Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Mall.cz úspěšně doručil zboží dronem. Podívejte se na záznam akce - MobilMania.cz

MobilMania.cz Mall.cz úspěšně doručil zboží dronem. Podívejte se na záznam akce MobilMania.cz Téměř přesně před třemi lety americký gigant Amazon prezentoval koncept dopravy zásilek dronem. Dnes internetový obchod Mall.cz dokázal, že podobné kousky umíme i v České republice. Není to žádné sci-fi, ale k reálnému nasazení technologie je ...Mall.cz v příštím týdnu vyzkouší doručování zásilek dronemČeské novinyMall.cz tento týden vyzkouší doručování zboží dronemŽivě.czPoprvé v Česku: Mall.cz doručil zásilku letecky dronemEuro.czMediaGuru -pctuning -SMARTmania.czvšech 34 zpravodajských článků »

Zakladatel Mall.cz Fryc vložil své miliony do půjčovny růžových kol - E15.cz

E15.cz Zakladatel Mall.cz Fryc vložil své miliony do půjčovny růžových kol E15.cz Zprvu dobrovolnický projekt sdílení kol Rekola, který v Praze funguje tři roky, získal investici od Spread Capital zakladatele Mall.cz Ondřeje Fryce. "Původně to byl punk, investice nám umožní dokončit proměnu ve stabilní seriózní společnost," říká ... Rekola získávají investici od zakladatele Mall.cz Ondřeje Fryce ...Marketing JournalZakladatel Mall.cz investuje desítky milionů do městského ...ObjevitKvůli tendru odejdeme z Prahy, hrozí majitelé sdílených růžových koliDNES.czByznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)všech 11 zpravodajských článků »

Mall.cz bude příští týden doručovat zásilky dronem - Objevit

Objevit Mall.cz bude příští týden doručovat zásilky dronem Objevit Český internetový obchod Mall.cz bude v příštím týdnu testovat doručování zásilek dronem, čímž chce snížit náklady a zrychlit doručování. Tím se přidá k zahraničním velikánům (Amazon, DHL či Švýcarská pošta), kteří už doručování bezpilotním letounem ...a další »

Do představenstva PNS jde Kadeřávek z Rockaway - MediaGuru

MediaGuru Do představenstva PNS jde Kadeřávek z Rockaway MediaGuru Jindřich Kadeřávek je podle informací MediaGuru.cz nově jmenovaným místopředsedou představenstva společnosti PNS, největšího distributora periodického tisku v České republice. Přichází ze skupiny Rockaway, jehož součástí je i společnost Mall.cz , kde ...

Černý pátek 2016: Black Friday e-shopy rozjíždí už teď, oficiálně ... - Živě.cz

Živě.cz Černý pátek 2016: Black Friday e-shopy rozjíždí už teď, oficiálně ... Živě.cz Ty největší slevy na internetu však čekejte až za týden, kdy se zapojí naprostá většina e-shopů. Přípravy jsem zachytil na počítačovém CZC.cz a velké slevy chystá rovněž Mall.cz - ten odstartuje 21. listopadu a slibuje průměrnou slevu 43 % u 160 druhů ... a další »

Mall.cz dnes úspěšně otestoval doručení zásilky dronem - Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)

Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog) Mall.cz dnes úspěšně otestoval doručení zásilky dronem Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog) Společnost Mall.cz otestovala celý proces od objednávky, přes zpracování, přelet až po doručení. Akce proběhla úspěšně a dron s balíčkem úspěšně přistál na volném prostranství před domem zákazníka v nedaleké vesnici. Technicky je tedy vše připraveno.

Nevíte, jaké dárky nadělit blízkým? Tohle jsou hity letošních Vánoc - tn.cz

tn.cz Nevíte, jaké dárky nadělit blízkým? Tohle jsou hity letošních Vánoc tn.cz Předvánoční období by mělo být časem pohody, pro mnohé ale znamená stres při shánění vánočních dárků. A když navíc nevíte, co druhým nadělit, může se tato doba změnit v nejhorší část roku. Nechte si poradit od největších internetových prodejců, čím ...

Sean Gaddis: Čeští zákazníci nejsou k e-shopům loajální. Chceme ... - MaM.cz

MaM.cz Sean Gaddis: Čeští zákazníci nejsou k e-shopům loajální. Chceme ... MaM.cz Cílí více na geeky, kdežto cílová skupina Mall.cz je více široká. Jde o místo, kde nakupují spíše rodiny. Na základě toho se liší komunikace, distribuce a doplňkové služby. Jistě bychom našli překryv, ale nebude se jednat o velké množství zákazníků.