Exim Tours

Předem objednaná dovolená u Exim tours vás může vyjít draho - NašePeníze.cz

NašePeníze.cz Předem objednaná dovolená u Exim Tours vás může vyjít draho NašePeníze.cz Známý pořadatel zájezdů, společnost Exim Tours a.s., ve svých Všeobecných podmínkách účasti na zájezdech neumožňuje převést na nového zákazníka výhodu v podobě slevy za včasný nákup. Tvrdí, že speciální nabídky jsou vázané na konkrétní osoby ...

Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni - iDNES.cz

iDNES.cz Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni iDNES.cz Například cestovní kancelář Exim Tours uvádí, že nabídka last minute dovolených na začátek prázdnin je meziročně o pětinu menší. Před prázdninami CK navyšovala kapacity mimo jiné na Krétě, v Itálii (Sardinie, Sicílie, Kalábrie) či na Mallorce. "V ... a další »

Ceny zájezdů do Turecka na historickém minimu. Španělsko podražilo - Novinky.cz

Novinky.cz Ceny zájezdů do Turecka na historickém minimu. Španělsko podražilo Novinky.cz "V Exim Tours pozorujeme, že meziročně zlevnil Egypt, Turecko a Tunisko. Španělsko, Bulharsko a Itálie jsou naopak dražší. Evidujeme zvýšený zájem především o Sardinii, Kalábrii a Sicílii, kde jsou ceny v porovnání s loňskem vyšší o zhruba deset procent.

Dovolená v Turecku: Pátrali jsme, jak to je - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Dovolená v Turecku: Pátrali jsme, jak to je EuroZpravy.CZ Exim Tours do Istambulu v současné době zájezdy neposkytuje. "Turisté míří do letovisek, která jsou stovky kilomertů vzdálená (turecká riviéra 730km..)," uvedl pro EuroZprávy.cz její mluvčí Stanislav Zíma. Dodal, že v případě nenadáých událostí má ... a další »

Šéf Exim tours: Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent - České noviny

České noviny Šéf Exim Tours : Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent České noviny V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel největší tuzemské cestovní kanceláře Exim Tours Ferid Nasr. "Trh půjde dolů, můj odhad je minimálně o 20 procent meziročně," uvedl Nasr. Cestovní kancelář omezila na léto nabídku dovolených do Turecka, ...Exim Tours loni klesly tržby o sedm procent. Může za to řecká ...Hospodářské novinyvšech 5 zpravodajských článků »

Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek - iDNES.cz

iDNES.cz Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek iDNES.cz Z první pětky (Exim Tours , Čedok, Fischer, Blue Style, Alexandria - pozn. red.) určitě ne, dál je to těžké odhadovat. Ale určitě to není nereálné. Pokud má cestovka svůj byznys postavený na prodeji zájezdů do Egypta, Tuniska či Turecka, tedy do zemí ...

Startup týdne #20: Faceholiday chce změnit globální cestovní průmysl - Tyinternety.cz

Tyinternety.cz Startup týdne #20: Faceholiday chce změnit globální cestovní průmysl Tyinternety.cz Půl milionu korun získal startup ještě ve chvíli, kdy byl jen na papíře. A momentálně se nachází v investiční nabídce stanovené na pěti milionech eur. Působí na trzích od Česka přes Rusko až po Japonsko a plánuje několik kol další expanze. Faceholiday ...

S další přímou linkou do Číny přijde i tamní medicína. Čechy ale ... - Blesk.cz

Blesk.cz S další přímou linkou do Číny přijde i tamní medicína. Čechy ale ... Blesk.cz Od čtvrtka bude do Prahy létat druhá přímá linka z Číny. O první přímé spoje, které vzlétly vloni v září, zatím ovšem moc velký zájem nebyl. Přesto China Eastern Airlines chystá vypravovat pravidelná spojení ze Šanghaje. Mezi tuzemskem a Čínou vznikne ...a další »