Kasa.cz

Honor View 10 překvapí na českém trhu. Vlajková loď za pěknou cenu - Svět mobilně

Svět mobilně Honor View 10 překvapí na českém trhu. Vlajková loď za pěknou cenu Svět mobilně Honor View 10 byl v minulosti oznámen pro řadu evropských trhů, ale český mezi nimi nebyl. Nakonec tuzemské zastoupení změnilo a svou vlajkovou loď se rozhodlo přinést českým fanouškům. reklama. Zájemci o špičkový Honor View 10 (v Číně nabízený jako ... a další »

E-shopy s elektronikou se mění a prodávají už skoro cokoli - CIO Business World.cz

CIO Business World.cz E-shopy s elektronikou se mění a prodávají už skoro cokoli CIO Business World.cz Tradiční, původní e-shopy s elektronikou se mění, jejich nabídka se rozšiřuje. Vychází to z nově nastavené obchodní strategie, která se zaměřuje na výrobky na zahradu, dílnu, out-door, nebo do domácnosti. autor ali | Analýzy | 12.03.2018. Související ...

Antimonopolní úřad schválil spojení Datartu s majitelem Euronicsu a ... - E15.cz

E15.cz Antimonopolní úřad schválil spojení Datartu s majitelem Euronicsu a ... E15.cz Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil jednu z největších transakcí na trhu s elektronikou. Obchodní řetězec Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Vznikající ... Schváleno. Prodejce elektroniky Datart se spojí s Euronics a Kasa.cz Euro.czvšech 5 zpravodajských článků »

Obchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz - Novinky.cz

Novinky.cz Obchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz Novinky.cz Obchodní řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a Hej.sk. Společnost HP Tronic o tom informovala v úterý. Hodnotu transakce společnosti neuvedly. Spojení musí schválit Úřad ... Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz . Do skupiny ...MS v HokejiVznikne obr na trhu s elektronikou. Datart se spojí s majitelem ...Aktuálně.czDatart se spojuje s HP Tronic. Vzniká řetězec s tržbami přes 15 miliardiDNES.czChannelWorld.cz -Lupa.czvšech 11 zpravodajských článků »

Kasa.cz nabízí výrazné slevy nejen v rámci Black Friday! - Cnews.cz

Cnews.cz Kasa.cz nabízí výrazné slevy nejen v rámci Black Friday! Cnews.cz Slovo sleva je doslova magické a především v listopadu bývá skloňováno asi nejčastěji. Není se čemu divit, jelikož přichází Vánoce. Vánoce jsou ostatně za rohem, a tak to pravé vánoční nákupní šílenství začíná. Od Komerční článek -. 6.12.2017. 0 ...

Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz. Šéf Bádal skončil - Euro.cz

Zlin.cz Datart se definitivně spojil s Euronics a Kasa.cz . Šéf Bádal skončil Euro.cz Skupina HP Tronic, provozovatel sítě obchodů Euronics či e-shopu Kasa.cz , se spojila s obchody s elektronikou Datart. Ředitel a spoluzakladatel Datartu Pavel Bádal ve funkci skončil. Skupina bude zatím dál provozovat obě značky prodejen. Spojením obou ... Zlínská skupina HP TRONIC se spojila se společností DatartZlin.czvšech 5 zpravodajských článků »

Velká elektronická fúze. Obchody Datart se spojí s majitelem ... - Autobible.cz

Týden.cz Velká elektronická fúze. Obchody Datart se spojí s majitelem ... Autobible.cz Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) začal posuzovat jednu z největších transakcí na trhu s elektronikou. Obchodní řetězec Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk ... Euronics a Kasa chystají nový sklad v Jirnech u PrahyITBIZHP Tronic investuje do skladu v Jirnech tři sta milionůTýden.czvšech 6 zpravodajských článků »

Český zákazník jde stále po ceně, ideální je sleva ze slevy (PPM ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Český zákazník jde stále po ceně, ideální je sleva ze slevy (PPM ... ChannelWorld.cz Průzkumy agentury PPM Factum a portálu Kasa.cz ukazují, že čeští zákazníci jsou "přelétaví" a před věrností konkrétnímu e-shopu dávají přednost ceně. Výraznou motivací k nákupu jsou slevové akce a ještě větší úspěch mají slevové kupóny, které snižují ... Češi jsou nevěrníci, alespoň co se týká e-shopů. Pořád jdou po ceněPodnikatel.czvšech 3 zpravodajských článků »