Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě - Hradecký deník

Hradecký deník Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě Hradecký deník Skupina A: Loko Brno žluté, Třebeš ženy, Třebeš dorostenky fialové, Trutnov, Mix team; skupina B: Loko Brno modré, FC Hradec Králové dorostenky, Třebeš dorostenky žluté, Panda team, Sázava u Lanškrouna. Stěžery: HPi Stěžerská zimní liga v nafukovací ... a další »

Olympia Brno, Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Olympia Brno , Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... Lidovky.cz PRAHA Komerční nemovitosti lákají do Česka kromě tradičních kupců ze západní Evropy a Spojených států také investory z poněkud vzdálenějších destinací. Peníze zde již utratili Jihoafričané, Číňané, Indonésané či Vietnamci. A podle realitních makléřů ...

Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová - Hospodářské noviny

Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová Hospodářské noviny Nákupní Centrum Olympia Brno by letos mohlo získat nového majitele. Německá společnost ECE a přední evropský správce nemovitostí Rockspring, kteří centrum vlastní, se jej rozhodli prodat. ~~Ikea chce prodat Avion Shopping Park na Zličíně. Jedná se o ...a další »

V pražském metru se to hemžilo sexy dívkami v plavkách. O co šlo? - Koule.cz

Koule.cz V pražském metru se to hemžilo sexy dívkami v plavkách. O co šlo? Koule.cz Castingová tour pokračuje, v nadcházejících dnech proběhnou castingy v obchodních centrech Central Most, Breda & Weinstein v Opavě, Olomouc City, Olympia Brno a závěrečný casting v obchodním centru Arkády Pankrác v Praze. Z castingů vzejdou dvě ...a další »

Českou Miss má nově pod palcem Eva Čerešňáková a její partner ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Českou Miss má nově pod palcem Eva Čerešňáková a její partner ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) 1. v OC Olympia Brno a 20. 1.je poslední casting v Praze v OC Arkády. Když se dívky přihlásí s předstihem, mají možnost se již více prezentovat na sociálních sítích, současně ale mohou přijít bez přihlášení na casting. V Olomouci bude casting 18. ledna ... Česká MISS Evy Čerešňákové startuje - slovackytydenik.czDobrý den s Kurýremvšech 6 zpravodajských článků »

Prodej brněnského nákupního centra by mohl být transakcí roku ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Prodej brněnského nákupního centra by mohl být transakcí roku ... Hospodářské noviny Nový vlastník brněnské Olympie by měl být znám ještě v průběhu prvního čtvrtletí letošního roku. A podle informací Hospodářských novin je největším favoritem německá společnost Deutsche Euroshop, která investuje výhradně na lukrativních adresách ...

Realitní magnát Vítek vyrazil na nákupy. Za obchodní domy utratil ... - iDNES.cz

iDNES.cz Realitní magnát Vítek vyrazil na nákupy. Za obchodní domy utratil ... iDNES.cz Mezi ně patří například obchodní centra Olympia v Brně , Plzni, Olomouci a Mladé Boleslavi, obchodní centrum Nisa v Liberci a retailové projekty Ogrody v polském Elblagu nebo Polus v Budapešti. CPI PG také koupila administrativní komplex Zlatý Anděl v ...a další »

Vítězství pro domácí Bruntál - Bruntálský a krnovský deník

Bruntálský a krnovský deník Vítězství pro domácí Bruntál Bruntálský a krnovský deník Celky FC Dosta Bystrc z Brna , Kovohutě Břidličná, Granitol Moravský Beroun, TJ Široká Niva, Rio Mare Bruntál a dvě mužstva domácího FC Slavoj Olympia Bruntál si to rozdaly systémem každý s každým. Diváci se v zaplněné sportovní hale v Bruntále ...