Hudy sport

Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují 34. - Lezec

Lezec Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují 34. Lezec Na webu Lezec.cz vybrali diváci český snímek Karla Vlčka "Lezení na písku- Sedmdesátá léta" a zástupci generálního partnera festivalu HUDYsport vybrali český film Tomáše Galáska "The Elements". Tento film The Elements vyhrál i Cenu diváka.a další »

Teplickými skalami proběhli nejrychleji Sádlo s Havlovou - Náchodský deník

Náchodský deník Teplickými skalami proběhli nejrychleji Sádlo s Havlovou Náchodský deník Vítězslav Šolc (REDPOINT-ELEVEN TEAM) +05:23,2 minuty. MUŽI A: 1. Dominik Sádlo (SK Nové Město nad Metují) 36:36,7; 2. Ondřej Fejfar (INOV-8 TEAM) +01:44,9; 3. Radek Hübl (RUN SPORT TEAM) +01:50,2; 4. Radoslav Groh (HUDY - LA SPORTIVA) ...

Sportovní řetězec Sportisimo loni zvýšil tržby o pětinu a zdvojnásobil ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Sportovní řetězec Sportisimo loni zvýšil tržby o pětinu a zdvojnásobil ... Hospodářské noviny Mezi hlavní konkurenty společnosti na tuzemském trhu patří například Decathlon, Hervis, A3 Sport, Intersport či Hudy sport . Hervis v Česku v roce 2014 vykázal tržby 939 milionů korun. Tržby Intersportu stouply ve finančním roce 2014/2015 na 850 milionů ...a další »

Hudy Sport Zabalte se do nové kolekce - Médiář

Médiář Hudy sport Zabalte se do nové kolekce Médiář Síť prodejen s outdoorovým oblečením a vybavením Hudy sport spustila novou kampaň, která běží od 21. listopadu do vánoc. Kampaň, která vznikla ve spolupráci s agenturami Digital Circus a Magnas Media, zahrnuje televizní spot a speciální delší verzi ...

Rock Empire dětské lezecké závody Ústí nad Labem - Lezec

Lezec Rock Empire dětské lezecké závody Ústí nad Labem Lezec Dne 20.5. 2017 se na Hudy lezecké stěně v Ústí nad Labem konaly již páté Rock Empire dětské lezecké závody na obtížnost. Celý týden před závodem se na stěně intenzivně makalo. Musely se sundat staré cesty. A že jich tam bylo :-). Pořádně každý chyt ...a další »

Úspěch české firmy Hudysport. Lidé chtějí blíž k přírodě - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Úspěch české firmy Hudysport . Lidé chtějí blíž k přírodě Aktuálně.cz Firmu Hudysport zná téměř každý fanoušek outdoorových aktivit. Aby také ne - jde o největší síť outdoorových prodejen v České a Slovenské republice. Na trhu je už od roku 1990. Jejím zakladatelem je profesionální lezec Jindřich Hudeček. Celý příběh ...

Živnostníci mají strach z nálezů archeologů - Boleslavský deník

Boleslavský deník Živnostníci mají strach z nálezů archeologů Boleslavský deník Majitel Hudy sportu Jan Šindelka vzpomíná na táhnoucí se revitalizaci Staroměstského náměstí. "Tam byly i jiné průtahy než kvůli nálezům archeologů. Je třeba si uvědomit, že obchodníci i další na ně navázaní lidé jsou na dostupnosti svých obchodů závislí.

4. kolo Rock Point Boulderzávody - Lezec

Lezec 4. kolo Rock Point Boulderzávody Lezec Lezecká sezóna je v plné parádě, třecí podmínky nejsou ideální, proč se k chytům tedy spíše nepřilepit? Na minulé akci byl chvílemi potřeba olej na smažení (Oliváčový), nyní se blíží další kolo Boulderzávodů, které bude na téma pohodičky, koupání a...:.a další »