Knihy Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský

Knihkupectví Dobrovský
14. - 15.1. 2012

Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... MS v Hokeji Na straně obchodníků má projekt už zhruba 300 partnerů z Česka i ze zahraničí - například Alza.cz, Dr. Max, Benu, Knihy Dobrovský , Okay, Dámejídlo.cz, Booking.com, Amazon, Zoot, Kasa.cz, Sconto nábytek, Exim Tours, Baťa, Tescoma, IBEI nebo Allo ...a další »

Víkendové tipy: Hanácké busking, Den dětí v zoo i workshop ručního ... - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Víkendové tipy: Hanácké busking, Den dětí v zoo i workshop ručního ... OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Pokud si chcete vyrobit vlastní knihu , tak můžete zavítat na workshop Ruční vázání knih a tvorba exlibris. Akce proběhne v knihkupectví DOBROVSKÝ v Edelmannově paláci a je vhodná pro všechny věkové kategorie. I v Moravském divadle bude rušno.

Content First: Nápad, kvalita a strategie rozhodují - MediaGuru

MediaGuru Content First: Nápad, kvalita a strategie rozhodují MediaGuru Tato agentura se podílela na vzniku nových komunikačních materiálů pro Knihy Dobrovský . "Obsahová strategie se nedá dělat od stolu, a aniž byste věděli, kam se vyvíjí byznys," uvedla. Důležité tak bylo na začátku spolupráce definovat, co chce firma ...

Konference o obsahu Content First je za týden - MediaGuru

MediaGuru Konference o obsahu Content First je za týden MediaGuru Už příští týden se v pražském OKsystemu koná konference o obsahovému marketingu Content First. Zaznít mají nové zkušenosti, konkrétní případové studie, data a rady. Přednášet budou například Jakub Bůšek z Obsahové agentury, Veronika Galíková z ...

Acomware pracuje pro Knihy Dobrovský a Canaria Travel - MaM.cz

MaM.cz Acomware pracuje pro Knihy Dobrovský a Canaria Travel MaM.cz Konzultační společnost Acomware získala do svého portfolia dva nové klienty. Společnostem Knihy Dobrovský a Canaria Travel se postará o e-mailové kampaně a zároveň jim implementuje nástroj IBM Marketing Cloud. Tvorbu a realizaci e-mailové strategie ...

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu ... Aktuálně.cz Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno ...a další »

Nakladatelství Omega si k dvěma překladatelským anticenám ... - Reflex.cz

Reflex.cz Nakladatelství Omega si k dvěma překladatelským anticenám ... Reflex.cz Tak třeba dneska mi volal obchodní ředitel nakladatelství Omega. Prý abych se zdržel na síti aktivit, které poškozují obchodní zájmy nakladatelství Dobrovský , s. r. o., jinak že budou muset přistoupit k právním krokům. Dotázal jsem se uctivě, zda tu ... a další »

Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... iDNES.cz V Česku se ročně prodá přibližně 29 milionů knih v hodnotě sedmi až osmi miliard korun. Neoluxor, za nímž stojí slovenská skupina Central European Books, dominuje s 27 prodejnami trhu. Dalším významným hráčem je síť Knihy Dobrovský s 23 obchody.