Expert elektro

Boom nových značek chytrých telefonů v Česku skončil - Computerworld

Computerworld Boom nových značek chytrých telefonů v Česku skončil Computerworld Zatímco ještě v roce 2011 si mohli Češi vybírat v obchodech řetězce Expert elektro z nabídky šestnácti značek smartphonů, o tři roky později se jejich počet zdvojnásobil. Za výrazným nárůstem stála obliba netradičních značek telefonů, ke kterým si ...

Řidič na parkovišti v Berouně přejel nohy sedícímu muži - denik.cz

denik.cz Řidič na parkovišti v Berouně přejel nohy sedícímu muži denik.cz Řidič na parkovišti v Berouně přejel nohy sedícímu muži. Beroun - Policisté z Berouna pátrají po řidiči nákladního auta, který zranil muže. Nehoda se stala na parkovišti u prodejny Expert elektro . Neznámý řidič tam přejel dolní končetiny ... a další »

Hitem o Vánocích budou virtuální brýle, drony či herní konzole - České noviny

České noviny Hitem o Vánocích budou virtuální brýle, drony či herní konzole České noviny Expert elektro očekává, že zájem o drony poroste letos meziročně o desítky procent. Lidé za ně nejčastěji utratí mezi dvěma až třemi tisíci korun. "O letošních Vánocích je rodiče budou často nadělovat i svým dětem. Letos se tak dostala cena některých ... a další »

Prodejci: Zavařování letos opět nabývá na oblibě - České noviny

České noviny Prodejci: Zavařování letos opět nabývá na oblibě České noviny ... vysoké poptávce po moderních zavařovacích hrncích. "U parních, plně automatických hrnců evidujeme v poslední době skutečně velký zájem, jen za poslední dva měsíce jsme jich prodali stovky kusů," uvedl ředitel nákupu Expert elektro Ladislav Pospíšil.a další »

Prodejce Expert Elektro loni zvýšil tržby na 1,6 miliardy. Je to ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Prodejce Expert elektro loni zvýšil tržby na 1,6 miliardy. Je to ... Hospodářské noviny Síť elektroprodejen Expert elektro loni zvýšila tržby o 15 procent na 1,6 miliardy korun. Největší růst prodejů společnost zaznamenala u mobilních telefonů a chytré elektroniky, notebooků a televizí. Firma o tom v úterý informovala v tiskové zprávě ... a další »

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro - DigiZone.cz

AVmania.cz Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert elektro DigiZone.cz Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro , a jednak nově v prodejnách Expert elektro , kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí ...Televizory HiSense se začaly prodávat i v ČRAVmania.czvšech 2 zpravodajských článků »

Expert Elektro Týden kávy u Expert - Médiář

Médiář Expert elektro Týden kávy u Expert Médiář V prodejnách s elektronikou a domácími spotřebiči Expert elektro budou mít lidé od příštího týdne možnost uvařit si na přístrojích DeLonghi vlastní kávu."Chceme v praxi ukázat, že nejen v kavárně, ale i svépomocí můžete mít stejně dobrou a kvalitní ...

Vítězové tipligy převzali ceny - Plzeňský deník

Plzeňský deník Vítězové tipligy převzali ceny Plzeňský deník Plzeň - Václav Beneš, Lucie Puláková a Veronika Šobrová si v úterý z obchodu Expert elektro na Borech odnesli elektroniku za vítězství v Tip lize Deníku. 29.6.2016. SDÍLEJ: Václav Beneš, Lucie Puláková (druhá zleva) a Veronika Šobrová si z obchodu ...