Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Mall.cz umístil v centru Prahy obrovský kávovar Philips - Marketing Journal

Marketing Journal Mall.cz umístil v centru Prahy obrovský kávovar Philips Marketing Journal Mall.cz poprvé realizoval produkci guerillové kampaně přímo ve spolupráci s výrobcem. Spolu se společností Philips nainstaloval Mall.cz na pražském Jungmannově náměstí obrovský kávovar Saeco Incanto v nadživotní velikosti, aby neotřelým způsobem ...

Nokia zahájila útok na český trh. Právě dnes začínají předprodeje - MobilMania.cz

MobilMania.cz Nokia zahájila útok na český trh. Právě dnes začínají předprodeje MobilMania.cz Novodobé Nokie zahajují útok na český trh. Kolik stojí a kde je koupíte? Nokii 3, 5 a 6 známe už několik měsíců, na prioritních trzích už se začaly prodávat, ale informace k českému trhu přichází až teď. Prodávat je bude operátor O2, prodejci Mall.cz ... Nové Nokie jsou nyní k předobjednání, včetně znovuzrozené 3310Mobilizujeme.czHMD zahajuje v ČR předprodej nových telefonů NokiaDotekománievšech 13 zpravodajských článků »

Začínají předobjednávky Sony Xperie XZ Premium. Dostanete velký ... - mobilenet.cz

mobilenet.cz Začínají předobjednávky Sony Xperie XZ Premium. Dostanete velký ... mobilenet.cz Dlouze vyhlížená Xperia XZ Premium již nabrala směr český trh a počínaje dnešním dnem startují předobjednávky. Aktuálně nejlépe vybavená Xperia láká například na 5,5palcový displej s vysokým 4K rozlišením. Výkon pak uspokojí i ty nejnáročnější ...a další »

Počet dronů stoupne do 2020 na 4,7 milionu - MediaGuru

MediaGuru Počet dronů stoupne do 2020 na 4,7 milionu MediaGuru Amazon už na britském, kanadském i americkém trhu testuje doručení dronem do 30 minut, DHL to zkouší v Německu a na českém trhu si tuto možnost vyzkoušela v loňském roce společnost Mall.cz . Její dron doručil zásilku na trase 1,7 km do pěti minut.a další »

Novodobé Nokie zahajují útok na český trh. Kolik stojí a kde je ... - Blesk.cz

Blesk.cz Novodobé Nokie zahajují útok na český trh. Kolik stojí a kde je ... Blesk.cz Nokii 3, 5 a 6 známe už několik měsíců, na prioritních trzích už se začaly prodávat, ale informace k českému trhu přichází až teď. Prodávat je bude operátor O2, prodejci Mall.cz , CZC.cz a Datart. Telefony budou dostupné "již brzy", doporučené ceny ... a další »

Havrlantův fond vydělal miliony dolarů na prodeji brazilské obdoby ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Havrlantův fond vydělal miliony dolarů na prodeji brazilské obdoby ... MS v Hokeji Podle něj nejde Rockawayi příliš o to, aby zapojoval své start-upy do byznysu celé Havrlantovy skupiny, do níž se řadí e-shopy jako Mall.cz , CZC nebo cestovní agentura Invia. "Předně objevujeme nové startupové talenty a pak se samozřejmě snažíme ...

Češi si stále víc kupují čínské mobily - Novinky.cz

Novinky.cz Češi si stále víc kupují čínské mobily Novinky.cz "Zákazníci preferují tzv. chytré telefony, protože už si zvykli na uživatelský komfort a veškeré funkce, které smartphony nabízejí. Zájem o mobily bez operačního systému každým rokem klesá," doplnil Jan Řezáč, mluvčí obchodu Mall.cz . Ceny těch ...

Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... Hospodářské noviny Tržby jednoho z největších českých e-shopů Mall.cz stouply ve finančním roce 2014/2015 o 29 procent na 6,1 miliardy korun. Internetový obchod se propadl do ztráty 131,5 milionu korun. V předchozím účetním období vydělal 9,5 milionu korun. Vyplývá to z ...a další »