Otto

RECENZE: Zahradnictví: Dezertér. Z trilogie dezertoval akorát smysl - Lidovky.cz

Lidovky.cz RECENZE: Zahradnictví: Dezertér. Z trilogie dezertoval akorát smysl Lidovky.cz Už na konci Rodinného přítele se divákům "dramaticky" předvedl Jiří Macháček coby holič Otto Bock se strašidelně zafačovanou hlavou, tak jak se nyní vyjímá na plakátech k Dezertérovi. Právě tím ale účel této maškarády také končí: v dalším ději už je ... a další »

Americký student, kterého minulý týden propustila KLDR, zemřel - Lidovky.cz

Lidovky.cz Americký student, kterého minulý týden propustila KLDR, zemřel Lidovky.cz Zemřel dvaadvacetiletý americký student Otto Warmbier, kterého minulý týden po 17 měsících zadržování propustila z "humanitárních důvodů" Severní Korea. Informovala o tom v pondělí jeho rodina v prohlášení, které zveřejnila nemocnice v ohijském ... Sankce KLDR nikdy nezlomí, režim živí nelegální obchod v cizině i ...iDNES.czvšech 68 zpravodajských článků »

Washington vyhrál potřetí v řadě, Cleveland smazal obří ztrátu - iDNES.cz

iDNES.cz Washington vyhrál potřetí v řadě, Cleveland smazal obří ztrátu iDNES.cz Proti ostatním se mi prostě tak nedaří," řekl Wall, který se spoluhráči vybojoval třetí domácí výhru za sebou. Marcin Gortat zvládl 18 bodů a sedm doskoků. "Hrajeme teď mnohem intenzivněji a zlepšili jsme se hlavně v obraně," těšilo polského pivota ...

Svědectví turistů, kteří byli v KLDR se zesnulým Američanem: Podíl ... - Info.cz

Info.cz Svědectví turistů, kteří byli v KLDR se zesnulým Američanem: Podíl ... Info.cz Mohlo být všechno jinak, kdyby všichni dobře dělali svou práci? Nejen rodina a známí zemřelého Američana Otto Warmbiera, se zřejmě ptají, proč 22letý student musel více než po ročním věznění v KLDR zemřít. Příčiny smrti studenta, který údajně na výletě ... a další »

Emigrant a podnikatel s podmínkou. Zemana vyzve v souboji o Hrad ... - denik.cz

denik.cz Emigrant a podnikatel s podmínkou. Zemana vyzve v souboji o Hrad ... denik.cz Zemana vyzve v souboji o Hrad i Chaloupka. Jižní Morava - Za politickou nekorektnost se neomlouvám. S tímto sloganem míří do prezidentských voleb hodonínský rodák Otto Chaloupka. Kvůli kandidatuře na prezidenta dokonce přerušil členství ve své straně ... a další »

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! - Blesk.cz

Fotograf Otto Dlabola: Marta má nádherné rty! Blesk.cz "Skákali snad dvacetkrát," směje se Dlabola a popisuje jejich ~sportovní~ oblečení : "Marta a Helena skákaly v botách s podpatky, jenom Vašek si zul boty." Všichni však byli ještě mladí a plní síly. Tehdy vyfotil i mnoho portrétů Marty Kubišové. "Marta ... a další »

Americký student propuštěný KLDR má poškozený mozek, OSN ... - iDNES.cz

iDNES.cz Americký student propuštěný KLDR má poškozený mozek, OSN ... iDNES.cz Vyšetřovatel OSN pro lidská práva Tomas Ojea Quintana v pátek vyzval Severní Koreu, aby podrobně vysvětlila, proč se americký student Otto Warmbier po víc než ročním věznění v KLDR vrátil domů v kómatu. Podle severokorejské strany je mladíkův stav ... Nešlo o botulismus. Americký student rok vězněný v KLDR má ...Lidovky.czvšech 31 zpravodajských článků »

Ceny Paměti národa dostali političtí vězni a perzekvovaný Šimko - Lidovky.cz

Lidovky.cz Ceny Paměti národa dostali političtí vězni a perzekvovaný Šimko Lidovky.cz Ceny Paměti národa v Národním divadle v Praze obdrželi političtí vězni František Suchý, Mária Matejčíková a František Lízna a také Otto Šimko, který byl opakovaně perzekvovaný kvůli svému židovskému původu. Ocenění uděluje obecně prospěšná společnost ... Pětkrát trestaný kněz a vězeň svědomí František Lízna ...HlídacíPes.orgvšech 16 zpravodajských článků »