Kasa.cz

V bazarech jsou po Vánocích tisíce nevhodných dárků, nejvíc oblečení - iDNES.cz

iDNES.cz V bazarech jsou po Vánocích tisíce nevhodných dárků, nejvíc oblečení iDNES.cz Internetové bazary překypují nabídkou nevhodných vánočních dárků, ke kterým lidé nemají účtenky či nevědí, kde byly zakoupeny. Část dárků, které se obdarovaným nelíbily, se také vrací do obchodů. Často jde o oblečení nebo kuchyňské spotřebiče. Množství ... a další »

Dostali jste nevhodný vánoční dárek? Na jeho vrácení zbývá týden - denik.cz

denik.cz Dostali jste nevhodný vánoční dárek? Na jeho vrácení zbývá týden denik.cz Pokud jste byli na Vánoce obdarováni dárkem, který vás příliš nepotěšil, máte podle zákona možnost jej vrátit či vyměnit. Potřeba je však jednat co nejdříve. 5.1.2018. SDÍLEJ: Vracení nevhodného dárku. Ilustrační foto lupa-plus Kliknutím zvětšíte ...

Zásilky z e-shopů se před Vánocemi zpožďovaly méně - Týden.cz

Týden.cz Zásilky z e-shopů se před Vánocemi zpožďovaly méně Týden.cz Ke zpoždění zásilek z e-shopů docházelo před loňskými Vánocemi méně často ve srovnání s předchozím rokem. Obrat obchodníků přitom loni výrazně vzrostl. Lidé si také častěji vyzvedávali objednané zboží v prodejnách či na výdejních místech internetových ... a další »

E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy - Euro.cz

Euro.cz E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy Euro.cz Internetové obchody spouští téměř ihned po rozbalení vánočních dárků povánoční výprodeje. Cílí tak na ty, kteří dostali pod stromeček hotovost. Kamenné prodejny se zákazníkům otevřou ve středu 27. prosince. Sezónními výprodeji si obchodníci uvolňují ... a další »

Český e-shop zmobilizoval pětkrát více fanoušků na Facebooku než ... - Týden.cz

Týden.cz Český e-shop zmobilizoval pětkrát více fanoušků na Facebooku než ... Týden.cz CZC získalo v prosinci pro svoji stránku na Facebooku nejvíce nových fanoušků. Mall také válel - přinutil ty své k aktivitě. Pomohl mu s tím i Leoš Mareš. Ukazují to výsledky výzkumu agentury Performics, která sledovala aktivitu e-shopů prostřednictvím ...

On-line obchody hýbou realitami - E15.cz

E15.cz On-line obchody hýbou realitami E15.cz E-shopy se staly jedním z hlavních motorů byznysu kolem výstavby nových logistických center. Na trhu se postaraly o jedny z největších pronájmů roku. Velkou nájemní transakci udělal operátor čínského obřího e-shopu Alibaba. V Jenči u Prahy si ... a další »

Předvánoční nákupy vrcholí. Obchodníci vydělávají oproti běžným ... - Info.cz

Info.cz Předvánoční nákupy vrcholí. Obchodníci vydělávají oproti běžným ... Info.cz V obchodech po celém Česku dnes vrcholí předvánoční nákupy. Tržby obchodníků rostou proti běžným dnům až o desítky procent. Vyplývá to z vyjádření prodejců pro ČTK. Lidé podle nich nakupují především potraviny a nápoje na sváteční tabuli, řada ... a další »

Vystihnout pravou chvíli, aby peněženka zůstala plná - Týden.cz

Týden.cz Vystihnout pravou chvíli, aby peněženka zůstala plná Týden.cz Povánoční slevy dnes propukají naplno. Sklady ovšem nejsou bezedné a ulovit žádanou věc za výhodnou cenu může být umění. Tím spíš, když ne každá sleva se opravdu vyplatí. Kdo nakupoval dárky těsně před Vánoci, zejména v oděvním segmentu mohl výrazně ...