Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Egypt zasáhly silné písečné bouře. Zůstaňte v hotelích, radí klientům ... iRozhlas.cz "Klientům byla nabídnuta buď již zaplacená částka, anebo náhradní termín výletu," řekl mluvčí cestovní kancelář Blue Style Václav Nekvapil. Podle něj jsou v zasažených letoviscích stovky českých turistů. Delegáti jim radí, aby zůstali v hotelích. V ... a další »

Ženy měly nabízet zájezdy za pár tisíc, lidé dostali falešné smlouvy - tn.cz

tn.cz Ženy měly nabízet zájezdy za pár tisíc, lidé dostali falešné smlouvy tn.cz Jedna ze smluv, kterou podezřelé zaslaly údajně poškozenému, jsme dostali do rukou a předali ji tak cestovní kanceláři, která je uvedena v hlavičce. "Já mohu potvrdit, že se objevila smlouva, která je fiktivní, vůbec ji nemáme v systému a cestovní ...

Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... iRozhlas.cz Invia tak přišla o dvě největší české cestovní kanceláře. Portál začal v poslední době kromě přeprodeje zájezdů cestovních kanceláří sestavovat a prodávat také vlastní zájezdy, takže se v podstatě stal i přímým konkurentem. Podle CK Fischer zájezdy ... a další »

Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tržby CK Fischer loni dosáhly čtyř miliard korun. Cestovní kancelář ... Hospodářské noviny Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Zisk klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů. Cestovní kancelář končí spolupráci s největším tuzemským zájezdovým portálem Invia.cz. Důvodem je změna obchodní strategie a ... a další »

Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Bývalý král cestovek Fischer chce po Česku miliardy za to, že jeho ... Aktuálně.cz Václav Fischer, který založil cestovní kancelář Fischer Reisen, žádá po Česku odškodné ve výši 112 milionů dolarů - tedy zhruba 2,6 miliardy korun. V roce 2005 zkrachoval a přišel o dvě letadla Boeing 737, která v roce 1997 koupil. Fischer požaduje ...a další »

Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim - iDNES.cz

iDNES.cz Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim iDNES.cz "Mrzí nás, že se jeden ze stovek našich partnerů rozhodl ukončit nabídku zájezdů prostřednictvím cestovní agentury Invia. Na náš byznys rozhodnutí Fischer Group nemá vliv, nabídka se asi sníží o několik hotelů, klienti to ale v celkovém počtu milionů ... a další »

Cestovní kancelář FISCHER, as IČO: 26141647 - Peníze.cz

Cestovní kancelář FISCHER, as IČO: 26141647 Peníze.cz Na společnost Cestovní kancelář FISCHER, a.s., se sídlem Praha 4 - Nusle, Na Strži 65/1702, PSČ 140 62, IČ: 261 41 647, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304, přešlo jako na společnost nástupnickou v ...

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor - tn.cz

tn.cz Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor tn.cz Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti ...