Alexandria cestovní kancelář

Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek - iDNES.cz

iDNES.cz Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek iDNES.cz Z první pětky (Exim Tours, Čedok, Fischer, Blue Style, Alexandria - pozn. red.) určitě ne, dál je to těžké ... Naše cestovní kancelář investovala za poslední tři roky desítky milionů korun do nových technologií z vyspělých západních trhů. Umíme díky ...

Odhaleno: Jak se telefonuje v úspěšných firmách? - Chip.online

Chip.online Odhaleno: Jak se telefonuje v úspěšných firmách? Chip.online KOMERČNÍ SDĚLENÍ - Telefonování už není jako dřív. S rozšířením internetu se otevírají nové obzory. Pojďte se podívat, jaké jsou novinky v téhle oblasti. Třeba zjistíte, že za volání utrácíte zbytečně moc a přitom vůbec nemusíte.

Savčenková letí domů: Moskva a Kyjev si předávají vězně - Blesk.cz

Blesk.cz Savčenková letí domů: Moskva a Kyjev si předávají vězně Blesk.cz Ukrajinská prezidentská kancelář oznámila, že Petr Porošenko (50) dnes promluví k národu, čas projevu byl upřesněn na 14:15 SELČ. ... Savčenková byla podle médií vyměněna za ruské důstojníky Jevgenije Jerofejeva a Alexandra Alexandrova. Údajní ...a další »

Politici v čele s prezidentem chtějí na olympiádu, Babiš se zlobí - tn.cz

tn.cz Politici v čele s prezidentem chtějí na olympiádu, Babiš se zlobí tn.cz Přesně za 100 dní začne v brazilském Riu letní olympiáda. A nejsledovanější sportovní událost roku si přímo v místě tradičně nenechají ujít ani čeští politici. Letos jich tam v čele s prezidentem Zemanem vyrazí rovnou pět. A hradit to bude samozřejmě ... a další »

Konec last minute zájezdů? Cestovky jen straší, slevy budou i letos - Blesk.cz

Konec last minute zájezdů? Cestovky jen straší, slevy budou i letos Blesk.cz Zástupci cestovních kanceláří, které Blesk.cz oslovil, tvrdí, že nabídka bude omezenější. Cestovní agentury pro změnu uvádějí, že zájezdy na poslední chvíli se prodávaly každý rok a nejinak tomu bude letos. A Asociace českých cestovních kanceláří a ... a další »

Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby Novinky.cz Cestovní kancelář Alexandria na léto dál rozšíří nabídku dovolených na severu Bulharska, jako jsou destinace Zlaté Písky či Svatý Konstantin. CK Neckermann přidá více letů z Brna, hlavně do Varny, na Krétu a do Turecka a také lety do Burgasu z Pardubic.a další »

Jan Urbach: Navalného financovala britská MI6? - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Jan Urbach: Navalného financovala britská MI6? ParlamentníListy.cz Ruská televizní stanice Rossija vysílala publicistický materiál o činnosti Alexandra Navalného, který patří k předním představitelům opozice. Podle dokumentu měl ze zdrojů britské tajné služby MI6 obdržet 1,5 milionu dolarů na boj proti korupci a ...

Cestovky zrušily poplatek za změnu destinace, aby zvedly prodeje ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Cestovky zrušily poplatek za změnu destinace, aby zvedly prodeje ... Lidovky.cz Cestovní kancelář Alexandria nabízí možnost bezplatné změny smlouvy o zájezdu u letních zájezdů zakoupených do 30. dubna. "Tuto možnost jsme v minulosti poskytovali v individuálních případech, pro letošní sezonu jsme přistoupili k plošnému ...a další »