Otto

Zápisník Pavla Otta: Rudý Kukiš - E15.cz

E15.cz Zápisník Pavla Otta : Rudý Kukiš E15.cz Vršovické Divadlo Mana uvedlo minulý týden hru s názvem Červený Kukiš aneb Sorry jako! Autor námětu Milan Deutsch a režisér Ivo Šorman chtějí podle svých slov ukázat na stav současné politické scény a společnosti. Aniž by se o to jakkoli snažili, ...

Hurikán Otto na západě Karibiku přechodně zeslábl na bouři - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Hurikán Otto na západě Karibiku přechodně zeslábl na bouři Aktuálně.cz Živel Otto , který zeslábl z hurikánu na tropickou bouři, během čtvrtka u pobřeží Kostariky a Nikaraguy opět zesílí na hurikán. Vyplývá to z předpovědi amerického Národního střediska pro hurikány (NHC). Otto si dosud vyžádal nejméně tři lidské životy.a další »

Lék nadějný ve výzkumu se často k lidem nedostane, říká vědec - Týden.cz

Týden.cz Lék nadějný ve výzkumu se často k lidem nedostane, říká vědec Týden.cz V rozhovoru to řekl čtyřiatřicetiletý biochemik Peter Dráber, který převzal prestižní Prémii Otto Wichterleho pro úspěšné mladé vědce. Je přesto optimistický a myslí si, že v posledních desítkách let výzkum léčiv hodně pokročil. Dráber se ve svém ... a další »

Komedii o chlapské duši Testosteron uvede Mostecké divadlo - Týden.cz

Týden.cz Komedii o chlapské duši Testosteron uvede Mostecké divadlo Týden.cz V rolích mužů, kteří řeší své osobní problémy, se představí Jiří Kraus, Jan Beneš, Vít Herzina, Otto Liška, Matyáš Procházka, Jakub Koudela a Marcel Rošetzký. Testosteron uvádělo v posledních letech několik českých divadel. "K dlouhodobé úspěšnosti ...a další »

Hudba na náměstích. Bohemia JazzFest zahájí Otto Hejnic Trio - Týden.cz

Týden.cz Hudba na náměstích. Bohemia JazzFest zahájí Otto Hejnic Trio Týden.cz Letošní ročník festivalu Bohemia JazzFest zahájí v pondělí 10. července na Staroměstském náměstí v Praze moderní jazz česko-slovenského Otto Hejnic Tria. Dvanáctý ročník festivalu do 18. července představí na centrálních náměstích v Praze, Plzni ... a další »

Američan propuštěný z KLDR má vážně poškozený mozek - pctuning

pctuning Američan propuštěný z KLDR má vážně poškozený mozek pctuning Dvaadvacetiletý Otto Warmbier se v úterý vrátil do Spojených států, kde byl hospitalizován. Severokorejští představitelé podle listu The Washington Post americkým diplomatům řekli, že onemocněl botulismem, což je závažná paralyzující nemoc způsobená ...a další »

"Za smrt Warmbiera mohla výchova." Profesorka skončila - pctuning

pctuning "Za smrt Warmbiera mohla výchova." Profesorka skončila pctuning Delawarská univerzita neobnoví kontrakt profesorce antropologie Katherine Dettwylerové kritizující charakter amerického studenta, jenž minulý týden zemřel poté, co byl vězněn v Severní Koreji. Dvaadvacetiletý Otto Warmbier byl Severokorejci odsouzen k ...a další »

Nový soupeř Zemana: odsouzený exposlanec Věcí veřejných - pctuning

pctuning Nový soupeř Zemana: odsouzený exposlanec Věcí veřejných pctuning Zájem ucházet se o prezidentskou funkci oficiálně oznámil někdejší poslanec Věcí veřejných Otto Chaloupka. V minulosti na sebe upozornil mimo jiné ústavní žalobou na církevní restituce nebo výroky na adresu Romů, za něž byl odsouzen. Jak Chaloupka ...a další »