Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Ajťáci chtějí v práci hlavně dobrý kolektiv a zajímavé projekty - iDNES.cz

iDNES.cz Ajťáci chtějí v práci hlavně dobrý kolektiv a zajímavé projekty iDNES.cz Jak se žije zaměstnancům v jedné z největších českých IT firem u nás? Je těžké získat v takové společnosti práci? Mohou pracovat v IT i ženy? Povídali jsme si s personalistkou přední české IT firmy Tesco SW Jitkou Zajíčkovou.

Konec růžové daně: dámská i pánská holítka už stojí v britském ... - iDNES.cz

iDNES.cz Konec růžové daně: dámská i pánská holítka už stojí v britském ... iDNES.cz Britský řetězec Tesco po kritice veřejnosti i tlaku ze strany poslankyně srovnalo ceny dvoubřitých žiletek pro muže i ženy. I když jsou totožné a liší se jen barvou, dříve byly ty dámské dvakrát dražší. Právě žiletky se staly symbolem kampaně za to ...

Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo - Vitalia.cz

Vitalia.cz Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo Vitalia.cz Ostatně i prodejní plocha odpovídá spíše menšímu marketu typu expres Tesco nebo Žabka. Co nás zaujalo, jsou ceny, všechny jsou zaokrouhlené. Žádné halíře se tu nepřepočítávají. Některé běžné potraviny jsou za ceny, které čekáte ve večerce (Hera za 25 ...

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... Nejlépe se nakupuje v Ostravě a ve ZnojměEuro.czvšech 3 zpravodajských článků »

Tesco po roce opět zvedá mzdy, prodavačky si polepší o desetinu - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco po roce opět zvedá mzdy, prodavačky si polepší o desetinu iDNES.cz Tesco přilepšuje svým zaměstnancům opět po roce. Loni od července zvyšoval tarifní mzdy v průměru o šest procent. Ve srovnání MF DNES vyšlo najevo, že nejhůře jsou placeni lidé v prodejnách Albert a Billa. Navyšování mezd, které je mnohonásobkem ...a další »

Datart jde do městského konceptu malých prodejen - Týden.cz

Týden.cz Datart jde do městského konceptu malých prodejen Týden.cz Stejnou cestou se v minulosti vydal např. i řetězec Tesco, když představil svůj koncept malých prodejen Tesco Expres . "V prodejně ve Francouzské najdou zákazníci malé spotřebiče a příslušenství, které běžně používají jak v domácnostech, tak v kanceláři.a další »

Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... - iDNES.cz

iDNES.cz Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... iDNES.cz Tesco je třetím největším maloobchodním prodejcem na světě. Na českém trhu působí od roku 1996, v zemi provozuje přes 200 obchodů a zaměstnává asi 13 500 lidí. V loňském roce se firma v Česku vymanila z vysokých ztrát a vykázala rekordní zisk 3,3 ...a další »

Češi v Tesku loni utratili 43 miliard korun. Řetěz omezil počet prodejen - iDNES.cz

iDNES.cz Češi v Tesku loni utratili 43 miliard korun. Řetěz omezil počet prodejen iDNES.cz Tržby českých prodejen Tesco ve finančním roce 2016/2017, který skončil v únoru, mírně vzrostly o jedno procento na 43 miliard korun. Počet obchodů řetězce v Česku klesl o tři na 198. Z prodeje obchodních center v Praze - Letňanech a v Liberci ... a další »