Expert elektro

EET po půl roce: Podnikatelé vydali přes miliardu a čtvrt účtenek ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz EET po půl roce: Podnikatelé vydali přes miliardu a čtvrt účtenek ... Aktuálně.cz Podle údajů Finanční správy je do systému zapojeno téměř 150 tisíc podnikatelů, kteří zákazníkům za půl roku vydali 1,35 miliardy účtenek. Finanční správa provedla 30 222 kontrol, odhalila 4833 nedostatků. K výraznějším výpadkům systému nedošlo.a další »

Podíl pozemního TV vysílání přechodem na DVB-T2 klesne o desetinu - ITBIZ

Podíl pozemního TV vysílání přechodem na DVB-T2 klesne o desetinu ITBIZ Podle odhadu Českých Radiokomunikací je rozšíření televizních přijímačů schopných příjmu DVB-T2 v domácnostech okolo deseti procent a rychle se zvyšuje. Podle řetězce s elektronikou Expert elektro se může v současnosti podíl přijímačů s certifikací na ...

Expert International expanduje na Slovensko - TZB-info

TZB-info Expert International expanduje na Slovensko TZB-info ... i mimo Slovensko. Společnost NAY vlastní v České republice řetězec Electro World, který se rovněž stává členem mezinárodní kooperace. Pro Expert International jde o další posílení pozice na trhu, kde již má svého zástupce, společnost Expert elektro .Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert InternationalChannelWorld.czvšech 2 zpravodajských článků »

Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce - České noviny

České noviny Prodejci EET pokladen se připravují na nápor na konci měsíce České noviny Řetězec s elektronikou Expert elektro sice registruje o pokladny vyšší zájem oproti začátku měsíce. "Jejich největší odbyt ale očekáváme až na konci února," uvedla Zuzana Löflerová z Expert elektro . Největší zájem je nyní o osmipalcové dotykové pokladny.a další »

Vyplatí se koupit elektroniku ve výprodejích? Otestovali jsme velké ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Vyplatí se koupit elektroniku ve výprodejích? Otestovali jsme velké ... Aktuálně.cz Porovnáváme tedy internetové ceny jednak se zbožím ve výprodeji ve specializovaných řetězcích (Datart, Electro World, Euronics, Expert a Okay), jednak ve velkých maloobchodních řetězcích (Globus a Tesco). Tři kusy z každých pěti (61 procent) lze v ...

Černý pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují iz přepálených ... - iDNES.cz

iDNES.cz Černý pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují iz přepálených ... iDNES.cz "Nárůst obratu bude ve srovnání s běžným dnem minimálně o 200 procent," říká Michal Švihnos z řetězce Expert elektro . V něm jdou kromě elektroniky a příslušenství nejvíce na odbyt také přípravky péče o tělo a zdraví. Skupina Mall Group za všechny země, ...O slevy na Černý pátek je velký zájem, pochvalují si tuzemské e-shopyAktuálně.czObchodníci si Černý pátek pochvalují, obrat jim vyskočil o desítky ...ceskatelevize.cz/ct24Nákupní šílenství: Dnes je Černý pátek, řada obchodníků nabízí slevyEuroZpravy.CZvšech 26 zpravodajských článků »

Češi si stále víc kupují čínské mobily - Novinky.cz

Novinky.cz Češi si stále víc kupují čínské mobily Novinky.cz Posilování značky na Huawei na českém trhu dokládají například statistiky řetězce s elektronikou Expert elektro . Loni se podíl jím prodaných smartphonů Huawei dostal proti roku 2015 na dvojnásobnou hodnotu. Podle řetězce lze přitom očekávat, ...

Vánoce s novým zákonem: Velké obchody v poledne zavřely ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Vánoce s novým zákonem: Velké obchody v poledne zavřely ... ceskatelevize.cz/ct24 Začnou v úterý. "V minulosti patřily prodeje v našich prodejnách na svátek svatého Štěpána pravidelně k těm nejsilnějším v roce. Nyní by to mělo být o den později," poznamenala Zuzana Löflerová z řetězce Expert elektro . Kdo před Vánoci nestihne ... a další »