Kasa.cz

Euronicsu a Kasa.cz zajistí PR Mc Consultant - MaM.cz

MaM.cz Euronicsu a Kasa.cz zajistí PR Mc Consultant MaM.cz Po dvouměsíční pauze se PR komunikace Euronics a Kasa.cz vrací zpět do rukou agentury Mc Consultant. Ta bude pod vedením Jany Holoubkové zajišťovat korporátní i produktové PR. V červnu si přitom Euronics a Kasa.cz vybrali agenturu Inspiro Solutions ...Euronics a Kasa.cz se vracejí k MC ConsultantMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Prodejci: Zavařování letos opět nabývá na oblibě - České noviny

České noviny Prodejci: Zavařování letos opět nabývá na oblibě České noviny Praha - Zavařování letos opět nabývá na oblibě. Podle prodejců výrazně vzrostla poptávka po zavařovacích hrncích a dalších potřebách pro tepelnou konzervaci potravin. Kvůli dobré úrodě hub lidé více kupují i sušičky potravin. Vyplývá to z ankety ČTK ... a další »

Zisk e-shopu Alza.cz loni přesáhl půl miliardy korun - České noviny

České noviny Zisk e-shopu Alza.cz loni přesáhl půl miliardy korun České noviny Praha - Největší tuzemský internetový prodejce Alza.cz loni zvýšil zisk o 21 procent na 568 milionů korun. Tržby e-shopu stouply o 24 procent na 14,3 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky společnosti za rok 2015. Podle místopředsedy ... a další »

Internetové obchody letos čekají rekordní Vánoce - denik.cz

denik.cz Internetové obchody letos čekají rekordní Vánoce denik.cz Praha - Internetové obchody letos čekají rekordní Vánoce. V průběhu roku největší on-line prodejci posílili logistiku a navýšili kapacitu skladů. Obchodníci nyní finišují s přípravou na konec roku, který je pro ně nejdůležitějším prodejním obdobím ... E-shopy letos čekají rekordní Vánoce. Co bude hitem na dárek?EuroZpravy.CZvšech 3 zpravodajských článků »

Muziker s VIVnetworks.com prodává hudební nástroje v 8 zemích EU - ITBIZ

Muziker s VIVnetworks.com prodává hudební nástroje v 8 zemích EU ITBIZ Největší středoevropský internetový obchod s hudebními nástroji Muziker začal propagovat svoji nabídku zboží pro muzikanty prostřednictvím affiliate sítě VIVnetworks.com. Díky využití provizní internetové reklamy chce Muziker v 8 zemích, kde byl ...

Čeští VIVnetworks získali celosvětové ocenění od Conversantu - ITBIZ

Čeští VIVnetworks získali celosvětové ocenění od Conversantu ITBIZ Titul Strategic Partner of the Year získala od společnosti Conversant česká affiliate síť VIVnetworks.com. Mladá česká společnost uspěla v konkurenci více než tisícovky partnerů největší světové affiliate sítě CJ by Conversant. Ocenění se společnosti ...

PR pro Euronics a Kasa.cz zajistí Inspiro - MediaGuru

MaM.cz PR pro Euronics a Kasa.cz zajistí Inspiro MediaGuru Společnost HP Tronic, vlastník značek Euronics a Kasa.cz , si na PR zastoupení vybrala ve výběrovém řízení agenturu Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group. Jarního tendru se zúčastnilo pět agentur. Od nové spolupráce si HP Tronic slibuje posílení ...Euronics a Kasa.cz si pro PR vybraly Inspiro SolutionsMaM.czPR pro Euronics a Kasu zajistí Inspiro SolutionsMédiářvšech 3 zpravodajských článků »

Kasa.cz: prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření - DigiZone.cz

DigiZone.cz Kasa.cz : prodej TV s DVB-T2/HEVC, oficiální vyjádření DigiZone.cz Společnost zaslala své vyjádření k akci zpětný bonus za nákup konkrétních typů TV s tunerem T2/HEVC. Na to, že zde uvedené přístroje nejsou kompatibilní s budoucím vysíláním, jsme upozornili v pondělí. 29. 6. 2016 14:35 Bohumil Herwig · Sdílet na ...