Siko koupelny

Siko koupelny slevy 60%

Siko koupelny slevy 60%
2.1. - 29.2. 2012

Siko koupelny

Siko koupelny
31.10.-04.12.2011

Siko koupelny leták

Siko koupelny leták
05.09.-02.10.2011

Slevové kupony Siko

Slevové kupony Siko
30. 5. 2011 - 30. 6. 2011

Leták Siko

Leták Siko
30.05.-30.06.2011

Jako na zámku. Zlatá barva dodá vaší koupelně punc luxusu! - prozeny.cz

Jako na zámku. Zlatá barva dodá vaší koupelně punc luxusu! prozeny.cz Tmavomodrá, takzvaná Royal blue, dodá prostoru na honosnosti. Zlatá se šedou představuje moderní řešení, a když tuhle barvu spojíte s černou, výsledkem bude luxusní a současně stylově provedená koupelna ," uvádí příklady designérka Martina Šimková z ... a další »

Valová předala prodejny koupelen Siko svým dětem. Do čela se ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Valová předala prodejny koupelen Siko svým dětem. Do čela se ... Hospodářské noviny Zakladatelka a majitelka jednoho z největších prodejců koupelen a kuchyní v České republice Jaroslava Valová má za sebou zásadní rok. Po čtvrtstoletí přestala být generální ředitelkou společnosti Siko a podnik úspěšně předala potomkům. "Od začátku ...a další »

Podnikatelkou roku se stala Valová ze Siko koupelny - Blesk.cz

Blesk.cz Podnikatelkou roku se stala Valová ze Siko koupelny Blesk.cz Podnikatelkou roku v kategorii velké firmy se letos stala zakladatelka společnosti SIKO Koupelny Jaroslava Valová. Soutěže Ocenění Českých Podnikatelek se mohou zúčastnit jen Češky, které podnikají déle než čtyři roky a roční obrat jejich společnosti ... Majitelka firmy Siko uspěla v Ocenění českých podnikatelekTýden.czvšech 3 zpravodajských článků »

Projekt SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ získal cenu v oblasti inovace ... - ITBIZ

Projekt SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ získal cenu v oblasti inovace ... ITBIZ "Nasazení řešení SAP Cloud for Sales u zákazníka SIKO Koupelny s jasně měřitelnými přínosy ukazuje na strategicky správné rozhodnutí, které je podtrženo dalším rozvojem řešení v společnosti v oblasti obchodu. Zároveň tyto výstupy slouží jako vzor pro ...

Šéfka Siko se stáhla z vedení. Kormidlo v rodinné firmě předala synovi - iDNES.cz

iDNES.cz Šéfka Siko se stáhla z vedení. Kormidlo v rodinné firmě předala synovi iDNES.cz "Jen díky tomu se k nám bude vracet i pro svou druhou a třetí koupelnu v životě." Siko sice vyrostlo na koupelnách, dnes už však několik let prodává také kuchyně. Dlouholetá ředitelka Jaroslava Valová má kromě dvou synů dceru Janu. I ona se podílí na ...a další »

Ocenění Sitecore Experiance Award 2014 pro nový portál Siko ... - TZB-info

TZB-info Ocenění Sitecore Experiance Award 2014 pro nový portál Siko ... TZB-info Společnosti SIKO KOUPELNY a.s. a Internet Projekt, a.s. obdržely za nový prodejně orientovaný portál www.siko.cz první cenu Sitecore Experience Award 2014 - Eastern Europe v kategorii Best retail, wholesale, and consumer goods. Sitecore Experience ...

Ředitelka SIKO KOUPELNY zvolena Manažerkou roku - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Ředitelka SIKO KOUPELNY zvolena Manažerkou roku ParlamentníListy.cz Na pražském Žofíně byly vyhlášeny výsledky 21. ročníku soutěže Manažer roku. Letošního klání se zúčastnilo 72 finalistů. Národní komise ocenila manažerské dovednosti Karla Ždárského, generálního ředitele společnosti Farmet a Jaroslavy Valové, ...Manažery roku jsou zakladatelé firem Farmet a SIKO Koupelny Aktuálně.czManažerem roku 2013 generální ředitel Farmetu Karel Žďárskýdenik.czvšech 7 zpravodajských článků »

Firmu předám dětem ještě letos, říká zakladatelka společnosti Siko - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Firmu předám dětem ještě letos, říká zakladatelka společnosti Siko Hospodářské noviny Od roku 2007 proto Siko začalo s nimi intenzivně navazovat vztahy a hlásit se do jejich výběrových řízení na dodavatele sanitární techniky a obkladů v různých realitních projektech. Firma se i díky tomu stala jedničkou na trhu vybavení do koupelen ... a další »