Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Startuje klání o světového Podnikatele roku, barvy Česka hájí šéf ... - iDNES.cz

iDNES.cz Startuje klání o světového Podnikatele roku, barvy Česka hájí šéf ... iDNES.cz Tescoma je nyní ve svém oboru jedničkou na českém a slovenském trhu, ale přední pozici si vybudovali také ve světě. Stěžejními zahraničními trhy jsou pro ně Itálie, Rusko a Slovensko. Chmela bude mít těžkou konkurenci. Letošního ročníku se účastní ...V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ...MS v Hokejivšech 2 zpravodajských článků »

Světovým podnikatelem roku je Kanaďan Murad Al-Katib. Chce ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Světovým podnikatelem roku je Kanaďan Murad Al-Katib. Chce ... MS v Hokeji Českou republiku reprezentoval majitel společnosti Tescoma Petr Chmela. "Svým byznysem se snažím reagovat na požadavky rostoucí populace naší planety, která podle odhadů časem dosáhne 10 miliard lidí. Luštěniny jsou dostupným a ekologicky ...Podnikatelem roku je Kanaďan Murad Al-KatibNovinky.czSvětovým podnikatelem roku 2017 je Murad Al-Katib, obchodník s ...denik.czvšech 9 zpravodajských článků »

Hejtman Netolický: Prosečský Ergotep je vzorem při zaměstnávání ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Hejtman Netolický: Prosečský Ergotep je vzorem při zaměstnávání ... ParlamentníListy.cz Mezi její klienty patří například Česká pošta, Československá obchodní banka, Tescoma či Hamé. "Firma úspěšně poskytuje také sociální rehabilitaci. Její zaměstnanci navíc pochází z různých koutů nejen našeho regionu. Do oblasti 40 kilometrů od Proseče ...

Tescoma Týden s Tescomou - Médiář

Médiář Tescoma Týden s Tescomou Médiář Český výrobce kuchyňských potřeb Tescoma přichází poprvé s vlastní televizní kampaní. Proběhne od 21. dubna do 1. května 2017. "Nechtěli jsme dělat pouze klasický hardsellový spot, ale vytvořit image spot, ve kterém představujeme svět kuchyně pomocí ...Tescoma jde poprvé s kampaní do televizeMaM.czTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní ... MS v Hokeji Na straně obchodníků má projekt už zhruba 300 partnerů z Česka i ze zahraničí - například Alza.cz, Dr. Max, Benu, Knihy Dobrovský, Okay, Dámejídlo.cz, Booking.com, Amazon, Zoot, Kasa.cz, Sconto nábytek, Exim Tours, Baťa, Tescoma , IBEI nebo Allo ...a další »

Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela - Novinky.cz

Novinky.cz Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela Novinky.cz Vítězem ocenění Podnikatel roku se za loňský rok stal spoluzakladatel a spolumajitel zlínské společnosti Tescoma Petr Chmela. Titul technologického podnikatele získal majitel společnosti PSI Martin Trtílek a titul začínajícího podnikatele majitel firmy ... Český příběh z garáže: Podnikatelem roku je zakladatel TescomyRespekt.czPodnikatelem roku je majitel Tescomy. Začínal v garáži, dnes vyváží ...Hospodářské novinyPodnikatelem roku je spolumajitel Tescomy Petr Chmelaceskatelevize.cz/ct24všech 7 zpravodajských článků »

Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku - Rádio Impuls

Rádio Impuls Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku Rádio Impuls Dnes má jejich firma Tescoma roční obrat kolem dvou miliard korun a dává práci stovkám lidí. Není proto velkým překvapením, že po středečním slavnostním vyhlášení výsledků regionálního kola jedenáctého ročníku soutěže EY Podnikatel roku mohl slavit ...a další »

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun - Roklen24

denik.cz Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun Roklen24 Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun, vyplývá z ... Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občanyParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »