Otto

Hvězda filmů, manželka ambiciózních mužů, milenka radikálů: Jean ... - Reflex

Reflex Hvězda filmů, manželka ambiciózních mužů, milenka radikálů: Jean ... Reflex Dostává ji v ostře sledovaném konkurzu s osmnácti tisíci účastnicemi od Otta Premingera, původem vídeňského židovského emigranta a prvního nezávislého režiséra Hollywoodu. Jde o titulní roli v historickém dramatu Saint Joan, Svatá Jana, podle hry G. B ... a další »

Ilustrovat knížky je nejhezčí povolání na světě, řekl zesnulý Adolf ... - Reflex

Reflex Ilustrovat knížky je nejhezčí povolání na světě, řekl zesnulý Adolf ... Reflex Když jsem mu řekl, že Otto von Habsburg ve Vídni oslavil devadesátiny, nevěděl, jak má reagovat. Náklonnost k Rakousko-uherské ... Začali jsme protestovat: "Soudruhu, tohle je naše jediné oblečení , nemůžeme se válet po zemi v blátě." - "Dobře dobře ...a další »

Úspěšná historie značky LASCANA: 15 let, roční obrat na třech ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Úspěšná historie značky LASCANA: 15 let, roční obrat na třech ... ParlamentníListy.cz Značka plavek a spodního prádla LASCANA, kterou založila skupina Otto Group, přední evropský internetový prodejce s módou a lifestylovými produkty, je nově přítomná i na třech trzích střední Evropy - včetně České republiky! LASCANA, světoznámými ...

Čína trestá Severní Koreu, zakázala dovoz zlata a vzácných kovů - Lidovky.cz

Lidovky.cz Čína trestá Severní Koreu, zakázala dovoz zlata a vzácných kovů Lidovky.cz PEKING Čínské ministerstvo obchodu v souladu s novými sankcemi Rady bezpečnosti OSN vůči Pchjongjangu zakázalo dovoz zlata a vzácných kovů ze Severní Koreje. Ministerstvo také zakázalo čínský export leteckého paliva a dalších ropných produktů ...a další »

Jurij Andropov byl otcem rozpadu evropského komunismu - iDNES.cz

iDNES.cz Jurij Andropov byl otcem rozpadu evropského komunismu iDNES.cz Začala obviňovat manžela, že jí neposílá dost peněz, aby mohla oběma dětem kupovat oblečení a boty. Nadřízení si toto obvinění ... Oblíbil si ho Otto Kuusinen, finský bolševik, básník a literární historik, který žil v Sovětském svazu. Když Rudá armáda ...

Kozáci slavili Hitlerovy narozeniny. Muže ze Zákřova stříleli do týla - Echo24.cz

Echo24.cz Kozáci slavili Hitlerovy narozeniny. Muže ze Zákřova stříleli do týla Echo24.cz Ve svém psaní se mladý Otto vyhýbal hodnocení, jde spíše o strohé zaznamenání, co měla rodina k jídlu, jaké zrovna vládne počasí, ale také zmínky o každodenním životě ve vsi, jak jej vnímali ze svého úkrytu. Od svých ochránců dostávali .... Když Otakar ... a další »

POHNUTÉ OSUDY: Američtí krasobruslaři na MS v Praze nikdy ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz POHNUTÉ OSUDY: Američtí krasobruslaři na MS v Praze nikdy ... Lidovky.cz PRAHA Letěli do Prahy, aby na světovém šampionátu 1961 prodloužili vládu amerického krasobruslení. Jenže nikdy tam nedoletěli. Tragédie letu Sabena 548 připravila Spojené státy o celou generaci závodníků i koučů. A pražské mistrovství odsunula o rok.

Werwolfové - mýty a skutečnost - Český rozhlas

Werwolfové - mýty a skutečnost Český rozhlas Školili se také v systému stopařských značek, které je měly v lesním terénu dovést k jejich skrýším. Pohybovali se v civilním oblečení a měli falešné osobní doklady. Jedním z vysokých školících důstojníků SS byl i nechvalně proslulý Otto Skorzeny ...