Eproton

Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz Kde získáte až 50% slevu při platbě kartou Fincentrum.cz Čísla hovoří jasně - máme zájem o debetní i kreditní karty. Počet kreditních karet dosáhl v loňském roce bezmála 2,5 milionu, přičemž toto číslo by se mělo do konce roku 2009 zdvojnásobit (celkový počet platebních karet v ČR je v současnosti 8,9 mil.).

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... - Živě.cz

Živě.cz Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění ... Živě.cz Na pozici ředitele společnosti Internet Retail byl nahrazen Tomáš Richter, který tento obchod vedl poslední 4 roky, Tomášem Machalínkem. Machalínek je ve společnosti již od roku 1991, od roku 2001 řídil internetový obchod eProton .cz a stojí za ... a další »

Tomáš Machalínek (Internet Retail): v rámci konsolidace zavřeme tři ... - LUPA

LUPA Tomáš Machalínek (Internet Retail): v rámci konsolidace zavřeme tři ... LUPA Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor Technická kybernetika; Již během studií v roce 1991 nastoupil do společnosti HP Tronic; Od roku 2001 řídil internetový obchod eProton .cz; Stojí za současnou podobou internetového obchodu Euronics.cz ...

Datart zamířil zpět do českých rukou, pětinu získal provozovatel ... - LUPA

LUPA Datart zamířil zpět do českých rukou, pětinu získal provozovatel ... LUPA Připomeňme, že HP Tronic provozuje řetězce prodejen Euronics, Proton, eProton . V roce 2011 firma koupila od investiční skupiny Benson Oak podnikatele Gabriela Eichlera výrobce elektrospotřebičů Eta. Loni také získala společnost Internet Retail a.s., ...a další »

HP Tronic se může spojit s Datartem. Obří fúzi povolil antimonopolní ... - Lupa.cz

HP Tronic se může spojit s Datartem. Obří fúzi povolil antimonopolní ... Lupa.cz Obrat skoro jako Alza.cz. Taková by měla být spojená síla dvou velkých prodejců elektroniky, jejichž fúzi po několikaměsíčním zkoumání povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚHOS). "V důsledku realizace předmětného spojení soutěžitelů dojde ...

ÚOHS: Převzetí společné kontroly nad skupinou HP Tronic a ... - ParlamentníListy.cz

ÚOHS: Převzetí společné kontroly nad skupinou HP Tronic a ... ParlamentníListy.cz ... republiky zabývá maloobchodním prodejem spotřebního zboží, především elektroniky, a poskytováním souvisejících služeb, když provozuje kamenné prodejny a internetové obchody zejména pod obchodními značkami Euronics, Eta, Kasa nebo eproton .

Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... - iDNES.cz

iDNES.cz Neznámý Samsung utekl výrobci v Česku. Už si ho můžete ... iDNES.cz Aktuálně tak telefon nabízí třeba czc.cz nebo eproton .cz, včetně detailního popisu a fotografií (na fotkách je ale pravděpodobně S5). Neo lze najít i u dalších obchodů jako sunnysoft.cz nebo agora.cz. U posledně jmenovaného je dokonce uvedená ... Samsung Galaxy S5 Neo s předstihem prozrazen českými e-shopyMobilMania.czvšech 5 zpravodajských článků »

HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz HP Tronic odkupuje zbývající podíl v Internet retail ChannelWorld.cz ... podíl společnosti Internet retail, která v České republice a na Slovensku provozuje internetové obchody Kasa.cz, Hej.sk, Obchodni-dum.cz, Obchodny-dom.sk, Dunaj.sk, Shop.cz, Nakupuj.cz, Megaobchod.cz, Obchod.cz, Vltava.cz, Cybex.cz a eproton .cz.HP Tronic se stane jediným majitelem Kasa.czLUPAvšech 4 zpravodajských článků »