T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Zájem o programatickou reklamu v tisku se zvyšuje - MediaGuru

MediaGuru Zájem o programatickou reklamu v tisku se zvyšuje MediaGuru "Reklamní prostor nabízí v současné době například Economia nebo Mafra. Mezi registrované inzerenty patří Alexandria, Blue Style, ČSOB, HBO Europe, KKCG, T.S.Bohemia a Vodafone Czech Republic," vyjmenovala agentura. Do programatického nákupu ...a další »

Programatická reklama v printu se rozvíjí, přidávají se další inzerenti ... - Týden.cz

Týden.cz Programatická reklama v printu se rozvíjí, přidávají se další inzerenti ... Týden.cz Mezi registrované inzerenty patří Alexandria, Blue Style, ČSOB, HBO Europe, KKCG, T.S.Bohemia a Vodafone Czech Republic.Do procesu vstupují i další mediální agentury, např. Adexpres, Fragile Media, Médea Interactive či Starcom Mediavest Grop.a další »

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia pctuning Pokukujete po novém počítači na hry, ale v hardwaru se moc nevyznáte? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po nějaké době jsme oslovili velké české prodejce počítačových sestav s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co ...a další »

TS Bohemia rozšíří pobočky v Čechách - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny TS Bohemia rozšíří pobočky v Čechách Hospodářské noviny T.S. Bohemia , která loni oslavila dvacet let na trhu, má nyní na Moravě většinu ze svých současných 14 kamenných obchodů. autor: Shutterstock. Ačkoli se jmenuje T.S. Bohemia , většinu tržeb přinášejí e-shopu se sídlem v Olomouci zákazníci z Moravy.a další »

Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia - Živě.cz

Živě.cz Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia Živě.cz Alfa zaznamenala roční obrat ve výši 830 milionů korun, T.S.Bohemia 1,36 miliardy. Dohromady to činí 2,2 miliardy korun a znamená to zajištění pozice dvojky mezi e-shopy zaměřenými primárně na počítače a spotřební elektroniku. Jedničkou je Alza.cz s ...TSBohemia koupila ostravskou firmu Alfa ComputerLUPAE-shop TS Bohemia koupil obchod Alfa ComputerAVmania.czTSBohemia kupuje Alfa Computer, vzniká nová dvojka na trhu?ChannelWorld.czFinance.cz -CIO Business World.czvšech 7 zpravodajských článků »

TomTom navigace: Od kolébky na vrchol - Objevit

Objevit TomTom navigace: Od kolébky na vrchol Objevit Čtenáři velice často vyhledávají recenze a tipy pro správný výběr GPS navigace. Prodejce T.S.Bohemia nám poskytl několik modelů navigací pro osobní vozidla a motocykly na vyzkoušení. A vybrali jsme vám z každé kategorie jeden tip, který nám nejvíce ...a další »

TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat (aktualizováno) - ChannelWorld.cz

TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat (aktualizováno) ChannelWorld.cz Společnost T. S. Bohemia oznámila příznivé finanční výsledky za loňský rok. Meziroční růst obratu o 23 % zvedl celkovou částku na 2,022 miliardy korun (zahrnuje tržby TSB za období leden-prosinec 2013 plus tržby Alfa.cz za období srpen až prosinec 2013).a další »