Alpine Pro

V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... - iDNES.cz

iDNES.cz V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... iDNES.cz "Jednotlivé kusy vyzkoušeli a připomínkovali," popsal v tiskové zprávě spolumajitel a zakladatel společnosti Alpine Pro Václav Hrbek. A spokojenost se zatím zdá být oboustranná. "Normálně barevné oblečení nepreferuji, ale tohle se mi líbí. Evokuje to ... Olympionici ukázali oblečení do RiaAtletikaOlympionici představili oblečení pro olympiádu v Riu. Součástí ... Český rozhlasOBRAZEM: Karneval i kloboučky. Češi ukázali kolekci pro Rio. Jak ... Sport.czvšech 15 zpravodajských článků »

Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... Hospodářské noviny "Máme v Číně kancelář 12 let, zázemí, lidi, obrovské know-how, zaběhnutý fungující systém, vzorkovou dílnu. Ale potřebujeme to vytížit," říká v rozhovoru pro týdeník Ekonom jeden ze zakladatelů firmy Václav Hrbek. Firmu, která ještě nedávno byla ...

Olympijskou kolekci do Ria zdobí Zátopek i klobouky - MediaGuru

MediaGuru Olympijskou kolekci do Ria zdobí Zátopek i klobouky MediaGuru Českou olympijskou kolekci pro olympiádu v Riu zdobí stylizovaná silueta legendárního běžce Emila Zátopka a pestrobarevné klobouky. Oblečení navrhl a vyrobil tým návrhářů společnosti Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem.a další »

Dieselové Alpiny D6S a D7S jsou ve hře, výkonem překonají i ... - Autoforum.cz

Dieselové Alpiny D6S a D7S jsou ve hře, výkonem překonají i ... Autoforum.cz Jelikož však obě společnosti váže velmi úzký vztah, je samozřejmě možné, že Alpina dostala danou techniku k dispozici již v předstihu. Díky vcelku nízkému nárůstu výkonu a točivému momentu nového továrního turbodieselu oproti předchůdci má přitom ...a další »

Do marketingu Restu nastoupil Billy z Alpine Pro - Médiář

Médiář Do marketingu Restu nastoupil Billy z Alpine Pro Médiář Vytvoření nové jednotné marketingové strategie pro tři všechny zmíněné trhy dostal na starost Petr Billy, který posledních pět let působil jako marketingový ředitel oděvní firmy Alpine Pro . Ta pod jeho vedením získala od České marketingové společnosti ... Petr Billy se bude podílet na marketingu RestuMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Do olympijských parků se zapojí i mezinárodní partneři - MediaGuru

MediaGuru Do olympijských parků se zapojí i mezinárodní partneři MediaGuru Vedle ČEZu, Pilsner Urquell, Agrofertu či Alpine Pro se tak představí i Samsung, Visa či Coca-Cola, přičemž všichni budou přítomni na Lipně, prezenci v Ostravě, Plzni a Pardubicích využijí jen někteří. "Zájem mezinárodních partnerů je pro nás zlomová.

Skupinu Phoenix vede v Česku Petr Doležal (48) - ManagerWeb.cz

ManagerWeb.cz Skupinu Phoenix vede v Česku Petr Doležal (48) ManagerWeb.cz Před svým nástupem do firmy šéfoval financím v české pobočce prodejce outdoorového oblečení Alpine Pro . V minulosti pracoval také jako finanční ředitel poskytovatele systémů pro profesionální správu a tisk dokumentů Océ v České a Slovenské republice.

Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNS - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNS ChannelWorld.cz Před nástupem do DNS působil také jako finanční ředitel ve společnosti Alpine Pro . Pavel Sedláček vystudoval finanční matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je ženatý a má tři děti, má rád turistiku, plavání a ekonomii.