Kanzelsberger knihkupectví

leták Knihy Kanzelsberger

leták Knihy Kanzelsberger
07.11. - 30.11.2012

nabídka Knihy Kanzelsberger

nabídka Knihy Kanzelsberger
17.10. - 31.10.2012

Knihkupectví Kanzelsberger

Knihkupectví Kanzelsberger
07.08. - 31.08.2012

Knihy Kanzelsberger

Knihy Kanzelsberger
09.06. - 31.07.2012

Kanzelsberger knihkupectví

Kanzelsberger knihkupectví
05.12. - 31.12.2011

Kanzelsberger

Kanzelsberger
07.11. - 30.11.2011

Kanzelsberger

Kanzelsberger
09.10. - 31.10.2011

Kanzelsberger Knihy

Kanzelsberger Knihy
15.08. - 31.08.2011

Kanzelsberger leták

Kanzelsberger leták
11.05. - 31.05.2011

Knihy Kanzelsberger

Knihy Kanzelsberger
20.06. - 31.07.2011

Plastové tašky zdarma zřejmě v obchodech končí. Lidé dostanou jen ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Plastové tašky zdarma zřejmě v obchodech končí. Lidé dostanou jen ... ceskatelevize.cz/ct24 Od příštího roku už lidé v obchodech zřejmě nedostanou plastové tašky zdarma. Jejich zpoplatnění umožní vládní novela, kterou v závěrečném čtení schválili poslanci. Výjimku dostanou jen tenké sáčky. Norma má v návaznosti na předpisy Evropské unie ...a další »

Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... iDNES.cz Dále tu bude obchod Intersportu, Knihkupectví Kanzelsberger , hračkářství Pompo. Čajoví a kávoví labužníci uvítají prodejnu Oxalis, nabídku vín a vybraných destilátů přinese Don Pealo. Zde bude možné zakoupit i tabákové výrobky, podobně jako v prodejně ...a další »

Central otevře na přelomu března a dubna - Jablonecký deník

Jablonecký deník Central otevře na přelomu března a dubna Jablonecký deník Návštěvníci se mohou těšit i na Knihkupectví Kanzelsberger , prodejnu hraček Dráčik či obchodníka s elektronikou Datart, významným nájemníkem bude i Komerční banka. Mezi restauracemi budoucí návštěvníci naleznou kromě zmíněného KFC například i ...V Jablonci finišují práce na novém obchodním domě CentralArchiweb.czvšech 2 zpravodajských článků »

Fotografická kniha Zlín už je v prodeji - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Fotografická kniha Zlín už je v prodeji ParlamentníListy.cz ... dnech v prodeji. Zakoupit ji můžete ve zlínském Městském informačním a turistickém středisku, nebo na pultech vybraných knihkupectví . ... Ve Zlíně je publikace v prodeji u čtyř knihkupců: Neoluxor, Kanzelsberger , Dobrovský a Kosmas. Další prodeje ...

Příroda dává všem živým bytostem energii - Haló Noviny

Haló Noviny Příroda dává všem živým bytostem energii Haló Noviny Vydává ji nakladatelství Olympia, v březnu budou Drobničky na pultech knihkupectví . Mám však ... I jiná města tisknu v podobě kalendářů (kalendáře možno zakoupit v knihkupectvích Neoluxor, Kanzelsberger , Neopalladium, Academia - pozn. aut.). Může se ...

Knihkupectví zrušilo autogramiádu knihy o islámu, autorka Samková ... - iDNES.cz

iDNES.cz Knihkupectví zrušilo autogramiádu knihy o islámu, autorka Samková ... iDNES.cz "Jde o rozhodnutí vedení společnosti," reagovala bez dalších podrobností vedoucí obchodu Kateřina Nováková. Samková na zrušení autogramiády reagovala emotivně na sociálních sítích. "Prohlašuji, že Barvič - Novotný, potažmo Kanzelsberger ode mne už ...Prostě zákaz. Kláře Samkové zrušili plánovanou přednášku ...ParlamentníListy.czSamková dorazila do Brna: Místo v knihkupectví podepisovala ...Blesk pro ženy (Registrace)Samková zuří: V Brně jí zrušili autogramiádu protiislámské knihy. A ...EuroZpravy.CZvšech 8 zpravodajských článků »

Knihkupectví Kanzelsberger se po letech ztrát vrátilo do zisku - E15.cz

E15.cz Knihkupectví Kanzelsberger se po letech ztrát vrátilo do zisku E15.cz Jedna z největších tuzemských sítí prodejen knih s padesáti pobočkami, společnost Kanzelsberger , se po šesti letech ztrát v celkové výši téměř tří desítek milionů korun konečně ocitla v černých číslech. Za rok 2014 i přes pokles tržeb o sedm procent ...

Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... iDNES.cz Trojici největších knihkupců doplňuje Kanzelsberger . Ten je díky 58 prodejnám největším knihkupcem, co se týče počtu poboček. Orientuje se však na menší obchody než jeho dva konkurenti. Navíc se v posledních letech potýká s poklesem tržeb.