Nisa Liberec

Dům malíře Josefa Führicha v Chrastavě se otevřel návštěvníkům - Archiweb.cz

Archiweb.cz Dům malíře Josefa Führicha v Chrastavě se otevřel návštěvníkům Archiweb.cz ... století postavil jeho otec, patří k zajímavým ukázkám lidové architektury a také k nejvýznamnějším památkám v Chrastavě. Více než 200 let starý dům přežil bez vážnější úhony i bleskovou povodeň, která v roce 2010 město a velkou část Libereckého ... a další »

Občané Doks, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá! - I-noviny

Občané Doks, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá! I-noviny Hejtman Libereckého kraje Martin Půta pokračuje ve svých pravidelných setkáních s občany a zastupiteli měst. Tentokrát se v rámci Dne s hejtmanem sejde ve čtvrtek 2. června s obyvateli Doks, od 16:00 hodin ve školní jídelně ZŠ K. H. Máchy. Návštěvu ...

Odešel výtvarník, grafik a fotograf světového formátu Ladislav Postupa - Jablonecký deník

Jablonecký deník Odešel výtvarník, grafik a fotograf světového formátu Ladislav Postupa Jablonecký deník Korespondovali jsme si spolu, vyměňovali motivy. Pro nás oba předměty i děje uvolňovaly možnost asociace dalších představ," řekl k tomu Ladislav Postupa. Za svoje nejplodnější léta považoval fotograf období, kdy měl ateliér v budově bývalé kavárny Nisa .

Liberečtí fotbalisté slaví třetí místo, ale asi je zas čeká velký třesk - iDNES.cz

iDNES.cz Liberečtí fotbalisté slaví třetí místo, ale asi je zas čeká velký třesk iDNES.cz Bakoš se vrací do Plzně, odkud před rokem a půl přišel. Liberec naopak uplatnil opci na Radima Breiteho. Středový hráč, který dosud pod Ještědem hostoval z Teplic, tak k Nise přestupuje. Což je velmi dobrá zpráva i pro trenéra Trpišovského. "V zimě ... a další »

Gottwalďák, Totál, Rušička. Úředně nejsou, ale bez nich by se bloudilo - iDNES.cz

iDNES.cz Gottwalďák, Totál, Rušička. Úředně nejsou, ale bez nich by se bloudilo iDNES.cz V Liberci se neposílají do ulice České mládeže, ale k Hypernově. I když se tam už vlastně nakupuje v Albertu a celé obchodní centrum se nazývá Nisa . Nenadáváme na kolony u kruhového objezdu v Londýnské ulici, ale u Totálu. Benzinová stanice, podle níž ...a další »

Za hranicemi vyroste továrna na motory Mercedesu. Pracovat tu ... - iDNES.cz

iDNES.cz Za hranicemi vyroste továrna na motory Mercedesu. Pracovat tu ... iDNES.cz Dojíždění do polského Jaworu by pro lidi ze zmíněných oblastí znamenalo 100-120 km, bude tedy záležet na podmínkách, jaké firma Daimler AG svým potenciálním zaměstnancům nabídne," říká Markéta Dousková, mluvčí libereckého Densa. Stejný názor zastávají ... a další »

Karatisté Sport Relax na přípravě v Itálii - I-noviny

Karatisté Sport Relax na přípravě v Itálii I-noviny V oblasti vzniká atraktivní okruh, který propojí trasy cyklostezek jak z české, tak polské strany. Projekt nese název "Kolem kolem Jizerek" a připravuje jej zejména Euroregion Nisa , podílí se na něm však celkem 23 partnerů včetně Libereckého kraje ... a další »

V Jizerských horách vzniká další okruh cyklostezek - denik.cz

denik.cz V Jizerských horách vzniká další okruh cyklostezek denik.cz V oblasti vzniká atraktivní okruh, který propojí trasy cyklostezek jak z české, tak polské strany. Projekt nese název "Kolem kolem Jizerek" a připravuje jej zejména Euroregion Nisa , podílí se na něm však celkem 23 partnerů včetně Libereckého kraje ... a další »