Alpine Pro

Mikiny Alpine Pro za outletové ceny - Pressweb (tisková zpráva)

Mikiny Alpine Pro za outletové ceny Pressweb (tisková zpráva) Sportovní a outdoorové mikiny Alpine Pro vynikají svým prvotřídním zpracováním. Právě proto je tato česká značka tolik oblíbená mezi všemi generacemi. Každý si totiž přijde na své! Vybrat si mohou jak mladiství a dospívající, tak i zralí horalé, kteří ...

Mall přetáhl přední české manažery a otevřel tržiště, kde zboží ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Mall přetáhl přední české manažery a otevřel tržiště, kde zboží ... Hospodářské noviny Někdejší manažerka společností Panasonic či Philips Jitka Dvořáková se stala obchodní ředitelkou. Ivan Vodička, který dříve vedl Generali PPF nebo Alpine Pro , má jako šéf zákaznického centra na starosti síť poboček. Dušan Zábrodský, který má na ... a další »

Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům MaM.cz Sportovní značka Alpine Pro chce posílit svou image u zákazníků a plánuje více využívat digitální marketing. I nadále bude pokračovat ve spolupráci s judisty, biatlonisty a kanoisty, nově přibude svaz bobistů. Firma zároveň začala podepisovat kontrakty ... Marketing Alpine Pro povede coby ředitel DošlýMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Václavské náměstí patřilo legendám, vyrazily na třídenní Rallye ... - iDNES.cz

iDNES.cz Václavské náměstí patřilo legendám, vyrazily na třídenní Rallye ... iDNES.cz Už po sedmé odstartoval z centra Prahy veteránský závod Rallye Praha Revival. Na start třídenní soutěže se postavily legendy motoristického sportu.a další »

Ralph Lauren vs. AlpinePro vs. Adidas. Na olympiádě zápolí i návrháři - Lidovky.cz

Lidovky.cz Ralph Lauren vs. AlpinePro vs. Adidas. Na olympiádě zápolí i návrháři Lidovky.cz Nejde přitom o to, zda se kolekce pro sportovce více povedla Ralphu Laurenovi, jenž oblékl americký tým, nebo třeba české značce AlpinePro , jež se pro uniformy na zahajovací ceremoniál spojila se zavedeným salonem E. Daniely. Firmy a designéři, kteří ...

Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... Marketingové noviny Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, připravili olympijskou kolekci čeští návrháři Alpine Pro . Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let, ...

Kvalitní sportovní mikiny na celý rok! - Pressweb (tisková zpráva)

Kvalitní sportovní mikiny na celý rok! Pressweb (tisková zpráva) Je pro Vás připravena široká škála modelů od nejrůznějších sportovních značek, jako jsou Adidas, Alpine Pro , Loap, Puma, NordBlanc a mnoho dalších. Díky neustále probíhajícím akcím pak naleznete kousky se super slevou, které stojí za to si koupit!

Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí - Médiář

Médiář Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí Médiář Někteří si přitom všímají, že "holé zadky" sportovců v kampani Agrofertu kolidují se snažením jiného sponzora olympijského týmu, totiž Alpine Pro , dlouhodobého dodavatele oblečení pro účastníky her. V internetových spotech Agrofertu se totiž objevují ...a další »