Salamander obuv

Můj styl je, že nemám styl, říká herečka Michaela Maurerová - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Můj styl je, že nemám styl, říká herečka Michaela Maurerová Aktuálně.cz Hlavně si potrpím na boty, takže karma asi zařídila, že mohu spolupracovat právě se sítí prodejen obuvi , které jsou takové moje malé chrámy. Kolik párů mám doma, raději říkat nebudu, protože když jsem to nedávno počítala, musela jsem se trochu stydět.

Obří outletové centrum u Prahy otevírá. Známe všechny značky ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Obří outletové centrum u Prahy otevírá. Známe všechny značky ... Aktuálně.cz Některé z módních značek mají na českém trhu premiéru - například italské Gattinoni Roma, Marina Militare a Massimo Rebecchi či španělská značka obuvi Hispanitas. Naopak jiné značky jako třeba Adidas, Blažek, Karl Lagerfeld, Lacoste či Nike lidé najdou ...Jaké značky nabízí Prague The Style Outlets: třeba první outlet ...Médiářvšech 14 zpravodajských článků »

Míša Maurerová alias Digi z Ulice rozdávala boty! Kdo je dostal? - tn.cz

tn.cz Míša Maurerová alias Digi z Ulice rozdávala boty! Kdo je dostal? tn.cz 6. 2018. Láska má mnoho podob, od té rodičovské přes partnerskou, až třeba po lásku k botám. Tou je známá ambasadorka sítě obchodů s obuví Michaela Maurerová, kterou zajímalo, jestli mezi svými sledujícími na Instagramu najde další spiklence... 4 fotky.

Jaké boty milují celebrity? S podpatkem, nebo bez? - Móda (tisková zpráva) (Blog)

Móda (tisková zpráva) (Blog) Jaké boty milují celebrity? S podpatkem, nebo bez? Móda (tisková zpráva) (Blog) "Já mám lodičky jako pracovní obuv . Teď už v nich chodím podstatně méně, protože běhám kolem syna, ale když jsem se aktivněji věnovala modelingu, chodila jsem v nich celé dny. Dodnes je v mém botníku převaha podpatků. Už mám svoje ověřené značky ...

Co odvážného pro podzimní kolekci připravili v Salamandru - Móda.cz (tisková zpráva) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Blog) Co odvážného pro podzimní kolekci připravili v Salamandru Móda.cz (tisková zpráva) (Blog) Redakce magazínu Moda.cz hledala inspiraci pro naše čtenáře na tento podzim a proto přijala pozvání prodejce značkové obuvi . Podzimní trendy pro letošní podzimní kolekci Salamandru velí ... "Kotníková obuv je zcela jednoznačně 'must have' pro ...

Michaela Maurerová: Jaké jsou mé neřesti? ROZHOVOR - tn.cz

tn.cz Michaela Maurerová: Jaké jsou mé neřesti? ROZHOVOR tn.cz Nejnovější výzva, se kterou si Míša hravě poradila, je role ambasadorky sítě prodejen s obuví Salamander . Co na tuto roli říká samotná Michaela, jsme se zeptali v krátkém rozhovoru. Míšo, jste taková multifunkční žena. Jak to všechno zvládáte? Existují ... a další »

Modelka Romana Pavelková prozradila recept na šťastné ... - tn.cz

tn.cz Modelka Romana Pavelková prozradila recept na šťastné ... tn.cz Zrzavá modelka a podnikatelka Romana Pavelková (33) se objevila na otevíračce obchodu s kvalitní obuví v nově otevřeném obchodnímu centru Chodov. Ujala se i role moderátorky a prodejnu zde spolu s dalšími celebritami, včetně Inny Puhajkové, Adély ...

Salamander v nové sezóně nabízí více tenisek, nosí je i Míša ... - Týden.cz

Týden.cz Salamander v nové sezóně nabízí více tenisek, nosí je i Míša ... Týden.cz Do sortimentu řetězce Salamander přibyly nové značky. V prodejnách je nyní dostupná obuv švédského výrobce Vagabond, americké sportovní značky New Balance, italského producenta Brunate a kalifornské firmy Ugg vyrábějící boty z ovčí kůže.