Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... - iDNES.cz

iDNES.cz CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... iDNES.cz Služeb cestovní kanceláře využilo více než 300 tisíc klientů a EBITDa společnosti poskočila o 30 milionů na 145 milionů korun. Jde zatím o rekordní výsledky firmy, která se v minulosti potýkala s dluhy. Výsledky, které cestovka poskytla serveru iDNES ...

Vrána připravil dva góly Washingtonu, Faksa pečetil výhru Dallasu - denik.cz

denik.cz Vrána připravil dva góly Washingtonu, Faksa pečetil výhru Dallasu denik.cz New York - Jakub Vrána si připsal dvě premiérové asistence v NHL a přispěl k výhře hokejistů Washingtonu 4:2 na ledě New York Islanders. Jediným úspěšným českým střelcem v deseti úterních zápasech byl Radek Faksa, jenž se trefou do prázdné branky ...a další »

Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... - E15.cz

E15.cz Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... E15.cz Když známý podnikatel Václav Fischer v roce 2014 oprašoval v Německu svoji značku cestovní kanceláře Fischer Reisen, plánoval prodeje zájezdů do Středomoří nejen Němcům, ale opět i českým turistům. Jenže pokus o návrat mu zase nevyšel, jeho Fischer ... a další »

Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... - Blesk.cz

Blesk.cz Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... Blesk.cz Pak už bylo velmi jednoduché domluvit najednou exekuci mého majetku, zastavení úvěrů a zmrazení kont, zabavení letadel a vlastně totální likvidaci mého podnikání. V roce 1996 jsem prodal moji velkou německou cestovní kancelář za 60 milionů marek.

Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme ceskatelevize.cz Cestovní kancelář Alexandria nabídne klientům, kteří si zájezd do Tuniska již koupili, bezplatnou výměnu destinace, nebo stornování zájezdu bez povinnosti zaplatit storno poplatek. Ke stejnému kroku se rozhodla i CK Fisher . "Okamžitě jsme rozhodli, že ...a další »

Finanční Controller - Peníze.cz

Finanční Controller Peníze.cz Hledáte práci ve financích? Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám. Chci budovat vlastní tým. Chci se starat o VIP klientelu. Chci vést ... a další »

Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí - Mělnický deník

Mělnický deník Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí Mělnický deník Podle Evy Tomšejové z mělnické pobočky cestovní kanceláře Fisher zatím nedošlo ani k jednomu stornování cesty do země galského kohouta. "Lidé k nám sice chodí a zajímají se, zda je výlet do Francie bezpečný. Nicméně do této ... Tomšejová je přesvědčená ...

Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc ceskatelevize.cz Informaci potvrdily také české cestovní kanceláře. "Podle všech dostupných informací ... Podle delegáta cestovní kanceláře Čedok ve městě není mezi oběťmi žádný Čech. Blue Style v Sousse nyní ... Cestovní kancelář Exim Tours má v letovisku 600 až 700 ... a další »