Alexandria cestovní kancelář

Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday - České noviny

České noviny Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday České noviny Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Firmy to uvedly v tiskové zprávě. Hodnota transakce je ...Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ...Aktuálně.czČeské cestovce Alexandria se daří! Expanduje do Polskatn.czvšech 6 zpravodajských článků »

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Majitel cestovní kanceláře Alexandria hovoří rovněž o svém akvizičním tažení a budoucnosti podnikání ve svém oboru. ... My jsme například akvizicí nezískali nový produkt, naopak jsme si v Polsku vybrali cestovní kancelář s velmi podobným produktem.

Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely - E15.cz

E15.cz Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely E15.cz Po podzimním nákupu polské cestovní kanceláře Net Holiday má majitel Alexandria Group Alexandr Pavlov chuť na další akvizice. Rád by do skupiny začlenil ještě alespoň jednu českou a jednu německou kancelář , rozšířit chce rovněž svou hotelovou síť.

Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek - tn.cz

tn.cz Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek tn.cz V současné době totiž cestovní kanceláře nabízejí kromě klasických pobytových nebo poznávacích zájezdů také výlety, které vám zaberou jen pár dní. A pokud víte, kde ... Zajímavou nabídku krátkých zájezdů najdete u cestovní kanceláře Alexandria . Vybrat ...

Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... - Design portál

Design portál Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... Design portál Do redakční schránky nám dorazil nový Font. Nese pořadové číslo 151 a hlavním tématem jsou tentokrát cestovní kanceláře anebo lépe řečeno vizuální styl cestovních kancelářích. O tom, že práce pro cestovní kancelář může být pro grafika zajímavou ...

Češi mají zase chuť vyrazit na dovolenou, cestovní kanceláře ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Češi mají zase chuť vyrazit na dovolenou, cestovní kanceláře ... Seznam Zprávy Cestovní kancelář Blue Style dokonce uvádí meziroční nárůst o 160 procent. "Část letních letů je již zcela ... Za zvýšenou poptávkou zájezdů stojí podle mluvčího cestovní kanceláře Alexandria Petra Šatného hned několik věcí. "Je relativně stabilní ...

Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... Aktuálně.cz Velké cestovní kanceláře nezaznamenaly po dramatickém víkendu žádného Čecha, který by se z dovolené v Turecku vrátil dříve. Například cestovní kancelář Alexandria zaznamenala tři případy, kdy klienti chtěli z dovolené odletět dříve. "Nakonec si to ...Pokus o vojenský puč v Turecku odradil pouze část českých turistůNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Do tří let budeme opět jedničkou, říká šéf Čedoku. Pomůže fúze s ... - iDNES.cz

iDNES.cz Do tří let budeme opět jedničkou, říká šéf Čedoku. Pomůže fúze s ... iDNES.cz Mluví se o částce 1,4 miliardy korun, kterou zaplatila polská cestovní kancelář Itaka. Nejstarší i nejznámější česká ... loni ji koupil Rockaway Capital. Opačným směrem se vydala CK Alexandria , ta loni koupila sedmou největší polskou cestovku Net Holiday.