T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

AMD dává zadarmo hru Deus Ex: Mankind Divided k procesorům FX ... - Cnews.cz

Cnews.cz AMD dává zadarmo hru Deus Ex: Mankind Divided k procesorům FX ... Cnews.cz Po nějaké té době zde zase máme zprávu z příjemné kategorie herních "bundlů". Akce, skrze níž bude možné získat hru zdarma, se aktuálně rozbíhá pod ...Nový Deus Ex dostanete k AMD FX zdarma, NVIDIA má zase ...Svět hardwarevšech 11 zpravodajských článků »

Startují předobjednávky Samsungu Galaxy Note 7 v ČR - Mobilenet.cz

Mobilenet.cz Startují předobjednávky Samsungu Galaxy Note 7 v ČR Mobilenet.cz ... z následujících obchodů: Oficiální e-shop Samsung, Značkové prodejny Samsung, Alza.cz, COMFOR, CZC.cz, Datart, Euronics, Electroworld, Elvia Pro, Expert ČR, Kasa.cz, Mall.cz, Mobil Pohotovost, Okay, Planeo Elektro, Smarty.cz, Space, T.S. Bohemia .a další »

Přechod zdarma na Windows 10: co by vám ještě nemuselo být jasné - Živě.cz

Přechod zdarma na Windows 10: co by vám ještě nemuselo být jasné Živě.cz Kupodivu je klasická krabice s USB flash diskem o pár stovek levnější než elektronické řešení (na Alfě, CZC či TS Bohemia je Windows 10 Home nyní za 2 899 Kč). Takto koupený systém není jen upgrade (nic takového se neprodává ani prodávat nebude), ...a další »

Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia pctuning Pokukujete po novém počítači na hry, ale v hardwaru se moc nevyznáte? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po nějaké době jsme oslovili velké české prodejce počítačových sestav s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co ...a další »

Detektory kouře už ne jednou zachránily životy - Objevit

Objevit Detektory kouře už ne jednou zachránily životy Objevit V minulém měsíci jsme se zabývali tématem bezpečnosti domácnosti jako takové, přičemž vedle bezpečnostních prvků pro zabezpečení domácnosti před nenechavými zloději jsme úzce naťukli i ochranu před požárem a výbuchem. Velice častými příčinami ...a další »

Bezpečnost domácnosti: Jak vybrat systém pro ochranu domácnosti? - Objevit

Objevit Bezpečnost domácnosti: Jak vybrat systém pro ochranu domácnosti? Objevit Veškeré bezpečnostní systémy pracují na obdobném principu, přičemž jejich společným cílem je zabezpečit vstupní body, jako jsou dveře a okna, a vnitřní prostory, jako jsou umělecká díla, počítače, zbraně, sbírky mincí. Existují různé bezpečnostní prvky ...

Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia - Živě.cz

Živě.cz Novým majitelem obchodu Alfa Computer je konkurenční TSBohemia Živě.cz Alfa zaznamenala roční obrat ve výši 830 milionů korun, T.S.Bohemia 1,36 miliardy. Dohromady to činí 2,2 miliardy korun a znamená to zajištění pozice dvojky mezi e-shopy zaměřenými primárně na počítače a spotřební elektroniku. Jedničkou je Alza.cz s ...TSBohemia koupila ostravskou firmu Alfa ComputerLUPAE-shop TS Bohemia koupil obchod Alfa ComputerAVmania.czTSBohemia kupuje Alfa Computer, vzniká nová dvojka na trhu?ChannelWorld.czFinance.cz -CIO Business World.czvšech 7 zpravodajských článků »