Alza.cz

Alza.cz zopakuje letos akci Letní Vánoce - MediaGuru

MediaGuru Alza.cz zopakuje letos akci Letní Vánoce MediaGuru Společnost Alza.cz spustí koncem května kampaň Letní Vánoce, promující soutěž, v níž může nakupující získat věcnou cenu, voucher na slevu, nebo členství v Alza Premium. Zákazník, který v průběhu kampaně nakoupí nad 1 000 Kč/40 EUR vč. DPH, získá ...

Solná jeskyně nebo lezecká stěna. Tento komfort mají v práci ... - Podnikatel.cz

Podnikatel.cz Solná jeskyně nebo lezecká stěna. Tento komfort mají v práci ... Podnikatel.cz Centrála společnosti Alza.cz sídlí v budově s názvem Hall Park na Praze 7. Prostory, v nichž najdete zaměstnance, se rozléhá na ploše velké 4000 m2. Kromě netradičních a komfortních zón si mohou zaměstnanci Alza.cz dopřát i občerstvení. Denně se v ...

Alza bude mít větší konkurenci. Datart se spojí s majitelem prodejen ... - Zet.cz

Zet.cz Alza bude mít větší konkurenci. Datart se spojí s majitelem prodejen ... Zet.cz Obchodní řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Vznikající strukturu kapitálově posílí fond Genesis Private Equity Fund III, který získá významný ...

Marek Premus: Nový personální ředitel v Alza.cz - Objevit

Objevit Marek Premus: Nový personální ředitel v Alza.cz Objevit Jeden z největších prodejců elektroniky v ČR, Alza.cz , chystá změny ve vedení. Na pozici personálního ředitele od začátku června nastupuje Marek Premus. Vystřídá tak Ivetu Volfovou, která přechází do společnosti B. Braun.Marek Premus vede personální oddělení v AlzeChannelWorld.czZ Alzy odchází personální ředitelka Volfová. Na její místo nastoupí ...MS v Hokejivšech 5 zpravodajských článků »

Alza.cz zlevní nový Samsung až o 1 500 Kč, stačí přinést vysloužilý ... - Svět mobilně

MobilMania.cz Alza.cz zlevní nový Samsung až o 1 500 Kč, stačí přinést vysloužilý ... Svět mobilně Nedávno spuštěná akce českého internetového obchodu Alza.cz , která bude trvat celý měsíc červen, se snaží motivovat zákazníky k ekologické recyklaci elektroodpadu, která bývá často opomíjena, přesto může být pro životní prostředí často cennější než ...Alza pomáhá recyklovat. Za odevzdaný starý mobil získáte slevu na ...MobilMania.czvšech 2 zpravodajských článků »

Příliv teplého vzduchu vrcholí, v obchodech jdou na dračku ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Příliv teplého vzduchu vrcholí, v obchodech jdou na dračku ... iRozhlas.cz Evropu zasáhla vlna veder. Teploty ve čtvrtek vystoupají až k 35 stupňům Celsia. Obchodníkům rychle mizí ze skladů klimatizace, větráky nebo třeba sportovní ...a další »

Češi na elektromobily nemají. Jiní Evropané dostávají dotace - Deník Metro

Deník Metro Češi na elektromobily nemají. Jiní Evropané dostávají dotace Deník Metro Poslední, co podle něj odrazuje zákazníky, je malá nabídka vozů a jejich dostupnost. To chce změnit internetový obchod Alza.cz , který od včerejška nabízí elektromobily Tesla S a Tesla X. "Prodej elektromobilů jsme zavedli na základě požadavků zákazníků.

Alza.cz spustila prodej elektromobilů Tesla : Marketing journal - Marketing Journal

Marketing Journal Alza.cz spustila prodej elektromobilů Tesla : Marketing journal Marketing Journal Na e-shopech se rozhodně neprodává jen levné zboží. Dokazuje to i dnešní novina na Alza.cz, kde dnes začali prodávat prémiové elektromobily Tesla S a ...Alza.cz začala prodávat elektromobily TeslaLetem světem ApplemChceme nastartovat trh s elektromobily v Česku, říká Alza.cz fDrive.czAlza.cz spouští prodej vozů Tesla, zákazníkům je dodá za denAutoweb.czF1news.cz -denik.cz -MS v Hokejivšech 19 zpravodajských článků »