Eproton

Poradna - Lednice - neuznaná reklamace - Peníze.cz

Poradna - Lednice - neuznaná reklamace Peníze.cz Dobrý den, ráda bych se informovala na jednu věc. Koncem září jsme si objednali lednici z internetového obchodu eproton . Lednice byla nějakou dobu v garáži nevybalená a neprohlédnutá, jelikož jsme ji do dokončení kuchyně nemohli zapnout, tak jsme ji ...

Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... ChannelWorld.cz Společnost Karsa Technologies zveřejnila výsledky svého monitorování cen zboží v českých e-shopech. Výzkum probíhal poslední tři měsíce a sledoval 5198 shodných produktů v osmi předních tuzemských internetových obchodech (Alza, CZC, eProton , ...a další »

Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou - iDNES.cz

iDNES.cz Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou iDNES.cz Čísla hovoří jasně - máme zájem o debetní i kreditní karty. Počet kreditních karet dosáhl v loňském roce bezmála 2,5 milionu, přičemž toto číslo by se mělo do konce roku 2009 zdvojnásobit (celkový počet platebních karet v ČR je v současnosti 8,9 mil.).

HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail ChannelWorld.cz ... podíl společnosti Internet retail, která v České republice a na Slovensku provozuje internetové obchody Kasa.cz, Hej.sk, Obchodni-dum.cz, Obchodny-dom.sk, Dunaj.sk, Shop.cz, Nakupuj.cz, Megaobchod.cz, Obchod.cz, Vltava.cz, Cybex.cz a eproton .cz.HP Tronic se stane jediným majitelem Kasa.czLUPAvšech 4 zpravodajských článků »

AKAI PD-P3300: hravá baculka z Japonska (recenze) - Technet.cz

Technet.cz AKAI PD-P3300: hravá baculka z Japonska (recenze) Technet.cz Japonská značka AKAI uvedla na tuzemský trh nový přenosný CD přehrávač střední kategorie, který zvládne přehrávání MP3 souborů, disponuje zvukovým ekvalizérem, umí zobrazit ID3 tagy a nabíjet baterie. Vyplatí se do něj investovat necelé tři tisíce?

Affiliate marketingu se daří - jen v ČR VIV NETworks vyplatil přes 31 ... - LUPA

Affiliate marketingu se daří - jen v ČR VIV NETworks vyplatil přes 31 ... LUPA Affiliate marketingu v Česku se relativně daří a investice do výkonnostního marketingu stále rostou. Společnost VIV NETworks, která operuje významnou světovou affiliate síť CJ v ČR, SR a Maďarsku zvěřejnila své výsledky za prvních 15 měsíců svého ...

Datart zamířil zpět do českých rukou, pětinu získal provozovatel ... - LUPA

LUPA Datart zamířil zpět do českých rukou, pětinu získal provozovatel ... LUPA Připomeňme, že HP Tronic provozuje řetězce prodejen Euronics, Proton, eProton . V roce 2011 firma koupila od investiční skupiny Benson Oak podnikatele Gabriela Eichlera výrobce elektrospotřebičů Eta. Loni také získala společnost Internet Retail a.s., ...a další »

Vylepšené online nákupy: peníze zpět nebo později - Živě.cz

Živě.cz Vylepšené online nákupy: peníze zpět nebo později Živě.cz Mezi obchody bohužel nenajdete Alzu, Alfu, Bohemku nebo CZC, na nákup počítačů, hardwaru a elektroniky to zkrátka bohužel moc není. Ačkoli tu pár prodejců eletroniky najdeme (Mall, Kasa, eProton , Smarty...), odměny bývají jen v řádech desetin procent.