Adidas

Adidas a Puma. Za vznikem slavných sportovních značek stojí ... - Info.cz

Info.cz Adidas a Puma. Za vznikem slavných sportovních značek stojí ... Info.cz Adolf také využil svého jména a založil firmu Adidas (Adi + das). Dělníci si museli vybrat, na jakou stranu se přidají. Boj o zákazníka a nevraživost byly tak velké, že později rozdělily na dva tábory celé město. Každý měl své bary, své obchody i ... a další »

Adidas chystá digitální průlom. Do sériové výroby zavádí 3D tisk ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Adidas chystá digitální průlom. Do sériové výroby zavádí 3D tisk ... Hospodářské noviny Německý Adidas , druhý největší výrobce sportovních potřeb na světě, se snaží dokázat, že je ve svém oboru průkopníkem špičkových inovací. Ještě letos uvede na trh sportovní obuv vyráběnou pomocí trojrozměrného tisku. A zavede ho v sériové výrobě ~~na ...Adidas bude masově vyrábět boty 3D tiskemE15.czAdidas bude tisknout podrážky bot ve velkém21stoleti.czAdidas představil tenisky Futurecraft 4D z 3D tiskárnyObjevitvšech 6 zpravodajských článků »

TEST: Nová, měkčí, pohodlnější. To je objemovka adidas Supernova - iDNES.cz

iDNES.cz TEST: Nová, měkčí, pohodlnější. To je objemovka Adidas Supernova iDNES.cz Adidas Supernova Glide Boost 8 byla bota, která svého času patřila mezi nejpovedenější tréninkové silničky na trhu. Úspěchy sklízela především díky příjemnému střihu a vyváženým vlastnostem tlumicí vrstvy, která poskytovala výraznou měkkost bez ztráty ...a další »

Adidas láká zákazníky na tenisky tištěné na míru - Lidovky.cz

Lidovky.cz Adidas láká zákazníky na tenisky tištěné na míru Lidovky.cz Již loni Adidas prodal několik stovek párů černých běžeckých bot 3D Runner s podrážkami z běžné 3D tiskárny. Obuv však byla relativně neohebná, těžká a její výroba trvala až deset hodin. Boty obulo několik atletů na letních olympijských hrách v Riu.

Adidas poslal špatný e-mail - Chip.online

Chip.online Adidas poslal špatný e-mail Chip.online Mnozí upozorňovali na čtyři roky starý teroristický útok na Bostonský maraton. V dubnu 2013 zde vybuchly dvě bomby ukryté v batohu. Tři lidé zemřeli, více než 260 osob bylo vážně zraněno. Na Twitteru na Adidas omluvil a uvedl: Je nám nesmírně líto, za ... Drsný Adidas . Běžcům pogratuloval k "přežití" Bostonského ...Info.czvšech 6 zpravodajských článků »

Cvičte, foťte se, sdílejte, vyzývá Adidas ve fitness centrech - Týden.cz

Týden.cz Cvičte, foťte se, sdílejte, vyzývá Adidas ve fitness centrech Týden.cz V rámci Adidas kampaně "Here To Create" se pražská agentura Bistro postarala o koncept, realizaci a rozmístění série interaktivních instalací, jejichž cílem je oslovit a zapojit především ženské publikum. Série interaktivních instalací navazuje na ...

Adidas vsadil v Rusku na netradiční systém distribuce ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Adidas vsadil v Rusku na netradiční systém distribuce ... Hospodářské noviny Adidas , coby vedoucí značka sportovní obuvi na ruském trhu s více než 1200 obchody, zavedl jako součást své tamní strategie vícekanálovou distribuci. To je v současnosti vcelku běžné. Zákazníci ale mohou jak on-line, tak na prodejně nakupovat jakékoliv ...

Alexander Wang ve spolupráci s Adidas Originals - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Alexander Wang ve spolupráci s Adidas Originals Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Minisérie čtrnácti kousků z kolekce, ve které se spojili designér Alexander Wang a Adidas Original, přichází ve dvou částech. První část byla odhalena prvního dubna, zatímco druhá přijde na světlo světa a stránky médií v půlce měsíce. Nyní tedy můžeme ...