CCC obuv

Řetězec s obuví CCC otevírá další obchody, chce být jedničkou na ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Řetězec s obuví CCC otevírá další obchody, chce být jedničkou na ... Aktuálně.cz Praha - Tržby prodejen s obuví CCC v Česku loni stouply téměř o pětinu meziročně na 1,58 miliardy korun. Letos chce značka překonat dvě miliardy. Společnost plánuje dál pokračovat v expanzi, od začátku roku již otevřena pět nových prodejen.a další »

Spotřebitelé mohou vyvinout tlak na výrobce obuvi - Haló Noviny

Haló Noviny Spotřebitelé mohou vyvinout tlak na výrobce obuvi Haló Noviny Petice je adresována známým obuvnickým značkám, včetně značek Deichmann, Camper, Prada, Birkenstock, CCC či Leder&Schuh. Signatáři petice svým podpisem vyzývají uvedené značky, aby zveřejnily jména a adresy všech svých dodavatelů.

Baťa chce povzbudit byznys: vsadí na sportovní boty a lepší marketing - iDNES.cz

iDNES.cz Baťa chce povzbudit byznys: vsadí na sportovní boty a lepší marketing iDNES.cz Sestupný trend začal po roce 2007, kdy Baťa v Česku dosáhl rekordního obratu ve výši téměř tří miliard korun. Zisk tehdy dosáhl 66 milionů. Ztrátová v tuzemsku začala být společnost v roce 2013. Největšími konkurenty jsou CCC , Humanic a Reno.

Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Bohužel to není případ jen CCC . Baleríny od značek Clara Barson, Jenny Fairy i jiných se pohybují okolo 400-600 Kč. Sandálky se od stejných značek daly v létě ve výprodeji sehnat i lehce nad dvě stovky. Boty na zimu se potom logicky šplhají klidně k ...

PR obuvi CCC vyhrála MC Consultant - Médiář

Médiář PR obuvi CCC vyhrála MC Consultant Médiář Tendr byl vyhlášen loni na podzim. MC Consultant nahradí agenturu Aspen PR, která se o komunikaci obuvi CCC starala šest let. Pilotním projektem, který nový PR partner pro značku zajistí, bude otevření nové prodejny CCC v pražském obchodním centru ...Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC ConsultantMaM.czvšech 2 zpravodajských článků »

Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... Hospodářské noviny Trh je hodně konkurenční," poukázal Dohnal na spoustu nákupních center, kde se snaží otevírat prodejny největší konkurenti, jako jsou Humanic, Deichmann či CCC Obuv . "Konkurencí jsou i řetězce se sportovním zbožím," doplnil Dohnal. Akciová společnost ...a další »

Jak se starat o obuv v zimě - Novinky.cz

Novinky.cz Jak se starat o obuv v zimě Novinky.cz Impregnace zajistí, že bude materiál odolnější vůči skvrnám a přilnavosti špíny, a také ochrání barvy před vyblednutím," říká Veronika Sajdoková z CCC . Kdy a jak impregnovat? První ošetření impregnačním sprejem byste měli provést hned, jak si boty  ...

Co přináší dámská podzimní kolekce obuvi CCC pro rok 2015? - Móda.cz

Móda.cz Co přináší dámská podzimní kolekce obuvi CCC pro rok 2015? Móda.cz Ten se ostatně prolíná celou kolekcí jak značky Lasocki, tak i kolekcí Jenny Fairy a Clara Barson - tudíž hlavními značkami, které CCC ve svých prodejnách zastupuje. Oxfordky v černé se pochopitelně hodí ke všemu, nejlépe doplní kalhotové kostýmky a ...