Loap

Cyklisté Mapei Merida Kaňkovský byli stříbrní na Malém závodě ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Cyklisté Mapei Merida Kaňkovský byli stříbrní na Malém závodě ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) V bodovacím omniu dobrou formu vítězstvím potvrdil Daniel Babor, mezi ženami byla nejlepší Jarmila Machačová z Dukly Praha, v kadetech zvítězil Matouš Měšťan z SP Kolo Loap Specialized a závodník stejného týmu Daniel Šilhavý zvítězil mezi žáky.

Novinky na jaro 2016 a dodatečná extra sleva 20 % na Nordblanc ... - Super.cz

Super.cz Novinky na jaro 2016 a dodatečná extra sleva 20 % na NordBlanc ... Super.cz Eshop zaměřený výhradně na sportovní oblečení ALTISPORT vám nabízí nejkvalitnější sportovní a outdoorové značky, které jsou na českém trhu k dostání. Tento týden můžete na Altisport využít dodatečnou extra slevu 20 %, a to jak na novou, tak i na starší ...

Gravitace je prevít. V Olomouci kralovala atletka, která jediná ... - Sport.cz

Sport.cz Gravitace je prevít. V Olomouci kralovala atletka, která jediná ... Sport.cz Když se daří, tak se daří. A když se nedaří, tak se prostě nedaří. Můžete se snažit, ale někdy tělo prostě vypoví službu. Před pár dny to poznaly i české atletky, kreré se poroučely k zemi. A to tak, že to pro okolí bylo až úsměvné. Vše se přihodilo v ...

Tři blondýnky chtějí do olympijského Ria. Jsou to sestry. A úplně ... - Sport.cz

Sport.cz Tři blondýnky chtějí do olympijského Ria. Jsou to sestry. A úplně ... Sport.cz Dočká se sportovní svět třech sester na olympiádě, k tomu stejných? Postaví se na start maratónu tři estonské blondýnky? Pokud ano, půjde podle historiků o první takovou událost pod pěti kruhy. Leila, Liina a Lily. Běžecká trojice sester Luikových ... a další »

Naboso až do Vídně. Kroužkovou zbroj s sebou! - Sport.cz

Sport.cz Naboso až do Vídně. Kroužkovou zbroj s sebou! Sport.cz Vienna City Marathon. Někdy ke konci roku se nechávám od kamaráda Borkyho ukecat na maratón ve Vídni. Bude to vlastně můj první zahraniční závod, těším se moc. Zajistil nám tam ubytování u známých. Ještě se k naší výpravě přidala Simona z Hradce.a další »

Třicet případů majora Maratonmana (první desítka) - Sport.cz

Sport.cz Třicet případů majora Maratonmana (první desítka) Sport.cz Jaro už nezadržitelně vtrhlo do našich končin a s ním i nová maratónská sezóna. Pokud se chystáte s královskou běžeckou distancí zrovna začít, případně obnovit zašlé vzpomínky na ni z předchozího roku, mohlo by se vám hodit pár rad, připomínek.a další »

Nejstarší atlet světa prozradil ve 105 letech svůj tajný recept na ... - Sport.cz

Sport.cz Nejstarší atlet světa prozradil ve 105 letech svůj tajný recept na ... Sport.cz Kdekoli se objeví, tam vyhrává svou kategorii. Kdo ví, možná to ani nechce a bere to jen jako osud. Či snad jde o svědomitě a důkladně promyšlený tah, jak se zbavit veškeré konkurence? Fauja Singh totiž začal běhat až ve svých 89 letech. A veškeré ...a další »

Zóna smrti Brazilku nezastavila, dosáhla na rekord, který žádný ... - Sport.cz

Sport.cz Zóna smrti Brazilku nezastavila, dosáhla na rekord, který žádný ... Sport.cz Běhající legenda, která si tyká s horskými velikány. Fernanda Macielová je první ženou, která dokázala za méně než 24 hodin zdolat nejvyšší vrchol Ameriky. Před třemi týdny pokořila Aconcaguu, nejvyšší horu Severní a Jižní Ameriky, která měří 6959 metrů.a další »