Zlaté jablko Zlín

Kam za zábavou? Na košty a zabijačky nebo víkend s legem ve ... - Slovácký deník

Slovácký deník Kam za zábavou? Na košty a zabijačky nebo víkend s legem ve ... Slovácký deník "Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat monstra, postavit rytíře nebo oslnit digitálního čaroděje Merloka 2.0," představuje hlavní lákadla akce s názvem Staň se hrdinou ředitel obchodního centra Zlaté jablko Jiří Kratochvíl ...

Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku - Zlínský deník

Zlínský deník Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku Zlínský deník "Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat monstra, postavit rytíře nebo oslnit digitálního čaroděje Merloka 2.0," představuje hlavní lákadla akce s názvem Staň se hrdinou ředitel obchodního centra Zlaté jablko Jiří Kratochvíl ... a další »

Brusle připravit! Na zlínském náměstí už vyrůstá kluziště. Podívejte se - Zlínský deník

Zlínský deník Brusle připravit! Na zlínském náměstí už vyrůstá kluziště. Podívejte se Zlínský deník Oblíbené zimní radovánky pak budou mít bruslaři možnost provozovat na Kluzišti Zlatého jablka až do 7. ledna. Letošní předvánoční program je ve Zlíně nejpestřejší za poslední roky. Potrvá až do 23. prosince a každý den nabídne originální program pro ... a další »

Look Bella: odstartujte na castingu svou kariéru třeba jako Česká Miss - Pražský deník

Pražský deník Look Bella: odstartujte na castingu svou kariéru třeba jako Česká Miss Pražský deník Praha - Dvanáctý ročník prestižní soutěže krásy Look Bella právě startuje! Registrace na webových stránkách www.lookbella.cz je již spuštěna a pořádající agentura Prestige Models právě zveřejnila termíny a místa letošních castingů. Zbývá jen sebrat ...

FED: 2015Q4 +25 bps - Patria.cz

FED: 2015Q4 +25 bps Patria.cz skutečnosti. Přesto ani ČSOB ani žádný z jejích zaměstnanců či zmocněnců nepřebírá žádnou právní odpovědnost ani záruku vůči klientovi za jakoukoliv informaci, která je obsažena v tomto dokumentu, a zároveň ČSOB nečiní žádné prohlášení ohledně ...a další »

Zlaté jablko představí v sobotu netradiční night shopping - Zlin.cz

Zlin.cz Zlaté jablko představí v sobotu netradiční night shopping Zlin.cz Akce, která se ve Zlatém jablku pravidelně opakuje vždy na jaře a na podzim během páteční noci, poskytne tentokrát návštěvníkům všech věkových kategorií zábavu s ještě bohatším programem a navíc v nezvyklé prodloužené době. "Chtěli jsme přinést ...a další »

Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí - Zlínský deník

Zlínský deník Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí Zlínský deník Rekord lámalo také obchodní centrum Centro Zlín . Podle jeho ředitele Františka Rochovanského byly loňské tržby doposud nejvyšší. "Byl to nejúspěšnější rok v historii našeho obchodního centra," vyzdvihuje ředitel, který úspěch přičítá oživení ekonomické ...

Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku - Akce a Kultura - Informuji.cz

Akce a Kultura - Informuji.cz Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku Akce a Kultura - Informuji.cz Ve středu 9. prosince navštíví zlínské Zlaté jablko čerstvý vítěz Českého slavíka v kategorii Objev roku a Hvězda internetu - skupina Slza. Zpěvák a oblíbený youtuber Petr Lexa alias Hoggy společně s kytaristou Lukášem Bundilem budou od 16 hodin k ...a další »