Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Mall.cz Festival hvězdného nakupování - Médiář

Médiář Mall.cz Festival hvězdného nakupování Médiář E-shop Mall.cz , partner 52. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, spustil tematickou kreativní kampaň Festival hvězdného nakupování. Jejím cílem je naladit zákazníky Mall.cz i festivalové fanoušky na 52. ročník festivalu, který se koná ... Partnery MFF Karlovy vary jsou Mall i Česká zbrojovka | - MediaGuruMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Mall.cz nasazuje nový animovaný koncept s holuby - MediaGuru

MediaGuru Mall.cz nasazuje nový animovaný koncept s holuby MediaGuru Internetový prodejce Mall.cz představil nový komunikační koncept. K jeho uvedení využil týdenní nebrandovaný teaser, v němž byli animovaní holubí hrdinové představeni bez souvislosti se značkou. Spuštěn byl také nefunkční holubí e-shop Vrkuuu.cz.

eŠopák: Holubi z Vrkuu jen podporují Mall.cz a Amazon půjčuje ... - Lupa.cz

Lupa.cz eŠopák: Holubi z Vrkuu jen podporují Mall.cz a Amazon půjčuje ... Lupa.cz Mall Group rozjíždí nový marketing, Amazon rozpůjčoval víc než miliardu dolarů a Ikea chce prodávat i přes prostředníky. Facebook Twitter Google+ · přidejte názor. Vyzobnout si tu nejlepší nabídku. Novinku slibovala reklamní kampaň na novou službu.

Zakladatel Mall.cz Fryc vsadil na navigaci po budovách, investuje do ... - E15.cz

E15.cz Zakladatel Mall.cz Fryc vsadil na navigaci po budovách, investuje do ... E15.cz Český startup Spaceti získal nové investory pro svůj rozvoj. Do firmy zabývající se lokační technologií vložil peníze Ondřej Fryc se svým fondem Reflex Capital a Radomír Čech, ředitel komunikační agentury Fast Forward/ Y&R. Celková výše investice ...a další »

eŠopák: Alza se chystá na prodej elektroaut a Amazon pokukuje po ... - Lupa.cz

Lupa.cz eŠopák: Alza se chystá na prodej elektroaut a Amazon pokukuje po ... Lupa.cz Mall.cz se tak stane prvním e-shopem, který bude na začátku července prodávat festivalový merchandising. - Taťáňa le Moigne prodala svou značku dětských her 4bambini Lucii Vlčkové a Kristýně Křížové, majitelkám a zakladatelkám e-shopu s dětskými ...

Zájem Čechů o novou Nokii 3310 předčil očekávání obchodníků - České noviny

České noviny Zájem Čechů o novou Nokii 3310 předčil očekávání obchodníků České noviny Legendární Nokii 3310 nabídnou prodejci O2, Mall.cz , CZC a Datart. Vodafone bude mít exkluzivně červenou variantu. V červnu do prodejen dorazí další Nokie pod označením 3,5 a 6 s operačním systémem Android Nougat. "Návrat telefonu Nokia 3310 na ...Zítra jde do prodeje reinkarnovaná Nokia 3310pctuningZítra jde do prodeje Nokia 3310, smartphony dorazí později: víme ...SMARTmania.czNovodobou Nokii 3310 si už můžete koupit, HMD ji nestíhá vyrábětmobilenet.czvšech 34 zpravodajských článků »

Konference E-Business Forum 2017 - Miřte výš a expandujte! - Podnikatel.cz

Podnikatel.cz Konference E-Business Forum 2017 - Miřte výš a expandujte! Podnikatel.cz Vít Endler nastoupil do Netretail Holding (MALL.cz ) jako country manager polského MALL.pl, který dostal z nuly k miliardovému obratu. Nyní je vedoucím celé skupiny. V roce 2017 se stal také co-ownerem projektu Virtooal.com, který přibližuje on-line ... a další »

Jen písmena a žádné plusy. Energetické štítky budou přehlednější - ceskatelevize.cz/ct24

Jen písmena a žádné plusy. Energetické štítky budou přehlednější ceskatelevize.cz/ct24 ... ledniček nebo praček totiž ještě existují tři třídy A doplněné znaménky +. Ledničky se přitom prodávají už jen výhradně s "plusy". "V oblasti bílé techniky se nejvíce prodávají spotřebiče v kategorii A+++," řekl mluvčí internetového obchodu Mall.cz ...