Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

Vrah Kajínek bude rozdávat autogramy a soud s Rathem a Pacovským - Lidovky.cz

Lidovky.cz Vrah Kajínek bude rozdávat autogramy a soud s Rathem a Pacovským Lidovky.cz PRAHA Když knihkupectví Knihy Dobrovský napsalo, že se čtenáři mohou těšit na "speciální akci", málokdo by očekával, že půjde o autogramiádu vraha Jiřího Kajínka, který letos v květnu díky milosti prezidenta Miloše Zemana vyšel z vězení. Kontroverzní ...a další »

Autogramiáda Kajínka vyvolává pohoršení. Nesmíme se bát pozvat ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Autogramiáda Kajínka vyvolává pohoršení. Nesmíme se bát pozvat ... Lidovky.cz PRAHA Když knihkupectví Knihy Dobrovský napsalo, že se čtenáři mohou těšit na "speciální akci", málokdo by očekával, že půjde o autogramiádu vraha Jiřího Kajínka, který letos v květnu díky milosti prezidenta Miloše Zemana vyšel z vězení. Ačkoli řetězec ...Knihkupectví uspořádalo autogramiádu Kajínkovi: Vrah mezi regály ...Blesk.czAutogramiáda vraha Kajínka rozlítila čtenáře. Nebojme se setkání z ...Aktuálně.czFenomén Kajínek: Jeho autogramiáda v pražském knihkupectví ...EuroZpravy.CZInfo.czvšech 7 zpravodajských článků »

Jakub Horák dotiskává knihu Kočky jsou vrženy - MediaGuru

MediaGuru Jakub Horák dotiskává knihu Kočky jsou vrženy MediaGuru Humoristický román marketingového experta Jakuba Horáka s názvem Kočky jsou vrženy vyšel před pár dny v nákladu čtyři tisíce kusů, kniha byla během okamžiku rozebrána. V současné chvíli proběhl dotisk dalších deseti tisíc kusů. Spisovatel, který stojí ...

Zápisník Dušana Kütnera: Spisovatel Kajínek - E15.cz

E15.cz Zápisník Dušana Kütnera: Spisovatel Kajínek E15.cz A stvořil obsáhlou knihu o tom, jak se mu žije mimo mírovské vězeňské zdi. No jak asi, dobře, že jo. Zájemci o jeho autogramiádu mohou vyrazit zanedlouho do Knihkupectví Dobrovský . Zda bude zelené sportovní triko nejmenované značky nutné pro vstup, ...

Rukopisy jsou zajímavým dokladem české mystifikační tvořivosti ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Rukopisy jsou zajímavým dokladem české mystifikační tvořivosti ... Lidovky.cz Nové spekulace o jejich možném středověkém původu jsou podle Dobiáše "do značné míry vedlejším efektem knih Miroslava Ivanova na téma Rukopisů, třebaže tento spisovatel také přispěl k poznání těchto podvržených památek". Rukopisy se objevily v době ... a další »

Coloradská zvláštnost z pera Stephena Kinga - Literární noviny v síti

Coloradská zvláštnost z pera Stephena Kinga Literární noviny v síti jedno lahůdkové a tuším, že mnozí z vás, kdo jste si tuto knihu přečetli, už některá nebo všechna poznali. Ale v tomto konkrétním případě - velmi drsném ... Vydalo nakladatelství Pavel Dobrovský - BETA. Praha 2017. 184 stran. ISBN 978-80-7306-927-8.a další »

Čechům papírové knihy voní, ty digitální navíc u moře trpí - Deník Metro

Deník Metro Čechům papírové knihy voní, ty digitální navíc u moře trpí Deník Metro Zmiňuje ještě detektivní román Radky Třeštíkové Osm. Obě knihy jsou nejprodávanějšími tituly léta i podle knihkupectví Knihy Dobrovský . Třetí do party nejprodávanějších je pak Žízeň od Jo Nesboa. Školou povinní čtenáři letos nejčastěji sahají po ...

Nakladatelství Omega si k dvěma překladatelským anticenám ... - Reflex.cz

Reflex.cz Nakladatelství Omega si k dvěma překladatelským anticenám ... Reflex.cz Tak třeba dneska mi volal obchodní ředitel nakladatelství Omega. Prý abych se zdržel na síti aktivit, které poškozují obchodní zájmy nakladatelství Dobrovský , s. r. o., jinak že budou muset přistoupit k právním krokům. Dotázal jsem se uctivě, zda tu ... a další »