Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco , nejhůře Albert iDNES.cz Tesco v tomto srovnání, které udělala MF DNES, vedlo. Už za letošní rok však o svou pozici, nijak pevnou, zřejmě přijde. Na posledním místě se naopak podle posledních známých čísel umístil s relativně velkým odstupem obchodní řetězec Ahold provozující ...

Tesco po roce opět zvedá mzdy, prodavačky si polepší o desetinu - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco po roce opět zvedá mzdy, prodavačky si polepší o desetinu iDNES.cz "Zároveň dochází k rozšíření stávající široké nabídky zaměstnaneckých výhod včetně nejrůznějších školení a rozvojových programů," řekl Martin Kuruc, provozní ředitel a představitel společnosti Tesco pro Českou a Slovenskou republiku. Tesco přilepšuje ...a další »

Krúpova Arca zacílí na vietnamské večerky. Chystá franšízu, plánuje ... - iDNES.cz

iDNES.cz Krúpova Arca zacílí na vietnamské večerky. Chystá franšízu, plánuje ... iDNES.cz Jde o malé obchody o velikosti 50 až 240 metrů čtverečních, podobně jako Žabka nebo Tesco Expres . Kromě základních potravin nabízejí čerstvé pečivo, rychlé občerstvení a čerstvou kávu. Arca chce prodejny Delia rozšiřovat formou franšízy. Partnery ...

Tesco přestane ve Střední Evropě prodávat vejce z klecových chovů - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco přestane ve Střední Evropě prodávat vejce z klecových chovů iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco přestane do roku 2025 prodávat vejce z klecových chovů v zemích Střední Evropy. V Česku, Slovensku, Maďarsku a Polsku už bude řetězec nabízet jen vejce z bezklecových chovů. Změna v nabídce Tesco vychází ze snahy ...

Tesco opustí obchoďák na Americké třídě, objekt koupí společnost ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco opustí obchoďák na Americké třídě, objekt koupí společnost ... iDNES.cz Společnost Amádeus Real, které patří více než dvouhektarový pozemek v místě zbořeného Domu kultury Inwest, se zřejmě brzy stane vlastníkem nedalekého obchodního domu Tesco a pozemků v jeho okolí. Společnost Tesco oznámila, že se rozhodla ...a další »

Datart jde do městského konceptu malých prodejen - Týden.cz

Týden.cz Datart jde do městského konceptu malých prodejen Týden.cz Stejnou cestou se v minulosti vydal např. i řetězec Tesco, když představil svůj koncept malých prodejen Tesco Expres . "V prodejně ve Francouzské najdou zákazníci malé spotřebiče a příslušenství, které běžně používají jak v domácnostech, tak v kanceláři.a další »

Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... - iDNES.cz

iDNES.cz Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... iDNES.cz Tesco je třetím největším maloobchodním prodejcem na světě. Na českém trhu působí od roku 1996, v zemi provozuje přes 200 obchodů a zaměstnává asi 13 500 lidí. V loňském roce se firma v Česku vymanila z vysokých ztrát a vykázala rekordní zisk 3,3 ...a další »

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... Nejlépe se nakupuje v Ostravě a ve ZnojměEuro.czvšech 3 zpravodajských článků »