Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

POZOR: Koupili jste si jídlo v IKEA? Může vám hrozit nebezpečí - tn.cz

tn.cz POZOR: Koupili jste si jídlo v Ikea ? Může vám hrozit nebezpečí tn.cz Zákazníci, kteří si obchodním domě Ikea koupili čokoládové výrobky, mohou být v nebezpečí. Některé totiž obsahují stopy lískových ořechů a mandlí, ačkoli ve složení to jasně napsané není. Jsou tedy velkým rizikem pro osoby, které jsou na tyto alergeny ...

Vize oblíbenkyně první dámy: africká IKEA a technologicky vzdělaná ... - Euro.cz

Euro.cz Vize oblíbenkyně první dámy: africká Ikea a technologicky vzdělaná ... Euro.cz Keňský výrobce nábytku pro děti FunKidz má velké ambice. Hodlá se proslavit jako africká Ikea. Stojí za ní Ciiru Waweruová, která se angažuje také v ...Malá "africká Ikea" se jmenuje FunKidz a vyrábí nábytek pro děti ...Hospodářské novinyvšech 2 zpravodajských článků »

IKEA stahuje kvůli nevyznačeným alergenům dalších šest čokolád ... - iDNES.cz

iDNES.cz Ikea stahuje kvůli nevyznačeným alergenům dalších šest čokolád ... iDNES.cz Švédský nábytkářský řetězec Ikea stahuje z prodeje dalších šest čokoládových výrobků. Obsahují lískové oříšky a mandle, ale tyto alergeny nejsou vyznačeny ...IKEA stahuje z prodeje dalších 6 čokoládových výrobků ...EuroZpravy.CZIkea celosvětově stahuje z prodeje šest druhů čokolád - Vitalia.czVitalia.czIKEA stahuje kvůli nevyznačeným alergenům dalších šest čokoládEnviwebvšech 7 zpravodajských článků »

IKEA stahuje šest čokoládových výrobků. Neoznačila na nich alergeny - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Ikea stahuje šest čokoládových výrobků. Neoznačila na nich alergeny Aktuálně.cz Praha - Švédský nábytkářský řetězec Ikea stahuje z prodeje dalších šest čokoládových výrobků. Obsahují lískové oříšky a mandle, ale tyto alergeny nejsou vyznačeny na obalu. Informovala o tom mluvčí české pobočky řetězce Zdeňka Pecková.

CHTIP: Dětská postýlka z IKEA - Lidovky.cz

Lidovky.cz CHTIP: Dětská postýlka z Ikea Lidovky.cz CHTIP: Dětská postýlka z Ikea . 23.7.2016. "Policie vytáhla na internetové diskutéry. Prohledala přes 60 bytů." Do 60 znaků podle mě příliš nenávisti nenacpete. Lékař k pacientovi: "Musíte okamžitě s tím pitím přestat. Váš poslední krevní vzorek se ...

IKEA stahuje své komody po kritice iz čínského trhu - Týden.cz

Týden.cz Ikea stahuje své komody po kritice iz čínského trhu Týden.cz Švédský nábytkářský řetězec Ikea po kritice v Číně změnil názor a rozhodl stáhnout potenciálně nebezpečné komody a prádelníky typu MALM a dalších modelů i z čínského trhu. Firma v úterý uvedla, že se na tom dohodla s čínskými úřady a sdružením ...a další »

Ikea mění strategii. Její nábytek bude kvalitnější, zaměří se i na ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Ikea mění strategii. Její nábytek bude kvalitnější, zaměří se i na ... Hospodářské noviny Podle šéfa Ikey evropská populace stárne a stále častěji klade důraz především na kvalitu a trvanlivost. Společnost pověstná prodejem levného nábytku tak musí změnit svou obchodní strategii a pokusit se zaujmout i pokročilejší věkovou skupinu. K tomu ... a další »

IKEA v ČR spustila novou online službu pro objednání a placení za ... - Marketing Journal

Marketing Journal Ikea v ČR spustila novou online službu pro objednání a placení za ... Marketing Journal Ikea Česká republika nabízí zákazníkům všech obchodních domů v ČR novou službu "Klikni a vyzvedni". Ti si v rámci ní mohou vybrat a zaplatit produkty prostřednictvím online platformy na internetu a následně si vše vyzvednout v obchodním domě, nebo ...IKEA spustila v ČR možnost on-line objednání a placení za zbožídenik.czIkea spustila online službu pro objednávání, e-shop spustí nejdéle ...MaM.czIkea plánuje v Česku e-shop, zatím nedovážíMédiářMediaGuruvšech 6 zpravodajských článků »