Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Podle soutěží, festivalů a akcí - Médiář

Médiář Podle soutěží, festivalů a akcí Médiář Český výrobce kuchyňských potřeb Tescoma přichází poprvé s vlastní televizní kampaní. Proběhne od 21. dubna do 1. května 2017. "Nechtěli jsme dělat pouze klasický hardsellový spot, ale vytvořit image spot, ve kterém představujeme svět kuchyně pomocí ...Tescoma jde poprvé s kampaní do televizeMaM.czTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Cesta na vrchol vedla přes kuchyně. Podnikatelem roku je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Cesta na vrchol vedla přes kuchyně. Podnikatelem roku je ... iDNES.cz Od bicích přes spořiče vody až k hrnkům z 3D tiskáren. Taková byla cesta vítěze prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2016 Petra Chmely. Zakladatel výrobce kuchyňských potřeb Tescoma převzal ocenění během galavečera v paláci na pražském Žofíně.Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr ChmelaNovinky.czPodnikatelem roku je majitel Tescomy . Začínal v garáži, dnes vyváží ...Hospodářské novinyČeský příběh z garáže: Podnikatelem roku je zakladatel Tescomy Respekt.czvšech 7 zpravodajských článků »

Internet Advertising Conference bude nabitá případovkami o ... - Marketing Journal

Marketing Journal Internet Advertising Conference bude nabitá případovkami o ... Marketing Journal Případové studie značek O2, Google Play, Tescoma , Tony & Guy či Sconto Nábytek čekají účastníky klíčové události o internetové reklamě v ČR. Řeč bude nejen o tvorbě obsahu na sociální sítě a jeho měření, ale i o influencerech, pokročilém emailingu i ...Internet Advertising Conference už za 2 týdnyLupa.czvšech 3 zpravodajských článků »

Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... iDNES.cz Od začátků v garáži a obchodních cest žigulíkem dělí Tescomu téměř čtvrt století. Rodinná firma ze Zlína založená dvěma muzikanty rychle dobývá svět kuchyní a to i díky 3D tisku. Novou misku nebo hrníček díky tomu vidí její zaměstnanci už pár hodin ...

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun - Roklen24

denik.cz Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun Roklen24 Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun, vyplývá z ... Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občanyParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »

Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku - Rádio Impuls

Rádio Impuls Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku Rádio Impuls Dnes má jejich firma Tescoma roční obrat kolem dvou miliard korun a dává práci stovkám lidí. Není proto velkým překvapením, že po středečním slavnostním vyhlášení výsledků regionálního kola jedenáctého ročníku soutěže EY Podnikatel roku mohl slavit ...Podnikatelem roku Zlínského kraje se stal Petr ChmelaZlin.czvšech 4 zpravodajských článků »

Startuje soutěž Affiliate projekt roku 2017 - ITBIZ

Startuje soutěž Affiliate projekt roku 2017 ITBIZ Jedná se například o Kasa.cz, Hej.sk, ZľavaDňa.sk, Tescoma , Mall.cz či Zoot. Hlavními hodnocenými parametry affiliate projektů bude jednak šíření značky a vize inzerenta směrem k zákazníkovi, jednak přivádění nových zákazníků a zvyšování jejich loajality.

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... - tn.cz

tn.cz Tescoma slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... tn.cz K vidění jsou mezinárodně oceněné výrobky TescoMY včetně jejich prototypů a časová osa, která návštěvníkům usnadní orientaci. "Vernisáž jsme pojali skutečně velkolepě, protože se jedná o významný mezník v historii naší společnosti," říká vedoucí ...