Exim Tours

Asociace: Konec intervencí přinese zlevnění zahraničních zájezdů - České noviny

České noviny Asociace: Konec intervencí přinese zlevnění zahraničních zájezdů České noviny Podle Exim Tours by posílení koruny mělo vliv na všechny zájezdy do zahraničí. "Pokud by k němu došlo ke konci roku, tak se to katalogových cen nedotkne. Vliv by ale posílení kurzu koruny mělo na kalkulaci last minute zájezdů," uvedl marketingový ... a další »

Češi se už na dovolenou do Egypta nebojí - Novinky.cz

Novinky.cz Češi se už na dovolenou do Egypta nebojí Novinky.cz Zvýšenou poptávku o cesty do Egypta zaznamenala i cestovní kancelář Exim Tours . Podle tiskového mluvčího Stanislava Zímy se za srpen zvedly prodeje v porovnání s loňskem o téměř 45 procent. "Prodeje v září na podzimní a zimní odlety dokonce vzrostly ...

Cestovní skupina Fischer loni zvýšila zisk o čtvrtinu na 105 mil. - Blesk pro ženy (Registrace)

Cestovní skupina Fischer loni zvýšila zisk o čtvrtinu na 105 mil. Blesk pro ženy (Registrace) Fischer patří spolu s Exim Tours a CK Čedok mezi největší tuzemské cestovní kanceláře. Tržby Exim Tours loni klesly kvůli nižším cenám zájezdů o sedm procent na čtyři miliardy korun. Zisk před zdaněním se snížil meziročně o desetinu na 157 milionů korun.a další »

Mezi novinky na zimní exotickou sezonu patří Holguin a Haiti - České noviny

České noviny Mezi novinky na zimní exotickou sezonu patří Holguin a Haiti České noviny Cestovní kancelář Exim Tours registruje 30procentní růst prodejů exotických zájezdů. Mezi nové destinace na zimní sezonu patří podle marketingového ředitele CK Stanislava Zímy Haiti, Malajsie, Kostarika, Panama či Ekvádor. Blue Style registruje ... a další »

Asociace: Trh se zájezdy letos klesl nejméně o 10 procent - České noviny

České noviny Asociace: Trh se zájezdy letos klesl nejméně o 10 procent České noviny Marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma očekává letos pokles celého trhu se zájezdy do zahraničí o zhruba 15 procent. "Velmi slibně však vypadají září a říjen, kdy se nebývale velké množství klientů rozhodlo vycestovat," dodal Zíma. Podle CK ... a další »

Mají Češi po létě peníze na zimní dovolenou? Jeďte "na blind," radí ... - Blesk.cz

Blesk.cz Mají Češi po létě peníze na zimní dovolenou? Jeďte "na blind," radí ... Blesk.cz Ty jsou podle Stanislava Zímy z Exim Tours oblíbené také u jejich klientů. "Sezóna byla turbulentní, byly různé obavy z migrace, mnoho útoku v Evropě, a to je mohlo ovlivnit. Teď zjišťují, že k moři chtějí, a proto se vydají třeba do Karibiku, na Kubu ...

Šéf Exim tours: Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent - České noviny

České noviny Šéf Exim Tours : Trh se zájezdy se letos propadne o 20 procent České noviny V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel největší tuzemské cestovní kanceláře Exim Tours Ferid Nasr. "Trh půjde dolů, můj odhad je minimálně o 20 procent meziročně," uvedl Nasr. Cestovní kancelář omezila na léto nabídku dovolených do Turecka, ...Exim Tours loni klesly tržby o sedm procent. Může za to řecká ...Hospodářské novinyvšech 5 zpravodajských článků »

Šéf Exim Tours: Ve Francii se bojím víc než v Egyptě - Euro.cz

Euro.cz Šéf Exim Tours : Ve Francii se bojím víc než v Egyptě Euro.cz Nejistá bezpečnostní situace dělá z letošního roku pro cestovní kanceláře pokusnou laboratoř, říká generální ředitel Exim Tours Ferid Nasr. Způsob, jakým lidé cestují, se mění. Češi jsou sice trošku pozadu, "klasika" s delegátem za zády ale během pár ...