Expert elektro

Nevhodný vánoční dárek? Většinou ho můžete vrátit - Novinky.cz

Novinky.cz Nevhodný vánoční dárek? Většinou ho můžete vrátit Novinky.cz Loni podle ní zákazníci nejčastěji vraceli mobilní telefony a malé kuchyňské spotřebiče, u kterých hraje důležitou roli barva a zákazníci nakonec často jen sáhli po jiném barevném provedení. Stále více obchodníků umožňuje vrácení zboží v rámci ... a další »

Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje - České noviny

České noviny Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje České noviny V prodejnách Expert elektro poběží výprodeje do konce ledna nebo do vyprodání zásob. "Do povánočních výprodejů zařadíme široký sortiment zboží, včetně nejžádanějších kategorií jako jsou mobilní telefony, IT technika, malé kuchyňské spotřebiče ... a další »

Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun - Týden.cz

Týden.cz Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun Týden.cz Drtivá většina zaměstnanců se ale naučila dojíždět vlastním nebo služebním autem," poznamenala specialistka náboru řetězce Expert elektro Ingrid Janáková. Zaměstnance restaurace McDonald's, která stojí u dálnice D3 kousek od středočeských Mitrovic ... a další »

Obchodníci: Silnější kurz koruny elektroniku nezlevní - Týden.cz

Týden.cz Obchodníci: Silnější kurz koruny elektroniku nezlevní Týden.cz Podle řetězce s elektronikou a domácími spotřebiči Expert elektro kurzové změny nemají ale dopad pouze na samotnou cenu zboží, ale i na některé ze vstupních položek. "Třeba u dopravy může být nastavený paušální poplatek a se změnou kurzu to může firmu ... a další »

Češi během léta elektroniku nešetří - Chip.online

Chip.online Češi během léta elektroniku nešetří Chip.online Ukazují to i statistiky řetězce Expert elektro , ze kterých vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě oproti zbytku roku o 60 procent. Se sezonou dovolených si Češi proto kupují častěji pojištění elektroniky proti náhodnému ... a další »

Konec levných foťáků se blíží - Deník Metro

Deník Metro Konec levných foťáků se blíží Deník Metro Vloni klesly prodeje kompaktů dokonce o třicet procent," uvedl Jan Nejezchleb, produktový manažer řetězce Expert elektro s tím, že na pokles mělo vliv i zemětřesení v oblasti, kde stojí velká továrna na výrobu čipů. Některé značky, například Olympus ...

Expert Elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Expert elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... Hospodářské noviny Ten má na starosti Michal Švihnos, který napsal knihu o dovozu zboží z Číny a v Česku byl mezi prvními prodejci e-cigaret. Expert elektro cílí na starší zákazníky, má proto užší a přehlednější sortiment. Expert elektro patří mezi klasické obchodníky s ...

Conrad předvede na Amperu technologické pecky - Nazeleno.cz

Conrad předvede na Amperu technologické pecky Nazeleno.cz "V dané hladině si dosud lidé pořídili maximálně stavebnice," vysvětluje Bohdan Roule, expert z Conrad Business Supplies, jedné z největších zásilkových společností v elektronickém odvětví v Evropě. Kromě toho se návštěvníci expozice Conrad na Amperu ...