Hruška

Znakařka Baumrtová se těšila i na olympijskou jídelnu - České noviny

České noviny Znakařka Baumrtová se těšila i na olympijskou jídelnu České noviny Praha - S dobrým pocitem ze svého plavání odletěla znakařka Simona Baumrtová na olympijské hry . Před čtyřmi lety v Londýně přepisovala české rekordní tabulky a moc se jí líbila celková atmosféra her, na kterou se stejně jako na mumraj olympijské ... a další »

Policie v Německu zadržela mladíka, který chystal útok na svou školu - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Policie v Německu zadržela mladíka, který chystal útok na svou školu Aktuálně.cz Policie o chlapcově kontaktu na střelce dostala tip, byl s ním ve spojení na hráčském diskusním fóru k jisté akční hře . V noci na úterý pak mladíka v okrese Ludwigsburg severně od Stuttgartu zadržela. Nyní je na psychiatrické klinice. Prokuratura již ... a další »

Dálkařka Klišinová je "neutrální" a může do Ria. Ostatní Rusové ne - Sport iDNES.cz

Sport iDNES.cz Dálkařka Klišinová je "neutrální" a může do Ria. Ostatní Rusové ne Sport iDNES.cz Ruská dálkařka Darja Klišinová získala od atletické federace IAAF souhlas k účasti v mezinárodních soutěžích. Jako "neutrální sportovkyně" tak může i na olympijské hry v Riu da Janeiro, pokud její start formálně schválí Mezinárodní olympijský výbor.a další »

Party Hard - recenze simulátoru sériového vybíječe hlučných večírků - Games.cz

Games.cz Party Hard - recenze simulátoru sériového vybíječe hlučných večírků Games.cz Prvním dojem ze hry je jasný - Party Hard je "šílenost". Hrajete za maní(a)ka , kterému jednoho dne hráblo z hlučných sousedů, a vydal se na cestu spravedlivé pomsty. Jako šílený vrah likviduje oběti po jedné nožem i hromadně třeba bombami. A jakkoli ...a další »

Emmy 2016: Nominacím védodí HBO a Hra o trůny - filmserver.cz

filmserver.cz Emmy 2016: Nominacím védodí HBO a Hra o trůny filmserver.cz Deset nominací má Viceprezident(ka ), devět jich má Hra o trůny a osm jich obdrželo Fargo. Pětkrát nominovaný seriál Takoví normální Američané od FX má nominace v oblasti nejlepší drama, herec (Matthew Rhys), herečka (Keri Russell), scénář a nejlepší ...

Praha 5: Petr Lachnit zve na 18. ročník šachového turnaje SENIOR ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Praha 5: Petr Lachnit zve na 18. ročník šachového turnaje SENIOR ... ParlamentníListy.cz Praha 5: Petr Lachnit zve na 18. ročník šachového turnaje SENIOR-KA 2016. 18. 7. 2016 10:48. V sobotu 1. října 2016 se sjedou na Smíchov dříve narození přátelé hry královské, aby u příležitosti Mezinárodního dne seniorů, odehráli již poosmnácté šachový ...

Wimbledon - čtyřhra žen - Semifinále - ONLINE PŘENOS - Serena ... - iSport.cz

Wimbledon - čtyřhra žen - Semifinále - ONLINE PŘENOS - Serena ... iSport.cz Wimbledon - čtyřhra žen - Semifinále - ONLINE PŘENOS - Serena Williamsová, Venus Williamsová : J. Görgesová, Ka . Plíšková - 8. července ... Karolína s Julií dokonce vedly 4:1 ve druhém setu, ale nakonec se jejich hra sesypala a prohrály 4:6. Nutno však ...a další »

Vojta Růžička ve finále poker WSOP, překoná Staszka? - PokerArena.cz

PokerArena.cz Vojta Růžička ve finále poker WSOP, překoná Staszka? PokerArena.cz O čtvrt hodiny později ukončil Vojtěch trápení hongkongského Ka Kwana Lau, když na velkém blindu dorovnal jeho open shove za 12 blindů a s A T uspěl na boardu T T 5 K 9 proti 2 2 soupeře. Zanedlouho už ... Ty nakonec vyslal do hry z přední pozice s A 8 ... a další »