Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Mall zcela ovládl e-shop s elektronikou CZC. Zakladatel Matějka už ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Mall zcela ovládl e-shop s elektronikou CZC. Zakladatel Matějka už ... Hospodářské noviny Mall.cz loni koupila investiční skupina Rockaway Capital. Spolu se srovnávačem cen Heureka.cz za něj dala více než 200 milionů eur (5,4 miliardy korun). Obchod financovali miliardáři Daniel Křetínský, Patrik Tkáč a investiční skupina PPF. Rockaway v ... Mall Group ovládla internetový obchod s elektrem CZC.czEcho24.czvšech 4 zpravodajských článků »

Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet ... - E15.cz

E15.cz Akční nabídky a asistent na telefonu. Znáte výhody firemních karet ... E15.cz Podnikatelům i zaměstnancům přitom přinášejí firemní karty Visa množství výhod - včetně zvýhodněných nabídek u partnerů jako Uber, Mall.cz , CZC.cz, Hertz, Sevt.cz, Expreska či Burda Praha. Mnoho z nás je dnes zvyklých provádět každodenní platby ...

Mall.cz: Češi stále častěji nakupují "americké" lednice. Hitem jsou i ... - Info.cz

Info.cz Mall.cz : Češi stále častěji nakupují "americké" lednice. Hitem jsou i ... Info.cz V loňském roce výrazně vzrostl zájem Čechů o tzv. americké ledničky a sušičky na prádlo. Vyplývá to z analýzy prodejů druhého největšího tuzemského e-shopu Mall.cz . V kategorii malých domácích spotřebičů byly podle něj hitem rýžovary a parní čističe.

Rok 2016 na Mall.cz: Nejvíce se utrácelo v Praze, Češi nakupovali ... - Živě.cz

Živě.cz Rok 2016 na Mall.cz : Nejvíce se utrácelo v Praze, Češi nakupovali ... Živě.cz Mall.cz přinesl přehled nejzajímavějších prodejních statistik za uplynulý rok včetně vánočního období. Mezi nejprodávanější produkty roku 2016 patřila krmiva pro zvířata, kapsle do kávovarů i dětské pleny a výživa. Trhákem loňského roku se staly ... a další »

Rondel nabídne nové obchody i služby. Přibylo také parkovacích míst - iDNES.cz

iDNES.cz Rondel nabídne nové obchody i služby. Přibylo také parkovacích míst iDNES.cz Na tomto zastřešení vzniklo nové parkoviště a nové obchodní jednotky, tedy Okay Elektro, Rossmann, PEPCO, přestěhuje se sem také ze současných prostor Mall.cz . Součástí nové přístavby je FOOD court, který nazýváme FOOD point RONDEL. FOOD point ...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami ... - iDNES.cz

iDNES.cz Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami ... iDNES.cz Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s nimi získáte nárok na výhodné nabídky a benefity třeba u partnerů jako Uber, Mall.cz , CZC.cz, Hertz, Sevt.cz, Expreska či Burda Praha?

Mladí, nadějní a bohatí: Češi rozjíždí miliardové startupy - Euro.cz

Euro.cz Mladí, nadějní a bohatí: Češi rozjíždí miliardové startupy Euro.cz ... začínal jako startupista s projektem BezRealitky.cz. Dnes investuje do českých a slovenských začínajících firem od půl milionu až po pět milionů dolarů, ale "umí" i velký byznys: vloni společně s PPF a J&T koupili velké internetové obchody Mall.cz ...

Známe cenu a start prodeje. Honor 6X má nakročeno k bestselleru - MobilMania.cz

MobilMania.cz Známe cenu a start prodeje. Honor 6X má nakročeno k bestselleru MobilMania.cz V neděli jsme jej otestovali a moc se nám líbil. Dnes výrobce oznámil uvedení na trh. Předobjednávky startují za týden, tedy 1. března. Fyzicky se telefony k zákazníkům dostanou později, ještě v první polovině března. Cena je stanovená na 6 990 Kč a ... a další »