Alexandria cestovní kancelář

Cestovní kancelář Alexandria ruší zájezdy do Egypta - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Cestovní kancelář Alexandria ruší zájezdy do Egypta ParlamentníListy.cz Cestovní kancelář Alexandria působí na českém trhu od roku 1991 a v současné době již patří mezi největší české cestovní kanceláře. Alexandria je největším českým touroperátorem na Bulharsko a Maltu a její nabídka zájezdů do Řecka patří k nejširším na ...

CK: Nabídka last minute zájezdů na červenec je o polovinu menší - České noviny

České noviny CK: Nabídka last minute zájezdů na červenec je o polovinu menší České noviny Praha - Nabídka last minute zájezdů cestovních kanceláří na začátek prázdnin je letos zhruba o polovinu menší než loni. V srpnu, až začnou letní prázdniny v řadě západoevropských zemích, se nabídka zúží ještě víc. Na dotaz ČTK to uvedla Asociace ...a další »

Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek - iDNES.cz

iDNES.cz Turecko bude ještě hitem, díky last minute, říká šéf Fischeru Jelínek iDNES.cz Z první pětky (Exim Tours, Čedok, Fischer, Blue Style, Alexandria - pozn. red.) určitě ne, dál je to těžké ... Naše cestovní kancelář investovala za poslední tři roky desítky milionů korun do nových technologií z vyspělých západních trhů. Umíme díky ...

Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... EuroZpravy.CZ Podle vyjádření mluvčího Zímy jde zhruba o 20% pokles prodávaných zájezdů. "Poslední dny ale zájem o dovolenou v Turecku rostl," dodal pro EuroZprávy.cz. Podobný trend zaznamenala i cestovní kancelář Alexandria : "Zájem o Turecko je letos opravdu ve ...a další »

Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby Novinky.cz Cestovní kancelář Alexandria na léto dál rozšíří nabídku dovolených na severu Bulharska, jako jsou destinace Zlaté Písky či Svatý Konstantin. CK Neckermann přidá více letů z Brna, hlavně do Varny, na Krétu a do Turecka a také lety do Burgasu z Pardubic.a další »

Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země - tn.cz

tn.cz Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země tn.cz Již několik let zde navíc cestovní kancelář Alexandria nabízí ubytování ve svém klubovém hotelu Atali Village Alexandria Club, ve kterém sídlí český animační tým. Přítomnost profesionálních českých animátorů, kteří se postarají o zábavu a zpříjemní Vám ...

Cestovní kancelář Čedok kupuje polská Itaka - Euro.cz

Euro.cz Cestovní kancelář Čedok kupuje polská Itaka Euro.cz Cestovní kancelář Čedok mění majitele. Od dosavadního majitele, americké Odien Group, ji kupuje největší polská cestovní kancelář Itaka. Hodnotu transakce ani její další podmínky firmy nezveřejnily. Obchod ještě musí schválit český antimonopolní úřad.a další »

Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... Aktuálně.cz Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Marketingový ředitel kanceláře ... Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Klienty obvoláváme, informujeme je o ...a další »