Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Tescoma s chutí - TV program 42 stanic na 12 dní - EuroZprávy.cz - EuroZpravy.CZ

Tescoma s chutí - TV program 42 stanic na 12 dní - EuroZprávy.cz EuroZpravy.CZ Dobrá kuchyně s Ivanem Vodochodským a VIP hosty. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově ...a další »

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun - Roklen24

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun Roklen24 Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun, vyplývá z ... a další »

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... - tn.cz

tn.cz Tescoma slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... tn.cz "Vernisáž jsme pojali skutečně velkolepě, protože se jedná o významný mezník v historii naší společnosti," říká vedoucí marketingu TescoMY Jan Podhorný. "Rozhodnutí vytvořit v roce 2001 vlastní DESIGN CENTRUM se ukázalo pro vývoj firmy jako klíčové.

České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny - Lidovky.cz

Lidovky.cz České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny Lidovky.cz Nikdo ze studentů se do tohoto oboru příliš nehrnul, včetně mě, i když rád vařím. V dané chvíli jsem dokončoval diplomku ve Švédsku, kde jsem byl na praxi a později dostal nabídku zaměstnání. Přesto jsem to v Tescomě na nějaký čas zkusil a dopadlo to ...

Na Fundlift dnes vstupuje RedCrox.com - Objevit

Objevit Na Fundlift dnes vstupuje RedCrox.com Objevit Jsou to celosvětově známé značky jako je Amazon, Ali Express, GAP, Banana Republic, IHG (Intercontinental Hotels Group), Guess, Etihad Airlines, Qatar Airways, Billabong, New Balance, a firmy s lokálním rozsáhlým významem jako Baťa, Alza, Tescoma , ...a další »

Tescoma komunikuje přes videokonference - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tescoma komunikuje přes videokonference Hospodářské noviny A platí to i v případě kreativní designové společnosti Tescoma , která využívá videokonferenční řešení od DIMension Data. Názor na tento moderní způsob komunikace jsme získali od Jana Podhorného, šéfa marketingu, komunikace a grafického designu.

To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys nabídne WebTop100 - Podnikatel.cz

Podnikatel.cz To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys nabídne WebTop100 Podnikatel.cz Největšími lákadly konference jsou Feedo.cz, Astratex, Alza.cz, Tescoma a Bageterie Boulevard. Konference WebTop100 se uskuteční 15. listopadu a svým návštěvníkům nabídne témata, která nejčastěji rezonují dnešním trhem. Jste připraveni zdolat ...

Vysokou kvalitu designu ve Zlínském kraji potvrzuje šest prestižních ... - Rádio Impuls

Rádio Impuls Vysokou kvalitu designu ve Zlínském kraji potvrzuje šest prestižních ... Rádio Impuls Ocenění Red Dot Design Award, jak se oficiálně jmenuje, putuje do společností Tescoma , Ton a mmcité. "Zlínský kraj má v designu obrovský potenciál," upozornil Tomáš Surman, vedoucí Ateliéru průmyslového designu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.a další »