Hanák kuchyně

Nemanželský sex ze mě dělá lepší matku, tvrdí Američanka - iDNES.cz

iDNES.cz Nemanželský sex ze mě dělá lepší matku, tvrdí Američanka iDNES.cz Gracie měla otevřený vztah už se svým prvním manželem Hankem. Před šesti lety se k nim nastěhoval Oz se svými dětmi a připojila se k nim i Hankova milenka Valerie. Gracie spávala s oběma muži, ale po čtyřech letech soužití se Hank s Valeriií odstěhovali.

Co je skandál - Lidovky.cz

Co je skandál Lidovky.cz Čerpá ze "zdrojů uvnitř redakce", tedy někdo bonzuje, co se v redakční kuchyni děje. V článku je i tabulka, jak se Prima ke krizi staví, a zvláštní pozornost se tu věnuje skutečnosti, že na Primě mají prostor Klára Samková a Petr Robejšek. Zřetelně ... a další »

Příběh světoběžníka. Vzal si Mandlíkovou a cítil se jako zrádce - iDNES.cz

iDNES.cz Příběh světoběžníka. Vzal si Mandlíkovou a cítil se jako zrádce iDNES.cz Běhala ladně jako srnka." V následující sezoně už Mandlíková triumfovala na melbournské trávě při Australian Open. Sedlák otevíral svého Švejka. "Padli jsme si do oka, když se k nám přišla občerstvit," tvrdí. Psal se rok 1982. "Přivedl ji ke mně Big ...

Nebojte se sádrové omítky - Novinky.cz

Novinky.cz Nebojte se sádrové omítky Novinky.cz Práce se sádrovou omítkou je velice příjemná, a pokud ji někdo haní , pravděpodobně proto, že nedodržel správný pracovní postup, což se negativně promítlo do výsledku jeho díla. Jak tedy na sádrovou omítku, abychom využili ... Klidně je však můžeme ...

Lucie Bílá utíká z Česka: Odejdu! Ať lidem nelezu na nervy - Blesk.cz

Lucie Bílá utíká z Česka: Odejdu! Ať lidem nelezu na nervy Blesk.cz Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto ... K explozi v Bavorsku se přihlásil Islámský stát. Bomba vybuchla na .... Ne, to smí jen rodina. Byla jsem na to docela háklivá ... a další »

Pelta naznačil změny u sudích: Přichází pravá chvíle to zvrátit - iSport.cz

iSport.cz Pelta naznačil změny u sudích: Přichází pravá chvíle to zvrátit iSport.cz Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta víc než naznačil, že příští komise rozhodčích bude vypadat docela jinak, a to počínaje jejím šéfem. Proměnit se podle něho může i listina sudích. Prohlásil to v souvislosti s kontroverzním vedením sobotního ...a další »

Můj milovaný Krasnodar. Lengyel o sokovi Sparty i výplatách v igelitce - iDNES.cz

iDNES.cz Můj milovaný Krasnodar. Lengyel o sokovi Sparty i výplatách v igelitce iDNES.cz Navzdory dvěma titulům se Spartou a výjimečnému poutu k rodným Českým Budějovicím volí tři roky v ruském Krasnodaru. "To je moje ... Lidem, kteří haní českou ligu, snad otevřela oči. ... Moc mi chybí ruská kuchyně , domácí šašliky, boršč, pohostinnost.a další »

Představení účastníků ME 2016 - Wales - EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Představení účastníků ME 2016 - Wales EuroFotbal.cz Po osmapadesát let se Wales krčil v pozadí a sledoval úspěchy ostatních národních mužstev. Čtyřicet, pokud budeme brát vypadnutí v play-off kvalifikace na čtyřtýmové Euro 1976 jako latentní čtvrtfinále. Nyní je čas, aby se rudý Velšský drak naplno ... a další »