Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Václav Fischer se vrací. Po cestovních kancelářích založil vlastní ... - denik.cz

denik.cz Václav Fischer se vrací. Po cestovních kancelářích založil vlastní ... denik.cz Byznys s leteckou dopravou má zažít příští rok na jaře velký comeback. Václav Fischer, který stál u počátků cestovní kanceláře Fischer a dnes již zkrachovalé letecké společnosti Fischer Air, chce po dvaceti letech opět vozit cestující k moři letadly v ... a další »

Ženy měly nabízet zájezdy za pár tisíc, lidé dostali falešné smlouvy - tn.cz

tn.cz Ženy měly nabízet zájezdy za pár tisíc, lidé dostali falešné smlouvy tn.cz Jedna ze smluv, kterou podezřelé zaslaly údajně poškozenému, jsme dostali do rukou a předali ji tak cestovní kanceláři, která je uvedena v hlavičce. "Já mohu potvrdit, že se objevila smlouva, která je fiktivní, vůbec ji nemáme v systému a cestovní ...

Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... iRozhlas.cz "Klientům byla nabídnuta buď již zaplacená částka, anebo náhradní termín výletu," řekl mluvčí cestovní kancelář Blue Style Václav Nekvapil. Podle něj jsou v zasažených letoviscích stovky českých turistů. Delegáti jim radí, aby zůstali v hotelích. V ... a další »

Homeopata Alžběty II. zabil kamion. Srazil ho v den akce "Do práce ... - iDNES.cz

iDNES.cz Homeopata Alžběty II. zabil kamion. Srazil ho v den akce "Do práce ... iDNES.cz Sedmašedesátiletý Fisher je letos podle agentury AFP už osmým cyklistou, který zahynul v britské metropoli. Podle deníku Evening Standard byl specialista na homeopatii členem lékařského týmu královny 15 let. Fisher zahynul ve středu ráno při srážce s ...a další »

Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... iRozhlas.cz Cestovní skupina Invia v roce 2015 prodala v ČR, Polsku, Slovensku a Maďarsku zájezdy CK v hodnotě téměř sedm miliard korun. Je to meziročně o 15 procent víc. Tržby skupiny stouply o 18 procent na 778 milionů korun. Zisk se zvýšil meziročně z 56 na 86 ...a další »

Podívejte se na první trailer k novému animovanému seriálu Star ... - CzechCrunch (tisková zpráva) (Blog)

CzechCrunch (tisková zpráva) (Blog) Podívejte se na první trailer k novému animovanému seriálu Star ... CzechCrunch (tisková zpráva) (Blog) ... se z ní dostávají i známé tváře jako Poe Dameron (namluvený Oscarem Isaacem), robot BB-8 či kapitánka Phasma (Gwendoline Christie). Úkoly bude Kazuda dostávat také od generálky Leii Organy, kterou v hlavních filmech hrála zesnulá Carrie Fisher .

Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... Hospodářské noviny Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Zisk klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů. Cestovní kancelář končí spolupráci s největším tuzemským zájezdovým portálem Invia.cz. Důvodem je změna obchodní strategie a ... a další »

Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... Aktuálně.cz Václav Fischer, který založil cestovní kancelář Fischer Reisen, žádá po Česku odškodné ve výši 112 milionů dolarů - tedy zhruba 2,6 miliardy korun. V roce 2005 zkrachoval a přišel o dvě letadla Boeing 737, která v roce 1997 koupil. Fischer požaduje ...a další »