Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... iDNES.cz V Česku se ročně prodá přibližně 29 milionů knih v hodnotě sedmi až osmi miliard korun. Neoluxor, za nímž stojí slovenská skupina Central European Books, dominuje s 27 prodejnami trhu. Dalším významným hráčem je síť Knihy Dobrovský s 23 obchody.

Retro GamesPlay: Hrajeme hororovou akci The Devil Inside - Games.cz

Games.cz Retro GamesPlay: Hrajeme hororovou akci The Devil Inside Games.cz Pamětníkům se i dnes při zmínce o The Devil Inside vybaví zrzavá kštice hlavního hrdiny a netradiční styl přepínání kamery, který měl odůvodnění ve faktu, že jeho putování sleduje zvrhlá reality show. Jejími hlavními hrdiny jsou Dave a Deva, sukuba ...

Pět let od vraždy: Monyová dodala odvahu ženám. Letos by měla ... - denik.cz

denik.cz Pět let od vraždy: Monyová dodala odvahu ženám. Letos by měla ... denik.cz Jen od ledna se v brněnské pobočce knihkupectví Knihy Dobrovský prodalo 615 jejích knih . Mezi nejžádanější tituly patří Matka v koncích nebo Osud mě má rád. "Prodávají se pořád velmi dobře. Nejvíce před Vánoci, kdy její knihy bývají žádaným dárkem pro ...a další »

King, Stephen Bazar zlých snů - iLiteratura

iLiteratura King, Stephen Bazar zlých snů iLiteratura Povídková sbírka žijícího hororového klasika se častěji než obvykle obejde bez nadpřirozených prvků, zesílil důraz na příběhy z běžného života, kde ovšem může být ohrožení stejně děsivé. Kniha jako celek patří k tomu nejlepšímu, co Stephen King v ...Z tržnice krále hororuE15.czvšech 2 zpravodajských článků »

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

Mighty No. 9 - recenze - Games.cz

Games.cz Mighty No. 9 - recenze Games.cz Na jména těch neúspěšných se zapomíná, a ta úspěšná se zapisují do knih nebo alespoň do generační paměti, a dokud to jde, sledujeme produkty, pod kterými se objeví. Patří k nim i Keidži Inafune. Koncem osmdesátých let okouzlil majitele NES skákačkou ...

O zabíjení, deprivantech a genocidě - Literární noviny v síti

O zabíjení, deprivantech a genocidě Literární noviny v síti Obal knihy -Evy a Hanse Hahnovi Daniel Herman, bývalý kněz, bývalý mluvčí České biskupské konference, bývalý pracovník Policejního prezídia, bývalý poradce profesora Švejnara, bývalý ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů a nynější mluvčí KDU-ČSL ... a další »

Dokument o architektovi, co vtiskl novou tvář Hradu, je opět na plátně - Lidovky.cz

Lidovky.cz Dokument o architektovi, co vtiskl novou tvář Hradu, je opět na plátně Lidovky.cz Kancléř Luboš Dobrovský pak křičel, že vzducholoď vlastnoručně sestřelí, zejména když na ní spatřil obří logo jisté soukromé televizní stanice, s níž měl tehdy neblahé zkušenosti. Nakonec ale bylo nutné jen zjišťovat, kam odlétl vzduchoplavcův širák, ...