Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

V Česku vyšel Hitlerův Mein Kampf. Je z něj bestseller - Echo24.cz

V Česku vyšel Hitlerův Mein Kampf. Je z něj bestseller Echo24.cz O váhavém postoji hovořila i Chaloupecká z Knihy Dobrovský . "Neměli jsme moc předobjednávek. Knihkupci byli spíše zdrženliví, nejspíš čekali na ohlas okolí," uvedla. S negativním postojem se setkal Drtina i u tiskařů. "Některé tiskárny nám to dokonce ...a další »

OBRAZEM: Harry Potter se vrátil. Před knihkupectvím stáli frontu ... - denik.cz

denik.cz OBRAZEM: Harry Potter se vrátil. Před knihkupectvím stáli frontu ... denik.cz Brno - Zhruba stovka lidí postávala před páteční půlnocí u knihkupectví Dobrovský v Joštově ulici. Důvodem nezvyklého zájmu Brňanů o čtení byl předprodej nejnovější knihy J. K. Rowlingové s názvem Harry Potter a prokleté dítě. Ten se spustil o půlnoci ... OBRAZEM: Harry Potter a prokleté dítě dorazil na v půlnočním ...EuroZpravy.CZV češtině vychází osmý Harry Potter. Pokřtí ho herec Jiří LábusInformuji.czvšech 16 zpravodajských článků »

MDŽ měl po revoluci namále, teď je oblíbenější než Valentýn - Český rozhlas

MDŽ měl po revoluci namále, teď je oblíbenější než Valentýn Český rozhlas Záplavy rudých karafiátů, podnikové večírky, okázalá setkání na Pražském hradě. Pamětnicí si možná vybaví, jak se slavil Mezinárodní den žen za totality. Ačkoliv svátek na 8. března sametová revoluce málem vymazala z kalendáře, dnes ho podle průzkumů ...a další »

Acomware pracuje pro Knihy Dobrovský a Canaria Travel - MaM.cz

MaM.cz Acomware pracuje pro Knihy Dobrovský a Canaria Travel MaM.cz Konzultační společnost Acomware získala do svého portfolia dva nové klienty. Společnostem Knihy Dobrovský a Canaria Travel se postará o e-mailové kampaně a zároveň jim implementuje nástroj IBM Marketing Cloud. Tvorbu a realizaci e-mailové strategie ...

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... iDNES.cz V Česku se ročně prodá přibližně 29 milionů knih v hodnotě sedmi až osmi miliard korun. Neoluxor, za nímž stojí slovenská skupina Central European Books, dominuje s 27 prodejnami trhu. Dalším významným hráčem je síť Knihy Dobrovský s 23 obchody.

Country Life a knihkupectví Dobrovský spustili affiliate reklamu - ITBIZ

Country Life a knihkupectví Dobrovský spustili affiliate reklamu ITBIZ Knihkupectví Dobrovský působí na českém trhu od roku 1990. Od jednoho stolku s knihami se rozrostlo již na 26 kamenných prodejen po celé republice a provozuje také stejnojmenný internetový obchod. Skladem mají více než 47 tisíc titulů. Kromě knih mají ...

V Praze pokřtili knihu vzpomínek na prezidenta Náš Václav Havel - České noviny

České noviny V Praze pokřtili knihu vzpomínek na prezidenta Náš Václav Havel České noviny Praha - Ve výroční den začátku sametové revoluce, která z někdejšího disidenta rychle udělala prezidenta, pokřtili dnes v Praze knihu Náš Václav Havel. Obsahuje rozhovory, které se známými osobnostmi české společnosti vedli novináři Jan Dražan a Jan ...'Náš Václav Havel.' České osobnosti vzpomínají na zesnulého ...Český rozhlasvšech 8 zpravodajských článků »