Expert elektro

Expert Elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Expert elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály ... ChannelWorld.cz Řetězec Expert elektro zavádí do svých prodejen s elektronikou a domácími spotřebiči nové E-shop zóny, které rozšiřují výběr nabízeného sortimentu na tisíce produktů. Řetězec tím chce stírat rozdíly mezi nákupem na e-shopu a v prodejně s cílem zvýšit ...

Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun - Týden.cz

Týden.cz Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun Týden.cz Jinde si musejí firmy umět poradit se složitější situací. Například centrála prodejce elektroniky a domácích spotřebičů Expert elektro v Klíčanech u Prahy stojí kilometr od nejbližší zastávky autobusu. "Organizujeme proto svoz od zastávky autobusu v ... a další »

Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů - Novinky.cz

Novinky.cz Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů Novinky.cz Během letních radovánek Češi zničí nebo ztratí tisíce mobilů, tabletů, notebooků či fotoaparátů. Ze statistik řetězce Expert elektro vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě v porovnání se zbytkem roku až o 60 procent ... a další »

Češi během léta elektroniku nešetří - Chip.online

Chip.online Češi během léta elektroniku nešetří Chip.online Ukazují to i statistiky řetězce Expert elektro , ze kterých vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě oproti zbytku roku o 60 procent. Se sezonou dovolených si Češi proto kupují častěji pojištění elektroniky proti náhodnému ... a další »

Konec silných vysavačů. Od září koupíte jen slabší spotřebiče - Pražský deník

Pražský deník Konec silných vysavačů. Od září koupíte jen slabší spotřebiče Pražský deník Situace by se ale mohla změnit až s blížícím se zářijovým termínem," předvídá Zuzana Löflerová, vedoucí marketingu Expert elektro . Novým podmínkám už nyní odpovídají zhruba dvě třetiny luxů. K doprodeji tak bude určena přibližně třetina vysavačů.a další »

Obchodníci: Češi si na uzavřené obchody stále nezvykli - České noviny

České noviny Obchodníci: Češi si na uzavřené obchody stále nezvykli České noviny Omezení se dotkne i 51 poboček prodejen řetězce s elektronikou Expert elektro . Zákon je podle řetězce stále matoucí pro značnou část veřejnosti. "Naše zákazníky se snažíme o omezení otevírací doby našich prodejen vždy předem informovat. Přesto mají ...a další »

Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce - České noviny

České noviny Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce České noviny Řetězec s elektronikou Expert elektro sice registruje o pokladny vyšší zájem oproti začátku měsíce. "Jejich největší odbyt ale očekáváme až na konci února," uvedla Zuzana Löflerová z Expert elektro . Největší zájem je nyní o osmipalcové dotykové pokladny.a další »

Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert International - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert International ChannelWorld.cz Společnost Nay oznámila, že vstoupila do mezinárodní aliance Expert International, která sdružuje sítě prodejců elektroniky napříč Evropou. Do aliance vstupuje také český řetězec Elektro World, který je součástí skupiny Nay. Skupiny Expert ... Expert International expanduje na SlovenskoTZB-infovšech 2 zpravodajských článků »