Alza.cz

E-shop Alza.cz bude mít na venkově pojízdné prodejny - denik.cz

E-shop Alza.cz bude mít na venkově pojízdné prodejny denik.cz Praha - Největší tuzemský e-shop Alza.cz začíná v regionech provozovat pojízdné prodejny nazvané Alza StreetShop. První vůz měl dnes vyjet na Vysočině, od příštího týdne se služba rozšíří na západ Čech. Postupně mají mobilní prodejny jezdit do stále ...a další »

Black Friday: Hledáme nejlepší slevy na počítače a elektroniku - Živě.cz

Živě.cz Black Friday: Hledáme nejlepší slevy na počítače a elektroniku Živě.cz Black Friday neboli Černý pátek je den plný slev. Této americké tradice (více info zde) se v posledních letech ve velkém chytily i české e-shopy a pořádají nákupní žně plné slev. Na Živě.cz proto budeme v tento den průběžně sledovat nejzajímavější ... Obchodníci si Černý pátek pochvalují, obrat jim vyskočil o desítky ...ceskatelevize.cz/ct24Černý pátek trhá nákupní tašky. Obchody ale slevují i z přepálených ...iDNES.czNákupní svátek je tu. Obchody lákají na Black Friday a "slevové ...Aktuálně.czTýden.czvšech 26 zpravodajských článků »

Většině obchodníků o druhém adventním víkendu vzrostly tržby - denik.cz

denik.cz Většině obchodníků o druhém adventním víkendu vzrostly tržby denik.cz Tržby překonaly rekordy z roku 2015 v řádu desítek procent. Lidé nejvíce kupovali televize, herní konzole s brýlemi pro virtuální realitu, notebooky, mobilní telefony, parfémy, chytré hodinky a paměťové karty," uvedl Karel Kučera, ředitel marketingu ... a další »

Alza vyjíždí po Česku s mobilním Alza StreetShopem - MediaGuru

MediaGuru Alza vyjíždí po Česku s mobilním Alza StreetShopem MediaGuru Tato služba bude zajišťována každý den, tedy včetně sobot a nedělí," uvedl Karel Kučera, marketingový ředitel Alza.cz , s tím, že s námětem přišli sami zákazníci. V Alza StreetShopu půjde vyřídit vše, co je obvykle možné při návštěvě Etablovaných Alza ...

Elektronika se bude prodávat jako zmrzlina. Alza rozjíždí StreetShop - Novinky.cz

Elektronika se bude prodávat jako zmrzlina. Alza rozjíždí StreetShop Novinky.cz ... kromě asistovaného prodeje a výdeje zakoupeného zboží budou mít zákazníci možnost zrychleně vyřídit reklamace, pohodlně vracet zboží, využít odborného poradenství a okamžitý prodej přímo na místě," uvedl Karel Kučera, marketingový ředitel Alza.cz .

Alza doručuje celý týden bez poplatků, Den dopravy zdarma ... - Týden.cz

Týden.cz Alza doručuje celý týden bez poplatků, Den dopravy zdarma ... Týden.cz Počínaje dneškem nabízí největší český e-commerce hráč Alza.cz dopravu na veškeré zboží zdarma, a to po celý týden. "Tradiční" Den dopravy zdarma, který už popáté zaštiťuje nákupní portál Heureka.cz, začíná zítra v poledne a potrvá 24 hodin. "Letošní ...Den dopravy zdarma nabízí rekordní počet e-shopů. Hromadné akci ...Aktuálně.czvšech 6 zpravodajských článků »

Internetová válka pokračuje: Alza musela stáhnout web namířený ... - Živě.cz

Internetová válka pokračuje: Alza musela stáhnout web namířený ... Živě.cz ... internetový obchod Alza nesmí dále provozovat stránku BezHeureky.cz, která od května vyzývala ostatní prodejce k opuštění cenového srovnávače Heureka. Vyplývá to z předběžného opatření soudu, které Heureka zveřejnila. Web | Byznys | Alza.cz | Mall.a další »

Amazon uvedl kamion, který do cloudu doveze hromadu dat - Root.cz

Root.cz Amazon uvedl kamion, který do cloudu doveze hromadu dat Root.cz V internetovém obchodování se nejvýše umístili dva dnes již zmínění rivalové - Heureka a těsně za ní Alza.cz . Dále uspěly např. projekty Hlídač smluv nebo zprostředkovatel peer-to-peer půjček Zonky.cz. Vůbec poprvé si pak cenu odnesl youtuber - v ...