Hruška

Jistota Sparty. Skvělý Koubek si vychytal jedničku a odstavil Bičíka - iSport.cz

iSport.cz Jistota Sparty. Skvělý Koubek si vychytal jedničku a odstavil Bičíka iSport.cz Dál pracoval na sto procent, držel si dobrou náladu a vyčkával. "Jsme maximálně spokojení s tím, jak Tomáš na trénincích pracuje. Jeví se výborně," chválil v průběhu přípravy trenér Zdeněk Ščasný, který na rodákovi z Hradce Králové oceňuje i kvalitní ...

Mezi vzpěrači do 94 kilogramů kraloval Íránec Moradí - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Mezi vzpěrači do 94 kilogramů kraloval Íránec Moradí ceskatelevize.cz Rio de Janeiro - Írán potvrzuje pověst vzpěračské velmoci. Po pátečním zlatu a novém světovém rekordu Kianúše Rostamího (do 85 kg) slaví země další triumf zásluhou Sohrába Moradího. Ten v kategorii do 94 kg uzvedl v trhu a nadhozu dohromady 403 ...a další »

Vícebojařka Cachová prožila chvíli hrůzy, kvůli diskvalifikaci - České noviny

České noviny Vícebojařka Cachová prožila chvíli hrůzy, kvůli diskvalifikaci České noviny Vícebojařka Cachová prožila chvíli hrůzy, kvůli diskvalifikaci. Aktualizace: 13.08.2016 06:48 Vydáno: 13.08.2016, 05:18. Sledovat zprávu. foto Třetí část české výpravy na olympijské hry do Ria de Janeira odlétala 4. srpna z vojenského letiště Praha ... a další »

Maslák je v semifinále, Juška ani Šafránková neuspěli ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Maslák je v semifinále, Juška ani Šafránková neuspěli ... Aktuálně.cz Na olympijských hrách v Rio de Janeiru týden po zahájení odstartovaly atletické soutěže, přičemž Eliška Klučinová a Kateřina Cachová vstoupily do sedmiboje. Rio de Janeiro - . Běžec Pavel Maslák postoupil na olympiádě v Riu do semifinále na 400 metrů ...a další »

Znakařka Baumrtová se těšila i na olympijskou jídelnu - České noviny

České noviny Znakařka Baumrtová se těšila i na olympijskou jídelnu České noviny Praha - S dobrým pocitem ze svého plavání odletěla znakařka Simona Baumrtová na olympijské hry . Před čtyřmi lety v Londýně přepisovala české rekordní tabulky a moc se jí líbila celková atmosféra her, na kterou se stejně jako na mumraj olympijské ... a další »

Bolt v Riu: písnička od novináře i křepčení s tanečnicemi samby - iDNES.cz

iDNES.cz Bolt v Riu: písnička od novináře i křepčení s tanečnicemi samby iDNES.cz "Tohle jsou určitě moje poslední olympijské hry ," zopakoval své rozhodnutí. Spousta známých mu ho rozmlouvá. Jenže on má jasno. Po mistrovství světa v Londýně 2017 chce opustit svět vrcholové atletiky. Pár dnů před prvním startem v brazilské metropoli ... a další »

Kajakářka Kudějová a střelkyně Jahodová poprvé sledovaly tenis - České noviny

České noviny Kajakářka Kudějová a střelkyně Jahodová poprvé sledovaly tenis České noviny foto Letní olympijské hry Rio de Janeiro 2016, trénink českých vodních slalomářů v Deodoru 5. srpna. Na snímku je Kateřina Kudějová. ČTK/Šimánek Vít. Koupit foto. Rio de Janeiro - Kajakářská mistryně světa Kateřina Kudějová a skeetařka Libuše Jahodová ...a další »

Policie v Německu zadržela mladíka, který chystal útok na svou školu - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Policie v Německu zadržela mladíka, který chystal útok na svou školu Aktuálně.cz Policie o chlapcově kontaktu na střelce dostala tip, byl s ním ve spojení na hráčském diskusním fóru k jisté akční hře . V noci na úterý pak mladíka v okrese Ludwigsburg severně od Stuttgartu zadržela. Nyní je na psychiatrické klinice. Prokuratura již ... a další »