Nisa Liberec

Při libereckých fotbalistech stáli svatí. Bod zařídil "Ríša" Ekpai - iDNES.cz

Týden.cz Při libereckých fotbalistech stáli svatí. Bod zařídil "Ríša" Ekpai iDNES.cz Šance střídala šanci, tyče a břevna zvonily, při Slovanu však tentokrát stálo velké štěstí. Žhavý adept na titul, Slavia, se s podporou dvou tisíc fanoušků U Nisy prezentoval skvělým výkonem, v koncovce však vyhořel. Naopak Liberec dokázal skórovat z ... Slavia bude v Liberci bránit ligové vedení, Plzeň jde na KarvinouTýden.czvšech 18 zpravodajských článků »

Liberec se chystá na fanoušky Slavie, vyčlení jim celou tribunu - iDNES.cz

iDNES.cz Liberec se chystá na fanoušky Slavie, vyčlení jim celou tribunu iDNES.cz Až do tohoto pátku si liberečtí fanoušci můžou pořídit lístky jedině ve Fanshopu na stadionu U Nisy . Vstupenky pro fanoušky Slavie budou v prodeji v Praze, a to od nedělního zápasu Slavie s Teplicemi. V příštím týdnu budou zbylé vstupenky uvolněny i do ...

Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let - iDNES.cz

iDNES.cz Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let iDNES.cz Kavárna, nesoucí během let postupně jména Winkler, Procházka, Pol a od roku 1953 Nisa , bývala vyhlášeným místem. V knize Marka Řeháčka Liberecké zajímavosti se objevila vzpomínka pamětníka Roberta Poláčka na dobu krátce po jejím otevření.

Teplárna má milionové ztráty. Může za to město, zní z jejího vedení - iDNES.cz

iDNES.cz Teplárna má milionové ztráty. Může za to město, zní z jejího vedení iDNES.cz Cenu tepla jsme snížili, ovšem tím, že se město zdráhá plnit dohodu a majetek nevložilo, my dál platíme nájemné," upozornil Jaroslav Pantůček, místopředseda představenstva Teplárny Liberec . ... Po revitalizaci tak zmizí z řeky Nisy ohyzdný parovod ...

Hřiště na stadionu U Nisy nebude úplně v nejlepším stavu, varuje ... - eFotbal.cz

eFotbal.cz Hřiště na stadionu U Nisy nebude úplně v nejlepším stavu, varuje ... eFotbal.cz Liberec se chce odpoutat z té dolní poloviny tabulky a určitě bude hrát dobře a bude nás chtít porazit, protože skalp Slavie je teď cenný," citoval web slavia.cz slova trenéra Jaroslava Šilhavého, jenž nebude moci použít pouze Dušana Šventa a Marka Alvíra.

Fotbalisté Liberce mají nové zázemí, vyhovuje i pro Ligu mistrů - iDNES.cz

iDNES.cz Fotbalisté Liberce mají nové zázemí, vyhovuje i pro Ligu mistrů iDNES.cz Zaplatilo je město Liberec , jemuž stadion U Nisy patří. "Už to nešlo oddalovat. Proto jsme se rozhodli to zainvestovat," řekl liberecký primátor Tibor Batthyány. "Pevně věřím, že se Slovan do Evropy dostane co nejdříve a využije tyto nové prostory co ... Město Liberec zmodernizovalo zázemí na SlovanuParlamentníListy.czvšech 2 zpravodajských článků »

Liberec má první veřejnou rychlodobíjecí stanici pro elektromobily - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Liberec má první veřejnou rychlodobíjecí stanici pro elektromobily ParlamentníListy.cz Společně s další stanicí tzv. normálního dobíjení je v provozu na parkovišti OC Nisa - největšího obchodního centra v regionu. Obě zařízení umožňují dobíjení všech nejrozšířenějších typů a značek elektromobilů. Nabíjení elektromobilu ve stanici ... a další »

Žitava uvadá, spasit ji mají i Češi. V Sasku už kupují byty - iDNES.cz

iDNES.cz Žitava uvadá, spasit ji mají i Češi. V Sasku už kupují byty iDNES.cz ... Liberce na dvacet tisíc obyvatel do západní části Německa, továrny zkrachovaly, doly se zavřely. Dnes v Žitavě žije přibližně 26 tisíc obyvatel. Nyní Žitava společně s Libercem a Euroregionem Nisa dostala dotaci přibližně 200 tisíc eur (5,4 milionů ... a další »