Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Kreditní karta Mall je zpět! Vrací 2 % a přidá 2 000 Kč jako bonus - FinExpert.cz

Kreditní karta Mall je zpět! Vrací 2 % a přidá 2 000 Kč jako bonus FinExpert.cz Málokdo ještě doufal, ale nejvýhodnější "kreditka" na trhu je zpět. Spolu s internetovým "nákupákem" Mall.cz nabízí Raiffeisen Bank opět kreditní kartu se vstupním bonusem 2 000 Kč na nákup na Mall.cz a 2% vratkou na každý nákup. Karta má stejné ...

Brýle pro virtuální realitu se letos stanou hitem, říkají obchodníci - E15.cz

E15.cz Brýle pro virtuální realitu se letos stanou hitem, říkají obchodníci E15.cz O úspěchu novinky na trhu podle mluvčí e-shopu Mall.cz Michaly Gregorové hodně napoví uvedení 3D technologie od Sony pro herní konzoli Playstation 4. "Hlavním motorem rozvoje virtuální reality bude právě hraní her. Oblíbený systém to pak bude pro ...a další »

Antimonopolní úřad schválil prodej Heureky skupině Rockaway - České noviny

České noviny Antimonopolní úřad schválil prodej Heureky skupině Rockaway České noviny Posuzování prodeje internetového obchodu Mall.cz skupině stále pokračuje. Úřad uvedl, že v průběhu správního řízení obdržel řadu námitek vyjadřujících obavy z narušení hospodářské soutěže. Akvizici proto povolil pod podmínkou sedmi závazků.Porovnání e-shopů už nebude kompletní. Z Heureky odchází ... Aktuálně.czAlzou to možná neskončí. Odchod z Heureky zvažují i obchody pod ... E15.czVálka eshopů? Alza opouští srovnávač Heureka. Bojí se, míní CZCEcho24.cziDNES.cz -Médiářvšech 34 zpravodajských článků »

Boj proti Heurece: Od Alzy až po varování před krádeží dat - Tyinternety.cz

Novinky.cz Boj proti Heurece: Od Alzy až po varování před krádeží dat Tyinternety.cz "Vzhledem ke spojení Mall.cz a Heureky je tento krok ze strany Alzy očekávatelný. Alza je dlouhodobě nejsilnější e-commerční subjekt v ČR a jediný, kdo může Heureku "vyzvat na souboj"," dodává ředitel projektu Srovname.cz David Folprecht s tím, ...Alza.cz končí s Heurekou kvůli chystané akvizici. Srovnávač už prý ... Novinky.czvšech 5 zpravodajských článků »

Kaufland zavře na čtyři měsíce, proměna centra u Rondelu začíná - Plzeňský deník

Plzeňský deník Kaufland zavře na čtyři měsíce, proměna centra u Rondelu začíná Plzeňský deník V nových obchodních prostorech za celoskleněnou fasádou bude kromě restaurací také pobočka obchodu Mall.cz , drogerie, textilní zboží a obchod Pepco. Restaurace s dalšími obchody budou zabírat plochu více než 2000 m2. Lidem, které Deník u ...

Zlatý věk e-shopů v Česku skončil - Týden.cz

Týden.cz Zlatý věk e-shopů v Česku skončil Týden.cz Prodávat "všechno" jako velké obchody typu Mall.cz nebo Kasa.cz už není příliš nadějný byznysplán. "S dostatečným ekonomickým zázemím se mohou prosadit i nové takzvané nákupní galerie, ale za standardních okolností je vhodné pro nový e-shop zvolit ...

Rockaway opět nakupuje. Po Mall.cz a Invii sází na "albánský ... - iDNES.cz

iDNES.cz Rockaway opět nakupuje. Po Mall.cz a Invii sází na "albánský ... iDNES.cz S těmito miliardáři za zády dal o sobě Havrlant v posledních měsících slyšet, když nejprve koupil druhý největší český e-shop Mall.cz a následně vyšlo najevo, že na schválení od antimonopolního úřadu čeká i nákup dovolenkového portálu Invia.cz (psali ... Rockaway investuje do Gjirafa.com, albánského SeznamuTyinternety.czvšech 3 zpravodajských článků »

Prodej e-shopů Mall.cz a Heureka.cz se protahuje, ÚOHS je prověří - Týden.cz

Týden.cz Prodej e-shopů Mall.cz a Heureka.cz se protahuje, ÚOHS je prověří Týden.cz Schvalování prodeje druhého největšího e-shopu v Česku Mall.cz a srovnávače cen Heureka.cz investiční skupině Rockaway se protahuje. Nově oba případy bude Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) na návrh kupující strany posuzovat ...a další »