Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Pomočte naši reklamu, IKEA rozdává letáky s těhotenským testem - iDNES.cz

iDNES.cz Pomočte naši reklamu, Ikea rozdává letáky s těhotenským testem iDNES.cz Při listování ve švédském lifestylovém magazínu Amelia mohou čtenáři narazit na nevšední reklamní leták. "Pokud se vymočíte na tuto reklamu, možná se vám změní život." List papíru inzerujícím dětskou postýlku od švédské nábytkářské společnosti Ikea má ... Vyčurejte se na reklamu a dostanete slevu na postýlku, láká Ikea ...SeznamZprávy.czIKEA vybízí těhotné čurat na reklamu a získat slevu na postýlkuČeské novinyVyčurejte se na naši reklamu, vybízí Ikea . Pokud jste těhotná ...Lidovky.czMarketing Journal -Aktuálně.czvšech 11 zpravodajských článků »

Češi utratí za nábytek v průměru 17 tisíc ročně. Vítězí IKEA, Sconto a ... - Blesk.cz

Blesk.cz Češi utratí za nábytek v průměru 17 tisíc ročně. Vítězí Ikea , Sconto a ... Blesk.cz Zhruba 17 200 korun utratí Češi za nábytek a bytové doplňky v průměru každý rok. Polovina lidí však nepřesáhne částku 10 tisíc korun. Více než 60 procent lidí pak někdy nakoupilo nábytek a bytové doplňky na internetu, dalších 11 procent to plánuje ... a další »

IKEA si zřídí pobočku na jedné z nejznámějších pražských adres - E15.cz

E15.cz Ikea si zřídí pobočku na jedné z nejznámějších pražských adres E15.cz Bude zaměřeno na jednu oblast sortimentu - v tomto případě na obývací pokoje," řekl Petr Tichý, projektový manažer projektu. Ikea očekává, že denně navštíví studio tisíc návštěvníků, tedy desetina ve srovnání s návštěvností klasických obchodních domů ... Ikea otevře v létě nový obchod v Praze na Václavském náměstíiDNES.czIkea otevře nový obchod v centru Prahy, bude úplně jiný než ostatní ...Aktuálně.czIKEA otevře na českém trhu první pop-up studioMediaGuruEcho24.cz -Novinky.cz -Médiářvšech 11 zpravodajských článků »

Tržby IKEA v Česku stouply na 9,7 miliardy. Zvýšila se i průměrná ... - Euro.cz

Euro.cz Tržby Ikea v Česku stouply na 9,7 miliardy. Zvýšila se i průměrná ... Euro.cz Kuchyně se podílely na celkových tržbách z 15 procent, loni se jich prodalo v Ikea 22 tisíc v hodnotě 1,2 miliardy korun. Česko se řadí mezi pět zemí na světě, ve kterých řetězec působí, s nejvyšším nárůstem tržeb. "Podíl restaurací na obratu je 5,6 ... a další »

Ikea otevře v Praze nový obchod. Zákazníci v něm nezabloudí, bude ... - iDNES.cz

iDNES.cz Ikea otevře v Praze nový obchod. Zákazníci v něm nezabloudí, bude ... iDNES.cz Ikea otevře v Praze nový obchod. Zákazníci v něm nezabloudí, bude malý. 3. ledna 2018 12:01, aktualizováno 12:01. Pro další obří dům Ikea není v Česku místo. Nábytkářská firma přesto letos otevře v Praze novou prodejnu. Bude menší a představí jen ...

Švédský nábytek už i na Václaváku - Deník Metro

Deník Metro Švédský nábytek už i na Václaváku Deník Metro Expozice nabídne nečekaná řešení a různé neotřelé kombinace výrobků, tvarů a materiálů a zaměří se na prezentaci novinek ze sortimentu Ikea a nových kolekcí," řekl deníku Metro lídr projektu Peter Tichý. Svůj nový obchod Ikea nazývá pop-up studio ... a další »

Brusel šetří daňové úniky velkých firem. IKEA v Nizozemsku ušetřila ... - Český rozhlas

Brusel šetří daňové úniky velkých firem. Ikea v Nizozemsku ušetřila ... Český rozhlas Ze všeho, co obchody rozptýlené po celém světě utrží, zaplatí tři procenta své fakturace mateřské společnosti Ikea . Ta příjmy vyúčtuje prostřednictvím dceřiné společnosti Inter Ikea Systems. Díky těmto poplatkům jednotlivé obchody mohou využívat ...

Poslední šance na vánoční nákup: IKEA ani Penny na Štědrý den ... - Blesk.cz

Blesk.cz Poslední šance na vánoční nákup: Ikea ani Penny na Štědrý den ... Blesk.cz V Česku přibývá obchodů, které mají na Štědrý den zavřeno. Letos své prodejny uzavře poprvé 24. prosince Penny Market, zavřeno bude mít také například Ikea , Kika, Sconto nábytek, hračkářství Hamleys či XXX Lutz. Ještě před deseti lety měla většina ... a další »