Nisa Liberec

Florbalové týmy Benešova vydolovaly v Liberci zlato a dvě stříbra - Benešovský deník

Benešovský deník Florbalové týmy Benešova vydolovaly v Liberci zlato a dvě stříbra Benešovský deník Stříbro v kategorii B17 je největším úspěchem Benešova v této kategorii na turnajích typu NISA OPEN či Prague Games. Benešov: Šimon Zídek - Michal Vojtíšek, Albert Pulpán, Vojtěch Pavlíček, Kryštof Garreis - Marek Garreis, Radim Slunečko, Marek ...

Tahounem obchodních center je gastronomie - MediaGuru

MediaGuru Tahounem obchodních center je gastronomie MediaGuru Majitele změnili Tesco Letňany, Olympie Brno, OC Nisa Liberec , Olympia Plzeň a Zlatý Anděl. Oproti tomu investice do nákupních center za rok 2016 zaznamenaly po celé Evropě dramatický meziroční pokles. Ve střední a východní Evropě poklesly o více než ...a další »

Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let - iDNES.cz

iDNES.cz Od luxusní kavárny k bance. Palác Nisa v Liberci slaví 80 let iDNES.cz Kavárna, nesoucí během let postupně jména Winkler, Procházka, Pol a od roku 1953 Nisa , bývala vyhlášeným místem. V knize Marka Řeháčka Liberecké zajímavosti se objevila vzpomínka pamětníka Roberta Poláčka na dobu krátce po jejím otevření.

Poláci napadli policistu v civilu. Prostřelené nohy si agresor nevšiml - iDNES.cz

iDNES.cz Poláci napadli policistu v civilu. Prostřelené nohy si agresor nevšiml iDNES.cz Skupina tří Poláků napadla v Liberci podle obžaloby policistu v civilu, ten se bránil a osobní zbraní jednomu z útočníků prostřelil nohu. Obžalovaní muži ... Policista šel kolem osmé hodiny večer s manželkou z kina v Obchodním centru Nisa . V tom, co ... a další »

Počet certifikovaných budov v ČR loni vzrostl o třetinu na 147 - Ekolist.cz

Ekolist.cz Počet certifikovaných budov v ČR loni vzrostl o třetinu na 147 Ekolist.cz Loni to byly například Forum Nová Karolina v Ostravě, CTPark Brno, OC Nisa v Liberci nebo OC Haná v Olomouci," dodal Kalvoda. První certifikovanou budovou v ČR byla v roce 2009 centrála ČSOB v Praze - Radlicích. Byla zároveň první v regionu střední a ...a další »

Dřevěná rolba nebo Cimrmanova tělocvična. Jizerské hory zabaví děti - iDNES.cz

iDNES.cz Dřevěná rolba nebo Cimrmanova tělocvična. Jizerské hory zabaví děti iDNES.cz ... místostarosta Kořenova, kde lesopark leží. "Vznikl v roce 2013 hlavně zásluhou Vlasty Plecháče a Aleše Voverky, majitelů rekreačního areálu U Čápa, a s pomocí obecně prospěšné společnosti Jizerky pro vás. Přes Euroregion Nisa se tehdy povedlo ...

Tanec a pivo Českou Besedu nezachránily, z hostince bude obchod - iDNES.cz

iDNES.cz Tanec a pivo Českou Besedu nezachránily, z hostince bude obchod iDNES.cz "V dnešní době je využití tohoto domu k původním účelům naprosto nerentabilní. Jen se podívejte na jiná dřív v Liberci vyhlášená místa, kam se chodilo - všude je to stejné. O kavárnu Pošta nemá nikdo zájem, v Nise je místo kavárny banka," říká Anděl.

Na Sudetoněmeckých dnech nemá žádný český politik co dělat. Ani ... - Haló Noviny

Haló Noviny Na Sudetoněmeckých dnech nemá žádný český politik co dělat. Ani ... Haló Noviny Jak má dlouhodobě blízko Jan Korytář (Změna pro Liberec ) k této problematice, píše například i v časopise Lomikámen: ~Nikdy nemůžeme dosáhnout sepětí s krajinou, které zde bylo dříve. Je to tím, že jsme ji získali jaksi mimochodem, nemuseli jsme ...