Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

Vondrák o Bobu Frídlovi: Jako jeden z prvních zpíval česky Boba ... - Brněnský deník

Brněnský deník Vondrák o Bobu Frídlovi: Jako jeden z prvních zpíval česky Boba ... Brněnský deník Brno - Bob Frídl, potulný básník. Tak se jmenuje nová kniha Jiřího Vondráka přibližující život a tvorbu zpěváka a kytaristy Boba Frídla, který zemřel před třemi lety. Křest knihy i vzpomínkový koncert na Boba Frídla hostí ve středu večer Divadlo Bolka ... a další »

Dnešek byl v Praze vyhlášen Mezinárodním dnem samizdatu - České noviny

České noviny Dnešek byl v Praze vyhlášen Mezinárodním dnem samizdatu České noviny foto Zleva novinář, disident a politik Luboš Dobrovský , novinář, pedagog a disident Jan Urban a diplomat, pedagog a v letech 2011-2012 ředitel Knihovny Václava Havla Martin Palouš se setkali 12. října v Praze při příležitosti vyhlášení Mezinárodního ... a další »

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

Unikátní věrnostní program Priceless Specials - tn.cz

tn.cz Unikátní věrnostní program Priceless Specials tn.cz Mezi partnery jsou jak velcí a známí prodejci, tak zajímaví menší a lokální obchodníci. Patří mezi ně v České republice společnosti MOL, Exim Tours, Alpine Pro, Cinema City, Benu lékárny nebo Knihy Dobrovský , na Slovensku třeba Kartago Tours, Orsay ...

Kdo byli (skoro) všichni ti muži a ženy na dvoře Václava Havla - Svobodné fórum

Svobodné fórum Kdo byli (skoro) všichni ti muži a ženy na dvoře Václava Havla Svobodné fórum Byli tu lidé jako slovenský herec Milan Kňažko, který se stal jakýmsi ministrem zahraničí Slovenska ještě před získáním slovenské samostatnosti a Karel Schwarzenberg, Havlův kancléř a ministr zahraničí, Luboš Dobrovský , ministr obrany a velvyslanec v ... a další »

Pád Varšavské smlouvy před 25 lety měli Sověti za zradu, vzpomíná ... - NATOaktual.cz

NATOaktual.cz Pád Varšavské smlouvy před 25 lety měli Sověti za zradu, vzpomíná ... NATOaktual.cz S odsunem sovětských okupačních vojsk z území Československa to byl další neklamný signál nové doby a pomyslná tlustá čára za nadvládou Sovětů. "Riskovali jsme a tvrdě tlačili na Moskvu," vzpomíná novinář, diplomat a exministr Luboš Dobrovský , který ...a další »

Luboš Dobrovský vynadal Babišovi, Zemanovi, Dukovi, ODS, skoro ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Luboš Dobrovský vynadal Babišovi, Zemanovi, Dukovi, ODS, skoro ... ParlamentníListy.cz "Česká společnost je již poměrně dlouho vyzývána k nenávisti," tvrdí disident, politik a někdejší český velvyslanec v Rusku Luboš Dobrovský v komentáři pro internetový týdeník Dotyk. Dobrovskému se tento stav vůbec nezamlouvá a zhusta kritizuje jak ...

Jan Dobrovský: Svobody ubývá. Kromě blahobytu nemáme žádnou ... - Svobodné fórum

Svobodné fórum Jan Dobrovský : Svobody ubývá. Kromě blahobytu nemáme žádnou ... Svobodné fórum To generuje politiky čtvrté nebo páté kategorie, říká v rozhovoru novinář a podnikatel Jan Dobrovský . Spíš než Andreje Babiše se obává Miloše Zemana, který vede naši zemi na Východ. Média podle něho nejsou samospasitelná. Když je omezována ...