Eproton

HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail ChannelWorld.cz ... podíl společnosti Internet retail, která v České republice a na Slovensku provozuje internetové obchody Kasa.cz, Hej.sk, Obchodni-dum.cz, Obchodny-dom.sk, Dunaj.sk, Shop.cz, Nakupuj.cz, Megaobchod.cz, Obchod.cz, Vltava.cz, Cybex.cz a eproton .cz.HP Tronic se stane jediným majitelem Kasa.czLUPAvšech 4 zpravodajských článků »

Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopy - MobilMania.cz

MobilMania.cz Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopy MobilMania.cz ... o jehož přípravách jsme vás informovali již začátkem června. Právě levnější varianta loňského topmodelu od Samsungu se v tichosti objevila na českých e-shopech, namátkově vybíráme Sunnysoft ("zboží se připravuje"), eproton (telefon s cenou ... a další »

Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou Fincentrum.cz Čísla hovoří jasně - máme zájem o debetní i kreditní karty. Počet kreditních karet dosáhl v loňském roce bezmála 2,5 milionu, přičemž toto číslo by se mělo do konce roku 2009 zdvojnásobit (celkový počet platebních karet v ČR je v současnosti 8,9 mil.).

Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Karsa Technologies: Rozdíly cen mezi velkými českými e-shopy ... ChannelWorld.cz Společnost Karsa Technologies zveřejnila výsledky svého monitorování cen zboží v českých e-shopech. Výzkum probíhal poslední tři měsíce a sledoval 5198 shodných produktů v osmi předních tuzemských internetových obchodech (Alza, CZC, eProton , ...a další »

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... - Živě.cz

Živě.cz Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... Živě.cz Na pozici ředitele společnosti Internet Retail byl nahrazen Tomáš Richter, který tento obchod vedl poslední 4 roky, Tomášem Machalínkem. Machalínek je ve společnosti již od roku 1991, od roku 2001 řídil internetový obchod eProton .cz a stojí za ... a další »

TIP: 5 rad, jak získat legální databázi kontaktů pro efektivní e ... - ITBIZ

ITBIZ TIP: 5 rad, jak získat legální databázi kontaktů pro efektivní e ... ITBIZ Mezi spokojené uživatele nástroje Silverpop patří například e-shopy eProton .cz a Euronics, kterým se s jeho využitím znatelně zlepšily obchodní výsledky. Sběr kontaktů na webu pak usnadní třeba nástroj PadiAct, který umožňuje zobrazit patřičný formulář ...

Vylepšené online nákupy: peníze zpět nebo později - Živě.cz

Vylepšené online nákupy: peníze zpět nebo později Živě.cz Mezi obchody bohužel nenajdete Alzu, Alfu, Bohemku nebo CZC, na nákup počítačů, hardwaru a elektroniky to zkrátka bohužel moc není. Ačkoli tu pár prodejců eletroniky najdeme (Mall, Kasa, eProton , Smarty...), odměny bývají jen v řádech desetin procent.

Platební karty s výhodami: komu se vyplatí - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz Platební karty s výhodami: komu se vyplatí Fincentrum.cz Partnerskými společnostmi v programu jsou firmy jako CK Čedok Asko nábytek, Humanic, eProton , Fann parfumerie, Fokus optik, Klenoty Aurum, Olympus, OP Prostějov, Palace Cinemas, Sportisimo a Ticketpro. Zde mají klienti banky zajištěny obchodní slevy ...