Otto

Velké německé firmy se stahují z Ruska. Rubl slábne a kupní síla ... - Info.cz

Info.cz Velké německé firmy se stahují z Ruska. Rubl slábne a kupní síla ... Info.cz Německý gigant internetového prodeje oblečení a potřeb pro domácnost Otto se z Ruska stahuje jen zčásti. V dubnu společnost oznámila, že v létě zavře dva své ruské internetové obchody Otto .ru, který je na trhu od roku 2006, a quelle.ru, který získala v ... Německé společnosti se stahují z Ruska. Příčinou jsou sankce ...iRozhlas.czvšech 5 zpravodajských článků »

Německé firmy utíkají z Ruska. Čeho se bojí? - Zprávy Tiscali

Zprávy Tiscali Německé firmy utíkají z Ruska. Čeho se bojí? Zprávy Tiscali Německý gigant internetového prodeje oblečení a potřeb pro domácnost Otto se z Ruska stahuje jen zčásti. V dubnu společnost oznámila, že v létě zavře dva své ruské internetové obchody Otto .ru, který je na trhu od roku 2006, a quelle.ru, který získala v ...

Hledání kešek v podzemí Motolského potoka? Za deště je to ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Hledání kešek v podzemí Motolského potoka? Za deště je to ... Lidovky.cz V rozhovoru pro server Lidovky.cz to tvrdí Otto Šleger, jeden z dlouholetých hledačů takzvaných kešek, jenž si říká Ottík5. V podzemních prostorách potoka utonula v sobotu během silného přívalového deště při hledání krabičky sedmadvacetiletá žena ... a další »

I po roce protikuřácký zákon stále dělí společnost - Mělnický deník

Mělnický deník I po roce protikuřácký zákon stále dělí společnost Mělnický deník Otto Lokaj, který provozuje kavárnu Pohodovej anděl v mělnické Svatováclavské ulici, s protikuřáckým zákonem nesouhlasí. "Ač jsem nekuřák, tak si myslím, že by to ... "Lidé to ocenili, nepáchne jim po kouři oblečení , nepálí je oči. Neprotestují ani ... a další »

Policisté zadrželi muže, který je podezřelý z vraždy prodavačky v ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Policisté zadrželi muže, který je podezřelý z vraždy prodavačky v ... iRozhlas.cz Podle policistů muž podezřelý z vraždy nechal na místě činu své staré oblečení a odešel z prodejny v novém tmavém obleku značky Otto Berg a polobotkách téže značky. V souvislosti s pátráním policie na svém webu zveřejnila záznamy z kamer, které muže ...Policie zveřejnila snímek tváře vraha prodavačky v pražských ...Novinky.czPolicie zadržela podezřelého z vraždy prodavačky, skončil na ...iDNES.czPodezřelého z vraždy prodavačky v obchodním centru zadržela ...Aktuálně.cztn.czvšech 44 zpravodajských článků »

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! - Blesk.cz

Blesk.cz Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! Blesk.cz Například v roce 1969 ho napadlo, že by mohli skákat přes překážku, která byla vysoká 110 centimetrů. "Skákali snad dvacetkrát," směje se Dlabola a popisuje jejich ~sportovní~ oblečení : "Marta a Helena skákaly v botách s podpatky, jenom Vašek si zul boty.a další »

Otto Kolben - EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog)

EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Otto Kolben EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Československá armáda potřebuje začátkem 20. let benzín pro svoje auta a letadla. Monopol na dodávky má rumunská firma Stratulat, což chtějí čeští obchodníci změnit. Neváhají si proto koupit ministerské úředníky, kteří rozhodují, od koho budou vojáci ...

Navrhování oblečení střídám s výrobou šperků, říká designérka - Lidovky.cz

Lidovky.cz Navrhování oblečení střídám s výrobou šperků, říká designérka Lidovky.cz Od studií se věnuje dámské módě kromě toho se také věnuje výrobě šperků, založila vlastní značku a stáž absolvovala v Itálii. "Bez podpory rodiny, bych si na založení vlastní značky a otevření obchodu, netroufla. Vyhovuje mi navrhování oblečení vždy po ...