Kasa.cz

Kasa.cz pouští do televize reklamy se Štěpánem a Trezorem - MaM.cz

MaM.cz Kasa.cz pouští do televize reklamy se Štěpánem a Trezorem MaM.cz Internetová galerie Kasa.cz spouští výraznou kampaň na podporu své vlastní image. Mediální mix zahrne televizní stanice i internet. Kasa.cz se v televizi objeví po delší době, dosud využívala převážně online nástroje. Kreativou i produkcí byla pověřena ...Doprava zdarmaMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Kasa.cz se vrací s imageovou kampaní do TV - MediaGuru

Kasa.cz se vrací s imageovou kampaní do TV MediaGuru Internetová nákupní galerie Kasa.cz se po delší době od 14. října vrací se svou imageovou kampaní do televize. Doplní ji komunikace na internetu. An error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in ... a další »

Alza 28. října prodejny otevře, jde prý o výdejny. Další e-shopy zavřou - Podnikatel.cz

Alza 28. října prodejny otevře, jde prý o výdejny. Další e-shopy zavřou Podnikatel.cz Během státního svátku 28. října by velké obchody měly mít poprvé povinně zavřeno. Opatření se týká i e-shopů, které mají prodejny splňující podmínky zákona. 11. 10. 2016 18:02 Daniel Morávek · Sdílet na Facebooku Odeslat na Twitter Sdílet na Google+ ...a další »

Umíte ušetřit při každém online nákupu? Miliony lidí už ano - Měšec.cz

Měšec.cz Umíte ušetřit při každém online nákupu? Miliony lidí už ano Měšec.cz Na internetu najdeme nespočet nabídek a také mnoho různých cen. Zatímco většina si počká na tu nejnižší, ti chytřejší se poohlíží po slevových kódech. Nakupování na internetu zažívá v posledních letech doslova boom. A stejně tak, jak roste výběr zboží, ...

Euronicsu a Kasa.cz zajistí PR Mc Consultant - MaM.cz

MaM.cz Euronicsu a Kasa.cz zajistí PR Mc Consultant MaM.cz Po dvouměsíční pauze se PR komunikace Euronics a Kasa.cz vrací zpět do rukou agentury Mc Consultant. Ta bude pod vedením Jany Holoubkové zajišťovat korporátní i produktové PR. V červnu si přitom Euronics a Kasa.cz vybrali agenturu Inspiro Solutions ...Euronics a Kasa.cz se vracejí k MC ConsultantMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

PR pro Euronics a Kasa.cz zajistí Inspiro - MediaGuru

MaM.cz PR pro Euronics a Kasa.cz zajistí Inspiro MediaGuru Společnost HP Tronic, vlastník značek Euronics a Kasa.cz , si na PR zastoupení vybrala ve výběrovém řízení agenturu Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group. Jarního tendru se zúčastnilo pět agentur. Od nové spolupráce si HP Tronic slibuje posílení ...Euronics a Kasa.cz si pro PR vybraly Inspiro SolutionsMaM.czPR pro Euronics a Kasu zajistí Inspiro SolutionsMédiářvšech 3 zpravodajských článků »

Kasa.cz: prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření - DigiZone.cz

DigiZone.cz Kasa.cz : prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření DigiZone.cz Společnost zaslala své vyjádření k akci zpětný bonus za nákup konkrétních typů TV s tunerem T2/HEVC. Na to, že zde uvedené přístroje nejsou kompatibilní s budoucím vysíláním, jsme upozornili v pondělí. 29. 6. 2016 14:35 Bohumil Herwig · Sdílet na ...

Chcete televizor s DVB-T2/HEVC? Pozor na nákup na Kasa.cz - DigiZone.cz

DigiZone.cz Chcete televizor s DVB-T2/HEVC? Pozor na nákup na Kasa.cz DigiZone.cz AKTUALIZOVÁNO - Na webových stránkách tohoto prodejce už nějaký čas běží akce na TV Panasonic, které mají zvládat budoucí vysílání s kodekem H.265/HEVC. Bohužel ani jeden z uváděných přístrojů ho neumí. 27. 6. 2016 12:16 Bohumil Herwig.