Eproton

Slevovým serverům konkurují kupony - MaM.cz

Slevovým serverům konkurují kupony MaM.cz Zatímco na slevovém portálu získá zákazník slevu pouze na konkrétní nabízené zboží či službu, slevový kupon může uplatnit na veškeré zboží či část sortimentu. Obchodů a obchodních řetězců, které je nabízejí, stále přibývá. Vyplývá to z ankety ČTK mezi ...a další »

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... - Živě.cz

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... Živě.cz Na pozici ředitele společnosti Internet Retail byl nahrazen Tomáš Richter, který tento obchod vedl poslední 4 roky, Tomášem Machalínkem. Machalínek je ve společnosti již od roku 1991, od roku 2001 řídil internetový obchod eProton .cz a stojí za ... a další »

Trendy v nakupování: E-shopy vrací peníze zpět - FinExpert.cz

Trendy v nakupování: E-shopy vrací peníze zpět FinExpert.cz Částka, kterou za nákup dostanete zpět, se liší obchod od obchodu. V nabídce najdete e-shopy, které vám vrátí patnáct, ale i pouhé půl procento. "Za většinu nákupů dostanete zpět 5 až 10 procent. U velkých obchodních domů, jako je Mall.cz nebo eProton ... a další »

V úterý vám e-shopy doručí zboží zdarma - Živě.cz

Živě.cz V úterý vám e-shopy doručí zboží zdarma Živě.cz Čeští obchodníci se zvolna inspirují v amerických zvycích na podporu předvánočních nákupů. Dnes jste mohli slyšet o Černém pátku, v úterý 27. listopadu to bude Den dopravy zdarma. Zatímco Černý pátek patří slevám, Den dopravy zdarma motivuje kupující ...

ShopRoku 2013: Šestý ročník soutěže o nejlepší český e-shop začíná - Marketingové noviny

ShopRoku 2013: Šestý ročník soutěže o nejlepší český e-shop začíná Marketingové noviny ... který radí při výběru produktů a ověřených obchodů ze všech oblastí nakupování. V loňských ročnících se na předních příčkách umístily mimo jiné Alza.cz, Mall.cz, eProton .cz, Sportisimo, Parfemy-Elnino.cz, Pneumatiky.cz nebo Kosmas.cz. Účast v ...

Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... - iDNES.cz

iDNES.cz Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... iDNES.cz Aktuálně tak telefon nabízí třeba czc.cz nebo eproton .cz, včetně detailního popisu a fotografií (na fotkách je ale pravděpodobně S5). Neo lze najít i u dalších obchodů jako sunnysoft.cz nebo agora.cz. U posledně jmenovaného je dokonce uvedená ... Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopyMobilMania.czvšech 5 zpravodajských článků »

Tipy na Vánoční dárky - nejlepší vánoční dárky nakoupíte online - iDNES.cz

iDNES.cz Tipy na Vánoční dárky - nejlepší vánoční dárky nakoupíte online iDNES.cz Potřebujete dobré tipy na vánoční dárky? V kurzu jsou audiosystémy Hyundai Retro Style, kávovary či meteostanice Hyundai. Nakupovat za vánoční ceny můžete on-line a vyhnout se tak stresu v obchodech. Představíme vám skvělé tipy na vánoční dárky ...

Ve Zlíně hoří sklad společnosti HP Tronic - LUPA

Ve Zlíně hoří sklad společnosti HP Tronic LUPA HP Tronic provozuje řetězce prodejen Euronics, Proton, eProton . V roce 2011 firma koupila od investiční skupiny Benson Oak podnikatele Gabriela Eichlera výrobce elektrospotřebičů Eta. HP Tronic současně ovládá společnost Obchodní dům.cz, která před ...a další »