Hudy sport

Tržby Decathlonu v ČR stouply o 40 procent na 1,7 miliardy Kč - Blesk.cz

Tržby Decathlonu v ČR stouply o 40 procent na 1,7 miliardy Kč Blesk.cz Mezi hlavní konkurenty společnosti na tuzemském trhu patří například Sportisimo, Hervis, A3 Sport, diskonty Lidl, Intersport či Hudy sport . Například Sportisimo dosáhlo ve finančním roce 2016/2017 tržeb 7,2 miliardy korun. V uplynulých letech kvůli ... a další »

4) Adam Ondra je mezi lezci nejlepší, říká jeho kamarád Štěpán ... - Český rozhlas

Český rozhlas 4) Adam Ondra je mezi lezci nejlepší, říká jeho kamarád Štěpán ... Český rozhlas Datový novinář Českého rozhlasu Jan Boček společně s obsluhou Hudy stěny v Brně vybrali, kam umístit kamery pro Motion Capture. Nejzajímavější by mělo být místo, kde bude Adam na limitu svých sil. Petr Huta a Tomáš Vodička z Fakulty sportovních studií ...Adam Ondra ověšený senzory. Co z něj dělá nejlepšího lezce světa?iRozhlas.czvšech 9 zpravodajských článků »

Úspěch české firmy Hudysport. Lidé chtějí blíž k přírodě - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Úspěch české firmy Hudysport . Lidé chtějí blíž k přírodě Aktuálně.cz Firmu Hudysport zná téměř každý fanoušek outdoorových aktivit. Aby také ne - jde o největší síť outdoorových prodejen v České a Slovenské republice. Na trhu je už od roku 1990. Jejím zakladatelem je profesionální lezec Jindřich Hudeček. Celý příběh ...

Shopem roku 2017 je Notino. Anketa ukázala, že Češi se rozhodně ... - Tyinternety.cz

Tyinternety.cz Shopem roku 2017 je Notino. Anketa ukázala, že Češi se rozhodně ... Tyinternety.cz Čechům se nejlépe nakupuje v e-shopu s parfémy Notino.cz - už podruhé za sebou získal Cenu kvality v anketě ShopRoku. Ta se počítá na základě udělených recenzí po nákupu v daném online obchodě v rádci Heureka.cz. V něm za loňský rok vyplnili ...a další »

Sportisimo loni zvýšilo tržby o pětinu na 7,2 miliardy korun - Blesk.cz

Sportisimo loni zvýšilo tržby o pětinu na 7,2 miliardy korun Blesk.cz ... firma Liferoad 50 procent. Tu vlastní společnost Odyssey 44, za kterou stojí bývalý partner skupiny Penta Martin Kúšik. Mezi hlavní konkurenty společnosti na tuzemském trhu patří například Decathlon, Hervis, A3 Sport, Intersport, Hudy sport či ... a další »

Šestka pod novým majitelem přilákala Lee Cooper, Marionnaud ... - Médiář

Médiář Šestka pod novým majitelem přilákala Lee Cooper, Marionnaud ... Médiář Obchodní centrum Šestka v Praze 6 pod novým majitelem hlásí nové nájemní smlouvy. Uzavřelo je s módní značkou Lee Cooper, parfumerií Marionnaud, řetězcem rychlého občerstvení KFC, multibrandovým prodejcem luxusního dámského prádla a plavek ...

Vydělal jsem dost. Teď si užívám, říká podnikatel a dobrodruh ... - iDNES.cz

iDNES.cz Vydělal jsem dost. Teď si užívám, říká podnikatel a dobrodruh ... iDNES.cz Leze na skály, skáče BASE jump, jezdí na kole. Dělá skialpinismus, cestuje po světě. Může si to dovolit, má peníze i čas. "Ve svých firmách nerozhoduji téměř o ničem. Pokud kolem sebe máte správné lidi, nemusíte dělat třeba vůbec nic," říká Jindřich ...

Tragédie! Brankář nepřežil srážku se spoluhráčem - Sport.cz

Sport.cz Tragédie! Brankář nepřežil srážku se spoluhráčem Sport.cz Svědky tragické události byli diváci v nedělním utkání nejvyšší fotbalové ligy v Indonésii. Po srážce se spoluhráčem na hřišti zemřel později v nemocnici gólman Choirul Huda, ostřílený strážce branky týmu Persela Lamongan. Informovala o tom agentura AP.Šílená srážka a potom smrt v přímém přenosu: Legendě bylo 38tn.czvšech 8 zpravodajských článků »