Siko koupelny

Siko koupelny slevy 60%

Siko koupelny slevy 60%
2.1. - 29.2. 2012

Siko koupelny

Siko koupelny
31.10.-04.12.2011

Siko koupelny leták

Siko koupelny leták
05.09.-02.10.2011

Slevové kupony Siko

Slevové kupony Siko
30. 5. 2011 - 30. 6. 2011

Leták Siko

Leták Siko
30.05.-30.06.2011

V otvické obchodní zóně roste ráj koupelen a kuchyní - Chomutovský deník

Chomutovský deník V otvické obchodní zóně roste ráj koupelen a kuchyní Chomutovský deník "Do října tohoto roku bude v zóně stát pobočka společnosti SIKO koupelny a kuchyně, a to na standardní výměře 700 metrů čtverečních," prozradil záměr ředitel expanze společnosti Tomáš Stanovský. "Toto místo jsme vyhodnotili jako nejzajímavější ...

Valová předala prodejny koupelen Siko svým dětem. Do čela se ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Valová předala prodejny koupelen Siko svým dětem. Do čela se ... Hospodářské noviny Zakladatelka a majitelka jednoho z největších prodejců koupelen a kuchyní v České republice Jaroslava Valová má za sebou zásadní rok. Po čtvrtstoletí přestala být generální ředitelkou společnosti Siko a podnik úspěšně předala potomkům. "Od začátku ...a další »

Podnikatelkou roku se stala Valová ze Siko koupelny - Blesk.cz

Blesk.cz Podnikatelkou roku se stala Valová ze Siko koupelny Blesk.cz Podnikatelkou roku v kategorii velké firmy se letos stala zakladatelka společnosti SIKO Koupelny Jaroslava Valová. Soutěže Ocenění Českých Podnikatelek se mohou zúčastnit jen Češky, které podnikají déle než čtyři roky a roční obrat jejich společnosti ... Majitelka firmy Siko uspěla v Ocenění českých podnikatelekTýden.czvšech 3 zpravodajských článků »

Projekt SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ získal cenu v oblasti inovace ... - ITBIZ

Projekt SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ získal cenu v oblasti inovace ... ITBIZ "Nasazení řešení SAP Cloud for Sales u zákazníka SIKO Koupelny s jasně měřitelnými přínosy ukazuje na strategicky správné rozhodnutí, které je podtrženo dalším rozvojem řešení v společnosti v oblasti obchodu. Zároveň tyto výstupy slouží jako vzor pro ...

Šéfka Siko se stáhla z vedení. Kormidlo v rodinné firmě předala synovi - iDNES.cz

iDNES.cz Šéfka Siko se stáhla z vedení. Kormidlo v rodinné firmě předala synovi iDNES.cz "Jen díky tomu se k nám bude vracet i pro svou druhou a třetí koupelnu v životě." Siko sice vyrostlo na koupelnách, dnes už však několik let prodává také kuchyně. Dlouholetá ředitelka Jaroslava Valová má kromě dvou synů dceru Janu. I ona se podílí na ...a další »

Ocenění Sitecore Experiance Award 2014 pro nový portál Siko ... - TZB-info

TZB-info Ocenění Sitecore Experiance Award 2014 pro nový portál Siko ... TZB-info Společnosti SIKO KOUPELNY a.s. a Internet Projekt, a.s. obdržely za nový prodejně orientovaný portál www.siko.cz první cenu Sitecore Experience Award 2014 - Eastern Europe v kategorii Best retail, wholesale, and consumer goods. Sitecore Experience ...

Manažery roku jsou zakladatelé firem Farmet a SIKO Koupelny - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Manažery roku jsou zakladatelé firem Farmet a SIKO Koupelny Aktuálně.cz Praha - Titul Manažer roku získal Karel Žďárský, generální ředitel společnosti Farmet. Nejlepší manažerkou se stala Jaroslava Valová, generální ředitelka SIKO Koupelny . Rozhodla o tom porota 21. ročníku soutěže. "Nemohli jsme přehlédnout výrazný růst ...Ředitelka SIKO KOUPELNY zvolena Manažerkou rokuParlamentníListy.czManažerem roku 2013 generální ředitel Farmetu Karel Žďárskýdenik.czvšech 7 zpravodajských článků »

Firmu předám dětem ještě letos, říká zakladatelka společnosti Siko - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Firmu předám dětem ještě letos, říká zakladatelka společnosti Siko Hospodářské noviny Od roku 2007 proto Siko začalo s nimi intenzivně navazovat vztahy a hlásit se do jejich výběrových řízení na dodavatele sanitární techniky a obkladů v různých realitních projektech. Firma se i díky tomu stala jedničkou na trhu vybavení do koupelen ... a další »