Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně . Tvořily ... iDNES.cz Kolem nákupního centra se tvořily kolony. "Situaci jsme monitorovali pomocí kamer," poznamenala Cejnková. Centrum Olympia otevřeli policisté asi po dvou hodinách. Obnovení provozu hlásí i Dopravní podnik města Brna . "Linky 49 a 78 již jedou v celé ...Nahlášená bomba vyhnala z Olympie 2500 lidí. Policie zasahovala i ...denik.czPolicie vyklidila brněnské nákupní centrum Olympia , hledala bombuEuroZpravy.CZvšech 5 zpravodajských článků »

Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci - iDNES.cz

iDNES.cz Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci iDNES.cz Novým majitelem nákupního a zábavního centra Olympia u Brna se stala hamburská investiční firma Deutsche EuroShop. Nynějším vlastníkům, kterými jsou zahraniční realitní fondy Rockspring a ECE, za něj zaplatila 374 milionů eur, tedy více než deset ...a další »

Baseballisté Arrows Ostrava chtějí vylepšit překvapivý bronz - iSport.cz

iSport.cz Baseballisté Arrows Ostrava chtějí vylepšit překvapivý bronz iSport.cz 1. extraligový víkend, pátek: Arrows Ostrava - Skokani Olomouc (19), Draci Brno - Olympia Blansko (19), Eagles Praha - Třebíč Nuclears (19), sobota: Technika Brno - Cardion Hroši Brno (15), Tempo Titans Praha - Kotlářka Praha (16), Skokani Olomouc ...

Karl Lagerfeld vstupuje do Česka. V Pařížské už není místo, dražší ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Karl Lagerfeld vstupuje do Česka. V Pařížské už není místo, dražší ... Aktuálně.cz ... než 300 obchodů. Jeho součástí bude i zóna s prodejnami prémiových značek a zahraničních i místních talentovaných návrhářů. Dražší značky míří i do mimopražských nákupních center, jako je Olympia Brno nebo ostravské Forum Nová Karolina. reklama ...

Stefano Ricci nebo Karl Lagerfeld. Do českých obchodních center ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Stefano Ricci nebo Karl Lagerfeld. Do českých obchodních center ... Hospodářské noviny ... více než 300 obchodů a jeho součástí bude i zóna s obchody zahraničních i místních talentovaných návrhářů a prémiových značek. Dražší značky ale míří i do mimopražských nákupních center, jako je Olympia Brno nebo ostravské Forum Nová Karolina.

Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst - iDNES.cz

iDNES.cz Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst iDNES.cz Velkou omšelou kostku s nápisem Tesco, která ční mezi Vaňkovkou a hlavním vlakovým nádraží v Brně , nejde přehlédnout. O přeměně socialistické budovy na moderní nákupní galerii se mluví už několik let. Nyní je však stejně jako obří Olympia v Modřicích ...a další »

Plzeňský Hubník: Zvyšovat hlas jsem nemusel. A snad ani nebudu - iDNES.cz

iDNES.cz Plzeňský Hubník: Zvyšovat hlas jsem nemusel. A snad ani nebudu iDNES.cz Podpisové akce, která začíná od 18 hodin v obchodní centru Olympia , se zúčastní kompletní tým, účast přislíbili i všichni trenéři. "Na setkání ... Nás čekají i další těžká utkání, s Mladou Boleslaví, v Brně ani teď s Teplicemi to nebude nic ...

IKEA prodala 25 nákupních parků za 24,3 miliardy korun, zbavuje se ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Ikea prodala 25 nákupních parků za 24,3 miliardy korun, zbavuje se ... Seznam Zprávy Majitele mění zábavní centrum Olympia u Brna . Realitní fondy Rockspring a ECE, které centrum vlastnily, jej prodaly investiční společnosti Deutsche EuroShop sídlící v Hamburku. Ta zaplatila oběma fondům dohromady něco přes 10 miliard korun. Brněnskou ...a další »