Tescoma

Tescoma akce březen

Tescoma akce březen
1.3. - 31.3. 2012

Tescoma leták

Tescoma leták
1.2. - 29.2. 2012

Tescoma leták 2012

Tescoma leták 2012
1.1. - 31.1. 2012

Cesta na vrchol vedla přes kuchyně. Podnikatelem roku je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Cesta na vrchol vedla přes kuchyně. Podnikatelem roku je ... iDNES.cz Od bicích přes spořiče vody až k hrnkům z 3D tiskáren. Taková byla cesta vítěze prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2016 Petra Chmely. Zakladatel výrobce kuchyňských potřeb Tescoma převzal ocenění během galavečera v paláci na pražském Žofíně.Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr ChmelaNovinky.czPodnikatelem roku je majitel Tescomy . Začínal v garáži, dnes vyváží ...Hospodářské novinyČeský příběh z garáže: Podnikatelem roku je zakladatel Tescomy Respekt.czceskatelevize.cz/ct24všech 7 zpravodajských článků »

Internet Advertising Conference už 19. dubna - Marketingové noviny

Internet Advertising Conference už 19. dubna Marketingové noviny (-pr-) Případové marketingové studie značek jako jsou Tescoma , O2, Google Play, Tony & Guy či Sconto Nábytek jsou nachystány pro účastníky nejvýznamnější konference o internetové reklamě v ČR. A nejen to. Mluvit se bude i o influencerech, ...

Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco chtělo, abychom se přejmenovali. Dohodli jsme se u vína, říká ... iDNES.cz Od začátků v garáži a obchodních cest žigulíkem dělí Tescomu téměř čtvrt století. Rodinná firma ze Zlína založená dvěma muzikanty rychle dobývá svět kuchyní a to i díky 3D tisku. Novou misku nebo hrníček díky tomu vidí její zaměstnanci už pár hodin ...

Kuchyňské potřeby na náměstí 17. listopadu v Příbrami. - Pribram

Pribram Kuchyňské potřeby na náměstí 17. listopadu v Příbrami. Pribram Řešíte kompletní vybavení Vaší kuchyně, nebo jen máte chuť něčím novým svůj stávající kuchyňský "arzenál" doplnit? Tradiční, ale i ojedinělý sortiment, který běžně neseženete? Zde jste na správném místě! Jsme tady pro Vás už od roku 2004. Kuchyňské ...

Zlínské Tescomě rostou tržby, letos očekává 1,4 miliardy Kč - Deník.cz - denik.cz

denik.cz Zlínské Tescomě rostou tržby, letos očekává 1,4 miliardy Kč - Deník.cz denik.cz Zlín - Zlínské společnosti Tescoma, která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy ...Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občany ...ParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »

Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel ... - iDNES.cz

iDNES.cz Místo muziky jsme svět dobyli s Tescomou, říká krajský podnikatel ... iDNES.cz Podnikatelem roku 2016 ve Zlínském kraji se stal Petr Chmela, spolumajitel společnosti Tescoma. Její kuchyňské výrobky jsou k dostání ve více než stovce zemí ...Podnikatelem roku Zlínského kraje se stal Petr Chmela | Zlin.cz ...Zlin.czvšech 4 zpravodajských článků »

České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny - Lidovky.cz

Lidovky.cz České kuchyňské náčiní válcuje svět a sbírá prestižní ceny Lidovky.cz Aktuálně jste ale šéfdesigner v Tescomě . Jak jste se k tomu dostal? Proč právě kuchyňské potřeby a vybavení? Jednoho dne navštívili UMPRUM ve Zlíně majitelé Tescomy , tehdy nově vzniklé značky s kuchyňským nádobím, ohledně možnosti spolupráce.

E-mail marketing, Big data i případovky ze sociálních médií na ... - Lupa.cz

Lupa.cz E-mail marketing, Big data i případovky ze sociálních médií na ... Lupa.cz Reálné zkušenosti marketingových odborníků, konkrétní čísla i aktuální online trendy zazní v dubnu na #IAC17.a další »