Fisher cestovní kancelář

CK Fisher katalog 2012

CK Fisher katalog 2012
květen - říjen 2012

CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... - iDNES.cz

iDNES.cz CK Fischer měla skvělý rok, utržila 4 miliardy. Pomohla sázka na ... iDNES.cz Služeb cestovní kanceláře využilo více než 300 tisíc klientů a EBITDa společnosti poskočila o 30 milionů na 145 milionů korun. Jde zatím o rekordní výsledky firmy, která se v minulosti potýkala s dluhy. Výsledky, které cestovka poskytla serveru iDNES ...

Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí - Mělnický deník

Mělnický deník Teroristé v Paříži? Kdo chce cestovat, útoky ho neodradí Mělnický deník Přesto cestovní kanceláře z Mělnicka nezaznamenaly, že by byl o poznávání hlavního města Francie mezi lidmi menší zájem než doposud. Podle Evy Tomšejové z mělnické pobočky cestovní kanceláře Fisher zatím nedošlo ani k jednomu stornování cesty do ...

Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Mezi obětmi útoku v Tunisku Češi nejsou, v letovisku je jich asi tisíc ceskatelevize.cz Klientům, kteří jsou teď tam, nabízíme možnost rychlejšího návratu domu," upřesnil mluvčí CK Fisher Jan Osúch. První letadlo od odpoledních útoků odlétá z Prahy do Tuniska už dnes večer, další 4 zítra. "České cestovní kanceláře se na krizovou situaci ... a další »

Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Cestovky: Dovolené v Tunisku bezplatně vyměníme ceskatelevize.cz Cestovní kancelář Alexandria nabídne klientům, kteří si zájezd do Tuniska již koupili, bezplatnou výměnu destinace, nebo stornování zájezdu bez povinnosti zaplatit storno poplatek. Ke stejnému kroku se rozhodla i CK Fisher . "Okamžitě jsme rozhodli, že ...a další »

Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! - Deniksport.cz

Deniksport.cz Václav Fischer (58) zase otevírá cestovku: Vracím se! Deniksport.cz "Loni jsem byl osloven česko-německou investorskou skupinou, abych se podílel na projektu středoevropské cestovní kanceláře . Protože kancelář působí na několika trzích a disponuje velkou finanční sílou, souhlasil jsem." Nedá se říct, že by cestovní trh ...

Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... - Blesk.cz

Blesk.cz Zakladatel cestovky Václav Fischer dělá číšníka a říká: Začínám ... Blesk.cz Pak už bylo velmi jednoduché domluvit najednou exekuci mého majetku, zastavení úvěrů a zmrazení kont, zabavení letadel a vlastně totální likvidaci mého podnikání. V roce 1996 jsem prodal moji velkou německou cestovní kancelář za 60 milionů marek.

Aplikace Unity pro Android budou mít na zařízeních s technologiemi ... - NOTEBOOK.cz

Aplikace Unity pro Android budou mít na zařízeních s technologiemi ... NOTEBOOK.cz "Dali jsme si za cíl letos expedovat 40 milionů tabletů postavených na technologii Intel a očekáváme, že ke konci roku bude na trhu přes 100 modelů tabletů s operačním systémem Android a procesory Intel," říká Doug Fisher , viceprezident Intel a ... a další »

Hračka roku: Králem je Lego! - Blesk.cz

Hračka roku: Králem je Lego! Blesk.cz Česká rodina utratí ročne za hračky pět tisíc korun. A továrny chrlí další a další. Každoročně se trh hraček rozroste o 60 procent novinek! Jenže jak se vyznat v tom, kvůli kterým z nich otevřít peněženku? Nerozhodným rodičům pomůže Hračka roku.