Astratex

Astratex soutěž

Astratex soutěž
3.5. - 15.6.2012

E-shop Zalando naštval české zákazníky. Nabídl obří slevy, pak akci pod náporem utnul - Aktuálně.cz

E-shop Zalando naštval české zákazníky. Nabídl obří slevy, pak akci pod náporem utnul  Aktuálně.czZalando nabídl Čechům 70procentní slevy na nejrůznější typy zboží, akci ale musel předčasně utnout. "Vysoká poptávka nás zaskočila," uvádí e-shop.

Na český trh vstupuje nový řetězec s oblečením. Primark v příštích letech otevře v Praze obchod - iRozhlas.cz

Na český trh vstupuje nový řetězec s oblečením. Primark v příštích letech otevře v Praze obchod  iRozhlas.czOděvní značka Primark otevře v příštích letech v centru Prahy svůj první obchod. Řetězec již podepsal nájemní smlouvu. Obchod bude podobné velikosti jako ...

Rozšíření pro Google Chrome z e-shopů odstraňuje produkty Andreje Babiše - Lupa.cz

Rozšíření pro Google Chrome z e-shopů odstraňuje produkty Andreje Babiše  Lupa.czV rámci obchodu s rozšířeními pro webový prohlížeč Google Chrome je k nalezení plug-in nazvaný #sorryjako: Nakupujte bez Babiše. Jeho účelem je to, že...

Žabky jako skvělá letní volba: Vybrat ty správné není jednoduché - Dáma.cz

Žabky jako skvělá letní volba: Vybrat ty správné není jednoduché  Dáma.czMilujete léto a těšíte se na sporé oblékání? Není se čemu divit! Která z nás by se nechtěla cítit příjemně a být oblečená trendy?

Česká vývojářská skupina BootIQ díky akvizicím vyrostla o 800 %. Nově kupuje digitální agenturu Blueberry - CzechCrunch

Česká vývojářská skupina BootIQ díky akvizicím vyrostla o 800 %. Nově kupuje digitální agenturu Blueberry  CzechCrunchPraha, Bratislava, Plzeň, Jihlava, Zlín, Olomouc. Ve všech těchto městech již dnes sedí vývojáři a programátoři tuzemské vývojářské skupiny BootIQ, která.

Česká IT skupina BootIQ nabrala během dvou let 250 lidí - Objevit

Česká IT skupina BootIQ nabrala během dvou let 250 lidí  ObjevitČeská IT společnost BootIQ se stále rozrůstá. Díky nejnovější akvizici společnosti Blueberry její investice do expanze za poslední rok přesáhly 100 milionů.

Adweek: Globální mediální agenturou roku je OMD - MediaGuru

Adweek: Globální mediální agenturou roku je OMD  MediaGuruOMD Worldwide byla jmenována magazínem Adweek globální mediální agenturou roku.

Glami expanduje na další tři evropské trhy - MediaGuru

Glami expanduje na další tři evropské trhy  MediaGuruMódní vyhledávač Glami rozšiřuje svůj zahraniční záběr o Slovinsko, Chorvatsko a Bulharsko.