Albert supermarket

První supermarket v ČR otevřel před pětadvaceti lety. Jmenoval se ... - Vitalia.cz

Vitalia.cz První supermarket v ČR otevřel před pětadvaceti lety. Jmenoval se ... Vitalia.cz V roce 1998 se k supermarketům připojil první český hypermarket Hypernova v Praze-Čestlicích. O rok později už mohli zákazníci vídat supermarkety pod dnes dobře známým názvem Albert . V roce 2005 převzal Ahold na českém trhu padesát sedm prodejen ...První československý supermarket v Jihlavě funguje čtvrt stoletíČeské novinyvšech 6 zpravodajských článků »

Na Prostějovsku přibude další supermarket - Prostějovský deník

Prostějovský deník Na Prostějovsku přibude další supermarket Prostějovský deník Němčice nad Hanou - S novou budovou se už nějakou dobu mohou setkat obyvatelé Němčic nad Hanou i další návštěvníci města. Na křižovatce Masarykovy ulice a silnice vedoucí do Vrchoslavic totiž postupně vyrůstá supermarket . A jeho otevření se blíží, ...

Supermarkety Albert vydělávají, Ahold v Česku ztrojnásobil provozní ... - E15.cz

E15.cz Supermarkety Albert vydělávají, Ahold v Česku ztrojnásobil provozní ... E15.cz aktualizováno Nizozemská maloobchodní společnost Ahold v prvním čtvrtletí hospodařila s očištěným provozním ziskem 449 milionů eur (12,1 miliardy korun), což je meziroční nárůst o 15 procent. V České republice, kde firma provozuje obchody Albert , ...Majitel obchodů Albert v Česku ztrojnásobil ziskNovinky.czAlbertu se v Česku nebývale dařilo. Loni jeho obchody vydělaly ...Lidovky.czvšech 5 zpravodajských článků »

Praha se snaží o obnovu historické Staroměstské tržnice. Za 300 ... - Echo24.cz

Echo24.cz Praha se snaží o obnovu historické Staroměstské tržnice. Za 300 ... Echo24.cz V prostoru teď funguje supermarket Albert a své krámky tu provozuje i pár českých a vietnamských obchodníků. To vše by se ale mělo v dohledné době změnit. Svou první tržnici nechala vybudovat pražská obec na společném prostoru mezi novými bloky ...a další »

První supermarket v Česku. Slaví čtvrt století - denik.cz

denik.cz První supermarket v Česku. Slaví čtvrt století denik.cz Obchod v sídlištním nákupním centru Vysočina otevřela nizozemská společnost Ahold, nyní provozovatel sítě obchodů Albert . "Bylo to svým způsobem legrační. Do Jihlavy jezdily autobusové zájezdy až ze Slovenska. Poprvé jsme tam viděli takové věci jako ...Obchod Mana lákal do Jihlavy i zájezdy. Je to už čtvrt stoletíJihlavský deníkvšech 4 zpravodajských článků »

Novela? OK. Jídlo nemá končit v popelnicích - Plzeňský deník

Plzeňský deník Novela? OK. Jídlo nemá končit v popelnicích Plzeňský deník Proto s novelou souhlasím, plýtvání potravinami je nešvar společnosti a supermarkety by tak mohly dávat jídlo na dobročinné účely," vyjádřila se Yvona Kovářová z iniciativy Food not Bombs, která působí i na západě Čech. Členové Food not Bombs mají v ...

Potravinová banka už pomohla řadě lidí - denik.cz

denik.cz Potravinová banka už pomohla řadě lidí denik.cz Sklad se pravidelně plní potravinami či hygienickými potřebami z obchodního řetězce Albert . Jeho zástupci od začátku deklarovali, že se v žádném případě nejedná o zboží s prošlou spotřební lhůtou. "Interními předpisy máme jasně stanoveno, že do ... a další »

Strážnické brambůrky: od bufetu v letním kině po továrnu za čtvrt ... - E15.cz

E15.cz Strážnické brambůrky: od bufetu v letním kině po továrnu za čtvrt ... E15.cz Dalším zlomem pak byl vstup obchodního řetězce Ahold do Česka, provozujícího síť obchodů pod různými názvy jako Mana či Albert . Stal se prvním supermarketem , kam začala rodinná firma své výrobky dodávat ve velkém. V polovině devadesátých let se ...a další »