Mall.cz

Mall - Výprodej

Mall - Výprodej
do 14.5.2012

Mall.cz se na Vánoce spojí s Ewou Farnou - MediaGuru

MediaGuru Mall.cz se na Vánoce spojí s Ewou Farnou MediaGuru Mall.cz natočil společně s Ewou Farnou vánoční píseň, kterou lidé uslyší nejen v rádiu, v hudebním klipu na TV Óčko a na sociálních médiích, ale i jako hudební podkres v reklamním spotu, který poběží v hlavním vysílacím čase na všech televizních stanicích.Mall.cz spustil doposud nejrozmanitější vánoční kampaň. Její ...Marketing JournalMall.cz spouští velkou vánoční kampaň s Ewou FarnouTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

Mall.cz modernizuje svůj sklad. Podívejte se, kde budou již brzy létat ... - E15.cz

E15.cz Mall.cz modernizuje svůj sklad. Podívejte se, kde budou již brzy létat ... E15.cz Jen do technologií v obřím logistickém centru v Jirnech u Prahy investoval Mall.cz 325 milionů korun. U robotických linek, ale nekončí. Konkrétní obrysy nabírá i využití dronů. "Použití dronů ve skladu, a to pro inventarizaci u celých palet, by ... Práce ve skladu Mall.cz začíná řízeným chaosem. Balík se zrodí za ...iDNES.czFoto: Mall.cz otevřel nový sklad u Prahy, zavádí i lepší dodání zbožíLupa.czMall otestuje inventarizaci zboží pomocí dronůTýden.czZprávy, ZprávyExtra.cz -ChannelWorld.czvšech 8 zpravodajských článků »

Mall má v Maďarsku problém, zásah zdejšího finančního úřadu - Echo24.cz

Echo24.cz Mall má v Maďarsku problém, zásah zdejšího finančního úřadu Echo24.cz Mluvčí Mall.cz Jan Řezáč serveru Echo24 potvrdil zásah finančního úřadu v Maďarsku: "V průběhu včerejšího dne začal maďarský finanční úřad prošetřovat odvod daňového plnění desítek subjektů, v rámci něhož si vyžádal součinnost i s Mall.hu. Jedním z ...

Miliardáři Kellner, Křetínský a Tkáč ovládli e-shopy skupiny Mall - Novinky.cz

Novinky.cz Miliardáři Kellner, Křetínský a Tkáč ovládli e-shopy skupiny Mall Novinky.cz Investiční skupina Rockaway koupila za víc než 200 miliónů eur (5,4 miliardy Kč) druhý největší e-shop v Česku Mall.cz a srovnávač cen Heureka.cz v roce 2015. V polovině loňského roku transakci schválil antimonopolní úřad. Obchod financovali právě ...Skupina PPF získala 40 procent v Mall Group a HeureceE15.czKellnerova PPF ovládá téměř polovinu e-shopů ve skupině Mall ...Hospodářské novinyKellnerova PPF si s Křetínským a Tkáčem napůl dělí 80 % Mall ...Médiářvšech 11 zpravodajských článků »

Mall.cz věří v logistiku budoucnosti, u Prahy otevřel moderní ... - Hybrid.cz

Hybrid.cz Mall.cz věří v logistiku budoucnosti, u Prahy otevřel moderní ... Hybrid.cz Dříve byla cesta každého balíku vcelku jednoduchá. Někdo ho ve skladu připravil a poštou nebo jinou zásilkovou službou poslal buď na adresu zákazníka, nebo ...a další »

Úřad zahájil kontrolu e-shopu Mall.cz kvůli úniku hesel - České noviny - České noviny

České noviny Úřad zahájil kontrolu e-shopu Mall.cz kvůli úniku hesel - České noviny České noviny Praha - Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) zahájil na začátku října kontrolu internetového obchodu Mall.cz. Zaměří se na zabezpečení osobních údajů ...a další »

Mall.cz letos po ziscích nepůjde. Nebýt nákupu v Německu, část ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Mall.cz letos po ziscích nepůjde. Nebýt nákupu v Německu, část ... Hospodářské noviny S pomocí miliard od Kellnera, Křetínského a Tkáče Havrlant předloni ovládl dvojku českého e-commerce trhu - Mall.cz - a spolu s ním i srovnávač cen Heureka. S Číňany z CEFC zase loni vstoupil do největší české cestovní agentury Invia. Havrlant se svou ...

Black Friday a velké slevy jsou už tady. E-shopy spustily akci ... - Podnikatel.cz

Black Friday a velké slevy jsou už tady. E-shopy spustily akci ... Podnikatel.cz Nadcházející prodloužený víkend a také konkurenční boj má za následek to, že velká slevová akce v podobě Black Friday je už tady, alespoň u velkých...a další »