Hanák kuchyně

Doktorka Quinnová slaví narozeniny! Jubilantce Jane Seymour ... - Blesk.cz

Blesk.cz Doktorka Quinnová slaví narozeniny! Jubilantce Jane Seymour ... Blesk.cz Právě jedním z těch, kdo z počátku neměl pohlednou lékařku moc v lásce, byl i vlasatý kovboj Hank Lawson, kterého si v seriálu zahrál William Shockley. Ten spolu se seriálovou láskou a ochráncem Joe Landonem alias Sullym přišel osobně herečce popřát ...a další »

Uniklo ze zákulisí seriálu Jetelín: Genzer, Ježková a Hána mají svůj ... - Blesk.cz

Uniklo ze zákulisí seriálu Jetelín: Genzer, Ježková a Hána mají svůj ... Blesk.cz Domky, ve kterých se odehrává příběh nového primáckého seriálu Jetelín, vyšly na bezmála půl druhého milionu! Jenže ne všichni představitelé si hoví v plně zařízeném obydlí! Zatímco na Jitce Ježkové (40), Richardu Genzerovi (49) či Jiřím Hánovi (39) se ...a další »

Bohemians haní v Anglii! Klokana vybrali mezi 10 nejošklivějších ... - iSport.cz

Bohemians haní v Anglii! Klokana vybrali mezi 10 nejošklivějších ... iSport.cz "Po úspěšném turné po Austrálii ve 20. letech si tehdy československý klub AFK Vršovice změnil název na Bohemians a do znaku vložil klokana," shrnuli v Daily Mail, jak Bohemians přišli ke svému symbolu. "Byl by to hezký příběh, ale zelený klokan ve ... a další »

Příběh světoběžníka. Vzal si Mandlíkovou a cítil se jako zrádce - iDNES.cz

iDNES.cz Příběh světoběžníka. Vzal si Mandlíkovou a cítil se jako zrádce iDNES.cz Běhala ladně jako srnka." V následující sezoně už Mandlíková triumfovala na melbournské trávě při Australian Open. Sedlák otevíral svého Švejka. "Padli jsme si do oka, když se k nám přišla občerstvit," tvrdí. Psal se rok 1982. "Přivedl ji ke mně Big ...

Barragán další posilou Middlesbrough - EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Barragán další posilou Middlesbrough EuroFotbal.cz Je to hráč, kterého dobře známe a bude výborný doplněk k týmu. Je dobrý kluk a za Valencii toho sehrál spoustu. Zná Anglii dobře z mladického působení v Liverpoolu. Je to pro nás přínosný podpis," komentuje Karanka příchod dalšího nováčka v týmu.

Žijí internetem a sledují je tisíce fanoušků. Teď nazpívali letní hit - iDNES.cz

Žijí internetem a sledují je tisíce fanoušků. Teď nazpívali letní hit iDNES.cz A tak vznikla písnička Společný svět, kterou napsal a vyprodukoval Johny Rainbow z Light & Love, textově se na ni podíleli Pepa Bolan z Mandrage a Hank alias Beef z Atmo Music. Kromě Sebastiana, Pavla Callty a Martina Haricha v ní zpívají i Milan ...

Houslista Daniel Hope bude hvězdou Dvořákovy Prahy - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Houslista Daniel Hope bude hvězdou Dvořákovy Prahy EuroZpravy.CZ "Pozváním ke spolupráci na komorní řadě jsem velmi poctěn a oceňuji, že mi ředitel festivalu Marek Vrabec nechal při tomto úkolu volnou ruku," říká v tiskové zprávě Daniel Hope, který tuto roli přijal jako první zahraniční osobnost v historii ...

Bony by mohl z Manchesteru City zamířit do West Hamu - EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Bony by mohl z Manchesteru City zamířit do West Hamu EuroFotbal.cz ... s ním už nepočítá. Před působením v Anglii nastupoval reprezentant Pobřeží slonoviny v Arnhemu a Spartě. V ročníku 2012/13 se stal nejlepším střelcem i hráčem nizozemské ligy, zatímco letenskému celku pomohl v sezoně 2009/10 k mistrovskému titulu.a další »