Otto

Rallye Polsko: Když vzduchem létají auta, kameny a výkaly - Týden.cz

Týden.cz Rallye Polsko: Když vzduchem létají auta, kameny a výkaly Týden.cz Dnes již mohu s jistotou říci, že estonští fanoušci, podporující svého hrdinu Otta Tänaka, vědí velmi dobře, kam si mají stoupnout. Díky nim jsme totiž viděli vozy, které v ... Ale co, nečistoty se umyjí, oblečení se převleče. Nikdo vám však již ... a další »

Experti: Stav vězněného Američana KLDR vystrašil, chtěla to utajit - iDNES.cz

iDNES.cz Experti: Stav vězněného Američana KLDR vystrašil, chtěla to utajit iDNES.cz Severokorejci se snažili dlouho skrývat zdravotní stav Otto Warmbiera, který během věznění upadl do kómatu a podle Američanů má také poškozený mozek. Experti na KLDR míní, že diktaturu jeho stav vystrašil. Co ho způsobilo, však zůstává záhadou.a další »

Vystřiženo z GEN: Dvojčata Jiří a Otto Bubeníčkové o tom, v čem ... - Blesk.cz

Blesk.cz Vystřiženo z GEN: Dvojčata Jiří a Otto Bubeníčkové o tom, v čem ... Blesk.cz Leuška (5) skončila po vyšetření v kómatu. Potřebuje péči 24 hodin denně · Zpěvačka Debbi (24) skončila v Bohnicích! Trpí duševní nemocní! Otevřená zpověď pro Blesk · Do Krumlova jen za poplatek a slušně oblečení : Městu vadí davy turistů a vodáků ...

Američan propuštěný z KLDR v kómatu zemřel - Zprávy Tiscali

Zprávy Tiscali Američan propuštěný z KLDR v kómatu zemřel Zprávy Tiscali Zemřel dvaadvacetiletý americký student Otto Warmbier, kterého minulý týden po 17 měsících zadržování propustila z "humanitárních důvodů" Severní Korea. Informovala o tom v pondělí jeho rodina v prohlášení, které zveřejnila nemocnice v ohijském ...3 důležité věci ze světa, které byste dnes měli vědětInfo.czSoul vyzval KLDR k rychlému vrácení zadržených cizincůPro muže Blesk.czvšech 68 zpravodajských článků »

Kvůli hurikánu Otto evakuovali v Nikaragui a Kostarice už tisíce lidí - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Kvůli hurikánu Otto evakuovali v Nikaragui a Kostarice už tisíce lidí Aktuálně.cz Tropická bouře Otto , která už několik dní sužuje jihozápad karibské oblasti, ve čtvrtek opět zesílila na hurikán. Na pětistupňové škále dosáhl živel síly druhého stupně, uvedlo americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Oko hurikánu se po poledni ...a další »

Chat s odborníkem: Neokrádá vás šéf? Jaká je minimální a ... - Blesk.cz

Blesk.cz Chat s odborníkem: Neokrádá vás šéf? Jaká je minimální a ... Blesk.cz Opravdu vám platí šéf tolik, kolik mu nařizuje zákon? Kdo má nárok na minimální a kdo musí dostat zaručenou mzdu? A jak se můžete lakomému šéfovi ubránit? Ptejte se ve středu 1. března od 10 do 11 hodin Ing. Otto Šmardy, Mgr. Martina Pacovského, Ing.

Bratři Bubeníčkové: Baleťáci si naschvály nedělají - Novinky.cz

Novinky.cz Bratři Bubeníčkové: Baleťáci si naschvály nedělají Novinky.cz Proslulí baletní mistři, dvojčata Otto a Jiří Bubeníčkové, kteří se před dvaačtyřiceti lety narodili do cirkusové rodiny, jsou možná větším pojmem ve světě než u nás, kde vystupují jen sporadicky. Paradoxně je o nich nejvíc slyšet až teď, když se ...

Jsou punčochy opravdu českým vynálezem? - EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog)

EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Jsou punčochy opravdu českým vynálezem? EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Profesor Bedřich Hrozný. Profesor Otto Wichterle. Co mají tito pánové společného? Vlastně vůbec nic, jen to, že se nechtěně stali hlavními postavami obecně rozšířených omylů. Thomas Edison je znám jako vynálezce žárovky, i když ve skutečnosti žárovku ...