Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Nahý puberťák běžící přes náměstí zapsal Plzeň do filmové historie - iDNES.cz

iDNES.cz Nahý puberťák běžící přes náměstí zapsal Plzeň do filmové historie iDNES.cz ... Divadlo J. K. Tyla. Zahrál si i obchodní dům Prior, tedy dnešní Tesco na Americké třídě. ... Filmaři si oblíbili i plzeňské hlavní nádraží, kde se odehrávají některé scény z filmu Expres z Norimberku režiséra Vladimíra Čecha z roku 1953. V ... a další »

Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci - Týden.cz

Týden.cz Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci Týden.cz V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...Náklady na reorganizaci podkopaly zisk Tesca , propadl se o polovinuE15.czvšech 13 zpravodajských článků »

Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit - Týden.cz

Týden.cz Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit Týden.cz V Česku za poslední rok Tesco zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. Tesco je největší ...a další »

Tesco prodávalo nebezpečné krůtí maso z Polska, varuje inspekce - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodávalo nebezpečné krůtí maso z Polska, varuje inspekce iDNES.cz Výrobek byl v distribuci společnosti Tesco . Vzhledem ke skutečnosti, že výrobek byl označen údajem "spotřebujte do: 3. 6. 2016", v tržní síti se již nenachází. SZPI se ale obává, že by maso mohli mít spotřebitelé doma v zamrazeném stavu. Proto je ...

Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst - iDNES.cz

iDNES.cz Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst iDNES.cz Velkou omšelou kostku s nápisem Tesco , která ční mezi Vaňkovkou a hlavním vlakovým nádraží v Brně, nejde přehlédnout. O přeměně socialistické budovy na moderní nákupní galerii se mluví už několik let. Nyní je však stejně jako obří Olympia v Modřicích ...a další »

Z prodejen Koruna budou Tesco Expres - MaM.cz

MaM.cz Z prodejen Koruna budou Tesco Expres MaM.cz Společnost Tesco Stores ČR do konce letošního roku přemění koupené obchody Koruna na samoobsluhy Tesco Expres , kterých nyní v Česku provozuje tři desítky. Informovala o tom mluvčí Tesco Stores ČR Eva Karasová. Síť 47 prodejen Koruna a 82 ...a další »

Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí iDNES.cz Britský maloobchodní řetězec Tesco zveřejnil čísla o objemu vyhozených potravin. V loňském roce skončilo v koši 59 400 tun tohoto odpadu, což by vystačilo na 119 milionů obědů. Přestože firma produkci odpadu loni zvýšila, vyzvala své rivaly, ať se ... a další »

Tesco značí výrobky jmény neexistujících farem. Kvůli konkurenci, tvrdí - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco značí výrobky jmény neexistujících farem. Kvůli konkurenci, tvrdí iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco svérázně vylepšuje vlastní řadu výrobků. Šestasedmdesát položek ze svého britského sortimentu nově označuje jmény fiktivních farem. Má mu to pomoct v konkurenčním boji s německými řetězci Aldi a Lidl. V Česku se podle ...a další »