Exim Tours

Cestovky očekávají oživení trhu, letní zájezdy mírně zdraží - Týden.cz

Týden.cz Cestovky očekávají oživení trhu, letní zájezdy mírně zdraží Týden.cz Marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma očekává, že průměrná cena zájezdu vzroste příští léto o zhruba pět procent. "Vzhledem k rostoucím cenám hotelů ve Středomoří, především v Řecku a ve Španělsku, předpokládáme, že se ceny zájezdů o něco ...a další »

CK očekávají příští rok oživení trhu, letní zájezdy mírně zdraží - Roklen24

CK očekávají příští rok oživení trhu, letní zájezdy mírně zdraží Roklen24 Marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma očekává, že průměrná cena zájezdu vzroste příští léto o zhruba pět procent. "Vzhledem k rostoucím cenám hotelů ve Středomoří, především v Řecku a ve Španělsku, předpokládáme, že se ceny zájezdů o něco ...

Čechům se po útocích vrací chuť cestovat. Na podzim vyráží k moři - iDNES.cz

iDNES.cz Čechům se po útocích vrací chuť cestovat. Na podzim vyráží k moři iDNES.cz Vysvětlujeme si to tím, že část klientů, která dovolenou v létě odložila, se nyní rozhodla ji absolvovat na podzim," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. "Už delší dobu jsou vyprodané klasické pobytové destinace, jako je Turecká ... a další »

Češi utratili za dovolenou méně než loni, v průměru 12.232 Kč - České noviny

České noviny Češi utratili za dovolenou méně než loni, v průměru 12.232 Kč České noviny Podle Exim Tours se již několik sezón v řadě zvyšuje zájem o hotely s kvalitnějšími službami a lepší vybaveností. Snižuje se také délka zájezdu. "Posouvá se z původně preferovaných 10/11 dní na osm dní. Klienti často jedou na týdenní dovolenou k moři ...a další »

Unikátní věrnostní program Priceless Specials - tn.cz

tn.cz Unikátní věrnostní program Priceless Specials tn.cz Mezi partnery jsou jak velcí a známí prodejci, tak zajímaví menší a lokální obchodníci. Patří mezi ně v České republice společnosti MOL, Exim Tours , Alpine Pro, Cinema City, Benu lékárny nebo Knihy Dobrovský, na Slovensku třeba Kartago Tours, Orsay ...

Asociace: Konec intervencí přinese zlevnění zahraničních zájezdů - České noviny

České noviny Asociace: Konec intervencí přinese zlevnění zahraničních zájezdů České noviny Podle Exim Tours by posílení koruny mělo vliv na všechny zájezdy do zahraničí. "Pokud by k němu došlo ke konci roku, tak se to katalogových cen nedotkne. Vliv by ale posílení kurzu koruny mělo na kalkulaci last minute zájezdů," uvedl marketingový ... a další »

Šéf Exim tours: Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent - České noviny

České noviny Šéf Exim Tours : Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent České noviny V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel největší tuzemské cestovní kanceláře Exim Tours Ferid Nasr. "Trh půjde dolů, můj odhad je minimálně o 20 procent meziročně," uvedl Nasr. Cestovní kancelář omezila na léto nabídku dovolených do Turecka, ...Exim Tours loni klesly tržby o sedm procent. Může za to řecká ...Hospodářské novinyvšech 5 zpravodajských článků »

Šéf Exim Tours: Ve Francii se bojím víc než v Egyptě - Euro.cz

Euro.cz Šéf Exim Tours : Ve Francii se bojím víc než v Egyptě Euro.cz Nejistá bezpečnostní situace dělá z letošního roku pro cestovní kanceláře pokusnou laboratoř, říká generální ředitel Exim Tours Ferid Nasr. Způsob, jakým lidé cestují, se mění. Češi jsou sice trošku pozadu, "klasika" s delegátem za zády ale během pár ...