Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Nejlepší prodejny v Česku. Novou soutěž Diamantová liga kvality ... Aktuálně.cz Naopak méně než 150 bodů (a tedy jen titul Finalista Diamantové ligy kvality, nikoliv Vítěz) dostaly prodejny Albert v jihlavské Hradební ulici a Tesco Expres v pražské Vocalově ulici (Bělehradská). Nikdo ale neskončil v ještě horší skupině pod 125 ... a další »

Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci - Týden.cz

Týden.cz Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci Týden.cz V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...Náklady na reorganizaci podkopaly zisk Tesca , propadl se o polovinuE15.czvšech 13 zpravodajských článků »

Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy - iDNES.cz

iDNES.cz Akcionáři žalují Tesco kvůli účetnímu skandálu. Chtějí 4,7 miliardy iDNES.cz Mezinárodní obchodní řetězec Tesco čelí žalobě podané 60 velkými akcionáři. Ti se domáhají částky 150 milionů liber (4,7 miliardy korun) jako náhrady za ztráty způsobené účetním skandálem, v němž firma nadhodnotila svůj zisk o 263 milionů liber (8,2 ...a další »

Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst - iDNES.cz

iDNES.cz Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst iDNES.cz Velkou omšelou kostku s nápisem Tesco , která ční mezi Vaňkovkou a hlavním vlakovým nádraží v Brně, nejde přehlédnout. O přeměně socialistické budovy na moderní nákupní galerii se mluví už několik let. Nyní je však stejně jako obří Olympia v Modřicích ...a další »

Sám sobě pokladním. Také Tesco v Česku spustí nákupy se skenerem - iDNES.cz

iDNES.cz Sám sobě pokladním. Také Tesco v Česku spustí nákupy se skenerem iDNES.cz Maloobchodní řetězec Tesco letos na podzim v Česku začne testovat nakupování se skenerem a pomocí mobilního telefonu. Novinky pro zákazníky už tento týden firma představila na Slovensku. S nakupováním pomocí čtečky v tuzemsku začal už dříve ...

Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo - Vitalia.cz

Vitalia.cz Iceland nenabízí jen mražené potraviny, nakoupíte tu i pečivo Vitalia.cz Ostatně i prodejní plocha odpovídá spíše menšímu marketu typu expres Tesco nebo Žabka. Co nás zaujalo, jsou ceny, všechny jsou zaokrouhlené. Žádné halíře se tu nepřepočítávají. Některé běžné potraviny jsou za ceny, které čekáte ve večerce (Hera za 25 ...

Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza ... - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza ... iDNES.cz Státní veterinární správa nařídila okamžitě stáhnout z trhu vejce od polského dodavatele. Jejich příjemci byly v Česku obchodní řetězce Tesco , Ahold a Kaufland a jedna zpracovatelská firma. Podle informace obdržené systémem rychlého varování RASFF ...a další »

Samooobslužné čerpačky Expres 24 zmizí, nahradí je Benzina Expres - Týden.cz

Týden.cz Samooobslužné čerpačky Expres 24 zmizí, nahradí je Benzina Expres Týden.cz Nový název zní Benzina Expres . Obě sítě přitom spadají pod skupinu PKN Orlen. Nově otevřená Benzina Expres v Kopřivnici odstartovala rebranding samoobslužných čerpacích stanic dosud provozovaných pod značkou Expres 24. Nový design čerpací stanice ... Síť samoobslužných čerpacích stanic nově pod názvem BENZINA ...Marketingové novinyvšech 4 zpravodajských článků »