Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Bez medaile. Futsalistky skončily na mistrovství republiky ve čtvrtfinále - Hodonínský deník

Hodonínský deník Bez medaile. Futsalistky skončily na mistrovství republiky ve čtvrtfinále Hodonínský deník Ani v nedělním čtvrtfinále ženy Tanga v řádné hrací době nedokázaly vstřelit branku a po remíze 0:0 s Olympií Rakovník nakonec podlehly soupeři v penaltovém rozstřelu. "I přesto, že jsme hráli po zranění jedné z hráček a několika peripetiích pouze se ...

Tahounem obchodních center je gastronomie - MediaGuru

MediaGuru Tahounem obchodních center je gastronomie MediaGuru Majitele změnili Tesco Letňany, Olympie Brno , OC Nisa Liberec, Olympia Plzeň a Zlatý Anděl. Oproti tomu investice do nákupních center za rok 2016 zaznamenaly po celé Evropě dramatický meziroční pokles. Ve střední a východní Evropě poklesly o více než ...a další »

Až 90 tisíc diváků sledovalo zahajovací prelude ohňostroj nad ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Až 90 tisíc diváků sledovalo zahajovací prelude ohňostroj nad ... EuroZpravy.CZ Až 90 tisíc diváků sledovalo zahajovací prelude ohňostroj nad hradem Špilberk. 26. května 2017, 23:40 - Autor: EuroZprávy.cz. Brno - Dnešní úvodní prelude ohňostroj dvacátého jubilejního festivalu Starobrno Ignis Brunensis sledovalo na různých místech ...a další »

Draci Brno v baseballovém Poháru CEB bez problému přehráli Minsk - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Draci Brno v baseballovém Poháru CEB bez problému přehráli Minsk Aktuálně.cz Draci Brno vyhráli v úvodním zápase Poháru CEB nad Minskem 12:2. Další český zástupce Eagles Praha ale podlehl chorvatské Olympii Karlovac 3:11. Brno /Praha - Draci Brno vstoupili do baseballového Poháru CEB jednoznačným vítězstvím 12:2 nad ...Draci Brno v baseballovém Poháru CEB zdolali MinskiSport.czvšech 14 zpravodajských článků »

Festival ohňostrojů začne v Brně už dnes: 10 věcí, které byste měli ... - Blesk.cz

Blesk.cz Festival ohňostrojů začne v Brně už dnes: 10 věcí, které byste měli ... Blesk.cz Ve dnech soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě mezi 3. až 17. červnem využijte ve směru od Břeclavi i Brna (z dálnice D2) parkování u Olympia Centra. Bezplatná přeprava autobusy na trase Olympia Centrum - Přehrada a zpět bude jezdit od 19:30 ...a další »

Fotbalové derby Ráječko - Boskovice prakticky skončilo po čtvrthodině - Blanenský deník

Blanenský deník Fotbalové derby Ráječko - Boskovice prakticky skončilo po čtvrthodině Blanenský deník Olympia se bude se sezonou loučit na domácím trávníku. V pátek v 18.00 hodin přivítá Ivančice. Boskovičtí pojedou udělat tečku do Brna o den dřív. Ve čtvrtek se na stadionu ve Vojtově ulici utkají s Moravskou Slavií Brno . Výkop bude rovněž v 18.00 hodin.

Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... iDNES.cz Na pozoru museli být být řidiči. Všechna zapakovaná auta u Olympie musela pryč. Kolem nákupního centra se tvořily kolony. "Situaci jsme monitorovali pomocí kamer," poznamenala Cejnková. Centrum Olympia otevřeli policisté asi po dvou hodinách.Kvůli anonymu muselo 2500 lidí opustit nákupní centrum u Brna ...Aktuálně.czNahlášená bomba vyhnala z Olympie 2500 lidí. Policie zasahovala i ...denik.czvšech 5 zpravodajských článků »

Baseball láká fanoušky na přehlídku hasičů nebo popelářských vozů - iSport.cz

iSport.cz Baseball láká fanoušky na přehlídku hasičů nebo popelářských vozů iSport.cz V rámci domácí extraligy se na stadionu Draků Brno uskuteční "Heroes Day" a ve stejný den na Arrows Ostrava "OZO Day", který bude zasvěcený třídění odpadu a popelářům. "Baseball se ... To Arrows Ostrava se v pátek utká s Olympií Blansko. A v rámci toho ...a další »