Alexandria cestovní kancelář

Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... Aktuálně.cz Velké cestovní kanceláře nezaznamenaly po dramatickém víkendu žádného Čecha, který by se z dovolené v Turecku vrátil dříve. Například cestovní kancelář Alexandria zaznamenala tři případy, kdy klienti chtěli z dovolené odletět dříve. "Nakonec si to ...Pokus o vojenský puč v Turecku odradil pouze část českých turistůNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Češi nemají jezdit do Istanbulu a Ankary, evakuace zatím nebude - České noviny

České noviny Češi nemají jezdit do Istanbulu a Ankary, evakuace zatím nebude České noviny Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Nabízíme jim alternativní zájezdy či bezplatné storno zájezdu. Klientům na ...a další »

Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země - tn.cz

tn.cz Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země tn.cz Již několik let zde navíc cestovní kancelář Alexandria nabízí ubytování ve svém klubovém hotelu Atali Village Alexandria Club, ve kterém sídlí český animační tým. Přítomnost profesionálních českých animátorů, kteří se postarají o zábavu a zpříjemní Vám ...

ACK: Rozhodnutí o odletu do Turecka je nyní na každém turistovi - České noviny

České noviny ACK: Rozhodnutí o odletu do Turecka je nyní na každém turistovi České noviny Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Marketingový ředitel kanceláře ... Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Klienty obvoláváme, informujeme je o ...a další »

Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... EuroZpravy.CZ Podle vyjádření mluvčího Zímy jde zhruba o 20% pokles prodávaných zájezdů. "Poslední dny ale zájem o dovolenou v Turecku rostl," dodal pro EuroZprávy.cz. Podobný trend zaznamenala i cestovní kancelář Alexandria : "Zájem o Turecko je letos opravdu ve ...a další »

Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni - iDNES.cz

iDNES.cz Počet last minute zájezdů klesá, je jich o polovinu méně než loni iDNES.cz Opticky to může vypadat, že je v nabídce CK zájezdů dost, ale berte to tak, že třeba k jedné sedačce v letadle cestovní kancelář ve své nabídce nabízí třeba čtyři, pět hotelů," uvedl místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Například ... a další »

Češi se do Turecka nepoženou. Cestovky tuší pokles zájmu - Týden.cz

Týden.cz Češi se do Turecka nepoženou. Cestovky tuší pokles zájmu Týden.cz Podle marketingového ředitele CK Alexandria Petra Šatného dopad útoků na poptávku ukážou až nejbližší dny, částečné snížení zájmu ale podle něj lze zřejmě očekávat. "V tuto chvíli evidujeme dotazy klientů, ke stornům ale zatím nedochází," dodal ... a další »

Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek - iDNES.cz

iDNES.cz Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek iDNES.cz Z první pětky (Exim Tours, Čedok, Fischer, Blue Style, Alexandria - pozn. red.) určitě ne, dál je to těžké ... Naše cestovní kancelář investovala za poslední tři roky desítky milionů korun do nových technologií z vyspělých západních trhů. Umíme díky ...