Kasa.cz

Podle prodejců zájem o dražší kopané bazény každým rokem roste - Blesk.cz

Podle prodejců zájem o dražší kopané bazény každým rokem roste Blesk.cz Zájem o dražší kopané bazény každým rokem v Česku roste. V případě nadzemních bazénů se více prosazují ty s kovovou konstrukcí a oválným tvarem. Nejprodávanější jsou ale stále kruhové bazény s průměrem 3,66 metru. Vyplývá to z ankety ČTK mezi ...

Honor 10: Duhovka zatopí špičkové konkurenci, cena příjemně ... - MobilMania.cz

SMARTmania.cz Honor 10: Duhovka zatopí špičkové konkurenci, cena příjemně ... MobilMania.cz Honor ctí tradici a po roce představuje nový vlajkový model Honor 10. Také letos evropské premiéře předcházelo odhalení v Číně, takže se dnes žádné velké překvapení nekoná, čekalo se pouze na cenu a ta příjemně překvapila. Zatímco loni začínal Honor 9 ...Honor 10 míří na český trh: známe cenu a dostupnostSMARTmania.czHonor 10 první pohled: Skvělá výbava s vynikající cenovkouSvět AndroidaHonor 10 je tady. V prodeji bude již od zítra za 10 990 korunMobilizujeme.czpctuningvšech 24 zpravodajských článků »

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy ve zlínském ... - Zlin.cz

Zlin.cz Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy ve zlínském ... Zlin.cz Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné a zajímavé práci? Nebo máš chuť úplně změnit dosavadní profesi a vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat? Přidej se ...Bistrotéka Valachy: moderní gastronomie i příležitost pro ty, kteří ...Valašský deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Malé firmy bojují o zaměstnance. Absolventům však práci nabízejí ... - iDNES.cz

iDNES.cz Malé firmy bojují o zaměstnance. Absolventům však práci nabízejí ... iDNES.cz Trh práce je sice už dlouhou dobu napjatý jako struna, ale pokud jde o absolventy, jsme ostražití, vzkazují malí podnikatelé. Velký zájem o ně má pouze každý třetí. Dalších devět procent je do své firmy nabírá jen výjimečně. Plyne to z exkluzivního ...

Kasa.cz nabízí výrazné slevy nejen v rámci Black Friday! - Cnews.cz

Cnews.cz Kasa.cz nabízí výrazné slevy nejen v rámci Black Friday! Cnews.cz Vědoma si je této skutečnosti většina prodejců. Vy jako zákazníci máte šanci vybrat si zboží za ty nejvýhodnější ceny. Typickým příkladem eshopu nabízejícího velké množství slev je Kasa.cz . I z toho důvodu se na tuto internetovou nákupní galerii ...

Antimonopolní úřad schválil spojení Datartu s majitelem Euronicsu a ... - E15.cz

E15.cz Antimonopolní úřad schválil spojení Datartu s majitelem Euronicsu a ... E15.cz Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil jednu z největších transakcí na trhu s elektronikou. Obchodní řetězec Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Vznikající ...Schváleno. Prodejce elektroniky Datart se spojí s Euronics a Kasa.cz Euro.czvšech 5 zpravodajských článků »

Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz. Šéf Bádal skončil - Euro.cz

Zlin.cz Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz . Šéf Bádal skončil Euro.cz Spojením obou sítí vznikl na českém a slovenském trhu řetězec s ročními tržbami přes 15 miliard korun. Má zhruba 130 elektroprodejen, které každý rok navštíví více než 22 milionů zákazníků. Cenu transakce firma neuvedla. Úřad pro ochranu hospodářské ...Zlínská skupina HP TRONIC se spojila se společností DatartZlin.czvšech 5 zpravodajských článků »

Obchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz - Novinky.cz

Novinky.cz Obchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz Novinky.cz Obchodní řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a Hej.sk. Společnost HP Tronic o tom informovala v úterý. Hodnotu transakce společnosti neuvedly. Spojení musí schválit Úřad ...Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz . Do skupiny ...MS v HokejiVznikne obr na trhu s elektronikou. Datart se spojí s majitelem ...Aktuálně.czDatart se spojuje s HP Tronic. Vzniká řetězec s tržbami přes 15 miliardiDNES.czLupa.cz -ChannelWorld.czvšech 11 zpravodajských článků »