Reebok

K butiku VaNa1 v Koruně přibyl dvoupatrový outlet - Médiář

K butiku VaNa1 v Koruně přibyl dvoupatrový outlet  MédiářVedle butiku VaNa1 v pasáži paláce Koruna na spodním konci Václavského náměstí v Praze otevřel stejnojmenný outlet. S výlohami do ulice a dvěma patry ...

Nejzajímavější ženské tenisky na léto - REFRESHER

Nejzajímavější ženské tenisky na léto  REFRESHERJen velmi nízké procento lidí nemá v lásce tenisky, a to nejen během letních měsíců, které se k nám pomalu blíží. Jsou ve většině případů univerzální, dobře ...

Story tlrs spouští videoprodukci Více než video - Médiář

Story tlrs spouští videoprodukci Více než video  MédiářPražská digitální agentura Story tlrs kvůli požadavkům klientů na stále víc pohyblivého obsahu osamostatnila svou produkci, dosud fungující interně. Vznikl tak ...

Muscat chce v Česku posílit spoluprací s Nedori - Médiář

Muscat chce v Česku posílit spoluprací s Nedori  MédiářBrýle Juliette Havana Rose značky Muscat Polský výrobce a prodejce designových brýlí Muscat, který přinesl jako na český trh bezplatnou možnost domácího.

Policisté pátrají po dvou chlapcích z Habartova na Sokolovsku - Chebský deník

Policisté pátrají po dvou chlapcích z Habartova na Sokolovsku  Chebský deníkKarlovarský kraj - Naposledy byli oba pohřešovaní viděni v pátek odpoledne na autobusovém nádraží v Sokolově.

Těchto 10 párů bílých tenisek pro něžnější pohlaví je jako stvořených na následující měsíce - REFRESHER

Těchto 10 párů bílých tenisek pro něžnější pohlaví je jako stvořených na následující měsíce  REFRESHERKrálovnou bílých tenisek můžeš být i ty, stačí si jen umět dobře vybrat.

Reebok sponzoruje UFC, elitní ligu bojových umění - Týden.cz

Reebok sponzoruje UFC, elitní ligu bojových umění  Týden.czZnačka sportovního oblečení se spojila s elitní americkou soutěží UFC (Ultimate Fighting Championship), a stala se tak výhradním dodavatelem pro její sportov.

Špinavé tenisky jsou stále více v kurzu. Těchto 7 párů od luxusních značek rozhodně stojí za pozornost - REFRESHER

Špinavé tenisky jsou stále více v kurzu. Těchto 7 párů od luxusních značek rozhodně stojí za pozornost  REFRESHERSchválně zašpiněné, pošlapané či potrhané tenisky jsou v high fashion světě stále větším trendem. Vybrali jsme pro tebe 7 nejzajímavějších dirty sneakers.