Exim Tours

Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours - iDNES.cz

iDNES.cz Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours iDNES.cz Máme spousty jiných dobrých prodejců, s kterými budeme dál pokračovat," řekl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. "Náš on-line prodej velmi roste, to znamená, že už nepotřebujeme takového partnera," řekl šéf a zakladatel Exim Tours Ferid ... Invia věří, že ji odchod Exim Tours neomezí. Problémy se prý táhly ...E15.czPo Fischeru ukončila spolupráci s Invií i CK Exim Tours Novinky.czvšech 16 zpravodajských článků »

Vlaky u České Třebové zastavila porucha trakčního vedení. Čekání ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Vlaky u České Třebové zastavila porucha trakčního vedení. Čekání ... iRozhlas.cz Porucha trakčního vedení v úterý zastavila vlaky na hlavní trati mezi Dlouhou Třebovou a Českou Třebovou. Porucha se dotkla 15 dálkových spojů a čtyř ...a další »

Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... MS v Hokeji V Česku vznikl projekt, který umožňuje vyhrát zpět hodnotu nákupu. Stačí, když lidé přihlásí účtenku a správně si tipnou výsledek sportovního utkání nebo jiné ...a další »

Nejvíc se kupuje dovolená v Řecku, roste zájem o Itálii i Bulharsko - Novinky.cz

Novinky.cz Nejvíc se kupuje dovolená v Řecku, roste zájem o Itálii i Bulharsko Novinky.cz Podle slov ředitele marketingu CK Exim Tours Stanislava Zímy se to odráží zejména v prodejích zájezdů do Egypta, který se stává celoroční destinací, na Kapverdské ostrovy, do Maroka a Tuniska. I CK Exim Tours , podobně jako Firo Tour, zaznamenává ...

Egypt a Řecko hitem sezóny. All inclusive stravování stále ... - Novinky.cz

Novinky.cz Egypt a Řecko hitem sezóny. All inclusive stravování stále ... Novinky.cz Analýzu potvrzuje i marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. Zájezdy online kupuje u cestovní kanceláře 10 procent klientů, zbytek pak míří na prodejny nebo je kupuje u provizních prodejců. Oněch 10 procent potvrzuje i mluvčí CK FIRO-tour Eva ...

Na řecký ostrov Kos se vrací čeští turisté, zájem není o Turecko - České noviny

České noviny Na řecký ostrov Kos se vrací čeští turisté, zájem není o Turecko České noviny Na Kosu je nyní podle údajů Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky 2287 běženců. V případě Turecka byly podle marketingového ředitele Exim Tours Stanislava Zímy předprodeje špatné. Ceny zájezdů přitom klesly o desetinu proti loňsku. "U některých ...a další »

Čedoku se pod novým majitelem podařilo zlepšit výsledky, stále je ... - E15.cz

E15.cz Čedoku se pod novým majitelem podařilo zlepšit výsledky, stále je ... E15.cz Někdejší jednička na trhu zájezdů prodělala 23 milionů korun, když rok předtím spadla do minusu 182 milionů. Tržby loni klesly o tři procenta na 1,9 miliardy korun. Firmě se tak podařilo zabrzdit hrozivý pád z roku 2015, kdy tržby meziročně klesly o ... a další »

Největší česká cestovní kancelář Exim tours zvýšila zisk téměř o ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Největší česká cestovní kancelář Exim Tours zvýšila zisk téměř o ... Aktuálně.cz Praha - Největší české cestovní kanceláři Exim Tours loni vzrostl zisk před zdaněním o devět procent na 171 milionů korun. Tržby v Česku zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. K růstu zisku společnosti pomohly dva faktory. "Dobrý odhad našeho prodejního ...a další »