Hudy sport

Report +výsledky - Lezec

Lezec Report +výsledky Lezec Další díky patří sponzorům Obec Adršpach, Technické Služby Adršpach, Hudy sport , Blue Fly, Makak, Continental Adršpach, Ocún, Baterca, NWT Michal Hronek, Lukáš Krecbach, Redpoint Teplice nad Metují, Aguglia, Montana, Sherpa Food, Šufánek.a další »

Předseda ČHS posílá členstvo k soudu - Horydoly.cz

Horydoly.cz Předseda ČHS posílá členstvo k soudu Horydoly.cz Předseda Českého horolezeckého svazu Jan Bloudek se rozhodl poslat horolezecký oddíl TJ Union Plzeň, Humanita Praha a jmenovitě šéfredaktora tohoto portálu Kubu Turka na dva roky do vězení. Důvodem je nadcházející boj o moc a peníze na Valné ...a další »

Lezecký trénink - Lezec

Lezec Lezecký trénink Lezec Všichni hobíci, maníci i profíci - pokud máte chuť posunout se v lezení dále, zlepšit svůj výkon, trénovat efektivněji, nebo si chcete rozšířit své obzory, nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost dozvědět se něco více od jednoho z největších ... a další »

Hudy Sport Zabalte se do nové kolekce - Médiář

Médiář Hudy sport Zabalte se do nové kolekce Médiář Síť prodejen s outdoorovým oblečením a vybavením Hudy sport spustila novou kampaň, která běží od 21. listopadu do vánoc. Kampaň, která vznikla ve spolupráci s agenturami Digital Circus a Magnas Media, zahrnuje televizní spot a speciální delší verzi ...

Hudy Sport si vybral Digital Circus - MaM.cz

Hudy sport si vybral Digital Circus MaM.cz Tvůrci kampaně chtějí ukázat síť prodejen Hudy sport jiným způsobem, než byla prezentována doposud. Cílem je, aby značka byla atraktivní nejen pro profesionální sportovce, ale i pro běžné městské obyvatele. Hudy sport bude představen jako brand, jehož ...

Úspěch české firmy Hudysport. Lidé chtějí blíž k přírodě - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Úspěch české firmy Hudysport . Lidé chtějí blíž k přírodě Aktuálně.cz Firmu Hudysport zná téměř každý fanoušek outdoorových aktivit. Aby také ne - jde o největší síť outdoorových prodejen v České a Slovenské republice. Na trhu je už od roku 1990. Jejím zakladatelem je profesionální lezec Jindřich Hudeček. Celý příběh ...

Sportovní řetězec Sportisimo loni zvýšil tržby o pětinu a zdvojnásobil ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Sportovní řetězec Sportisimo loni zvýšil tržby o pětinu a zdvojnásobil ... Hospodářské noviny Mezi hlavní konkurenty společnosti na tuzemském trhu patří například Decathlon, Hervis, A3 Sport, Intersport či Hudy sport . Hervis v Česku v roce 2014 vykázal tržby 939 milionů korun. Tržby Intersportu stouply ve finančním roce 2014/2015 na 850 milionů ...a další »

Na Fesťáku bude manželská poradna dr. Hausmanna pro horolezce - Lezec

Lezec Na Fesťáku bude manželská poradna dr. Hausmanna pro horolezce Lezec "V HUDY manželské poradně vás RNDr. Josef Hausmann naučí, jak řešit záludnosti v horolezeckém vztahu tak, aby vaše soužití provázely stejně blažené chvíle, jako zažíváte po cvaknutí prvního kruhu proklatě vysoko nad podlahou." A pivo na přednášce ...a další »