Alza.cz

Podvodníci nakupovali přes účty zákazníků Alza.cz, firma ... - Lupa.cz

Lupa.cz Podvodníci nakupovali přes účty zákazníků Alza.cz , firma ... Lupa.cz K účtům několika zákazníků Alza.cz se dostali podvodníci, kteří na nich nakoupili zboží a pak si je i vyzvedli. Zneužili přitom přihlašovací údaje, které oběti patrně používaly na více službách a mohly tak uniknout při některém z dřívějších úniků. O ... Kyberzločinci získali přístup k uživatelským účtům Alza.cz pctuningPodvodníci zneužili účty zákazníků AlzyNovinky.czZloději okradli zákazníky Alzy! Získali přístupové údaje do účtůtn.czvšech 4 zpravodajských článků »

Mall.cz vstupuje do doby kamenné. Otevírá první pobočku - iDNES.cz

iDNES.cz Mall.cz vstupuje do doby kamenné. Otevírá první pobočku iDNES.cz Mall.cz se chystá do začátku vánoční sezony 2018 zmodernizovat i zbývajících sedmnáct výdejních míst v Česku.Týkat se to bude i pobočkové sítě CZC.cz a Uloženka.cz. Do konce roku vzniknou sdílená výdejní místa pro e-shopy ve skupině Mall Group včetně ... a další »

Social Index 2017: Z e-shopů, automobilek a celebrit je na internetu ... - Tyinternety.cz

Tyinternety.cz Social Index 2017: Z e-shopů, automobilek a celebrit je na internetu ... Tyinternety.cz Společnost SentiOne, poskytující nástroj na online monitoring sociálních médií a internetu uskutečnila studii s názvem Social Index, hodnotící úspěšnost značek na internetu. Nejvíce se diskutovalo o autech a Alze. Social Index je jednotný indikátor ... Social Index 2017: Bodovaly Alza, Škoda či Karel GottMediaGuruvšech 2 zpravodajských článků »

Sony nyní přidává hodnotné dárky ik loňským Xperiím - Mobilizujeme.cz

Mobilizujeme.cz Sony nyní přidává hodnotné dárky ik loňským Xperiím Mobilizujeme.cz Zmíněné akce platí při nákupu u prodejců: Alza.cz a.s. (alza.cz ), CZC.cz s.r.o. (czc.cz), Electro World s.r.o., (electroworld.cz), ELVIA-PRO spol. s.r.o. (elviapro.cz), Euronics ČR, a.s. (euronics.cz), Internet Mall, a.s. (mall.cz), Mironet.cz a.s ... K Xperiím XZ2 získáte sluchátka za 10 000 Kč. Zkrátka nepřijdete ...SMARTmania.czTradice pokračuje. Drahá bezdrátová sluchátka k Xperiím XZ2 a XZ2 ...mobilenet.czvšech 10 zpravodajských článků »

Alza.cz spustila pilotní provoz Zkušebky, chce podpořit prodej ... - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Alza.cz spustila pilotní provoz Zkušebky, chce podpořit prodej ... ChannelWorld.cz Společnost Alza.cz spustila pilotní provoz nové služby s názvem Zkušebka. Zákazníci díky ní získají možnost vyzkoušet si vybrané výrobky ze segmentu velkých spotřebičů - sušičky, pračky se sušičkami a myčky - na dva měsíce zcela zdarma. Alza uvádí, že ... Alza.cz pilotuje novou službu ZkušebkaMarketing Journalvšech 4 zpravodajských článků »

Mimozemšťan Alza měl potíže. V e-shopu nefungovalo dokončení ... - iDNES.cz

iDNES.cz Mimozemšťan Alza měl potíže. V e-shopu nefungovalo dokončení ... iDNES.cz Někteří zákazníci internetového obchodu Alza.cz mohli od včerejšího večera do dnešního poledne nakupovat jenom virtuálně. Zboží si směli vybrat, e-shop jim však nedovolil, aby za svůj nákup zaplatili. Internetový obchod s elektronikou Alza.cz ...

Honor View 10 překvapí na českém trhu. Vlajková loď za pěknou cenu - Svět mobilně

Svět mobilně Honor View 10 překvapí na českém trhu. Vlajková loď za pěknou cenu Svět mobilně Zájemci o špičkový Honor View 10 (v Číně nabízený jako Honor V10) nebudou muset novinku objednávat ze zahraničí. České zastoupení této značky totiž oznámilo, že právě dnes tento smartphone vstupuje do předprodeje u prodejců CZC.cz, Mall.cz, Alza.cz ... a další »

Alza.cz bude exkluzivně prodávat elektrické prase: skútr Čezeta 506 ... - Marketing Journal

Marketing Journal Alza.cz bude exkluzivně prodávat elektrické prase: skútr Čezeta 506 ... Marketing Journal Alza.cz nadále šlape do elektromobility. Po vozech Tesla, BMW i3, Aixam či motorkách ZERO přichází v novém roce s další lahůdkou. Ode dneška nabízí retro elektrický skútr Čezeta 506. Zdroj: Cezeta.com. Alza.cz zahajuje dnešním dnem prodej legendární ... Tesla Semi rozšíří flotilu Alzy. E-shop si objednal hned čtyři kusy ...fDrive.czAlza začíná prodávat legendární prase, elektrický skútr Čezeta 506Tyinternety.czPříští týden v Lidlu bude retro, přijedete na Čezetě z Alzy ...Týden.czvšech 9 zpravodajských článků »