Jika koupelny

Prodej bytu 2+kk o výměře 65m2, Liberec - Pod rušičkou - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej bytu 2+kk o výměře 65m2, Liberec - Pod rušičkou iDNES.cz Vnitřní dveře a zárubně v bytě jsou značky Sapeli z pravé dýhy wenge s designovým kováním, laminátové podlahy také v dezénu wenge, v koupelně sanita Jika Mio a baterie Grohe, ve všech oknech žaluzie. Dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou, velmi ...

Jika přichází s novým nábytkem Tigo N - TZB-info

TZB-info Jika přichází s novým nábytkem Tigo N TZB-info Dalším benefitem je vysoká nosnost závěsů, které jsou testovány na zátěž 100 kg, po zavěšení skříněk tak garantujeme dostatečnou nosnost pro uložení předmětů denně potřebných v koupelně . Odolnost nábytku proti mechanickému poškození zajišťují ABS ...

Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody ... - TZB-info

TZB-info Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody ... TZB-info Tou disponují například baterie Lyra a Mio značky Jika . Druhou možností je zakoupení baterie s nízkým průtokem, mezi ty patří i chystaná baterie Cubito-N značky Jika s průtokem 5 litrů za minutu. V neposlední řadě šetrnému nakládání s vodou napomůže i ...a další »

Trendy v bydlení: Nebojte se dlažby v interiéru - TZB-info

TZB-info Trendy v bydlení: Nebojte se dlažby v interiéru TZB-info Série s precizní kresbou dřeva, to je Rustica české značky Jika . Dlažba je prakticky nerozeznatelná od skutečného přírodního materiálu, ale vyniká podstatně větší odolností. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje, ale také koupelny nebo kuchyně a ... a další »

Osm praktických rad, které oceníte při nákupu klozetu - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Osm praktických rad, které oceníte při nákupu klozetu Blesk pro ženy Týkat se to může ale i koupelen s vyšší vlhkostí. Řešením je keramická nádrž, která v sobě nádrž skrývá izolační nádržku. Ta nežádoucímu orosení a kondenzaci vlhkosti zabrání. Ukázka: kombinační klozet JIKA Tigo, s bočním připojením vody. Na keramickou ...a další »

Udělejte z umyvadla elegantní ozdobu koupelny - Novinky.cz

Novinky.cz Udělejte z umyvadla elegantní ozdobu koupelny Novinky.cz Styl - charakteristickým trendem letošního roku ve všech obytných prostorech, koupelnu nevyjímaje, je viditelný návrat k retro stylu. To znamená jednoduché tvary, čisté linie, bílá sanitární keramika či použití drobné mozaiky nebo naopak velkých obkladů.

Čtrnáct let stará koupelna po proměně aneb co dokáže mozaika - iDNES.cz

iDNES.cz Čtrnáct let stará koupelna po proměně aneb co dokáže mozaika iDNES.cz "Měli jsme jasno v tom, že vyměníme po deseti letech již opotřebované produkty v koupelně . Chtěli jsme hlavně nové umyvadlo a vanu. Vyhlédli jsme si výrobky Jika , které splňovaly naše nároky a cenově jsme si je mohli dovolit," říká k tomu Dita. Krátce ...

Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny - TZB-info

TZB-info Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny TZB-info Celá řada malých panelákových koupelen , které jsou na českých sídlištích zcela běžné, čeká na nezbytnou rekonstrukci. "Až se letos konečně vrhnete na rekonstrukci své koupelny , měli byste si uvědomit, že koupelna není jen užitkový prostor a "skladiště" ...a další »