Douglas parfumerie

Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! Blesk pro ženy Toužíte po chvilce rozmazlování od prvotřídních make-up artistů? Parfumerie Douglas doveze team těch nejlepších z oboru...až k vám do města! Úspěšná road show s názvem Beauty Street je zcela zdarma a poskytne nevídanou péči každé zájemkyni!

Voňavý design - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Voňavý design Hospodářské noviny Minimalistický design svíček a difuzérů vypadá skvěle ve strohé kanceláři i v romanticky laděné ložnici. Celá filozofie značky Jo Malone London, která konečně dorazila i do pražské parfumerie Douglas v Palladiu, je prostá. A právě v tom je její ...

Den matek využijí prodejci květin nebo cukrovinek - MediaGuru

MediaGuru Den matek využijí prodejci květin nebo cukrovinek MediaGuru Z kosmetických značek se ke svátku přihlásila M-A-C, která jako dárek nabízí rtěnky, lesky a tužky na rty, dárkové sady nabízí L'Occitane, na parfémy se zase soustředí síť Sephora. Vybrané produkty i se slevou připravily ke Dni matek parfumerie Douglas ...

Obklopte se vůní léta při každodenní rozmazlující péči - Doma.cz ... - tn.cz

tn.cz Obklopte se vůní léta při každodenní rozmazlující péči - Doma.cz ... tn.cz Každodenní stres se už skoro stal synonymem života 21. století. Odkládat hezké věci kvůli "teď nemám čas" je ale slabé alibi. Kdo chce, hledá způsob, a kdo ...a další »

Dokonalé letní líčení během několika minut! - Blesk.cz

Blesk.cz Dokonalé letní líčení během několika minut! Blesk.cz Parfumerie Douglas připravila limitovanou edici Cruise Collection, která je určená právě pro letní radovánky! Tato speciální řada dekorativní kosmetiky oslavuje sofistikovanost jednoduchých a vysoce funkčních produktů s úžasnými barvami a texturami.

Vyberte si vůni, kterou rozhodně nemá každá. Seznamte se s niche ... - prozeny.cz

prozeny.cz Vyberte si vůni, kterou rozhodně nemá každá. Seznamte se s niche ... prozeny.cz Několik málo značek niche parfémů získalo ve světě, a tudíž i u nás zastoupení větších obchodů, jakými jsou Douglas a Sephora. Jejich sortiment je ale ... Nově otevřenou niche parfumerií je Odér v pražské pasáži Černá růže. V minimalistickém interiéru ... a další »

Vánoce se blíží, zapomeňte na shon a rozmazlujte se - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Vánoce se blíží, zapomeňte na shon a rozmazlujte se Blesk pro ženy (Registrace) Parfumerie Douglas letos nabízí dokonce dva druhy beauty kalendářů. Jeden, který je plný originálních velikostí dekorativní kosmetiky Douglas . Ve druhém naleznete jak pečující, tak dekorativní kosmetiku. Ten obsahuje 17 produktů v cestovním balení a 7 ...

Okatá Jana odcházela s plnou taškou. Mateřstvím snad ještě vykvetla! - tn.cz

tn.cz Okatá Jana odcházela s plnou taškou. Mateřstvím snad ještě vykvetla! tn.cz ... které vám během chvíle ve všem poradí," řekla nám nadšeně herečka, která tím mateřstvím snad ještě vykvetla. Není se čemu divit, že se přítomným kráskám v největší parfumerii líbilo. I vy si můžete vyzkoušet, jak se nechají hýčkat naše největší hvězdy!