Exim Tours

Čechům otrnulo, vracejí se na dovolené do Turecka. Láká je i ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čechům otrnulo, vracejí se na dovolené do Turecka. Láká je i ... iDNES.cz Podle prodejců dovolených je letos výrazně vyšší zájem o zájezdy s předstihem. Největším překvapením je nárůst prodejů do Turecka, které ještě loni mnohé odradilo kvůli teroristickým útokům. Výrazně také vzrostl zájem o Bulharsko nebo Egypt.Češi už se do Turecka nebojí. Tamní riviéra se vrací mezi tři ...Info.czvšech 4 zpravodajských článků »

Seskupení cestovních kanceláří Travel Holding jde na nákupy. Cílí ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Seskupení cestovních kanceláří Travel Holding jde na nákupy. Cílí ... Hospodářské noviny Už dosavadní akvizice Travel Holding dostaly na celkové tržby zhruba 700 milionů ročně, a tím se vyhoupl na sedmé místo v TOP 10 největších společností oboru. Skupina cílí na tržby v hodnotě jedné miliardy korun ročně a chce se ještě víc přiblížit ...

CK: Trh se zájezdy příští rok opět poroste - České noviny

České noviny CK: Trh se zájezdy příští rok opět poroste České noviny Například Kapverdské ostrovy jsou na leden již teď prakticky vyprodané," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. Čísla z předprodejů podle Bezděka ukazují, že bude obrovský zájem o Turecko, které se příští rok znovu vrátí mezi ... a další »

Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours - iDNES.cz

iDNES.cz Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours iDNES.cz Ztrátou Exim Tours přijde Invia o velkého touroperátora, kterému ročně prodala podle informací iDNES.cz zájezdy za zhruba 600 milionů korun. V součtu s odchodem CK Fischer tak jde o zájezdy za zhruba miliardu korun. Exim Tours už před časem naznačoval ... Po Fischeru ukončila spolupráci s Invií i CK Exim Tours Novinky.czvšech 17 zpravodajských článků »

Exim tours pokračuje v obchodní spolupráci s Invií. Humbuk kolem ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Exim Tours pokračuje v obchodní spolupráci s Invií. Humbuk kolem ... Hospodářské noviny Jedna z největších českých cestovních kanceláří Exim Tours přehodnotila své rozhodnutí ukončit prodej zájezdů přes portál Invia.cz. Rozchod s Invií oznámila v červnu, poté, co spolupráci s Invií před tím ukončila cestovní kancelář Fischer. "Zájezdy ...

Největší česká cestovní kancelář Exim tours zvýšila zisk téměř o ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Největší česká cestovní kancelář Exim Tours zvýšila zisk téměř o ... Aktuálně.cz Exim Tours loni vzrostl zisk před zdaněním na 171 milionů korun. Tržby v Česku zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Praha - Největší české cestovní kanceláři Exim Tours loni vzrostl zisk před zdaněním o devět procent na 171 milionů korun. Tržby v ... a další »

Cestovku Vítkovice Tours kupuje TNI Group - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovku Vítkovice Tours kupuje TNI Group Novinky.cz Cílem holdingu je pod jednotlivými zavedenými značkami Viamare, VTT a Vítkovice Tours dále působit jako specialisté na příslušné destinace a posilovat v nich do budoucna svoje postavení. Mezi největší tuzemské cestovní kanceláře patří Čedok, CK Blue ... V ČR vznikla sedmička na trhu cestovního ruchu, skupina TNI GroupRoklen24všech 5 zpravodajských článků »

Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim - iDNES.cz

iDNES.cz Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim iDNES.cz ... o několik hotelů, klienti to ale v celkovém počtu milionů termínů vůbec nepostřehnou," řekl šéf marketingu Invia Michal Tůma. Podle informací iDNES.cz je důvodů k rozchodu více, což naznačuje i vyjádření jiné velké cestovní kanceláře Exim Tours ... Od největšího prodejce dovolených Invia odchází Fischer. Exim to ...Lidovky.czCK Fischer přestane prodávat zájezdy přes agenturu Invia.czE15.czvšech 4 zpravodajských článků »