Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Tři židle, chybějící dělníci a pravidlo šťastného návratu - Týden.cz

Týden.cz Tři židle, chybějící dělníci a pravidlo šťastného návratu Týden.cz Vyplývá to ze statistik obchodu Mall.cz . Před obutím z Asie avšak varoval ÚAMK. Podle jeho testování zcela propadla například pneumatika Westlake SW 618, kterou experti označili za extrémně nebezpečnou na mokré silnici tím, že výrazně prodlužuje ...a další »

Distributorem smartphonů Honor je i nadále společnost TCCM - FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog)

Distributorem smartphonů Honor je i nadále společnost TCCM FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog) Distribuci telefonů Honor bude mít i nadále exkluzivně na starosti společnost TCCM. V současné době mezi autorizované prodejce telefonů značky patří společnosti Alza.cz, CZC.cz, Datart, Electroworld, Euronics, Mall.cz , Mobil pohotovost, Smarty a Space.a další »

Listopad se blíží, vrcholí přezouvání na zimní pneumatiky - Týden.cz

Týden.cz Listopad se blíží, vrcholí přezouvání na zimní pneumatiky Týden.cz Dle našich zkušeností je využívají především řidiči, kteří nejezdí tak často a na tak velké vzdálenosti," dodal produktový specialista Mall.cz Aleš Kafka. Podle serveru dTest ale tyto pneumatiky většinou při jízdě na sněhu neobstály. Přezouvání na ... a další »

Mall sestěhoval všechny e-shopy pod jednu střechu - MaM.cz

MaM.cz Mall sestěhoval všechny e-shopy pod jednu střechu MaM.cz Všechny e-shopy spadající do Mall Group dokončily během minulého týdne stěhování do společných prostor v pražských Holešovicích. Od 19. září tak pod jednou střechou působí Mall.cz , CZC.cz, Proděti, Kolonial, BigBrands, Rozbaleno, Bux a Sporty.Mall, CZC či Kolonial pod jednou střechou, budou mít i společný ...Týden.czLupa.cz ~ Integrace Mallu a obchodů Rockaway pokračuje. Krýt je ...LUPAKonkurence: Mall Group sestěhoval všechny své e-shopy pod jednu ...ChannelWorld.czByznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)všech 9 zpravodajských článků »

Havrlantova Rockaway sází na telemedicínu. Investuje do projektu ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Havrlantova Rockaway sází na telemedicínu. Investuje do projektu ... Hospodářské noviny Investiční skupina Rockaway Jakuba Havrlanta se stala partnerem internetové poradny uLékaře.cz. Skupina, která vlastní e-shopy Mall.cz , Vivantis, Kolonial nebo srovnávací portál Heureka, tak investuje nově do medicíny. Přesněji řečeno do telemedicíny, ...a další »

E-shopy se přetahují o zaměstnance. Před Vánoci shánějí stovky ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny E-shopy se přetahují o zaměstnance. Před Vánoci shánějí stovky ... Hospodářské noviny "Očekáváme mimořádnou sezonu," říká Karel Kučera, marketingový ředitel jednoho z největších hráčů mezi e-shopy Alza.cz. Na rekordní množství objednávek se připravuje i konkurent Mall.cz . On-line obchody využívají Češi k nákupům stále častěji. Pololetní ...

Obchody našly mezeru v zákazu prodeje o svátcích. Hračkářství ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Obchody našly mezeru v zákazu prodeje o svátcích. Hračkářství ... Hospodářské noviny Druhý největší tuzemský e-shop, Mall.cz , omezení neřeší. Ani jeho největší výdejní místa totiž standardně nejsou otevřena v neděli, takže nebudou v provozu ani během státního svátku. Právě možnost objednat si a zaplatit zboží po internetu (mimo prostor ...a další »

Křetínský ovládne energetický gigant - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Křetínský ovládne energetický gigant Hospodářské noviny Patří jim například vydavatelství Ringier či obchody Mall.cz a CZC.cz a další. Křetínský je navíc unikátní tím, že energetickou společnost, která v minulém roce vykázala tržby 124 miliard a provozní zisk před odpisy 45 miliard korun, bude vlastnit ... a další »