Alza.cz

Pod milion. Alza bude prodávat novou Teslu 3 za 750 tisíc bez DPH - Tyinternety.cz

Tyinternety.cz Pod milion. Alza bude prodávat novou Teslu 3 za 750 tisíc bez DPH Tyinternety.cz Je to jen pár dnů, kdy kalifornská značka Tesla začala vyrábět svůj zatím nejlevnější vůz Model 3. Do své nabídky ho zařadil také e-shop Alza.cz.Alza.cz bude prodávat i Teslu Model 3. Cena se s velkou rezervou ...fDrive.czAlza začne prodávat elektromobil Tesla Model 3pctuningLukačovič, Čupr, Zavoral... Tesla v Alze jednoduše táhneRoklen24všech 4 zpravodajských článků »

Levnější vozy i dodávky. Alza rozšiřuje nabídku elektromobilů - Euro.cz

Euro.cz Levnější vozy i dodávky. Alza rozšiřuje nabídku elektromobilů Euro.cz Je to měsíc, co největší český e-shop začal prodávat auta na elektrický pohon. Alza nabídku odstartovala modely Tesla S a Tesla X v cenách tří milionů korun a ...a další »

Alza.cz: S napětím čekáme, zda si někdo za bitcoiny nekoupí Teslu - Roklen24

Roklen24 Alza.cz : S napětím čekáme, zda si někdo za bitcoiny nekoupí Teslu Roklen24 Češi mají o placení bitcoiny největší zájem. Průměrná platba prostřednictvím této kryptoměny dosahuje několikanásobku běžné průměrné objednávky. V rozhovoru pro server Roklen24 to řekl Igor Pauer, E-commerce Business Director společnosti Alza.cz .

Alza rozšiřuje byznys s elektromobily. Nabídne německé BMW i3 - Roklen24

Alza rozšiřuje byznys s elektromobily. Nabídne německé BMW i3 Roklen24 Do nabídky elektromobilů Alza.cz přibyl zástupce prvotřídní evropské automobilky. Model BMW i3 těží nejen z německé kvality známé značky a naprosté šetrnosti k životnímu prostředí, ale i ze skvělých parametrů, unikátního designu a dostupnější ceny.

Alza.cz komunikuje možnosti doručení na dovolenou - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz komunikuje možnosti doručení na dovolenou MediaGuru Koncem června spouští Alza.cz kampaň, v níž upozorňuje na svou novou službu - doručení objednávky přímo na dovolenou, například do kempu, na chalupu nebo na plovárnu. Doručovat bude sedm dní v týdnu na stovku vyhlášených prázdninových ...

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017 - MobilMania.cz

MobilMania.cz TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017 MobilMania.cz Přinášíme červnové žebříčky nejprodávanějších smartphonů podle interních statistik trojice operátorů O2, T-Mobile, Vodafone a také největšího e-shopu Alza.cz . Konkrétní počty prodaných modelů ani jeden ze subjektů neuvádí - tato data jsou součástí ...

Elektrickým vozem pohodlně po Česku? Alza vybuduje vlastní síť ... - E15.cz

E15.cz Elektrickým vozem pohodlně po Česku? Alza vybuduje vlastní síť ... E15.cz E-shop Alza.cz sází na elektromobilitu, nejen že prodává elektrické vozy on-line, v Česku ale také vybuduje vlastní síť dobíjecích míst. Deníku E15 to firma potvrdila s tím, že budou v místech, kde má obchod pobočky. Pro začátek bude používat dobíjecí ...a další »

Mnoho povyku pro Teslu značí vzestup elektromobility v Česku - Marketing Journal

Marketing Journal Mnoho povyku pro Teslu značí vzestup elektromobility v Česku Marketing Journal Alza.cz rozhodně zabodovala z pohledu mediálního pokrytí. Masmédia obvykle neinformují o tom, že e-shop naskladnil nové zboží. V případě elektromobilu, který ztělesňuje úspěch, stejně jako drahé supersporty, zároveň říká o svých majitelích, že jsou to ...