Alexandria cestovní kancelář

Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... Lidovky.cz PRAHA Klienti českých cestovních kanceláří Exim Tours, Alexandria , Fischer a Blue Style na řeckém ostrově Kos a v Turecku jsou po nočním zemětřesení v pořádku. Jejich delegáti dosud nemají hlášena žádná zranění turistů. Zemětřesení postihlo zejména ... Přístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpožděnítn.czZemětřesení na Kosu si vyžádalo dva mrtvé, Češi jsou v pořádkuČeské novinyČeši na Kosu vybíhali z hotelu ve spodním prádle. Tereza: Postel ...Blesk.czvšech 66 zpravodajských článků »

Cestovku Vítkovice Tours kupuje TNI Group - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovku Vítkovice Tours kupuje TNI Group Novinky.cz Cílem holdingu je pod jednotlivými zavedenými značkami Viamare, VTT a Vítkovice Tours dále působit jako specialisté na příslušné destinace a posilovat v nich do budoucna svoje postavení. Mezi největší tuzemské cestovní kanceláře patří Čedok, CK Blue ... V ČR vznikla sedmička na trhu cestovního ruchu, skupina TNI GroupRoklen24všech 5 zpravodajských článků »

Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... - ceskatelevize.cz/ct24

tn.cz Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... ceskatelevize.cz/ct24 Ve sdělení se píše, že Azur Reizen je pro případ úpadku dostatečně pojištěna u České podnikatelské pojišťovny. Azur Reizen klientům na webu vzkázala, že není schopna dostát svým závazkům plynoucím z uzavřených smluv o zájezdu. Úpadek vyhlásila po 21 ... Dvě cestovní kanceláře vyhlásily úpadek! Jak žádat o své peníze?tn.czvšech 20 zpravodajských článků »

Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... Aktuálně.cz Jsme rádi, že my můžeme oznámit transakci opačnou, kdy česká společnost výrazně expanduje do zahraničí a kupuje velkou zahraniční cestovní kancelář ," dodal Pavlov. Alexandria Group na transakci využila nerozdělený zisk z uplynulých let. Podle Pavlova ... Češi vrací Polákům úder. Alexandria koupila cestovku Net Holidayceskatelevize.cz/ct24Česi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czČeské cestovce Alexandria se daří! Expanduje do Polskatn.czvšech 6 zpravodajských článků »

Severní Korea otevřela v Moskvě svou cestovní kancelář. Turistům ... - E15.cz

E15.cz Severní Korea otevřela v Moskvě svou cestovní kancelář . Turistům ... E15.cz V Moskvě se otevřela první cestovní kancelář , která nabízí organizované zájezdy do Severní Koreje. Ruská firma NKOREA.RU, které Pchjongjang nově udělil licenci, slibuje turistům, že se "plně ponoří" do korejské kultury a zažijí zábavu "bezpečnější než ... a další »

CK: Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku - Finance.cz

CK: Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku Finance.cz Zemětřesení způsobilo problémy především turistům, kteří dnes na ostrov nebo z ostrova cestují. Letiště bylo dočasně mimo provoz a podle Zímy byly dnešní lety posunuty o sedm hodin. "Letiště na Kosu už je ale zprovozněno a klienti by měli být ...

Seskupení cestovních kanceláří Travel Holding jde na nákupy. Cílí ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Seskupení cestovních kanceláří Travel Holding jde na nákupy. Cílí ... Hospodářské noviny Už dosavadní akvizice Travel Holding dostaly na celkové tržby zhruba 700 milionů ročně, a tím se vyhoupl na sedmé místo v TOP 10 největších společností oboru. Skupina cílí na tržby v hodnotě jedné miliardy korun ročně a chce se ještě víc přiblížit ...

Obrat Alexandria Group dosáhl dvou miliard korun - tn.cz

tn.cz Obrat Alexandria Group dosáhl dvou miliard korun tn.cz Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova, jejíž vlajkovou lodí je CK Alexandria , dosáhla po loňské akvizici polské Net Holiday plánovaného obratu dvou miliard korun. Net Holiday, nejrychleji rostoucí cestovní kancelář na polském ...