Alza.cz

PŘÍMÝ PŘENOS: Zájemce o práci zkoušíme z trojčlenky, říkají ... - iDNES.cz

iDNES.cz PŘÍMÝ PŘENOS: Zájemce o práci zkoušíme z trojčlenky, říkají ... iDNES.cz Lídr on-line trhu Alza.cz má 1100 zaměstnanců, ale kulturu na hony vzdálenou té korporátní. Alzáci, včetně těch nejvyšších z vedení, rotují na různých pozicích. Tykají si, nefandí velkým poradám a trestají pasivitu namísto chyb. A svébytné jsou i nábory.

Alza.cz svěřila svou infrastrukturu do rukou Českých Radiokomunikací - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Alza.cz svěřila svou infrastrukturu do rukou Českých Radiokomunikací ChannelWorld.cz Společnost Alza.cz začne od září 2017 využívat služeb serverhousingu Českých Radiokomunikací (CRA) v rámci největšího a nejmodernějšího datového centra CRA v DC Tower v Praze na Žižkově. Alza.cz využije služby serverhousingu CRA pro zajištění ...Alza.cz pro svá data využije serverhousing od Českých ...ITBIZvšech 2 zpravodajských článků »

Majetkový úřad porazil u soudu Fischera. Ten nemá na miliardy nárok - iDNES.cz

iDNES.cz Majetkový úřad porazil u soudu Fischera. Ten nemá na miliardy nárok iDNES.cz Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových uspěl v soudním sporu o téměř 2,5 miliardy s německou společností Aircraftleasing Meier und Fischer, ve které má většinový podíl podnikatel Václav Fischer. V tiskové zprávě o tom ve středu informoval ...a další »

Alza firmám nabízí pronájem zboží - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Alza firmám nabízí pronájem zboží Hospodářské noviny Alza.cz v létě zavedla model pronájmu zboží pro firmy hardware-as-a-service. Proč jste k tomuto kroku přistoupili? V České republice má operativní leasing aut na celkovém prodeji v rámci fleetu podíl přes 50 %. Služba hardware-as-a-service má podle ...

Alza bude exkluzivně v ČR nabízet hračky Hamleys on-line - Roklen24

Alza bude exkluzivně v ČR nabízet hračky Hamleys on-line Roklen24 Společnost Hamleys sídlící v centru Prahy tak prostřednictvím Alza.cz usnadní přístup k nabízeným hračkám dětem i rodičům po celé ČR bez ohledu na otevírací dobu svého obchodu. Alza.cz navíc svým zákazníkům nabídne vybrané produkty za speciální ...

Infografika: Přes léto v cashbacku fungují rezervace ubytování ... - Tyinternety.cz

Infografika: Přes léto v cashbacku fungují rezervace ubytování ... Tyinternety.cz Podle vás se přiživujeme na brandu Alza.cz . Z vaší odpovědi je cítit zklamání, zmiňujete se negativně o Česku. Na Tipli nabízíme cashback od 400 eshopů - peníze, které získáte zpět z vašich nákupů. Můžu se vás zeptat, jak jste nabyl dojem, že uživatelé ...

Hračkářství Hamleys prodává na internetu exkluzivně přes Alzu - Médiář

Médiář Hračkářství Hamleys prodává na internetu exkluzivně přes Alzu Médiář Britská značka Hamleys, jejíž franšízu pro Česko vlastní firma Inexad Pavla Čmelíka, začala ve čtvrtek 7. září své zboží prodávat prostřednictvím největšího českého e-shopu Alza.cz Aleše Zavorala. Firmy uzavřely partnerství o výhradním online prodeji.

Pily a sekery ztichnou. Stát dočasně zakázal komerční těžbu smrků ... - iDNES.cz

iDNES.cz Pily a sekery ztichnou. Stát dočasně zakázal komerční těžbu smrků ... iDNES.cz Manažeři Alzy.cz budou diskutovat o expanzi a marketingu. Odvysíláme živě. Bankrot, zavíráme. Obchody ve světě čím dál obtížněji čelí on-line konkurenci. I tuzemská jednička Alza.cz dohání v tržbách velké kamenné řetězce. Loni utržila... celý článek ...a další »