Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Ikea spouští kampaň pro udržitelnější budoucnost - MediaGuru

MediaGuru Ikea spouští kampaň pro udržitelnější budoucnost MediaGuru Společnost Ikea se v nové kampani "Lepší řešení pro lepší budoucnost" zaměřuje na téma udržitelného rozvoje a šetrného přístupu k životnímu prostředí. Jejím cílem je ukázat veřejnosti, že myšlenka udržitelnosti je nedílnou součástí každého výrobku Ikea .Lepší řešení pro lepší budoucnostMédiářvšech 3 zpravodajských článků »

Ikea na Zličíně otevírá bazar svého nábytku - MaM.cz

MaM.cz Ikea na Zličíně otevírá bazar svého nábytku MaM.cz Švédský prodejce nábytku Ikea spustil na Zličíně pilotní projekt, ve kterém od zákazníků vykupuje nepotřebný nábytek. Jediná podmínka je, že musí jít o výrobky této firmy. Stačí je s fotkou nabídnout přes internetové stránky Druhý život nábytku.IKEA dává nábytku druhý životMarketing JournalIKEA začíná vykupovat použitý nábytek. Zjistili jsme, co musíte splnitAktuálně.czIKEA spouští novou službu - bazar nábytkuByznys & Marketing (tisková zpráva) (Blog)všech 7 zpravodajských článků »

Nová legrácka teenagerů: přespat tajně v IKEA - Novinky.cz

Novinky.cz Nová legrácka teenagerů: přespat tajně v Ikea Novinky.cz Švédský nábytkářský řetězec Ikea se obrací na teenagery všech zemí s prosbou, aby přestali přespávat v jeho nákupních střediscích. Reaguje tak na trend, který se prostřednictvím internetu šíří mezi náctiletými po celém světě. Informovala o tom BBC.Nepřespávejte v našich prodejnách, žádá Ikea . Noc v obchodě ...Český rozhlasvšech 2 zpravodajských článků »

IKEA nechápe, proč mladí lidé tajně přespávají v jejích obchodech - Respekt.cz

Ikea nechápe, proč mladí lidé tajně přespávají v jejích obchodech Respekt.cz Lehněte si do naší postele. Vyzkoušejte si, jaké to je, ležet na její měkké matraci. Můžete se i přikrýt peřinou, nabízí často nakupujícím personál švédského nábytkářského gigantu Ikea . Ale nezůstávejte v ní přes noc, když obchoďák zavřeme, dodává teď ...

Prádelníky IKEA zabíjely děti. Pozůstalým řetězec zaplatí 50 milionů ... - iDNES.cz

iDNES.cz Prádelníky Ikea zabíjely děti. Pozůstalým řetězec zaplatí 50 milionů ... iDNES.cz Švédský nábytkářský řetězec Ikea se dohodl, že zaplatí celkem 50 milionů dolarů (zhruba 1,3 miliardy Kč) třem rodinám ve Spojených státech, jejichž děti zemřely v důsledku převrácení prádelníku MALM. Informovali o tom ve čtvrtek podle agentury Reuters ...

Radek Pokorný: Progresivní IKEA, uvědomělá Spořitelna a korektní ... - ParlamentníListy.cz

Radek Pokorný: Progresivní Ikea , uvědomělá Spořitelna a korektní ... ParlamentníListy.cz Radek Pokorný si všímá vzedmutých emocí kolem jednoho reklamního katalogu německého obchodního řetězce i dalších politických aktivit firem u nás a v zahraničí, které jsou propojeny s ideologií establishmentu - i toho našeho.

Přestaňte u nás tajně přespávat, vzkazují nábytkáři IKEA teenagerům - iDNES.cz

iDNES.cz Přestaňte u nás tajně přespávat, vzkazují nábytkáři Ikea teenagerům iDNES.cz Náctileté zachvátil nový módní výstřelek: nechat se přes noc zavřít v obchodním domě Ikea . Letos tento zážitek absolvovala po celém světě asi desítka lidí. Švédský nábytkářský gigant nyní mladé vyzývá, aby si z jeho prostor přestali dělat místo pro ...

IKEA zaplatí odškodné 50 mil. USD - Kurzy.cz

Blesk.cz Ikea zaplatí odškodné 50 mil. USD Kurzy.cz Ikea souhlasila se zaplacením odškodného 50 milionů amerických dolarů třem americkým rodinám, kterým zemřely děti poté, co se na ně převrhla skříň MALM, uvedl právní zástupce všech tří rodiny, který je zaměstnancem společnosti Feldman Shepherd ...Nebezpečná komoda zabila tři děti: Ikea rodinám vyplatí 1,3 miliardyBlesk.czIKEA zaplatí 50 milionů dolarů kvůli úmrtím dětí v USAZprávy E15.czvšech 5 zpravodajských článků »