Albert supermarket

Brabcová (Zelení): Hlavní město chce prodat další lukrativní ... - ParlamentníListy.cz

Brabcová (Zelení): Hlavní město chce prodat další lukrativní ... ParlamentníListy.cz Hlavní město se chystá prodat pozemek pod parkovištěm společnosti provozující supermarket Albert u Matěje na Hanspaulce. Zbavuje se tak dalšího majetku, který by mohl do budoucna sloužit pro veřejné účely.

Podvodníci mají nový trik. Zpráva láká na slevový kupon pro nákup v ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Podvodníci mají nový trik. Zpráva láká na slevový kupon pro nákup v ... iRozhlas.cz Podvodníci v Česku šíří přes mobilní aplikaci WhatsApp nebezpečnou zprávu. Tváří se jako výzva k získání slevového kupon na nákupy v obchodních řetězcích v hodnotě 2,5 tisíce korun. Po kliknutí na odkaz ale hrozí, že si stáhnete virus nebo vám budou ...

Šíří se podvodná kampaň lákající na slevy v supermarketech ... - Živě.cz

Živě.cz Šíří se podvodná kampaň lákající na slevy v supermarketech ... Živě.cz Pokud na Facebooku nebo v Messengeru zaregistrujete nabídku na 2 500 Kč do jednoho ze supermarketů , potom ji ignorujte. Lidl, Penny Market, Albert ani jiný řetězec o akci neví a jde o klasický podvod, který má za úkol primárně sběr uživatelů na ...a další »

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert iDNES.cz Supermarket Albert (ilustrační snímek) | foto: Ondřej Littera, MAFRA. Výše zmíněné nabídky šlo vyčíst z internetových stránek obou obchodních řetězců, které zaměstnávají v Česku tisíce zaměstnanců, a z billboardů, kterými Lidl oblepil nemálo svých ...

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníkyMaM.czAlbert k 25. výročí spouští věrnostní kampaň a soutěžMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun - iDNES.cz

iDNES.cz Ahold se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 miliardy korun iDNES.cz Ahold provozuje v Česku přes 300 hypermarketů a supermarketů Albert a má více než 17 000 zaměstnanců. Každý den poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků. Albert patří mezi největší obchodníky v ČR spolu s řetězci Kaufland, Tesco, Lidl či Penny ...a další »

Prodej rodinného domu 5+kk, 235 m~, K Vizerce, Praha 6 - Nebušice - iDNES.cz

Prodej rodinného domu 5+kk, 235 m~, K Vizerce, Praha 6 - Nebušice iDNES.cz Několik minut pěšky od domu je zastávka autobusu MHD ( jen 7 min na metro A Bořislavka), supermarket Albert , pošta, lékárna, školka, základní škola, základní umělecká škola, ordinace praktických lékařů pro dospělé i děti včetně zubaře, úřadovna Městské ...

Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje - iDNES.cz

iDNES.cz Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje iDNES.cz Od července si pokladní řetězce Albert už podruhé v tomto roce platově polepší. Mateřská společnost Ahold se na tom dohodla s odbory. Právě ty loni ...Pokladní v Albertu dostanou přidáno, letos už podruhé. Ostatní ...Info.czvšech 8 zpravodajských článků »