Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco , nejhůře Albert iDNES.cz Tesco v tomto srovnání, které udělala MF DNES, vedlo. Už za letošní rok však o svou pozici, nijak pevnou, zřejmě přijde. Na posledním místě se naopak podle posledních známých čísel umístil s relativně velkým odstupem obchodní řetězec Ahold provozující ...

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... Nejlépe se nakupuje v Ostravě a ve ZnojměEuro.czvšech 3 zpravodajských článků »

Datart jde do městského konceptu malých prodejen - Týden.cz

Týden.cz Datart jde do městského konceptu malých prodejen Týden.cz Stejnou cestou se v minulosti vydal např. i řetězec Tesco, když představil svůj koncept malých prodejen Tesco Expres . "V prodejně ve Francouzské najdou zákazníci malé spotřebiče a příslušenství, které běžně používají jak v domácnostech, tak v kanceláři.a další »

Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... - iDNES.cz

iDNES.cz Účetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ... iDNES.cz Tesco je třetím největším maloobchodním prodejcem na světě. Na českém trhu působí od roku 1996, v zemi provozuje přes 200 obchodů a zaměstnává asi 13 500 lidí. V loňském roce se firma v Česku vymanila z vysokých ztrát a vykázala rekordní zisk 3,3 ...a další »

Slunce, Tesco i Borovinka. V Jihlavě brzy přibudou nová sídliště - iDNES.cz

iDNES.cz Slunce, Tesco i Borovinka. V Jihlavě brzy přibudou nová sídliště iDNES.cz Kousek od sídla silničářů a rozvodny - u Kosovské ulice - počítá třebíčská firma S. O. K. real v první Etapě s výstavbou 41 rodinných domů. Projekt nazvala podle lokality, která se nachází za jihlavským obchodním domem Tesco : Rezidence Handlovy Dvory.

Češi v Tesku loni utratili 43 miliard korun. Řetěz omezil počet prodejen - iDNES.cz

iDNES.cz Češi v Tesku loni utratili 43 miliard korun. Řetěz omezil počet prodejen iDNES.cz Tržby českých prodejen Tesco ve finančním roce 2016/2017, který skončil v únoru, mírně vzrostly o jedno procento na 43 miliard korun. Počet obchodů řetězce v Česku klesl o tři na 198. Z prodeje obchodních center v Praze - Letňanech a v Liberci ... a další »

Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čtyři roky a dost. Pátý supermarket se v devítitisícové Mohelnici ... iDNES.cz Když v Mohelnici na Šumpersku otevíral již pátý supermarket, místní mu předpovídali krátkou budoucnost s tím, že na tak malé město je jich až moc. Uplynuly čtyři roky a jejich odhad se naplnil, tamní Tesco skutečně zavírá. Podle centrály řetězce se ... a další »

Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza ... - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza ... iDNES.cz Státní veterinární správa nařídila okamžitě stáhnout z trhu vejce od polského dodavatele. Jejich příjemci byly v Česku obchodní řetězce Tesco , Ahold a Kaufland a jedna zpracovatelská firma. Podle informace obdržené systémem rychlého varování RASFF ...a další »