Kasa.cz

Startují předobjednávky Samsungu Galaxy Note 7 v ČR - Mobilenet.cz

Mobilenet.cz Startují předobjednávky Samsungu Galaxy Note 7 v ČR Mobilenet.cz Zatímco loni jsme se vůbec nedočkali, letos už je vše opět tak, jak má být. Na český trh míří žhavá novinka Samsung Galaxy Note 7 a již zítra startují předobjednávky. U vybraných prodejců navíc zcela zdarma obdržíte také nejnovější brýle Gear VR ... a další »

Euronics a Kasa.cz si pro PR vybraly Inspiro Solutions - MaM.cz

MaM.cz Euronics a Kasa.cz si pro PR vybraly Inspiro Solutions MaM.cz Partnerem HP Tronic, vlastníka značek Euronics a Kasa.cz , pro komunikaci se nově stala agentura Inspiro Solutions. V jarním výběrovém řízení společnosti HP Tronic na PR zastoupení, kterého se zúčastnilo 5 agentur, zvítězila agentura Inspiro Solutions ... PR pro Euronics a Kasa.cz zajistí InspiroMediaGuruPR pro Euronics a Kasu zajistí Inspiro SolutionsMédiářvšech 3 zpravodajských článků »

Kasa.cz: prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření - DigiZone.cz

DigiZone.cz Kasa.cz : prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření DigiZone.cz Společnost zaslala své vyjádření k akci zpětný bonus za nákup konkrétních typů TV s tunerem T2/HEVC. Na to, že zde uvedené přístroje nejsou kompatibilní s budoucím vysíláním, jsme upozornili v pondělí. 29. 6. 2016 14:35 Bohumil Herwig · Sdílet na ...

Po Alze zvažují odchod z Heureky i Kasa a Euronics. Mají ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Po Alze zvažují odchod z Heureky i Kasa a Euronics. Mají ... Hospodářské noviny Největší český e-shop Alza.cz ve čtvrtek uvedl, že přestává nabízet své zboží přes Heureku. Podle e-shopu není srovnávač nezávislý. Nyní o ukončení spolupráce uvažují také internetové obchody Kasa.cz , Euronics.cz a další, které provozuje společnost HP ...Antimonopolní úřad schválil prodej Heureky skupině RockawayČeské novinyVálka eshopů? Alza opouští srovnávač Heureka. Bojí se, míní CZCEcho24.czAlza končí spolupráci s Heurekou. Prý už není nezávisláLUPAITBIZ -Objevitvšech 34 zpravodajských článků »

Chcete televizor s DVB-T2/HEVC? Pozor na nákup na Kasa.cz - DigiZone.cz

DigiZone.cz Chcete televizor s DVB-T2/HEVC? Pozor na nákup na Kasa.cz DigiZone.cz AKTUALIZOVÁNO - Na webových stránkách tohoto prodejce už nějaký čas běží akce na TV Panasonic, které mají zvládat budoucí vysílání s kodekem H.265/HEVC. Bohužel ani jeden z uváděných přístrojů ho neumí. 27. 6. 2016 12:16 Bohumil Herwig.

Kasa.cz spouští vánoční kampaň s "lidskou" tváří. Tou je hipster se ... - Týden.cz

Týden.cz Kasa.cz spouští vánoční kampaň s "lidskou" tváří. Tou je hipster se ... Týden.cz Internetová nákupní galerie Kasa.cz spustila vánoční kampaň. O novou kreativu se postarala zlínská produkční agentura IS Produkce. Snahu o personifikaci e-shopu, která je jedním z cílů kampaně, má představovat muž (další hipster nebo lumbersexuál, ...

Naším zákazníkem jste dřív, než se narodíte, říká Martin Kasa z ... - Vitalia.cz

Vitalia.cz Naším zákazníkem jste dřív, než se narodíte, říká Martin Kasa z ... Vitalia.cz Svoji prezentaci zahajuje obrázkem rakety a dobře ví proč. "Pustili jsme se do oboru, který je velmi konzervativní. Jsme v něm jako pankáči na cestě na Mars," říká podnikatel, kterému dnes a denně někdo tvrdí, že v oboru farmacie tohle nejde a tamto ...

HP Tronic sloučil PR komunikaci Kasa.cz a Euronics pod jednu ... - Týden.cz

Týden.cz HP Tronic sloučil PR komunikaci Kasa.cz a Euronics pod jednu ... Týden.cz Zlínská společnost HP Tronic se rozhodla PR komunikaci svých značek Euronics a Kasa.cz sloučit pod jednu agenturu. Výběrové řízení vyhrála MC Consultant. Na konci roku 2014 firma vyhlásila tendr, do kterého bylo pozváno 10 agentur. Možnost obhájit ...a další »