T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Ochutnávky #29 - Huawei P9 lite - Dotekománie (Registrace)

Dotekománie (Registrace) Ochutnávky #29 - Huawei P9 lite Dotekománie (Registrace) DSC_0205. Huawei P9 Lite nám za účelem recenze zapůjčil e-shop T.S. Bohemia , kde jej můžete zakoupit. Štítky2-palcový5AndroidcenacinaFULL HD displejHuaweiinformaceLollipopnovinkaosmijádroprodejsmartphonespecifikacestřední třída.

Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia pctuning Pokukujete po novém počítači na hry, ale v hardwaru se moc nevyznáte? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po nějaké době jsme oslovili velké české prodejce počítačových sestav s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co ...a další »

12 věcí, které jste o dronech nevěděli - Objevit

Objevit 12 věcí, které jste o dronech nevěděli Objevit Dron, hexakoptéra, kvadrokoptéra, multikoptéra. Ještě před několika lety byly vyjmenované pojmy takřka neznámé. Nicméně během pár let se drony staly žhavým tématem. Zpočátku bezpilotní letouny využívaly vojenské velmoci k monitorovacím, ...a další »

TS Bohemia rozšíří pobočky v Čechách - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny TS Bohemia rozšíří pobočky v Čechách Hospodářské noviny T.S. Bohemia , která loni oslavila dvacet let na trhu, má nyní na Moravě většinu ze svých současných 14 kamenných obchodů. autor: Shutterstock. Ačkoli se jmenuje T.S. Bohemia , většinu tržeb přinášejí e-shopu se sídlem v Olomouci zákazníci z Moravy.a další »

Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia - Živě.cz

Živě.cz Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia Živě.cz Alfa zaznamenala roční obrat ve výši 830 milionů korun, T.S.Bohemia 1,36 miliardy. Dohromady to činí 2,2 miliardy korun a znamená to zajištění pozice dvojky mezi e-shopy zaměřenými primárně na počítače a spotřební elektroniku. Jedničkou je Alza.cz s ...TSBohemia koupila ostravskou firmu Alfa ComputerLUPAE-shop TS Bohemia koupil obchod Alfa ComputerAVmania.czTS Bohemia koupila konkurenta Alfa ComputerFinance.czChannelWorld.cz -Hospodářské noviny -CIO Business World.czvšech 7 zpravodajských článků »

TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat (aktualizováno) - ChannelWorld.cz

TS Bohemia vloni překonala dvoumiliardový obrat (aktualizováno) ChannelWorld.cz Společnost T. S. Bohemia oznámila příznivé finanční výsledky za loňský rok. Meziroční růst obratu o 23 % zvedl celkovou částku na 2,022 miliardy korun (zahrnuje tržby TSB za období leden-prosinec 2013 plus tržby Alfa.cz za období srpen až prosinec 2013).a další »

Lupa.cz ~ Lubomír Pešák (TSBohemia): na dopravu zdarma ... - LUPA

LUPA Lupa.cz ~ Lubomír Pešák (TSBohemia ): na dopravu zdarma ... LUPA T.S.Bohemia je například lepší na logistiku. Alfa Computer má zase na velmi vysoké úrovni popisky produktů. Rozšíříme sortiment, který Alfa Computer prodává, i o černou a bílou elektroniku. Jednou z prvních viditelných změn je zavedení dopravy zdarma, ...

Vlastníkovi TSBohemia hrozí pokuta za akvizici Alfa Computer - ITBIZ

Vlastníkovi TSBohemia hrozí pokuta za akvizici Alfa Computer ITBIZ Olomoucké společnosti Gradient Group, která ovládá internetového prodejce T.S.Bohemia , hrozí od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) pokuta. Firma totiž až letos s více než ročním zpožděním nahlásila nákup ostravského obchodníka s ...