T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia pctuning Sháníte vánoční dárek v podobě počítače? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po roce jsme opět oslovili jejich velké české výrobce s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co nejvýkonnější počítač na hry za 25 tisíc korun s daní.a další »

Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... ChannelWorld.cz Společnost T.S. Bohemia otevírá v Bruntále svou 23. prodejnu v České republice. Jedná se již o desátou novou prodejnu otevřenou v letošním roce. Prodejce má v plánu pokračovat v rozšiřování své sítě a celkově mít v provozu mezi 40 a 50 prodejnami.

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do TSBohemia ChannelWorld.cz Petr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku. T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší ...

Spotřeba pc při různých činnostech. Vyřešeno - Cnews.cz

Spotřeba pc při různých činnostech. Vyřešeno Cnews.cz Je to tento model https://www.tsbohemia .cz/wattmetr-p5801 ... 0wodW5UGEQ má s tím někdo zkušenosti ? Nemám mít obavu že když na něj na delší dobu napojím nějaký spotřebič, tak mi ho zkratuje ? Zkusil jsem zapojit i nějaké jiné spotřebiče a naštěstí ...

Výběr grafické karty, monitoru a zvukové karty Vyřešeno - Cnews.cz

Cnews.cz Výběr grafické karty, monitoru a zvukové karty Vyřešeno Cnews.cz Čaute, tak jsem se tedy dočkal vydání RX 580 a je čas na upgrade. Chtěl bych novou grafiku, monitor a zvukovou kartu. Monitor mám vyhlídnutý tento: https://www.tsbohemia .cz/aoc-g2460pf-24-_d236225.html. Líbí se mi kvůli 144Hz a FreeSync.

Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc: CZC, Mironet a TS Bohemia pctuning Pokukujete po novém počítači na hry, ale v hardwaru se moc nevyznáte? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po nějaké době jsme oslovili velké české prodejce počítačových sestav s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co ...a další »

Přihlaste se, prosím, pod svým uživatelským jménem a heslem z ... - pctuning

pctuning Přihlaste se, prosím, pod svým uživatelským jménem a heslem z ... pctuning V Česku se začne již brzy oficiálně prodávat Honor 8 Pro, větší a vybavenější sourozenec úspěšného Honoru 8. Zaujme jemným displejem, výkonným procesorem Kirin 960 a 6 GB RAM. Nový model se drží linie, kterou nastavil původní Honor 8, tedy nabízet ...Dobře vybavený Honor 8 Pro s virtuální realitou míří na český trh ...SMARTmania.czSmartphone Honor 8 Pro je v prodeji a zdatně konkuruje jiným ...FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog)všech 9 zpravodajských článků »

Sony opět naděluje. K Xperii XZ dostanete dárek v hodnotě 3 000 Kč - Mobilizujeme.cz

Mobilizujeme.cz Sony opět naděluje. K Xperii XZ dostanete dárek v hodnotě 3 000 Kč Mobilizujeme.cz Akce probíhá u vybraných prodejců (Alza, CZC, Datart, Elvia Pro, Euronics, Mall, IRD, Mironet, Mobil Pohotovost, Space a T. S. Bohemia ), a to pouze do vyčerpání zásob. Smartphone Sony Xperia XZ (recenze) má velmi luxusní a voděodolné kovové tělo, ...