Klenoty Aurum

Výprodej Klenotů Aurum

Výprodej Klenotů Aurum
26.12. - 31.1. 2012

Jaromír Jágr válí: S přítelkyní Veronikou se fotili v posteli! Kvůli ... - Blesk.cz

Blesk.cz Jaromír Jágr válí: S přítelkyní Veronikou se fotili v posteli! Kvůli ... Blesk.cz Hokejistovi Jaromíru Jágrovi (44) se daří nejenom v hokeji, ale hlavně také v osobním životě. Jenom kvete vedle své nové, a nedávno přiznané, přítelkyně Veroniky Kopřivové, (24) a navíc je také žádaný jako model... Legendární hokejista Jaromír Jágr se ...

Jaromír Jágr se stal tváří nové kampaně Klenotů Aurum - MaM.cz

MaM.cz Jaromír Jágr se stal tváří nové kampaně Klenotů Aurum MaM.cz Focení bylo rychlejší než s modelkami, všechny fotografie vznikly během jednoho dne," říká Tereza Kupcová, marketingová ředitelka společnosti Klenoty Aurum . "Chtěli jsme změnu. Po spolupráci s modelkami v minulých kampaních jsme uvažovali o muži.Klenoty Aurum Náš klenot / Jaromír JágrMédiářJágr jako národní klenotE15.czvšech 3 zpravodajských článků »

Jágra nadchla reprezentace na MS: Zatím skvělý. Hráčům ... - Sport.cz

tn.cz Jágra nadchla reprezentace na MS: Zatím skvělý. Hráčům ... Sport.cz Zatím skvělý.... Je vidět, ze v Čechách je stále dost kvalitních hráčů a je jen otázka času, kdy budou hrát NHL .A k té fotce: spolupráce s Klenoty Aurum ..... A je tu možnost společně nafotit můj první ( a asi i poslední ) kalendář. Jen nevim, jesli o ... Jágr se klaní před týmem na MS. Hráče už vidí v zámořské NHL!tn.czvšech 3 zpravodajských článků »

Jaromír Jágr v novém designu. Co říkáte na tyhle dresy Floridy ... - O2Sport.cz

O2Sport.cz Jaromír Jágr v novém designu. Co říkáte na tyhle dresy Floridy ... O2Sport.cz A jak hokejová hvězda komentovala na strákách společnosti Klenoty Aurum fakt, že ho přirovnávají právě ke klenotu? Všechno má své pro a proti. Záleží na situaci. Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš ... a další »

Zaostři na úspěch s Huawei P9 - Médiář

Médiář Zaostři na úspěch s Huawei P9 Médiář ... ani to, když se na svých sociálních profilech pochlubil snímkem s konkurenčním iPhonem. Kromě Huawei se Jágr v současnosti objevuje také v další československé kampani, a sice sítě značkových obhcodů se šperky a hodinkami Klenoty Aurum .

Klenoty Aurum lákají na nahé modelky - E15.cz

E15.cz Klenoty Aurum lákají na nahé modelky E15.cz Síť prodejen šperků a značkových hodinek Klenoty Aurum přichází s kampaní pro rok 2015. "Nahá" kampaň, první společná pro Českou republiku a Slovensko, představuje pět modelek z obou zemí v rouše Evině a nechává se inspirovat ikonickou fotografií ...

Náš klenot! Jak to Jágrovi sekne v jeho další reklamě? - O2Sport.cz

O2Sport.cz Náš klenot! Jak to Jágrovi sekne v jeho další reklamě? O2Sport.cz A jak hokejová hvězda komentovala na strákách společnosti Klenoty Aurum fakt, že ho přirovnávají právě ke klenotu? Všechno má své pro a proti. Záleží na situaci. Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš ... Jágr skóruje i mimo led! Vyřadil Sokolovou, Kuchařovou i KrainovouTýden.czHokejový idol Jágr v nové reklamní kampani: Božský striptýz!iSport.czvšech 5 zpravodajských článků »

Jaromír Jágr vyfoukl kšeft modelkám: Reklamu na šperky dohodil i ... - Super.cz

Super.cz Jaromír Jágr vyfoukl kšeft modelkám: Reklamu na šperky dohodil i ... Super.cz Při focení kampaně Klenoty Aurum se Jaromír Jágr také poprvé veřejně přiznal ke své nové přítelkyni Veronice Kopřivové. Z focení a celého týmu byl Jaromír nadšený. "Odsýpalo to. Byl to dobrý produkční tým. Hlavní je, že nebyly žádný prostoje, to nemám ...