Jika koupelny

Koupelny Jika spouští online rádio Bubble - Médiář

Médiář Koupelny Jika spouští online rádio Bubble Médiář Značka koupelen Jika firmy Laufen CZ spustila 21. září tříměsíční projekt internetového "bublinkového" rádia Bubble. Na projektu spolupracuje s agenturou WMC/Grey, v níž vzniklo vlastní rozhlasové studio. "Řekli jsme si, že bychom mohli přijít s ...

Native PR dělá PR pro výrobce koupelen Laufen CZ - MaM.cz

MaM.cz Native PR dělá PR pro výrobce koupelen Laufen CZ MaM.cz Spolupráce běží od září a již v tomto měsíci čeká agenturu představení unikátního online projektu Radio Bubble, který je primárně určen k podpoře značky Jika . Tým Native PR bude pro Laufen CZ pracovat ve složení Jana Čechová, Martina Vokrouhlíková a ...a další »

Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny - TZB-info

TZB-info Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny TZB-info Řadu Jika Tigo navrhl designér Michal Janků speciálně pro efektivní a přitom elegantní využití i velmi malých koupelen . Hravá kolekce, která řeší problém praktického využití omezeného prostoru, svým vzhledem evokuje harmonii, čistotu a zároveň pocit ...a další »

Keramické obkládačky a dlaždice: Vybírejte je nejen podle vzhledu - prozeny.cz

prozeny.cz Keramické obkládačky a dlaždice: Vybírejte je nejen podle vzhledu prozeny.cz V koupelně jsou velice praktické, stejně tak v kuchyni, ale krásně jimi odekorujete jen část stěny v obýváku nebo v ložnici. ... Foto: JIKA Elegantní designovou stěnu vytvoříte s použitím mozaiky Arty Juliano lepené na síti, která napodobuje kámen ... a další »

Čtyřzásuvková skříňka JIKA Cubito-N - prostor pro vše důležité - TZB-info

TZB-info Čtyřzásuvková skříňka JIKA Cubito-N - prostor pro vše důležité TZB-info Klasické skříňky jsou nezbytnou součástí moderní koupelny . V sérii JIKA Cubito-N je možné pořídit variantu s levými, resp. pravými dveřmi. Ve skříňkách jsou umístěny skleněné police, případně kombinace skleněných a pevných polic. K dispozici jsou o ...

WC štětky nemusí být nudné! Tyhle ozdobí i vaši toaletu - prozeny.cz

prozeny.cz WC štětky nemusí být nudné! Tyhle ozdobí i vaši toaletu prozeny.cz WC souprava na stěnu Jika Design v provedení chrom, cena 769 Kč, prodává Bagno. Na foto (zleva): Designový nerezový držák toaletního papíru a WC kartáče Blomus Menoto Foto: ARCHIV FIREMNa foto (zleva): Designový nerezový držák toaletního papíru ...a další »

Stop fádním zdem bez nápadu. Dlažby na stěnách a mozaiky ... - TZB-info

TZB-info Stop fádním zdem bez nápadu. Dlažby na stěnách a mozaiky ... TZB-info Trendem moderních interiérů jsou nápadité mozaiky a dlažby nejen na zem, ale i na stěny, které podtrhnou celkový charakter obydlí. Zapomeňte na nudnou bílou a oživte prostor dlažbou s věrnou imitací cementové stěrky, nebo dřevěnými kolority, či ... a další »

Podle čeho si vybrat nové umyvadlo do koupelny? Poradíme! - prozeny.cz

prozeny.cz Podle čeho si vybrat nové umyvadlo do koupelny ? Poradíme! prozeny.cz Foto: Jika Asymetrické keramické umyvadlo ze série Tigo poskytuje dostatečně velkou odkládací plochu. Může se doplnit nerezovým držákem na ručníky, nebo skříňkou. Například rozměry 100 x 38,5 cm, cena 4603 Kč. Závěsné umyvadlo z litého mramoru ...