Albert supermarket

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun iDNES.cz Ahold provozuje v Česku přes 300 hypermarketů a supermarketů Albert a má více než 17 000 zaměstnanců. Každý den poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků. Albert patří mezi největší obchodníky v ČR spolu s řetězci Kaufland, Tesco, Lidl či Penny ...a další »

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníkyMaM.czvšech 4 zpravodajských článků »

Zloději ukradli zlato za 7 milionů, zlatnictví nabízí obří odměnu! - tn.cz

tn.cz Zloději ukradli zlato za 7 milionů, zlatnictví nabízí obří odměnu! tn.cz Loupež ve zlatnictví vypadala jako trik iluzionisty. Lupiči se do zlatnictví v českolipském supermarketu Albert dostali ze sousedního obchodu, odstrčili vitrínu, vyrazili spodní sokl vitríny a pomalu vlezli dovnitř. Doplazili se k trezoru, když se jim ... a další »

Odboráři se dohodli s Albertem. Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta - iDNES.cz

iDNES.cz Odboráři se dohodli s Albertem . Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta iDNES.cz Odboráři již dříve zveřejnili, že průměrná mzda v Albertu je 12,5 tisíce korun. Podle těchto dat by si mohl pokladní v Albertu přijít na zhruba 13,6 tisíce korun. Údaje o mzdě uváděné odbory však zástupci řetězce vždy rozporovali. Podle firmy se blíží ... Albert pošle prodavačkám a skladníkům tisícovku. Platy zvedne ...Blesk.czAhold nakonec ustoupil, pokladní v Albertech dostanou navíc tisícovkuLidovky.czvšech 13 zpravodajských článků »

Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová - iDNES.cz

iDNES.cz Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová iDNES.cz Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová apelovala na generálního ředitele společnosti Ahold Czech Republic Jespera Lauridsena, aby zvýšil mzdy řadových zaměstnanců v řetězci Albert . Otevřený dopis mu poslala v pátek, tedy den poté, co s ...Stávka v Albertu ? Zaměstnanci chtějí dál jednat, podle řetězce mají ...Aktuálně.czAlmužna za kasou v Albertu zasáhla do vysoké politiky. Marksová se ...Blesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sobotka řešil ostudně nízké mzdy v Aholdu s nizozemským ... iDNES.cz Prodavaček supermarketů a hypermarketů Albert v Česku se po ministryni práce Michaele Marksové zastal také premiér Bohuslav Sobotka. Premiér vyzval ...Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlasvšech 10 zpravodajských článků »

Nová aplikace ukáže cestu masa od farmáře na talíř. Má zatím ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nová aplikace ukáže cestu masa od farmáře na talíř. Má zatím ... Aktuálně.cz Na český trh vstupuje nová aplikace FoodCzech zaměřená na kontrolu kvality potravin. Zatím se zaměří na maso z Česka.a další »

Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Albert vyzkouší, kam až sahá výjimka ze zákazu prodeje během vybraných státních svátků v obchodech nad 200 metrů čtverečních. Nezavře některé supermarkety ve vestibulu pražského metra. Zákon hovoří o výjimce u prodejen "v ...Alza v Holešovicích bude vydávat zboží i 28. října, Albert před ...Blesk.czŘetězec Albert nechá 28. října otevřené jen dvě prodejnydenik.czAlbert nechá v pátek otevřeny jen dvě prodejny, Alza také nezavře ...EuroZpravy.CZLidovky.czvšech 27 zpravodajských článků »