Exim Tours

Exim tours pokračuje v obchodní spolupráci s Invií. Humbuk kolem ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Exim Tours pokračuje v obchodní spolupráci s Invií. Humbuk kolem ... Hospodářské noviny Jedna z největších českých cestovních kanceláří Exim Tours přehodnotila své rozhodnutí ukončit prodej zájezdů přes portál Invia.cz. Rozchod s Invií oznámila v červnu, poté, co spolupráci s Invií před tím ukončila cestovní kancelář Fischer. "Zájezdy ...

S koupí lyžařského zájezdu neotálejte, většina se jich vyprodá do ... - Novinky.cz

Novinky.cz S koupí lyžařského zájezdu neotálejte, většina se jich vyprodá do ... Novinky.cz S tím souhlasí i tiskový mluvčí Exim Tours Stanislav Zíma a produktová manažerka Firo-tour Martina Fisková. "Většina zájezdů (85 procent) se realizuje od ledna do března následujícího roku. Zájezdy do Vánoc jsou takovým startem lyžařské sezóny," tvrdí ...

Cestovky začínají kvůli hurikánu rušit zájezdy na Kubu. Resorty v ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Cestovky začínají kvůli hurikánu rušit zájezdy na Kubu. Resorty v ... Hospodářské noviny Jsme připraveni případně klientům nabídnout jinou možnost dovolené," podotýká Stanislav Zíma, marketingový ředitel Exim Tours . Podobně se vyjádřil i Petr Šatný, marketingový šéf CK Alexandria. Naopak u zájezdů do Dominikánské republiky, která je v ...

Italové po zemětřesení odjíždějí z Ischie. Češi zůstávají a přespávají ... - Blesk.cz

Blesk.cz Italové po zemětřesení odjíždějí z Ischie. Češi zůstávají a přespávají ... Blesk.cz Exim Tours má na ostrově 200 klientů, všichni jsou v pořádku. "Zemětřesení nezasáhlo část Forio, kde máme naše hotely. Jen někteří z důvodu obav se rozhodli strávit noc na lehátkách před hotely," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma.a další »

Ministerstvo: Mezi oběťmi hurikánu Irma nejsou Češi - České noviny

České noviny Ministerstvo: Mezi oběťmi hurikánu Irma nejsou Češi České noviny Další velké cestovní kanceláře Exim Tours a Čedok v oblasti klienty nemají. Hurikán Irma zasáhl Karibik minulý týden, v neděli se přehnal přes Floridu a postupuje na sever ke státu Georgia. Dnes hurikán zeslábl na nejnižší úroveň pětistupňové škály.a další »

Turisté i místní houfně odplouvají z Ischie. Češi jsou mimo nebezpečí - Novinky.cz

Novinky.cz Turisté i místní houfně odplouvají z Ischie. Češi jsou mimo nebezpečí Novinky.cz Exim Tours má na ostrově 200 klientů, všichni jsou v pořádku. "Zemětřesení nezasáhlo část Forio, kde máme naše hotely. Jen někteří z důvodu obav se rozhodli strávit noc na lehátkách před hotely," uvedl marketingový ředitel Exim Tours Stanislav Zíma.Italský ostrov Ischia zasáhlo zemětřesení, nejméně dva lidé zemřeli ...Seznam Zprávyvšech 27 zpravodajských článků »

Hitem letošního podzimu jsou Kapverdy, Turecko a Egypt - Týden.cz

Týden.cz Hitem letošního podzimu jsou Kapverdy, Turecko a Egypt Týden.cz "Podle dostupných čísel máme na září nárůst 50 procent v porovnání se stejným obdobím 2016, říjen posiluje dokonce o 70 procent," uvedl marketingový ředitel cestovní kanceláře Exim Tours Stanislav Zíma. Zvyklosti českých turistů se podle něj přibližují ...a další »

Necestujte do Karibiku a na Floridu, varuje Čechy ministerstvo - pctuning

pctuning Necestujte do Karibiku a na Floridu, varuje Čechy ministerstvo pctuning FIRO-tour má nyní klienty pouze v Dominikánské republice. "Jsou v pořádku, zatím není plánován dřívější odlet z destinace," uvedla Alena Pilná z CK. Exim Tours v oblasti žádné klienty nyní nemá. Hlavní turistická sezona je v Karibiku od poloviny ... Živě: Největší město Floridy bojuje s velkou vodou. Bez elektřiny je 7 ...Aktuálně.czvšech 92 zpravodajských článků »