Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Jak jsem crackoval hesla z úniku Mall.cz - Lupa.cz

Lupa.cz Jak jsem crackoval hesla z úniku Mall.cz Lupa.cz České internetové nákupní galerii Mall.cz unikla jakási data. Psala o tom i Lupa, která se k souboru s čitelnými hesly uloženému na Ulož.to dostala. Přečetl jsem snad všechny články (a komentáře pod nimi!), které se tématu týkají, a kromě jiného jsem ... a další »

Mall.cz odcizili hackeři hesla k 750 tisícům starších účtů - Novinky.cz

Novinky.cz Mall.cz odcizili hackeři hesla k 750 tisícům starších účtů Novinky.cz Internetovému obchodu Mall.cz odcizili hackeři údaje až k 750 tisícům starších uživatelských účtů. Firma se proto rozhodla část hesel vymazat, aby zabránila jejich zneužití. Informovali o tom zástupci společnosti. Vedení společnosti kontaktovalo Úřad ... Hackeři napadli Mall.cz ! Ukradli hesla, mohou vám nabourat účtytn.czMall.cz čelil hackerskému útoku. Resetuje heslaŽivě.czHackeři napadli e-shop Mall.cz , stovky tisíc emailů mohly uniknoutLidovky.czHospodářské noviny -Echo24.cz -Cnews.cz -Blog Mall.cz - Mallvšech 26 zpravodajských článků »

Únik dat zákazníků: Mall.cz může kvůli hackerům dostat pokutu ... - Echo24.cz

Echo24.cz Únik dat zákazníků: Mall.cz může kvůli hackerům dostat pokutu ... Echo24.cz Společnosti Mall.cz , která po hackerském útoku přišla až o 750 000 údajů o svých zákaznících, hrozí pokuta až ve výši 10 milionů korun. Únik e-mailových adres totiž může Úřad pro ochranu osobních údajů vyhodnotit jako porušení zákona o ochraně ...a další »

Jak by byl únik osobních údajů z Mall.cz řešen po účinnosti GDPR? - České noviny

Jak by byl únik osobních údajů z Mall.cz řešen po účinnosti GDPR? České noviny Na konci srpna byla zveřejněna zpráva, že Mall.cz byl napadený neznámými hackery a že unikly osobní údaje z přibližně 750.000 uživatelských účtů Mall.cz . Mall.cz se podle mého názoru choval odpovídajícím způsobem a reagoval velmi rychle: zablokoval ...

Ukradli moje data hackeři? Zákazníkům Mall.cz odpoví nová aplikace - Echo24.cz

Echo24.cz Ukradli moje data hackeři? Zákazníkům Mall.cz odpoví nová aplikace Echo24.cz Společnost Mall.cz , která byla napadena útokem hackerů, se v současné době snaží pomoci poškozeným zákazníkům. Při nedávném útoku uniklo na 750 000 citlivých dat uživatelů, kteří se zaregistrovali před rokem 2015. Nyní na odstranění a posílení ...Týká se problém s únikem hesel Mall.cz i vašeho účtu?pctuningvšech 2 zpravodajských článků »

Zkontrolujte si, zda uniklo vaše heslo z Mall.cz. Je jich přes tři čtvrtě ... - Živě.cz

Živě.cz Zkontrolujte si, zda uniklo vaše heslo z Mall.cz . Je jich přes tři čtvrtě ... Živě.cz Nedávno uniklá databáze uživatelských dat z Mall.cz je nyní zařazena do služby Have I Been Pwned, každý si tak může snadno ověřit, zda byly jeho údaje veřejně dostupné. Informoval o tom web Lupa.cz.

Polovina uživatelů hacknutého obchodu Mall.cz byla ... - Cnews.cz

Cnews.cz Polovina uživatelů hacknutého obchodu Mall.cz byla ... Cnews.cz Troy Hunt provozující užitečnou "databázi leaků" Have I been pwned získal přístup i k datům napadnutého Mallu. Pokud na jeho webu zadáte libovolnou e-mailovou adresu nebo přezdívku, najde vám, které hacky vás ohrožují a čím. HIBP už eviduje 4,7 ...

Vstup do ČR podpoří čínská značka ofo kampaní - MediaGuru

MediaGuru Vstup do ČR podpoří čínská značka ofo kampaní MediaGuru Vyznačuje se růžovými koly a loni do ní investorsky vstoupil zakladatel Mall.cz Ondřej Fryc. Dále se do Prahy, alespoň podle informací uvedených na webových stránkách, brzy chystá také VeloNet, který už nyní funguje v Brně. Za službou, která však na ... a další »