Alexandria cestovní kancelář

Dovolené v Řecku se nebojte. Uprchlíci z ostrovů mizí, potraviny ale ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Dovolené v Řecku se nebojte. Uprchlíci z ostrovů mizí, potraviny ale ... Aktuálně.cz Cestovní kanceláře oslovené redakcí Aktuálně.cz potvrzují, že o Řecko je v letošní sezóně opět vyšší zájem. A ceny zájezdů ... "S blížící se sezónou očekáváme nárůst cen last minute zájezdů u vybraných řeckých ostrovů," říká Petr Šatný z CK Alexandria .a další »

Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... EuroZpravy.CZ Podle vyjádření mluvčího Zímy jde zhruba o 20% pokles prodávaných zájezdů. "Poslední dny ale zájem o dovolenou v Turecku rostl," dodal pro EuroZprávy.cz. Podobný trend zaznamenala i cestovní kancelář Alexandria : "Zájem o Turecko je letos opravdu ve ...a další »

Chystáte se do Turecka? Tohle byste teď neměli podcenit - tn.cz

tn.cz Chystáte se do Turecka? Tohle byste teď neměli podcenit tn.cz Pokud jste si už koupili zájezd do Turecka a kvůli teroristickým útokům byste se rozhodli, že tam nechcete cestovat, měli byste se co nejdříve obrátit na cestovní kancelář , která vám zájezd prodala. Útok na letišti v Istanbulu - 1. Krev, střepy, chaos ... a další »

Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni - iDNES.cz

iDNES.cz Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni iDNES.cz Opticky to může vypadat, že je v nabídce CK zájezdů dost, ale berte to tak, že třeba k jedné sedačce v letadle cestovní kancelář ve své nabídce nabízí třeba čtyři, pět hotelů," uvedl místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Například ... a další »

Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek - iDNES.cz

iDNES.cz Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek iDNES.cz Z první pětky (Exim Tours, Čedok, Fischer, Blue Style, Alexandria - pozn. red.) určitě ne, dál je to těžké ... Naše cestovní kancelář investovala za poslední tři roky desítky milionů korun do nových technologií z vyspělých západních trhů. Umíme díky ...

Do Turecka musíte, jinak zaplatíte, slyší Češi od cestovek. Jiné ... - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Do Turecka musíte, jinak zaplatíte, slyší Češi od cestovek. Jiné ... ceskatelevize.cz Česká vláda považuje za svůj prvořadý úkol postarat se o občany, kteří se po nočním pokusu o vojenský převrat nacházejí v Turecku. Odpoledne se jejich situací zabýval krizový štáb. Turecko patří k oblíbené destinaci českých turistů, ráno do letoviska ...a další »

Češi nemají jezdit do Istanbulu a Ankary, evakuace zatím nebude - České noviny

České noviny Češi nemají jezdit do Istanbulu a Ankary, evakuace zatím nebude České noviny Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Nabízíme jim alternativní zájezdy či bezplatné storno zájezdu. Klientům na ...a další »

Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země - tn.cz

tn.cz Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země tn.cz Již několik let zde navíc cestovní kancelář Alexandria nabízí ubytování ve svém klubovém hotelu Atali Village Alexandria Club, ve kterém sídlí český animační tým. Přítomnost profesionálních českých animátorů, kteří se postarají o zábavu a zpříjemní Vám ...