Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Zisk e-shopu Alza.cz loni přesáhl půl miliardy korun - České noviny

České noviny Zisk e-shopu Alza.cz loni přesáhl půl miliardy korun České noviny Praha - Největší tuzemský internetový prodejce Alza.cz loni zvýšil zisk o 21 procent na 568 milionů korun. Tržby e-shopu stouply o 24 procent na 14,3 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky společnosti za rok 2015. Podle místopředsedy ... a další »

E-shopy si troufají na kamenné řetězce, Alza a Rockaway chtěly ... - E15.cz

E15.cz E-shopy si troufají na kamenné řetězce, Alza a Rockaway chtěly ... E15.cz ... čistě internetoví prodejci. "Byla to zajímavá příležitost, o které jsme věděli, ale intenzivně jsme se tomu nevěnovali, soustředíme se teď na aktuální portfolio," sdělila mluvčí skupiny Rockaway Michaela Papežová. Ta ovládá Mall.cz a řadu dalších e ... a další »

Mall.cz spustil nejdelší slevovou akci letošního podzimu - MaM.cz

MaM.cz Mall.cz spustil nejdelší slevovou akci letošního podzimu MaM.cz Mall.cz se bude každý týden věnovat jiné zákaznické skupině: od 12 září odstartovaly týdenní slevy zaměřené na ženy, o týden později si na své přijdou muži. Podzimní počítání vyvrcholí slevovým týdnem pro rodiny. Po celou dobu Podzimního počítání mají ...

Česká Safetica Technologies vstoupila na americký trh - Roklen24

Česká Safetica Technologies vstoupila na americký trh Roklen24 Tomek, spoluzakladatel portálu Centrum.cz, se zaměřuje na investice do rychle rostoucích, zejména technologických, společností v ČR a v Polsku. Investoval do takových firem, jako jsou například Audioteka, Mall.cz , Shoptet.cz, Kiwi.com, Exclusive Tours ... a další »

K miliardě za IT firmu pomohla píseckému podnikateli dotace - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny K miliardě za IT firmu pomohla píseckému podnikateli dotace Hospodářské noviny Potvrzuje to i jeden z jejích velkých klientů ~~internetový obchod Mall.cz , který nyní testuje cloud od písecké firmy. "Technologicky je centrum TCP nejdál ze všech firem, které to u nás řeší," říká firemní šéf IT Michal Táborský. Jenže celý příběh má ...

10 tipů, jak si může (nejenom) e-shop vybudovat svou značku - Tyinternety.cz

Tyinternety.cz 10 tipů, jak si může (nejenom) e-shop vybudovat svou značku Tyinternety.cz Jako příklad uvedl Mall.cz , který se ještě v roce 2010 zákazníků zeptal, co se jim nelíbí a v čem mohou být lepší. Na tuhle fázi ale potřebujete být připraveni, abyste zvládli přijímat zpětnou vazbu. DÚ: Zeptejte se svých zákazníků (třeba na Facebooku ...

Píseckou firmu tcp cloud koupil americký Mirantis za miliardu korun - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Píseckou firmu tcp cloud koupil americký Mirantis za miliardu korun Aktuálně.cz ... roku 2013 sídlí v rekonstruovaných Žižkových kasárnách s unikátním datovým centrem. Akciová společnost tcp cloud vznikla jako spin-off TCP v roce 2014. Zabývá se oblastí privátních cloudů a mezi její zákazníky patří mimo jiné AVG Technologies, Mall ... Americký gigant Mirantis koupil český startup za téměř miliardu korunObjevitvšech 9 zpravodajských článků »

Miliardář Tomek investoval do uklízeček. LidskáSíla chce do Polska - iDNES.cz

Týden.cz Miliardář Tomek investoval do uklízeček. LidskáSíla chce do Polska iDNES.cz V roli investora pomáhal společnosti Mall.cz přestát krizi, později z ní vystoupil. V posledních letech nakupuje podíly v mladých a průbojných firmách. Vstoupil například do softwarové firmy Safetica Technologies, letenkového vyhledávače Skypicker.com ... Investor Tomek vstoupil do české firmy Lidskásíla.czTýden.czvšech 9 zpravodajských článků »