Mixer obuv

Hlaváčkův vynález týkající se dětské obuvi získal v USA patent - Týden.cz

Týden.cz Hlaváčkův vynález týkající se dětské obuvi získal v USA patent Týden.cz Vynález obuvnického odborníka Petra Hlaváčka, který působil na zlínské Univerzitě Tomáše Bati (UTB) a před třemi lety náhle zemřel, získal loni patent v USA. Hlaváčkův systém dokáže určit dobu bezpečného nošení nově pořízené dětské obuvi , aby nebyly ...a další »

Český trh se čistí, prodejce obuvi Mixer zkrachoval - E15.cz

E15.cz Český trh se čistí, prodejce obuvi Mixer zkrachoval E15.cz Na českém trhu s obuví přituhuje a slabší kusy začínají odpadávat. Nejnovějším případem je krach původem slovenské obuvnické sítě Mixer , která měla prodejny v devíti předních obchodních centrech v Česku typu pražského Palladia, Nového Smíchova, ...a další »

Raonič: Boty si měním i dvakrát za zápas. Kvůli stabilitě - Týden.cz

Týden.cz Raonič: Boty si měním i dvakrát za zápas. Kvůli stabilitě Týden.cz Tenisté běžně střídají při výměně míčů v utkání raketu, ale Kanaďan Milos Raonic si ve Wimbledonu přezouvá i boty. Loňský finalista si vezme novou speciální obuv na trávu i dvakrát za zápas, aby neklouzal. "Na podrážkách bot na trávu jsou drobné ... a další »

Žena na Bílé Opavě spadla ze srázu, měla nevyhovující obuv - Týden.cz

Týden.cz Žena na Bílé Opavě spadla ze srázu, měla nevyhovující obuv Týden.cz Ze zledovatělého srázu v těžko přístupném terénu údolí Bílé Opavy v Jeseníkách se v neděli zřítila osmadvacetiletá žena. Při pádu si zlomila ruku a zřejmě poranila i páteř. Horští záchranáři ji z místa vyprošťovali za pomoci vrtulníku záchranné služby.a další »

Z trendů plavek se neuchytily rukávy ani svatební styl - Týden.cz

Týden.cz Z trendů plavek se neuchytily rukávy ani svatební styl Týden.cz Z trendů plavek prezentovaných loni pro letošní a příští rok se neuchytily jednodílné plavky s rukávy, střapce, úbor více zakrývající tělo, ale ani plavky v bílém svatebním stylu. Na veletrzích módy Styl a Kabo v Brně to řekl odborník na plavky a ... a další »

Časté otázky: tyčové mixéry - Časopis dTest

Časopis dTest Časté otázky: tyčové mixéry Časopis dTest Martin Hron, Praha: Nejčastější závady jsou stržené unašeče mixéru (převod mezi motorem a nástavcem, pozn. red.), poškozené nože nebo spálený motor. Většina závad je způsobena přetížením spotřebiče, případně nedodržením návodu k užívání.

Výrobce pracích prostředků Henkel loni zvýšil tržby - Týden.cz

Výrobce pracích prostředků Henkel loni zvýšil tržby Týden.cz Výrobce pracích prostředků, kosmetiky a potřeb pro domácnost Henkel loni v Česku meziročně zvýšil tržby za prodej zboží, výrobků a služeb o 1,7 procenta na 7,14 miliardy korun. Firmě vzrostl i čistý zisk, a to o více než 60 procent na 596 milionů korun.

Cestovní kanceláře očekávají rekordní tržby - Týden.cz

Týden.cz Cestovní kanceláře očekávají rekordní tržby Týden.cz Tržby cestovních kanceláří a agentur letos mohou stoupnout na nový rekord. Vyplývá to z Indexu očekávání firem ČSOB. Dosavadní maximum je z roku 2008 a činí 51,5 miliardy korun. Banka to uvedla v tiskové zprávě. Podle Asociace českých cestovních ...a další »