Jika koupelny

Osm praktických rad, které oceníte při nákupu klozetu - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Osm praktických rad, které oceníte při nákupu klozetu Blesk pro ženy Toaletní mísa by měla být především komfortní pro užívání, ale i snadná na údržbu. Odpovídat by měla také vkusu a nárokům na design svého majitele. Na trhu je nepřeberné množství klozetů, v nejrůznějších cenových relacích, zorientovat se v nich ale ...a další »

Koupelny Jika spouští online rádio Bubble - Médiář

Médiář Koupelny Jika spouští online rádio Bubble Médiář Značka koupelen Jika firmy Laufen CZ spustila 21. září tříměsíční projekt internetového "bublinkového" rádia Bubble. Na projektu spolupracuje s agenturou WMC/Grey, v níž vzniklo vlastní rozhlasové studio. "Řekli jsme si, že bychom mohli přijít s ...

Víte, co ženy rády dělají v koupelně při uklízení? - Blesk.cz

Blesk.cz Víte, co ženy rády dělají v koupelně při uklízení? Blesk.cz Z aktuálního průzkumu značky JIKA vyplývá, že téměř čtvrtina žen při úklidu koupelny poslouchá rádio. Přemýšleli jste už někdy o tom, jaké by to bylo úžasné, kdyby existovala stanice zaměřená přímo na úklid koupelen ? Tajný sen mnoha lidí se stal ...

Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny - TZB-info

TZB-info Jika Tigo je unikátní řešení pro malé i velké koupelny TZB-info Právě kolekce Jika Tigo si důmyslně poradí s každým prostorem. "Většina panelákových koupelen například neumožňuje umístit WC společně s umyvadlem do jedné místnosti. Série Tigo nabízí nejkratší kombiklozet a k tomu praktický set umývátka se ...a další »

Pusťte barvy do koupelny i kuchyně. Nápadité mozaiky dají interiéru ... - TZB-info

Pusťte barvy do koupelny i kuchyně. Nápadité mozaiky dají interiéru ... TZB-info Série Cool se vyznačuje jemnými lesklými reliéfy svých obkladů. Vnímejte krásu chladných odstínů nejen pohledem, ale také dotekem. Obklad v rozměru 25 x 70 cm. Koupelnu elegantně oživí především mrazivý modrý odstín. K dispozici jsou také barvy bílé, ...a další »

WC zvlášť nebo součástí koupelny? Češi mají jasno, 70 procent ho ... - TZB-info

TZB-info WC zvlášť nebo součástí koupelny ? Češi mají jasno, 70 procent ho ... TZB-info Podle průzkumu značky Jika je ve 30 procentech českých domácností klozet součástí koupelny , výrazně větší část (70 procent) ho má navzdory trendům samostatně v oddělené místnosti. Současné designérské trendy, tak jak jej známe z nejrůznějších ...a další »

Koupelna s jedinečným výhledem: z vany rovnou na vinici - iDNES.cz

iDNES.cz Koupelna s jedinečným výhledem: z vany rovnou na vinici iDNES.cz Celou místnost zdobí obklady a dlažby JIKA se série City. "Když jsem viděla první vizualizaci naší koupelny , ihned jsem si ji zamilovala. Obecně preferuji pravidlo méně je více a to přesně splňoval i návrh. Vana mě naprosto nadchla, i když jsem možná ...

Oáza klidu na pár metrech čtverečních - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Oáza klidu na pár metrech čtverečních Blesk pro ženy ve které se celá rodina cítí příjemně. Ideálním příkladem řešení menších koupelen je série značky Jika - Tigo. Nabízí účelová řešení, kvalitní zpracování, moderní design a v neposlední řadě nábytek nenáročný na údržbu. Fantazii se přitom meze nekladou ... a další »