Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku - iDNES.cz

iDNES.cz Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel roku iDNES.cz Firma Tescoma je jedničkou na českém a slovenském trhu ve výrobě kuchyňských potřeb. Expanduje i do více než stovky zahraničních zemí. Velice silnou pozici má například v Itálii a Rusku. Přesto dodnes zůstává jejím sídlem Zlín, kde má společnost svou ...a další »

V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... MS v Hokeji Majitel společnosti Tescoma Petr Chmela jede do Monaka bojovat o titul Světového podnikatele roku. O vítězství v prestižní soutěži, kterou již posedmnácté pořádá poradenská společnost EY, se letos utká 59 podnikatelů ze 49 zemí. Slavnostní vyhlášení se ...Startuje klání o světového Podnikatele roku, barvy Česka hájí šéf ...iDNES.czvšech 2 zpravodajských článků »

Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun - Roklen24

denik.cz Tescoma letos čeká další růst tržeb přes 1,4 miliardy korun Roklen24 Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun, vyplývá z ... Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občanyParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »

Nutella se propojila s Tescoma s chutí na Nově - MediaGuru

Nutella se propojila s Tescoma s chutí na Nově MediaGuru Značka Nutella se nově propojila s pořadem TV Nova Tescoma s chutí, který nám každý všední den přináší praktické rady od gastronomických poradců. V premiérových 16 dílech odvysílaných v období mezi 4. zářím a 19. prosincem se objeví speciálně ...

VYHRÁVEJTE s pořadem Tescoma s chutí! Každý týden na vás ... - tn.cz

tn.cz VYHRÁVEJTE s pořadem Tescoma s chutí! Každý týden na vás ... tn.cz Sledovat pořad Tescoma s chutí se rozhodně vyplatí. Nejenže se dozvíte o chutných receptech, ale nyní můžete vyhrát také skvělé ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku! Jak na to a kde zjistíte, jaká je otázka? Je to snadné, dívejte se na ...

Podnikatelé se pokusí navázat na loňský úspěch jednatele zlínské ... - Zlin.cz

Zlin.cz Podnikatelé se pokusí navázat na loňský úspěch jednatele zlínské ... Zlin.cz ZLÍNSKÝ KRAJ - Podnikatelé se letos popáté utkají o titul EY Podnikatele roku Zlínského kraje. Do soutěže může být nominován podnikatel, fyzická osoba, vlastník nebo spolumajitel obchodní společnosti, který má rozhodující vliv na její řízení a který ...

Do Mongolska v neděli odletí další podnikatelská mise - Blesk.cz

Blesk.cz Do Mongolska v neděli odletí další podnikatelská mise Blesk.cz Do Mongolska v neděli odletí podnikatelská delegace 23 zástupců tuzemských podniků. Na pracovní cestě doprovodí zástupce náměstka ministerstva zahraničních věcí Ivana Jančárka. V misi jsou zastoupeni například výrobci důlních strojů a těžebních ...Hospodářská komora: Některé české firmy zvažují nové investice v ...ParlamentníListy.czvšech 2 zpravodajských článků »

Tescoma Týden s Tescomou - Médiář

Médiář Tescoma Týden s Tescomou Médiář Český výrobce kuchyňských potřeb Tescoma přichází poprvé s vlastní televizní kampaní. Proběhne od 21. dubna do 1. května 2017. "Nechtěli jsme dělat pouze klasický hardsellový spot, ale vytvořit image spot, ve kterém představujeme svět kuchyně pomocí ...Tescoma jde poprvé s kampaní do televizeMaM.czTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »