Zlaté jablko Zlín

Recyklace (ne)omezuje, ukazují mladí designéři ve Zlatém jablku - Zlin.cz

Zlin.cz Recyklace (ne)omezuje, ukazují mladí designéři ve Zlatém jablku Zlin.cz ZLÍN - Přehlídka moderního designu Zlin Design Week - to je o důvod víc, proč zavítat do obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně. V těchto dnech zde jsou instalovány výtvory českých designérů představující výrobky, které vznikly díky recyklovaným ...a další »

Děti si budou moci v centru Zlína vyzkoušet, jak se dojí mléko - Zlin.cz

Zlin.cz Děti si budou moci v centru Zlína vyzkoušet, jak se dojí mléko Zlin.cz ZLÍN - Na sváteční velikonoční víkend připravilo obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně program zaměřený především na děti. Ty si budou moci vytvořit zajímavou velikonoční dekoraci nebo si vyzkoušet, jak se dojí mléko, serveru Zlin .cz to sdělila mluvčí ...

Dobročinný KnihoTrh podpořil nemocnou Mariánku - Zlin.cz

Zlin.cz Dobročinný KnihoTrh podpořil nemocnou Mariánku Zlin.cz ZLÍN - V měsíci dubnu zahájila Charita Zlín veřejnou sbírku na pomoc jedenáctileté Mariánce Vaněčkové ze Zlína, která trpí spinální atrofiií a je upoutána na vozíčku. Příběh děvčátka oslovil i další lidi a například pořadatelé KnihoTrhu věnovali ... a další »

Střecha zlínského parkoviště se promění v závodní dráhu RC modelů - Zlin.cz

Zlin.cz Střecha zlínského parkoviště se promění v závodní dráhu RC modelů Zlin.cz ZLÍN - Na střeše parkovacího domu Zlatého jablka ve Zlíně se v pondělí uskuteční už 7. ročník závodu RC modelů Ice Apple Rally. Serveru Zlin .cz to oznámila mluvčí Zlatého jablka Kateřina Martykánová. Oblíbenou akci pro všechny milovníky RC modelů aut ...

Do Zlína míří hvězdy muzikálu Pomáda - Zlin.cz

Zlin.cz Do Zlína míří hvězdy muzikálu Pomáda Zlin.cz ZLÍN - Do zlínského Zlatého jablka dorazí v pátek 24. března populární herec a zpěvák David Gránský a další hvězdy muzikálu Pomáda. Serveru Zlin .cz to uvedla ... Zlínské Zlaté jablko chystá na pátek dvě velké akce pro veřejnost. Nabitý program začne ...a další »

Mít jen krásnou tvář nestačí. Vítězce Miss Face se otevřou dveře k ... - Zlínský deník

Zlínský deník Mít jen krásnou tvář nestačí. Vítězce Miss Face se otevřou dveře k ... Zlínský deník A právě takové dívky přijela vybrat odborná porota soutěže Miss Face Czech Republic i do Zlína do OC Zlaté jablko při příležitosti jednoho z castingových kol letošního 8. ročníku. Soutěž v roce 2010 založila modelka Taťána Makarenko, kterou více než ... a další »

Zlaté jablko se o víkendu promění v ledové království - Zlin.cz

Zlin.cz Zlaté jablko se o víkendu promění v ledové království Zlin.cz ZLÍN - Z horkého léta do ledového království přenese své návštěvníky obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Na začátek prázdnin zde totiž nabízí zábavný program s motivy oblíbené pohádky Frozen, řekla serveru Zlin .cz mluvčí Zlatého jablka Kateřina ...

Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! Blesk pro ženy Toužíte po chvilce rozmazlování od prvotřídních make-up artistů? Parfumerie Douglas doveze team těch nejlepších z oboru...až k vám do města! Úspěšná road show s názvem Beauty Street je zcela zdarma a poskytne nevídanou péči každé zájemkyni!