Kasa.cz

Přes 900 e-shopů nabídne dopravu zdarma na cokoli. Letos je akce ... - Blesk.cz

Blesk.cz Přes 900 e-shopů nabídne dopravu zdarma na cokoli. Letos je akce ... Blesk.cz V pondělí 13. listopadu od 12:00 startuje každoroční předvánoční akce, během které e-shopy odpustí zákazníkům poštovné za jakékoli zboží. Letos se protáhne na tři dny, končí 15. listopadu o půlnoci. Do akce se zapojí více než 900 e-shopů. Informoval o ...a další »

Známe nejvyšší pokuty pro e-shopy. ČOI trestala nekalé praktiky i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Známe nejvyšší pokuty pro e-shopy. ČOI trestala nekalé praktiky i ... Aktuálně.cz Nejvyšší sankci letos zatím dostal internetový obchod zdravi-krasa-vitalita.cz. ČOI ale trestala i obchody Kasa, Euronics nebo H&M. Doporučujeme. Kalousek: Pokud piráti zvolí Vondráčka, podpoří projekt Babiš-Zeman. Už nebudou skutečná opozice.

Šedesát procent prodaných televizorů je chytrých - DigiZone.cz

DigiZone.cz Šedesát procent prodaných televizorů je chytrých DigiZone.cz Prodeje Smart televizorů letos opět překročily polovinu z celkového objemu všech přístrojů prodaných na českém trhu. Podle výzkumu agentury GfK ale většina respondentů neumí dostatečně ovládat jejich funkce. 8. 11. 2017 13:00 Jan Brychta ...GfK: Prodej televizí poslední tři roky v Česku klesáBlesk.czvšech 3 zpravodajských článků »

E-shopy hledají posily na Vánoce, Amazon vyrazil na roadshow - Médiář

Médiář E-shopy hledají posily na Vánoce, Amazon vyrazil na roadshow Médiář Internetový prodejce Amazon v Česku vyjel roadshow, v putovním stánku láká zájemce ze všech krajů k sezónní práci ve svém distribučním centru v Dobrovízi. Roadshow trvá od září do úterý 31. října, zastávky byly mimo jiné v Ústí nad Labem, Litoměřicích, ...

Akcí e-shopů na podporu prodeje před Vánocemi přibývá, roste i ... - České noviny

České noviny Akcí e-shopů na podporu prodeje před Vánocemi přibývá, roste i ... České noviny foto Nákup na internetu, internetový prodej on-line shoping, eshop - ilustrační foto. CTK/imago stock&people, imago stock&people. Praha - Marketingových akcí e-shopů na podporu prodeje v předvánočním období přibývá a začínají stále dříve. Jde například ...a další »

Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz. Šéf Bádal skončil - Euro.cz

Euro.cz Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz . Šéf Bádal skončil Euro.cz Skupina HP Tronic, provozovatel sítě obchodů Euronics či e-shopu Kasa.cz , se spojila s obchody s elektronikou Datart. Ředitel a spoluzakladatel Datartu Pavel Bádal ve funkci skončil. Skupina bude zatím dál provozovat obě značky prodejen. Spojením obou ...Zlínská skupina HP TRONIC se spojila se společností DatartZlin.czvšech 5 zpravodajských článků »

Black Friday a velké slevy jsou už tady. E-shopy spustily akci ... - Podnikatel.cz

Black Friday a velké slevy jsou už tady. E-shopy spustily akci ... Podnikatel.cz Nadcházející prodloužený víkend a také konkurenční boj má za následek to, že velká slevová akce v podobě Black Friday je už tady, alespoň u velkých eshopů. Facebook Twitter Google+ · 1 názor. Slevovou akci zatím nabízí jen pár z nich, přesto lákají na ...a další »

Skvělé ceny smartphonů na černý pátek. Ve slevě jsou i iPhony - iDNES.cz

iDNES.cz Skvělé ceny smartphonů na černý pátek. Ve slevě jsou i iPhony iDNES.cz Celý příští týden lze koupit mnohé smartphony za velmi zajímavé ceny. Slevy nejsou jenom kosmetické, ušetřit lze i desítky procent, tedy až několik tisíc korun. Černý pátek prodejní akce. Dalších 37 fotografií v galerii. Černý pátek prodejní akce ...