Kasa.cz

Známe cenu a start prodeje. Honor 6X má nakročeno k bestselleru - MobilMania.cz

MobilMania.cz Známe cenu a start prodeje. Honor 6X má nakročeno k bestselleru MobilMania.cz V neděli jsme jej otestovali a moc se nám líbil. Dnes výrobce oznámil uvedení na trh. Předobjednávky startují za týden, tedy 1. března. Fyzicky se telefony k zákazníkům dostanou později, ještě v první polovině března. Cena je stanovená na 6 990 Kč a ... a další »

Předprodej povedeného Honoru 6X odstartuje 1. března - pctuning

FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog) Předprodej povedeného Honoru 6X odstartuje 1. března pctuning Značka Honor, která patří pod čínský Huawei, uvádí na tuzemský trh nový smarpthone 6X. Ten navazuje na oblíbený loňský 5X, vylepšuje však jeho výbavu a navíc přidává i dvojitý fotoaparát. Od 1. března bude telefon v předprodeji za 6 990 Kč. Honor 6X má ...Honor 6X: smartphone s vysokým výkonem za skvělou cenu?FreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog)Honor 6X na českém trhu: se zpožděním zamíří do předprodeje 1 ...Svět mobilněvšech 7 zpravodajských článků »

Lidl a spol. míří na internet. Velké řetězce chtějí využít boomu on-line ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Lidl a spol. míří na internet. Velké řetězce chtějí využít boomu on-line ... Hospodářské noviny Tak jako před několika lety zažila obrovský růst prodeje na internetu elektronika, nastává obdobný trend i v případě potravin. A největší "kamenní" hráči na českém trhu, tedy obchodní řetězce, se na tyto velké změny ve svém odvětví připravují. Zatím ... Lidl i Kaufland plánují e-shopy s potravinami. Z řetězců ho má jen ...Blesk.czvšech 4 zpravodajských článků »

K nákupu Huawei P9 a nova obdržíte powerbanku zdarma - mobilenet.cz

mobilenet.cz K nákupu Huawei P9 a nova obdržíte powerbanku zdarma mobilenet.cz Huawei nabízí u vybraných partnerů v ČR a na Slovensku k modelům Huawei P9 a Huawei nova vysokokapacitní powerbanky zdarma. K Huawei nova zákazníci zdarma obdrží powerbanku s kapacitou 13 000 mAh, k Huawei P9 pak powerbanku podporující ...K telefonům Huawei Nova a Huawei P9 nyní dostanete ...SMARTmania.czHuawei rozdává k telefonům P9 a Nova powerbanky zdarmapctuningvšech 3 zpravodajských článků »

Kasa.cz Doprava zdarma - Médiář

Médiář Kasa.cz Doprava zdarma Médiář V pátek 14. října spustí internetová nákupní galerie Kasa.cz kampaň na podporu své vlastní image. Mediální mix bude zahrnovat televizní stanice i internet. Kreativou i produkcí byla pověřena zlínská agentura Kouzelná animace. V hlavních rolích se opět ...Kasa.cz pouští do televize reklamy se Štěpánem a TrezoremMaM.czvšech 2 zpravodajských článků »

Kasa.cz se vrací s imageovou kampaní do TV - MediaGuru

Kasa.cz se vrací s imageovou kampaní do TV MediaGuru Internetová nákupní galerie Kasa.cz se po delší době od 14. října vrací se svou imageovou kampaní do televize. Doplní ji komunikace na internetu. An error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in ... a další »

Kasa.cz spouští kampaň na podporu Internetových vánočních nákupů - Marketingové noviny

Marketingové noviny Kasa.cz spouští kampaň na podporu Internetových vánočních nákupů Marketingové noviny Internetová nákupní galerie Kasa.cz startuje vánoční kampaň na podporu pohodlného nakupování vánočních dárků na internetu s osobním odběrem zdarma. "Většina lidí běhá o Vánocích po obchoďácích. Já si dárky pohodlně vyřeším na Kasa.cz . A mám tak ...

Kasa.cz v kampani zdůrazní pohodlí online nákupů - MediaGuru

MediaGuru Kasa.cz v kampani zdůrazní pohodlí online nákupů MediaGuru Internetová nákupní galerie Kasa.cz startuje vánoční kampaň, v níž zdůrazňuje pohodlnost nakupování vánočních dárků na internetu s osobním odběrem zdarma. "Stále více lidí už odmítá trávit adventní období v přeplněných nákupních centrech a raději si ...a další »