Zlaté jablko Zlín

Zlaté jablko nabídne v rámci filmového festivalu řadu autogramiád - Zlin.cz

Zlin.cz Zlaté jablko nabídne v rámci filmového festivalu řadu autogramiád Zlin.cz V rámci 56. ročníku Zlín Film Festivalu mohou ve Zlatém jablku návštěvníci zhlédnout zajímavé filmové projekce, bavit se u doprovodného programu a setkat se s celou řadou oblíbených hereckých, hudebních i sportovních hvězd. V neděli, tedy třetí ... a další »

Kam za zábavou? Na košty a zabijačky nebo víkend s legem ve ... - Slovácký deník

Slovácký deník Kam za zábavou? Na košty a zabijačky nebo víkend s legem ve ... Slovácký deník Kam za zábavou? Na košty a zabijačky nebo víkend s legem ve Zlatém jablku . Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. ... "Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat ...

Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku - Akce a Kultura - Informuji.cz

Autogramiáda skupiny slza ve zlatém jablku Akce a Kultura - Informuji.cz Ti se před zahájením samotné autogramiády mohou těšit i na jejich akustický minikoncert. Jediná zlínská zastávka ve Zlatém jablku bude spojená s uvedením debutového alba kapely Slza. CD s názvem Katarze bylo vydáno 13. listopadu a obsahuje ...a další »

Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí - Zlínský deník

Zlínský deník Nákupní centra lámala rekordy. Lidé více utrácí Zlínský deník Například Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko hovoří o roce 2015 jako o velice úspěšném. "Centrum zaznamenalo ... Rekord lámalo také obchodní centrum Centro Zlín . Podle jeho ředitele Františka Rochovanského byly loňské tržby doposud nejvyšší.

Kam o víkendu? Kácení máje, legomanie, malování ornamentů - Zlínský deník

Zlínský deník Kam o víkendu? Kácení máje, Legomanie, malování ornamentů Zlínský deník Nejvíce bych hosty a místní pozval na představení folklorního souboru Zákopčan, který předvede divadelní hru z valašského prostředí s názvem Jak Cyril s Metodem potkali Radegasta a tři drbny," uvedl starosta vesnice Vladimír Petružela. K tomu jim bude ...a další »

VIDEO: Expozice luxusních sportovních aut dozná změny - Zlin.cz

Zlin.cz VIDEO: Expozice luxusních sportovních aut dozná změny Zlin.cz ZLÍN - Celkem čtyři vozy těch nejluxusnějších značek v hodnotě více než 30 milionů korun jsou k vidění v rámci expozice ve zlínském Zlatém jablku . Jak serveru Zlin .cz sdělila mluvčí Zlatého jablka Kateřina Martykánová, výstava bude v těchto dnech ...

Kam za zábavou? Do Kudlovic na košt, na památné domky, na lego ... - Slovácký deník

Slovácký deník Kam za zábavou? Do Kudlovic na košt, na památné domky, na Lego ... Slovácký deník Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné ... Do výzvy se na Slovácku jako první včera zapojili v Uherském Brodě. V Horním Němčí a Šumicích budou zájemci ...a další »

Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku - Zlínský deník

Zlínský deník Kam o nadcházejícím víkendu? Inspirujte se z tipů Deníku Zlínský deník "Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat monstra, postavit rytíře nebo oslnit digitálního čaroděje Merloka 2.0," představuje hlavní lákadla akce s názvem Staň se hrdinou ředitel obchodního centra Zlaté jablko Jiří Kratochvíl ... a další »