Kasa.cz

Někteří obchodníci již promítli silnější kurz koruny do cen zboží - České noviny

České noviny Někteří obchodníci již promítli silnější kurz koruny do cen zboží České noviny Praha - Posílení koruny od ukončení devizových intervencí v dubnu už někteří prodejci promítli do cen elektroniky a dalšího zboží. Češi nyní levněji nakupují především letenky a zájezdy německých cestovních kanceláří. Od ukončení intervencí na začátku ...

Alza expanduje do Rakouska, otevřela prodejnu ve Vídni - Euro.cz

Euro.cz Alza expanduje do Rakouska, otevřela prodejnu ve Vídni Euro.cz Největší tuzemský e-shop Alza.cz otevřel prodejnu ve Vídni. Provozovna na Favoritenstra~e má 175 metrů čtverečních. Rakousko je po Maďarsku další zemí, kam obchod expanduje. První kamennou prodejnu mimo území České republiky a Slovenska ...a další »

E-shopy dostaly v prvním čtvrtletí pokuty ve výši 1,3 milionu korun ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji E-shopy dostaly v prvním čtvrtletí pokuty ve výši 1,3 milionu korun ... MS v Hokeji Česká obchodní inspekce rozdala pokuty e-shopům za porušení předpisů v celkové výši 1,3 milionu korun. Nejvyšší pokuty dostaly obchody Anglickeobleceni.cz a Kasa.cz . Podle ČOI může za velké množství pokut neznalost provozovatelů e-shopů o ...Které e-shopy označila ČOI jako rizikové a jakým dala vysoké pokuty?Měšec.czvšech 8 zpravodajských článků »

Češi se brání před vysokými teplotami, prodeje ventilátorů a ... - E15.cz

E15.cz Češi se brání před vysokými teplotami, prodeje ventilátorů a ... E15.cz Teplé letní počasí je každý rok impulzem pro zákazníky k tomu, aby řešili nákup klimatizací, případně jiné chladící techniky. Její prodej přitom meziročně roste, před hlavní sezonou až o 20 procent. Vyplývá to z údajů e-shopu Kasa.cz a obchodů Euronics.a další »

Na e-shopech klesá cena za zboží, díky posilování koruny - E15.cz

E15.cz Na e-shopech klesá cena za zboží, díky posilování koruny E15.cz Jakmile centrální banka ukončila své intervence, koruna postupně posilovala, což se projevilo i na cenách zboží v internetových obchodech. Některé e-shopy uvádějí pád cen u vybraných výrobků dokonce až o pětinu. "U vybraných produktů evidujeme ...a další »

Chytrý náramek Honor Band 3 je na našem trhu - pctuning

FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog) Chytrý náramek Honor Band 3 je na našem trhu pctuning Od dnešního dne je na našem trhu v prodeji chytrý náramek Band 3, který firma Honor globálně představila 27. června v Berlíně. Vodotěsné bluetooth příslušenství je k sehnání v černé, výrazné oranžové a námořnicky modré barvě. Chytrý náramek značky ...Levný a chytrý náramek Honor Band 3 se začal prodávat v ČRFreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog)všech 5 zpravodajských článků »

Honor 9 překročil hranici jednoho milionu objednaných kusů - pctuning

pctuning Honor 9 překročil hranici jednoho milionu objednaných kusů pctuning Nová vlajková loď Honor 9 překročila hranici jednoho milionu celosvětově objednaných kusů již během prvního měsíce od uvedení na trh. O nový model projevili velký zájem jak koncoví zákazníci, tak obchodní partneři po celém světě. Globální prezident ...a další »

eŠopák: Amazon umí česky a sklad v Dobrovízi k něčemu bude ... - Lupa.cz

Lupa.cz eŠopák: Amazon umí česky a sklad v Dobrovízi k něčemu bude ... Lupa.cz Významné ulehčení prodeje přes Amazon přišlo na konci června, když globální jednička otevřela obchodníkům i svůj distribuční sklad v Dobrovízi. Facebook Twitter Google+ · přidejte názor. Vystavit na Amazon, udělat promo a zboží odvézt místo do Německa ...