Expert elektro

Expert Elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Expert elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... Hospodářské noviny Společnosti Expert elektro meziročně klesly celkové tržby, roste jí ale e-shop. Ten má na starosti Michal Švihnos, který napsal knihu o dovozu zboží z Číny a v Česku byl mezi prvními prodejci e-cigaret. Expert elektro cílí na starší zákazníky, má proto ...

Na Boží hod a Štěpána budou velké obchody zavřené, na Štědrý ... - Novinky.cz

Novinky.cz Na Boží hod a Štěpána budou velké obchody zavřené, na Štědrý ... Novinky.cz "Část z prodejen řetězce Expert elektro bude mít ve dnech před 24. prosincem otevřeno i po devatenácté hodině. Navíc pro klubové zákazníky, kterých je přes 160 tisíc, proběhnou v některých prodejnách speciální nákupní večery," uvedla pro Právo Zuzana ...

Nevhodný vánoční dárek? Většinou ho můžete vrátit - Novinky.cz

Novinky.cz Nevhodný vánoční dárek? Většinou ho můžete vrátit Novinky.cz V prodejnách sítě Expert elektro mohou lidé využít třicetidenní lhůtu na vrácení peněz. Stále více obchodníků stejně jako největší maloobchodní řetězce, jako například Tesco, Lidl či Kaufland, umožňují vrácení zboží v rámci standardního servisu zákazníkům.a další »

Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů - Novinky.cz

Novinky.cz Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů Novinky.cz "Rizikovou skupinou jsou také zbrusu nové přístroje, které rodiče pořídili svým ratolestem za vysvědčení. Ty nebývají levnou záležitostí, výjimkou nejsou ani ceny kolem 10 000 korun," říká manažer finančních služeb prodejen Expert elektro Jan Říha.a další »

Černý pátek se popularitou vyrovnává povánočním výprodejům - Týden.cz

Týden.cz Černý pátek se popularitou vyrovnává povánočním výprodejům Týden.cz Řetězec Expert elektro spustí slevovou akci rovněž 24. listopadu, potrvá do 6. prosince. Přitom letos poprvé se slevy promítnou do zboží nabízeného nejen na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách řetězce. "Ceny budou nižší až o 70 procent a budou se ...a další »

Rostou prodeje set top boxů, čeká se i růst prodejů televizí - České noviny

České noviny Rostou prodeje set top boxů, čeká se i růst prodejů televizí České noviny Expert elektro očekává, že přesunutí ČT sport do přechodové sítě DVB-T2 bude mít vliv na poptávku po těchto televizorech. "Zájem poroste s tím, jak si fanoušci fotbalu budou muset v některých lokalitách pořídit nové televizní přijímače nebo set top ... a další »

Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje - České noviny

České noviny Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje České noviny V prodejnách Expert elektro poběží výprodeje do konce ledna nebo do vyprodání zásob. "Do povánočních výprodejů zařadíme široký sortiment zboží, včetně nejžádanějších kategorií jako jsou mobilní telefony, IT technika, malé kuchyňské spotřebiče, ...a další »

Expert Elektro - iDNES.cz

iDNES.cz Expert elektro iDNES.cz Expert elektro je síť prodejců elektroniky, do které patří K+B Expert , Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro SPEKTRUM. První prodejny Expert elektro byly v České republice zakládány od roku 1996, v současné době jich po celém Česku najdete na 51.