí místo patří supermarketům (Albert Supermarket , Billa, Tesco Supermarket), jimž nyní dává přednost 16 procent domácností - jejich podíl se v posledních letech výrazněji ... a další »

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců - tn.cz

tn.cz Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců tn.cz Stačí nakoupit v obchodech Albert do 18. dubna za 300 korun a více a uschovat si účtenku. Každá taková má speciální kód, který zaregistrujete do soutěže prostřednictvím webových stránek. Najdete tady také podrobná pravidla soutěže, další potřebné ...

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun iDNES.cz Ahold provozuje v Česku přes 300 hypermarketů a supermarketů Albert a má více než 17 000 zaměstnanců. Každý den poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků. Albert patří mezi největší obchodníky v ČR spolu s řetězci Kaufland, Tesco, Lidl či Penny ...a další »