Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci - Týden.cz

Týden.cz Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci Týden.cz V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...Náklady na reorganizaci podkopaly zisk Tesca , propadl se o polovinuE15.czvšech 13 zpravodajských článků »

Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit - Týden.cz

Týden.cz Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit Týden.cz V Česku za poslední rok Tesco zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. Tesco je největší ...a další »

Z prodejen Koruna budou Tesco Expres - MaM.cz

MaM.cz Z prodejen Koruna budou Tesco Expres MaM.cz Společnost Tesco Stores ČR do konce letošního roku přemění koupené obchody Koruna na samoobsluhy Tesco Expres , kterých nyní v Česku provozuje tři desítky. Informovala o tom mluvčí Tesco Stores ČR Eva Karasová. Síť 47 prodejen Koruna a 82 ...a další »

Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí iDNES.cz Britský maloobchodní řetězec Tesco zveřejnil čísla o objemu vyhozených potravin. V loňském roce skončilo v koši 59 400 tun tohoto odpadu, což by vystačilo na 119 milionů obědů. Přestože firma produkci odpadu loni zvýšila, vyzvala své rivaly, ať se ... a další »

Opavské Tesco už od neděle nebude nonstop - denik.cz

denik.cz Opavské Tesco už od neděle nebude nonstop denik.cz Vedení obchodního řetězce ji zkrátilo stejně jako u jedenácti dalších hypermarketů a sedmi prodejen Tesco Expres v České republice. "Otevírací dobu jednotlivých obchodů vždy přizpůsobujeme potřebám našich zákazníku v daném regionu. Můžeme potvrdit ...

Tesco značí výrobky jmény neexistujících farem. Kvůli konkurenci, tvrdí - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco značí výrobky jmény neexistujících farem. Kvůli konkurenci, tvrdí iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco svérázně vylepšuje vlastní řadu výrobků. Šestasedmdesát položek ze svého britského sortimentu nově označuje jmény fiktivních farem. Má mu to pomoct v konkurenčním boji s německými řetězci Aldi a Lidl. V Česku se podle ...a další »

Voda v Praze zaplavila Zlíchovský tunel, v Blance byl omezen provoz - iDNES.cz

iDNES.cz Voda v Praze zaplavila Zlíchovský tunel, v Blance byl omezen provoz iDNES.cz Voda natekla také do obchodního centra Nový Smíchov, kde byl uzavřen obchod Tesco . V prvním patře tam je kolem pěti centimetrů vody. Na Andělu byl také kvůli průtrži mračen uzavřen obchod Albert. "Přesné škody ještě neznáme, ale zatím víme o škodách ...a další »

Nové Tesco přináší konkurenci večerkám - iDNES.cz

iDNES.cz Nové Tesco přináší konkurenci večerkám iDNES.cz Další Expres nicméně Tesco otevře v Černošicích u Prahy, kde spoléhá na dostatek obyvatel s nadprůměrnými pražskými platy. Pokud se malé prodejny osvědčí, měl by se jejich počet podle dřívějšího vyjádření šéfa Teska Phila Clarka vyšplhat k šedesáti.