Otto

Poslední bubnování: Bratři Bubeníčkové se loučí s kariérou ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Poslední bubnování: Bratři Bubeníčkové se loučí s kariérou ... Hospodářské noviny Po téměř čtvrtstoletí stráveném na špičce světového baletu se Otto a Jiří Bubeníčkovi loučí s taneční kariérou. Připravili sérii deseti představení, která uvedou v šesti tuzemských městech a vyjedou také na Slovensko. Autorský projekt Orfeus má podle ... a další »

Pusťte mě, nakazím vás, křičela zdrogovaná zlodějka. U sebe měla ... - iDNES.cz

iDNES.cz Pusťte mě, nakazím vás, křičela zdrogovaná zlodějka. U sebe měla ... iDNES.cz Dramatická scéna se odehrála tento týden v jedné ostravské prodejně. Žena tam ukradla oblečení a když ji prodavačky zadržely, hrozila, že je nakazí infikovanými injekčními jehlami. Policie později zjistila, že agresorka byla pod vlivem drogy a u sebe ...a další »

V karibské oblasti se utvořila bouře, brzy se zřejmě změní v hurikán - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ V karibské oblasti se utvořila bouře, brzy se zřejmě změní v hurikán EuroZpravy.CZ středisko pro hurikány (NHC) dnes oznámilo, že se v jihozápadní části karibské oblasti východně od středoamerického státu Nikaragua se zformovala tropická bouře Otto . Ta zřejmě brzy přeroste ... Nepromokavé oblečení škodí lidem? EU zakázala užití látek ... a další »

Jsou americké volby iluze? Lidé se baví oblečkem Hillary ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Jsou americké volby iluze? Lidé se baví oblečkem Hillary ... Aktuálně.cz Demokratická kandidátka to dost možná očekávala, a zvolila proto zajímavý outfit, který se dle reakcí na sociální síti Twitter až nápadně podobal oblečení typickému pro populární filmovou sérii Matrix. Poukazuje na to web Mashable. Podle mnohých si ...

Rozveze Santa dárky v tričku? Na Severním pólu jsou teploty o 20 ... - Reflex.cz

Reflex.cz Rozveze Santa dárky v tričku? Na Severním pólu jsou teploty o 20 ... Reflex.cz Bude letos legendární Santa Claus rozvážet dárky dětem na severní polokouli v tričku? Pokud by tak činil i na Severním pólu, bylo by mu v jeho tradičním oblečení hodně teplo. ... ukázaly, že vrstva ledu v Arktidě je druhá nejmenší za dobu prováděných ...

Petr Ludwig: Základ je připustit si, že se člověk může mýlit - E15.cz

E15.cz Petr Ludwig: Základ je připustit si, že se člověk může mýlit E15.cz Petra Ludwiga možná znáte jako autora populární knihy Konec prokrastinace. Kromě zmíněného se ale také věnujete tématu kritickému myšlení, o kterém každoročně pořádá konferenci nebo organizuje tzv. Meta přednášky na důležitá společenská témata.

Starému oblečení dává druhou šanci a nový šmrnc - denik.cz

denik.cz Starému oblečení dává druhou šanci a nový šmrnc denik.cz Praha /ROZHOVOR/ - Nemá ráda plýtvání věcmi. V rámci svého projektu proto Markéta Borecká hledá pro použité oblečení další využití. Už tři roky Markéta organizuje sbírky oblečení ve firmách. Část odešle charitě a z nepoužitelných zbytků nechá vyrobit ...

Washington se Satoranským doma válí. Boj o diváky však vyhrává ... - iSport.cz

iSport.cz Washington se Satoranským doma válí. Boj o diváky však vyhrává ... iSport.cz Na sedadle ve spodním prstenci arény Verizon Center ve Washingtonu je ve společenském oblečení na basketbale chladno. V hale, kde je pod ... "Způsob, jakým Otto Porter v poslední době hraje a střílí trojky, jim opravdu pomáhá. Najednou mají víc ...a další »