Exim Tours

Šéf Exim Tours: Ve Francii se bojím víc než v Egyptě - Euro.cz

Euro.cz Šéf Exim Tours : Ve Francii se bojím víc než v Egyptě Euro.cz ... let vymře. Cestovní kanceláře jsou ovšem schované i za internetovými stránkami, kde si turisté bukují hotel nebo letenky. Na vlastní pěst bude do tří let cestovat zhruba polovina naší klientely, předpovídá zakladatel a generální ředitel Exim Tours ...

České turisty puč nevystrašil. Z Turecka se chtěl vrátit jen jeden ai ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny České turisty puč nevystrašil. Z Turecka se chtěl vrátit jen jeden ai ... Hospodářské noviny Podobně hovoří také Stanislav Zíma, marketingový ředitel Exim Tours . "Nejhorší byla sobota, kdy startovalo letadlo ve 4.45 hodin ráno. Třicet klientů využilo možnosti přesunout let na jindy nebo vyměnit zájezd za jiný. Jinak jsou ale žádosti o zrušení ...

Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... Aktuálně.cz Pokud lidé měnili cíl své dovolené, u Exim Tours se rozhodovali zejména mezi Řeckem a Itálií, u Čedoku vybírali převážně Řecko. Klienti Firo-tour si jako alternativu nejčastěji volí Řecko, řecké ostrovy (Kréta, Rhodos), pak Itálii (Sardinie) a ... Pokus o vojenský puč v Turecku odradil pouze část českých turistůNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Pokus o puč v Turecku - Lidovky.cz

Pokus o puč v Turecku Lidovky.cz "Další odlety normálně probíhají podle plánu," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. Zájezdy na další dny stornovali podle něj pouze jednotlivci. Exim má nyní v Turecku 1200 lidí. Ještě v sobotu kvůli obavám z vývoje neodletělo ranním ... a další »

Šéf Exim tours: Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent - České noviny

České noviny Šéf Exim Tours : Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent České noviny V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel největší tuzemské cestovní kanceláře Exim Tours Ferid Nasr. "Trh půjde dolů, můj odhad je minimálně o 20 procent meziročně," uvedl Nasr. Cestovní kancelář omezila na léto nabídku dovolených do Turecka, ...Exim Tours loni klesly tržby o sedm procent. Může za to řecká ...Hospodářské novinyvšech 5 zpravodajských článků »

ACK: Rozhodnutí o odletu do Turecka je nyní na každém turistovi - České noviny

České noviny ACK: Rozhodnutí o odletu do Turecka je nyní na každém turistovi České noviny Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Marketingový ředitel kanceláře Stanislav Zíma uvedl, že podle informací jejích delegátů je v letoviscích na pobřeží klid, přestože místní ... a další »

Předem objednaná dovolená u Exim tours vás může vyjít draho - NašePeníze.cz

NašePeníze.cz Předem objednaná dovolená u Exim Tours vás může vyjít draho NašePeníze.cz Známý pořadatel zájezdů, společnost Exim Tours a.s., ve svých Všeobecných podmínkách účasti na zájezdech neumožňuje převést na nového zákazníka výhodu v podobě slevy za včasný nákup. Tvrdí, že speciální nabídky jsou vázané na konkrétní osoby ...

Uletěli do Řecka, Ankara naléhá na vydání. Tsipras: Budeme ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Uletěli do Řecka, Ankara naléhá na vydání. Tsipras: Budeme ... Lidovky.cz "Další odlety normálně probíhají podle plánu," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma. Zájezdy na další dny stornovali podle něj pouze jednotlivci. Exim má nyní v Turecku 1200 lidí. Ještě v sobotu kvůli obavám z vývoje neodletělo ranním ... a další »