Nisa Liberec

Slovan U Nisy ševce nezlomil. Ve druhé půli jsme ale ukázali sílu ... - Sport.cz

Sport.cz Slovan U Nisy ševce nezlomil. Ve druhé půli jsme ale ukázali sílu ... Sport.cz "První poločas byl z naší strany takový ustrašený. Pak jsme ale předvedli svoji sílu, jenže gól nedali," mrzelo libereckého gólmana. Kádr Slovanu prošel během zimní přestávky radikální obměnou. V základní sestavě se oproti poslednímu podzimnímu duelu v ...

U Nisy vládli gólmani. Bod bych vyměnil za tři body, lituje brankář ... - Český rozhlas

iDNES.cz U Nisy vládli gólmani. Bod bych vyměnil za tři body, lituje brankář ... Český rozhlas Liberec hrál se Zlínem 0:0, hlavní role tak hráli brankáři Dostál a Dúbravka. Zatímco Zlín v tabulce zůstává překvapivě čtvrtý, Liberec se remízou od záchranářských starostí neuklidnil. "Sám sebe nechci hodnotit, spíš bych poděkoval klukům. Měli tam ... "Nový" Liberec vyráží do boje o záchranu. První překážkou je ZlíniDNES.czvšech 13 zpravodajských článků »

Slovan v dohrávce U Nisy ševce nezlomil. V bojovném duelu góly ... - Sport.cz

Sport.cz Slovan v dohrávce U Nisy ševce nezlomil. V bojovném duelu góly ... Sport.cz Fotbalisté Liberce remizovali v dohrávce 17. kola se Zlínem 0:0. Bojovné utkání nenabídlo mnoho šancí, střelci se neprosadili. Domácího Voltra vychytal zlínský gólman, na druhé straně selhal v koncovce Fantiš. Neprosadil se ani liberecký Milan Baroš v ... a další »

Druhé stupně platí na třech řekách, Labe v noci hlásilo stav ohrožení - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Druhé stupně platí na třech řekách, Labe v noci hlásilo stav ohrožení ceskatelevize.cz/ct24 ... v bdělosti také na řece Svatavě na Sokolovsku (přítok Ohře), Černovickém potoku v Tučapech (přítok Lužnice) a na přehradách Želivka a Karolinka, kde dochází k regulovanému odpouštění. Ráno první stupeň hlásila také Lužická Nisa v Liberci .a další »

Na druhém povodňovém stupni jen Ploučnice ve Stružnici - Českolipský deník

Českolipský deník Na druhém povodňovém stupni jen Ploučnice ve Stružnici Českolipský deník Lužická Nisa v Liberci se už dopoledne vrátila do normálu. Podle informací z Povodňového portálu Libereckého kraje, který sleduje i menší toky, platil v podvečer druhý povodňový stupeň také na Dobranovském potoce v České Lípě. Vzedmuté byly po celý ...a další »

Liberec a Žitava si vymění úředníky. Neumíme jazyk sousedů, míní ... - iDNES.cz

iDNES.cz Liberec a Žitava si vymění úředníky. Neumíme jazyk sousedů, míní ... iDNES.cz To by jí mělo pomoci opět získávat dotační prostředky, o které přišla," přibližuje tajemník Euroregionu Nisa Jaroslav Zámečník. Většina peněz z dotace připadne Žitavě, Liberec získá zhruba jeden a půl milionu korun. "Část peněz by měla jít na přípravu ...a další »

Temné kouty u přehrady a rizikovou cestu u Nisy chce Jablonec ... - iDNES.cz

iDNES.cz Temné kouty u přehrady a rizikovou cestu u Nisy chce Jablonec ... iDNES.cz Jablonečané se při nočním návratu domů mají cítit bezpečněji. Zdejší radnice chce totiž osvětlit několik míst, která spolu s policií vyhodnotila jako riziková. Konkrétně jde o cestu podél Bílé Nisy ve čtvrti Mšeno a o jednu ze stezek táhnoucích se ... a další »

Brno - Liberec 1:0 - Sport.cz

Brno - Liberec 1:0 Sport.cz Liberec měl po podzimu totožný počet bodů jako Brno, což platí i po jeho prvním jarním zápase, v němž doma remizoval se Zlínem. I Liberec tak má 16 bodů, před Brnem je jen díky lepšímu skóre. Oba celky tak pro záchranu v nejvyšší soutěži ještě budou ...a další »