Alza.cz

Černoch za korunu od Alzy i černý kořen od Rohlíku. Lidl podporují ... - Objevit

Objevit Černoch za korunu od Alzy i černý kořen od Rohlíku. Lidl podporují ... Objevit Obchodní řetězec Lidl v aktuálním letáku propaguje pánskou módu na černošském modelu, což na sociálních sítích vyvolalo ostrou diskuzi. O tom jsme vás informovali už včera. Zatímco někteří obchodníka odsuzují, jiní ho zase podporují. Dokonce na ...

Noční směny i stovky brigádníků, aneb jak e-shopy bojují s Vánocemi - Živě.cz

Noční směny i stovky brigádníků, aneb jak e-shopy bojují s Vánocemi Živě.cz Kučera z Alzy poznamenal, že příprava na kampaň odpovídá významu sezóny pro každého on-line prodejce. "Naše kampaň trvá od poloviny října do Štědrého dne," dodal. Reklamní slogan Alzy zní "všechny dárky vyřešíte na Alza.cz ". Oproti tomu Mall zahájil ...a další »

Alza a Mall nafukují slevy. ČOI trestá jiné případy, triky s původní ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Alza a Mall nafukují slevy. ČOI trestá jiné případy, triky s původní ... Aktuálně.cz Největší tuzemský e-shop Alza.cz láká na 76% slevu dámského parfému Calvin Klein - zlevnil jej z 2450 korun na 599 korun. Podle srovnávače cen Heureka.cz ale ostatní internetoví prodejci loni stejný parfém prodávali v průměru za 800 korun a v ...Nafouknuté slevy se netrestají. Většinu podnětů obchodní inspekce ...Hospodářské novinyvšech 2 zpravodajských článků »

Nejvíc reklamy v roce 2016 nakoupily P&G, Alza.cz a Lidl. Unilever ... - Týden.cz

Týden.cz Nejvíc reklamy v roce 2016 nakoupily P&G, Alza.cz a Lidl. Unilever ... Týden.cz Televizní reklama dosahovala v roce 2016 rekordních hodnot. Dařilo se i ostatním mediatypům. Vyplývá to z monitoringu Ad Intel společnosti Nielsen ...Nejvíc loni za reklamu utratili Procter & Gamble, Alza a Lidl ...MaM.czvšech 4 zpravodajských článků »

Alza přitvrdila, láká na slevu 200 procent. Je to v pořádku, říká úřad - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Alza přitvrdila, láká na slevu 200 procent. Je to v pořádku, říká úřad Aktuálně.cz "Nakupte na Alza.cz za libovolnou částku a zaregistrujte se do soutěže! Každý den vylosujeme několik výherců, kteří nejenže za nákup nic nezaplatí, ale ještě dostanou jednou tolik od nás. Když nakoupíte například v hodnotě 5499 Kč a vyhrajete ...

E-shop Alza.cz o svátcích otevřel v rozporu se zákonem, tvrdí inspekce - iDNES.cz

iDNES.cz E-shop Alza.cz o svátcích otevřel v rozporu se zákonem, tvrdí inspekce iDNES.cz Největší tuzemský e-shop Alza.cz porušil podle České obchodní inspekce (ČOI) zákon, když o druhém vánočním svátku otevřel kamennou provozovnu v Praze. Z 349 kontrol obchodů to bylo jediné porušení zákazu prodeje. S e-shopem bude zahájeno ...Největší český e-shop Alza.cz otevřel 26. prosince prodejnu. Porušil ...Český rozhlasAlza.cz porušila zákon o otevírací době během svátků, tvrdí ...Novinky.czInternetový obchod Alza.cz otevřel io Vánocích, čímž porušil zákazObjevitHospodářské noviny -Seznam Zprávy -Podnikatel.czvšech 17 zpravodajských článků »

Zákazníci Alza.cz překonali nákupní rekord - Objevit

Objevit Zákazníci Alza.cz překonali nákupní rekord Objevit V pondělí 19. prosince 2016 padl v Alza.cz další nákupní rekord, kdy zákazníci během jediného dne nakoupili zboží za více než 200 milionů korun. "Včerejšek nás překvapil. Padl další denní rekord. Zákazníci nakoupili poprvé v naší historii během ... Na dárek z e-shopu je ještě čas. Balík pro příbuzné ale dejte na ...Aktuálně.czvšech 2 zpravodajských článků »

Ani 200, ani 80. Průměrná výše lednových slev je 19 % : Marketing ... - Marketing Journal

Marketing Journal Ani 200, ani 80. Průměrná výše lednových slev je 19 % : Marketing ... Marketing Journal Ani po vánočním shonu a nákupním šílenství si obchodníci příliš neodpočinou. Prakticky vzápětí totiž startuje druhá prodejně nejsilnější sezóna v roce ...a další »