Alexandria cestovní kancelář

Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovní kanceláře nabídnou na léto 2016 nové destinace i služby Novinky.cz Cestovní kancelář Alexandria na léto dál rozšíří nabídku dovolených na severu Bulharska, jako jsou destinace Zlaté Písky či Svatý Konstantin. CK Neckermann přidá více letů z Brna, hlavně do Varny, na Krétu a do Turecka a také lety do Burgasu z Pardubic.a další »

Ceny dovolených padají: Češi kvůli uprchlíkům nechtějí do Řecka ... - Blesk.cz

Ceny dovolených padají: Češi kvůli uprchlíkům nechtějí do Řecka ... Blesk.cz Čechům se už nechce jezdit na dovolenou do Řecka, jejich zájem klesl o kdysi oblíbené Turecko. Dovolenkáři se vyhýbají hlavně řeckému ostrovu Kos, odkud cestují uprchlíci do Evropy. České cestovní kanceláře opatrně připouštějí, že klienti si vybírají ... a další »

Oplakané tisíce získala zpět: Blesk opět pomohl cestovatelce od ... - Blesk.cz

Blesk.cz Oplakané tisíce získala zpět: Blesk opět pomohl cestovatelce od ... Blesk.cz Obrátila se tak na redakci Blesk.cz, která opět oslovila cestovní kancelář . "Všeobecné obchodní podmínky stanoví, za jakých podmínek může klient stornovat. To storno se pohybuje v závislosti na tom, jak těsně je před odletem. Mimoto si většina našich ... a další »

Češi unikli v Egyptě smrti. Ozbrojenci stříleli na turisty přímo v letovisku - Blesk.cz

Blesk.cz Češi unikli v Egyptě smrti. Ozbrojenci stříleli na turisty přímo v letovisku Blesk.cz Čeští turisté zažili v egyptském letovisku Hurgada dovolenou, na kterou jen tak nezapomenou. Na jejich hotel Bella Vista zaútočili v pátek večer až tři ozbrojenci, kterým se podařilo zranit tři jiné turisty - Švéda a dva Rakušany. Uvedlo to egyptské ... a další »

Cestovní kanceláře nabídnou na zimní sezónu nové exotické ... - Novinky.cz

Novinky.cz Cestovní kanceláře nabídnou na zimní sezónu nové exotické ... Novinky.cz Cestovní kancelář Alexandria připravila na zimní sezónu nové poznávací zájezdy ostrovem Srí Lanka, severní a jižní okruh Indií, dále do Číny, Singapuru a Malajsie. CK Fischer na zimu rozšířila nabídku o Bahamy či Panamu. "K dalším novinkám patří ... a další »

Cestovky zrušily poplatek za změnu destinace, aby zvedly prodeje ... - Lidovky.cz

Zet.cz Cestovky zrušily poplatek za změnu destinace, aby zvedly prodeje ... Lidovky.cz PRAHA Tuzemské cestovní kanceláře letos zrušily poplatek za změnu destinace a v rámci předprodejů nabízejí tuto možnost zdarma. Snaží se tak po nedávných útocích v Egyptě či Turecku povzbudit prodeje zájezdů na léto. Klient tak v případě zhoršení ...Cestovní kanceláře zrušily poplatek za změnu destinace, chtějí ... Zet.czvšech 7 zpravodajských článků »

Pusté výlohy v centru města. Mizí hlavně herny - Plzeňský deník

Plzeňský deník Pusté výlohy v centru města. Mizí hlavně herny Plzeňský deník Sumu za pronájem odmítla prozradit. Potraviny se rozhodly skončit samy. Před nimi v objektu měla kancelář cestovka Alexandria . "Cestovní kancelář opustila prostory proto, že jí v Plzni stačila jedna pobočka," dodala Rejžková. Prázdné objekty v centru Plzně

Na pódiu se proti Ortelu mohl vymezit kdokoli, říká Bouček. Bílá ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Na pódiu se proti Ortelu mohl vymezit kdokoli, říká Bouček. Bílá ... Aktuálně.cz Cestovní kancelář Alexandria věnovala jednomu z hlasujících v anketě zájezd do Turecka. Ten získal fanoušek kapely Ortel, která je paradoxně známá svým protiislámským postojem. Marketingový ředitel cestovky Petr Šťastný Aktuálně.cz vzkázal, že pokud ...a další »