Hruška

Temnou heydrichiádu přibližuje unikátní česká počítačová hra ... - Info.cz

Info.cz Temnou heydrichiádu přibližuje unikátní česká počítačová hra ... Info.cz V roli vnučky či vnuka se hráč/ka se vydává skrze rozhovory s jeho vrstevníky odkrývat události, o nichž se svojí rodinou nikdy nemluvil. "Byl statečný, nebo lehkomyslný když ohrozil životy své rodiny tím, že se stal odbojářem?" Na tyto i další otázky ... a další »

Policový systém Zig Zag ovládl ceny Czech Grand Design, získal i ... - Novinky.cz

Novinky.cz Policový systém Zig Zag ovládl ceny Czech Grand Design, získal i ... Novinky.cz Studio deForm letos získalo titul Designér roku a stalo se i Czech Grand designérem roku 2016 napříč kategoriemi soutěže. Ocenění mu vynesla dřevěná hra i dubový policový systém Zig Zag, který vyniká jednoduchostí, bytelností a účelností. Nedávno ... a další »

Vyzkoušeli jsme simulátor pro řidiče kamionu: Neskutečně reálná hra! - Auto.cz

Auto.cz Vyzkoušeli jsme simulátor pro řidiče kamionu: Neskutečně reálná hra ! Auto.cz Grafi ka tehdy byla tak primitivní, že to nikdo neřešil. Dnes se zabýváme skladbou keřů, která je jiná v severní Francii než v severní Itálii," vysvětluje Šebor ... Euro Truck Simulator se prodává přes různé prodejní kanály, třeba na internetu pořídíte ... a další »

Studentka z Ostravy absolvovala výcvikový kemp v Jižní Koreji - Moravskoslezský denik

Moravskoslezský denik Studentka z Ostravy absolvovala výcvikový kemp v Jižní Koreji Moravskoslezský denik "Dostala jsem se k této hře náhodou. Když mě naučili pravidla, táta se nechal slyšet, že mám pro go vlohy," vysvětluje Kamila, jejíž zatím poslední úspěch spočíval v únorovém získání druhého místa z brněnského mistrovství párů. "Go spočívá v tom, že se ... a další »

Jednička draftu táhne Maple Leafs do play off, Polák utkání nedohrál - Sport.cz

Sport.cz Jednička draftu táhne Maple Leafs do play off, Polák utkání nedohrál Sport.cz Polák musel odejít předčasně do kabin po nešetrném zákroku na dánského útočníka, který poté zůstal otřesený ležet na hrací ploše a led opustil za pomoci druhých. Do hry už se nevrátil a rozsah jeho zranění nebyl po utkání upřesněn.a další »

Růžička nemusí špatně usínat, Valach totiž přispěchal s ... - Sport.cz

Sport.cz Růžička nemusí špatně usínat, Valach totiž přispěchal s ... Sport.cz "Řekli jsme si, že musíme být soustředěni na hru a neřešit rozhodčí," reagoval Valach. O 35 vteřin později pak dostal třinecký Daniel Rákos puk do sítě, jenže sudí odpískali postavení Petružálka v brankovišti. "Podle mne regulérní gól, bohužel někdo to ... a další »

Třinec má potíže, Růžička vystřelil Chomutovu druhou výhru ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Třinec má potíže, Růžička vystřelil Chomutovu druhou výhru ... Aktuálně.cz Měli problémy v předkole, ovšem teď hokejisté Chomutova můžou myslet na extraligové semifinále. Díky gólu Vladimíra Růžičky mladšího v prodloužení zvítězili na půdě favorizovaného Třince a ve čtvrtfinále vedou 2:0 na zápasy. Problémy zatím nemají ...a další »

Jandač pozval do týmu před světovým šampionátem útočníka Kašpara - iDNES.cz

iDNES.cz Jandač pozval do týmu před světovým šampionátem útočníka Kašpara iDNES.cz Čeští hokejisté Lukáš Kašpar, Jakub Jeřábek a Tomáš Zohorna (zleva) čekají na zahájení hry v duelu s Norskem. | foto: Reuters. dnes 14:04. Kouč hokejové reprezentace Josef Jandač pozval do týmu k přípravě před mistrovstvím světa útočníka Lukáše ...a další »