Alpine Pro

Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... Marketingové noviny Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, připravili olympijskou kolekci čeští návrháři Alpine Pro . Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let, ...

Vzhůru do Ria. V olympijské aukci se vybralo na charitu přes 150 tisíc - iDNES.cz

iDNES.cz Vzhůru do Ria. V olympijské aukci se vybralo na charitu přes 150 tisíc iDNES.cz Aukční balíček obsahuje také novou pestrobarevnou olympijskou kolekci s motivy legendárního běžce Emila Zátopka od firmy Alpine Pro , takže šťastní vítězové mohou být oblečení úplně stejně jako čeští sportovci. (Kompletní pravidla olympijské aukce si ...

Oblečení pro Rio hraje všemi barvami. Jak se olympijská kolekce ... - O2Sport.cz

O2Sport.cz Oblečení pro Rio hraje všemi barvami. Jak se olympijská kolekce ... O2Sport.cz Čeští sportovci budou v nové kolekci na Letních olympijských hrách v Riu doslova hrát všemi barvami. Jaký názor má řada fanoušků? Autor: O2 Sport. Český olympijský výbor společně s firmou Alpine Pro představil novou kolekci ošacení pro české sportovce ...

Premiéra Sobotku čeká setkání s čínskými podnikateli a ... - ParlamentníListy.cz

Premiéra Sobotku čeká setkání s čínskými podnikateli a ... ParlamentníListy.cz Mezi tahouny českého exportu patří také výrobce sportovního oblečení Alpine Pro , sklářské podniky Preciosa a Lasvit nebo výrobce hudebních nástrojů Petrof. V podvečer Sobotku čeká schůzka s vicepremiérkou Liou, která zodpovídá za resorty zdravotnictví, ...a další »

Předseda vlády Sobotka podpořil další rozvoj česko-čínské ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Předseda vlády Sobotka podpořil další rozvoj česko-čínské ... ParlamentníListy.cz V provincii působí mnoho českých firem, z nich podniky jako Škoda Auto, Alpine Pro , Preciosa, Petrof či Lasvit patří mezi nejvýznamnější hráče a tahouny českého exportu. Zaměření provincie na technologické obory a digitální technologie navíc nabízí ... a další »

Hrajte s T-Mobilem a MobilManií o haldu olympijských cen - MobilMania.cz

MobilMania.cz Hrajte s T-Mobilem a MobilManií o haldu olympijských cen MobilMania.cz 1. cena: Fitness tracker XQISIT, pánská sportovní bunda Alpine Pro (černá), startovné na zlatý závod T-Mobile Olympijského běhu 2016; 2. místo: Fitness tracker XQISIT, dámská sportovní bunda Alpine Pro (magentová), startovné na zlatý závod T-Mobile ...a další »

Festival rychlosti v Goodwoodu 2016: Na co se můžeme těšit? - Auto.cz

Auto.cz Festival rychlosti v Goodwoodu 2016: Na co se můžeme těšit? Auto.cz Z Festivalu rychlosti v britském Goodwoodu se v posledních letech stala velkolepá show, kterou výrobci rádi využívají pro prezentaci svých modelů. Bude tomu tak i letos, a tak v Goodwoodu se vedle historických ... Už zmíněné speciály od Alpine a ... a další »

V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... - iDNES.cz

iDNES.cz V kloboucích za medailemi. Oblečení pro Rio dominují Zátopek a ... iDNES.cz "Jednotlivé kusy vyzkoušeli a připomínkovali," popsal v tiskové zprávě spolumajitel a zakladatel společnosti Alpine Pro Václav Hrbek. A spokojenost se zatím zdá být oboustranná. "Normálně barevné oblečení nepreferuji, ale tohle se mi líbí. Evokuje to ... Olympionici představili oblečení pro olympiádu v Riu. Součástí ...Český rozhlasOBRAZEM: Karneval i kloboučky. Češi ukázali kolekci pro Rio. Jak ...Sport.czOlympionici ukázali oblečení do RiaAtletikavšech 15 zpravodajských článků »