Alpine Pro

Renault Trucks T High Edition - Team Alpine není pouze pro ... - Auto.cz

Auto.cz Renault Trucks T High Edition - Team Alpine není pouze pro ... Auto.cz Inspirací pro Renault Trucks T High Edition - Team Alpine jsou závodní speciály třídy LMP2 spřízněné značky a všechna vozidla z limitované edice disponují komfortně zařízenou kabinou High Sleeper Cab s vnitřním výškou 2,05 m a lůžky pro odpočinek ...a další »

V showroomech ještě není ani A110. Alpine ale prý už připravuje SUV - AutoRevue.cz

AutoRevue.cz V showroomech ještě není ani A110. Alpine ale prý už připravuje SUV AutoRevue.cz Pro Alpine by šlo o velice důležitý model. Automobilce by mohl přinést potřebné výnosy. Po designové stránce má exteriér vozu nést právě znaky kupé A110. Ve spojitosti s interiérem se mluví o podobnosti s vozy Alfa Romeo Stelvio či Porsche Macan.Alpine po sportovním kupé A110 do dvou let uvede SUVAuto.czPotvrzeno, sportovní značka Alpine vyvíjí SUVF1news.czvšech 4 zpravodajských článků »

Opravený úsek D1 mezi Devíti kříži a V. Bíteší se otevřel - České noviny

České noviny Opravený úsek D1 mezi Devíti kříži a V. Bíteší se otevřel České noviny Velká Bíteš (Žďársko) - Opravený úsek dálnice D1 mezi exity 168 Devět křížů a 162 Velká Bíteš směrem na Prahu se v plném rozsahu otevřel pro dopravu. Řidiči na něj vjeli krátce po 13:00. Ještě dřívějšímu plnému zprovoznění úseku zabránila dopolední ...Dálniční tepna je zase o kus sjízdnější. D1 otvírá další opravený úsekLidovky.czMinisterstvo dopravy: Nová D1 má dalších zmodernizovaných 5,5 ...ParlamentníListy.czvšech 13 zpravodajských článků »

Renault Espace nyní s novým vrcholným motorem. Sdílí jej s kupé ... - E15.cz

E15.cz Renault Espace nyní s novým vrcholným motorem. Sdílí jej s kupé ... E15.cz V Renaultu přišli s novou verzí Espace pro rok 2017. V jeho nejsilnějším provedení dostává tento vůz velmi zajímavý a silný motor. Renault Espace. Velmi oblíbené MPV, které se na francouzském trhu dříve nabízelo s benzínovým motorem o objemu 1.6.

Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty MaM.cz Tuzemský výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro se rozhodl upozornit na své dvouleté partnerství s Českým svazem juda reklamní kampaní. Videa natočená pro televizi i digitální kanály mají za cíl ukázat, že i při aktivním sportu mohou sportovci ... Judisté Krpálek a Klammert zpropagují značku oblečení Alpine Pro Dotyk.czI judisté mohou vypadat dobře. Krpálek a spol. tvářemi kampaněTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem - MediaGuru

MediaGuru Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem MediaGuru Český výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro spustil první kampaň s rychlostním kanoistou Josefem Dostálem, s nímž navázal spolupráci začátkem letošního roku. V ní propaguje kolekci aktivní sport, jež zahrnuje funkční trika, mikina, kalhoty, kraťasy, ...

Renault Espace dostal motor 1,8 lz Alpine A110, šestnáctistovka končí - Autobible.cz

Autobible.cz Renault Espace dostal motor 1,8 lz Alpine A110, šestnáctistovka končí Autobible.cz MPV Renault Espace se dočkalo drobné modernizace pro další modelový rok. Největší změnou je nahrazení přeplňované benzinové šestnáctistovky TCe 200 objemnější jednotkou 1,8 l, která vychází z té použité ve sportovním kupé Alpine A110. Technicky je ...a další »

Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům MaM.cz Sportovní značka Alpine Pro chce posílit svou image u zákazníků a plánuje více využívat digitální marketing. I nadále bude pokračovat ve spolupráci s judisty, biatlonisty a kanoisty, nově přibude svaz bobistů. Firma zároveň začala podepisovat kontrakty ... Marketing Alpine Pro povede coby ředitel DošlýMédiářvšech 2 zpravodajských článků »