Albert supermarket

Přilož a jdi. Albert zkouší novinku, která může předehnat konkurenci ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Přilož a jdi. Albert zkouší novinku, která může předehnat konkurenci ... Aktuálně.cz Praha - Nizozemský supermarket Albert Heijn začal na konci loňského roku testovat systém Tap to go, který zrychlí a zjednoduší nakupování. Novinka umožňuje zákazníkům rychle a pohodlně nakoupit i zaplatit, aniž by museli projít pokladnou. "V Nizozemsku ... Ahold testuje obchod budoucnosti. Zboží z regálu strčíte rovnou do ...iDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Máslo nyní koupíte už za 29,90 koruny, zlevnila i vejce - Moravskoslezský denik

Moravskoslezský denik Máslo nyní koupíte už za 29,90 koruny, zlevnila i vejce Moravskoslezský denik "To snad není možné. Ještě nedávno se psalo, že za máslo člověk zaplatí přes 60 korun. A tady je za 29,90, to vezmu raději hned tři kousky," svěřil se redaktorovi Deníku čiperný chlapík v prodejně Penny Market v Ostravě. Penny Market má svou akční ... a další »

Na vánoční svátky a Nový rok budou supermarkety opět zavřené - iDNES.cz

iDNES.cz Na vánoční svátky a Nový rok budou supermarkety opět zavřené iDNES.cz V prodejnách Tesco však zákazníci nakoupí jen do 11 hodin dopoledne, v Kafulandu do 11:30. Ostatní supermarkety mají otevřeno do 12 hodin. Jedná se o prodejny Albert s výjimkou pobočky v Nádražní ulici v Českých Budějovicích, kde bude otevřeno až do 14 ...

V Albertu kradlo během pondělka osm lidí - Metropole Olomouc (tisková zpráva)

V Albertu kradlo během pondělka osm lidí Metropole Olomouc (tisková zpráva) Neuvěřitelných osm krádeží během jediného dne řešili včera policisté v supermarketu Albert na třídě Kosmonautů v Olomouci. Zadrželi přitom osm pachatelů. Zloději šli především po potravinách včetně uzenin, sýrů a čokolády. Nepohrdli ani zubními pastami ...

Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun iDNES.cz V tuzemsku má přes 330 hypermarketů a supermarketů značky Albert a zaměstnává zhruba 17.000 lidí na různé typy pracovních úvazků. Ahold v roce 2014 koupil za 5,2 miliardy korun 49 ztrátových prodejen Interspar. Antimonopolní úřad transakci schválil za ... Řetězec Albert se přehoupl do zisku. Tržby dosáhly 50 miliardNovinky.czAlbert maže ztráty, tržby stouply na 50 miliard korunKurzy.czvšech 9 zpravodajských článků »

Řidička srazila školačku, policie hledá svědky - Olomoucký deník

Olomoucký deník Řidička srazila školačku, policie hledá svědky Olomoucký deník Řidička srazila školačku, policie hledá svědky. Svědky dopravní nehody, k níž došlo ve středu 10. ledna kolem půl osmé ráno na přechodu pro chodce u supermarketu Albert v olomoucké Zikově ulici, hledá policie. Zatím neznámá řidička zde srazila školačku ... a další »

Trable v supermarketu: Nekradu, a přesto pískám - Vitalia.cz

Vitalia.cz Trable v supermarketu : Nekradu, a přesto pískám Vitalia.cz Vypěstovala jsem si několik tiků vědou dosud nepopsaných. Při vstupu do supermarketu , hned po průchodu rámem (uíuíuíuí!), automaticky zastavím a spořádaně čekám na ochranku. Někdy jde o "strážníka" v uniformě z karnevalových potřeb, jindy o ... a další »

Podchod na náměstí Práce si na opravy počká roky - Zlin.cz

Zlin.cz Podchod na náměstí Práce si na opravy počká roky Zlin.cz Navíc, pokud začne do dvou let elektrifikace železnice na trase Zlín-Otrokovice, budou se muset tyto práce rovněž časově zohlednit. Kromě rozšíření železnice půjde totiž i o vybudování nové mimoúrovňové křižovatky v Prštném, tedy v místě, kde je ...