Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

Ideální manželství podle Stephena Kinga - Literární noviny v síti

Ideální manželství podle Stephena Kinga Literární noviny v síti king přebal copy Po článku o letos česky prvně vydaném sborníku povídek (a dvou básní) Stephena Kinga bych se moc rád zmínil i o předchozí sbírce toho spisovatele Černočerná tma (česky 2011), která se od Bazaru liší tím, že shrnuje jen čtyři příběhy, ...a další »

Hvížďala, Karel Evropa, Rusko, teroristé a běženci - iLiteratura

iLiteratura Hvížďala, Karel Evropa, Rusko, teroristé a běženci iLiteratura I když se zařazení autoři na mnoha tématech neshodnou, je nepochybné, že jsou v knize shromážděny hlasy těch, kteří k tématu mají co říci. Což je rozhodně lepší, než když ... Karel Hvížďala: Evropa, Rusko, teroristé a běženci: Schwarzenberg, Ryšavý ...

Boomerang uvádí zákaznický časopis Dobro.druh - Médiář

Médiář Boomerang uvádí zákaznický časopis Dobro.druh Médiář Vydavatel Knihy Dobrovský přichází s novým zákaznickým magazínem s názvem Dobro.druh. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě, má 52 stran a tisknou se ho bude 80.000 až 100.000 kusů. Distribuovat se bude zákazníkům Knih Dobrovský v ...

Kingův Zlý chlapeček nezklame, ale každý jej určitě nevydýchá - Literární noviny v síti

Kingův Zlý chlapeček nezklame, ale každý jej určitě nevydýchá Literární noviny v síti king přebal Upřesnit, kolikátou vydal pozoruhodný Stephen King loni už knihu novel, to není úplně jednoduché a kupř. přitom je na místě míjet některé jeho samostatné tituly-povídky (například Cyklus vlkodlaka). Pokud se ale pokusím vyjmenovat skutečné ...a další »

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

O zabíjení, deprivantech a genocidě - Literární noviny v síti

O zabíjení, deprivantech a genocidě Literární noviny v síti Obal knihy -Evy a Hanse Hahnovi Daniel Herman, bývalý kněz, bývalý mluvčí České biskupské konference, bývalý pracovník Policejního prezídia, bývalý poradce profesora Švejnara, bývalý ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů a nynější mluvčí KDU-ČSL ... a další »

Hirvonen, Elina Až vyprší čas - iLiteratura

iLiteratura Hirvonen, Elina Až vyprší čas iLiteratura Dobrovský (edice Knihy Omega), Praha, 2015, 192 s. V posledních letech u nás zažívá umělecký překlad z finštiny opravdový boom. Jen v loňském roce vyšlo celkem deset překladových knih , finskou literaturu vydávají nakladatelé, kteří se o ni dříve vůbec ...a další »

Spisovatelka Elvira Lindo s knižním hrdinou Manolitem přivezla do ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Spisovatelka Elvira Lindo s knižním hrdinou Manolitem přivezla do ... Aktuálně.cz ... přiletěla do České republiky, kterou si prý vždy přála poznat. Takže vás po každém představení čekala šance si s ní promluvit a nechat si od ní podepsat knihy Manolita. Ty vydalo vydavatelství Dobrovský s.r.o, v edici Knihy Omega v překladu Evy ...