Astratex

Astratex soutěž

Astratex soutěž
3.5. - 15.6.2012

ÚOHS schválil změnu vlastníka prodejce prádla Astratex - České noviny

České noviny ÚOHS schválil změnu vlastníka prodejce prádla Astratex České noviny Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil změnu vlastníka největšího středoevropského prodejce spodního prádla Astratex . Majoritní podíl ve firmě kupuje Fond Hartenberg, který patří do svěřenského fondu premiéra v demisi Andreje ...a další »

Firma z Babišova fondu kupuje prodejce spodního prádla Astratex - iDNES.cz

iDNES.cz Firma z Babišova fondu kupuje prodejce spodního prádla Astratex iDNES.cz Astratex funguje od roku 2000, výhradně prodeji přes internet se firma začala věnovat o pět let později. Většinu jejího sortimentu tvoří dámské spodní prádlo a plavky, prodává ale také ložní prádlo. Momentálně je v online prodeji spodního prádla lídrem ... Babišův Hartenberg kupuje prodejce spodního prádla Astratex České novinyBabišův Hartenberg investuje do podprsenek. Kupuje prodejce ...denik.czBabišův fond jde do e-commerce: ovládl prodejce spodního prádla ...MédiářHospodářské noviny -Blesk.czvšech 11 zpravodajských článků »

Podprsenková revoluce startuje as ní i víkend plný slev - Maminka.cz

Maminka.cz Podprsenková revoluce startuje as ní i víkend plný slev Maminka.cz Do akce se letos zapojily tyto firmy: Astratex , Timo, Vavrys/Craft, Trenýrkárna.cz, Pinkchick/ANB strategy, Euro Fashion, Triola, Sana Sport a Le Chaton. V jejich obchodech si budete moct nakoupit spodní prádlo až s dvacetiprocentními slevami. Ke ... a další »

Hartenberg z Babišova svěřenského fondu kupuje prodejce prádla ... - Novinky.cz

Novinky.cz Hartenberg z Babišova svěřenského fondu kupuje prodejce prádla ... Novinky.cz Fond Hartenberg, který patří do svěřenského fondu premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), kupuje většinový podíl v největším středoevropském internetovém prodejci spodního prádla Astratex . Hartenberg o tom informoval v tiskové zprávě. Cenu transakce ...

5 nejlepších bestsellerů na Astratex.cz - Super.cz

Super.cz 5 nejlepších bestsellerů na Astratex .cz Super.cz Existují kousky spodního prádla, které prostě musíte mít. Prověřily je doslova tisíce žen a oprávněně se k nim vrací. Mají je dokonce tak rády, že si je pořídily v několika barvách. Na Astratex .cz se zaslouženě řadí mezi bestsellery.

Jsou tu Nákupy Ona Dnes! S kupony ušetříte i víc než polovinu ceny - iDNES.cz

iDNES.cz Jsou tu Nákupy Ona Dnes! S kupony ušetříte i víc než polovinu ceny iDNES.cz Nakoupit se slevou budete moci třeba v obchodech Baťa, Adidas, Astratex .cz, C&A, Answear.cz, Ecco, Gabor, Lindex, Marks & Spencer, New Yorker, Reno obuv, s.Oliver, Notino, Douglas, Manufaktura, Weleda, Yves Rocher, Bambule, Hervis sport, Eta, ...

Babiš králem spodního prádla? Na "sexy fúzi" si posvítí ... - Blesk.cz

Blesk.cz Babiš králem spodního prádla? Na "sexy fúzi" si posvítí ... Blesk.cz Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) začal posuzovat změnu vlastníka největšího středoevropského prodejce spodního prádla Astratex . Majoritní podíl ve firmě kupuje Fond Hartenberg, který patří do svěřenského fondu premiéra v demisi Andreje ...a další »

Propásli jste Black Friday na Astratex.cz? Máte druhou šanci! - Super.cz

Super.cz Propásli jste Black Friday na Astratex .cz? Máte druhou šanci! Super.cz Nakupte klidně za pět minut dvanáct! Obrazně i doslova. To nejlepší prádlo, ozdobené výraznými slevami, pořídíte právě teď na Astratex .cz. Nakupujte vsedě, vleže, ve vaně nebo na chalupě. Nečekejte fronty ani vyprodané zboží. Vše je skladem a balíček ...