Expert elektro

Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce - České noviny

České noviny Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce České noviny Řetězec s elektronikou Expert elektro sice registruje o pokladny vyšší zájem oproti začátku měsíce. "Jejich největší odbyt ale očekáváme až na konci února," uvedla Zuzana Löflerová z Expert elektro . Největší zájem je nyní o osmipalcové dotykové pokladny.a další »

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro - DigiZone.cz

AVmania.cz Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert elektro DigiZone.cz Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro , a jednak nově v prodejnách Expert elektro , kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí ...Televizory HiSense se začaly prodávat i v ČRAVmania.czvšech 2 zpravodajských článků »

Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert International - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert International ChannelWorld.cz Společnost Nay oznámila, že vstoupila do mezinárodní aliance Expert International, která sdružuje sítě prodejců elektroniky napříč Evropou. Do aliance vstupuje také český řetězec Elektro World, který je součástí skupiny Nay. Skupiny Expert ... Expert International expanduje na SlovenskoTZB-infovšech 2 zpravodajských článků »

Češi objevují chytrou domácnost. S mobilem v ruce vládnou ... - TZB-info

TZB-info Češi objevují chytrou domácnost. S mobilem v ruce vládnou ... TZB-info Poměr cena - výkon je už v současnosti zajímavý pro mnohem širší klientelu," říká ředitel nákupu a marketingu Expert elektro Ladislav Pospíšil. Například chytré pračky, které lze na dálku ovládat a programovat přes aplikaci v telefonu, jsou k dostání ...

Expert Elektro Týden kávy u Expert - Médiář

Médiář Expert elektro Týden kávy u Expert Médiář V prodejnách s elektronikou a domácími spotřebiči Expert elektro budou mít lidé od příštího týdne možnost uvařit si na přístrojích DeLonghi vlastní kávu."Chceme v praxi ukázat, že nejen v kavárně, ale i svépomocí můžete mít stejně dobrou a kvalitní ...

Černý pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují iz přepálených ... - iDNES.cz

iDNES.cz Černý pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují iz přepálených ... iDNES.cz "Nárůst obratu bude ve srovnání s běžným dnem minimálně o 200 procent," říká Michal Švihnos z řetězce Expert elektro . V něm jdou kromě elektroniky a příslušenství nejvíce na odbyt také přípravky péče o tělo a zdraví. Skupina Mall Group za všechny země, ...Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězcůČeské novinyO slevy na Černý pátek je velký zájem, pochvalují si tuzemské e-shopyAktuálně.czNákupní šílenství: Dnes je Černý pátek, řada obchodníků nabízí slevyEuroZpravy.CZceskatelevize.cz/ct24všech 26 zpravodajských článků »

Nejlepší tipéři podzimní Tip ligy čtenářů převzali ceny - Tachovský deník

Tachovský deník Nejlepší tipéři podzimní Tip ligy čtenářů převzali ceny Tachovský deník Tachovsko - Slavnostním vyhodnocením skončil v úterý večer další ročník soutěže Tip liga čtenářů Tachovského deníku. Vyhodnocení podzimní části se tradičně uskutečnilo nejprve v prodejně Expert elektro v Mariánských Lázních (kde obdrželi ceny tři ...

Nové televizní vysílání startuje od března - Chomutovský deník

Chomutovský deník Nové televizní vysílání startuje od března Chomutovský deník V prodejně se zeptejte. Dotazy, zda bude televize fungovat i po roce 2020, přitom padají při drtivé většině nákupů. "Takový dotaz položí přibližně osm z deseti nakupujících," potvrzuje Jan Jukl z řetězce Expert elektro . Radiokomunikace zatím daly ... a další »