Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... - E15.cz

E15.cz Fischerův návrat nevyšel ani v Německu, Fischer Reisen po dvou ... E15.cz Když známý podnikatel Václav Fischer v roce 2014 oprašoval v Německu svoji značku cestovní kanceláře Fischer Reisen, plánoval prodeje zájezdů do Středomoří nejen Němcům, ale opět i českým turistům. Jenže pokus o návrat mu zase nevyšel, jeho Fischer ... a další »

Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... - Blesk.cz

Blesk.cz Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... Blesk.cz Pak už bylo velmi jednoduché domluvit najednou exekuci mého majetku, zastavení úvěrů a zmrazení kont, zabavení letadel a vlastně totální likvidaci mého podnikání. V roce 1996 jsem prodal moji velkou německou cestovní kancelář za 60 milionů marek.

Hrad se zatím za slova o Peroutkovi omlouvat nemusí, rozhodl soud ... - AVmania.cz

AVmania.cz Hrad se zatím za slova o Peroutkovi omlouvat nemusí, rozhodl soud ... AVmania.cz Kancelář prezidenta republiky se zatím nemusí omlouvat za výroky prezidenta Miloše Zemana o novináři Ferdinandu Peroutkovi. Nejvyšší soud (NS) výkon pravomocného rozsudku odložil do doby, než rozhodne o dovoláních, které podaly Hrad i Peroutkova ...a další »

Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme ceskatelevize.cz Cestovní kancelář Alexandria nabídne klientům, kteří si zájezd do Tuniska již koupili, bezplatnou výměnu destinace, nebo stornování zájezdu bez povinnosti zaplatit storno poplatek. Ke stejnému kroku se rozhodla i CK Fisher . "Okamžitě jsme rozhodli, že ...a další »

Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí - Mělnický deník

Mělnický deník Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí Mělnický deník Podle Evy Tomšejové z mělnické pobočky cestovní kanceláře Fisher zatím nedošlo ani k jednomu stornování cesty do země galského kohouta. "Lidé k nám sice chodí a zajímají se, zda je výlet do Francie bezpečný. Nicméně do této ... Tomšejová je přesvědčená ...

Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc ceskatelevize.cz Informaci potvrdily také české cestovní kanceláře. "Podle všech dostupných informací ... Podle delegáta cestovní kanceláře Čedok ve městě není mezi oběťmi žádný Čech. Blue Style v Sousse nyní ... Cestovní kancelář Exim Tours má v letovisku 600 až 700 ... a další »

Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! - Deniksport.cz

Deniksport.cz Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! Deniksport.cz "Loni jsem byl osloven česko-německou investorskou skupinou, abych se podílel na projektu středoevropské cestovní kanceláře. Protože kancelář působí na několika trzích a disponuje velkou finanční sílou, souhlasil jsem." Nedá se říct, že by cestovní trh ...

Lákadla cestovek? Individuální turistika i balíčky na míru - Týden.cz

Týden.cz Lákadla cestovek? Individuální turistika i balíčky na míru Týden.cz Cestovní kancelář Fisher bude nabízet zájezdy na míru. Cestovní kancelář Fischer chce získat další klienty z řad přesvědčených individuálních turistů, jejichž počty každým rokem rostou. Nabízí jim proto nově možnost sestavit si zájezd podle vlastních ...