Dedra

Bez čeho se neobejdete na dětském hřišti? Máme 32 tipů! - prozeny.cz

prozeny.cz Bez čeho se neobejdete na dětském hřišti? Máme 32 tipů! prozeny.cz Na foto (zleva): Ikea 29 Kč, Dedra 199 Kč. Máte-li na pískovišti dostatečnou zásobu bábovek i hrabiček, pak jste to vyhráli. VíceFoto: archiv firemMáte-li na pískovišti dostatečnou zásobu bábovek i hrabiček, pak jste to vyhráli. Na foto (zleva): Kika ... a další »

Jak rychle sbalit jídlo na cesty? Roztřiďte vše do krabiček a boxů! - prozeny.cz

prozeny.cz Jak rychle sbalit jídlo na cesty? Roztřiďte vše do krabiček a boxů! prozeny.cz VíceFoto: Dedra Praktický box na potraviny je vyroben ze silnostěnného plastu v kombinaci matu a vysokého lesku. Cena je 199 Kč. Obědová krabička Blanding je vhodná především ke skladování a přenášení hotového zeleninového salátu. Obsahuje i ...

Dětské plavky: Našli jsme 26 kousků pro holky i kluky - prozeny.cz

prozeny.cz Dětské plavky: Našli jsme 26 kousků pro holky i kluky prozeny.cz Na foto (zleva): H&M 349 Kč, Dedra 399 Kč. Pro malé milovnice růžové. Na foto (zleva): H&M 399 Kč, Lindex Foto: archiv firemPro malé milovnice růžové. Na foto (zleva): H&M 399 Kč, Lindex 449 Kč. Větším dívkám můžete pořídit bikiny v jemných barvách.a další »

Dětská party ve velkém stylu: Tohle vybavení a doplňky budete potřebovat! - prozeny.cz

prozeny.cz Dětská party ve velkém stylu: Tohle vybavení a doplňky budete potřebovat! prozeny.cz VíceFoto: archiv firemDětem budou určitě chutnat i originální sušenky, které si mohou klidně během party samy vykrájet a nazdobit. Na foto (zleva): Ikea 79 Kč, Dedra 89 Kč. Barevná vykrajovátka seženete v různých tvarech. Na foto (zleva): Tescoma 99 Kč ...a další »

Nesnižujete životnost svých spotřebičů tím, že se o ně špatně staráte? - prozeny.cz

prozeny.cz Nesnižujete životnost svých spotřebičů tím, že se o ně špatně staráte? prozeny.cz VíceFoto: archiv firemNa foto (zleva): Dr. Beckmann hygienický čistič pračky, 250 g, odstraní i neviditelné zbytky prášků a aviváže. Cena: 94 Kč. Dedra Protector prášek na ochranu pračky, 1 kg, proti vodnímu kameni, přidává se k běžným pracím prostředkům.

Propadli jste vaření? Máme pro vás chytré tipy, jak si ho usnadnit! - prozeny.cz

prozeny.cz Propadli jste vaření? Máme pro vás chytré tipy, jak si ho usnadnit! prozeny.cz Více Foto: Dedra Na foto (zleva): termovařečka 3 v 1 funguje jako vařečka, naběračka a digitální teploměr, cena 349 Kč. 2 v 1 ruční Masomlýn & těstovinotvor zvládne kromě masa i tvrdé pečivo, dále ořechy, zeleninu a jiné. Cena 599 Kč. Ušetřit místo v ...

Pomocníci pro přípravu dokonalé snídaně: Tyhle už máte? - prozeny.cz

prozeny.cz Pomocníci pro přípravu dokonalé snídaně: Tyhle už máte? prozeny.cz VíceFoto: archiv firemNa foto zleva: Vejcovar Severin EK 3156, příkon 400 W, mřížka na 1-6 ks vajec, ochrana proti přehřátí, ohřevná deska s nepřilnavým povrchem, kontrolka doby varu, cena: 699 Kč. Vejcovar Dedra , sada 2 ks, pro přípravu vajec ... a další »

Taburet, pouf i stolička: Tyhle se hodí do každého obýváku! - prozeny.cz

prozeny.cz Taburet, pouf i stolička: Tyhle se hodí do každého obýváku! prozeny.cz VíceFoto: Bonami a Dedra Na foto (zleva): Zapojte do výběru trochu vtipu. "Papírová" stolička Dutch. Design Chair je za 500 Kč a skládací taburet s úložným prostorem stojí 699 Kč. Každý taburet Stockholm má originální vzhled díky přirozeným odchylkám v ...