Astratex

Astratex soutěž

Astratex soutěž
3.5. - 15.6.2012

Kosmetika, potraviny, zkrátka vše online a levněji! - www.bety.cz

www.bety.cz Kosmetika, potraviny, zkrátka vše online a levněji! www.bety.cz Plná Peněženka spolupracuje s více jak 450 eshopy, najdete zde velké a známé jako je Mall.cz, Kasa.cz, AliExpress.com, Zoot.cz, Astratex .cz, Bonprix.cz, Notino.cz, Douglas.cz, ale také eshopy menší a specializované. Výše cashbacku je u každého eshopu ...

Petr Vít, ředitel online prodejce Astratex: Začít prodávat přes e-shop ... - Patria.cz

Patria.cz Petr Vít, ředitel online prodejce Astratex : Začít prodávat přes e-shop ... Patria.cz Síť kamenných obchodů může stagnovat několik let. Stagnovat v e-byznyse, ale znamená upadat. Proto musíme držet Astratex stále ve vysokých otáčkách. Rozhovor vznikl ve spolupráci se společností Astratex a Firemním a institucionálním bankovnictvím ...

EXKLUZIVNĚ: Otevření nové prodejny značky Astratex v OD Kotva! - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) EXKLUZIVNĚ: Otevření nové prodejny značky Astratex v OD Kotva! Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Včera měla naše redakce možnost zúčastnit se otevření nového obchodu Astratex , které probíhalo v obchodním domě Kotva. Tam jsme nemohli chybět... Astratex je značka, která nabízí značkové spodní prádlo a plavky, které lahodí postavě každé ženy.

Vítězem ShopRoku 2016 je Notino. Uspěly také Mall.cz, Astratex.cz ... - Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)

Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog) Vítězem ShopRoku 2016 je Notino. Uspěly také Mall.cz, Astratex .cz ... Byznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog) Včera proběhlo již osmé předávání cen v anketě ShopRoku, které pořádá Heureka. Vítězové byli vyhlášeni ve třinácti kategoriích a k tomu byla předána cena popularity, kterou obdržel Mall.cz. Absolutním vítězem, který získal cenu kvality, se stalo Notino.Vítězem ankety ShopRoku je Notino. Uspěl i e-shop s ovocnými ...MaM.czShopRoku 2016: Nejkvalitnější e-shop na českém internetu je ...Marketing Journalvšech 9 zpravodajských článků »

Nenechte si vyfouknout nejžhavější novinky z kolekce plavek 2017! - Super.cz

Super.cz Nenechte si vyfouknout nejžhavější novinky z kolekce plavek 2017! Super.cz Nejkrásnější barvy, vzory a střihy jsou tu v plné kráse! Kolekce plavek na Astratex .cz je pěkně bohatá a vybere si opravdu každý. Ať už jste milovnice bikin, monokin nebo tankin! Jaké modely letos uvidíme na plážích a co vlastně čekáme od plavek?

Iva Kubelková zazářila v novém televizním spotu pro Astratex - Marketingové noviny

Marketingové noviny Iva Kubelková zazářila v novém televizním spotu pro Astratex Marketingové noviny Specializovaný e-shop se spodním prádlem a plavkami Astratex .cz založený podnikatelem Petrem Vítem, vznikl před šestnácti lety jako zásilkový prodej spodního prádla. Nyní společnost vsadila na televizní spot v hlavní roli s Ivou Kubelkovou, která je ... E-shop Astratex .cz natočil televizní spot s Ivou KubelkovouMaM.czAstratex .cz Nakupování spodního prádla online je daleko ...MédiářIva Kubelková se stala ambasadorkou AstratexuE15.czvšech 6 zpravodajských článků »

Máte správnou podprsenku? Iva Kubelková vám poradí, jak to poznat! - Super.cz

Super.cz Máte správnou podprsenku? Iva Kubelková vám poradí, jak to poznat! Super.cz Řekněte dost! Je přeci úplně jedno, jestli máte áčka nebo efka, správná podprsenka s vaším dekoltem nadělá divy. Zjistěte, jestli nosíte správnou velikost a nechte si poradit, jak tu správnou velikost poznat. Poradí vám ambasadorka Astratex .cz Iva ...

Prádlo celebrit? Rozhodně nic pro svatoušky - Super.cz

Super.cz Prádlo celebrit? Rozhodně nic pro svatoušky Super.cz Jak správně předpokládáte, bude to prádlo nápadné, takové, které se neskrývá - naopak, dává se o něm náležitě vědět. Nebo jsou to kousky, které výrazně vyzdvihují ženské přednosti. Takové je prádlo z dílny Marlies Dekkers, Wonderbra nebo Parfait.