Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

OBRAZEM: Harry Potter se vrátil. Před knihkupectvím stáli frontu ... - Brněnský deník

Brněnský deník OBRAZEM: Harry Potter se vrátil. Před knihkupectvím stáli frontu ... Brněnský deník Brno - Zhruba stovka lidí postávala před páteční půlnocí u knihkupectví Dobrovský v Joštově ulici. Důvodem nezvyklého zájmu Brňanů o čtení byl předprodej nejnovější knihy J. K. Rowlingové s názvem Harry Potter a prokleté dítě. Ten se spustil o půlnoci ... V Praze a v Brně se o půlnoci začne prodávat nový Harry Potterdenik.czV češtině vychází osmý Harry Potter. Pokřtí ho herec Jiří LábusInformuji.czOBRAZEM: Harry Potter a prokleté dítě dorazil na v půlnočním ...EuroZpravy.CZvšech 16 zpravodajských článků »

Moje inspirace: Výběr toho nejlepšího, čím si můžete o víkendu a v ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Moje inspirace: Výběr toho nejlepšího, čím si můžete o víkendu a v ... Hospodářské noviny Jasně, taková smršť se v našich poměrech asi odehrát nemůže, ale kdo ví, jak to bude tuto sobotu o půlnoci vypadat v knihkupectvích Knihy Dobrovský na pražském Václaváku a v brněnské Joštově ulici. Kdo z nás není aspoň trochu zvědavý, jak to ta mazaná ...a další »

Čeští olympionici budou v Brně představovat novu knihu RIO 2016 - Centrum News

Čeští olympionici budou v Brně představovat novu knihu RIO 2016 Centrum News Akvabely Soňa Dufková a Alžběta Bernardová, dráhoví cyklisté Pavel Kelemena Adam Ptáčník a kanoista Filip Šváb představí v brněnském knihkupectví Knihy Dobrovský na Joštově 6 novou knihu Rio 2016. Autogramiáda olympioniků se uskuteční 29. září ...

Norský spisovatel Samuel Bjork přiveze příběh vraha v kostýmu sovy - iDNES.cz

iDNES.cz Norský spisovatel Samuel Bjork přiveze příběh vraha v kostýmu sovy iDNES.cz ... v úterý od půl sedmé večer v prostorách ČSOB Inspirace na Jungmannově náměstí, kde se chystá i scénické čtení v podání herců Dejvického divadla. Ve středu od pěti hodin pak bude autogramiáda v knihkupectví Knihy Dobrovský v OC Arkády Pankrác.Samuel Bj~rk představí v Praze svou druhou detektivku SovaInformuji.czvšech 4 zpravodajských článků »

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

Samuel Bj~rk: Sova - Literární noviny v síti

Samuel Bj~rk: Sova Literární noviny v síti Návštěvníci akce se mohou těšit i na povídání o Norsku nebo scénické čtení v podání herců z Dejvického divadla. Ve středu 21. září od 17:00 bude Samuel Bj~rka podepisovat své knihy v knihkupectví Knihy Dobrovský v obchodním centru Arkády Pankrác.

Spisovatelka Elvira Lindo s knižním hrdinou Manolitem přivezla do ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Spisovatelka Elvira Lindo s knižním hrdinou Manolitem přivezla do ... Aktuálně.cz ... přiletěla do České republiky, kterou si prý vždy přála poznat. Takže vás po každém představení čekala šance si s ní promluvit a nechat si od ní podepsat knihy Manolita. Ty vydalo vydavatelství Dobrovský s.r.o, v edici Knihy Omega v překladu Evy ...

Boomerang uvádí zákaznický časopis Dobro.druh - Médiář

Médiář Boomerang uvádí zákaznický časopis Dobro.druh Médiář Vydavatel Knihy Dobrovský přichází s novým zákaznickým magazínem s názvem Dobro.druh. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě, má 52 stran a tisknou se ho bude 80.000 až 100.000 kusů. Distribuovat se bude zákazníkům Knih Dobrovský v ...