Alexandria cestovní kancelář

Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday - České noviny

České noviny Alexandria Group kupuje polskou cestovní kancelář Net Holiday České noviny Praha - Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova koupila sedmou největší polskou cestovní kancelář Net Holiday. Skupina zvažuje další akvizice ve středoevropském regionu. Firmy to uvedly v tiskové zprávě. Hodnota transakce je ...Češi vrací Polákům úder. Alexandria koupila cestovku Net Holidayceskatelevize.cz/ct24všech 6 zpravodajských článků »

Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek - tn.cz

tn.cz Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek tn.cz V současné době totiž cestovní kanceláře nabízejí kromě klasických pobytových nebo poznávacích zájezdů také výlety, které vám zaberou jen pár dní. A pokud víte, kde ... Zajímavou nabídku krátkých zájezdů najdete u cestovní kanceláře Alexandria . Vybrat ...

Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Češi se dovolené v Turecku nebojí víc než před pučem. Levnější už ... Aktuálně.cz Velké cestovní kanceláře nezaznamenaly po dramatickém víkendu žádného Čecha, který by se z dovolené v Turecku vrátil dříve. Například cestovní kancelář Alexandria zaznamenala tři případy, kdy klienti chtěli z dovolené odletět dříve. "Nakonec si to ...Pokus o vojenský puč v Turecku odradil pouze část českých turistůNovinky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země - tn.cz

tn.cz Kréta - zde se narodil Zeus, božský vládce země tn.cz Již několik let zde navíc cestovní kancelář Alexandria nabízí ubytování ve svém klubovém hotelu Atali Village Alexandria Club, ve kterém sídlí český animační tým. Přítomnost profesionálních českých animátorů, kteří se postarají o zábavu a zpříjemní Vám ...

Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Co bude s dovolenou v Turecku? Rozhodne krizový štáb, ve hře je i ... Aktuálně.cz Například cestovní kancelář Exim Tours nabídla klientům bezplatnou změnu destinace či posunutí termínu zájezdu. Marketingový ředitel kanceláře ... Klienti CK Alexandria mají plánovaný odlet do Turecka v neděli. "Klienty obvoláváme, informujeme je o ...a další »

Cestovní kancelář Alexandria ruší zájezdy do Egypta - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Cestovní kancelář Alexandria ruší zájezdy do Egypta ParlamentníListy.cz Cestovní kancelář Alexandria působí na českém trhu od roku 1991 a v současné době již patří mezi největší české cestovní kanceláře. Alexandria je největším českým touroperátorem na Bulharsko a Maltu a její nabídka zájezdů do Řecka patří k nejširším na ...

Milionovou pokutu dostalo ministerstvo dopravy za prodloužení ... - Český rozhlas

Milionovou pokutu dostalo ministerstvo dopravy za prodloužení ... Český rozhlas Úřad pro ochranu hospodářské soutěže udělil ministerstvu dopravy pokutu ve výši milion korun. Podle úřadu nemělo ministerstvo prodloužit smlouvu na správu mýtného systému bez výběrového řízení. Ministr dopravy rozhodnutí respektuje. Ministerstvo ...a další »

Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Mají se Češi bát teroristických útoků? Pátrali jsme na důležitých ... EuroZpravy.CZ Podle vyjádření mluvčího Zímy jde zhruba o 20% pokles prodávaných zájezdů. "Poslední dny ale zájem o dovolenou v Turecku rostl," dodal pro EuroZprávy.cz. Podobný trend zaznamenala i cestovní kancelář Alexandria : "Zájem o Turecko je letos opravdu ve ...a další »