Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Čistě mužská záležitost. IKEA vydala v Izraeli katalog pro ortodoxní ... - Info.cz

Info.cz Čistě mužská záležitost. Ikea vydala v Izraeli katalog pro ortodoxní ... Info.cz Poličky na svaté knihy, šabatové svíčky a hlavně žádné ženy - tak vypadá speciální katalog firmy Ikea, který vydala pro ortodoxní židovskou komunitu Charedim ...Ikea vydala v Izraeli katalog jen pro muže, ženy vyřadila schválně ...Reflex.czIKEA vydala katalog bez žen. Kvůli ultraortodoxním Židům - Echo24.czEcho24.czvšech 3 zpravodajských článků »

IKEA se přizpůsobuje situaci ve světě. Vydává katalog bez žen, lidé ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Ikea se přizpůsobuje situaci ve světě. Vydává katalog bez žen, lidé ... EuroZpravy.CZ Zatímco dříve bývalo zvykem, že v reklamních prospektech figurovali jak muži, tak i ženy, mnohdy modelky, postupně tomu je jinak. Švédská Ikea se rozhodla vyhovět židovské komunitě a vydává leták, v němž se žádná osoba něžného pohlaví neobjeví.

Jak dostali vaše Henriksdal a Poäng jméno? IKEA a její kouzelný ... - Reflex.cz

Reflex.cz Jak dostali vaše Henriksdal a Poäng jméno? Ikea a její kouzelný ... Reflex.cz Připadají vám exotické názvy jednotlivých kusů nábytku a dekorací z Ikey poetické nebo vás rozčiluje, že nevíte, co znamenají a raději byste si poznamenávali třeba čísla? K labyrintu každé Ikey každopádně banery, štítky a vysačky s podivuhodnými slovy, ...

IKEA sklízí úspěch se skládacími příbytky pro uprchlíky. Vyhrála ... - Info.cz

Info.cz Ikea sklízí úspěch se skládacími příbytky pro uprchlíky. Vyhrála ... Info.cz Skládací domek pro uprchlíky Better Shelter, který navrhla Ikea společně s OSN, dostal designérskou cenu za rok 2016. Prestižní cena Beazley Design of the ...IKEA za skládací domky pro uprchlíky získala prestižní designérskou ...Aktuálně.czIKEA dostala designérskou cenu za plastový příbytek pro uprchlíky ...Seznam Zprávyvšech 3 zpravodajských článků »

IKEA vydala katalog bez žen. Kvůli ultraortodoxním Židům - Echo24.cz

Echo24.cz Ikea vydala katalog bez žen. Kvůli ultraortodoxním Židům Echo24.cz Švédská nábytkářská společnost Ikea se rozhodla přizpůsobit ultraortodoxní židovské klientele. Začala vydávat speciální edici katalogu, v němž nefigurují žádné ženy ani dívky. Údajně o to požádali sami příslušníky nejkonzervativnějšího směru ...

IKEA a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Ikea a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže ... Aktuálně.cz Řetězec Ikea se počtvrté za sebou stal absolutním vítězem soutěže Obchodník roku. O pořadí rozhodl reprezentativní průzkum mezi spotřebiteli, v případě ceny ...Obchodníkem roku se počtvrté v řadě stala Ikea. Cenu veřejnosti ...Marketing JournalObchodníkem roku 2016 se stala Ikea, ocenění si odnáší počtvrté ...MaM.czObchodníkem roku 2016 se stala Ikea | ByzmarkByznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)všech 5 zpravodajských článků »

Zahraniční tisk: Bílý dům nevylučuje vojenský zásah v Íránu; Ikea ... - Zet.cz

Zet.cz Zahraniční tisk: Bílý dům nevylučuje vojenský zásah v Íránu; Ikea ... Zet.cz Světová média dne 2. února píší o tom, že Bílý dům nevylučuje vojenský zásah v Íránu. Chování země totiž Spojené státy označily za velmi provokativní. Zahraniční tisk si dále všímá toho, že Ikea se zapojila do pomoci migrantům. V roce 2019 začne ...

IKEA vytvoří pracovní místa pro uprchlíky. Budou vyrábět koberce i ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Ikea vytvoří pracovní místa pro uprchlíky. Budou vyrábět koberce i ... Lidovky.cz PRAHA Ikea plánuje prodávat koberce a textilie vyrobené syrskými uprchlíky. Vedení společnosti tak chce pomoci lidem, kteří museli kvůli válce uprchnout do sousedního Jordánska. Do roku 2019 tak chce vytvořit 200 pracovních míst, převážně pro ženy.