T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Také k menší Xperii X Compact dá Sony bezdrátová sluchátka ... - MobilMania.cz

MobilMania.cz Také k menší Xperii X Compact dá Sony bezdrátová sluchátka ... MobilMania.cz Xperii X Compact se sluchátky zdarma je možné předobjednat v prodejnách Alza, CZC, Datart, Electro World, Elvia, HP, Mall, Mironet, Mobil Pohotovost, Space a T. S. BOHEMIA . Do říjnové nabídky zařadí novinku také operátoři T-Mobile a Vodafone.

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia pctuning Pokukujete po novém počítači na hry, ale v hardwaru se moc nevyznáte? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po nějaké době jsme oslovili velké české prodejce počítačových sestav s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co ...a další »

E-shop TS Bohemia utržil dvě miliardy. Chystá se posílit i mimo ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny E-shop TS Bohemia utržil dvě miliardy. Chystá se posílit i mimo ... Hospodářské noviny Internetový obchod zaměřený na elektroniku T.S. Bohemia se řadí mezi úplně největší e-shopy v České republice, na rozdíl od velké části konkurentů ale tvoří většinu tržeb na Moravě, kde má i většinu poboček. V letošním roce však chce posílit svou ...

TSBohemia koupila ostravskou firmu Alfa Computer - LUPA

LUPA TSBohemia koupila ostravskou firmu Alfa Computer LUPA Společnost T.S.Bohemia koupí Alfa Computer posiluje svou pozici největšího internetového prodejce výpočetní techniky, elektroniky a domácích spotřebičů na Moravě. Obrat T.S.Bohemia činil v loňském roce 1,36 miliard Kč bez DPH. Akciová společnosti Alfa ...Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia Živě.czE-shop TS Bohemia koupil obchod Alfa ComputerAVmania.czTSBohemia kupuje Alfa Computer, vzniká nová dvojka na trhu?ChannelWorld.czFinance.cz -Hospodářské noviny -CIO Business World.czvšech 7 zpravodajských článků »

TomTom navigace: Od kolébky na vrchol - Objevit

Objevit TomTom navigace: Od kolébky na vrchol Objevit Čtenáři velice často vyhledávají recenze a tipy pro správný výběr GPS navigace. Prodejce T.S.Bohemia nám poskytl několik modelů navigací pro osobní vozidla a motocykly na vyzkoušení. A vybrali jsme vám z každé kategorie jeden tip, který nám nejvíce ...a další »

Lupa.cz ~ Lubomír Pešák (TSBohemia): na dopravu zdarma ... - LUPA

LUPA Lupa.cz ~ Lubomír Pešák (TSBohemia ): na dopravu zdarma ... LUPA T.S.Bohemia je například lepší na logistiku. Alfa Computer má zase na velmi vysoké úrovni popisky produktů. Rozšíříme sortiment, který Alfa Computer prodává, i o černou a bílou elektroniku. Jednou z prvních viditelných změn je zavedení dopravy zdarma, ...

TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat ChannelWorld.cz Společnost T. S. Bohemia oznámila příznivé finanční výsledky za loňský rok. Meziroční růst obratu o 23 % zvedl celkovou částku na 2,022 miliardy korun (zahrnuje tržby TSB za období leden-prosinec 2013 plus tržby Alfa.cz za období srpen až prosinec 2013).a další »