Otto

Jens Rothenstein (IFH Köln): S Amazonem se nedá bojovat cenou ... - LUPA

LUPA Jens Rothenstein (IFH Köln): S Amazonem se nedá bojovat cenou ... LUPA Ovládne jednou Amazon celou e-commerce scénu? Na německém trhu se stal velkým hegemonem, který se postupně rozrůstá do nových oblastí. Jak s ním...a další »

33 771 zastřelených Židů. Masakr v Babím Jaru šokuje rozměrem a ... - Týden.cz

Týden.cz 33 771 zastřelených Židů. Masakr v Babím Jaru šokuje rozměrem a ... Týden.cz Vezmou si s sebou své dokumenty, peníze a cennosti, dále teplé oblečení a spodní prádlo. Kdo z Židů ... Hlavní organizátoři masakru, nacističtí velitelé Kurt Eberhard, Friedrich Jeckeln, Otto Rasch a Paul Blobel skončili po válce před soudem. Eberhard ...a další »

Dva mladí českobudějovičtí vědci získali Prémii Otto Wichterleho ... - KrajskéListy.cz

KrajskéListy.cz Dva mladí českobudějovičtí vědci získali Prémii Otto Wichterleho ... KrajskéListy.cz Jiří Drahoš jim udělil v pondělí 30. května 2016 v pražské Lannově vile Prémii Otto Wichterleho. Ocenění je určeno špičkovým vědcům do 35 let věku, kteří úspěšně splnili mimořádně významný vědecký úkol. Prémie přináší mladým badatelům zároveň ...Wichterleho ceny rozdány. Oceněný byl výzkum ryb i RakovinyTýden.czvšech 8 zpravodajských článků »

Pavel Otto: Poletí Babiš do kosmu? - zeny.cz

zeny.cz Pavel Otto : Poletí Babiš do kosmu? zeny.cz Český design: Kde najdete spoustu originálního oblečení , šperků i doplňků na jednom místě? Monika Absolonová slaví čtyřicítku! Jak se během let změnila? 7 věcí, které ženy s dokonalou pletí nikdy nedělají (a proto ji mají) · Vnadná Alena Wilson: Miluji ...

ARCHITEKTURA: Wagnerův kostel na Steinhofu - Lidovky.cz

Lidovky.cz ARCHITEKTURA: Wagnerův kostel na Steinhofu Lidovky.cz Tím byl Otto Koloman Wagner (1841-1918). Tento absolvent slavné vídeňské umělecké akademie byl zprvu výrazným představitelem historismu. Byl autorem řady neorenesančních paláců a tyto stavby mu přinesly prestiž. Na počátku devadesátých let se ...a další »

Slavní bratři Bubeníčkové se v září rozloučí s taneční kariérou - Týden.cz

Týden.cz Slavní bratři Bubeníčkové se v září rozloučí s taneční kariérou Týden.cz Slavní tanečníci Jiří a Otto Bubeníčkovi dostáli svým slibům a končí svoji aktivní kariéru na pódiu. Konec na scéně v roli tanečníků avizovali již dva roky a poté, co se rozloučili s publikem v Německu, kde působí, připravili svá poslední vystoupení ... a další »

Otto Jelínek: "Nedívám se na sebe jako na politika. Tomu, o čem ... - Zet.cz

Zet.cz Otto Jelínek: "Nedívám se na sebe jako na politika. Tomu, o čem ... Zet.cz Muž mnoha profesí. Tak by se dal charakterizovat kanadský velvyslanec v České republice Otto Jelínek, který v sobě spojuje sport, byznys i politiku. Od držitele titulu mistra světa v krasobruslení se přes výrobce sportovních potřeb dostal až do vysoké ...

Kanada: Obavy z neřízené migrace nemá jen Evropa - Týden.cz

Týden.cz Kanada: Obavy z neřízené migrace nemá jen Evropa Týden.cz S migrační vlnou, která se druhým rokem přelévá do Evropy ze zemí postižených válkou i ekonomickými problémy, se EU nemůže vypořádat sama. Podle kanadského velvyslance v Praze Otto Jelineka řešení musí být globální. Obrnit se před migrační vlnou ...a další »