Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Olympia Brno, Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Olympia Brno , Florentinum... Exotičtí investoři krouží kolem ... Lidovky.cz PRAHA Komerční nemovitosti lákají do Česka kromě tradičních kupců ze západní Evropy a Spojených států také investory z poněkud vzdálenějších destinací. Peníze zde již utratili Jihoafričané, Číňané, Indonésané či Vietnamci. A podle realitních makléřů ...

Centru Brna vládnou kavárny a restaurace. Obchod je jen v každém ... - Brněnský deník

Brněnský deník Centru Brna vládnou kavárny a restaurace. Obchod je jen v každém ... Brněnský deník "Na větší nákupy jezdíme například do Olympie . Když si ale chceme užít pěkný večer, vyrazíme do města, kde je hodně kaváren nebo vináren. Pokaždé tam narazím na někoho známého. Rádi chodíme do okolí Jakubského náměstí," poznamenala například ...a další »

Dovolená? Lidé se bojí cestovat do arabských zemí, volí evropské ... - Brněnský deník

Brněnský deník Dovolená? Lidé se bojí cestovat do arabských zemí, volí evropské ... Brněnský deník Brno - Situace ve světě způsobuje, že lidé chtějí trávit dovolenou více v Evropě. Klesá zájem o arabské země. ... Nyní jich mnoho čekalo na vývoj situace ve světě," podotkla zástupkyně cestovní agentury Olympia Travel Alena Pitašová. Největší odliv ... a další »

Od lyží k baseballu. Běhat mi nevadí, ale na pálce jsem jalový, říká ... - iSport.cz

iSport.cz Od lyží k baseballu. Běhat mi nevadí, ale na pálce jsem jalový, říká ... iSport.cz Draci Brno , 2. Nuclears Třebíč, 3. Tempo Titans Praha, 4. SK Kotlářka, 5. Cardion Hroši Brno , 6. Eagles Praha, 7. Arrows Ostrava, 8. Pipas Brno , 9. Technika Brno , 10. SaBaT Praha, 11. Olympia Blansko, 12. Skokani Olomouc, 13. Blesk Jablonec, 14.

Chybí mu předloktí, věkem je ještě junior. Přesto už mladý ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Chybí mu předloktí, věkem je ještě junior. Přesto už mladý ... Aktuálně.cz Brno - Kdo letos navštívil zápas prvoligového baseballového klubu z Blanska, tak určitě nepřehlédl Davida Farkaše. ... Olympia Blansko hraje na jednom z nejhezčích stadionu v republice, kde se v roce 2009 hrálo také Mistrovství Evropy v baseballu.

Novinky z realitního investičního trhu - Patria.cz

Patria.cz Novinky z realitního investičního trhu Patria.cz Na prodej je aktuálně 15 nákupních center napříč Českou republikou - v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Kladně. V Praze prodává Ikea Avion Shopping Park na Zličíně, v Brně je na prodej Olympia Brno vlastněná společnostmi Rockspring a ECE, do finální ...a další »

ŘSD má nový portál s informacemi o plánovaných uzavírkách silnic - Auto.cz

Auto.cz ŘSD má nový portál s informacemi o plánovaných uzavírkách silnic Auto.cz Kvůli souběhu několika rekonstrukcí na krajské i státní úrovni na podzim zkolabovala doprava u nákupního centra Olympia , kde stála auta v koloně i několik hodin. Portál informuje o plánovaných uzavírkách tak, aby se jim lidé mohli vyhnout a zvolili ... a další »

V Brně se otevře Kostkoland, největší tuzemská herna s legem - iDNES.cz

iDNES.cz V Brně se otevře Kostkoland, největší tuzemská herna s legem iDNES.cz V hračkářství Bambule v brněnském centru Olympia se otevře největší tuzemská herna s legem. Zóna se statisíci kostiček vzniká ve druhém patře hračkářství na ploše 800 metrů čtverečních. V patře bude i obchod a výstava modelů včetně slavné vily ...