CCC obuv

Řetězec s obuví CCC otevírá další obchody, chce být jedničkou na ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Řetězec s obuví CCC otevírá další obchody, chce být jedničkou na ... Aktuálně.cz Praha - Tržby prodejen s obuví CCC v Česku loni stouply téměř o pětinu meziročně na 1,58 miliardy korun. Letos chce značka překonat dvě miliardy. Společnost plánuje dál pokračovat v expanzi, od začátku roku již otevřena pět nových prodejen.a další »

Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC Consultant - MaM.cz

MaM.cz Obuvnickou značku CCC vyhrála agentura MC Consultant MaM.cz Obchody s obuví CCC uzavřely tendr na PR agenturu. Počínaje dneškem se o jejich propagaci bude starat firma MC Consultant. Firma Jany Holoubkové tak po šesti letech nahradí dosavadní agenturu Aspen PR. Výběrové řízení běželo od podzimu do Vánoc ...PR obuvi CCC vyhrála MC ConsultantMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ) Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Bohužel to není případ jen CCC . Baleríny od značek Clara Barson, Jenny Fairy i jiných se pohybují okolo 400-600 Kč. Sandálky se od stejných značek daly v létě ve výprodeji sehnat i lehce nad dvě stovky. Boty na zimu se potom logicky šplhají klidně k ...

Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Baťa vstupuje na velkoobchodní trh. Některé ze svých značek ... Hospodářské noviny Trh je hodně konkurenční," poukázal Dohnal na spoustu nákupních center, kde se snaží otevírat prodejny největší konkurenti, jako jsou Humanic, Deichmann či CCC Obuv . "Konkurencí jsou i řetězce se sportovním zbožím," doplnil Dohnal. Akciová společnost ...a další »

Jak se starat o obuv v zimě - Novinky.cz

Novinky.cz Jak se starat o obuv v zimě Novinky.cz Impregnace zajistí, že bude materiál odolnější vůči skvrnám a přilnavosti špíny, a také ochrání barvy před vyblednutím," říká Veronika Sajdoková z CCC . Kdy a jak impregnovat? První ošetření impregnačním sprejem byste měli provést hned, jak si boty  ...

Jaké boty ti na jaře nesmí chybět? 11 nejžhavějších trendů - tn.cz

tn.cz Jaké boty ti na jaře nesmí chybět? 11 nejžhavějších trendů tn.cz Nemáš ráno vždy náladu na složitý outfit a skončí to u džínů a trička? Vyber si k nim boty v osvědčené černé, bílé, nebo jemných pastelových tónech. Hodí se k elegantním i ležérním outfitům. Vybírali jsme u značek CCC , Baťa, Deichmann, Humanic a Nike.

Obchodní galerie otevře 11. května a nabídne 14 provozoven - Písecký deník

Písecký deník Obchodní galerie otevře 11. května a nabídne 14 provozoven Písecký deník Co v galerii bude:Billa, Pepco, Gate, obuv CCC , drogerie dm, A3 Sport, Martes sport, elektro Euronics, hračky Pompo, Auto Kelly, domácí potřeby Orion, chovatelské potřeby Super zoo, kavárna Kantýna. O výběru obchodů se živě diskutuje především na ...

Nové obchody? Ve vyškovské nákupní zóně otevřou do Vánoc - Vyškovský deník

Vyškovský deník Nové obchody? Ve vyškovské nákupní zóně otevřou do Vánoc Vyškovský deník "Sportisimo, obuv CCC a společnost Pepco, která z velké části prodává textil, ale také potřeby do domácnosti," řekl. Nabídka obchodů už některé Vyškovany zaujala. Například Petra Pechová se těší hlavně na Sportisimo. "Mají kvalitní boty do terénu ... a další »