Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občany - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občany ParlamentníListy.cz Prezident Miloš Zeman navštívil v rámci své cesty Zlínským krajem také podnik Tescoma , kde se setkal se zaměstnanci. Jak mimo jiné podotkl, je nutné investovat do lidského kapitálu, který tvoří úspěch každého podniku.a další »

V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... MS v Hokeji Majitel společnosti Tescoma Petr Chmela jede do Monaka bojovat o titul Světového podnikatele roku. O vítězství v prestižní soutěži, kterou již posedmnácté pořádá poradenská společnost EY, se letos utká 59 podnikatelů ze 49 zemí. Slavnostní vyhlášení se ...Startuje klání o světového Podnikatele roku, barvy Česka hájí šéf ...iDNES.czvšech 2 zpravodajských článků »

Mluvíte anglicky? Tak zaplatíte o dost víc, ukázala kontrola - tn.cz

tn.cz Mluvíte anglicky? Tak zaplatíte o dost víc, ukázala kontrola tn.cz Mluvíte anglicky? Tak zaplatíte o dost víc, ukázala kontrola. Tescoma s chutí: Trdelník. Zdroj: Tescoma . Inspektoři koupili i trdelník. Ilustrační snímek. 4 Komentáře. Témata: kontrola, Česká obchodní inspekce, ČOI, cena, angličtina, ceny, Praha, domácí.a další »

České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny - Lidovky.cz

Lidovky.cz České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny Lidovky.cz Lidovky.cz: Tescoma získala zejména v posledních letech několik prestižních designových ocenění. Pomáhají tyto ceny reálně v prodejích? Docení je zákazníci? Zvýšení prodejnosti konkrétních oceněných výrobků není vždy pravidlem. Ale je pro nás důležité, ...

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... - tn.cz

tn.cz Tescoma slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... tn.cz Slavíme, vystavujeme! A proč? Krásné patnácté narozeniny má naše DESIGN CENTRUM, které dělá TescoMU tím, čím je - předním světovým výrobcem kuchyňských potřeb. Co "tescomácký" kreativní tým za tu dobu dokázal? O tom se můžete přesvědčit ...

Tescoma jde poprvé s kampaní do televize - MaM.cz

MaM.cz Tescoma jde poprvé s kampaní do televize MaM.cz Zlínský výrobce kuchyňských potřeb Tescoma si připomíná 25 let od založení firmy. Výročí připomíná v upoutávce na Týden s Tescomou, který probíhá od 21. dubna do 1. května 2017. Ve stejné době nasadí svou vůbec první televizní reklamu. "Primárním ...Tescoma Týden s TescomouMédiářTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela - Novinky.cz

Novinky.cz Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela Novinky.cz Vítězem ocenění Podnikatel roku se za loňský rok stal spoluzakladatel a spolumajitel zlínské společnosti Tescoma Petr Chmela. Titul technologického podnikatele získal majitel společnosti PSI Martin Trtílek a titul začínajícího podnikatele majitel firmy ... Český příběh z garáže: Podnikatelem roku je zakladatel TescomyRespekt.czPodnikatelem roku je majitel Tescomy. Začínal v garáži, dnes vyváží ...Hospodářské novinyPodnikatelem roku je spolumajitel Tescomy Petr Chmelaceskatelevize.cz/ct24všech 7 zpravodajských článků »

Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku - iDNES.cz

iDNES.cz Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku iDNES.cz Dnes má jejich firma Tescoma roční obrat kolem dvou miliard korun a dává práci stovkám lidí. Není proto velkým překvapením, že po středečním slavnostním vyhlášení výsledků regionálního kola jedenáctého ročníku soutěže EY Podnikatel roku mohl slavit ...a další »