Albert supermarket

Albert prodával jedovaté rozinky! Mohly způsobit i rakovinu - tn.cz

tn.cz Albert prodával jedovaté rozinky! Mohly způsobit i Rakovinu tn.cz Země původu je Írán, výrobcem slovenská firma Encinger SK. reklama. "Laboratorní rozbor u předmětné šarže potvrdil nadlimitní přítomnost látky ochratoxin A. Zjištěné množství 29 mikrogramů na kilogram (~g/kg) téměř trojnásobně překročilo zákonem ... a další »

Tesco platí z obchodních řetězců nejlíp - iDNES.cz - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco platí z obchodních řetězců nejlíp - iDNES.cz iDNES.cz Na nejlepší peníze si v obchodních řetězcích přijdou zaměstnanci Teska. Naopak nejnižší částky na výplatnicích mají pracovníci Billy. MF DNES to zjistila ze srovnání mezd sedmi zahraničních řetězců. Realita však může být jiná. Odbory tvrdí, že Tesco ... a další »

Kvůli chybě při plnění zásobníků tankovali řidiči místo benzinu naftu - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli chybě při plnění zásobníků tankovali řidiči místo benzinu naftu iDNES.cz "Pracovník přepravní společnosti Petrotrans na čerpací stanici u hypermarketu Albert v Brně-Modřicích u dálnice zaměnil palivo Ultra Natural 95 za Ultra Diesel," popsala Barbora Vanko mluvčí společnosti Ahold, která supermarkety Albert provozuje ...

Zisk majitele supermarketů Albert stoupl na 19 miliard - Novinky.cz

Novinky.cz Zisk majitele supermarketů Albert stoupl na 19 miliard Novinky.cz Zde firma letos hodlá uspořit 200 miliónů eur (5,1 miliardy korun) díky americké daňové reformě. Použije je k investicím do rozvoje internetového prodeje. Jak na tomto, tak na domácím nizozemském trhu totiž čelí konkurenci Amazonu a dalších ... a další »

Prodej bytu 1+kk 204 m~ - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej bytu 1+kk 204 m~ iDNES.cz Nabízíme k prodeji příjemný světlý byt 1+kk o celkové rozloze 39,9 m2 s terasou o výměře 35,1 m2 a zatravněnou terasou o velikosti 128,6 m2. Byt je součástí projektu Letňanské zahrady, ve vyhledávané lokalitě Praha 9 v Letňanech. K bytu náleží ...

Řetězec Albert opět navýší mzdy. Od stížností odborů již potřetí - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězec Albert opět navýší mzdy. Od stížností odborů již potřetí iDNES.cz V součtu s navyšováním mezd v letošním roce tak Albert zvýší v období dvanácti měsíců mzdy zaměstnancům v obchodech v průměru o 32,5 procent. Mzdy letošní rok navyšoval řetězec již dvakrát. Boj o platy pokladních odstartovaly na konci loňského roku ... a další »

Platy prodavačů v obchodních řetězcích rostou. Stále jsou ale 12 ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Platy prodavačů v obchodních řetězcích rostou. Stále jsou ale 12 ... iRozhlas.cz Některé supermarkety přesto nabízejí výrazně vyšší částky, které se blíží až ke třicetitisícové hranici. Praha 12:27 22. února 2018 Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa. Kopírovat do ... a další »

Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje - iDNES.cz

iDNES.cz Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje iDNES.cz "Společnost letos zvýšila základní mzdy již jednou, a to od ledna o pět procent," dodala Burianová. V příštím roce by se mzdy měly podle firmy dál zvyšovat. "Letos v lednu jsme se společně s navýšením mezd provozním zaměstnancům zavázali k ... a další »