Hanák kuchyně

Řepa na Karlovském gastrofestivalu. Michelinský kuchař ukáže, jak ... - iDNES.cz

iDNES.cz Řepa na Karlovském gastrofestivalu. Michelinský kuchař ukáže, jak ... iDNES.cz K jeho kuchyni dále patří pálenka, kterou s oblibou používá. "V Maďarsku je velmi oblíbená a dělá se skoro ze všeho. Má silné ovocné aroma, jedinečný charakter a dá se dobře spojovat s jídlem," popisuje kuchař. Česká kuchyně má podle něj k té maďarské ...a další »

Byla to časovaná bomba, řekl znalec o kotli, který zranil ženu v kuchyni - iDNES.cz

iDNES.cz Byla to časovaná bomba, řekl znalec o kotli, který zranil ženu v kuchyni iDNES.cz Byl to nesmyslný hazard se zdravím a životy zaměstnanců i hostů. Výbuch kotle ohřívajícího jídlo v restauraci v Napajedlích na Zlínsku, při kterém se vážně poranila pomocnice v kuchyni , totiž podle soudního znalce nebyl náhodný. Exploze a následný ... a další »

Regionální jídlo je klišé, říká Pohlreich. Lidi zajímá jen chuť - iDNES.cz

iDNES.cz Regionální jídlo je klišé, říká Pohlreich. Lidi zajímá jen chuť iDNES.cz Země, které nemají dobré zemědělství, nemají dobrou kuchyni , prohlásil šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a vybídl ministerstvo zemědělství ke změně dotační politiky. O kvalitě a budoucnosti regionálních restaurací mluvil s MF DNES při návštěvě prvního ročníku ...a další »

Máme speciální jednotky trénované k vraždě Kim Čong-una ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Máme speciální jednotky trénované k vraždě Kim Čong-una ... Lidovky.cz "Korejská prezidentka určitě chce mít k dispozici takový operační plán," uvedl pro CNN specialista z Troy University Daniel Pinkston. Že by prezident nebyl informován, armáda takový postup netrénovala, případně neměla schopnosti jej provést, by byla ... a další »

VIDEO: Založili levandulovou farmu, u Bílých Karpat plánují malou ... - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Založili levandulovou farmu, u Bílých Karpat plánují malou ... iDNES.cz Fialové kytičky z podhůří Bílých Karpat poslouží jako dekorace, vznikají z nich kosmetické produkty i dobroty do kuchyně . V plánu je přitom výrazné ... Aktuálně pěstují dvě - jedna má bohatší a aromatičtější květ, druhá je zase vhodnější k lisování oleje.

Inspirujte se středomořskou kuchyní - iDNES.cz

iDNES.cz Inspirujte se středomořskou kuchyní iDNES.cz Vůni přímořské dovolené si můžete užít i doma, třeba když si ke grilování namísto krkovičky či steaku vyberete maso čerstvých tučných mořských ryb. Je chutné, snadno připravitelné, a navíc obsahuje velké množství omega-3 mastných kyselin, jež podporují ...a další »

Kotel, který explodoval v kuchyni, koupila restaurace bez ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kotel, který explodoval v kuchyni , koupila restaurace bez ... iDNES.cz Brzy se ale na dně kotle objevila výduť. Mezi plášti byl rozpálený olej sloužící k ohřevu jídla. Přes poškozené dno se smíchal se sedmdesáti litry polévky. Tím se zvětšil její objem, pak směs páry a oleje explodovala. Ženu, která právě v kuchyni ... a další »

Nemocnice ve Valašském Meziříčí má novou kuchyň, obce na ni ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nemocnice ve Valašském Meziříčí má novou kuchyň , obce na ni ... iDNES.cz Přestavěnou a nově vybavenou kuchyň otevřela v tomto týdnu valašskomeziříčská nemocnice. Na její modernizaci za 34 milionů korun přispělo zhruba 18 miliony také město. Zároveň zažádalo o příspěvek na opravy okolní obce, jejichž obyvatelé služby ...a další »