Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor - tn.cz

tn.cz Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor tn.cz Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti ...

Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... - denik.cz

denik.cz Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... denik.cz "Bez kvalitního webu dnes už žádná cestovní kancelář fungovat nemůže. Na druhou stranu se ale neobejde ani bez kvalitní pobočkové sítě a ... Fisher má za sebou rekordní předprodeje letních zájezdů. Víc než třetina prodaných zájezdů směřuje do Řecka, ...a další »

Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim - iDNES.cz

iDNES.cz Dovolenkový rozchod roku. Fischer opouští Invii, výhrady má i Exim iDNES.cz "Mrzí nás, že se jeden ze stovek našich partnerů rozhodl ukončit nabídku zájezdů prostřednictvím cestovní agentury Invia. Na náš byznys rozhodnutí Fischer Group nemá vliv, nabídka se asi sníží o několik hotelů, klienti to ale v celkovém počtu milionů ... a další »

CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... - iDNES.cz

iDNES.cz CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... iDNES.cz Služeb cestovní kanceláře využilo více než 300 tisíc klientů a EBITDa společnosti poskočila o 30 milionů na 145 milionů korun. Jde zatím o rekordní výsledky firmy, která se v minulosti potýkala s dluhy. Výsledky, které cestovka poskytla serveru iDNES ...

Čeští senioři si oblíbili cestovní kanceláře - denik.cz

denik.cz Čeští senioři si oblíbili cestovní kanceláře denik.cz Cestovní kancelář důchodcům nabízí k zájezdu například půldenní výlet zdarma. Exim Tours s CK Fischer a Čedokem patří mezi tři největší české cestovní kanceláře. Exim Tours a Fischer měly v roce 2015 roční obrat kolem čtyř miliard korun. Tržby Čedoku ...

Vrah malého chlapce byl odsouzen po 38 letech - Týden.cz

Týden.cz Vrah malého chlapce byl odsouzen po 38 letech Týden.cz Soud ve Spojených státech v úterý uložil v případu vraždy šestiletého Etana Patze, který zmizel před takřka čtyřmi desetiletími, doživotní trest vězení. Z vraždy byl letos v únoru shledán vinným 56letý Pedro Hernandez, který o propuštění může podle ... a další »

Trump: S čínským prezidentem jsme navázali přátelství - Týden.cz

Týden.cz Trump: S čínským prezidentem jsme navázali přátelství Týden.cz Přátelství se rozvinulo hned po prvním setkání mezi americký prezidentem Donaldem Trumpem a jeho čínským protějškem Si Ťin-pchingen. Uvedl to šéf Bílého domu, který svého hosta přijal ve své floridské rezidenci Mar-o-Lago v době, kdy Spojené státy ...a další »

Trumpova náboženská averze? Soud řeší migrační dekret - Týden.cz

Týden.cz Trumpova náboženská averze? Soud řeší migrační dekret Týden.cz Federální odvolací soud v americkém Richmondu začal projednávat případ revidovaného exekutivního příkazu prezidenta Donalda Trumpa, který zakazuje vstup do USA občanům šesti převážně muslimských zemí. Po soudním zpochybnění prvního příkazu z ...a další »