Santé

Velikonoce v Evropě: 6 tipů na města, která musíte navštívit! - Blesk.cz

Blesk.cz Velikonoce v Evropě: 6 tipů na města, která musíte navštívit! Blesk.cz Oslava příchodu jara, rozloučení se zimou a konečně teplo a sluníčko. Tak si většina z nás představuje Velikonoce, jenže letos připadají už na poslední březnový víkend a tak bude potřeba za sluníčkem trochu popojet. Nabízí se Řím, Neapol, Barcelona ...

Sestřenice, či dvojčata? Sestry porodily jen 13 minut po sobě - Blesk.cz

Blesk.cz Sestřenice, či dvojčata? Sestry porodily jen 13 minut po sobě Blesk.cz Sestry Jo-Anne (22) a Rebecca (25) Hurtovy z britského Sheffieldu jsou zkrátka nerozlučné. Nejenže obě ve stejnou dobu zjistily, že otěhotněly, ale dokonce se o devět měsíců později sešly i ve stejné porodnici ve stejný den. Jejich dcerky se narodily ...a další »

Norové plodí děti s příbuznými, proto potřebují odebírat děti ... - Blesk.cz

Blesk.cz Norové plodí děti s příbuznými, proto potřebují odebírat děti ... Blesk.cz Pořad soukromé litevské televize obvinil norské úřady z toho, že odebírají děti cizincům a dávají je do pěstounské péče norským rodičům, aby bojovaly s "největším příbuzenským křížením na světě". O talkshow dnes informoval internetový deník The Local, ...a další »

Vánoce mocných: Obamova žena vytáhla staré školní foto, Hollande ... - Blesk.cz

Blesk.cz Vánoce mocných: Obamova žena vytáhla staré školní foto, Hollande ... Blesk.cz ... práce - vydal se navštívit vojáky na základně Marine Corps a děkoval jim za službu vlasti. To Michelle si na Štědrý den telefonovala s dětmi z celé země - jako dobrovolník v rámci programu Norad, kdy malí Američané volají se vzkazy pro Santu Clause.a další »

Ředitelem Media Clubu bude Ladislav Dianiška - Blesk.cz

Blesk.cz Ředitelem Media Clubu bude Ladislav Dianiška Blesk.cz Do TV Prima přichází ze soukromé zdravotnické sítě Santé a TeamPrevent, kde působil jako ředitel úseku strategie obchodu a marketingu. Obdobnou pozici dříve zastával ve firmě Kostelecké uzeniny ze skupiny Agrofert, jako obchodní ředitel působil ve ...a další »

To není Santa Claus: Zhrzená žena uvízla při vloupání v komíně ... - Blesk.cz

Blesk.cz To není Santa Claus: Zhrzená žena uvízla při vloupání v komíně ... Blesk.cz Po šesti schůzkách jí oznámil, že je konec. To ale Američanka neunesla a pomatená si usmyslela, že ho o své lásce přesvědčí z očí do očí. Aby se dostala do jeho domu, vylezla na střechu a chtěla se dovnitř spustit komínem ve stylu Santy Clause. Jenže v ...

Bojový pes vykousl čtyřleté dívce kus rtu. Zachránil ji pohotový voják - iDNES.cz

iDNES.cz Bojový pes vykousl čtyřleté dívce kus rtu. Zachránil ji pohotový voják iDNES.cz Rotný Šanta absolvoval několik zdravotnických kurzů na fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové, a to včetně speciálního kurzu Combat Life Saver. U 151. ženijního praporu zastával v minulosti především zdravotnické pozice.

Boj o první nákup! Jak probíhalo otevření obchodního centra ... - Blesk.cz

Blesk.cz Boj o první nákup! Jak probíhalo otevření obchodního centra ... Blesk.cz Ostré lokty a podlézání zábran. Tak vypadalo včerejší otevření obchodního centra Florentinum. Svedl se tam boj o to, kdo nakoupí nejvíc zlevněného zboží. Stovky návštěvníků, především seniory, sem nalákali na zajímavé slevy - jahody za 14,90 Kč ...