Sykora kuchyně

Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede Tour de Ski - Aktuálně.cz

Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede Tour de Ski  Aktuálně.czNorský lyžař Johannes Klaebo udržel v páté Etapě Tour de Ski vedení v průběžném pořadí. Ve stíhacím závodu na 15 km volnou technikou v Oberstdorfu porazil ...

Fotbalový Juventus je poosmé v řadě mistrem Itálie, Ronaldo má titul ve třetí lize - Aktuálně.cz

Fotbalový Juventus je poosmé v řadě mistrem Itálie, Ronaldo má titul ve třetí lize  Aktuálně.czFotbalisté Juventusu porazili v 33. kole italské ligy Fiorentinu 2:1 a pět kol před koncem si zajistili osmý mistrovský titul v řadě.

Hladový vrhač, usměvavé trio a mladé naděje. Čeští atleti chtějí v Glasgow překvapit - Aktuálně.cz

Hladový vrhač, usměvavé trio a mladé naděje. Čeští atleti chtějí v Glasgow překvapit  Aktuálně.czVelká medailová žeň se očekávat nedá, ale i tak má česká atletika na HME v Glasgow spoustu želízek, která mohou překvapit. Projděte si skladbu týmu.

Vše o MS v hokeji 2019 na Slovensku. Program, tabulky, výsledky, statistiky. - Aktuálně.cz

Vše o MS v hokeji 2019 na Slovensku. Program, tabulky, výsledky, statistiky.  Aktuálně.czPodívejte se na program, výsledky a statistiky MS v hokeji 2019, které se od 10. května hraje v Bratislavě a Košicích.

Komentář: Fanoušci nemají trpělivost. To hlavní, co Sparta potřebuje. A ty penalty? - Aktuálně.cz

Komentář: Fanoušci nemají trpělivost. To hlavní, co Sparta potřebuje. A ty penalty?  Aktuálně.czTrvalo to pětašedesát minut, než se Letnou v jarní části sezony poprvé rozeznělo "bojujte za Spartu" a "Ščasný ven". Sparta nakonec trnitou cestou dokráčela ke ...

Transgender sportovkyně podvádějí, říká Navrátilová. Za to ji vyhodili z LGBT spolku - Aktuálně.cz

Transgender sportovkyně podvádějí, říká Navrátilová. Za to ji vyhodili z LGBT spolku  Aktuálně.czMartina Navrátilová sklízí ostrou kritiku za svá slova, kterými odsoudila působení transsexuálních žen ve sportu.

Tragédie: ve Francii zemřel slovenský hokejista. Šlo o autonehodu, či pád z balkonu? - Aktuálně.cz

Tragédie: ve Francii zemřel slovenský hokejista. Šlo o autonehodu, či pád z balkonu?  Aktuálně.czNad smrtí pětadvacetiletého Dávida Gáborčíka panují otazníky, jeho spoluhráči z druholigového Dunkerque jsou v šoku.

Federer se rozplakal při rozhovoru. Odhalil, že pracovat ho přinutila tragická smrt - Aktuálně.cz

Federer se rozplakal při rozhovoru. Odhalil, že pracovat ho přinutila tragická smrt  Aktuálně.czTahle vzpomínka je pro Rogera Federera stále živá. I po dlouhých šestnácti letech. Slavný tenista se rozplakal přímo během rozhovoru pro CNN, když měl mluvit ...