Alexandria cestovní kancelář

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Majitel cestovní kanceláře Alexandria hovoří rovněž o svém akvizičním tažení a budoucnosti podnikání ve svém oboru. ... My jsme například akvizicí nezískali nový produkt, naopak jsme si v Polsku vybrali cestovní kancelář s velmi podobným produktem.

Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely - E15.cz

E15.cz Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely E15.cz Po podzimním nákupu polské cestovní kanceláře Net Holiday má majitel Alexandria Group Alexandr Pavlov chuť na další akvizice. Rád by do skupiny začlenil ještě alespoň jednu českou a jednu německou kancelář , rozšířit chce rovněž svou hotelovou síť.

Chystáte se na dovolenou? Zvolte hotel s animačními programy - Blesk.cz

Blesk.cz Chystáte se na dovolenou? Zvolte hotel s animačními programy Blesk.cz Kvůli požadavku na animační programy se nemusíte omezovat ve výběru lokality. Například cestovní kancelář Alexandria je letos nabízí v klubových hotelech, které najdete v Bulharsku, Řecku, Turecku a Španělsku, ale navíc i v Centru animačních programů ...

Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday - České noviny

České noviny Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday České noviny Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Firmy to uvedly v tiskové zprávě. Hodnota transakce je ...Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ...Aktuálně.czČeské cestovce Alexandria se daří! Expanduje do Polskatn.czvšech 6 zpravodajských článků »

Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... Aktuálně.cz Velké cestovní kanceláře nezaznamenaly po dramatickém víkendu žádného Čecha, který by se z dovolené v Turecku vrátil dříve. Například cestovní kancelář Alexandria zaznamenala tři případy, kdy klienti chtěli z dovolené odletět dříve. "Nakonec si to ...Pokus o vojenský puč v Turecku odradil pouze část českých turistůNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek - tn.cz

tn.cz Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek tn.cz V současné době totiž cestovní kanceláře nabízejí kromě klasických pobytových nebo poznávacích zájezdů také výlety, které vám zaberou jen pár dní. A pokud víte, kde ... Zajímavou nabídku krátkých zájezdů najdete u cestovní kanceláře Alexandria . Vybrat ...

Do tří let budeme opět jedničkou, říká šéf Čedoku. Pomůže fúze s ... - iDNES.cz

iDNES.cz Do tří let budeme opět jedničkou, říká šéf Čedoku. Pomůže fúze s ... iDNES.cz Mluví se o částce 1,4 miliardy korun, kterou zaplatila polská cestovní kancelář Itaka. Nejstarší i nejznámější česká ... loni ji koupil Rockaway Capital. Opačným směrem se vydala CK Alexandria , ta loni koupila sedmou největší polskou cestovku Net Holiday.

Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... Aktuálně.cz Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Marketingový ředitel kanceláře ... Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Klienty obvoláváme, informujeme je o ...a další »