Olympia Brno

Vinobraní v Olympii Brno

SERVIS FANOUŠKŮM - Výsledky z fotbalových soutěží - Moravskoslezský denik

Moravskoslezský denik SERVIS FANOUŠKŮM - Výsledky z fotbalových soutěží Moravskoslezský denik ŽK: Keresteš, Krejčí, Vaculík - Potočný. ČK: 85. Potočný. Diváci: 2063. Bohemians - Sigma Olomouc 1:1 (0:1). Branky: 68. Hašek ml. - 38. Plšek. Rozhodčí: Julínek - Blažej, Hrabovský. ŽK: Šmíd (Bohemians). Diváci: 3798. Jablonec - Brno 1:0 (1:0). Branka ...

Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci - iDNES.cz

iDNES.cz Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci iDNES.cz Novým majitelem nákupního a zábavního centra Olympia u Brna se stala hamburská investiční firma Deutsche EuroShop. Nynějším vlastníkům, kterými jsou zahraniční realitní fondy Rockspring a ECE, za něj zaplatila 374 milionů eur, tedy více než deset ...a další »

Bungalov 4+kk, zahrada, Otmarov - iDNES.cz

iDNES.cz Bungalov 4+kk, zahrada, Otmarov iDNES.cz Okres Brno - venkov, Otmarov. Prodej nadstandardní cihlové novostavby 4+kk typu bungalov se zahradou v nové zástavbě na okraji obce. Celková výměra je 702 m~, sítě: elektřina, kanalizace, voda. Samostatně stojící dům vystavěn z cihel, zateplení 12 cm ...

Fotbalisté Boskovic se s podzimem rozloučili čtyřmi góly, Ráječko ... - Blanenský deník

Blanenský deník Fotbalisté Boskovic se s podzimem rozloučili čtyřmi góly, Ráječko ... Blanenský deník Na těžkém terénu předvedla Olympia dobrý fotbal a už po půlhodině bylo osudu utkání rozhodnuto. Veselský gólman Michal Motyčka lovil míč ze své sítě čtyřikrát. Na začátku druhé části přidali domácí dvě pojistky a chystali se na poklidný závěr. Tým ze ...

Čeští investoři stále častěji využívají kapitál na domácí akvizice - Týden.cz

Týden.cz Čeští investoři stále častěji využívají kapitál na domácí akvizice Týden.cz Největší transakcí prvního pololetí v ČR byl prodej brněnského obchodního centra Olympia německé investiční firmě Deutsche EuroShop za zhruba 405 milionů dolarů. Přes 400 milionů dolarů pak činil nákup energetických aktiv skupiny Centrica českým ...a další »

Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... iDNES.cz "Linky 49 a 78 již jedou v celé trase až do terminálu Modřice Olympia ," vzkázal dispečink prostřednictvím sociálních sítí. ... Radní městské části Brno -střed Svatopluk Bartík stáhl ze svého facebookového profilu své tvrzení o Rakovině prezidenta.Kvůli anonymu muselo 2500 lidí opustit nákupní centrum u Brna ...Aktuálně.czNahlášená bomba vyhnala z Olympie 2500 lidí. Policie zasahovala i ...denik.czvšech 5 zpravodajských článků »

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě - Hradecký deník

Hradecký deník Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě Hradecký deník Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec Králové - Technic Brno (16). Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec Králové - Chomutov ... soutěž dorost: Stěžery - Předměřice nad Labem (9.30). Krajský přebor starší žáci: Olympia Hradec Králové - Vrchlabí (10.15).a další »

Bombu v nákupním středisku nahlásilo dítě, hrálo si na Barta ... - iDNES.cz

Blesk.cz Bombu v nákupním středisku nahlásilo dítě, hrálo si na Barta ... iDNES.cz Evakuaci dvou a půl tisíce návštěvníků, škodu za několik milionů korun a značné dopravní komplikace způsobil v březnu telefonát, který oznamoval uložení bomby v nákupním centru Olympia u Brna. Policisté nyní zjistili, že volalo dítě, které napodobovalo ...Bombu v OC Olympia nahlásilo dítě! Hrálo si na Barta Simpsona ...Blesk.czDítě si v Brně vystřelilo z policie, rodiče se děsí milionových pokut!tn.czDítě se inspirovalo hlavním hrdinou a ohlásilo v Brně bombu. Škody ...Novinky.czvšech 6 zpravodajských článků »