Alza.cz

E-shop Alza.cz hlásí výpadek systému. Nevyřízených objednávek ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz E-shop Alza.cz hlásí výpadek systému. Nevyřízených objednávek ... Aktuálně.cz Největší tuzemský internetový prodejce Alza.cz loni zvýšil obrat na rekordních téměř 21 miliard korun bez DPH, což je meziročně o 20,7 procenta více. Předsedou představenstva a zakladatelem e-shopu je Aleš Zavoral. Alzu vlastní skupina investorů, kteří ... Alza.cz se zavřela před lidmi. Masivní výpadek znemožnil vyřizovat ...Blesk.czAlza po jednodenním výpadku obnovila vydávání objednaného zbožíiDNES.czAlza.cz nevydává objednávky. Již druhý denNovinky.czŽivě.cz -Lupa.czvšech 34 zpravodajských článků »

E-shop CZC dal v reklamě facku Alzákovi. Zdůrazňuje, že je dvojka ... - iDNES.cz

iDNES.cz E-shop CZC dal v reklamě facku Alzákovi. Zdůrazňuje, že je dvojka ... iDNES.cz Online trhu s počítači a elektronikou dominuje Alza. S velkým odstupem se jí dívá na záda e-shop CZC. A právě z toho se snaží v nové reklamě udělat svou ...a další »

Alza.cz komunikuje možnost nakoupit za třetinu - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz komunikuje možnost nakoupit za třetinu MediaGuru V kampani Třetinka Alza.cz podporuje možnost nakoupit za třetinu a doplatit zbytek na splátky. Zdroj: Alza.cz . Od pondělí 21. května spouští Alza.cz novou kampaň, v níž komunikuje produkt Třetinka. S ním si zákazníci mohou koupit vybraný produkt jen za ...

Alza.cz má problémy s e-shopem, kamenné prodejny fungují - oTechnice.cz

oTechnice.cz Alza.cz má problémy s e-shopem, kamenné prodejny fungují oTechnice.cz Jeden z největších českých e-shopů Alza.cz se už druhý den potýká s technickými problémy, které zapříčinily, že není možné vyzvedávat zadané objednávky, prodejny však zůstávají otevřené. Za vším stojí výpadek systému e-shopu, který společnost řeší od ...

Alza.cz chystá ústavní stížnost kvůli omezení prodeje o svátcích - České noviny

České noviny Alza.cz chystá ústavní stížnost kvůli omezení prodeje o svátcích České noviny Praha - Největší český e-shop Alza.cz připravuje ústavní stížnost na zákon omezující prodej o některých svátcích. Obchod dostal od České obchodní inspekce (ČOI) druhou pokutu za to, že nechal své pobočky loni 8. května otevřené. Tentokrát dosáhla ...Obchod Alza.cz čeká další pokuta za prodej o svátku. Chystá ústavní ...Lidovky.czAlza znovu otevřela ve svátek. Proti zákonu podá ústavní stížnostNovinky.czAlza opět porušila zákon o zákazu prodeje o svátcích, chystá ústavní ...iDNES.czAktuálně.czvšech 11 zpravodajských článků »

Alza.cz varuje před podvodnou SMS, která slibuje iPhone a snaží se ... - Lupa.cz

Lupa.cz Alza.cz varuje před podvodnou SMS, která slibuje iPhone a snaží se ... Lupa.cz Českem se šíří phishingový útok na zákazníky e-shopu Alza.cz . Probíhá formou podvržené SMS, kterou mohou lidé dostat do svého telefonu. "V této SMS je oznámeno uložení balíčku a následně podvodně nabízí iPhone X za 1 CZK, kde zákazník musí vyplnit ...Podvodníci rozesílají SMS jménem obchodu Alza.cz , místo výhry ...oTechnice.czVyhráli jste iPhone, stačí zaplatit korunu. Alza varuje před podvodníkyAktuálně.czVyhráli jste iPhone X, zaplaťte korunu. Pozor na podvodné SMSNovinky.czMěšec.cz -Letem světem Applem -Blesk.czvšech 11 zpravodajských článků »

"Nakonec se ukáže, že GDPR až tak dramatická změna nebyla" - Médiář

Médiář "Nakonec se ukáže, že GDPR až tak dramatická změna nebyla" Médiář Největší český e-shop Alza.cz čelil od pondělního odpoledne technickému problému vnitřního systému, kvůli němuž musel dočasně uzavřít všechny své výdejny a nevydával objednávky. Během úterý fungovaly služby omezeně, večer už Alza.cz uvedla ...

Alza.cz má masivní výpadek. E-shop nemůže přijímat ani vydávat ... - Blesk.cz

Blesk.cz Alza.cz má masivní výpadek. E-shop nemůže přijímat ani vydávat ... Blesk.cz Největší český e-shop Alza.cz v pondělí odpoledne postihl výpadek počítačového systému. Obchod kvůli technickým problémům nemůže přijímat objednávky ani vydávat zboží zákazníkům. ČTK to sdělila Michaela Literová ze společnosti Alza.cz .