Tesco Expres

Tesco Expres

Tesco Expres
26.10. - 01.11. 2011

Tesco Expres

Tesco Expres
19.10. -25.10. 2011

Tesco Expres Praha Roztyly

Tesco Expres Praha Roztyly
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Tesco Expres leták

Tesco Expres leták
12.10. 2011 - 18.10. 2011

Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci - Týden.cz

Týden.cz Síti Tesco klesl zisk o polovinu, řeší skandál a ubývají mu zákazníci Týden.cz V ČR Tesco za poslední rok zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. "Odvedli jsme velký kus ...Náklady na reorganizaci podkopaly zisk Tesca , propadl se o polovinuE15.czvšech 13 zpravodajských článků »

Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit - Týden.cz

Týden.cz Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřit Týden.cz V Česku za poslední rok Tesco zavřelo šest prodejen, kromě hypermarketu v Ústí nad Labem šlo o menší obchody Tesco Expres na severu Moravy, kde firma neprodloužila nájemní smlouvy. Celkem řetězec provozuje 203 obchodů. Tesco je největší ...a další »

Opavské Tesco už od neděle nebude nonstop - Zpravodajství denik

Zpravodajství denik Opavské Tesco už od neděle nebude nonstop Zpravodajství denik Vedení obchodního řetězce ji zkrátilo stejně jako u jedenácti dalších hypermarketů a sedmi prodejen Tesco Expres v České republice. "Otevírací dobu jednotlivých obchodů vždy přizpůsobujeme potřebám našich zákazníku v daném regionu. Můžeme potvrdit ...

Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst - iDNES.cz

iDNES.cz Brněnské kolosy Tesco i Olympia jsou na prodej, Vaňkovka chce růst iDNES.cz Velkou omšelou kostku s nápisem Tesco , která ční mezi Vaňkovkou a hlavním vlakovým nádraží v Brně, nejde přehlédnout. O přeměně socialistické budovy na moderní nákupní galerii se mluví už několik let. Nyní je však stejně jako obří Olympia v Modřicích ...a další »

Samooobslužné čerpačky Expres 24 zmizí, nahradí je Benzina Expres - Týden.cz

Týden.cz Samooobslužné čerpačky Expres 24 zmizí, nahradí je Benzina Expres Týden.cz Nový název zní Benzina Expres . Obě sítě přitom spadají pod skupinu PKN Orlen. Nově otevřená Benzina Expres v Kopřivnici odstartovala rebranding samoobslužných čerpacích stanic dosud provozovaných pod značkou Expres 24. Nový design čerpací stanice ... Síť samoobslužných čerpacích stanic nově pod názvem BENZINA ...Marketingové novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Tesco na prodej? Řetězec řeší svůj osud v Česku - E15.cz

E15.cz Tesco na prodej? Řetězec řeší svůj osud v Česku E15.cz Maloobchodní řetězec Tesco začíná být nejžhavějším adeptem na vypadnutí z kola nejen české maloobchodní mlýnice. Na trhu totiž začíná přibývat informací, podle kterých britská firma příští rok dvacáté výročí vstupu do České republiky neoslaví. Jen za ...a další »

Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco vyhodilo tisíce tun jídla. Stačilo by na obědy pro 119 milionů lidí iDNES.cz Britský maloobchodní řetězec Tesco zveřejnil čísla o objemu vyhozených potravin. V loňském roce skončilo v koši 59 400 tun tohoto odpadu, což by vystačilo na 119 milionů obědů. Přestože firma produkci odpadu loni zvýšila, vyzvala své rivaly, ať se ... a další »

Nový územní plán města: další rána pro Corso na Americké - Plzeňský deník

Plzeňský deník Nový územní plán města: další rána pro Corso na Americké Plzeňský deník "S novým územním plánem se opatření rozšířilo nejen na místo po zbouraném domě kultury, ale týká se mnohem většího území zahrnujícího Tesco i prostor před nádražím," prohlásil technický náměstek primátora Pavel Šindelář (ODS). Dodal, že oddělení ...a další »