Nisa Liberec

Né, střechu, ne. Vítr připravil Severočechům kruté probuzení do ... - denik.cz

denik.cz Né, střechu, ne. Vítr připravil Severočechům kruté probuzení do ... denik.cz SPA se dostala i Lužická Nisa v Liberci , Mumlava v Harrachově nebo Ploučnice ve Stráži pod Ralskem. Podle meteorologů by mělo postupně deště ubývat a situace na vodních tocích se bude uklidňovat. V neděli ráno udeřila vichřice také na Děčínsku.Na severu Čech stoupají řeky, spadlé stromy zastavily vlakyBlesk.czvšech 14 zpravodajských článků »

Liberec se vzdá krajské dotace, aby získal vyšší z IROP - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Liberec se vzdá krajské dotace, aby získal vyšší z IROP ParlamentníListy.cz s.r.o. zpracovává projektovou dokumentaci i k druhému úseku cyklotrasy Odra - Nisa , kterým je úsek Košická - Poštovní. V případě tohoto úseku schválila Rada města v srpnu letošního roku dodatek ke smlouvě, kterým se konečný termín předání projektové ...

Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let - iDNES.cz

iDNES.cz Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let iDNES.cz Kavárna, nesoucí během let postupně jména Winkler, Procházka, Pol a od roku 1953 Nisa , bývala vyhlášeným místem. V knize Marka Řeháčka Liberecké zajímavosti se objevila vzpomínka pamětníka Roberta Poláčka na dobu krátce po jejím otevření.

Poctu hejtmana obdrželo sedm osobností kraje - I-noviny

Poctu hejtmana obdrželo sedm osobností kraje I-noviny Sedm osobností dostalo u příležitosti blížícího se výročí Dne vzniku samostatného československého státu od hejtmana Libereckého kraje Martina Půty významné ocenění. Poctu hejtmana v podobě hejtmanského dukátu si včera v liberecké Oblastní galerii ...

Parovod zmizí ak řece Nise u libereckého mrakodrapu povedou ... - iDNES.cz

iDNES.cz Parovod zmizí ak řece Nise u libereckého mrakodrapu povedou ... iDNES.cz "Liberec je roztříštěný a vznikají tu místa a prostory, které nejsou vždy pochopitelné a jasné. Náš návrh má elementární logiku, kdy jsme se snažili přijít s něčím, co jasné je. To znamená, že reprezentativní prostor před budovou úřadu opravdu vypadá ...

V Libereckém kraji byl stav ohrožení na dvou tocích - Blesk.cz

V Libereckém kraji byl stav ohrožení na dvou tocích Blesk.cz ... přes 60 milimetrů, což představuje 60 litrů vody na metr čtvereční. Na druhém stupni je Jizera v Železném Brodě a na prvním na několika dalších místech. Stav bdělosti je i na Nise v Liberci , Ploučnici ve Stráži pod Ralskem na Českolipsku a také ... a další »

Z opuštěné funkcionalistické budovy v Liberci je sídlo krajských ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Z opuštěné funkcionalistické budovy v Liberci je sídlo krajských ... ceskatelevize.cz/ct24 ... původně v ní ale byly garáže. V Evropském domě se již před slavnostním otevřením usídlil organizátor dopravy KORID LK, zázemí poskytne také Sdružení obcí Libereckého kraje, Centru pro regionální rozvoj ČR, Euroregionu Nisa nebo CzechInvestu.

Vítkovo CPI koupilo za 17,6 miliardy korun balík evropských ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Vítkovo CPI koupilo za 17,6 miliardy korun balík evropských ... Hospodářské noviny Realitní skupina CPI Property Group, za kterou stojí český miliardář Radovan Vítek, koupila celkem 11 komerčních nemovitostí, které spravovaly fondy společnosti CBRE Global Investors. Za balík budov v Česku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku zaplatila ...a další »