Nisa Liberec

Meteorologové varovali před dalšími silnými bouřkami - Novinky.cz

Novinky.cz Meteorologové varovali před dalšími silnými bouřkami Novinky.cz Krátce po 18. hodině informoval ČHMÚ na svém facebookovém profilu, že Lužická Nisa v Liberci vystoupala na několik desítek minut na první povodňový stupeň. "Lužická Nisa reagovala na opakované přechody bouřek nárůstem průtoku z půl kubíku za ...a další »

V Čechách udeřily bouřky, místy je doprovází kroupy - Novinky.cz

Novinky.cz V Čechách udeřily bouřky, místy je doprovází kroupy Novinky.cz Krátce po 18. hodině informoval ČHMU na svém facebookovém profilu, že Lužická Nisa v Liberci vystoupala na první povodňový stupeň. "Lužická Nisa reagovala na opakované přechody bouřek nárustem průtoku z půl kubíku za sekundu na 18 kubíků," ...a další »

Prudká bouře vyplavila v Liberci stadion Slovanu. Voda spláchla i ... - iDNES.cz

iDNES.cz Prudká bouře vyplavila v Liberci stadion Slovanu. Voda spláchla i ... iDNES.cz Stadion leží u řeky Nisy , která po dešti vystoupala hodně vysoko a voda se pak do fotbalového zázemí dostala kanály. "Takhle prudká bouře vyrazí v klidu i betonový poklop kanálu," popsal recepční ze stadionu. Zcela zaplavená je i cyklostezka, která ... a další »

Silná bouřka zlila Šumavu, Prahu, Českou Lípu, festival i skauty ... - Blesk.cz

Blesk.cz Silná bouřka zlila Šumavu, Prahu, Českou Lípu, festival i skauty ... Blesk.cz Předhůří Šumavy, Kadaň i Praha - tak tady všude už udeřily bouřky, které provázejí kroupy a přívalové lijáky. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMU) může místy napršet až 50 milimetrů srážek. Bouřky se po odpoledni i večer budou vytvářet ...a další »

Na Klatovsku zatopila voda desítky domů. V noci se silné bouřky vrátí - denik.cz

denik.cz Na Klatovsku zatopila voda desítky domů. V noci se silné bouřky vrátí denik.cz V souvislosti s bouřkou bylo do 20:00 hlášeno na operační středisko 80 událostí hlavně na Liberecku a Českolipsku, od půlnoci bylo v celém kraji více než sto výjezdů, řekla mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdenka Štrauchová. Silná ... a další »

Liberecký kraj má nedostatek míst pro auta. Plánuje výstavbu ... - denik.cz

denik.cz Liberecký kraj má nedostatek míst pro auta. Plánuje výstavbu ... denik.cz Plánuje výstavbu parkovacího domu. Liberec - Liberecký kraj plánuje výstavbu parkovacího domu v sousedství svého sídla. ... Část betonové plochy parkoviště chce proměnit v zelenou oázu a zrušit i parkování podél řeky Nisy . Zrušená parkovací místa by ... U sídla kraje chybí místa pro auta. Vyřešit to má velký parkovací důmiDNES.czvšech 3 zpravodajských článků »

Ševčík o přestupu: Hrál jsem o sestup, teď se můžu těšit na Evropu - iDNES.cz

iDNES.cz Ševčík o přestupu: Hrál jsem o sestup, teď se můžu těšit na Evropu iDNES.cz Až na vrtkavé horské počasí je fotbalový záložník Petr Ševčík z nového angažmá v Liberci zatím nadšený. "Je to pro mě obrovský krok vpřed. V posledních letech jsem byl zvyklý hrát jen o sestup, tady jsou přede mnou evropské poháry," říká 22letý mladík, ...

Trpišovský: Denně nám chodí nabídky na 50 fotbalistů - eFotbal.cz

Trpišovský: Denně nám chodí nabídky na 50 fotbalistů eFotbal.cz Slovan Liberec , který se na Rakouském soustředění utká s Rostovem, Young Boys Bern a Dundee United, má aktuálně v kádru 28 hráčů, s tím, že nové tváře jsou zatím tři a na potvrzení dalších se teprve čeká.