Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Co se stane, když skládáte skříňku z IKEA pod vlivem LSD - Reflex

Reflex Co se stane, když skládáte skříňku z Ikea pod vlivem LSD Reflex Zná to zřejmě skoro každý - složit výrobky populární firmy Ikea není někdy úplně jednoduché, musíte být u toho hodně pozorní a pracovat přesně podle plánku. Pokud se ale spletete, není nijak jednoduché věc opět rozebrat a složit správně. A co teprve ...

Ikea zasypává Česko dvěma miliony svých katalogů. Rozšířily ho ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Ikea zasypává Česko dvěma miliony svých katalogů. Rozšířily ho ... Hospodářské noviny Konkrétně Ikea poslala svou víc než třísetstránkovou knihu téměř dvěma milionům tuzemských domácností. "Celkem posíláme katalog do 1,8 milionu schránek, dalších asi 200 tisíc katalogů je připraveno pro prodejny," říká manažer externí komunikace Ikea  ...

Je to jen jídlo! IKEA promuje nový katalog - E15.cz

E15.cz Je to jen jídlo! Ikea promuje nový katalog E15.cz Video Ikea vydává nový katalog pro rok 2017. Nabádá v něm, abychom odhodili konvence za hlavu a žili po svém. Vedle tištěné podoby katalogu představí 18. srpna i jeho digitální podobu, která má zcela nový design a nové funkce jako 360 pohled na ...Lidé se zpovídají ze svých kuchařských hříchů v reklamě Ikea Týden.czvšech 2 zpravodajských článků »

POZOR: Koupili jste si jídlo v IKEA? Může vám hrozit nebezpečí - tn.cz

tn.cz POZOR: Koupili jste si jídlo v Ikea ? Může vám hrozit nebezpečí tn.cz Zákazníci, kteří si obchodním domě Ikea koupili čokoládové výrobky, mohou být v nebezpečí. Některé totiž obsahují stopy lískových ořechů a mandlí, ačkoli ve složení to jasně napsané není. Jsou tedy velkým rizikem pro osoby, které jsou na tyto alergeny ...

Ikea vydává katalog, ve spotu vyzývá k pohodě - MediaGuru

Ikea vydává katalog, ve spotu vyzývá k pohodě MediaGuru Vedle tištěné podoby katalogu Ikea představí i jeho digitální podobu, která má pro letošek nový design a nové funkce jako 360° pohled na místnost nebo rozšířenou realitu. Bude dostupná pro chytré telefony, tablety, stolní počítače, notebooky a v ... a další »

IKEA stahuje kvůli nevyznačeným alergenům dalších šest čokolád - iDNES.cz

iDNES.cz Ikea stahuje kvůli nevyznačeným alergenům dalších šest čokolád iDNES.cz Zákazníci mohou výrobky vrátit v jakémkoli obchodním domě Ikea a dostanou peníze zpět v plné výši. Další informace případně získají na čísle 234567890 nebo v oddělení služeb zákazníkům. Z podobného důvodu firma stáhla na konci června jiné dvě ...Ikea celosvětově stahuje z prodeje šest druhů čokoládVitalia.czvšech 7 zpravodajských článků »

Kanye West chtěl spolupracovat s IKEA. Takto si to ale nepředstavoval - Marketing Journal

Marketing Journal Kanye West chtěl spolupracovat s Ikea . Takto si to ale nepředstavoval Marketing Journal "Musím pracovat s Ikea , vytvářet nábytek a interiérový design," nechal se slyšet s tím, že si je jistý tím, že by studenti milovali jeho představu minimalistického bytu zasazeného na vysokoškolské koleje. Poté o sobě mluvil sice ve třetí osobě, ale ... Kanye West vs. Ikea : Švédsko vrací úderTýden.czIKEA si utahuje z Kanye WestaObjevitvšech 4 zpravodajských článků »

Vize oblíbenkyně první dámy: africká IKEA a technologicky vzdělaná ... - Euro.cz

Euro.cz Vize oblíbenkyně první dámy: africká Ikea a technologicky vzdělaná ... Euro.cz Waweruová by z ní ráda udělala obdobu Ikea pro celou Afriku a dokonce myslí i na expanzi mimo kontinent. Firma praktikuje i stejný přístup jako švédský výrobce nábytku. Zaměřuje se na technologie a na snadno složitelný jednoduchý nábytek. Kvůli tomu ...Malá "africká Ikea " se jmenuje FunKidz. Její zakladatelku chválí i ...Aktuálně.czMalá "africká Ikea " se jmenuje FunKidz a vyrábí nábytek pro děti ...Hospodářské novinyvšech 4 zpravodajských článků »