Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Podnikatel roku Zlínského kraje Petr Chmela - Dobrý den s Kurýrem

Dobrý den s Kurýrem Podnikatel roku Zlínského kraje Petr Chmela Dobrý den s Kurýrem Petr Chmela, zakladatel a spolumajitel společnosti Tescoma zvítězil v soutěži Podnikatel roku 2016 Zlínského kraje. "Toto ocenění je velký úspěch nás všech v Tescomě , protože to, co jsme vybudovali, je naše společná práce," sdělil své dojmy Chmela.Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel rokuRádio ImpulsPodnikatelem roku Zlínského kraje se stal Petr ChmelaZlin.czvšech 4 zpravodajských článků »

Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní dům Central nahradí Jabloň na prahu jara, bude téměř ... iDNES.cz Už jen dva měsíce zbývají do otevření nákupního paláce Central ve středu Jablonce. Developeři nyní zveřejnili seznam obchodů a služeb, které se v něm objeví. Na seznamu jsou značky jako New Yorker, Orsay, Tescoma , Pepco či DM. Podle investorů by ...a další »

Dobrý design prodává, ukazuje česká praxe - MediaGuru

MediaGuru Dobrý design prodává, ukazuje česká praxe MediaGuru Na design ve svém přístupu vsadila například zlínská značka Tescoma , která své kuchyňské potřeby prodává nejen v České republice, ale i v zahraničí. Od roku 2000 má vlastní designérské studio, následovalo grafické oddělení a oddělení aplikovaného ...

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun - Roklen24

denik.cz Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun Roklen24 Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun, vyplývá z ... Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občanyParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »

České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny - Lidovky.cz

Lidovky.cz České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny Lidovky.cz Aktuálně jste ale šéfdesigner v Tescomě . Jak jste se k tomu dostal? Proč právě kuchyňské potřeby a vybavení? Jednoho dne navštívili UMPRUM ve Zlíně majitelé Tescomy , tehdy nově vzniklé značky s kuchyňským nádobím, ohledně možnosti spolupráce.

Moderátorka Iveta Kořínková odhalila své soukromí! Prozradila, co ... - tn.cz

tn.cz Moderátorka Iveta Kořínková odhalila své soukromí! Prozradila, co ... tn.cz Iveta miluje vaření a díky natáčení pořadu Tescoma s chutí vaří přímo božsky. Jaké ze svých oblíbených jídel připravila? Mexické tortily quesadillas s krevetami byly rychlou a vynikající volbou. Přiložit ruku k dílu musela i reportérka Simona ...

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... - tn.cz

tn.cz Tescoma slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za ... tn.cz "Vernisáž jsme pojali skutečně velkolepě, protože se jedná o významný mezník v historii naší společnosti," říká vedoucí marketingu TescoMY Jan Podhorný. "Rozhodnutí vytvořit v roce 2001 vlastní DESIGN CENTRUM se ukázalo pro vývoj firmy jako klíčové.

Tescoma Invest, as Nupaky IČO: 24238741 - Finance.cz

Tescoma Invest, as Nupaky IČO: 24238741 Finance.cz Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Tescoma Invest, a.s., která sídlí v obci Nupaky a bylo jí přiděleno IČO 24238741. Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a ...