T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

ShopRoku 2016: Nejkvalitnější e-shop na českém internetu je ... - Marketing Journal

Marketing Journal ShopRoku 2016: Nejkvalitnější e-shop na českém internetu je ... Marketing Journal Osmý ročník soutěže o nejpopulárnější a nejkvalitnější e-shopy na českém trhu, ShopRoku 2016, zná své vítěze. Nejlepší hodnocení v průběhu loňského roku ...Vítězem ankety ShopRoku je Notino. Uspěl i e-shop s ovocnými ...MaM.czvšech 9 zpravodajských článků »

Amazon stále nabízí dopravu do ČR zdarma, nebyla to jen ... - Živě.cz

Živě.cz Amazon stále nabízí dopravu do ČR zdarma, nebyla to jen ... Živě.cz ... přibližně 1 080 Kč. Tisícikorunovou hranici pro dopravu zdarma mají i některé české e-shopy, z těch velkých například Mall.cz, většina má hranici ještě o něco výše. Na druhou stranu třeba TS Bohemia posílá zdarma už od pětisetkorunových objednávek.

Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia pctuning Sháníte vánoční dárek v podobě počítače? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po roce jsme opět oslovili jejich velké české výrobce s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co nejvýkonnější počítač na hry za 25 tisíc korun s daní.a další »

Huawei P10 už je možné předobjednat. Zdarma dostanete dárky v ... - SMARTmania.cz

SMARTmania.cz Huawei P10 už je možné předobjednat. Zdarma dostanete dárky v ... SMARTmania.cz Od dnešního dne je možné předobjednat novinku od značky Huawei - vlajkový model P10 (první dojmy z MWC). Telefon je v předprodeji dostupný za doporučenou cenu 15 999 Kč včetně DPH. V rámci předobjednávek, které potrvají do 30. března nebo do ...a další »

Předprodej Huawei P10 byl zahájen, nejrychlejší získají kupu dárků ... - Svět mobilně

Svět mobilně Předprodej Huawei P10 byl zahájen, nejrychlejší získají kupu dárků ... Svět mobilně ... nabíječka do auta a redukce s kabelem USB Type-C. Akce platí pouze při objednávce u vybraných partnerů, kterými jsou Alza, CZC, Datart, Electroworld, Euronics, Expert, Kasa, MALL, Mobil Pohotovost, Okay, Planeo Elektro, SPACE a T.S.BOHEMIA .a další »

Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... ChannelWorld.cz Společnost T.S. Bohemia otevírá v Bruntále svou 23. prodejnu v České republice. Jedná se již o desátou novou prodejnu otevřenou v letošním roce. Prodejce má v plánu pokračovat v rozšiřování své sítě a celkově mít v provozu mezi 40 a 50 prodejnami.

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

WhatsApp představuje vylepšenou funkci "Stav", připomíná Snapchat - Dotekománie

Dotekománie WhatsApp představuje vylepšenou funkci "Stav", připomíná Snapchat Dotekománie WhatsApp letos slaví 8. narozeniny a k narozeninám si vývojáři přichystali novinku v podobě vylepšení statusu, neboli stavu, který svým novým pojetím kopíruje vzhled blízký populární službě Snapchat. Nové funkce statusu se budou postupně uvolňovat mezi ...a další »