Alexandria cestovní kancelář

CK: Žádosti o výměnu zájezdu na Kos i návrat dřív jsou ojedinělé - České noviny

Lidovky.cz CK: Žádosti o výměnu zájezdu na Kos i návrat dřív jsou ojedinělé České noviny Praha - Jen jednotlivé žádosti o změnu místa dovolené mají české cestovní kanceláře od svých klientů, kteří mají dnes a v neděli odlétat na řecký ostrov Kos, kde si páteční zemětřesení vyžádalo dva lidské životy a 120 zraněných. Podobně jen ojediněle ... Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ...Lidovky.czSilné zemětřesení na ostrově Kos. Hlášeni jsou i dva mrtvíEcho24.czvšech 53 zpravodajských článků »

Podvodníci nabízí falešné ochranné známky. Zmatené firmy platí 28 ... - iDNES.cz

iDNES.cz Podvodníci nabízí falešné ochranné známky. Zmatené firmy platí 28 ... iDNES.cz Například skupina J&T, Kooperativa pojišťovna, Ikea, cestovní kancelář ESO a agentura Alexandria , Bohemia Energy, vinařství Tanzberg Mikulov, společnost Ticketpro, UPC a mnoho dalších. "V roce 2014 skutečně došlo k zaplacení registračního poplatku, ...

TIP NA DOVOLENOU: Španělsko hlásí návrat. Uspokojí každého a ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz TIP NA DOVOLENOU: Španělsko hlásí návrat. Uspokojí každého a ... Lidovky.cz Především Baleárské ostrovy Mallorca a Menorca patří na českém trhu mezi nejvyhledávanější destinace," doplňuje Petr Šatný, marketingový ředitel cestovní kanceláře Alexandria . K dispozici je městská turistika na prodloužené víkendy, kterou nabízí ...

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Majitel cestovní kanceláře Alexandria hovoří rovněž o svém akvizičním tažení a budoucnosti podnikání ve svém oboru. ... My jsme například akvizicí nezískali nový produkt, naopak jsme si v Polsku vybrali cestovní kancelář s velmi podobným produktem.

Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... Aktuálně.cz Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Hodnota transakce je podle informací ČTK kolem sta ...Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net HolidayČeské novinyČesi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Po Fischeru ukončila spolupráci s portálem Invia i cestovní kancelář ... iRozhlas.cz Cestovní skupina Invia v roce 2015 prodala v ČR, Polsku, Slovensku a Maďarsku zájezdy CK v hodnotě téměř sedm miliard korun. Je to meziročně o 15 procent víc. Tržby skupiny stouply o 18 procent na 778 milionů korun. Zisk se zvýšil meziročně z 56 na 86 ...Invia věří, že ji odchod Exim Tours neomezí. Problémy se prý táhly ...E15.czvšech 17 zpravodajských článků »

Neobvyklý a drahý výlet: Britská cestovní kancelář chystá cesty ... - E15.cz

E15.cz Neobvyklý a drahý výlet: Britská cestovní kancelář chystá cesty ... E15.cz Britská cestovní kancelář Blue Marble Private, která se specializuje na nevšední turistické zážitky, chystá výlety k Titaniku. Její první cesta k nejslavnějšímu vraku lodi pro rok 2018 už je obsazena, i když cena vychází v přepočtu na 2,6 milionu Kč na ...

Dovolená v klidu aneb Na co pozor, když jedete s cestovní kanceláří - E15.cz

E15.cz Dovolená v klidu aneb Na co pozor, když jedete s cestovní kanceláří E15.cz Cestovní kancelář musí být pojištěna pro případ úpadku. Pojištěn je ale pouze zájezd. To je předem sestavená kombinace nejméně dvou služeb, třeba dopravy a ubytování. Cestovka ji nabízí za jednu cenu. Zájezd musí přesahovat 24 hodin či zahrnovat ...a další »