Loap

Na Hamrmana dorazily dvě stovky závodníků - Českolipský deník

Českolipský deník Na Hamrmana dorazily dvě stovky závodníků Českolipský deník V konkurenci prestižního závodu Hamrman 70.3 zvítězil v mužích Zbyšek Jaroš z Energy Team v čase 4:12:35, druhé místo obsadil Jarda Brynda z Labe Tri Klub v čase 4:13:29 a na třetím místě se umístil Jan Škabrada z týmu SP KOLO Loap SPECIALIZED v ...

Novinky na jaro 2016 a dodatečná extra sleva 20 % na Nordblanc ... - Super.cz

Super.cz Novinky na jaro 2016 a dodatečná extra sleva 20 % na NordBlanc ... Super.cz Eshop zaměřený výhradně na sportovní oblečení ALTISPORT vám nabízí nejkvalitnější sportovní a outdoorové značky, které jsou na českém trhu k dostání. Tento týden můžete na Altisport využít dodatečnou extra slevu 20 %, a to jak na novou, tak i na starší ...

Zpátky do pravěku: Vaječná invaze v domácnosti, stále ctím paleo - Sport.cz

Sport.cz Zpátky do pravěku: Vaječná invaze v domácnosti, stále ctím paleo Sport.cz Dva týdny. A pořád dobrý. Tak by se v krátkosti dalo shrnout dalších sedm dnů, které jsem strávil až po uši v programu Whole30. Jsem tedy v polovině třicetidenního restartu, který je postavený na paleostravě a na měsíc dává stopku životu s koláči ...

Půlmaratónu v Českých Budějovicích dominovali Keňané, Homoláč ... - Sport.cz

Sport.cz Půlmaratónu v Českých Budějovicích dominovali Keňané, Homoláč ... Sport.cz Keňský vytrvalec Barselius Kipyego kraloval pátému ročníku závodu Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice. Na start běhu, který je rok od roku stále více ...a další »

Tři blondýnky chtějí do olympijského Ria. Jsou to sestry. A úplně ... - Sport.cz

Sport.cz Tři blondýnky chtějí do olympijského Ria. Jsou to sestry. A úplně ... Sport.cz Dočká se sportovní svět třech sester na olympiádě, k tomu stejných? Postaví se na start maratónu tři estonské blondýnky? Pokud ano, půjde podle historiků o ...a další »

Cesty za vrcholy: blíží se nejvyšší bod. Kdo si vyběhne Sněžku ... - Sport.cz

Sport.cz Cesty za vrcholy: blíží se nejvyšší bod. Kdo si vyběhne Sněžku ... Sport.cz Pár čísel na úvod. René Kujan je v polovině české mise, kde zdolává 7 nejvyšších vrcholů, 7 nejvyšších pohoří. Celkem má uběhnout okolo 1000 kilometrů za ...a další »

Třicet případů majora Maratonmana (první desítka) - Sport.cz - Sport.cz

Sport.cz Třicet případů majora Maratonmana (první desítka) - Sport.cz Sport.cz Jaro už nezadržitelně vtrhlo do našich končin a s ním i nová maratónská sezóna. Pokud se chystáte s královskou běžeckou distancí zrovna začít, případně ...a další »

Wellens vyhrál, Nibali zaútočil, ale růžový Dumoulin mu v kopci ujel ... - iDNES.cz

iDNES.cz Wellens vyhrál, Nibali zaútočil, ale růžový Dumoulin mu v kopci ujel ... iDNES.cz Dvě Etapy, dva odlišné terény, ale jediný vítězný tým. Poté, co cyklisté stáje Lotto Soudal ovládli středeční sprinterský dojezd Gira s Andre Greipelem, radovali se ...a další »