Otto

Zemřel americký student Warmbier. Severní Korea ho věznila za ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Zemřel americký student Warmbier. Severní Korea ho věznila za ... iRozhlas.cz Zemřel dvaadvacetiletý americký student Otto Frederick Warmbier, kterého minulý týden po 17 měsících zadržování propustila z "humanitárních důvodů" Severní Korea. V pondělí o tom informovala jeho rodina v prohlášení, které zveřejnila nemocnice v ...a další »

Sebevražedná útočnice zabila v Iráku nejméně 30 lidí, další desítky ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Sebevražedná útočnice zabila v Iráku nejméně 30 lidí, další desítky ... iRozhlas.cz Nejméně 30 obětí a 35 zraněných si vyžádal páteční sebevražedný útok na tržišti nedaleko posvátného šíitského města Karbalá v Iráku. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na irácké bezpečnostní zdroje, podle nichž útok spáchala žena.a další »

Milostný trojúhelník: Dvě utopené vychovatelky a chlípný Otto - Reflex.cz

Reflex.cz Milostný trojúhelník: Dvě utopené vychovatelky a chlípný Otto Reflex.cz Obecní úřad v Chuchli vydal 19. ledna 1896 následující oznámení: "Dvě slušně oděné ženštiny chodily včera po levém břehu vltavském sem a tam. Pojednou uchopila jedna z nich druhou a strhla ji s sebou do Vltavy, kde zmizely beze stopy." O koho šlo?a další »

Marketingový šéf Zootu Jiří Caudr: Módu mám rád, ale nákupy ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Marketingový šéf Zootu Jiří Caudr: Módu mám rád, ale nákupy ... MS v Hokeji Ačkoliv má módu rád, nakupování oblečení ho nebaví. "Mým cílem je získat co nejvíc nových zákazníků. I ty, kteří nakupování nenávidí stejně jako já. To jsou další lidé, které můžeme oslovit," míní Caudr, který ve vedení marketingového týmu vystřídal ...

Jsou punčochy opravdu českým vynálezem? - EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog)

EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Jsou punčochy opravdu českým vynálezem? EpochaPlus.cz (tisková zpráva) (Blog) Profesor Bedřich Hrozný. Profesor Otto Wichterle. Co mají tito pánové společného? Vlastně vůbec nic, jen to, že se nechtěně stali hlavními postavami obecně rozšířených omylů. Thomas Edison je znám jako vynálezce žárovky, i když ve skutečnosti žárovku ...

Washington vyhrál počtvrté. V Chicagu se přeli o faul v poslední ... - iDNES.cz

iDNES.cz Washington vyhrál počtvrté. V Chicagu se přeli o faul v poslední ... iDNES.cz Skvěle hrál Otto Porter Jr., který za dvanáct minut trefil pět trojek. V úvodu druhé čtvrtiny se nedařilo náhradníkům Washingtonu, čehož Pacers využili ke snížení na dvoubodový rozdíl. Po návratu hráčů základní pětky však narostl náskok Washingtonu až ... a další »

Levnější dovolená, oblečení i elektronika: Co přinese konec ... - Blesk.cz

Blesk.cz Levnější dovolená, oblečení i elektronika: Co přinese konec ... Blesk.cz Očekávané posílení koruny po čtvrtečním ukončení devizových intervencí může mít vliv na ceny dováženého zboží, zejména nových modelů elektroniky. Zlevnit by mohla v létě i část "last minute" zájezdů a zimní exotické dovolené. Silnější česká měna ale ...a další »

Od metra v Holešovicích zmizely legendární stánky. Nabízely jídlo i ... - Blesk.cz

Blesk.cz Od metra v Holešovicích zmizely legendární stánky. Nabízely jídlo i ... Blesk.cz Stánky, které se tu nacházely, byly přitom legendární. Například u Grill baru se ale scházeli především lidé bez domova, pravidelnou návštěvnicí bývala i Michelle Sudková, která loni v létě zabila zákaznici v Tesku na Andělu. Levné oblečení tu pro ... a další »