Mixer obuv

Schwarz z ANO svolává "Šlachtův" výbor. "Udělal to za zády," zní z ... - Blesk.cz

Blesk.cz Schwarz z ANO svolává "Šlachtův" výbor. "Udělal to za zády," zní z ... Blesk.cz Sněmovní výbor pro bezpečnost se kvůli situaci v policii sejde ve čtvrtek. Svolal ho místopředseda výboru Bronislav Schwarz (ANO), uvedla Česká televize. Schwarz řekl, že výbor svolal na žádost poslanců a informoval o tom jeho předsedu Romana Váňu ...a další »

Zoufalé pátrání po chlapci odkrylo mrtvolu v pražském kině: Dítě ... - Blesk.cz

Blesk.cz Zoufalé pátrání po chlapci odkrylo mrtvolu v pražském kině: Dítě ... Blesk.cz Je tomu přesně 50 let, co byl zatčen Jaroslav Papež. Odsouzený pedofil si dopřál před nástupem do vězení jedno poslední potěšení, které ovšem skončilo krvavou vraždou jedenáctiletého chlapce. Rodina a veřejná bezpečnost po něm pátrali několik dní, než ...

Policejní bouře den po dni: Chovanec, Babiš a Šlachta mají horký ... - Blesk.cz

Blesk.cz Policejní bouře den po dni: Chovanec, Babiš a Šlachta mají horký ... Blesk.cz Situace kolem chystané reorganizace policejních útvarů způsobila koaliční krizi. Zástupci ANO mluví o rezignaci, a dokonce konci vlády. S plánem policejního prezidenta Tomáše Tuhého na vytvoření Národní centrály boje proti organizovanému zločinu ...a další »

Pro Nečasovou i generály chce žalobce přes tři roky natvrdo. Verdikt ... - Blesk.cz

Pro Nečasovou i generály chce žalobce přes tři roky natvrdo. Verdikt ... Blesk.cz Státní zástupce navrhl ve čtvrtek pro Janu Nečasovou (dříve Nagyovou) opět 3,5 roku vězení za zneužití Vojenského zpravodajství. Obdobné tresty požaduje i pro trojici obžalovaných zpravodajců, tedy generály Milana Kovandu a Ondreje Páleníka i Jana ...a další »

Recenze: Kuchařka představuje raw jako speciální dietu pro zdraví ... - Blesk.cz

Blesk.cz Recenze: Kuchařka představuje raw jako speciální dietu pro zdraví ... Blesk.cz Vitariáni tak doma nemají troubu nebo sporák, ale sušičku, mixér či odšťavňovač. S tím si při přípravě receptů z knihy vystačíte i vy. Kniha Raw pro zdraví a krásu od Jitky Adamové v prvé řadě popíše, co se za pojmem syrové stravy vlastně ve ... a další »

Český trh se čistí, prodejce obuvi Mixer zkrachoval - E15.cz

E15.cz Český trh se čistí, prodejce obuvi Mixer zkrachoval E15.cz Na českém trhu s obuví přituhuje a slabší kusy začínají odpadávat. Nejnovějším případem je krach původem slovenské obuvnické sítě Mixer , která měla prodejny v devíti předních obchodních centrech v Česku typu pražského Palladia, Nového Smíchova, ...a další »

Pohybové aktivity vhodné na hubnutí doporučila Kateřina Cajthamlová - Český rozhlas

Pohybové aktivity vhodné na hubnutí doporučila Kateřina Cajthamlová Český rozhlas Pohyb, tedy spíše jeho nedostatek, stojí za rozmachem civilizační choroby zvané obezita. Člověk je plně adaptován na normální fyzickou aktivitu, které si oproti předkům dopřává méně. Pohybovat by se měl každý, kdo chce dobře žít a chce zhubnout.a další »

13 300 věcí, které někdo v Praze ztratil: Urna, příčesek, talár i slivovice - Blesk.cz

13 300 věcí, které někdo v Praze ztratil: Urna, příčesek, talár i slivovice Blesk.cz Obyvatelé a návštěvníci Prahy ztrácejí své osobní věci jako na běžícím páse. Zapomínání předmětů na veřejnosti je přitom v našem hlavním městě na vzestupu. V metropoli existuje hlavní sklad, kam se "ztráty a nálezy" umisťují. Navzdory tomu, že ... a další »