Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... iRozhlas.cz Po cestovní kanceláři Fischer vypověděla spolupráci s největším tuzemským zájezdovým portálem Invia.cz i CK Exim Tours. Jako důvod uvedla obchodní důvody. Invia tak přišla o dvě největší české cestovní kanceláře. Portál začal v poslední době kromě ...a další »

Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... iRozhlas.cz České cestovní kanceláře ruší některé výlety, zájezdy ale odvolávat neplánují. Delegáti českých kanceláří turistům radí zůstat v hotelích. ... "Momentálně tam fouká vítr a je zhoršená viditelnost. Je to asi podobné jako když je u nás mlha, jenom je tam ... a další »

Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... Aktuálně.cz Václav Fischer, který založil cestovní kancelář Fischer Reisen, žádá po Česku odškodné ve výši 112 milionů dolarů - tedy zhruba 2,6 miliardy korun. V roce 2005 zkrachoval a přišel o dvě letadla Boeing 737, která v roce 1997 koupil. Fischer požaduje ...a další »

Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim - iDNES.cz

iDNES.cz Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim iDNES.cz "Mrzí nás, že se jeden ze stovek našich partnerů rozhodl ukončit nabídku zájezdů prostřednictvím cestovní agentury Invia. Na náš byznys rozhodnutí Fischer Group nemá vliv, nabídka se asi sníží o několik hotelů, klienti to ale v celkovém počtu milionů ... a další »

Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Zrušení zájezdu kvůli zemětřesení? Vrácení peněz není jisté ceskatelevize.cz/ct24 Cestovní kanceláře se v otázce vrácení peněz za dovolenou odkazují na ministerstvo zahraničí. "Musel by nastat ... "Když cestovní kancelář sama zruší zájezd do lokality, tak v takovém případě jim náleží vrácení peněz," míní mluvčí asociace cestovních ...

Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... Hospodářské noviny Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Zisk klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů. Cestovní kancelář končí spolupráci s největším tuzemským zájezdovým portálem Invia.cz. Důvodem je změna obchodní strategie a ... a další »

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor - tn.cz

tn.cz Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor tn.cz Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti ...

Cestovní kancelář FISCHER, as IČO: 26141647 - Peníze.cz

Cestovní kancelář FISCHER, as IČO: 26141647 Peníze.cz Na společnost Cestovní kancelář FISCHER, a.s., se sídlem Praha 4 - Nusle, Na Strži 65/1702, PSČ 140 62, IČ: 261 41 647, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304, přešlo jako na společnost nástupnickou v ...