Expert elektro

Expert International expanduje na Slovensko - TZB-info

TZB-info Expert International expanduje na Slovensko TZB-info ... i mimo Slovensko. Společnost NAY vlastní v České republice řetězec Electro World, který se rovněž stává členem mezinárodní kooperace. Pro Expert International jde o další posílení pozice na trhu, kde již má svého zástupce, společnost Expert elektro .Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert InternationalChannelWorld.czvšech 2 zpravodajských článků »

"Nenahraditelné ztráty." Obchodníci počítají, o kolik je připravil zákaz ... - Info.cz

Info.cz "Nenahraditelné ztráty." Obchodníci počítají, o kolik je připravil zákaz ... Info.cz Omezení prodejů se podle ředitele nákupu řetězce Expert elektro Ladislava Pospíšila nejvýrazněji promítlo do období povánočních výprodejů, kdy se prodejny řetězce neotevřely 25. a nově i 26. prosince. "Zákazníci ale využili během těchto svátků pro ...a další »

Poslední šance nakoupit. V poledne se obchody povinně zavřou - Echo24.cz

Echo24.cz Poslední šance nakoupit. V poledne se obchody povinně zavřou Echo24.cz Nyní by to mělo být o den později," doplnila Zuzana Löflerová z řetězce Expert elektro . V úterý se obchody otevřeou a obchodníci spustí výprodeje. Obchody musí podle nové legislativy zavřít na Nový rok, Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28 ... a další »

Nevíte, co s nevhodným dárkem? Se znalostí práva se dostanete dále - denik.cz

denik.cz Nevíte, co s nevhodným dárkem? Se znalostí práva se dostanete dále denik.cz Praha - Každému dárci se může stát, že se s výběrem dárku netrefí do potřeb, vkusu nebo velikosti obdarovaného. Ze zkušeností prodejce domácí elektrotechniky Expert elektro vyplývá, že po svátcích zákazníci vrací čtyři procenta spotřebičů. Ještě vyšší ...

Vyplatí se počkat na povánoční výprodeje? Zlevní alkohol i elektronika - iDNES.cz

iDNES.cz Vyplatí se počkat na povánoční výprodeje? Zlevní alkohol i elektronika iDNES.cz Na akce se chystají také prodejci elektroniky. Řetězec Datart potřebuje podle mluvčí Ivy Pavlouskové vyprázdnit sklady pro novinky, a zboží neprodané v předvánočním čase nabídne proto až o 70 procent levněji. Podle Ladislava Pospíšila z Expert elektro  ...

Vánoce s novým zákonem: Velké obchody v poledne zavřely ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Vánoce s novým zákonem: Velké obchody v poledne zavřely ... ceskatelevize.cz/ct24 Začnou v úterý. "V minulosti patřily prodeje v našich prodejnách na svátek svatého Štěpána pravidelně k těm nejsilnějším v roce. Nyní by to mělo být o den později," poznamenala Zuzana Löflerová z řetězce Expert elektro . Kdo před Vánoci nestihne ... a další »

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro - DigiZone.cz

AVmania.cz Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert elektro DigiZone.cz Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro , a jednak nově v prodejnách Expert elektro , kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí ...Televizory HiSense se začaly prodávat i v ČRAVmania.czvšech 2 zpravodajských článků »

Colours hlásí velký návrat hvězd world music v čele s Afro Celt ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Colours hlásí velký návrat hvězd world music v čele s Afro Celt ... Lidovky.cz K původnímu nevšednímu elektro -akustickému zvuku, kterému vévodí zvonivá kora N ~Faly Kouyateho z Guineje, dunivá bhangra hráče na buben dhol Johnnyho Kalsiho a umění irské hráčky na dudy Emer Mayock, nově přibyli uhrančivý dudák, kytarista a ...a další »