Zlaté jablko Zlín

Jablko sváru? Zhrzená bohyně zosnuje ďábelskou pomstu a zkazí ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Jablko sváru? Zhrzená bohyně zosnuje ďábelskou pomstu a zkazí ... iRozhlas.cz Přišla o své vůli a vhodila mezi svatebčany zlaté jablko . A spolehlivou rozbušku k té pekelné pumě obstarala stručnou poznámkou: "Té nejkrásnější!" Podle jiné verze se Eris na svatbu osobně nedostavila, jen tam poslala zmíněné zlaté jablko s nápisem Té ...

Univerzitní centrum představí významné stavby Zlína - Týden.cz

Týden.cz Univerzitní centrum představí významné stavby Zlína Týden.cz Ve zlínském Univerzitním centru budou představeny nejvýznamnější stavby ve Zlíně za uplynulých sto let a jejich tvůrci. Výstava nazvaná Stavby století republiky ve Zlíně představí tři desítky objektů z baťovské či poválečné éry i současné stavby. Řekl ... a další »

Cena jablek poletí nahoru jako u másla, odhaduje sadař - iDNES.cz

iDNES.cz Cena jablek poletí nahoru jako u másla, odhaduje sadař iDNES.cz Jablek je méně a ceny porostou. Mohou za to jarní mrazy, které zničily velkou část úrody napříč Evropou. Sadaři, kteří s nízkou teplotou bojovali moderními prostředky, však letošní úrodu hodnotí dobře. Moštových jablek , která se kvůli drobným ... a další »

SPORT MAGAZÍN: Syndrom zlaté klece je horší než virtuální droga ... - iSport.cz

iSport.cz SPORT MAGAZÍN: Syndrom zlaté klece je horší než virtuální droga ... iSport.cz Syndrom zlaté klece je snad ještě horší než elektromagnetický smog z mobilů a tabletů. ... Kdo má po místnosti poházené oblečení, staré párky pod postelí, nakousnuté jablko na stole, neustlanou peřinu, potom má stejný nepořádek v životě i ve sportu.

Soutěž Zemědělec roku má své vítěze. O titul se dělí tři farmy - iDNES.cz

iDNES.cz Soutěž Zemědělec roku má své vítěze. O titul se dělí tři farmy iDNES.cz V nové kategorii Agroturistická farma, kterou mělo ve své režii ministerstvo zemědělství, se také na zlaté příčce umístily dva subjekty - Zámecký dvůr Černousy a Farma Moulisových. Odborníci z Ústavu zemědělské ekonomiky a informací hodnotili firmy na  ...a další »

Svatomartinský recept roku 2017 - Město Blansko

Svatomartinský recept roku 2017 Město Blansko Na dobře pomoučeném vále vyválíme tenké bramborové placky přibližně o velikosti pánve nebo talíře, které opékáme nasucho z obou stran, dokud se na povrchu netvoří zlaté puchýřky. Horké ihned z obou stran potíráme rozpuštěným sádlem. Uchováváme v ...

Řídím si svůj život, říká Comaneciová. Z Prahy ji kdysi vykázal ... - iDNES.cz

iDNES.cz Řídím si svůj život, říká Comaneciová. Z Prahy ji kdysi vykázal ... iDNES.cz Prozřela a vyrazila za Károlyim, ať jí pomůže vrátit se zpět, jedla jen jablka a jogurty, drasticky hubla. A v Moskvě 1980, navzdory nepřátelskému publiku i zákulisním čachrům, vybojovala další dvě zlaté olympijské medaile na nářadích i stříbro z víceboje.a další »

Cesta spasitele světa od da Vinciho: Přijde na víc než dvě miliardy - Flowee (Blog)

Flowee (Blog) Cesta spasitele světa od da Vinciho: Přijde na víc než dvě miliardy Flowee (Blog) Na portrétu Krista se podepsaly neumělé snahy o jeho restaurování (svědčí o tom i fotografie z roku 1912), a tak byl i roku 1958 obraz Cookovými dědici jako dílo Boltraffia za 45 liber prodán do soukromé sbírky v USA. V roce 2005 pak obraz ... Toto ...