Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté ceskatelevize.cz/ct24 Cestovní kanceláře se v otázce vrácení peněz za dovolenou odkazují na ministerstvo zahraničí. "Musel by nastat ... "Když cestovní kancelář sama zruší zájezd do lokality, tak v takovém případě jim náleží vrácení peněz," míní mluvčí asociace cestovních ...

Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... iRozhlas.cz Cestovní skupina Invia v roce 2015 prodala v ČR, Polsku, Slovensku a Maďarsku zájezdy CK v hodnotě téměř sedm miliard korun. Je to meziročně o 15 procent víc. Tržby skupiny stouply o 18 procent na 778 milionů korun. Zisk se zvýšil meziročně z 56 na 86 ...a další »

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor - tn.cz

tn.cz Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor tn.cz Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti ...

Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... - denik.cz

denik.cz Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... denik.cz "Bez kvalitního webu dnes už žádná cestovní kancelář fungovat nemůže. Na druhou stranu se ale neobejde ani bez kvalitní pobočkové sítě a ... Fisher má za sebou rekordní předprodeje letních zájezdů. Víc než třetina prodaných zájezdů směřuje do Řecka, ...a další »

Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... - E15.cz

E15.cz Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... E15.cz Když známý podnikatel Václav Fischer v roce 2014 oprašoval v Německu svoji značku cestovní kanceláře Fischer Reisen, plánoval prodeje zájezdů do Středomoří nejen Němcům, ale opět i českým turistům. Jenže pokus o návrat mu zase nevyšel, jeho Fischer ... a další »

Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... - Blesk.cz

Blesk.cz Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... Blesk.cz Pak už bylo velmi jednoduché domluvit najednou exekuci mého majetku, zastavení úvěrů a zmrazení kont, zabavení letadel a vlastně totální likvidaci mého podnikání. V roce 1996 jsem prodal moji velkou německou cestovní kancelář za 60 milionů marek.

Václav Fischer se vrací. V Česku rozjíždí vlastní cestovní agenturu - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Václav Fischer se vrací. V Česku rozjíždí vlastní cestovní agenturu Hospodářské noviny Podnikatel Václav Fischer v těchto dnech otevírá v Praze zastoupení své nové cestovní agentury. A jak řekl pro IHNED.cz, věří, že během pár let získá desítky tisíc klientů. Sám přitom odmítá, že by se do Česka vracel. "Spíše sem rozšiřuji cestovní ... a další »

Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! - Deniksport.cz

Deniksport.cz Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! Deniksport.cz "Loni jsem byl osloven česko-německou investorskou skupinou, abych se podílel na projektu středoevropské cestovní kanceláře. Protože kancelář působí na několika trzích a disponuje velkou finanční sílou, souhlasil jsem." Nedá se říct, že by cestovní trh ...