Kappa oblečení

Csaplár bude trénovat Příbram. Zná tu každý kámen, říká Starka - iSport.cz

iSport.cz Csaplár bude trénovat Příbram. Zná tu každý kámen, říká Starka iSport.cz Fotbalisty Příbrami se pokusí vrátit do nejvyšší soutěže trenér Josef Csaplár. Ve funkci nahradí Kamila Tobiáše, kterému se i přes zlepšené jarní výkony nepovedlo klub zachránit v první lize. Čtyřiapadesátiletý Csaplár naposledy vedl na jaře 2015 Liberec.a další »

Upřímná zpověď Sereny: o vztahu k Šarapovové, rasismu i návratu - iSport.cz

iSport.cz Upřímná zpověď Sereny: o vztahu k Šarapovové, rasismu i návratu iSport.cz Tenisové bezvládí. Tak v současné době hodnotí řada fanoušků i odborníků ženský tenis, na jehož čele se po dočasném odchodu Sereny Williamsové ocitla jako první Češka v historii Karolína Plíšková. Za opravdovou královnu je však stále považována ...a další »

Rosický: Na jaře chci hrát první zápas. Do nároďáku půjdu už jen na ... - iSport.cz

iSport.cz Rosický: Na jaře chci hrát první zápas. Do nároďáku půjdu už jen na ... iSport.cz Když vše dál poběží podle plánu, letenští fanoušci se brzy dočkají. Tomáš Rosický usilovně pracuje na tom, aby na sebe ještě navlékl sparťanský dres s číslem deset. Někdejší reprezentační kapitán naznačil, že by rád zasáhl už do prvního mistrovského ...a další »

Vánoční trh v Berlíně je po útoku znovu otevřený. A policie zná první ... - Blesk.cz

Blesk.cz Vánoční trh v Berlíně je po útoku znovu otevřený. A policie zná první ... Blesk.cz Vánoční trh na berlínském náměstí Breitscheidplatz, který v pondělí zasáhl útok, se ve čtvrtek po 11:00 znovu otevřel návštěvníkům. Nedlouho po otevření mezi stánky proudily stovky návštěvníků. Strach lidé najevo nedávali. Mezi oběťmi pondělního útoku ... a další »

Exkluzivně: Dvěma ženám zaměnili na české klinice embrya při ... - Blesk.cz

Blesk.cz Exkluzivně: Dvěma ženám zaměnili na české klinice embrya při ... Blesk.cz Česko má podle všeho první případ, kdy při umělém oplodnění došlo k záměně embryí u dvou žen, které se nezávisle na sobě pokoušely přijít do jiného stavu. Začala tak noční můra, ze které se neprobudily. Toužily po dítěti, které by ale bez pomoci lékařů ...a další »

Krejčího těší česká spolupráce: Pasta se potuluje po ledě jako Lavi - iSport.cz

iSport.cz Krejčího těší česká spolupráce: Pasta se potuluje po ledě jako Lavi iSport.cz David Krejčí dostal k ruce Davida Pastrňáka i na ledě, nejen k občasnému hlídání své malé dcery. V jedné formaci se Češi navzájem vytahují vzhůru. Tohle duo má sílu i spokojenost jejího vedoucího. "Pasta se po ledě potuluje jako Lavi," směje se Krejčí ...

Dcera Ledeckého o partnerech: Nejde mít jen jednoho, říká Ester - Blesk.cz

Dcera Ledeckého o partnerech: Nejde mít jen jednoho, říká Ester Blesk.cz Ester Ledeckou (22) zná celý svět. Je dvojnásobnou juniorskou mistryní světa ve snowboardu, v roce 2014 vyhrála světový pohár. O nápadníky tedy nemá nouzi. "Já mám spoustu přátel. Jsem nomád, pořád na cestách, nejde mít jenom jednoho. Se mnou to ...a další »

Ve Venezuele vraždil dětský gang: Nejmladšímu útočníkovi bylo 6 let - Blesk.cz

Blesk.cz Ve Venezuele vraždil dětský gang: Nejmladšímu útočníkovi bylo 6 let Blesk.cz V boční uličce si na ně totiž gang počíhal a ubodal je k smrti. Jedna z obětí zemřela na místě, druhá po převozu do nemocnice. Venezuela patří mezi země s největším počtem vražd na světě. Podle neziskové organizace Venezuelan Observatory of Violence ...