Exim Tours

CK: Žádosti o výměnu zájezdu na Kos i návrat dřív jsou ojedinělé - České noviny

České noviny CK: Žádosti o výměnu zájezdu na Kos i návrat dřív jsou ojedinělé České noviny Na možnost dřívějšího návratu z Kosu se v pátek ptala skoro polovina klientů, dnes už jsou to jen jednotlivé žádosti, protože situace na ostrově se výrazně zlepšila, potvrdil marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. Cestovní kancelář má na Kosu ... Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ...Lidovky.czLetiště na řeckém ostrovu Kos je po zemětřesení opět v provozu ...iRozhlas.czZemětřesení zasáhlo oblíbený ostrov Čechů. Skončili na ulici v ...Info.czBlesk.czvšech 53 zpravodajských článků »

Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté ceskatelevize.cz/ct24 "Musel by nastat případ, že ta destinace by byla označena ministerstvem zahraničních věcí jako nevhodná k cestování," podotknul mluvčí cestovní kanceláře Exim Tours Stanislav Zíma. V případě ostrova Kos tak cestovní kanceláře zatím zájezdy do oblastí ...

Silnější koruna šetří peníze, zlevnila například paliva - iDNES.cz

iDNES.cz Silnější koruna šetří peníze, zlevnila například paliva iDNES.cz ... se může citelněji projevit až u zimních zájezdů, tedy lyžařských zájezdů či zimních odletů k moři, a v nabídce na příští léto. Klienti ale silnější korunu poznají při každé kávě, kterou si v zahraničí koupí," dodává Stanislav Zíma z cestovní ...

Cestovky po útoku v Hurghadě odřeknuté zájezdy neproplácejí - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovky po útoku v Hurghadě odřeknuté zájezdy neproplácejí Novinky.cz V případě Egypta nabízí nyní možnost změnit destinaci do 10 dní před odjezdem také Exim Tours . Bezplatné storno ale možné není. Asociace cestovních kanceláří odhaduje, že nyní je v Egyptě zhruba tři tisíce českých turistů, každý týden tam odletí zhruba ...Češi se ptají cestovek na situaci v EgyptěTýden.czvšech 9 zpravodajských článků »

Plíseň, málo jídla, mizerný delegát. Cestovky už řeší stovky ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Plíseň, málo jídla, mizerný delegát. Cestovky už řeší stovky ... iRozhlas.cz ... že třeba je nějaký problém s ubytovacím zařízením nebo když je klient ubytován v jiném ubytovacím zařízení. Tak tam klientům zpravidla poskytujeme refundace nebo ho přímo na místě ubytujeme v zařízení o kategorii vyšší," dodává mluvčí firmy Exim ... Jak nejlépe reklamovat dovolenou? Nevěřte jen ústním slibům, radí ...Český rozhlasvšech 2 zpravodajských článků »

Útočník na egyptské pláži pobodal šest turistek, jedna Češka je ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Útočník na egyptské pláži pobodal šest turistek, jedna Češka je ... iRozhlas.cz 19:30 Dle informací Radiožurnálu není zraněná Češka klientkou cestovních kanceláří Blue Style, Exim Tours ani Fischer. Útok se nedotkl žádných klientů těchto kanceláří. 19:10 České televizi velvyslankyně sdělila, že se jedná o šestatřicetiletou ženu ... a další »

"Šílené, ale dovolenou si zkusíme užít." Češi po útoku odletěli do ... - Blesk.cz

"Šílené, ale dovolenou si zkusíme užít." Češi po útoku odletěli do ... Blesk.cz O útoku v letovisku, kam mají namířeno, se čeští cestující dozvěděli pár hodin před odletem. Přesto se rozhodli do letoviska odcestovat. Většina z nich měla zájezd s cestovními kancelářemi Exim Tours a Blue Style. První letadlo s Čechy odlétalo v 0:50 ... a další »

Egypt po útoku omezil vstupy na pláže výhradně pro hotelové hosty - České noviny

České noviny Egypt po útoku omezil vstupy na pláže výhradně pro hotelové hosty České noviny Podle marketingového ředitele CK Exim Tours Stanislava Zímy je situace v porovnání s dřívějšími událostmi v Egyptě, Paříži či Londýně klidnější. Jeden klient Čedoku zájezd stornoval. "I přes víkend, po tom incidentu, se zájezdy do Egypta prodávaly ... a další »