CCC obuv

Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... Hospodářské noviny Trh je hodně konkurenční," poukázal Dohnal na spoustu nákupních center, kde se snaží otevírat prodejny největší konkurenti, jako jsou Humanic, Deichmann či CCC Obuv . "Konkurencí jsou i řetězce se sportovním zbožím," doplnil Dohnal. Akciová společnost ...a další »

Trendy "farmářky" aneb Z těchto bot vás nohy bolet nebudou! - prozeny.cz

prozeny.cz Trendy "farmářky" aneb Z těchto bot vás nohy bolet nebudou! prozeny.cz Foto: archiv firemNa foto (zleva): Červené boty z broušené kůže, Timberland (prodává e-shop Eobuv), 2510 Kč. Červené boty s tlumeným leskem, Carinii (prodává e-shop Answear), 1999 Kč. Na foto (zleva): Růžové boty s šedivou podrážkou, CCC , 899 Kč ...

Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... iDNES.cz "Mezi potvrzené nájemce patří například značky H&M, New Yorker, Gate a Orsay či obuv CCC . Dále tu bude obchod Intersportu, Knihkupectví Kanzelsberger, hračkářství Pompo. Čajoví a kávoví labužníci uvítají prodejnu Oxalis, nabídku vín a vybraných ...a další »

Prodejní asistent/ka - Peníze.cz

Prodejní asistent/ka Peníze.cz PRODAVAČ(KA) V CCC POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM VYBRAT SI VYSNĚNÉ BOTY NEBO KABELKU. PTÁ SE, RADÍ, NABÍZÍ A TO VŠE DĚLÁ S ÚSMĚVEM A VSTŘÍCNOSTI TAK, ABY SE ZÁKAZNÍCI UJISTILI, ŽE NÁKUP V CCC JE TA SPRÁVNÁ VOLBA.

V Jablonci finišují práce na novém obchodním domě Central - Archiweb.cz

Archiweb.cz V Jablonci finišují práce na novém obchodním domě Central Archiweb.cz V obchodním centru nebudou podle něj chybět známé módní značky jako H&M, New Yorker, Gate a Orsay nebo obuv CCC . Své prodejny tam otevřou i Intersport, Knihkupectví Kanzelsberger nebo hračkářství Pompo. Chybět nebude lékárna, drogerie, dětský ...Central otevře na přelomu března a dubnaJablonecký deníkvšech 2 zpravodajských článků »

Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Jelikož prodejny CCC nepatří zrovna k těm, kde bychom si kupovali boty , nepřišli jsme na jejich inovativní (pro vzrůst prodeje a podporu marketingu výbornou) taktiku hned na začátku, ale až s odstupem pár měsíců, kdy jsme si nějaké boty pořídili. Pokud ...

PR obuvi CCC vyhrála MC Consultant - Médiář

Médiář PR obuvi CCC vyhrála MC Consultant Médiář Tendr byl vyhlášen loni na podzim. MC Consultant nahradí agenturu Aspen PR, která se o komunikaci obuvi CCC starala šest let. Pilotním projektem, který nový PR partner pro značku zajistí, bude otevření nové prodejny CCC v pražském obchodním centru ...Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC ConsultantMaM.czvšech 2 zpravodajských článků »

Jak se starat o obuv v zimě - Novinky.cz

Novinky.cz Jak se starat o obuv v zimě Novinky.cz Impregnace zajistí, že bude materiál odolnější vůči skvrnám a přilnavosti špíny, a také ochrání barvy před vyblednutím," říká Veronika Sajdoková z CCC . Kdy a jak impregnovat? První ošetření impregnačním sprejem byste měli provést hned, jak si boty  ...