Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... Hospodářské noviny Tržby jednoho z největších českých e-shopů Mall.cz stouply ve finančním roce 2014/2015 o 29 procent na 6,1 miliardy korun. Internetový obchod se propadl do ztráty 131,5 milionu korun. V předchozím účetním období vydělal 9,5 milionu korun. Vyplývá to z ...a další »

Lupa.cz ~ Mall.cz skončil minulý hospodářský rok kvůli ... - LUPA

Lupa.cz ~ Mall.cz skončil minulý hospodářský rok kvůli ... LUPA Ani tržby vyšší o 29 procent nestačily internetovému nákupnímu domu Mall.cz k tomu, aby v hospodářském roce 2014/2015 skončil v zisku. S odkazem na údaje z výroční zprávy to napsala agentura ČTK a Hospodářské noviny. Roční ztráta Mallu činí 131,5 ...

Do social týmu Mall.cz nastupují Kufel a Videcký - MediaGuru

MediaGuru Do social týmu Mall.cz nastupují Kufel a Videcký MediaGuru Do social media týmu společnosti Mall.cz nastoupili Jan Kufel a Karel Videcký. Jejich hlavním úkolem bude připravit novou strategii pro sociální média včetně exekuce a měřit a analyzovat její výsledky. Soustředit se budou především na interaktivní styl ...Mall.cz si vyhrazuje tým sociálních médií pro sebeMédiářMall.cz najal nové stratégy pro sociální sítě a chystá se na WhatsAppMaM.czJan Kufel a Karel Videcký rozšířili social media tým v Mall.cz ChannelWorld.czObjevitvšech 5 zpravodajských článků »

Zakladatel Mall.cz Fryc přejmenoval svůj fond na Reflex Capital ... - Zprávy E15.cz

Zprávy E15.cz Zakladatel Mall.cz Fryc přejmenoval svůj fond na Reflex Capital ... Zprávy E15.cz Investiční společnost Spread Capital Ondřeje Fryce a Josefa Chvojky změnila název na Reflex Capital. S novým jménem přibyly i nové tváře ve vedení společnosti, a to Vladimíra Josefiová, Eduard Míka, Petr Král a Martin Stach. "Z fondu jsme odhodláni ...Fond Spread Capital Ondřeje Fryce změnil jméno na Reflex CapitalRoklen24všech 3 zpravodajských článků »

Místo zvlhčovače dodal obchod dražší kráječ. S reklamací nespěchal - iDNES.cz

iDNES.cz Místo zvlhčovače dodal obchod dražší kráječ. S reklamací nespěchal iDNES.cz Oba nákupní přešlapy se v poslední době uskutečnily na internetovém obchodu Mall.cz . Čtenáři se na iDNES.cz obrátili nezávisle na sobě, protože se domnívají, že by měl obchod na podobné situace reagovat pružněji. E-shop namítá, že oba případy jsou ...

Oracle koupil český startup Apiary za miliardy korun, zakladatel povýší - iDNES.cz

iDNES.cz Oracle koupil český startup Apiary za miliardy korun, zakladatel povýší iDNES.cz Do Apiary v minulosti investoval peníze fond Credo Ventures, zakladatel internetové nákupní galerie Mall.cz Ondřej Fryc se svým fondem Reflex Capital nebo Karel Janeček z RSJ, píší Hospodářské noviny. Oracle (Twitter)@Oracle. 19.ledna 2017 v 14:24, ...Miliardový úspěch českého startupu Apiary. Kupuje ho americký ...Info.czOracle kupuje za miliardy korun český start-up Apiary. Zakladatelé ...Hospodářské novinyOracle kupuje za miliardy korun český start-up ApiaryHospodářské novinyvšech 13 zpravodajských článků »

Alza a Mall zkouší na zákazníky triky s velkými slevami. Zlevňují z ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Alza a Mall zkouší na zákazníky triky s velkými slevami. Zlevňují z ... Hospodářské noviny Podobné triky zkouší na své zákazníky také konkurenční Kasa.cz nebo Mall.cz . Ten třeba nyní nabízí pračku Candy, jejíž původní cena měla činit necelých deset tisíc, za 5990 korun. Pračka se přitom po celý rok prodává za průměrných osm tisícikorun ... a další »

Americký Oracle převezme českou programátorskou firmu Apiary - Info.cz

Info.cz Americký Oracle převezme českou programátorskou firmu Apiary Info.cz Do Apiary v minulosti investoval peníze fond Credo Ventures, zakladatel internetové nákupní galerie Mall.cz Ondřej Fryc se svým fondem Reflex Capital nebo Karel Janeček z RSJ, píše server iHNed.cz. Hodnotu aktuálního obchodu odhaduje server kolem ...