Invia

Zeman ani po cestě poradců do Číny neví, proč je Jie Ťien-ming ... - Novinky.cz

Novinky.cz Zeman ani po cestě poradců do Číny neví, proč je Jie Ťien-ming ... Novinky.cz V České republice CEFC Group (Europe) Company koupila podíly v aeroliniích Travel Service a v cestovní agentuře Invia .cz, ovládá Pivovary Lobkowicz Group, strojírenský a metalurgický podnik Žďas Žďár nad Sázavou, je majoritním vlastníkem fotbalové ... Zeman neví, proč je jeho poradce vyšetřován, ctí presumpci nevinyČeské novinyvšech 15 zpravodajských článků »

Zeman ani po cestě poradců do Číny neví, proč je Jie Ťien-ming ... - Novinky.cz

Novinky.cz Zeman ani po cestě poradců do Číny neví, proč je Jie Ťien-ming ... Novinky.cz V České republice CEFC Group (Europe) Company koupila podíly v aeroliniích Travel Service a v cestovní agentuře Invia .cz, ovládá Pivovary Lobkowicz Group, strojírenský a metalurgický podnik Žďas Žďár nad Sázavou, je majoritním vlastníkem fotbalové ... Zeman neví, proč je jeho poradce vyšetřován, ctí presumpci nevinyČeské novinyvšech 12 zpravodajských článků »

Do CEFC vstoupil nový akcionář, údajně opět čínský - Novinky.cz

Novinky.cz Do CEFC vstoupil nový akcionář, údajně opět čínský Novinky.cz CEFC si před časem vybrala ČR jako sídlo svých evropských aktivit, v Česku zároveň koupila podíly v několika firmách, například v aeroliniích Travel Service, cestovní agentuře Invia .cz, kapitálově vstoupila do zmiňované J&T Finance Group, ovládá ... Číňané z CEFC couvají z navýšení podílu v bance J&T, Slavii si ...iDNES.czHrad: Jie Ťien-ming je v Číně vyšetřován, ze CEFC odejdeČeské novinyvšech 45 zpravodajských článků »

Do CEFC vstoupil nový akcionář, údajně opět čínský - Novinky.cz

Novinky.cz Do CEFC vstoupil nový akcionář, údajně opět čínský Novinky.cz CEFC si před časem vybrala ČR jako sídlo svých evropských aktivit, v Česku zároveň koupila podíly v několika firmách, například v aeroliniích Travel Service, cestovní agentuře Invia .cz, kapitálově vstoupila do zmiňované J&T Finance Group, ovládá ... a další »

Číňané z CEFC couvají z navýšení podílu v bance J&T, Slavii si ... - iDNES.cz

iDNES.cz Číňané z CEFC couvají z navýšení podílu v bance J&T, Slavii si ... iDNES.cz Podle CEFC úvěr, který společnost získala, odpovídá méně než čtvrtině jejího majetku v Čechách. Celkem čínská firma v Česku spravuje aktiva ve výši přes 1,5 miliardy eur (38 miliard korun). Skupina CEFC působí především v energetice, ve financích a ... Hrad: Jie Ťien-ming je v Číně vyšetřován, ze CEFC odejdeČeské novinyvšech 37 zpravodajských článků »

Číňané z CEFC couvají z navýšení podílu v bance J&T, Slavii si ... - iDNES.cz

iDNES.cz Číňané z CEFC couvají z navýšení podílu v bance J&T, Slavii si ... iDNES.cz Podle CEFC úvěr, který společnost získala, odpovídá méně než čtvrtině jejího majetku v Čechách. Celkem čínská firma v Česku spravuje aktiva ve výši přes 1,5 miliardy eur (38 miliard korun). Skupina CEFC působí především v energetice, ve financích a ... Hrad: Jie Ťien-ming je v Číně vyšetřován, ze CEFC odejdeČeské novinyvšech 19 zpravodajských článků »

J&T FG neeviduje žádné splatné závazky za CEFC Group (Europe) - České noviny

České noviny J&T FG neeviduje žádné splatné závazky za CEFC Group (Europe) České noviny CEFC Group (Europe) Company k 1. březnu posílila kapitál o 13,5 miliardy Kč na 14,65 miliardy Kč. V pátek oznámila, že beze změn řídí své investiční portfolio v oblastech financí, letectví a cestovního ruchu, průmyslu a výrobě, nemovitostí či sportu. V ... a další »

J&T FG neeviduje žádné splatné závazky za CEFC Group (Europe) - České noviny

České noviny J&T FG neeviduje žádné splatné závazky za CEFC Group (Europe) České noviny CEFC Group (Europe) Company k 1. březnu posílila kapitál o 13,5 miliardy Kč na 14,65 miliardy Kč. V pátek oznámila, že beze změn řídí své investiční portfolio v oblastech financí, letectví a cestovního ruchu, průmyslu a výrobě, nemovitostí či sportu. V ... CEFC u nás nemá žádné závazky po splatnosti, tvrdí J&T. Číňané ...Hospodářské novinyvšech 6 zpravodajských článků »