Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Prodej byt, 2+kk, 40 m~, Praha 10 - Vršovice, ul. Bulharská - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej byt, 2+kk, 40 m~, Praha 10 - Vršovice, ul. Bulharská iDNES.cz Tyto jednotky se prodávají společně. Vhodné také jako využití pro obchodní prostory nebo jako investice. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, lékáren, kaváren, Tesco expres , v dochozí vzdálenosti park Gröbovka a Heroldovy ...

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... Nejlépe se nakupuje v Ostravě a ve ZnojměEuro.czvšech 3 zpravodajských článků »

Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení antimonopolního úřadu. Hypermarket Tesco v ...a další »

Tesco lákalo v regálech na neplatné slevy. Zákazníci u pokladny ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco lákalo v regálech na neplatné slevy. Zákazníci u pokladny ... iDNES.cz Dvě třetiny britských obchodů Tesco včas neodstranily z regálů časově omezené upozornění na zboží v akci. Zákazníci tak nakonec zaplatili víc, než si původně mysleli. Zjistil to reportér BBC. Tesco v reakci na to slíbilo, že ceny sortimentu ve všech ... a další »

Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy - iDNES.cz

iDNES.cz Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy iDNES.cz Mezinárodní obchodní řetězec Tesco čelí žalobě podané 60 velkými akcionáři. Ti se domáhají částky 150 milionů liber (4,7 miliardy korun) jako náhrady za ztráty způsobené účetním skandálem, v němž firma nadhodnotila svůj zisk o 263 milionů liber (8,2 ...a další »

Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo - Vitalia.cz

Vitalia.cz Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo Vitalia.cz Ostatně i prodejní plocha odpovídá spíše menšímu marketu typu expres Tesco nebo Žabka. Co nás zaujalo, jsou ceny, všechny jsou zaokrouhlené. Žádné halíře se tu nepřepočítávají. Některé běžné potraviny jsou za ceny, které čekáte ve večerce (Hera za 25 ...

Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... iDNES.cz Když v Mohelnici na Šumpersku otevíral již pátý supermarket, místní mu předpovídali krátkou budoucnost s tím, že na tak malé město je jich až moc. Uplynuly čtyři roky a jejich odhad se naplnil, tamní Tesco skutečně zavírá. Podle centrály řetězce se ... a další »

Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci - Týden.cz

Týden.cz Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci Týden.cz V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...Náklady na reorganizaci podkopaly zisk Tesca , propadl se o polovinuE15.czvšech 13 zpravodajských článků »