Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Olympia Brno, Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Olympia Brno , Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... Lidovky.cz PRAHA Komerční nemovitosti lákají do Česka kromě tradičních kupců ze západní Evropy a Spojených států také investory z poněkud vzdálenějších destinací. Peníze zde již utratili Jihoafričané, Číňané, Indonésané či Vietnamci. A podle realitních makléřů ...

Brno se opět rozzáří. Diváky čeká jubilejní stý ohňostroj i famózní ... - Centrum News

Centrum News Brno se opět rozzáří. Diváky čeká jubilejní stý ohňostroj i famózní ... Centrum News Speciální bezplatný spoj bude rovněž vyjíždět na trasu mezi nákupním centrem Olympia a přehradou, právě u obchodního střediska budou moci zaparkovat svá vozidla diváci směřující za podívanou z oblasti Břeclavska. Letošní přehlídku zahájí na hladině ...a další »

Fotbalistky Bruntálu překvapivě vyhrály nad Horními Heršpicemi - Bruntálský a krnovský deník

Bruntálský a krnovský deník Fotbalistky Bruntálu překvapivě vyhrály nad Horními Heršpicemi Bruntálský a krnovský deník Fotbalistky Bruntálu překvapivě vyhrály nad Horními Heršpicemi. Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál odehrály předposlední utkání Moravskoslezské ligy žen v Brně , kde se utkaly s rezervou Horních Heršpic. dnes 11:09. SDÍLEJ: Fotbalistky Bruntálu.

Ikea se zbaví nákupních parků po celé Evropě. V Česku prodá ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Ikea se zbaví nákupních parků po celé Evropě. V Česku prodá ... Hospodářské noviny V Česku Ikea pod značkou Avion provozuje ještě nákupní parky v Brně a Ostravě. Těch se ale ... Tesco prodává pražské Obchodní centrum Letňany, zahraniční společnosti ECE a Rockspring zase jednají o prodeji brněnského nákupního střediska Olympia .a další »

OBRAZEM: Obchodní centrum Olympia zaplavila luxusní sportovní ... - Brněnský deník

Brněnský deník OBRAZEM: Obchodní centrum Olympia zaplavila luxusní sportovní ... Brněnský deník Modřice - Silné motory, luxusní provedení. Ve čtvrtek večer v brněnské Olympii zahájila výstavu svých vozů legendární britská značka Jaguar. Auta budou v nákupním centru k vidění až do 22. května. "V následujících třech víkendech jsou pro automobilové ...

Modřická nákupní zóna roste. Přibudou dva prodejci nábytku - Brněnský deník

Brněnský deník Modřická nákupní zóna roste. Přibudou dva prodejci nábytku Brněnský deník Modřice /FOTOGALERIE/ - Ani ne dva roky uplynuly od doby, kdy v Brně lidé mohli poprvé zavítat do prodejny se sportovním zbožím Decathlon v nákupní zóně u Modřic na jih od Brna . Osiřelý obchod stojící proti Olympii nyní dostane nové sousedy. "Mohu ...a další »

Čtvrtý schod, tady jsme přespávali, provádí bezdomovkyně ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čtvrtý schod, tady jsme přespávali, provádí bezdomovkyně ... iDNES.cz Můžu tak své zážitky předávat dál a třeba svůj život změnit," říká Jana na začátku prohlídky, která představuje Brno výrazně jiným pohledem. ... jistotu tepla. Jindy zase jezdívala tam a zpátky bezplatnými autobusy do nákupních zón Olympia nebo Futurum.a další »

Pro nás všechny to bylo neskutečné zakončení poháru," řekl ... - Hodonínský deník

Hodonínský deník Pro nás všechny to bylo neskutečné zakončení poháru," řekl ... Hodonínský deník Spanilou jízdu letošním krajským pohárem završili ve finále proti Tišnovu, který na stadionu ligové Zbrojovky Brno jasně přehráli 5:0. Na historickém triumfu ... "Máme zkušený tým, nebudeme mít problém přepnout a soustředit se na Olympii ," dodal Kasala.