Otto

S puškou v ruce proti zlu. Cenu Paměti národa převezme ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz S puškou v ruce proti zlu. Cenu Paměti národa převezme ... iRozhlas.cz Cenu Paměti národa letos obdrží třiadevadesátiletý Otto Šimko. Muž, který měl mnohokrát štěstí, že vyvázl s holým životem. Unikl před transportem do koncentračního tábora a také se mu podařilo přežít, když ho během Slovenského národního povstání zatkli ...a další »

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! - Blesk.cz

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! Blesk.cz Například v roce 1969 ho napadlo, že by mohli skákat přes překážku, která byla vysoká 110 centimetrů. "Skákali snad dvacetkrát," směje se Dlabola a popisuje jejich ~sportovní~ oblečení : "Marta a Helena skákaly v botách s podpatky, jenom Vašek si zul boty.a další »

Mária Matejčíková: V 50. letech pomohla knězi, skončila na pět let ... - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Mária Matejčíková: V 50. letech pomohla knězi, skončila na pět let ... Blesk pro ženy "Oba byli oblečení v kožených kabátech a řekli mi, že se mnou potřebují mluvit. Když mě odváželi, řekla jsem ... Političtí vězni 50. let František Suchý, Mária Matejčíková a František Lízna a vězeň koncentračního tábora a partyzán Otto Šimko. Čtyři ... a další »

Silonkám je 77 let! Kde se vzaly a jak se měnily v průběhu času? - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Silonkám je 77 let! Kde se vzaly a jak se měnily v průběhu času? Blesk pro ženy Šlo však pouze o praktický kus oblečení . Na estetiku se začalo hledět až po roce ... Vyrábějí se z pružného silonu a k jejich výrobě významně přispěl český chemik Otto Wichterle, který toho času pracoval ve zlínské firmě Baťa. Naprostá většina ... a další »

KLDR propustila amerického studenta: Otto (22) je ale v kómatu - Blesk.cz

Blesk.cz KLDR propustila amerického studenta: Otto (22) je ale v kómatu Blesk.cz Severní Korea propustila amerického studenta Otto Warmbiera, který byl vloni odsouzen k 15 letům vězení. Oznámil to dnes ministr zahraničí USA Rex Tillerson, podle něhož vyjednala propuštění americká diplomacie na pokyn prezidenta Donalda Trumpa.Američan propuštěný z KLDR má vážně poškozený mozekpctuningvšech 31 zpravodajských článků »

"Fracek." Učitelka kritizovala Ottu, který zemřel po věznění v KLDR ... - Blesk.cz

Blesk.cz "Fracek." Učitelka kritizovala Ottu , který zemřel po věznění v KLDR ... Blesk.cz Delawarská univerzita neobnoví kontrakt profesorce antropologie Katherine Dettwylerové kritizující charakter Otto Warmbiera, jenž minulý týden zemřel poté, co byl vězněn v Severní Koreji. Dvaadvacetiletý Warmbier byl Severokorejci odsouzen k 15 letům ...a další »

Studenta Ottu stála cesta do KLDR život. Cestovka se zájezdy končí - Blesk.cz

Blesk.cz Studenta Ottu stála cesta do KLDR život. Cestovka se zájezdy končí Blesk.cz Turistická kancelář, která působí v Číně a která zprostředkovala americkému studentovi Otto Warmbierovi cestu do Severní Koreje, přestane pro americké občany organizovat cesty do této komunistické země. Dvaadvacetiletý Warmbier byl v KLDR zatčen a ...Američan, kterého KLDR propustila v kómatu, zemřel. Trump ...pctuningTrest za smrt amerického studenta drženého v KLDR? Trump se teď ...Info.czUrychleně vraťte zadržené cizince! vyzval Soul KLDRTýden.czReflex.czvšech 68 zpravodajských článků »

"Vypadal, jako by mu někdo kleštěmi zpřeházel všechny dolní zuby ... - Info.cz

Info.cz "Vypadal, jako by mu někdo kleštěmi zpřeházel všechny dolní zuby ... Info.cz Rodiče amerického studenta vězněného v Severní Koreji Otty Warmbiera uvedli, že jejich syn byl po příletu do USA slepý, hluchý, prudce sebou trhal, křičel a bezvýrazně zíral. V rozhovoru, který odvysílala televize Fox News, Fred a Cindy Warmbierovi ... a další »