Alpine Pro

Stavební firma Strabag se stala novým oficiálním partnerem ČOV - Blesk.cz

Stavební firma Strabag se stala novým oficiálním partnerem ČOV Blesk.cz Strabag se zařadil do skupiny oficiálních partnerů ČOV, ve které jsou dále ČEZ, Alpine Pro , T-Mobile, Česká spořitelna, Lesy ČR a Pilsner Urquell. Jejich jednotlivé příspěvky jsou odhadovány na 40 milionů korun za čtyřletý olympijský cyklus. Témata ... a další »

Inveo vyrostlo a představilo nové kanceláře - vévodí jim e ... - Objevit

Objevit Inveo vyrostlo a představilo nové kanceláře - vévodí jim e ... Objevit Ve svém portfoliu spravuje e-commerce aktivity brandů jako Asko, L'Oréal, Alpine Pro , Bambule, Teta nebo Douglas. Pracovní části kanceláří vévodí LCD stěna o ploše 8 metrů čtverečních, která zcela v duchu filozofie Invea zobrazuje informace o výkonu ...a další »

Babybox nové generace se otvírá v úterý 5. září na radnici Prahy 2 - Zprávy, ZprávyExtra.cz

Zprávy, ZprávyExtra.cz Babybox nové generace se otvírá v úterý 5. září na radnici Prahy 2 Zprávy, ZprávyExtra.cz Má i řadu spontánních dárců, z nichž největším je Alpine Pro , a. s. zastoupená Václavem Hrbkem. "Děkuju Úřadu Prahy 2 a všem dárcům! Děkuju Mileně Dragovičové z kavárny CHOCO LOVES COFFEE, situované přímo naproti babyboxu v Jugoslávské ...a další »

Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty MaM.cz Tuzemský výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro se rozhodl upozornit na své dvouleté partnerství s Českým svazem juda reklamní kampaní. Videa natočená pro televizi i digitální kanály mají za cíl ukázat, že i při aktivním sportu mohou sportovci ... Judisté Krpálek a Klammert zpropagují značku oblečení Alpine Pro Dotyk.czI judisté mohou vypadat dobře. Krpálek a spol. tvářemi kampaněTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům MaM.cz Sportovní značka Alpine Pro chce posílit svou image u zákazníků a plánuje více využívat digitální marketing. I nadále bude pokračovat ve spolupráci s judisty, biatlonisty a kanoisty, nově přibude svaz bobistů. Firma zároveň začala podepisovat kontrakty ... Marketing Alpine Pro povede coby ředitel DošlýMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem - MediaGuru

MediaGuru Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem MediaGuru Český výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro spustil první kampaň s rychlostním kanoistou Josefem Dostálem, s nímž navázal spolupráci začátkem letošního roku. V ní propaguje kolekci aktivní sport, jež zahrnuje funkční trika, mikina, kalhoty, kraťasy, ...

Alpine Pro otevřelo prodejnu v Palladiu. Chystá expanzi do Polska a ... - Médiář

Médiář Alpine Pro otevřelo prodejnu v Palladiu. Chystá expanzi do Polska a ... Médiář Český prodejce sportovní módy Alpine Pro otevřel svou 45. pobočku v Česku v pražském obchodním centrum Palladium. Pobočka se nachází v -1 patře a je stylizovaná do nového konceptu, který klade větší důraz na přírodní materiály. Během září otevře ...a další »

Kalhoty Alpine Pro - Pressweb (tisková zpráva)

Kalhoty Alpine Pro Pressweb (tisková zpráva) Pokud hledáte kvalitní sportovní kalhoty, doporučujeme jednoznačně kalhoty Alpine Pro . Vybírat můžete jak bavlněné modely, tak i softshellové varianty, nebo zateplené zimní kousky, které Vás budou hřát i v tom nejmrazivějším počasí. Veškeré kalhoty ...