Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Chytrý Honza hledá finanční specialisty s chutí uspět - Informace ze světa pojištění

Informace ze světa pojištění Chytrý Honza hledá finanční specialisty s chutí uspět Informace ze světa pojištění Chytrý Honza patří pod investiční společnosti Rockaway ( "tátu" ostřílených firem jako jsou např. Mall.cz , Heureka nebo Invia). Jsme inovátorská jednička - baví nás neotřelé nápady a díky tomu jsme vždy o krok před konkurencí. Nově příchozím ...

ShopRoku 2016: TSBohemia zvítězila v kategorii ICT, Mall.cz získal ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz ShopRoku 2016: TSBohemia zvítězila v kategorii ICT, Mall.cz získal ... ChannelWorld.cz ShopRoku 2016: T.S.Bohemia zvítězila v kategorii ICT, Mall.cz získal cenu popularity. Ocenění v dílčích kategoriích výpočetní a telekomunikační techniky získaly také e-shopy Sunnysoft, Xzone, Zoner Sfotware, Tisknu Za Třetinu a Xertec. V ceně ...

Sean Gaddis vede marketingový tým skupiny Mall Group - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Sean Gaddis vede marketingový tým skupiny Mall Group ChannelWorld.cz Skupina Mall Group má nového šéfa marketingového týmu - Sean Gaddis bude zodpovědný za Mall.cz , ale i ostatních vertikály, které bude postupně integrovat pod jednotnou marketingovou strategii. Gaddis se pohybuje na poli e-commerce a marketingu již ...Mall Group mění marketingového šéfa. Arzta střídá GaddisLupa.czMarketing Mall Group nově vede Sean GaddisMediaGuruGaddis z Rockaway přebírá marketing Mall GroupMédiářObjevitvšech 6 zpravodajských článků »

V anketě ShopRoku 2016 bodovaly Notino, Mall.cz či benefiční e ... - Týden.cz

Týden.cz V anketě ShopRoku 2016 bodovaly Notino, Mall.cz či benefiční e ... Týden.cz Cenový srovnávač Heureka.cz uspořádal osmý ročník soutěže o nejkvalitnější a nejpopulárnější tuzemské e-shopy. Absolutním vítězem v Ceně kvality se stal ...Shopem roku se stal tentokrát prodejce parfémů Notino. V popularitě ...Lupa.czVítězem ShopRoku 2016 je Notino. Uspěly také Mall.cz, Astratex.cz ...Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)Notino se stalo nejkvalitnějším e-shopem roku. Nejoblíbenějším je u ...Hospodářské novinyMaM.cz -Tyinternety.czvšech 9 zpravodajských článků »

EET dopadla na e-shopy: Statisícové náklady a dlouhé měsíce ... - Blesk.cz

Blesk.cz EET dopadla na e-shopy: Statisícové náklady a dlouhé měsíce ... Blesk.cz Největší tuzemské e-shopy se na zavedení druhé vlny elektronické evidence tržeb (EET), která se dotýká i jich, připravovaly několik měsíců.a další »

Knižní Klub mění majitele. Euromedia půjde pod křídla skupiny ... - iDNES.cz

iDNES.cz Knižní Klub mění majitele. Euromedia půjde pod křídla skupiny ... iDNES.cz Prostřednictvím E-commerce Holdingu, do kterého v roce 2014 majetkově vstoupila společnost Czech Media Invest, podniká zejména v on-line prodeji. Holding v minulosti převzal například e-shop Mall.cz a srovnávač cen Heureka.cz. Předloni E-commerce ...Havrlantova Rockaway kupuje vydavatelství Euromedia ...Hospodářské novinyHavrlant, Křetínský a Tkáč kupují jedničku na knižním trhu ...Aktuálně.czvšech 9 zpravodajských článků »

Policie zadržela v Rohlik.cz 85 lidí. Čupr zvažuje žalobu na český stát - denik.cz

denik.cz Policie zadržela v Rohlik.cz 85 lidí. Čupr zvažuje žalobu na český stát denik.cz Podle Čupra čelily podobně prováděným kontrolám i další e-shopy, například Mall.cz . K tomu je třeba uvést, že ani ve skladu Rohlíku cizinecká policie nezasahovala poprvé. Podle dřívějších informací médií loni v červenci policisté odhalili při kontrole ... Rohlik.cz ochromila policie, zadržela 85 cizincůHospodářské novinyvšech 43 zpravodajských článků »

Václav Liška: "Aukro chce být synonymem pro snadný prodej zboží" - Médiář

Médiář Václav Liška: "Aukro chce být synonymem pro snadný prodej zboží" Médiář Allegro dokáže diktovat standardy nákupního procesu v Polsku, stejně jako je v Česku diktují Alza.cz nebo Mall.cz . Z toho pohledu je pro českého zákazníka nákup na Aukru poněkud těžkopádný a my nechceme, aby se nám v něm zákazníci ztráceli. V Polsku ...a další »