Otto

Rusko-německý mořeplavec Otto von Kotzebue: Několikrát obeplul ... - Reflex.cz

Reflex.cz Rusko-německý mořeplavec Otto von Kotzebue: Několikrát obeplul ... Reflex.cz Rusové pokládají Kotzebueho za svého mořeplavce, ale původem to byl Němec. Jeho otec byl známý dramatik a spisovatel August von Kotzebue, který byl za své politické postoje zavražděn fanatickým studentem. Otto se narodil v dnešním estonském Tallinu ... a další »

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! - Blesk.cz

Blesk.cz Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! Blesk.cz "Skákali snad dvacetkrát," směje se Dlabola a popisuje jejich ~sportovní~ oblečení : "Marta a Helena skákaly v botách s podpatky, jenom Vašek si zul boty." Všichni však byli ještě mladí a plní síly. Tehdy vyfotil i mnoho portrétů Marty Kubišové. "Marta ... a další »

Zápisník Pavla Otta: Zase ti pitomci - E15.cz

E15.cz Zápisník Pavla Otta : Zase ti pitomci E15.cz Premiér Andrej Babiš poskytl rozhovor německému deníku Die Welt. Jak má spolu s prezidentem Milošem Zemanem ve zvyku, nezapomněl se obout do novinářů. Uvedl, že proti Zemanovi je vedena kampaň. "Jeho problém spočívá v tom, že vy, západní novináři ...

Policie zadržela podezřelého z vraždy prodavačky, skončil na ... - iDNES.cz

iDNES.cz Policie zadržela podezřelého z vraždy prodavačky, skončil na ... iDNES.cz Dodala, že nákupní galerie je i přes vyšetřování otevřená. Samozřejmě s výjimkou místa činu. Kriminalisté při pátrání uvedli, že pachatel v obchodě nechal svoje staré oblečení : takzvané plísňové džíny značky Croop Denim, červenou flanelovou košili ... Policisté zadrželi muže, který je podezřelý z vraždy prodavačky v ...iRozhlas.czPodezřelého z vraždy prodavačky v obchodním centru zadržela ...Aktuálně.czPolicie zadržela muže podezřelého z vraždy prodavačky v ...SeznamZprávy.cztn.cz -Blesk.czvšech 44 zpravodajských článků »

Policie vyšetřuje vraždu prodavačky v Letňanech. Pachatel stále uniká - denik.cz

denik.cz Policie vyšetřuje vraždu prodavačky v Letňanech. Pachatel stále uniká denik.cz K identifikaci podezřelého by mohlo pomoci i oblečení a hodinky, které muž v obchodě zanechal. Jednalo se o plísňové džíny značky Croop Denim, červenou flanelovou košili značky Mustang, černé tenisky značky DC, hodinky Daniel Klein a kšiltovou čepici ...

RECENZE: Kdo odcizil Dům v jabloních? Diváci pátrají ve ... - iDNES.cz

iDNES.cz RECENZE: Kdo odcizil Dům v jabloních? Diváci pátrají ve ... iDNES.cz ... imerzivního představení Dům v jabloních, které se hraje ve... Dalších 5 fotografií v galerii. Záběr z imerzivního představení Dům v jabloních, které se hraje ve Winternitzově vile. | foto: Natálie Rajnišová. Hosté se pomalu scházejí. Ve vile ... a další »

Historik o příběhu ´sebevraha gentlemana´ Jana Masaryka; vyskočil ... - KrajskéListy.cz

KrajskéListy.cz Historik o příběhu ´sebevraha gentlemana´ Jana Masaryka; vyskočil ... KrajskéListy.cz Byl nesmírně pracovitý a obětavý. Neměl zvláštní talent na jazyky, ale nadřel se je. Nicméně domluvil se a dobře, byť jeho výslovnost občas kulhala, což je znát z jeho zaznamenaných projevů. V evropské diplomacii ho brali jako osobnost, vždyť byl také ... a další »

Mecenáši jsou zpět. Havrlantovi spouštějí platformu pro podporu ... - Český design

Český design Mecenáši jsou zpět. Havrlantovi spouštějí platformu pro podporu ... Český design Anna Hulačová ve své sochařské projevuje zájem o primitivní kultury, lidové tradice i meziválečné sochy Otto Gutfreunda. Hulačová hodně využívá fotografie či kresby, které vkládá na figurální sochy. Anna Hulačová, Bez názvu (Bysta). Zdroj: Havrlant Art ... a další »