Otto

Hledáme českého Gerarda Butlera! - E15.cz

E15.cz Hledáme českého Gerarda Butlera! E15.cz Odhoďte ostych, oblečte smělost! Vyhrajte stylové hodinky Festina a focení módní story pro časopis ForMen, v režii vítěze Czech Press Photo Matěje Třešňáka. Stačí, když do 10. června 2016 nahrajete své fotky celé postavy, obličeje a to vše především u ...

Boty dolů, sednout na zem a nechat se houpat. I tak lze prožít Korzo ... - Příbramský deník

Příbramský deník Boty dolů, sednout na zem a nechat se houpat. I tak lze prožít Korzo ... Příbramský deník Příbram /FOTO , VIDEO/ - Jestli jste své známé dlouho nepotkali, tak v sobotu na příbramském nábřeží zřejmě ano. Říká se, že Korzo Obora je bezva akce a kdo se přijde podívat, musí jen souhlasit. Když se počasí vydaří tak, jako tentokrát (tedy než ... a další »

Habsburg, Beneš, Jakeš... Státníci po pádu - Občanský institut

Občanský institut Habsburg, Beneš, Jakeš... Státníci po pádu Občanský institut Zřejmě Otto . On sice doslova trůn neztratil, ale téměř; byl následníkem trůnu (v letech 1916-1918). Otto Habsburg, který zemřel před pěti lety, byl tak i naším českým bývalým "ústavním činitelem". Jak se zachoval? Nezahořkl, nezatrpkl, včas pochopil ...

Ilustrovat knížky je nejhezčí povolání na světě, řekl zesnulý Adolf ... - Reflex

Reflex Ilustrovat knížky je nejhezčí povolání na světě, řekl zesnulý Adolf ... Reflex Když jsem mu řekl, že Otto von Habsburg ve Vídni oslavil devadesátiny, nevěděl, jak má reagovat. Náklonnost k Rakousko-uherské ... Začali jsme protestovat: "Soudruhu, tohle je naše jediné oblečení , nemůžeme se válet po zemi v blátě." - "Dobře dobře ...a další »

Denní souhrn zpráv - Radio Praha

Denní souhrn zpráv Radio Praha S maturitním testem z češtiny nemívají problém gymnazisté. Také u nich se ... Otto byl od roku 1997 prvním sólistou Hamburského baletu, Jiří v roce 2006 odešel do drážďanského baletu Semperoper, kde působil na stejné pozici a také vytvářel choreografie.a další »

Kanadský velvyslanec Jelinek: V Praze jsem doma, hokej s Čechy je ... - Blesk.cz

Blesk.cz Kanadský velvyslanec Jelinek: V Praze jsem doma, hokej s Čechy je ... Blesk.cz Kanadský velvyslanec v České republice Otto Jelinek (75) je rodák z Prahy, který ale v útlém věku s rodiči emigroval do Kanady. Tam také prorazil napřed jako úspěšný krasobruslař, když se stal i mistrem světa, poté jako politik - byl kanadským ... a další »

Úspěšná historie značky LASCANA: 15 let, roční obrat na třech ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Úspěšná historie značky LASCANA: 15 let, roční obrat na třech ... ParlamentníListy.cz Značka plavek a spodního prádla LASCANA, kterou založila skupina Otto Group, přední evropský internetový prodejce s módou a lifestylovými produkty, je nově přítomná i na třech trzích střední Evropy - včetně České republiky! LASCANA, světoznámými ...

Švejk bude tentokrát na turisty čekat na nádvoří bývalého pivovaru - denik.cz

denik.cz Švejk bude tentokrát na turisty čekat na nádvoří bývalého pivovaru denik.cz ... jméno se stále nepodařilo zjistit. "Ale účastníky pochodu přijde nově pozdravit také polní kurát Otto Katz, který nad letošním ročníkem převzal záštitu. Tradičně přijedou také velocipedisté v dobovém oblečení a na historických bicyklech," doplnil ... a další »