Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... a další »

Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... - iDNES.cz

iDNES.cz Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... iDNES.cz Tesco je třetím největším maloobchodním prodejcem na světě. Na českém trhu působí od roku 1996, v zemi provozuje přes 200 obchodů a zaměstnává asi 13 500 lidí. V loňském roce se firma v Česku vymanila z vysokých ztrát a vykázala rekordní zisk 3,3 ...a další »

Tesco lákalo v regálech na neplatné slevy. Zákazníci u pokladny ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco lákalo v regálech na neplatné slevy. Zákazníci u pokladny ... iDNES.cz Dvě třetiny britských obchodů Tesco včas neodstranily z regálů časově omezené upozornění na zboží v akci. Zákazníci tak nakonec zaplatili víc, než si původně mysleli. Zjistil to reportér BBC. Tesco v reakci na to slíbilo, že ceny sortimentu ve všech ... a další »

Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... iDNES.cz Těžké to bylo například v době, kdy vstoupilo na český trh Tesco . Když jsme firmu založili, netušili jsme, že někde existuje společnost s podobným názvem. Jednoho dne nám poslali dopis z centrály v Londýně a chtěli, abychom se přejmenovali. Pak máte už ...

Nové Tesco přináší konkurenci večerkám - iDNES.cz

iDNES.cz Nové Tesco přináší konkurenci večerkám iDNES.cz Další Expres nicméně Tesco otevře v Černošicích u Prahy, kde spoléhá na dostatek obyvatel s nadprůměrnými pražskými platy. Pokud se malé prodejny osvědčí, měl by se jejich počet podle dřívějšího vyjádření šéfa Teska Phila Clarka vyšplhat k šedesáti.

Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... iDNES.cz Když v Mohelnici na Šumpersku otevíral již pátý supermarket, místní mu předpovídali krátkou budoucnost s tím, že na tak malé město je jich až moc. Uplynuly čtyři roky a jejich odhad se naplnil, tamní Tesco skutečně zavírá. Podle centrály řetězce se ... a další »

Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy - iDNES.cz

iDNES.cz Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy iDNES.cz Mezinárodní obchodní řetězec Tesco čelí žalobě podané 60 velkými akcionáři. Ti se domáhají částky 150 milionů liber (4,7 miliardy korun) jako náhrady za ztráty způsobené účetním skandálem, v němž firma nadhodnotila svůj zisk o 263 milionů liber (8,2 ...a další »

Síti Tesco klesl zisk o více než polovinu. V Asii prodává své obchody ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Síti Tesco klesl zisk o více než polovinu. V Asii prodává své obchody ... Hospodářské noviny V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...a další »