Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Bombu v OC Olympia nahlásilo dítě! Hrálo si na Barta Simpsona ... - Blesk.cz

Blesk.cz Bombu v OC Olympia nahlásilo dítě! Hrálo si na Barta Simpsona ... Blesk.cz Na 50 policistů, dvě družstva hasičů, záchranáři, strážníci - ti všichni se zapojili do hledání bomby, kterou anonym nahlásil 10. března v OC Olympia v Modřicích u Brna . Vyšetřování nyní ukázalo, že za telefonátem je dětský vtipálek, který si hrál na ... Bombu v nákupním středisku nahlásilo dítě, hrálo si na Barta ...iDNES.czDítě si v Brně vystřelilo z policie, rodiče se děsí milionových pokut!tn.czDítě se inspirovalo hlavním hrdinou a ohlásilo v Brně bombu. Škody ...Novinky.czTýden.czvšech 6 zpravodajských článků »

Otevírací doba přes Velikonoce? V pátek ještě lidé nakoupí, v ... - Brněnský deník

Brněnský deník Otevírací doba přes Velikonoce? V pátek ještě lidé nakoupí, v ... Brněnský deník Brno /ANKETA/ - Ačkoli volné dny využívá mnoho lidí ke svátečním nákupům, na Velikonoční pondělí si je nedopřejí. Obchodní centra budou totiž ... Lidé musí vynechat sváteční nákupy například ve Vaňkovce, Olympii , Futuru či Avionu. Zavřeno bude mít i ...a další »

Arrows chtějí ukončit dračí nadvládu. Dvacet titulů jim stačí, pousmál ... - Sport.cz

Sport.cz Arrows chtějí ukončit dračí nadvládu. Dvacet titulů jim stačí, pousmál ... Sport.cz Jeden vybojovala Kotlářka Praha, třikrát se z mistrovského poháru těšila brněnská Technika a dvacetkrát zvítězili Draci Brno . A to by ostravští Arrows rádi ... stříbro Kotlářka Praha. Novými týmy v baseballové extralize jsou Třebíč Nuclears a Olympia ... a další »

Za úspěšný odpal hamburger ak tomu ohňostroj! Tak startuje ... - Sport.cz

Sport.cz Za úspěšný odpal hamburger ak tomu ohňostroj! Tak startuje ... Sport.cz Nováčky jsou Olympia Blansko a Třebíč Nuclears. Tradičně velkými favority jsou Draci Brno , kteří v loňském roce vybojovali svůj jubilejní dvacátý titul. Konkurovat jim chtějí týmy z Prahy (Kotlářka Praha a Eagles Praha), ambiciózní Arrows Ostrava, či ... Za odpal pivo a burger. I to jsou baseballová klání v PrazeiDNES.czvšech 5 zpravodajských článků »

Unistav postaví v Rusku továrnu na výrobu plastů. Projekt za 3,5 ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Unistav postaví v Rusku továrnu na výrobu plastů. Projekt za 3,5 ... Hospodářské noviny ... jednou z největších, které kdy získal. Firma, která v roce 2015 při tržbách 1,3 miliardy vydělala před zdaněním 8,6 milionu korun, se dříve podílela například na několika dodávkách pro pivovar Starobrno. Stavěla také brněnský obchodní dům Olympia .

Olympia dvakrát ztratila nadějné vedení. V extralize je stále bez bodu - Blanenský deník

Blanenský deník Olympia dvakrát ztratila nadějné vedení. V extralize je stále bez bodu Blanenský deník Blansko - Zlepšení výkonu body nepřineslo. Baseballisté Blanska těsně podlehli v obou případech ve víkendovém dvojzápase favorizovaným Hrochům z Brna . Po páteční domácí porážce 1:2 ztratili dobře rozehranou odvetu až v závěrečné deváté směně, ...

Start baseballové extraligy? Plné tribuny, mexická vlna i požehnání ... - iSport.cz

iSport.cz Start baseballové extraligy? Plné tribuny, mexická vlna i požehnání ... iSport.cz Jedním z nich byla Olympie Blansko, která v sobotu přivítala Draky Brno , dvacetinásobné šampiony. O slavnostní "nadhoz" se postaral Kamil Vašíček, několikanásobný mistr republiky ve hře boccia a účastník paralympijských her v Riu 2016. Se svými pálkami ...a další »

Olympia Blansko slaví první cenné vítězství v baseballové extralize - Město Blansko

Město Blansko Olympia Blansko slaví první cenné vítězství v baseballové extralize Město Blansko O druhém víkendu čekaly blanenské borce dva duely s brněnským týmem Hroši Brno . Olympia nastoupila do obou utkání s novými zahraničními posilami Japoncem Miharu Amadou a Kennethem Chiu z Hongkongu. Oba zápasy přinesly velmi dramatickou ...