Douglas parfumerie

Chutná vám Java? Pojďte si dát s námi - iDNES.cz

iDNES.cz Chutná vám Java? Pojďte si dát s námi iDNES.cz V současné době se Eurosoftware zabývá především vývojem aplikací pro známé obchodní řetězce jako například Hornbach, Jysk, Lidl, Globus, Bauhaus, COOP, parfumerie Douglas nebo Tchibo. Firma provozuje přes 220 tisíc instalací na více než 43 ...

Smíchovský Anděl chytá po letech druhý dech, přibývají obchody i ... - E15.cz

E15.cz Smíchovský Anděl chytá po letech druhý dech, přibývají obchody i ... E15.cz V centru městské části Smíchov se výrazně přeskupují síly. V lokalitě, kterou před patnácti lety změnila nová výstavba k nepoznání, přibývají obchody, ...a další »

Okatá Jana odcházela s plnou taškou. Mateřstvím snad ještě vykvetla! - tn.cz

tn.cz Okatá Jana odcházela s plnou taškou. Mateřstvím snad ještě vykvetla! tn.cz ... které vám během chvíle ve všem poradí," řekla nám nadšeně herečka, která tím mateřstvím snad ještě vykvetla. Není se čemu divit, že se přítomným kráskám v největší parfumerii líbilo. I vy si můžete vyzkoušet, jak se nechají hýčkat naše největší hvězdy!

Vyberte si vůni, kterou rozhodně nemá každá. Seznamte se s niche ... - prozeny.cz

prozeny.cz Vyberte si vůni, kterou rozhodně nemá každá. Seznamte se s niche ... prozeny.cz To, jak voníte, pomáhá zvýšit vaši atraktivitu a sebevědomí. Najděte si proto parfém, co vystihne vaši osobnost a nevoní tak každá druhá. Znáte niche vůně? 02.a další »

Vánoce se blíží, zapomeňte na shon a rozmazlujte se - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Vánoce se blíží, zapomeňte na shon a rozmazlujte se Blesk pro ženy (Registrace) Parfumerie Douglas letos nabízí dokonce dva druhy beauty kalendářů. Jeden, který je plný originálních velikostí dekorativní kosmetiky Douglas . Ve druhém naleznete jak pečující, tak dekorativní kosmetiku. Ten obsahuje 17 produktů v cestovním balení a 7 ...

Douglas exkluzivně uvede značku Artemis Med - MediaGuru

Douglas exkluzivně uvede značku Artemis Med MediaGuru Parfumerie Douglas ve své síti exkluzivně uvede kosmetickou značku Artemis MED z portfolia švýcarské společnosti Artemis of Switzerland. Kosmetika této značky byla vyvinuta ve spolupráci s předními dermatology a je určena pro citlivou pokožku. Značka ... a další »

Douglas uvede vlastní značku dekorativní kosmetiky - MediaGuru

MediaGuru Douglas uvede vlastní značku dekorativní kosmetiky MediaGuru Parfumerie Douglas , které na českém trhu působí již desátým rokem, představí letos svou vlastní značku dekorativní kosmetiky. V rámci své strategie se zaměřením na make-up uvede ke konci května značku Douglas Make-Up, kterou bude doprovázet claim: ...a další »

Jak si vybrat parfém? Záleží na tom, kolik chcete investovat a jak ... - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Jak si vybrat parfém? Záleží na tom, kolik chcete investovat a jak ... Blesk pro ženy (Registrace) Vyznat se ve světě vůní a voňavek chce vytříbený nos a spoustu zkušeností. Nejde totiž jen o to, co vám voní v parfumerii, ale je dobré také vědět, co od parfému ...a další »