Nisa Liberec

Liberec i s Barošem startuje sezonu u Vídně. Jde i o miliony - iDNES.cz

iDNES.cz Liberec i s Barošem startuje sezonu u Vídně. Jde i o miliony iDNES.cz Tak velké jméno ještě U Nisy nikdy nepůsobilo. "Zapadl do týmu dobře, po třech dnech jsem měl pocit, že je tady celou přípravu," uvedl Trpišovský. "Je radost dívat se, jak ve svých letech vypadá fyzicky a jak se o sebe stará. To je dobrý příklad pro ...

"Klasici" z Liberce předělávali kádr. Zklamání! říká Nezmar - Týden.cz

Týden.cz "Klasici" z Liberce předělávali kádr. Zklamání! říká Nezmar Týden.cz Přestože kádr libereckých fotbalistů jako už tradičně prošel během přestávky poměrně zásadními změnami, klub od Nisy věří, že se s nimi stejně jako v minulosti dokáže vyrovnat. Třetí tým uplynulého ligového ročníku čeká ve čtvrtek ostrý vstup do nové ...a další »

V mládí Vůch k Barošovi vzhlížel, teď je s ním v liberecké kabině - iDNES.cz

iDNES.cz V mládí Vůch k Barošovi vzhlížel, teď je s ním v liberecké kabině iDNES.cz "V přípravě Plzně jsem se cítil dobře, cítil jsem i důvěru od nového trenéra Pivarníka a spíš jsem počítal s tím, že bych se tam mohl prosadit," říkal Egon Vůch. "Ale pak jsem si volal s trenérem Slovanu Trpišovským a protože jsme v Liberci na jaře ... Vůch: Konkurence je teď většíeFotbal.czvšech 3 zpravodajských článků »

Jablonec zničil Písek sedmi góly, Liberec získal Nigerijce - iDNES.cz

iDNES.cz Jablonec zničil Písek sedmi góly, Liberec získal Nigerijce iDNES.cz Už dnes odpoledne začíná na pokladnách stadionu U Nisy předprodej na odvetu s Admirou, která se odehraje ve středu 3. srpna od 18 hodin. Ceny vstupenek jsou stejné jako na prvoligová utkání. Podrobnosti stejně jako informace o zájezdech na čtvrteční ...

Příprava jde do finiše. Liberec a Jablonec hrají generálky - iDNES.cz

iDNES.cz Příprava jde do finiše. Liberec a Jablonec hrají generálky iDNES.cz Nikoli na nově položeném trávníku U Nisy , ale na Městském stadionu odehrají fotbalisté libereckého Slovanu generálku na start sezony. Od 11 hodin nastoupí spíše hráči širšího kádru proti Bischofswerdě, účastníkovi páté nejvyšší německé soutěže. Zbytek ...

Baroš v Liberci: Mám před sebou možná poslední rok, chci si ho užít - iDNES.cz

iDNES.cz Baroš v Liberci : Mám před sebou možná poslední rok, chci si ho užít iDNES.cz Já se hlavně budu snažit být pro mančaft co nejvíc platný a doufám, že libereckému klubu splatím důvěru, kterou ve mě dal," tvrdí 34letý vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem a nejlepší střelec Eura 2004 Milan Baroš, nejzvučnější posila v historii ... a další »

VIDEO: Na cyklotrase vznikla past, hluboký dlážděný žlab před kolejí - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Na cyklotrase vznikla past, hluboký dlážděný žlab před kolejí iDNES.cz Nebezpečná past vyrostla na oblíbené mezinárodní cyklotrase z Liberce do saské Žitavy. Při rekonstrukci železničního přejezdu ve Stráži nad Nisou přehradil asfaltovou vozovku hluboký odvodňovací žlab, vyskládaný z dlažebních kostek. Cyklisty i ... a další »

Řeky na Liberecku se vrátily do koryt. Silnice už jsou zase průjezdné - Lidovky.cz

Lidovky.cz Řeky na Liberecku se vrátily do koryt. Silnice už jsou zase průjezdné Lidovky.cz Třetí povodňový stupeň platil ještě ve čtvrtek večer také na Jizeře v Jablonci nad Jizerou i tam už se podle informací z Českého hydrometeorologického ústavu řeka vrátila do normálu, stejně jako Lužické Nisa v Liberci a Jizera v Železném Brodě a Dolní ...Kvůli záplavám je uzavřena silnice z Černous na BoleslavČeské novinyDéšť zvedá hladiny řek. Řeka Smědá může dosáhnout i nejvyššího ...denik.czŘeky se vylévají z koryt: Na Liberecku platí extrémní stupeň nebezpečíBlesk.czvšech 17 zpravodajských článků »