Expert elektro

Děti radily, ale maminka vyhrála, říká vítězka podzimního kola Tip ligy - Plzeňský deník

Plzeňský deník Děti radily, ale maminka vyhrála, říká vítězka podzimního kola Tip ligy Plzeňský deník Všichni tři převzali ceny v prodejně Expert elektro v Area Bory od vedoucí marketingového oddělení společnosti Zuzany Löflerové. Petra Šmídová soutěží přibližně pět let, ale na stupně vítězů vystoupala poprvé. V 10. kole si připsala výhru za nejvíce ...

Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězců - České noviny

České noviny Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězců České noviny Praha - Slevy na tzv. Černý pátek letos poprvé nabídne v Česku řada velkých obchodních řetězců jako Kika, C&A Moda, Euronics či Expert elektro , ale i nákupní centra. Dosud byl tento nákupní svátek v ČR hlavně v režii e-shopů. Někteří internetoví ... O slevy na Černý pátek je velký zájem, pochvalují si tuzemské e-shopyAktuálně.czDnes je Černý pátek, řada obchodníků nabídne slevydenik.czČerný pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují i z přepálených ...iDNES.czceskatelevize.cz/ct24 -EuroZpravy.CZvšech 26 zpravodajských článků »

Od ledna přibude soutěží o drahé ceny, umožní to nový zákon o ... - iDNES.cz

iDNES.cz Od ledna přibude soutěží o drahé ceny, umožní to nový zákon o ... iDNES.cz Firmy, které se snaží podpořit prodej svých výrobků a zvýšit povědomí o značce takzvanými marketingovými soutěžemi, začnou od ledna lákat zákazníky na hodnotnější výhry. Marketingové soutěže jako zasílání kuponů z obalů nebo sbírání víček totiž ...

PODÍVEJTE SE: Z cen měli všichni velkou radost - Klatovský deník

Klatovský deník PODÍVEJTE SE: Z cen měli všichni velkou radost Klatovský deník Klatovsko - Veselejší Vánoce bude mít trojice "medailistů" podzimní Tip ligy čtenářů Klatovského deníku. Ve třinácti kolech nasbíral nejvíce bodů (121) Jan Šefl z Klatov, na druhém místě skončil se 118 body Jindřich Pacner z Lub a to, že Tip liga není ...

Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert Elektro - DigiZone.cz

AVmania.cz Televizory Hisense exkluzivně ke koupi v prodejnách Expert elektro DigiZone.cz Televizory Hisense zakoupíte jednak u internetových prodejců Alza.cz, Levné elektro, Mall a Expert elektro , a jednak nově v prodejnách Expert elektro , kterých je po celé republice 51. V přípravě je také rozšíření nabídky značky Hisense o velké domácí ...Televizory HiSense se začaly prodávat i v ČRAVmania.czvšech 2 zpravodajských článků »

Prodejce Expert Elektro loni zvýšil tržby na 1,6 miliardy. Je to ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Prodejce Expert elektro loni zvýšil tržby na 1,6 miliardy. Je to ... Hospodářské noviny Síť elektroprodejen Expert elektro loni zvýšila tržby o 15 procent na 1,6 miliardy korun. Největší růst prodejů společnost zaznamenala u mobilních telefonů a chytré elektroniky, notebooků a televizí. Firma o tom v úterý informovala v tiskové zprávě ... a další »

Lidé si už vysloužilé elektro neschovávají - Novinky.cz

Novinky.cz Lidé si už vysloužilé elektro neschovávají Novinky.cz Důležitým faktorem jsou nově i nižší výkupní ceny železa ve sběrnách a vyhláška ministerstva životního prostředí, která zamezila hotovostním platbám ve sběrnách kovů," uvedl pro Právo ředitel marketingu a nákupu Expert elektro Ladislav Pospíšil.

Jakou koupit televizi? Přístroje připravené na další vlnu digitalizace ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Jakou koupit televizi? Přístroje připravené na další vlnu digitalizace ... Aktuálně.cz Některé z přijímačů, které jsou v seznamu uvedeny jako vhodné, jsou také v naší nabídce," řekl Ladislav Pospíšil z Expert elektro s tím, že televizory, které testem úspěšně prošly, musí nejprve jejich výrobci označit příslušným logem. Podle Pospíšila ... a další »