Adidas

Hrozba pro Nike a Adidas? Sportovní značku chystá Amazon - Euro.cz

Euro.cz Hrozba pro Nike a Adidas ? Sportovní značku chystá Amazon Euro.cz Zdaleka nejvyšší marži měl Amazon v posledních deseti letech na oblečení. Zdroj: Quartz Magazine/Atlas. Amazon by tak již brzy mohl konkurovat dominantním hráčům na poli sportovního odívání, jakými jsou Nike či Adidas .

Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Podívejte se na video pod článkem. Merher nelenil a video zaslal i představitelům značky Adidas , doposud však údajně nemá žádnou zpětnou vazbu. Spot přitom shlédlo již více než deset miliónů lidí za méně než měsíc. Takže o velkém úspěchu nemůžeme ...

Adidas zvoleno nejrelevantnější značkou roku 2016 - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Adidas zvoleno nejrelevantnější značkou roku 2016 Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Nejlepším hodnocením je "Nejrelevantnější značka roku 2016", do jehož užšího výběru se dostaly například značky Nike, Adidas , Vetements, Gucci a pár dalších. Adidas se podle čtenářů v loňském roce zapojil do celkového dění sportovních značek nadmíru ...

Alternativním dresům odzvonilo. Adidas je pro příští sezonu nebude ... - Nhl.cz

Nhl.cz Alternativním dresům odzvonilo. Adidas je pro příští sezonu nebude ... Nhl.cz Některé jsou povedené, jiné méně, ale všechny z NHL v příští sezoně zmizí. Řeč je o alternativních dresech všech týmů soutěže. Po firmě Reebok totiž přebere štafetu ve vytváření úborů Adidas , který minimálně pro nadcházející ročník nemá v plánu třetí ... a další »

Adidas odmítl reklamu, kterou pro ně natočil student. Dojemné video ... - Reflex.cz

Reflex.cz Adidas odmítl reklamu, kterou pro ně natočil student. Dojemné video ... Reflex.cz Moldavský student režie Eugen Merher, který žije od svých šesti let v Německu, zaslal společnosti Adidas své poslední video. Jde o příběh muže, který žije nudný život v domově důchodců a vzpomíná na dobu, kdy běhával běžecké závody v botách zmíněné ...Nejdojemnější reklama Adidas ? Značka sama se k ní ale nehlásíTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Adidas zvolila na Instagram a Snapchat agenturu Bistro | - MediaGuru - MediaGuru

MaM.cz Adidas zvolila na Instagram a Snapchat agenturu Bistro | - MediaGuru MediaGuru Značka Adidas si v zářijovém výběrovém řízení na přípravu a správu sociálních sítí vybrala agenturu Bistro. Ta už od října spravuje značce lokální účet ...Adidas a Bistro navázaly spolupráci | Marketingové noviny.czMarketingové novinyvšech 3 zpravodajských článků »

Adidas má skvělou reklamu. Akorát není jeho a stála jen pár tisíc eur - Marketing Journal

Marketing Journal Adidas má skvělou reklamu. Akorát není jeho a stála jen pár tisíc eur Marketing Journal "Osvobodit se" nechce jen Freddie Mercury ve známé písni kapely Queen, ale i vysloužilý maratonský běžec v této reklamě z dílny studentů Baden-Württemberské filmové akademie. Trápí ho život za zdmi domova důchodců, obouvá si proto své staré běžecké ...

VIRAL: Adidas nechtěl reklamu od studenta. Ale nyní může litovat ... - Objevit

Objevit VIRAL: Adidas nechtěl reklamu od studenta. Ale nyní může litovat ... Objevit Moldavský student režie Eugen Merher žije od svých šesti let v Německu. Vytvořil video pro společnost Adidas, nicméně ta se k dojemnému příběhu Break Free.a další »