Alpine Pro

České outdoorové oděvní značky sází na olympiádu i skiareály ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny České outdoorové oděvní značky sází na olympiádu i skiareály ... Hospodářské noviny Společnost Alpine Pro spolu s Českým olympijským výborem ve čtvrtek představí nový motiv, který budou sportovci nosit na kolekci oblečení pro zimní hry v jihokorejském Pchjongčchangu. Spolupráci s olympijskými výpravami trvající už osmý rok prezentuje ...a další »

Doplňte si zimní výbavu ve výprodejích! Ušetřete tisíce za lyžařské ... - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Doplňte si zimní výbavu ve výprodejích! Ušetřete tisíce za lyžařské ... Blesk pro ženy Už se vám okoukala vaše stará zimní bunda? Chcete na sjezdovce oslnit v novém a přitom nezruinovat svou peněženku? Nakupte v zimním výprodeji Alpine Pro ! Trendy jsou výrazné barvy, díky kterým se vyhnete nebezpečným srážkám nejen na sjezdovce.a další »

Outdoorové oblečení čeká detox. Evropská komise zakázala výrobu ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Outdoorové oblečení čeká detox. Evropská komise zakázala výrobu ... Hospodářské noviny Ty první ale zůstanou funkční i po pětadvaceti praních, ty druhé o své vlastnosti po osmi praních přijdou," poznamenává majitel české značky Alpine Pro Václav Hrbek. Někteří výrobci na "zelenosti" staví marketing už od svého vzniku. Evropská ... Outdoorové boty a bundy se musí změnit. Bruselu se znelíbily ...Blesk.czvšech 7 zpravodajských článků »

Olympionici prohráli spor o doménu. Fanoušci místo českého týmu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Olympionici prohráli spor o doménu. Fanoušci místo českého týmu ... Aktuálně.cz Využil k tomu fakt, že mezi odkazy, které Králík na uvedené stránce jeden čas uváděl, byla stránka firmy Alpine Pro , která je dodavatelem olympijského oblečení. "Doménové jméno tak bylo využito způsobem, který může vést ke spojení tohoto doménového ...a další »

Faceliftovaný Renault Captur míří do Ženevy, spolu s Alaskanem pro ... - Autoforum.cz

Autoforum.cz Faceliftovaný Renault Captur míří do Ženevy, spolu s Alaskanem pro ... Autoforum.cz Momentálně se tak můžeme přesunout dále, a sice ke značce Alpine . Ta se v Ženevě konečně ukáže v plné kráse, přičemž kromě designu jsme asi nejvíce zvědavi na pohonné ústrojí. Jakkoliv se totiž ví o sprintu na stovku za 4,5 sekundy, agregát zůstává ...a další »

WEC: Signatech Alpine zbrojí na obhajobu titulu - F1news.cz

F1news.cz WEC: Signatech Alpine zbrojí na obhajobu titulu F1news.cz Francouzský tým Signatech Alpine žije plnými přípravami na nadcházející ročník vytrvalostního mistrovství světa. Poté, kdy výrobce šasi Alpine neprošel výběrovým řízením na dodávky šasi pro roky 2017 - 2020 se francouzský tým musel obrátit na ...

Nový Alpine předvedl svou aerodynamiku. Víme, kdy se začne ... - Autoforum.cz

Autoforum.cz Nový Alpine předvedl svou aerodynamiku. Víme, kdy se začne ... Autoforum.cz Dle Alpine bude pro její expanzi klíčová sdílená architektura, což samozřejmě platí také o pohonné jednotce. O té se oficiálně dosud nemluvilo, dle zvěstí ale máme dostat 1,8litrový přeplňovaný agregát, který je odvozen od jedna-šestky z Renaultu Clio RS.

Marketing Alpine Pro povede coby ředitel Došlý - Médiář

Médiář Marketing Alpine Pro povede coby ředitel Došlý Médiář Novým marketingovým ředitelem výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro se stal Jan Došlý. Nastupuje do funkce, kterou do loňského dubna zastával Petr Billy, který v současnosti pracuje v marketingu online rezervačního systému restaurací Restu.Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkůmMaM.czvšech 2 zpravodajských článků »