Sykora kuchyně

Rozmarné slavnosti řeky Ostravice chystají soutěž netradičních ... - Týden.cz

Týden.cz Rozmarné slavnosti řeky Ostravice chystají soutěž netradičních ... Týden.cz Vedle soutěže plavidel se návštěvníci mohou těšit na soutěže na lávce umístěné na vodní hladině. V provozu budou také tři přívozy a stejně jako loni vznikne v okolí řeky kulinářská ulička, kde budou k dostání výrobky domácí kuchyně , rybí speciality ...

Sýkora, Chára i bratři. TOP 5 velkých bitek v NHL mezi kamarády - iSport.cz

iSport.cz Sýkora , Chára i bratři. TOP 5 velkých bitek v NHL mezi kamarády iSport.cz Včerejší rvačka bývalých českých spoluhráčů v NHL Romana Poláka a Dmitrije Jaškina ukázala, že když přijde ta pravá chvíle a emoční hladina překročí snesitelnou křivku, možné je všechno. I bitka mezi kamarády či krajany. Server iSport.cz připravil pět ...a další »

Slováci vytrpěli vítězství. Viděli se už na cestě ze zimáku, kritizoval ... - iSport.cz

iSport.cz Slováci vytrpěli vítězství. Viděli se už na cestě ze zimáku, kritizoval ... iSport.cz Jeho kolega a bývalý úspěšný trenér Marek Sýkora byl v hodnocení ještě přísnější. "Bylo to velké trápení. Slováci se přizpůsobili hře Maďarů a podle toho celá podívaná vypadala. Nebylo to moc koukatelné. V závěrečné třetině to vypadalo, jako by se ...

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Liberec 3:0. Domácí mají druhé místo blízko - iSport.cz

iSport.cz CELÝ SESTŘIH: Sparta - Liberec 3:0. Domácí mají druhé místo blízko iSport.cz Fotbalisté Sparty to zvládli. V důležitém souboji porazili na domácí půdě Liberec jasně 3:0. Postupně se trefili Ladislav Krejčí, Lukáš Juliš a Tiémoko Konaté. Zatímco letenskému týmu tak stačí k jistotě druhého místa z posledních dvou zápasů bod ... a další »

Trenér Sýkora: Čekal jsem, že Mrázek na mistrovství světa přijede - iSport.cz

iSport.cz Trenér Sýkora : Čekal jsem, že Mrázek na mistrovství světa přijede iSport.cz Nic, čemu by se dalo závidět. Když se zeptáte hokejového experta a bývalého vynikajícího trenéra Marka Sýkory na situaci kolem hokejové reprezentace, takhle vám odpoví. Omluvenek od hráčů z NHL přibývá, jako by se jim ani nechtělo reprezentovat.a další »

Hradec už má kouče, novým šéfem střídačky je Václav Sýkora - iSport.cz

iSport.cz Hradec už má kouče, novým šéfem střídačky je Václav Sýkora iSport.cz "Trenér Sýkora si k sobě vybral Tomáše Martince a rád by měl k dispozici ještě jednoho spolupracovníka. Na tom postupně pracujeme a uvidíme, zda a kdy se nám to podaří zrealizovat," dodal Kmoníček. Hradecký odchovanec Martinec byl už členem ...a další »

Úspěšný Götzis. Klučinová, Helcelet a Sýkora si zajistili olympiádu - Blesk.cz

Blesk.cz Úspěšný Götzis. Klučinová, Helcelet a Sýkora si zajistili olympiádu Blesk.cz Česká olympijská výprava se rozrostla o tři vícebojaře. Na atletickém mítinku v Götzisu splnili limity Eliška Klučinová, Adam Sebastian Helcelet a Jiří Sýkora , který se navíc blýskl výkonem 8121 bodů. Tím si vylepšil osobní rekord o plných 194 bodů a ... a další »

Nová kuchyně pro školku za devět milionů? Proč? - Boleslavský deník

Nová kuchyně pro školku za devět milionů? Proč? Boleslavský deník Nerozumím ale tomu, kde se vzala částka 9,2 milionu," ptal se rozhořčeně Jan Sýkora , zastupitel za TOP 09. A protože, jak stále tvrdí, by se město mělo chovat jako řádný hospodář, rozhodl se téměř pro křížový výslech úřadu. E-mailem zaslal na radnici ...