Alexandria cestovní kancelář

Zájezdy do Řecka zdraží o pětinu. Polovina nabídky je už vyprodaná - Lidovky.cz

Lidovky.cz Zájezdy do Řecka zdraží o pětinu. Polovina nabídky je už vyprodaná Lidovky.cz Čechy neodradilo ani to, že řečtí hoteliéři zdražili, což cestovní kanceláře v řadě případů promítly do cen. "Počet klientů, kteří si v předprodeji koupili zájezd do Řecka, oproti loňsku stoupl o více než čtvrtinu. Největší zájem je o ostrovy Rhodos ...

Invia přišla o další velkou cestovní kancelář. Po Fischerovi s ní končí ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Invia přišla o další velkou cestovní kancelář . Po Fischerovi s ní končí ... Aktuálně.cz Stejný krok v dubnu oznámila i cestovní kancelář Fischer. Invia začala v poslední době kromě přeprodeje zájezdů cestovních kanceláří sestavovat a prodávat také vlastní zájezdy, takže se v podstatě stala i přímým konkurentem cestovních kanceláří. Podle ... Invia věří, že ji odchod Exim Tours neomezí. Problémy se prý táhly ...E15.czvšech 17 zpravodajských článků »

TNI Group kupuje cestovní kancelář Vítkovice Tours - Finance.cz

E15.cz TNI Group kupuje cestovní kancelář Vítkovice Tours Finance.cz Mezi největší tuzemské cestovní kanceláře patří Čedok, CK Blue Style, Alexandria , Exim Tours a skupina Fischer, která sdružuje značky Fischer, Nev-Dama, Privileq a eTravel.cz. Exim Tours loni vykázala tržby na úrovni čtyř miliard korun, Čedok 1,76 ... V ČR vznikla sedmička na trhu cestovního ruchu, skupina TNI GroupRoklen24všech 5 zpravodajských článků »

Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... Lidovky.cz PRAHA Klienti českých cestovních kanceláří Exim Tours, Alexandria , Fischer a Blue Style na řeckém ostrově Kos a v Turecku jsou po nočním zemětřesení v pořádku. Jejich delegáti dosud nemají hlášena žádná zranění turistů. Zemětřesení postihlo zejména ... Zemětřesení na Kosu si vyžádalo dva mrtvé, Češi jsou v pořádkuČeské novinyPřístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpožděnítn.czČeši na Kosu vybíhali z hotelu ve spodním prádle. Tereza: Postel ...Blesk.czvšech 66 zpravodajských článků »

Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... - Aktuálně.cz

ceskatelevize.cz/ct24 Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... Aktuálně.cz Jsme rádi, že my můžeme oznámit transakci opačnou, kdy česká společnost výrazně expanduje do zahraničí a kupuje velkou zahraniční cestovní kancelář ," dodal Pavlov. Alexandria Group na transakci využila nerozdělený zisk z uplynulých let. Podle Pavlova ... Češi vrací Polákům úder. Alexandria koupila cestovku Net Holidayceskatelevize.cz/ct24Česi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czČeské cestovce Alexandria se daří! Expanduje do Polskatn.czvšech 6 zpravodajských článků »

Cestovky se těší na bohatý rok. Hitem bude Turecko a Baleárské ... - iDNES.cz

iDNES.cz Cestovky se těší na bohatý rok. Hitem bude Turecko a Baleárské ... iDNES.cz "Dosavadní předprodeje zájezdů na léto 2018 jsou momentálně řádově o desítky procent vyšší než loni touto dobou, takže očekáváme další úspěšnou sezonu," řekl Jan Bezděk z cestovní kanceláře Fischer. V létě bude opět méně last minute zájezdů. "Některé ... a další »

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Alexandr Pavlov jako jeden z největších hráčů na poli cestovního ruchu je pro letošní rok optimistou. Pro celý trh předpovídá nárůst prodeje zájezdů o čtvrtinu. Pokud ovšem nenastanou nějaké mimořádné situace. Majitel cestovní kanceláře Alexandria ...

Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... - ceskatelevize.cz/ct24

tn.cz Azur Reizen vyhlásila úpadek. Jde o největší krach cestovky od roku ... ceskatelevize.cz/ct24 Ve sdělení se píše, že Azur Reizen je pro případ úpadku dostatečně pojištěna u České podnikatelské pojišťovny. Azur Reizen klientům na webu vzkázala, že není schopna dostát svým závazkům plynoucím z uzavřených smluv o zájezdu. Úpadek vyhlásila po 21 ... Dvě cestovní kanceláře vyhlásily úpadek! Jak žádat o své peníze?tn.czvšech 20 zpravodajských článků »