Kasa.cz

Nákupy na internetu a surfováním utrácíme více než celý den v měsíci - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz Nákupy na internetu a surfováním utrácíme více než celý den v měsíci Fincentrum.cz Tuzemští zákazníci zvolna přicházejí on-line nakupování na chuť a internetoví prodejci si tiše mnou ruce. Vědí totiž, že internet spotřebitelé využívají naplno. Tráví u něj téměř 27 hodin v měsíci. Nejčastěji přitom utrácejí za spotřební elektroniku a ...

IKEA prodala 25 nákupních parků za 24,3 miliardy korun, zbavuje se ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Ikea prodala 25 nákupních parků za 24,3 miliardy korun, zbavuje se ... Seznam Zprávy Český realitní trh zaznamenal v posledních dnech tři velké novinky. Týkají se švédské nábytkářské firmy, brněnské Olympie a zlínského Prioru. Článek. Švédská nábytkářská firma Ikea prodala 25 nákupních parků v osmi zemích Evropy. V rámci lukrativní ...a další »

Většinu Prioru si najme HP TRONIC, zřídí zde administrativní ... - Slovácký deník

Slovácký deník Většinu Prioru si najme HP TRONIC, zřídí zde administrativní ... Slovácký deník Zlín - Zlínská společnost HP TRONIC se stane většinovým nájemcem Obchodního domu Prior ve Zlíně. Po rekonstrukci, která má začít na jaře letošního roku, přesune HP TRONIC do prostor této historické baťovské stavby v centru Zlína své administrativní ...a další »

Honor 6X s duálním foťákem už je oficiálně v prodeji - pctuning

pctuning Honor 6X s duálním foťákem už je oficiálně v prodeji pctuning Po čtrnácti dnech předprodejů zahájila značka Honor prodej modelu 6X. Očekávaná novinka má 5,5palcový Full HD displej, 3GB operační a 32GB interní paměť. Její největší chloubou je však duální fotoaparát, který je typický pro dražší smartphony. Honor 6X ...a další »

Konec intervenci se na cenách elektra projeví v řádu měsíců - České noviny

České noviny Konec intervenci se na cenách elektra projeví v řádu měsíců České noviny Praha - Očekávané zpevnění koruny po ukončení devizových intervencí České národní banky se na cenách většiny elektroniky může projevit až s několikaměsíčním zpožděním. Bude se týkat novinek uváděných na trh. Ceny mobilních telefonů a notebooků ...a další »

Vyzkoušeli jsme speciální balíček příslušenství pro Huawei P10 - Mobilizujeme.cz

Mobilizujeme.cz Vyzkoušeli jsme speciální balíček příslušenství pro Huawei P10 Mobilizujeme.cz V rámci předobjednávek, které potrvají do konce března nebo do vyprodání zásob, obdrží zákazníci k telefonu Huawei P10 zdarma speciální dárkový set v hodnotě 3 000 Kč. Příslušenství jsme tak pro vás v redakci krátce vyzkoušeli. Společnost Huawei spolu ...a další »

Společnost HP TRONIC opět nabízí stipendijní program pro studenty - Kroměřížský deník

Kroměřížský deník Společnost HP TRONIC opět nabízí stipendijní program pro studenty Kroměřížský deník Zlínská společnost HP TRONIC, která patří k předním tuzemským obchodníkům s elektronikou, letos opět vypsala stipendijní program pro studenty vysokých škol. včera 14:15. SDÍLEJ: Ilustrační foto.Foto: Archiv HP Tronic. Stejně jako poprvé v loňském roce, ...a další »

Střet generací: Do byznysu přichází lidé zvyklí dostat vše na jedno ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Střet generací: Do byznysu přichází lidé zvyklí dostat vše na jedno ... Hospodářské noviny Kariéra se ale podle současných šéfů nedá urychlit - pravidla říkají, že pokud chcete být v něčem dobrý, musíte tomu dát deset tisíc hodin práce. Firmy se přesto musí požadavkům mladých přizpůsobovat. jarvis_58b5a18f498e64051e287109.jpeg.