A3 sport

Audi A5 DTM: Dieselové kupé inspirované závody - Auto.cz

Audi A5 DTM: Dieselové kupé inspirované závody  Auto.czPod kapotou červeného kupé s černými detaily pracuje třílitrový naftový šestiválec s výkonem 180 kW.

Časopis MontyRich končí, vydavatel je v konkursu - Médiář

Časopis MontyRich končí, vydavatel je v konkursu  MédiářMilan Charvát Magazín pro úspěšné MontyRich končí. V dnešním newsletteru registrovaným to oznámil jeho šéfredaktor a vydavatel Milan Charvát.

Střelec Nepejchal překonal juniorský evropský rekord - Plzeňský deník

Střelec Nepejchal překonal juniorský evropský rekord  Plzeňský deníkPlzeň - Skvělý úspěch se povedl sportovnímu střelci Filipu Nepejchalovi (Dukla Plzeň) na halovém mistrovství Evropy v Chorvatsku.

Řízení Astratexu od zakladatele Víta přebírá Bárta z Rohlíku - Médiář

Řízení Astratexu od zakladatele Víta přebírá Bárta z Rohlíku  MédiářLadislav Bárta E-shop se spodním prádlem a plavkami Astratex rozšiřuje vedení. Novým generálním ředitelem se stane Ladislav Bárta. Přichází po dvou letech.

Otvírá třípatrová kavárna Clock u orloje, největší Starbucks v Česku - Médiář

Otvírá třípatrová kavárna Clock u orloje, největší Starbucks v Česku  MédiářMezi čtyřmi novými pobočkami, které kavárenský řetězec Starbucks čerstvě otevřel v Česku, je i jeho největší tuzemská provozovna. Třípatrový podnik nazvaný.

Zakamuflovaný prototyp Audi e-tron říká, že do série už je blízko - Auto.cz

Zakamuflovaný prototyp Audi e-tron říká, že do série už je blízko  Auto.czAudi se chlubí v Ženevě zakamuflovaným prototypem e-tron. Vlastně už je to předprodukční exemplář, žádná studie, jen se skrývá pod maskováním...

Olympijská vítězka Ester Ledecká a její auta: V čem jezdí hvězda? - Auto.cz

Olympijská vítězka Ester Ledecká a její auta: V čem jezdí hvězda?  Auto.czAuto dalo Ester Ledecké - po letošní olympiádě v Pchjongčchangu asi nejobletovanější sportovkyni světa - svobodu. Umí ji ukázat i navenek: třeba ...

Elektrická éra u Audi začíná. Startuje výroba SUV e-tron - Auto.cz

Elektrická éra u Audi začíná. Startuje výroba SUV e-tron  Auto.czSériová výroba elektrického SUV e-tron odstartovala ještě před jeho oficiálním odhalením. K tomu dojde až za dva týdny.