Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Jaké místo na život nabízí IKEA? - Český design

Český design Jaké místo na život nabízí Ikea ? Český design Už je to více než čtvrt století, co Ikea působí v Česku a tím, že nám ukazuje nové možnosti bydlení, mění naše domovy. Před pár dny, tak jako každé léto, představila nový katalog. Ten se v duchu motta "Udělejte si víc místa na život" snaží co nejvíce ...

IKEA vydala aktualizaci pro vlastní chytré osvětlení, už funguje s ... - Živě.cz

Živě.cz Ikea vydala aktualizaci pro vlastní chytré osvětlení, už funguje s ... Živě.cz Ikea již oznámila, že pro vlastní chytré osvětlení chystá podporu všech hlavních ovládacích platforem jako je Apple HomeKit, Google Home a Amazon Alexa. A teprve dnes jsme se konečně dočkali oficiální aktualizace. Ikea to tak stihla těsně před uvedením ...a další »

IKEA postaví svůj první obchod ve Slovinsku - Týden.cz

Týden.cz Ikea postaví svůj první obchod ve Slovinsku Týden.cz Švédský prodejce nábytku Ikea investuje zhruba 90 milionů eur (přes dvě miliardy korun) do vybudování svého prvního obchodu ve Slovinsku. Oznámila firma. Dodala, že výstavba obchodu začne v blízké budoucnosti. Nový obchod bude stát ve slovinském ...

IKEA uvádí nový katalog i kampaň na obýváky - MediaGuru

MediaGuru Ikea uvádí nový katalog i kampaň na obýváky MediaGuru Jako každý rok i letos představila Ikea svůj katalog, tentokrát se nese v duchu tématu "Udělej si více místa na život". Nejprve se s ním seznámili youtubeři, poté novináři a následně ho podpoří kampaň v tisku a digitálu. Příští týden na ni naváže ... Ikea Obývák naplnoMédiářIKEA rozdávala nové katalogy přestrojené za knihyTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

IKEA Place na iOS 11: virtuální katalog s nábytkem přímo u vás v ... - MobilMania.cz

MobilMania.cz Ikea Place na iOS 11: virtuální katalog s nábytkem přímo u vás v ... MobilMania.cz Jednou z prvních mainstreamových aplikací využívající režim rozšířené reality ARkit je titul Ikea Place. Jedná se o aplikaci, v rámci které si můžete virtuální katalog nábytku stejnojmenného výrobce zobrazit přímo u vás v obývacím pokoji. Aplikace vám ...a další »

Soutěžte s časopisem Blesk Bydlení o dárkové karty IKEA v celkové ... - Blesk.cz

Blesk.cz Soutěžte s časopisem Blesk Bydlení o dárkové karty Ikea v celkové ... Blesk.cz Soutěž probíhá v časopise Blesk Bydlení č. 10 v období od 20. 9. 2017 do 17. 10. 2017. Vyhrává 5 soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, a budou vylosováni. Svou odpověď posílají soutěžící prostřednictvím SMS na číslo 90099 ve tvaru:.

IKEA odmítá dřevo z českých lesů. Požaduje jiný certifikát - Deník.cz - denik.cz

denik.cz Ikea odmítá dřevo z českých lesů. Požaduje jiný certifikát - Deník.cz denik.cz ANKETA/ Chybí dřevo pro výrobu nábytku. To hlásí jeho výrobci. A dodávají, jaké důsledky to přinese: nábytek zdraží a do tří let může přijít o práci až...a další »

Ikea nabízí nábytek nově: vystavené pokoje mají místo tří stěn čtyři - Médiář

Médiář Ikea nabízí nábytek nově: vystavené pokoje mají místo tří stěn čtyři Médiář Švédský řetězec s nábytkem Ikea představil v prodejně na Černém Mostě nový styl prezentace výrobků a nazval ho sousedství. "Nově mají pokojíčky čtyři stěny místo tří, dodává jim to reálnější vzhled, bližší tomu, jak to vypadá v domácnostech," řekl v ...