Eproton

Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... - iDNES.cz

iDNES.cz Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... iDNES.cz Aktuálně tak telefon nabízí třeba czc.cz nebo eproton .cz, včetně detailního popisu a fotografií (na fotkách je ale pravděpodobně S5). Neo lze najít i u dalších obchodů jako sunnysoft.cz nebo agora.cz. U posledně jmenovaného je dokonce uvedená ... Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopyMobilMania.czvšech 5 zpravodajských článků »

HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail ChannelWorld.cz ... podíl společnosti Internet retail, která v České republice a na Slovensku provozuje internetové obchody Kasa.cz, Hej.sk, Obchodni-dum.cz, Obchodny-dom.sk, Dunaj.sk, Shop.cz, Nakupuj.cz, Megaobchod.cz, Obchod.cz, Vltava.cz, Cybex.cz a eproton .cz.HP Tronic se stane jediným majitelem Kasa.czLUPAvšech 4 zpravodajských článků »

Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... ChannelWorld.cz Společnost Karsa Technologies zveřejnila výsledky svého monitorování cen zboží v českých e-shopech. Výzkum probíhal poslední tři měsíce a sledoval 5198 shodných produktů v osmi předních tuzemských internetových obchodech (Alza, CZC, eProton , ...a další »

Slevovým serverům konkurují kupony - MaM.cz

Slevovým serverům konkurují kupony MaM.cz Zatímco na slevovém portálu získá zákazník slevu pouze na konkrétní nabízené zboží či službu, slevový kupon může uplatnit na veškeré zboží či část sortimentu. Obchodů a obchodních řetězců, které je nabízejí, stále přibývá. Vyplývá to z ankety ČTK mezi ...a další »

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... - Živě.cz

Živě.cz Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... Živě.cz Na pozici ředitele společnosti Internet Retail byl nahrazen Tomáš Richter, který tento obchod vedl poslední 4 roky, Tomášem Machalínkem. Machalínek je ve společnosti již od roku 1991, od roku 2001 řídil internetový obchod eProton .cz a stojí za ... a další »

V úterý vám e-shopy doručí zboží zdarma - Živě.cz

Živě.cz V úterý vám e-shopy doručí zboží zdarma Živě.cz Seznam zapojených obchodů si můžete prohlédnout na webu www.dendopravyzdarma.cz. Najdete zde velké množství menších obchodů, z těch větších zaměřených na elektroniku zaujme například Kasa, T.S.Bohemia, Sunnysoft, Megapixel, eProton .cz nebo ...a další »

ShopRoku 2012: Pátý ročník soutěže o nejlepší český e-shop začíná - MaM.cz

ShopRoku 2012: Pátý ročník soutěže o nejlepší český e-shop začíná MaM.cz Počínaje prvním srpnovým dnem bylo zahájeno hlasování v pátém ročníku prestižní soutěže ShopRoku 2012. Internetoví uživatelé rozhodnou o tom, které internetové obchody mají na základě jejich osobních zkušeností nejlepší přístup k nakupujícím. Mohou ...

Čím více utratíte v e-shopech, tím více ušetříte - Peníze.cz

Čím více utratíte v e-shopech, tím více ušetříte Peníze.cz Populární jsou také běžné internetové obchody - Mall.cz (0,5-3 %), Kasa.cz (0,5-3 %), eProton .cz (0,3-3 %) a darujsen.cz (5,5 %)," vysvětluje Papoušek. Jestliže se internetovým obchodům vyhýbáte, tato služba evidentně není pro vás. Pokud však na ...