Eproton

HP Tronic se může spojit s Datartem. Obří fúzi povolil antimonopolní ... - Lupa.cz

HP Tronic se může spojit s Datartem. Obří fúzi povolil antimonopolní ... Lupa.cz Obrat skoro jako Alza.cz. Taková by měla být spojená síla dvou velkých prodejců elektroniky, jejichž fúzi po několikaměsíčním zkoumání povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚHOS). "V důsledku realizace předmětného spojení soutěžitelů dojde ...

ÚOHS: Převzetí společné kontroly nad skupinou HP Tronic a ... - ParlamentníListy.cz

ÚOHS: Převzetí společné kontroly nad skupinou HP Tronic a ... ParlamentníListy.cz Společnost HP Invest, která před posuzovanou transakcí výlučně kontroluje i společnost HP Tronic-prodejny elektro a její dceřiné společnosti, se prostřednictvím svých dceřiných společností na území České republiky zabývá maloobchodním prodejem ...

Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... - iDNES.cz

iDNES.cz Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... iDNES.cz Aktuálně tak telefon nabízí třeba czc.cz nebo eproton .cz, včetně detailního popisu a fotografií (na fotkách je ale pravděpodobně S5). Neo lze najít i u dalších obchodů jako sunnysoft.cz nebo agora.cz. U posledně jmenovaného je dokonce uvedená ... Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopyMobilMania.czvšech 5 zpravodajských článků »

Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... ChannelWorld.cz Výzkum probíhal poslední tři měsíce a sledoval 5198 shodných produktů v osmi předních tuzemských internetových obchodech (Alza, CZC, eProton , Expert, Kasa, Mall, Mironet a T.S. Bohemia), přičemž ukázal několik zásadních rozdílů. Průměrné ceny ... a další »

Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou Fincentrum.cz Karty zařazené ještě navíc do programu Partner (s příslušným označením) zároveň opravňují svého držitele k čerpání obchodních slev od 3 do 12 % u různých obchodních partnerů ČS. Mezi obchodními partnery jsou firmy jako CK Čedok, Asko nábytek, Humanic ...

HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail ChannelWorld.cz HP Tronic získal 100% podíl společnosti Internet retail, která v České republice a na Slovensku provozuje internetové obchody Kasa.cz, Hej.sk, Obchodni-dum.cz, Obchodny-dom.sk, Dunaj.sk, Shop.cz, Nakupuj.cz, Megaobchod.cz, Obchod.cz, Vltava.cz, Cybex ... HP Tronic se stane jediným majitelem Kasa.czLUPAvšech 4 zpravodajských článků »

Trendy v nakupování: E-shopy vrací peníze zpět - FinExpert.cz

FinExpert.cz Trendy v nakupování: E-shopy vrací peníze zpět FinExpert.cz Postup je jednoduchý: zaregistrujete se, vyberete produkt, nakoupíte ho a z utracené částky je vám vrácena část zpět. "Uživatel předem ví, kolik procent z nákupu mu bude na účet připsáno," uvedl Václav Pěcháček, který provozuje cashback server Refundo ... a další »

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... - Živě.cz

Živě.cz Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... Živě.cz Tento týden zažívají známé české e-shopy velké personální změny. Internet Retail, který stojí za obchodními domy Kasa.cz, Cybex nebo Vltava, má nového ředitele, e-shop CZC.cz přetáhl novou šéfku obchodnímu domu Mall.cz. Na pozici ředitele společnosti ... a další »