Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Investice do komerčních nemovitostí v Česku jsou rekordní ... - Novinky.cz

Novinky.cz Investice do komerčních nemovitostí v Česku jsou rekordní ... Novinky.cz Z 2,1 miliardy eur investovaných v Česku šla více než miliarda výlučně do obchodních center. Majitele změnilo například pražské OC Letňany nebo Olympia Brno . S odstupem následovaly investice do kancelářských budov, průmyslových objektů a hotelů.

Nadstavba o EXL | Blesk Jablonec vs Technika Brno - Jablonecký deník

Jablonecký deník Nadstavba o EXL | Blesk Jablonec vs Technika Brno Jablonecký deník ~~ pomyslné tabulce 1. ligy se tak dostal na dostřel Sabatu Praha, který proti extraligovému celku ještě nedokázal zvítězit (Blesk 2x porazil Olympii Blansko a 1x Techniku Brno ). Blesk těmito výhrami smazal velké manko, které na začátku nadstavbové ...

Rousínov vzdoroval v Brně, Bučovice ubránily bod v Ráječku - Brněnský deník

Brněnský deník Rousínov vzdoroval v Brně, Bučovice ubránily bod v Ráječku Brněnský deník Brno , Ráječko - V minulém kole dostali oba okresní zástupci v krajském fotbalovém přeboru doma šest gólů. O víkendu si reputaci moc nenapravili. Tatran Rousínov sice vzdoroval favorizované Svratce Brno , ale nakonec odjel s prázdnou, Bučovičtí v Ráječku ...

Draci si zahrají o 21. titul. Na finále se naladili výhrami s Kotlářkou - Brněnský deník

Brněnský deník Draci si zahrají o 21. titul. Na finále se naladili výhrami s Kotlářkou Brněnský deník Hroši Brno zakončili sezonu na pátém místě v nadstavbě. Technika Brno vede osmičlennou barážovou skupinu o udržení v extralize, která se hraje až do 1. října. Olympia Blansko drží zatím poslední nesestupující čtvrté místo. Mountfield Hradec Králové vs.a další »

Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci - iDNES.cz

iDNES.cz Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci iDNES.cz Novým majitelem nákupního a zábavního centra Olympia u Brna se stala hamburská investiční firma Deutsche EuroShop. Nynějším vlastníkům, kterými jsou zahraniční realitní fondy Rockspring a ECE, za něj zaplatila 374 milionů eur, tedy více než deset ...a další »

ŽIVĚ: Třinec - Opava. Vítkovice jsou stále bez výhry - ČT sport

ČT sport ŽIVĚ: Třinec - Opava. Vítkovice jsou stále bez výhry ČT sport 16:30, Táborsko - Ústí n. L., Příbram - Olympia Praha, Varnsdorf - Hradec Králové. ... Brno chce ze dna, Slovácko má "nové koště" a Olomouc formu vydáno před 3 hodinami Nejen nedělním pražským derby nyní žije tuzemský fotbal. V sedmém kole ligy se po ...a další »

Draci zabojují o přímý postup do finále - Brněnský deník

Brněnský deník Draci zabojují o přímý postup do finále Brněnský deník Brno - Třemi výhrami vykročili za obhajobou titulu. Baseballisté brněnských Draků o víkendu třikrát přehráli pražské ... Oproti tomu baseballisté blanenské Olympie stále bojují o setrvání mezi elitou. Ve skupině o udržení zaujímají s osmi výhrami a ... a další »

Dělovka fanouška Interu Milán zastínila konkurenci. Tohle je druhý ... - Sport.cz

Sport.cz Dělovka fanouška Interu Milán zastínila konkurenci. Tohle je druhý ... Sport.cz ... dělovka do šibenice. O tu se postaral Daniel Keprt z SK Olympia Ráječko a viděl ji Jihomoravský krajský přebor. ... Keprt, který je fanouškem slavného Interu Milán, pomohl výstavní ránou k výhře 6:0 nad Moravskou Slavií Brno . Pro jeho branku ...