T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
1.12.2014 - 31.12.2014

aktuální katalog T.S. Bohemia

aktuální katalog T.S. Bohemia
1.11.2014- 30.11.2014

akční katalog T.S. Bohemia

akční katalog T.S. Bohemia
1.10.2014- 31.10.2014

akční leták T.S. Bohemia

akční leták T.S. Bohemia
4.8.2014- 31.8.2014

extra leták T.S. Bohemia

extra leták T.S. Bohemia
20.1.2014- 9.2.2014

speciální leták T.S. Bohemia
T.S. Bohemia extra katalog

T.S. Bohemia extra katalog
2.9.2013 - 30.9.2013

speciální leták T.S. Bohemia
aktuální nabídka T.S. Bohemia
T.S. Bohemia aktuální leták
akční T.S. Bohemia leták

akční T.S. Bohemia leták
15.10. - 11.11.2012

Reklamujete spotřebič? Někde vám zapůjčí náhradní, jinde jste 30 ... - Měšec.cz

Měšec.cz Reklamujete spotřebič? Někde vám zapůjčí náhradní, jinde jste 30 ... Měšec.cz Někteří prodejci ale výjezd technika nenabízejí, a pokud tak zakoupíte například lednici u společnosti T.S.Bohemia , musíte v případě reklamace doručit lednici na její pobočku. Aktuálně musí zákazník spotřebič dovést nebo poslat na prodejnu, nicméně ze ... a další »

Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia - pctuning

pctuning Test herních sestav za 25 tisíc - Alza, CZC, Mironet, TS Bohemia pctuning Sháníte vánoční dárek v podobě počítače? Dobrou volbou mohou být hotové sestavy. Po roce jsme opět oslovili jejich velké české výrobce s jednoduchým požadavkem - rádi bychom si koupili co nejvýkonnější počítač na hry za 25 tisíc korun s daní. Pravidla ... a další »

3 triky pro bezstarostnou jízdu na kole! Jak si užít maximum zábavy? - iSport.cz

iSport.cz 3 triky pro bezstarostnou jízdu na kole! Jak si užít maximum zábavy? iSport.cz Foto T.S.BOHEMIA a.s.. Změřte si rekord! Nemusíte najezdit stovky kilometrů týdně, abyste ze své jízdy měli radost! Každému vyhovuje jinak dlouhá projížďka a odlišný terén. Možnost, jak si zpestřit každou jízdu na kole nabízí tzv. cyklopočítač, který ... a další »

Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Konkurence: TS Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje ... ChannelWorld.cz Společnost T.S. Bohemia otevírá v Bruntále svou 23. prodejnu v České republice. Jedná se již o desátou novou prodejnu otevřenou v letošním roce. Prodejce má v plánu pokračovat v rozšiřování své sítě a celkově mít v provozu mezi 40 a 50 prodejnami. T.S ...

Prodám LCD Monitory - Cnews.cz

Prodám LCD Monitory Cnews.cz Rozhodl jsem se, že si koupím jeden velký širokoúhlý monitor a své stávající pustím do světa. Jedná se o: Samsung SyncMaster 2433 -> https://www.czc.cz/samsung-syncmaste.../59677/produkt. Monitor je celou dobu na zdi. Samozřejmě součástí prodeje je i ...

Černý pátek, žádná sláva. Průměrná sleva byla jen 17 procent - iDNES.cz

iDNES.cz Černý pátek, žádná sláva. Průměrná sleva byla jen 17 procent iDNES.cz Internetový obchod T.S.Bohemia během desetidenního Black Friday dosáhl růstu tržeb o 37 procent meziročně. Nejúspěšnější kategorií z hlediska prodaných kusů byly mobilní telefony a domácí spotřebiče. E-shopy čekají rekordní vánoční tržby, podle odhadu ... Černý pátek vynesl obchodníkům miliardy. "Letěly" mobily, hračky i ...Blesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Nvidia dává k highendovým grafikám zadarmo hru Middle-earth ... - Cnews.cz

Cnews.cz Nvidia dává k highendovým grafikám zadarmo hru Middle-earth ... Cnews.cz shadow-of-war-bundle-nvidia-geforce Nvidia dává ke kartám GeForce GTX 1080/1080 Ti hru Middle-earth: Shadow of War. Nakoupit bude jako obvykle nutné u prodejců, kteří na této akci přímo spolupracují, jinak onen kupon nedostanete. Při objednávání si ... a další »

Povánoční slevy jsou skvělá příležitost k nákupu nového telefonu - MobilMania.cz

MobilMania.cz Povánoční slevy jsou skvělá příležitost k nákupu nového telefonu MobilMania.cz V českém e-shopu TSBohemia .cz se přitom výprodeje vztahují na počítače, mobily a elektroniku, domácí spotřebiče, příslušenství do domu a zahrady, jízdní kola a příslušenství. Co se týče mobilních telefonů, zde se slevy týkají dokonce i značek Huawei ...