Alexandria cestovní kancelář

Po Fischeru ukončila spolupráci s Invií i CK Exim tours - České noviny

České noviny Po Fischeru ukončila spolupráci s Invií i CK Exim Tours České noviny Loni celkové tržby CK Fischer činily zhruba čtyři miliardy korun, podobné tržby měla Exim Tours. Další významná cestovní kancelář , CK Alexandria , změny ve spolupráci s Invií neplánuje. "Pokud bychom měli měnit náš obchodní model, oznámíme to nejprve ...Invia věří, že ji odchod Exim Tours neomezí. Problémy se prý táhly ...E15.czvšech 17 zpravodajských článků »

Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku, hlásí cestovní ... Lidovky.cz PRAHA Klienti českých cestovních kanceláří Exim Tours, Alexandria , Fischer a Blue Style na řeckém ostrově Kos a v Turecku jsou po nočním zemětřesení v pořádku. ... Cestovní kancelář má na Kosu a v tureckém Bodrumu stovky klientů. Problémy podle něj ...Přístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpožděnítn.czZemětřesení na Kosu si vyžádalo dva mrtvé, Češi jsou v pořádkuČeské novinyČeši na Kosu vybíhali z hotelu ve spodním prádle. Tereza: Postel ...Blesk.czvšech 66 zpravodajských článků »

Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday - denik.cz

denik.cz Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday denik.cz Alexandria vypravuje značnou část svých leteckých zájezdů z Ostravy, Net Holiday z Katovic. Vzdálenost mezi oběma městy umožňuje snadno zorganizovat svozy z České republiky do Polska a naopak. Nabídka dovolených pro Čechy i Poláky se tak může ...Češi vrací Polákům úder. Alexandria koupila cestovku Net Holidayceskatelevize.cz/ct24Česi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Severní Korea otevřela v Moskvě svou cestovní kancelář. Turistům ... - E15.cz

E15.cz Severní Korea otevřela v Moskvě svou cestovní kancelář . Turistům ... E15.cz V Moskvě se otevřela první cestovní kancelář , která nabízí organizované zájezdy do Severní Koreje. Ruská firma NKOREA.RU, které Pchjongjang nově udělil licenci, slibuje turistům, že se "plně ponoří" do korejské kultury a zažijí zábavu "bezpečnější než ...a další »

Krach cestovky: máte nárok na vrácení celé částky - E15.cz

E15.cz Krach cestovky: máte nárok na vrácení celé částky E15.cz Povinnost sjednat pojištění pro případ úpadku má každá cestovní kancelář . Tato povinnost vychází přímo ze zákona. "Pojištěním cestovní kanceláře proti krachu klientům vzniká nárok na plnění z pojištění v případech, kdy cestovní kancelář kvůli úpadku ...

Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... - Design portál

Design portál Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... Design portál Do redakční schránky nám dorazil nový Font. Nese pořadové číslo 151 a hlavním tématem jsou tentokrát cestovní kanceláře anebo lépe řečeno vizuální styl cestovních kancelářích. O tom, že práce pro cestovní kancelář může být pro grafika zajímavou ...

Podvodníci nabízí falešné ochranné známky. Zmatené firmy platí 28 ... - iDNES.cz

iDNES.cz Podvodníci nabízí falešné ochranné známky. Zmatené firmy platí 28 ... iDNES.cz Například skupina J&T, Kooperativa pojišťovna, Ikea, cestovní kancelář ESO a agentura Alexandria , Bohemia Energy, vinařství Tanzberg Mikulov, společnost Ticketpro, UPC a mnoho dalších. "V roce 2014 skutečně došlo k zaplacení registračního poplatku, ...

CK: Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku - Finance.cz

CK: Čeští turisté na Kosu jsou po zemětřesení v pořádku Finance.cz Praha 21. července (ČTK) - Klienti českých cestovních kanceláří Exim Tours, Alexandria , Fischer a Blue Style na řeckém ostrově Kos a v Turecku jsou po nočním zemětřesení v pořádku. ... Cestovní kancelář má na Kosu a v tureckém Bodrumu stovky klientů.