Alexandria cestovní kancelář

TNI Group kupuje cestovní kancelář Vítkovice Tours - Finance.cz

E15.cz TNI Group kupuje cestovní kancelář Vítkovice Tours Finance.cz Mezi největší tuzemské cestovní kanceláře patří Čedok, CK Blue Style, Alexandria , Exim Tours a skupina Fischer, která sdružuje značky Fischer, Nev-Dama, Privileq a eTravel.cz. Exim Tours loni vykázala tržby na úrovni čtyř miliard korun, Čedok 1,76 ... V ČR vznikla sedmička na trhu cestovního ruchu, skupina TNI GroupRoklen24všech 5 zpravodajských článků »

Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... Lidovky.cz ... s ohledem na riziko zemětřesení. Cestovní kancelář zaznamenala v pátek ráno zvýšený počet dotazů na své call centrum, které se týkaly aktuální situace na místě. ... Také klienti cestovní kanceláře Alexandria na Kosu jsou v pořádku. "Zranění zatím ... Zemětřesení na Kosu si vyžádalo dva mrtvé, Češi jsou v pořádkuČeské novinyPřístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpožděnítn.czČeši na Kosu vybíhali z hotelu ve spodním prádle. Tereza: Postel ...Blesk.czvšech 66 zpravodajských článků »

Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... - Aktuálně.cz

ceskatelevize.cz/ct24 Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... Aktuálně.cz Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Hodnota transakce je podle informací ČTK kolem sta ...Češi vrací Polákům úder. Alexandria koupila cestovku Net Holidayceskatelevize.cz/ct24Česi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře Alexandria .... Když uklouznete v hotelu ve vaně, zlomíte si nohu a pak řeknete, že jste nevěděl, že mokrá vana klouže, bude vám muset podle českých soudů cestovní kancelář vyplatit ...

Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... - ceskatelevize.cz/ct24

tn.cz Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... ceskatelevize.cz/ct24 Na trhu působila od roku 1997. Obě cestovní kanceláře se specializovaly na prodej zájezdů do Tuniska, Egypta, Turecka nebo na řecký ostrov Rhodos. Cestovní kancelář Maxi Reisen vznikla v roce 2008 jako internetová cestovní kancelář a zaměřovala se na ...Dvě cestovní kanceláře vyhlásily úpadek! Jak žádat o své peníze?tn.czvšech 20 zpravodajských článků »

Cestovní kancelář Alexandria ukončila prodej zájezdů přes ... - iDNES.cz

iDNES.cz Cestovní kancelář Alexandria ukončila prodej zájezdů přes ... iDNES.cz Zájezdy české cestovní kanceláře CK Alexandria už nebude prodávat agentura Invia. Spolupráci na prodeji obě společnosti ukončily ke konci dubna. Podle marketingového ředitele Alexandrie Petra Šatného je důvodem to, že se obchodní aktivity obou ...Rozchod na trhu se zájezdy: Invia a Alexandria ukončily spoluprácitn.czCK Alexandria přestala prodávat zájezdy přes portál Invia.czBlesk.czAlexandria už nebude prodávat zájezdy přes Invii. Odmítli jsme ...Zdopravy.czHospodářské novinyvšech 6 zpravodajských článků »

3 tipy na nejlepší dovolenou v roce 2018 - Super.cz

Super.cz 3 tipy na nejlepší dovolenou v roce 2018 Super.cz Jako jediná česká cestovní kancelář pořádá Alexandria zájezdy do oblasti Korintského zálivu zvané místním Fókida. Korintský záliv. FOTO: CK Alexandria . Ta se nachází na samém jihu pevninského Řecka a jistě si ji zamilujete. Mýtické Delfy, působivá ...

Objevte neznámé krásy Korintského zálivu - Super.cz

Super.cz Objevte neznámé krásy Korintského zálivu Super.cz ... toužili tuto kouzelnou část Řecka navštívit, nezbylo vám nic jiného, než vyrazit po vlastní ose. Skvělou zprávou pro všechny cestovatele je, že Vám od letošního roku cestovní kancelář Alexandria jako jediná nabízí možnost navštívit oblast ...