T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Bleskově: Ryzen překonal slíbené IPC, AMD zveřejnila specifikace a ... - Deep in IT

Bleskově: Ryzen překonal slíbené IPC, AMD zveřejnila specifikace a ... Deep in IT Některé obchody (včetně českých Alza.cz, CZC.cz a TS Bohemia ) již tento týden přijímají předobjednávky. Výrobci základních desek potvrdili AMD, že pro Ryzen bude dostupných celkem 82 modelů. Amd Ryzen Is Here 29. Výše je rekapitulace oficiálních ...a další »

Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia pctuning Sháníte vánoční dárek v podobě počítače? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po roce jsme opět oslovili jejich velké české výrobce s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co nejvýkonnější počítač na hry za 25 tisíc korun s daní.a další »

Také Nvidia dává ke grafikám hru zadarmo, na výběr je ze dvou ... - Cnews.cz

Cnews.cz Také Nvidia dává ke grafikám hru zadarmo, na výběr je ze dvou ... Cnews.cz Hru dostanete prostřednictvím kuponu, který bude přiložen ke grafice, což musí učinit prodejce - musíte tedy jako při předchozích akcích kupovat u jednoho z obchodů, které s Nvidií spolupracují. Pro naše území jsou to Alfa.cz, Alza.cz, CZC.cz a T.S ... a další »

Huawei rozdává k telefonům P9 a Nova powerbanky zdarma - pctuning

pctuning Huawei rozdává k telefonům P9 a Nova powerbanky zdarma pctuning Nabídka Huawei platí do vyprodání zásob u následujících prodejců v ČR a na Slovensku: Alza, HP Tronic (Kasa.cz, Euronics), Electro World, Datart, Mobilní Pohotovost, FAST, Okay, Mall, CZC, Mironet, T.S. Bohemia , Space, K+B, Fast Plus, Nay.K telefonům Huawei Nova a Huawei P9 nyní dostanete ...SMARTmania.czvšech 3 zpravodajských článků »

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... ChannelWorld.cz Společnost T.S. Bohemia otevírá v Bruntále svou 23. prodejnu v České republice. Jedná se již o desátou novou prodejnu otevřenou v letošním roce. Prodejce má v plánu pokračovat v rozšiřování své sítě a celkově mít v provozu mezi 40 a 50 prodejnami.

Kdo kam - ManagerWeb.cz

ManagerWeb.cz Kdo kam ManagerWeb.cz Novým výkonným ředitelem internetového prodejce počítačů, spotřební elektroniky a jízdních kol T.S. Bohemia byl jmenován Petr Schrom. V této funkci bude řídit a koordinovat všechny činnosti firmy v České republice a na Slovensku. Schrom má manažerské ...

Lubomír Pešák (TSBohemia): na dopravu zdarma doplácíme ... - LUPA

LUPA Lubomír Pešák (TSBohemia ): na dopravu zdarma doplácíme ... LUPA T.S.Bohemia je například lepší na logistiku. Alfa Computer má zase na velmi vysoké úrovni popisky produktů. Rozšíříme sortiment, který Alfa Computer prodává, i o černou a bílou elektroniku. Jednou z prvních viditelných změn je zavedení dopravy zdarma, ...