Alpine Pro

Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí - Médiář

Médiář Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí Médiář Někteří si přitom všímají, že "holé zadky" sportovců v kampani Agrofertu kolidují se snažením jiného sponzora olympijského týmu, totiž Alpine Pro , dlouhodobého dodavatele oblečení pro účastníky her. V internetových spotech Agrofertu se totiž objevují ...a další »

Na olympijský Pilsner Urquell lákají legendy - E15.cz

E15.cz Na olympijský Pilsner Urquell lákají legendy E15.cz ... off trade prodeje s vybranými obchodními řetězci - Tesco, Penny Market, Globus, Lidl nebo Coop nabídnou různá speciální promobalení a soutěže např. o víkendový pobyt na Lipně (tedy v místě Olympijského parku), speciální Alpine Pro sportovní kolekce ...a další »

Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... Hospodářské noviny Ale potřebujeme to vytížit," říká v rozhovoru pro týdeník Ekonom jeden ze zakladatelů firmy Václav Hrbek. Firmu, která ještě nedávno byla trojkou na trhu se sportovním oblečením, přeskočil Lidl. V posledních letech Alpine Pro zaskočily i změny klimatu ...

Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... Marketingové noviny Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, připravili olympijskou kolekci čeští návrháři Alpine Pro . Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let, ...

Do Ria pojede nejméně 105 českých sportovců, nominace schválena - FiftyFifty.cz

FiftyFifty.cz Do Ria pojede nejméně 105 českých sportovců, nominace schválena FiftyFifty.cz Tak vypadá nástupová kolekce Českého olympijského týmu pro slavnostní zahájení olympijských her v Riu. Nástupový set vyrobila společnost Alpine Pro ve spolupráci se studiem E.Daniely, které modely pro slavnostní zahájení navrhlo - stejně jako pro ...

V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... - iDNES.cz

iDNES.cz V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... iDNES.cz "Jednotlivé kusy vyzkoušeli a připomínkovali," popsal v tiskové zprávě spolumajitel a zakladatel společnosti Alpine Pro Václav Hrbek. A spokojenost se zatím zdá být oboustranná. "Normálně barevné oblečení nepreferuji, ale tohle se mi líbí. Evokuje to ... Místo holínek klobouky. Sportovci předvedli oblečení pro RioEcho24.czOlympionici představili oblečení pro olympiádu v Riu. Součástí ...Český rozhlasOBRAZEM: Karneval i kloboučky. Češi ukázali kolekci pro Rio. Jak ...Sport.czvšech 15 zpravodajských článků »

Nominace do Ria čítá 105 sportovců. Nástup bude v sakách a ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nominace do Ria čítá 105 sportovců. Nástup bude v sakách a ... iDNES.cz Stejně jako v Londýně připravila nástupovou kolekci společnost Alpine Pro ve spolupráci s E.daniely. Každý člen olympijského týmu má navíc na vnitřní části saka přišitou nášivku se svým jménem a s motivem Emila Zátopka, který zdobí také barevné ...a další »

Na OH do Ria pojede 105 českých sportovců, nastoupí v sakách a s ... - České noviny

České noviny Na OH do Ria pojede 105 českých sportovců, nastoupí v sakách a s ... České noviny "Vymyslet jednotné oblečení pro tolik různých těl a typů sportovců je náročné," uvedly v tiskové zprávě Daniela Flejšarová a Eva Janoušková, autorky nástupové kolekce Alpine Pro by E.daniely. "Inspirovala nás saka, která si dříve pořizovaly sportovní ... a další »