Zlaté jablko Zlín

Kam o víkendu? Na výstavy kraslic, graffiti a obrázků na skle - Valašský deník

Valašský deník Kam o víkendu? Na výstavy kraslic, graffiti a obrázků na skle Valašský deník Na české hudební scéně se objevila v roce 2000, kdy se spojil zpěvák Matěj Ruppert s kytaristou Oldřichem Krejčovským, basistou Pavlem Mrázkem, klávesistou Ondřejem Brouskem a bubeníkem Martinem Houdkem. "O rok později se k nim přidal jeden z  ...

Muž, který v úterý hrozil bombou ve Zlatém Jablku se přiznal - Zlínský deník

Zlínský deník Muž, který v úterý hrozil bombou ve Zlatém Jablku se přiznal Zlínský deník V případě, že bude muž uznán vinným, hrozí mu za přečin šíření poplašné zprávy pobyt ve vězení až na tři léta. Včerejší anonymní hrozba OC Zlaté Jablko si vyžádala nasazení celkem celkem 55 osob, z toho 30 příslušníků policie a dále členů hasičského ...a další »

Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku - Zlínský deník

Zlínský deník Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku Zlínský deník "Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat monstra, postavit rytíře nebo oslnit digitálního čaroděje Merloka 2.0," představuje hlavní lákadla akce s názvem Staň se hrdinou ředitel obchodního centra Zlaté jablko Jiří Kratochvíl ... a další »

Zlaté jablko představí v sobotu netradiční night shopping - Zlin.cz

Zlin.cz Zlaté jablko představí v sobotu netradiční night shopping Zlin.cz Akce, která se ve Zlatém jablku pravidelně opakuje vždy na jaře a na podzim během páteční noci, poskytne tentokrát návštěvníkům všech věkových kategorií zábavu s ještě bohatším programem a navíc v nezvyklé prodloužené době. "Chtěli jsme přinést ...a další »

Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku - Akce a Kultura - Informuji.cz

Akce a Kultura - Informuji.cz Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku Akce a Kultura - Informuji.cz Ti se před zahájením samotné autogramiády mohou těšit i na jejich akustický minikoncert. Jediná zlínská zastávka ve Zlatém jablku bude spojená s uvedením debutového alba kapely Slza. CD s názvem Katarze bylo vydáno 13. listopadu a obsahuje ...a další »

VIDEO: Expozice luxusních sportovních aut dozná změny - Zlin.cz

Zlin.cz VIDEO: Expozice luxusních sportovních aut dozná změny Zlin.cz ZLÍN - Celkem čtyři vozy těch nejluxusnějších značek v hodnotě více než 30 milionů korun jsou k vidění v rámci expozice ve zlínském Zlatém jablku . Jak serveru Zlin .cz sdělila mluvčí Zlatého jablka Kateřina Martykánová, výstava bude v těchto dnech ...

Zlaté jablko připravilo dětem za vysvědčení odměnu - Zlin.cz

Zlin.cz Zlaté jablko připravilo dětem za vysvědčení odměnu Zlin.cz ZLÍN - Ve čtvrtek 25. června startuje ve zlínském Zlatém jablku velký čtyřdenní maraton plný her a zábavy, během kterého si přijdou na své všechny děti bez rozdílu věku. Na akci pozvala veřejnost prostřednictvím serveru Zlin .cz mluvčí Zlatého Jablka ...

Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí - Zlínský deník

Zlínský deník Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí Zlínský deník Například Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko hovoří o roce 2015 jako o velice úspěšném. "Centrum zaznamenalo ... Rekord lámalo také obchodní centrum Centro Zlín . Podle jeho ředitele Františka Rochovanského byly loňské tržby doposud nejvyšší.