Expert elektro

Expert Elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Expert elektro cílí na internet. S mužem, který prodal e-shop s e ... Hospodářské noviny Ve svém účetním období ve finančním roce 2015/2016 (duben až březen) vykázala společnost Expert elektro tržby 1,5 miliardy korun. Podíl na českém trhu z hlediska prodaného objemu elektra se blížil 10 procentům. Firma tehdy vydělala 1,5 milionu korun. V ...

Expert Elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Expert elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály ... ChannelWorld.cz Řetězec Expert elektro zavádí do svých prodejen s elektronikou a domácími spotřebiči nové E-shop zóny, které rozšiřují výběr nabízeného sortimentu na tisíce produktů. Řetězec tím chce stírat rozdíly mezi nákupem na e-shopu a v prodejně s cílem zvýšit ...

Černý pátek se popularitou vyrovnává povánočním výprodejům - Týden.cz

Týden.cz Černý pátek se popularitou vyrovnává povánočním výprodejům Týden.cz Slevové akce na tzv. Černý pátek odstartují v příštím týdnu předvánoční nákupní sezónu. Prodeje v rámci Black Friday se podle internetových obchodníků už vyrovnávají povánočním výprodejům. Řada prodejců letos tuto akci spustila v předstihu či rozšířila ... a další »

Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun - Týden.cz

Týden.cz Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun Týden.cz ... které stojí mimo běžnou zástavbu, někdy dokonce financují speciální linku. "Platíme prodloužení existujících autobusových spojů ze Znojma do Chvalovic a zpět, jde asi o čtyři kilometry. Přidaná zastávka je přímo u našeho centra," uvedl ředitel ... a další »

Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů - Novinky.cz

Novinky.cz Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů Novinky.cz Během letních radovánek Češi zničí nebo ztratí tisíce mobilů, tabletů, notebooků či fotoaparátů. Ze statistik řetězce Expert elektro vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě v porovnání se zbytkem roku až o 60 procent ... a další »

Konec levných foťáků se blíží - Deník Metro

Deník Metro Konec levných foťáků se blíží Deník Metro Vloni klesly prodeje kompaktů dokonce o třicet procent," uvedl Jan Nejezchleb, produktový manažer řetězce Expert elektro s tím, že na pokles mělo vliv i zemětřesení v oblasti, kde stojí velká továrna na výrobu čipů. Některé značky, například Olympus ...

Češi během léta elektroniku nešetří - Chip.online

Češi během léta elektroniku nešetří Chip.online Ukazují to i statistiky řetězce Expert elektro , ze kterých vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě oproti zbytku roku o 60 procent. Se sezonou dovolených si Češi proto kupují častěji pojištění elektroniky proti náhodnému ... a další »

E-shopy spustí výprodeje 25. prosince, obchody dva dny poté - České noviny

České noviny E-shopy spustí výprodeje 25. prosince, obchody dva dny poté České noviny "Cílem výprodejů je doprodání skladových zásob staršího zboží ještě předtím, než naskladníme nové položky. Ale vedle toho budou slevy i na standardní sortiment," uvedla mluvčí firmy Lenka Mastešová. Řetězec s elektronikou Expert elektro spustí první ... a další »