Zlaté jablko Zlín

ZLÍN FILM FESTIVAL: Pištěk převezme Zlatý střevíček, festival ocení ... - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Pištěk převezme Zlatý střevíček, festival ocení ... Zlin.cz Filmové hvězdy se představí také na autogramiádě ve Zlatém jablku od 16:00 do 17:00 a na červeném koberci před Kongresovým centrem v 17:00 a o půl hodiny později ve Filmžurnálu v samotném centrum. Aktuální informace k účasti hvězd najdete na  ...a další »

ZLÍN FILM FESTIVAL: Zlínský festival si nenechá ujít ani Magdalena ... - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Zlínský festival si nenechá ujít ani Magdalena ... Zlin.cz ZLÍN - Do Zlína na filmový festival dorazí v úterý 30. května světově uznávaná mezzosopranistka Magdalena Kožená, která se zúčastní happeningu ZUŠ Open v parku Komenského. Odhaleny budou také další dvě hvězdy na Chodníku slávy na prostranství před ... a další »

ZLÍN FILM FESTIVAL: Den dětí oslaví festival i křtem lemurů - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Den dětí oslaví festival i křtem lemurů Zlin.cz Pravidelné setkání s filmovými star nabízí Festival Café na náměstí Míru, kde ve čtvrtek od 15.00 do 16.00 hodin bude beseda s Arnoštem Goldflamem, autogramiáda ve Zlatém jablku (od 16.00 do 17.00 hodin), červený koberec před Kongresovým centrem v ...a další »

ZLÍN FILM FESTIVAL: Hlavním lákadlem festivalové neděle bude ... - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Hlavním lákadlem festivalové neděle bude ... Zlin.cz ZLÍN - Hned několik filmových delegací uvede v neděli 28. května divákům Zlín Film Festivalu osobně své filmy, mnohé z nich premiérově. Velkou pozornost na sebe v závěru prvního festivalového víkendu poutá také veřejná dražba filmových klapek, serveru ...a další »

Kutilové Pat a Mat jsou ve zlínském Zlatém jablku - Zlin.cz

Zlin.cz Kutilové Pat a Mat jsou ve zlínském Zlatém jablku Zlin.cz ZLÍN - Se dvěma nejznámějšími kutily , Patem a Matem, se mohou až do 3. června setkávat návštěvníci obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Výstava o tom, jak žijí a filmují tito dva populární nešikové, je součástí doprovodného programu Zlín Film ...

ZLÍN FILM FESTIVAL: Vystoupí Langerová a premiéru bude mít i film ... - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Vystoupí Langerová a premiéru bude mít i film ... Zlin.cz Ve Zlatém jablku od 12.00 do 13.00 hodin lze získat podpis Ani Geislerové, mezi 16. a 17. hodinou dorazí sportovci z festivalu Sporťáček - hokejista Matěj Střítezský, triatlet Petr Vabroušek a sprinter Petr Svoboda. Od 18.00 do 19.00 hodin se ...

Mít jen krásnou tvář nestačí. Vítězce Miss Face se otevřou dveře k ... - Zlínský deník

Zlínský deník Mít jen krásnou tvář nestačí. Vítězce Miss Face se otevřou dveře k ... Zlínský deník A právě takové dívky přijela vybrat odborná porota soutěže Miss Face Czech Republic i do Zlína do OC Zlaté jablko při příležitosti jednoho z castingových kol letošního 8. ročníku. Soutěž v roce 2010 založila modelka Taťána Makarenko, kterou více než ... a další »

Do Zlína míří hvězdy muzikálu Pomáda - Zlin.cz

Zlin.cz Do Zlína míří hvězdy muzikálu Pomáda Zlin.cz ZLÍN - Do zlínského Zlatého jablka dorazí v pátek 24. března populární herec a zpěvák David Gránský a další hvězdy muzikálu Pomáda. Serveru Zlin .cz to uvedla ... Zlínské Zlaté jablko chystá na pátek dvě velké akce pro veřejnost. Nabitý program začne ...a další »