Kasa.cz

Kasa.cz v kampani zdůrazní pohodlí online nákupů - MediaGuru

Kasa.cz v kampani zdůrazní pohodlí online nákupů MediaGuru Internetová nákupní galerie Kasa.cz startuje vánoční kampaň, v níž zdůrazňuje pohodlnost nakupování vánočních dárků na internetu s osobním odběrem zdarma. "Stále více lidí už odmítá trávit adventní období v přeplněných nákupních centrech a raději si ...a další »

Kasa.cz spouští kampaň na podporu Internetových vánočních nákupů - Marketingové noviny

Marketingové noviny Kasa.cz spouští kampaň na podporu Internetových vánočních nákupů Marketingové noviny Internetová nákupní galerie Kasa.cz startuje vánoční kampaň na podporu pohodlného nakupování vánočních dárků na internetu s osobním odběrem zdarma. "Většina lidí běhá o Vánocích po obchoďácích. Já si dárky pohodlně vyřeším na Kasa.cz . A mám tak ...

Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězců - České noviny

mobilenet.cz Na Černý pátek spustí poprvé slevové akce i řada velkých řetězců České noviny Praha - Slevy na tzv. Černý pátek letos poprvé nabídne v Česku řada velkých obchodních řetězců jako Kika, C&A Moda, Euronics či Expert elektro, ale i nákupní centra. Dosud byl tento nákupní svátek v ČR hlavně v režii e-shopů. Někteří internetoví ... Obchodníci si Černý pátek pochvalují, obrat jim vyskočil o desítky ...ceskatelevize.cz/ct24Black Friday v Česku. Obchody nabízejí slevy až do neděleTýden.czČerný pátek po Česku: velký marketing, malé slevymobilenet.czŽivě.czvšech 26 zpravodajských článků »

Heureka: Hity Vánoc budou virtuální brýle či Harry Potter - České noviny

České noviny Heureka: Hity Vánoc budou virtuální brýle či Harry Potter České noviny foto Na půlnoční prodej osmého dílu ságy britské spisovatelky Joanne Kathleen Rowlingové Harry Potter a prokleté dítě z 24. na 25. září přišly v Praze stovky lidí, někteří v kostýmech. ČTK/Albatros Media a. s.. Koupit foto. Praha - Dárkovými hity ... a další »

Většině obchodníků o druhém adventním víkendu vzrostly tržby - denik.cz

denik.cz Většině obchodníků o druhém adventním víkendu vzrostly tržby denik.cz Praha - Většině tuzemských obchodníků o druhém adventním víkendu meziročně vzrostly tržby, některým až v řádu desítek procent. Vyplývá to z informací firem oslovených. Lidé kupovali čokoládové figurky, cukrovinky a ovoce pro pondělní mikulášskou ...a další »

Alza.cz bude objíždět venkov pojízdnými prodejnami. Usnadní tím i ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Alza.cz bude objíždět venkov pojízdnými prodejnami. Usnadní tím i ... Lidovky.cz PRAHA Největší tuzemský e-shop Alza.cz začíná v regionech provozovat pojízdné prodejny nazvané Alza StreetShop. První vůz měl v pátek vyjet na Vysočině, od příštího týdne se služba rozšíří na západ Čech. Postupně mají mobilní prodejny jezdit do stále ...a další »

Víkend po Černém pátku rostly tržby obchodů meziročně o polovinu - České noviny

České noviny Víkend po Černém pátku rostly tržby obchodů meziročně o polovinu České noviny Praha - Tuzemští obchodníci zaznamenali během tohoto víkendu, který následoval po slevovém Černém pátku, meziroční růst tržeb nejčastěji o 30 až 50 procent. Návštěvnost internetových obchodů se zvýšila proti loňské akci o více než třetinu. Vyplývá to z ...a další »

Lupa.cz ~ E-shopové žně pomalu začínají. Dnes startuje Den ... - LUPA

Týden.cz Lupa.cz ~ E-shopové žně pomalu začínají. Dnes startuje Den ... LUPA Od oběda do oběda. Už pátý ročník akce, která vznikla podle vzoru amerických obchodů, startuje dnes v poledne. Princip akce je jednoduchý - zapojené obchody nebudou účtovat 24 hodin poštovné u objednávek, jejichž hodnota přesáhne tři sta korun.Den dopravy zdarma nabízí rekordní počet e-shopů. Hromadné akci ...Aktuálně.czAlza doručuje celý týden bez poplatků, Den dopravy zdarma ...Týden.czDen dopravy zdarma není jen pro nás zákazníky, nejvíce profitují e ...FinExpert.czvšech 6 zpravodajských článků »