Nisa Liberec

Prodávali tu kola, teď v Liberci u Nisy vzniká centrum pro umělce - iDNES.cz

iDNES.cz Prodávali tu kola, teď v Liberci u Nisy vzniká centrum pro umělce iDNES.cz "Naší podmínkou je, aby to byli umělci z Euroregionu Nisa . Jinak můžou pocházet z okolí nebo jen v regionu tvořit," přibližuje. Jedním z vystavujících, kteří si prostor pronajali, je například liberecký nožíř Milan Pokorný. "Prodávám převážně do světa ... a další »

Rosenbergová (ČSSD): Stokrát nic umořilo osla. Co ještě vydrží ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Rosenbergová (ČSSD): Stokrát nic umořilo osla. Co ještě vydrží ... ParlamentníListy.cz Kdyby někdo stavěl rodinný dům způsobem, jakým rozhoduje liberecké zastupitelstvo pod taktovkou vládnoucí koalice o osudu parčíku u Nisy , neměl by po půl roce ani základy. Neboť to, co se jeden měsíc schválí, se následně na dalším jednání zastupitelů ...

Čeští a němečtí senioři mají chuť se poznávat - I-noviny

Čeští a němečtí senioři mají chuť se poznávat I-noviny "Projekty s Mittweidou byly připraveny za spolupráce s českou částí euroregionu Nisa v Liberci . Díky euroregionu Nisa Česká Lípa jako první realizuje malé projekty pro všechny generace, žijeme v Trojzemí a chceme své sousedy z Německa i Polska ...a další »

V EL se láme chleba. Plzeň a Sparta potřebují povinné body ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz V EL se láme chleba. Plzeň a Sparta potřebují povinné body ... Aktuálně.cz Český trojlístek v Evropské lize čekají třetí zápasy a všichni potřebují body, aby se udrželi ve hře o postup ze skupiny. Plzeň doma přivítá rumunskou Astru, Sparta nastoupí v Izraeli proti Hapoelu Beer Ševa a Liberec U Nisy vyzve italskou Fiorentinu.a další »

Liberec vydřel důležitou výhru proti Hradci, po půli rozhodl dvěma ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Liberec vydřel důležitou výhru proti Hradci, po půli rozhodl dvěma ... Aktuálně.cz Liberec - Třetí ligovou výhru v sezoně zaznamenali v 11. kole nejvyšší fotbalové soutěže hráči Slovanu Liberec . Severočeši na domácím stadionu U Nisy přehráli Hradec Králové 2:0, když o jejich výhře rozhodl dvěma góly po přestávce záložník Daniel Bartl.a další »

Liberecké fotbalisty čeká klíčová bitva. Vyzrají na silnou Fiorentinu? - iDNES.cz

iDNES.cz Liberecké fotbalisty čeká klíčová bitva. Vyzrají na silnou Fiorentinu? iDNES.cz Záložník Daniel Bartl spoléhá na plný stadion U Nisy . "Diváci nás poženou. Třeba překvapíme a vyhrajeme," doufá. Hlavní podle něj bude nezalézt zbytečně do obrany a nečekat, co soupeř vymyslí. "Chce to na ně vletět a napadat je hned od gólmana.FC Slovan Liberec Aktuálně.czLiberec se o senzaci nepostaral, s Fiorentinou prohrál a vzdálil se ...denik.czFotbalisty Liberce čeká s Fiorentinou zřejmě klíčový zápas ELČeské novinyvšech 32 zpravodajských článků »

Jestřábi už v horách nevymírají. Stali se postrachem farem a myslivců - iDNES.cz

iDNES.cz Jestřábi už v horách nevymírají. Stali se postrachem farem a myslivců iDNES.cz Tam dravci mají zvláště snadnou kořist," upozorňuje Václav Tomášek, zoolog z regionálního pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny (AOPK) v Liberci . "Jeden chovatel ... "Švagrová bydlí u pramene Nisy a liška ji připravila o třináct z patnácti ... a další »

Plzeň porazila Spartu a je sedm bodů před ní. Vyhecovaný šlágr ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Plzeň porazila Spartu a je sedm bodů před ní. Vyhecovaný šlágr ... Aktuálně.cz Třetí ligovou výhru v sezoně zaznamenali v 11. kole nejvyšší fotbalové soutěže hráči Slovanu Liberec . Severočeši na domácím stadionu U Nisy přehráli Hradec Králové 2:0, když o jejich výhře rozhodl dvěma góly po přestávce záložník Daniel Bartl. Liberec ... a další »