Alza.cz

Alza.cz nabízí za poplatek seriál ČT Svět pod hlavou - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz nabízí za poplatek seriál ČT Svět pod hlavou MediaGuru Nový seriál Svět pod hlavou jako první v České republice po premiérovém uvedení na televizních obrazovkách míří na Alza Media. Kriminální případy lze sledovat od čtvrtka 23. března na Alza.cz . První díl je ke zhlédnutí za jednu korunu, zbývajících ... Seriál ČT Svět pod hlavou jen za peníze a přes AlzuMédiářNová strategie ČT? Svět pod hlavou zmizel z iVysílání a najdete jej ...Živě.czvšech 5 zpravodajských článků »

Alza.cz zahájila lifestylový kanál AlzaTube - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz zahájila lifestylový kanál AlzaTube MediaGuru Před nedávnem spustil online obchod Alza.cz svůj lifestylový YouTube kanál s názvem AlzaTube. "Jde o alternativu k velmi technickému Alzatechu, která by měla zábavnou a nenásilnou formou informovat, radit a i bavit," přibližuje jeho cíl marketingový ...

Alza.cz spustila kampaň "Rok nákupů zdarma" - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz spustila kampaň "Rok nákupů zdarma" MediaGuru Od 6. března komunikuje Alza.cz kampaní, jež staví na spotřebitelské soutěži o nákup na celý rok zdarma. Soutěž probíhá v České republice i na Slovensku až do konce března, v každé zemi vyhrává každý den vždy jeden výherce. alzacz. Již v prvních dnech ...a další »

Nejtenčí televizor na světě, který na zdi drží magnety, dorazil do Česka - iDNES.cz

iDNES.cz Nejtenčí televizor na světě, který na zdi drží magnety, dorazil do Česka iDNES.cz Nejtenčí televizor na světě, LG OLED65W7V, je už k vidění v Česku. Pomocí magnetické podložky jej můžete přiložit přímo na stěnu a tenoučký kabel schovat pod malbu. Čelní stěna televizoru je tak jen 4 mm od plochy stěny. Součástí balení je soundbar s ...a další »

Dát inzerát a čekat už nestačí. Nábor na sociálních sítích má být ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Dát inzerát a čekat už nestačí. Nábor na sociálních sítích má být ... Hospodářské noviny Například obchodník s elektronikou Alza.cz s oblibou využívá k náboru Facebook. "V první řadě využíváme náš firemní Facebook (We are Alza) a LinkedIn (Alza.cz ), kde sdílíme nejen posty pro jednotlivé pozice na míru, ale zveřejňujeme i obsah ... a další »

Rondo.cz: start-up se zaměřuje na zákazníky e-shopů - CIO Business World.cz

CIO Business World.cz Rondo.cz: start-up se zaměřuje na zákazníky e-shopů CIO Business World.cz Autor myšlenky Lukáš Vršecký, donedávna šéf B2B oddělení Alza.cz a dvojice investorů Jan Hřebabecký a Tomáš Kučera. Z pohledu spotřebitele je Rondo.cz nová zábavná on-line hra, kde může vyhrát zajímavé ceny třeba již v den samotného nákupu.

V anketě ShopRoku 2016 bodovaly Notino, Mall.cz či benefiční e ... - Týden.cz

Týden.cz V anketě ShopRoku 2016 bodovaly Notino, Mall.cz či benefiční e ... Týden.cz Internetový obchod zaměřující se především na parfémy tak na trůnu vystřídal loňského vítěze Alza.cz . Vzhledem k tomu, že Cena kvality se uděluje na základě všech přijatých recenzí a hodnocení za uplynulý rok, byl největší český e-shop v jisté ... E-shopů ubylo, ale kvůli EET ani jeden. Celkově se on-line ...Hospodářské novinyvšech 9 zpravodajských článků »

Na e-shopy dopadla evidence tržeb: Statisícové náklady a dlouhé ... - Blesk.cz

Blesk.cz Na e-shopy dopadla evidence tržeb: Statisícové náklady a dlouhé ... Blesk.cz Největší český internetový obchod Alza.cz si vzhledem k šíři používaných platebních metod a všech jejich kombinací vyvíjel vlastní řešení EET. Jeho vývoj podle senior business analytika Alza.cz Martina Tetíka trval mnoho desítek hodin. Výši nákladů ... a další »