Kasa.cz

"Nenahraditelné ztráty." Obchodníci počítají, o kolik je připravil zákaz ... - Info.cz

Info.cz "Nenahraditelné ztráty." Obchodníci počítají, o kolik je připravil zákaz ... Info.cz Zákon, který nařizuje v některé svátky uzavřít obchodní centra a velké obchody, Češi poprvé pocítili loni 28. října. Na konci prosince se týkal tří vánočních dní a z prvních vyjádření obchodníků vyplývá, že se negativně podepsal na jejich tržbách ... a další »

V internetových obchodech začínají povánoční výprodeje - České noviny

České noviny V internetových obchodech začínají povánoční výprodeje České noviny Praha - V internetových obchodech dnes začínají povánoční výprodeje. E-shopy tak mají dva dny náskok před velkými řetězci, které se kvůli nové legislativě po svátcích letos otevřou až 27. prosince. Slevy mají dosáhnout desítek procent, vyplývá z ankety ...a další »

Řetězce rozjely povánoční výprodeje, e-shopy měly dva dny náskok - Novinky.cz

Novinky.cz Řetězce rozjely povánoční výprodeje, e-shopy měly dva dny náskok Novinky.cz Velké obchody letos kvůli nové legislativě zahájily povánoční výprodeje o den později. Lákají na slevy v desítkách procent, zejména na veškeré sezónní zboží. Nejvýhodnější má být nákup rozbaleného zboží, které se vrací jako nevhodný dárek.

Řada e-shopů mění ceny i několikrát denně. Triky se slevami se jim ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Řada e-shopů mění ceny i několikrát denně. Triky se slevami se jim ... Hospodářské noviny Podle mluvčího České obchodní inspekce (ČOI) Jiřího Fröhlicha nemá jeho úřad šanci pokutovat obchodníky za slevové triky, k nimž přistupují v povánočních výprodejích. E-shopy jako Alza.cz nebo Mall.cz v nich zlevňovaly z cen, za něž přitom zboží dříve ...

Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Internetový prodejce Mall.cz se propadl do ztráty 132 milionů. Tržby ... Hospodářské noviny Jeden z největších tuzemských e-shopů Mall.cz utržil v loňském účetním roce více než šest miliard korun, což představuje nárůst o 29 procent. Společnost však kvůli vysokým nákladům vykázala ztrátu 131,5 milionu. Mall.cz loni koupila investiční skupina ...a další »

Jak si užít zimu na terase i lodžii - Novinky.cz

Novinky.cz Jak si užít zimu na terase i lodžii Novinky.cz Řada majitelů teras tyto venkovní prostory přes zimu nevyužívá. Lidé mají totiž obavy, že by je nedokázali dostatečně vytopit. Technologie ale v současnosti hodně pokročily a není problém sehnat levná, energeticky účinná a navíc i designová topidla, ať ... a další »

Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC Consultant - MaM.cz

MaM.cz Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC Consultant MaM.cz Obchody s obuví CCC uzavřely tendr na PR agenturu. Počínaje dneškem se o jejich propagaci bude starat firma MC Consultant. Firma Jany Holoubkové tak po šesti letech nahradí dosavadní agenturu Aspen PR. Výběrové řízení běželo od podzimu do Vánoc ...a další »

Průměrná platba Čechů na internetu letos stoupla na 1324 Kč - České noviny

České noviny Průměrná platba Čechů na internetu letos stoupla na 1324 Kč České noviny Praha - Průměrná platba zákazníků v tuzemských internetových obchodech se v letošním roce zvýšila o 46 korun na 1324 korun. Nejvíc peněz Češi zaplatili 12. prosince. Vyplývá to ze statistiky platebního systému PayU, který má zhruba čtvrtinový podíl na ...a další »