Jika koupelny

Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny - TZB-info

TZB-info Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny TZB-info Celá řada malých panelákových koupelen , které jsou na českých sídlištích zcela běžné, čeká na nezbytnou rekonstrukci. "Až se letos konečně vrhnete na rekonstrukci své koupelny , měli byste si uvědomit, že koupelna není jen užitkový prostor a "skladiště" ...a další »

Moderní sprchové kouty nabízejí dokonalý relax - Novinky.cz

Novinky.cz Moderní sprchové kouty nabízejí dokonalý relax Novinky.cz Sprchování dáváme přednost před koupáním ve vaně, protože je to hygieničtější, rychlejší a levnější. Abychom byli spokojeni, musíme si ale umět dobře vybrat: rozměr koutu, materiál, systém otevírání dveří, sprchovou baterii a myslet i na praktické ...

Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny - TZB-info

TZB-info Jika : Připravte se na rekonstrukci koupelny TZB-info Asi jako první si většina z nás pokládá otázku, v jakém stylu by nová koupelna měla být, jaký design vybavení zvolit a jaké vybrat obklady a dlažbu. U koupelnového vybavení je důležité, abyste nepořídili mnoho rozdílných kusů a vše nepřekombinovali.

Jika přichází s novým nábytkem Tigo N - TZB-info

TZB-info Jika přichází s novým nábytkem Tigo N TZB-info Dalším benefitem je vysoká nosnost závěsů, které jsou testovány na zátěž 100 kg, po zavěšení skříněk tak garantujeme dostatečnou nosnost pro uložení předmětů denně potřebných v koupelně . Odolnost nábytku proti mechanickému poškození zajišťují ABS ...

Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody ... - TZB-info

TZB-info Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody ... TZB-info Tou disponují například baterie Lyra a Mio značky Jika . Druhou možností je zakoupení baterie s nízkým průtokem, mezi ty patří i chystaná baterie Cubito-N značky Jika s průtokem 5 litrů za minutu. V neposlední řadě šetrnému nakládání s vodou napomůže i ...a další »

Baterie Cubito N kombinují atraktivní design a úsporu vody - TZB-info

TZB-info Baterie Cubito N kombinují atraktivní design a úsporu vody TZB-info Všechny baterie značky Jika prochází výstupní tlakovou zkouškou, která zaručuje skvělou odolnost a dlouhou životnost. Na veletrhu Aquatherm byly k vidění nejen umyvadlové baterie Cubito N, ale také sprchové nebo bidetové baterie a další příslušenství.

Trendy v bydlení: Nebojte se dlažby v interiéru - TZB-info

TZB-info Trendy v bydlení: Nebojte se dlažby v interiéru TZB-info Série s precizní kresbou dřeva, to je Rustica české značky Jika . Dlažba je prakticky nerozeznatelná od skutečného přírodního materiálu, ale vyniká podstatně větší odolností. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje, ale také koupelny nebo kuchyně a ... a další »

Připravte se na rekonstrukci koupelny - ČESKÉSTAVBY.cz (tisková zpráva) (Blog)

ČESKÉSTAVBY.cz (tisková zpráva) (Blog) Připravte se na rekonstrukci koupelny ČESKÉSTAVBY.cz (tisková zpráva) (Blog) Pokud jste majiteli starší koupelny a její vybavení a vzhled vám už nevyhovují, čeká vás zřejmě ne zcela lehký úkol, rekonstrukce. Když si ale připravíte dobrý plán, můžete ji zvládnout s minimem stresu. Klíčem k dosažení vytouženého výsledku je nic ...