Albert supermarket

Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje - iDNES.cz

iDNES.cz Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje iDNES.cz Jsme rádi, že tento slib můžeme začít plnit již nyní," uvedl pro ČTK Ctirad Nedbálek, ředitel lidských zdrojů řetězce Albert . Podle dubnového průzkumu MF DNES (více k průzkumu zde) se supermarket Albert umístil na poslední příčce co se odměňování svých ...Albert přidá pokladním 13,5 procenta, ostatní řetězce dávají vícE15.czPokladní v Albertu dostanou přidáno, letos už podruhé. Ostatní ...Info.czvšech 8 zpravodajských článků »

Řetězec Albert opět navýší mzdy. Od stížností odborů již potřetí - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězec Albert opět navýší mzdy. Od stížností odborů již potřetí iDNES.cz Další navyšování mezd. Od nového roku zvyšuje řetězec Albert platy provozních zaměstnanců v obchodech. Změna, kterou se v těchto dnech dozvídají tisíce pokladních, skladníků, řezníků, zelinářů či pekařů, znamená v průměru téměř dvacetiprocentní ...a další »

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert iDNES.cz Supermarket Albert (ilustrační snímek) | foto: Ondřej Littera, MAFRA. Výše zmíněné nabídky šlo vyčíst z internetových stránek obou obchodních řetězců, které zaměstnávají v Česku tisíce zaměstnanců, a z billboardů, kterými Lidl oblepil nemálo svých ...

Řetězec Ahold Delhaize zvýšil zisk, firma odkoupí vlastní akcie - Blesk.cz

Řetězec Ahold Delhaize zvýšil zisk, firma odkoupí vlastní akcie Blesk.cz V tuzemsku má přes 300 hypermarketů a supermarketů značky Albert a zaměstnává zhruba 17.000 lidí na různé typy pracovních úvazků. Ve finančním roce 2014/2015, který trval 24 měsíců a skončil koncem roku 2015, se řetězec v České republice propadl do ... a další »

Jiná cena v regálu, jiná u kasy. Sýr v Albertu zdražil cestou k pokladně - iDNES.cz

iDNES.cz Jiná cena v regálu, jiná u kasy. Sýr v Albertu zdražil cestou k pokladně iDNES.cz Řetězci Albert hrozí pětimilionová pokuta. Česká obchodní inspekce uskutečnila na začátku října na podnět spotřebitele v jeho prodejnách kontrolu. Zákazníka, který podnět podal, rozhořčila podvodná cena sýra Eidam. Ve čtyřech případech z devíti ...

Tesco v Malenovicích nahradí menší prodejny - Zlínský deník

Zlínský deník Tesco v Malenovicích nahradí menší prodejny Zlínský deník Ale celkově po všech stránkách mi Tesco vyhovovalo víc než Kaufland, Lidl, Billa, Albert ," napsal k tématu na sociální síti například Milan Nedbálek. "Mně chybět bude, když člověk potřeboval večer nutně něco koupit, tak to byla jediná možnost. Jinak ... a další »

Zákaz prodeje se vrací. V sobotu zůstane zavřená většina velkých ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Zákaz prodeje se vrací. V sobotu zůstane zavřená většina velkých ... Aktuálně.cz Z velkých řetězců zůstane otevřený hypermarket Albert na autobusovém nádraží v Českých Budějovicích a dva supermarkety Billa na ruzyňském letišti a pražském hlavním nádraží. Vedle 28. října se zákaz týká 25. a 26. prosince, 1. ledna, Velikonočního ...

Prodej komerční budovy, 4456 m~, Rokycany - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej komerční budovy, 4456 m~, Rokycany iDNES.cz Celková užitná plocha budovy (vč. technických prostor v suterénu) je 4 456 m~. Významným nájemce v přízemí je supermarket Albert . Dalšími náemci je Česká pošta, Česká spořitelna, lekárna, oděvy atd. Budova stojí na vlastním pozemku o výměře 1979 m~.