Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Promenáda v plavkách i představení v japonštině. Česká Miss ... - Brněnský deník

Brněnský deník Promenáda v plavkách i představení v japonštině. Česká Miss ... Brněnský deník V první ze tří částí konkurzu se měly dívky za úkol představit a v půl minutě upoutat pozornost poroty. Nešlo tedy jen o krásu, ale i o šarm a vystupování slečen. K těm promluvila i loňská vítězka Michaela Habáňová. "Myslím, že jsem inspirovala spoustu ... a další »

Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci - iDNES.cz

iDNES.cz Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci iDNES.cz Novým majitelem nákupního a zábavního centra Olympia u Brna se stala hamburská investiční firma Deutsche EuroShop. Nynějším vlastníkům, kterými jsou zahraniční realitní fondy Rockspring a ECE, za něj zaplatila 374 milionů eur, tedy více než deset ...Nákupní centrum Olympia u Brna mění majitele. Kupuje ho ...Hospodářské novinyvšech 3 zpravodajských článků »

Palác Anděl na Smíchově koupila LaSalle téměř za 1,5 miliardy Kč - České noviny

České noviny Palác Anděl na Smíchově koupila LaSalle téměř za 1,5 miliardy Kč České noviny Letos patří mezi největší transakce prodej obchodního centra Olympia Brno za necelých deset miliard korun. Budovu koupila firma Deutsche Euroshop od ECE/Rockspring. Objem realitních transakcí v Česku se podle údajů poradenské společnosti KPMG v ...a další »

Venkovní kluziště s otvíračkou otálejí. Zatím se v Brně bruslí jen u ... - Brněnský deník

Brněnský deník Venkovní kluziště s otvíračkou otálejí. Zatím se v Brně bruslí jen u ... Brněnský deník Brno - Zabruslit si pod širým nebem? Moc možností Brňané zatím nemají. Před několika dny se jim otevřelo kluziště u modřického nákupního centra Olympia . V neděli se k němu přidá i umělá plocha na Lesné. Jedná se o jediná dvě místa, kde si lidé do ...

Nákupní centrum Olympia Brno je na prodej. Zahraniční vlastníci ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nákupní centrum Olympia Brno je na prodej. Zahraniční vlastníci ... Hospodářské noviny Prodej brněnského nákupního centra Olympia se může stát největším realitním obchodem letošního roku. Zahraniční vlastníci ECE a Rockspring chtějí za nákupní středisko 350 milionů eur, tedy v přepočtu přes 9 miliard korun. Miliardová investice do ...Nákupní centrum Olympia je na prodej za 350 milionů eurTýden.czvšech 3 zpravodajských článků »

V Ostravě se chystá realitní obchod roku. Nákupní centrum Nová ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny V Ostravě se chystá realitní obchod roku. Nákupní centrum Nová ... Hospodářské noviny Největší loňskou transakcí na českém trhu byl prodej nákupního centra Olympia Brno za 374 milionů eur. Teď přišla na řadu Karolina a vzhledem k vysoké ceně nemovitosti budou mezi zájemci podobně jako u Olympie převažovat zahraniční fondy.a další »

Úspěšnou šňůru fotbalistů Ráječka přestřihl Švancara. Olympia ... - Brněnský deník

Brněnský deník Úspěšnou šňůru fotbalistů Ráječka přestřihl Švancara. Olympia ... Brněnský deník Brno /FOTOGALERIE/ - Dlouhá šňůra bez porážky fotbalistů Olympie Ráječko skončila v Bohunicích. Přestřihl ji Petr Švancara. Úspěšná patnáctizápasová série vynesla Ráječko na druhé místo tabulky krajského přeboru. Domácí Tatran na medailové příčky ...a další »

Šesti góly v posledních šesti zápasech dotáhl Opavu do ligy. Je to ... - Sport.cz

Sport.cz Šesti góly v posledních šesti zápasech dotáhl Opavu do ligy. Je to ... Sport.cz Ale škoda, že se to nepodařilo už na té Olympii (1:1). Byli tam s nám fanoušci a ty emoce s nimi jsou vždy ... Loni v poháru jsme dokázali být konkurenceschopní a došli jsme přes Slovácko, Plzeň, Brno a Boleslav až do finále. Ale tohle je na trenérovi ...