A3 sport

Albatros Media kupuje Panteon, kvůli Jonassonovi - Médiář

Albatros Media kupuje Panteon, kvůli Jonassonovi  MédiářNakladatelský dům Albatros Media Jaroslava a Silke Horákových pokračuje v akviziční expanzi a v pátek 12. října přikoupil další firmu, a to Nakladatelství.

Fotbalisté Bayernu fasovali služební vozy. Vyhrálo Audi RS6 Avant - Týden.cz

Fotbalisté Bayernu fasovali služební vozy. Vyhrálo Audi RS6 Avant  Týden.czAutomobilky investují do sportu nemalé částky. Jsou ale přesvědčeny, že právě díky sportovcům se o nich přinejmenším ví, vždyť sportovní přenosy jsou hojně s.

Shop roku 2017: Notino opět nejkvalitnějším e-shopem, Heureka ocenila Mixit.cz - Médiář

Shop roku 2017: Notino opět nejkvalitnějším e-shopem, Heureka ocenila Mixit.cz  MédiářNejkvalitnějším e-shopem v Česku je podle zákazníků hlasujících na cenovém srovnávači Heureka.cz druhý rok po sobě Notino.cz. Nejpopulárnějším e-shopem ...

Audi RS 3 Sportback (2015) - Autoweb.cz

Audi RS 3 Sportback (2015)  Autoweb.czOperní melodie pětiválce vám vženou slzy do očí a zježí chlupy na zádech, umí však Audi RS 3 Sportback víc, než jen tříštit okenní tabule?

Exmluvčí Babišovy vlády Peterová mluví za SÚKL - Médiář

Exmluvčí Babišovy vlády Peterová mluví za SÚKL  MédiářBarbora Peterová Novou mluvčí Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) se stala bývalá vládní mluvčí Barbora Peterová. Dřív působila ve státní energetické.

Ochvat s Jirsou spustili agregátor novinek Zdroj.cz - Médiář

Ochvat s Jirsou spustili agregátor novinek Zdroj.cz  MédiářŘeditel komunikace skupiny PPF a někdejší mluvčí prezidenta Václava Klause Radim Ochvat a majitel komunikační agentury C&B Tomáš Jirsa přicházejí s ...

Audi TT projde radikální změnou: Dostane čtyři dveře! - Auto.cz

Audi TT projde radikální změnou: Dostane čtyři dveře!  Auto.czAktuální generaci Audi TT se nedaří tolik, jak automobilka doufala. Nástupce proto čeká radikální změna koncepce.

Crash testy: Jeep Renegade porazil Audi A3 i Kia Soul - Autoforum.cz

Crash testy: Jeep Renegade porazil Audi A3 i Kia Soul  Autoforum.cz(+ videa) Máme tu nečekané další kolo crash testů Euro NCAP. V něm nejlépe zabodoval malý crossover Jeep, Kia dojela na autonomní brzdy.