Alza.cz

Alza.cz v Praze otevře prodejnu budoucnosti - bez prodavačů - České noviny

České noviny Alza.cz v Praze otevře prodejnu budoucnosti - bez prodavačů České noviny Internetový prodejce Alza.cz představil 10. ledna 2018 prodejnu se samoobslužnými boxy, kterou "Zákazník může nakoupit v naprostém soukromí. Bude-li však chtít poradit s nákupem či probrat parametry některého produktu, může jednoduše využít video ... Alza.cz přichází s konceptem prodejny budoucnosti. Nepotřebuje ...Marketing JournalAlza.cz otvírá "prodejnu budoucnosti", nonstop, bez obsluhy, jen s ...MédiářKonkurence: Alza.cz otevře pilotní "prodejnu budoucnosti"ChannelWorld.cziDNES.cz -MobilMania.cz -denik.czvšech 25 zpravodajských článků »

ČOI zjistila porušení zákona vánočního prodeje, opět v Alza.cz - České noviny

České noviny ČOI zjistila porušení zákona vánočního prodeje, opět v Alza.cz České noviny Praha - Česká obchodní inspekce o vánočních svátcích zjistila porušení zákazu prodeje v jednom případě, a to v provozovně internetového prodejce v Praze - Holešovicích. Celkem provedla 111 kontrol. ČTK to dnes řekl mluvčí ČOI Jiří Fröhlich. S tímto ... Alza.cz opět otevřela na Vánoce, teď jí hrozí vysoká pokutaEcho24.czInspekce zjistila jedno porušení zákazu prodeje o vánočních ...Hospodářské novinyZákaz prodeje o svátcích porušil podle inspekce jen jeden obchod ...iRozhlas.czAktuálně.czvšech 12 zpravodajských článků »

Reklama v roce 2017: televize byla opět rekordní, stoupla i hodnota ... - Marketing Journal

Marketing Journal Reklama v roce 2017: televize byla opět rekordní, stoupla i hodnota ... Marketing Journal Máte pocit, že je Alzák všude? Nepletete se. Alza.cz byla loni nejsilnějším inzerentem napříč všemi mediatypy. Využila reklamy v ceníkové hodnotě 1,4 miliardy korun. Zdroj: Alza.cz. Monitoring reklamy Ad Intel společnosti Nielsen Admosphere zveřejnil ... Nielsen Admosphere: Výdaje na reklamu loni překročily 100 mld. KčFinance.czMediální investice v roce 2017 rostly, nejvíce v televiziMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Alza.cz na svátek výdejnu nezavře. Proti pokutě ČOI se chce bránit ... - Novinky.cz

Novinky.cz Alza.cz na svátek výdejnu nezavře. Proti pokutě ČOI se chce bránit ... Novinky.cz Upozornil také na to, že Alza.cz sama na webových stránkách označuje své velké provozovny jako prodejny. I letos nechá e-shop většinu poboček 26. prosince otevřenou, ale pouze za účelem výdeje zboží, řešení reklamací a pro prezentaci výrobků smluvních ... Alza zažaluje pokutu od ČOI. Trvá na tom, že pravidla prodeje o ...Měšec.czvšech 5 zpravodajských článků »

Alza.cz otevírá svou první samoobslužnou prodejnu. Zákazníkům ... - Objevit

Objevit Alza.cz otevírá svou první samoobslužnou prodejnu. Zákazníkům ... Objevit V tiskové zprávě společnosti Alza.cz ředitel expanze a facility Jan Moudřík uvádí, že "v prodejně s neomezenou otevírací dobou budou k dispozici i služby, na které jsou lidé zvyklí z klasických shopů. Zákazník může nakoupit v naprostém soukromí. Bude ... a další »

Keramický Mi Mix 2 SE je díky společnosti Alza.cz dostupný iu nás - oTechnice.cz

oTechnice.cz Keramický Mi Mix 2 SE je díky společnosti Alza.cz dostupný iu nás oTechnice.cz Špičkový telefon Mi Mix 2 Special Edition od společnosti Xiaomi s bílým celokeramickým tělem je k dostání i v Česku. Exkluzivitu na jeho prodej získal obchod Alza.cz . Smartphone je díky celokeramickému tělu vysoce odolný vůči poškrábání. Objektiv ... Keramické Xiaomi Mi Mix 2 SE jde do prodeje. Exkluzivitu získala AlzaMobilMania.czXiaomi Mi Mix 2 SE: Přijďte se podívat na keramický klenot do ...SMARTmania.czvšech 4 zpravodajských článků »

Nová prodejna Alza.cz nabídne výlet do budoucnosti - oTechnice.cz

oTechnice.cz Nová prodejna Alza.cz nabídne výlet do budoucnosti oTechnice.cz Alza.cz je už několikátým rokem největším e-shopem na českém trhu. Ačkoli svůj sortiment rozšířila daleko nad rámec elektroniky, na níž se původně specializovala, pořád se v jejích počinech drží duch futurismu a snaha objevovat nové moderní obchodní ...

Alza.cz rozšiřuje sklady, nově si pronajme velké haly u D8 - Médiář

Médiář Alza.cz rozšiřuje sklady, nově si pronajme velké haly u D8 Médiář Největší e-commerce prodejce v Česku, Alza.cz se od ledna 2018 chystá rozšířit své logistické zázemí. Kromě skladů v centrále v pražských Holešovicích využívá skladovací prostory developerské firmy P3, která vlastní a spravuje evropské průmyslové ...