Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

IKEA v Česku vydělala 675 miliónů. Masové kuličky táhnou víc než ... - Novinky.cz

Novinky.cz Ikea v Česku vydělala 675 miliónů. Masové kuličky táhnou víc než ... Novinky.cz Nábytkářské společnosti Ikea v Česku vzrostl ve finančním roce končícím letošním srpnem zisk po zdanění o 12,7 procenta na 675 miliónů korun. Tržby stouply o devět procent na 9,3 miliardy korun. Ve čtvrtek to zástupci společnosti oznámili na tiskové ...IKEA uvažuje o pátém obchodním domě v Česku. Nově umožní i ...Aktuálně.czPodíl online prodejů Ikea činí 2,5 %, ceny nezměníMediaGuruvšech 7 zpravodajských článků »

Ikea si za mediálku vybrala Vizeum, nahradí MEC - Médiář

Médiář Ikea si za mediálku vybrala Vizeum, nahradí MEC Médiář Švédský výrobce nábytku Ikea dokončil lokální část tendru na mediální agenturu pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Jeho novou mediálkou se stala agentura Vizeum ze skupiny Dentsu Aegis (veškerý nákup médií a reklamu v digitálu přitom v rámci zakázky ...IKEA si na média v regionu vybrala VizeumMediaGuruvšech 2 zpravodajských článků »

IKEA znovu vyrobila hračky podle návrhů dětí z celého světa. Je ... - Reflex

Reflex Ikea znovu vyrobila hračky podle návrhů dětí z celého světa. Je ... Reflex Ikea už poněkolikáté pozvala děti, aby navrhly plyšové hračky do speciální limitované kolekce. Soutěže malých designérů se zúčastnily děti z celého světa a podle jejich bohaté fantazie vznikly úžasné kresby. Ze všech 52 000 obrázků vybrala porota deset ...a další »

Norská IKEA nechala v jednom z obchodů postavit pokoj jak z ... - Marketing Journal

Norská Ikea nechala v jednom z obchodů postavit pokoj jak z ... Marketing Journal O tom, že lidé umírají ve válečných konfliktech slyšíme ve zprávách každodenně. A tím se k hrůzným příběhům stáváme také čím dál více imunní. Ikea v Norsku přiblížila ve spolupráci s Červeným křížem a agenturou POL podmínky, v kterých žijí lidé v Sýrii ... a další »

Švédští pionýři v Indii: Ikea otevře první prodejnu a má plán, jak ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Švédští pionýři v Indii: Ikea otevře první prodejnu a má plán, jak ... Hospodářské noviny Nábytkářský řetězec Ikea je prvním zahraničním obchodníkem, jemuž indická vláda povolila založit v zemi vlastní pobočku bez spolupráce lokálního partnera. Do roku 2030 chce mít Ikea v Indii 25 obchodů. Kroky firmy na druhém nejlidnatějším trhu světa ...

Ikea nerozumí internetu. Konečně spustila e-shop, ale nedá se ... - Cnews.cz

Cnews.cz Ikea nerozumí internetu. Konečně spustila e-shop, ale nedá se ... Cnews.cz Ikea v Česku bez velkých fanfár spustila online nakupování. Od června bylo možné zboží nejdříve vybrat v e-shopu a pak vyzvednout na prodejně. Počínaje zářím již ale nemusíte na některou ze čtyř poboček švédského obchodního domu, ale zboží si můžete ...

Kanaďané navrhli dům skládaný jako nábytek Ikea - DesignMagazin.cz

DesignMagazin.cz Kanaďané navrhli dům skládaný jako nábytek Ikea DesignMagazin.cz V kanadském městě Vancouver byla založena nová značka The Backcountry Hut Company, která se rozhodla přijít na trh s modulárním domem, jenž by si mohl majitel z předem připravených dílů sestavit sám. Na vnějších zdrojích nezávislá stavba může stát ...

Ikea přišla s novým interiérem. Urchlickou garsonkou - Echo24.cz

Ikea přišla s novým interiérem. Urchlickou garsonkou Echo24.cz Prohlédnout si chudé obydlí syrských uprchlíků ve válkou zničené zemi na vlastní oči. Taková příležitost se naskytla návštěvníkům obchodního domu Ikea v norském Slependenu. Světoznámý řetězec mezi nabízené zboží umístil repliku damašského obydlí o ...a další »