Exim Tours

Kam napřesrok k moři? Hitem bude Turecko a Egypt, hlásí cestovky - iDNES.cz

iDNES.cz Kam napřesrok k moři? Hitem bude Turecko a Egypt, hlásí cestovky iDNES.cz Cestovky stále častěji nabízejí jako lákadlo k zájezdům zábavu pro děti. "Každá třetí rodina volí hotel se zázemím pro děti a s česky mluvícími animátory, kteří se dětem postarají o zábavu," říká Bezděk. To potvrzuje i Zíma z Exim Tours . "Rodiče si ...

Rekordní léto cestovek. Kam Češi letos létali nejvíc? - denik.cz

denik.cz Rekordní léto cestovek. Kam Češi letos létali nejvíc? denik.cz Počet cestujících do letních destinací z Prahy stoupl letos o 31 procent na 1,89 milionu, v datech jsou za každého pasažéra odlet i přílet, reálné číslo je zhruba poloviční. "Byla to výborná sezona, pokořili jsme nový rekord," říká Stanislav Zima z ...

Obrat Alexandria Group byl 2 mld. Kč, příští rok čeká 2,3 mld. - Blesk.cz

Obrat Alexandria Group byl 2 mld. Kč, příští rok čeká 2,3 mld. Blesk.cz "Ceny se budou v příštím roce čím dál častěji dynamicky měnit směrem nahoru i dolů," dodal Pavlov. Alexandria patří k největším tuzemským CK spolu s Exim Tours , Fischerem, Čedokem a Blue Style. Exim Tours loni dosáhla tržeb ve výši čtyř miliard korun.a další »

Češi cestují jako nikdy a dopřávají si více luxusu. Cestovky ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Češi cestují jako nikdy a dopřávají si více luxusu. Cestovky ... Hospodářské noviny "Češi chtějí čím dál víc trávit dovolenou ve čtyř- a pětihvězdičkových hotelích," říká Ferid Nasr, šéf cestovní kanceláře Exim Tours . Optimisticky hledí cestovní kanceláře i na příští letní sezonu. Většina z nich už minulý měsíc začala s předprodejem ... a další »

CK zlepšují výhody za včasnou koupi letního zájezdu - České noviny

České noviny CK zlepšují výhody za včasnou koupi letního zájezdu České noviny CK Exim Tours nově nabízí slevu 50 procent na cestování letadlem ve třídě travel plus comfort, možnost změny zájezdu až do deseti dnů před odletem, prioritní místa v letadle či zálohu jen 1500 Kč. CK Fischer při koupi dovolené v předprodeji slibuje ... a další »

Češi a Vánoce na pláži. Vede Egypt, tvrdí cestovní kanceláře - iDNES.cz

iDNES.cz Češi a Vánoce na pláži. Vede Egypt, tvrdí cestovní kanceláře iDNES.cz Poptávka po exotice je letos podle cestovní kanceláře Exim Tours meziročně vyšší o pětinu. Zatímco loni byly více poptávané termíny Vánoc, letos je větší zájem o exotiku na Silvestra. "Oblíbený je Karibik - Kuba, Panama, Dominikánská republika, z ... a další »

Let měl zpoždění, plaťte. Češi častěji žádají kompenzace za ... - iDNES.cz

iDNES.cz Let měl zpoždění, plaťte. Češi častěji žádají kompenzace za ... iDNES.cz Češi čekali na let Travel Service v Itálii 16 hodin, další uvázli v Hurghadě. Ilustrační snímek. Na italském letišti Lamezia Terme uvízly v pátek desítky turistů cestovních kanceláří Fischer a Exim Tours kvůli poruše.

Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours - iDNES.cz

iDNES.cz Další dovolenkový rozchod za stamiliony: Invii utekl Exim Tours iDNES.cz "I když nás možnost odchodu CK Exim Tours mrzí, důležité je, že zákazníci ho takřka nepocítí. Z celkového počtu 19 379 hotelů od více než 300 cestovních kanceláří představuje unikátní nabídka CK Exim Tours 180 hotelů, takže případným ukončením ...Po Fischeru ukončila spolupráci s Invií i CK Exim Tours České novinyInvia věří, že ji odchod Exim Tours neomezí. Problémy se prý táhly ...E15.czvšech 17 zpravodajských článků »