Alexandria cestovní kancelář

Invia přišla o další velkou cestovní kancelář. Po Fischerovi s ní končí ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Invia přišla o další velkou cestovní kancelář . Po Fischerovi s ní končí ... Aktuálně.cz Podle serveru iDnes.cz prodal ročně Fischer přes Invii zájezdy za zhruba 400 milionů korun. Loni celkové tržby CK Fischer přitom činily zhruba čtyři miliardy korun. Další významná cestovní kancelář , CK Alexandria , změny ve spolupráci s Invií neplánuje.a další »

Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... - denik.cz

denik.cz Češi se naučili nakupovat zájezdy na webu. Nakonec ale stejně ... denik.cz Podle mluvčího cestovní kanceláře Blue Style Václava Nekvapila by dokonce mohl být letošní rok v tomto smyslu rekordním. Cestovní kancelář Alexandria pak očekává lepší prodeje zájezdů až o dvacet procent. Sympatie si stále více získávají i exotičtější ...a další »

Češi už se nebojí. Vracejí se do Egypta i Tuniska, lákají je Emiráty - iDNES.cz

iDNES.cz Češi už se nebojí. Vracejí se do Egypta i Tuniska, lákají je Emiráty iDNES.cz Podobný trend registruje také cestovní kancelář Fischer Group. Podle jejího mluvčího Jana Bezděka ... Podle marketingového ředitele CK Alexandria Petra Šatného budou v létě prodeje lepší meziročně o 10 až 20 procent. Za pozitivním trendem je podle něj ...

Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... - E15.cz

E15.cz Čeští turisté mají z migrantů fobii, říká majitel cestovní kanceláře ... E15.cz Majitel cestovní kanceláře Alexandria hovoří rovněž o svém akvizičním tažení a budoucnosti podnikání ve svém oboru. ... My jsme například akvizicí nezískali nový produkt, naopak jsme si v Polsku vybrali cestovní kancelář s velmi podobným produktem.

Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Česká společnost Alexandria Group kupuje sedmou největší ... Aktuálně.cz Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Hodnota transakce je podle informací ČTK kolem sta ...Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net HolidayČeské novinyČesi spojují dovolené s Poláky. Alexandria kupuje cestovku Net ...iDNES.czvšech 6 zpravodajských článků »

Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely - E15.cz

E15.cz Alexandria chce nakupovat cestovní kanceláře a hotely E15.cz Po podzimním nákupu polské cestovní kanceláře Net Holiday má majitel Alexandria Group Alexandr Pavlov chuť na další akvizice. Rád by do skupiny začlenil ještě alespoň jednu českou a jednu německou kancelář , rozšířit chce rovněž svou hotelovou síť.

Češi mají zase chuť vyrazit na dovolenou, cestovní kanceláře ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Češi mají zase chuť vyrazit na dovolenou, cestovní kanceláře ... Seznam Zprávy Cestovní kancelář Blue Style dokonce uvádí meziroční nárůst o 160 procent. "Část letních letů je již zcela ... Za zvýšenou poptávkou zájezdů stojí podle mluvčího cestovní kanceláře Alexandria Petra Šatného hned několik věcí. "Je relativně stabilní ...

Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... - Design portál

Design portál Vyšlo nové číslo časopisu pro grafiky Font, tentokrát s tématem ... Design portál Do redakční schránky nám dorazil nový Font. Nese pořadové číslo 151 a hlavním tématem jsou tentokrát cestovní kanceláře anebo lépe řečeno vizuální styl cestovních kancelářích. O tom, že práce pro cestovní kancelář může být pro grafika zajímavou ...