Expert elektro

Češi během léta elektroniku nešetří - Chip.online

Chip.online Češi během léta elektroniku nešetří Chip.online Ukazují to i statistiky řetězce Expert elektro , ze kterých vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě oproti zbytku roku o 60 procent. Se sezonou dovolených si Češi proto kupují častěji pojištění elektroniky proti náhodnému ... a další »

V EU začal platit zákaz prodeje neekologických vysavačů - Novinky.cz

Novinky.cz V EU začal platit zákaz prodeje neekologických vysavačů Novinky.cz "Očekáváme, že vysavače s příkonem nad 900 W by měly být dostupné v obchodech alespoň ještě během podzimu do doby, než se vyprodají zásoby," odhaduje Zuzana Löflerová z řetězce Expert elektro . Podle ní se Češi nyní snaží silnějšími vysavači ...a další »

Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun - Týden.cz

Týden.cz Za dojíždění firmy již často zaměstnancům nabízejí i tisíce korun Týden.cz Jinde si musejí firmy umět poradit se složitější situací. Například centrála prodejce elektroniky a domácích spotřebičů Expert elektro v Klíčanech u Prahy stojí kilometr od nejbližší zastávky autobusu. "Organizujeme proto svoz od zastávky autobusu v ... a další »

Celoživotní hobby přispělo k založení firmy - CFOworld.cz

CFOworld.cz Celoživotní hobby přispělo k založení firmy CFOworld.cz Společnost Ayming, expert na financování investic do výzkumu a vývoje, představuje podnikatelské příběhy svých klientů: Dokázal rozjet úspěšné firmy ve dvou úplně odlišných oborech. V první ještě před silným nástupem internetu prodával parfémy v ...

Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů - Novinky.cz

Novinky.cz Češi za léto zničí a poztrácejí tisíce mobilů Novinky.cz Během letních radovánek Češi zničí nebo ztratí tisíce mobilů, tabletů, notebooků či fotoaparátů. Ze statistik řetězce Expert elektro vyplývá, že počet případů poškození chytré elektroniky roste v létě v porovnání se zbytkem roku až o 60 procent ... a další »

Konec silných vysavačů. Od září koupíte jen slabší spotřebiče - Pražský deník

Pražský deník Konec silných vysavačů. Od září koupíte jen slabší spotřebiče Pražský deník Situace by se ale mohla změnit až s blížícím se zářijovým termínem," předvídá Zuzana Löflerová, vedoucí marketingu Expert elektro . Novým podmínkám už nyní odpovídají zhruba dvě třetiny luxů. K doprodeji tak bude určena přibližně třetina vysavačů.a další »

Konec levných foťáků se blíží - Deník Metro

Deník Metro Konec levných foťáků se blíží Deník Metro Vloni klesly prodeje kompaktů dokonce o třicet procent," uvedl Jan Nejezchleb, produktový manažer řetězce Expert elektro s tím, že na pokles mělo vliv i zemětřesení v oblasti, kde stojí velká továrna na výrobu čipů. Některé značky, například Olympus ...

Češi si stále víc kupují čínské mobily - Novinky.cz

Novinky.cz Češi si stále víc kupují čínské mobily Novinky.cz Posilování značky na Huawei na českém trhu dokládají například statistiky řetězce s elektronikou Expert elektro . Loni se podíl jím prodaných smartphonů Huawei dostal proti roku 2015 na dvojnásobnou hodnotu. Podle řetězce lze přitom očekávat, ...