Oriflame

aktuální katalog Oriflame

aktuální katalog Oriflame
9.9.2014 - 29.9.2014

katlog Oriflame 7/2013

katlog Oriflame 7/2013
30.4.2013 - 20.5.2013

Oriflame Katalog 6/2013

Oriflame Katalog 6/2013
9.4.2013 - 29.4.2013

aktuální katalog Oriflame

aktuální katalog Oriflame
26.2.2013 - 18.3.2013

Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble - Médiář

Médiář Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble Médiář Karasová přichází do Bubble na pozici account manažerky, bude se starat o klienty Oriflame , Tchibo, Mumm a Chivas. V Triadu se specializovala na sociální média pro klienty OMV, Adidas, Jihlavanka a Axa, poslední rok strávila studiem v americké Nebrasce ...Do Bubble přišli Krenková, Karasová a ŠumanskýMediaGuruvšech 2 zpravodajských článků »

Ekologickou cestou se vydávají i zavedené značky - MediaGuru

MediaGuru Ekologickou cestou se vydávají i zavedené značky MediaGuru Jiné zavedené kosmetické značky do svého portfolia alespoň zařazují ekologické řady, jak je tomu například u produktů EcoBeauty od Oriflame . Posun k zelené zaznamenává i oděvní průmysl. Ekomóda dříve asociovala spíše neelegantní kousky oblečení, ...

Oriflame trápí klesající tržby. Nejsme atraktivní pro mladé, přiznává ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Oriflame trápí klesající tržby. Nejsme atraktivní pro mladé, přiznává ... MS v Hokeji Švédské společnosti Oriflame se v posledních letech v Česku nedařilo lákat nové kosmetické poradkyně a tržby z prodeje přípravků pro péči o pleť či make-upů klesaly. Podle naposledy zveřejněných výsledků za rok 2015 firma utržila 618 milionů korun, což ...

Nákup kosmetiky od kamarádky "v obýváku" je mezi Čechy stále ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Nákup kosmetiky od kamarádky "v obýváku" je mezi Čechy stále ... MS v Hokeji Vyplývá to z čerstvě zveřejněných čísel Světové federace přímého prodeje. To znamená, že za kosmetiku či třeba vitamíny od kamarádky, která zastupuje některou z velkých firem jakou je například Oriflame , čeští zákazníci utratí ročně 6,8 miliardy korun.

Nydrle propaguje zmrzliny, MarketUp dělá pro Oriflame - MaM.cz

MaM.cz Nydrle propaguje zmrzliny, MarketUp dělá pro Oriflame MaM.cz Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group spravuje od března Facebook a Instagram zmrzlin Carte D'Or. Rozšiřuje tak stávající spolupráci se společností Unilever, pro kterou již zajišťuje komunikaci značek Dove, Dove Men+Care, Rexona, Signal a Zendium.a další »

MarketUp dál s A3 Sport i Oriflame. Má akademii - Médiář

Médiář MarketUp dál s A3 Sport i Oriflame . Má akademii Médiář Výhru si agentura MarketUp připsala v tendrech na digitální kampaně pro kosmetickou značku Oriflame a prodejce sportovního vybavení A3 Sport. Navazuje tak na úspěšnou spolupráci s oběma značkami z minulých let a bude se podílet na jejich propagaci a ...a další »

Nejmilejší koncert aneb Přehlídka zájmových uměleckých činností ... - Město Rumburk

Město Rumburk Nejmilejší koncert aneb Přehlídka zájmových uměleckých činností ... Město Rumburk ... vzdělání a zaměstnanost Zastupitelstva Ústeckého kraje Ing. Radmila Krastenicsová; dále pak finalistka České Miss, zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové, nyní tvář kosmetické značky Oriflame Veronika Kašáková; ředitel Domu dětí a mládeže ...

Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble - Médiář - Médiář

Médiář Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble - Médiář Médiář Obsahová agentura Bubble hlásí nové tváře v týmu klientského servisu. Z reklamní agentury Triad Advertising, která se potýká s nepříznivou ekonomickou ...Do Bubble přišli Krenková, Karasová a Šumanský | - MediaGuruMediaGuruvšech 2 zpravodajských článků »