Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Už počtvrté se do Zlínského kraje chystá prezident Miloš Zeman - Zlin.cz

Zlin.cz Už počtvrté se do Zlínského kraje chystá prezident Miloš Zeman Zlin.cz Druhý den (5. října) zahájí prezident návštěvou společnosti Tescoma , potom bude následovat oběd s podnikateli z oblasti zemědělství a prohlídka firmy Crystalex CZ v Karolince včetně setkání se zaměstnanci. V odpoledních hodinách se Miloš Zeman ...a další »

Kam s kuchyňským náčiním? Zavěste ho na zeď nebo do skříněk! - prozeny.cz

prozeny.cz Kam s kuchyňským náčiním? Zavěste ho na zeď nebo do skříněk! prozeny.cz Foto: Tescoma Dvoupatrová polička Monti představuje univerzální řešení pro ukládání kuchyňských doplňků. Pojme kořenky, dózy, hrnky, pomůcky pro vaření, postavit na ni můžete i minutku nebo tablet a sledovat při vaření oblíbené programy, cena 499 Kč.a další »

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... - tn.cz

tn.cz Tescoma slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... tn.cz K vidění jsou mezinárodně oceněné výrobky TescoMY včetně jejich prototypů a časová osa, která návštěvníkům usnadní orientaci. "Vernisáž jsme pojali skutečně velkolepě, protože se jedná o významný mezník v historii naší společnosti," říká vedoucí ...

České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny - Lidovky.cz

Lidovky.cz České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny Lidovky.cz Aktuálně jste ale šéfdesigner v Tescomě . Jak jste se k tomu dostal? Proč právě kuchyňské potřeby a vybavení? Jednoho dne navštívili UMPRUM ve Zlíně majitelé Tescomy , tehdy nově vzniklé značky s kuchyňským nádobím, ohledně možnosti spolupráce.

Tescoma komunikuje přes videokonference - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tescoma komunikuje přes videokonference Hospodářské noviny A platí to i v případě kreativní designové společnosti Tescoma , která využívá videokonferenční řešení od DIMension Data. Názor na tento moderní způsob komunikace jsme získali od Jana Podhorného, šéfa marketingu, komunikace a grafického designu.

RRTV: Televize Jéčko a licence pro internetovou Šlágr TV - DigiZone.cz

RRTV: Televize Jéčko a licence pro internetovou Šlágr TV DigiZone.cz Podobné upozornění pro jiný produkt zaznělo i pro pořad Tescoma s chutí. Šlágr TV získal licenci taktéž na 12 let, a to pro "teleshoppingový program s akcentem na hudbu a zábavné žánry". Časový rozsah vysílání je 24 hodin denně, hlavní jazyk vysílání ...a další »

Muziker s VIVnetworks.com prodává hudební nástroje v 8 zemích EU - ITBIZ

Muziker s VIVnetworks.com prodává hudební nástroje v 8 zemích EU ITBIZ Ke klientům na českém trhu patří známé značky jako například Kasa.cz, Mall.cz, ZOOT.cz, Euronics.cz, Parfums.cz,Okay.cz, Sconto Nábytek, Čedok, Tchibo, Tescoma .cz, BATA.cz, ALLIANZ.cz, NAKUPVAKCI.cz, mBank.cz, Hej.sk, ZľavaDna.sk, Parfums.sk ...

Zeman opět přijede těsně před volbami do Zlínského kraje, kde ... - Rádio Impuls

Rádio Impuls Zeman opět přijede těsně před volbami do Zlínského kraje, kde ... Rádio Impuls ... tak je to jasná podpora SPO," nepochybuje krajský šéf ODS Stanislav Blaha. Kromě měst se prezident podívá také do firem, v programu má návštěvu zlínského výrobce kuchyňského nádobí Tescoma , výrobce obytných kontejnerů Koma Modular z Vizovic a ...a další »