Ikea

Ikea Vánoční dekorace

Ikea Vánoční dekorace
11.11. - 24.12.2012

Ikea - Live časopis

Ikea - Live časopis
22.09. - 21.12.2012

Ikea - Doprava zdarma

Ikea - Doprava zdarma
7.4. - 9.4.2012

Povánoční výprodej Ikea 2012

Povánoční výprodej Ikea 2012
26.12. 2011 - 18.1. 2012

Ikea výprodej 2011

Ikea výprodej 2011
od 26.12.2011

Ikea hračky

Ikea hračky
1.11. - 23.12. 2011

Pod komodami z IKEA zemřely děti. Z amerického trhu zmizí, v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Pod komodami z Ikea zemřely děti. Z amerického trhu zmizí, v ... iDNES.cz Švédský nábytkářský řetězec Ikea stahuje ve Spojených státech a Kanadě téměř 36 milionů prádelníků a komod. Nábytek je spojován s úmrtím šesti dětí. Oznámila to v úterý americká Komise pro bezpečnost spotřebních výrobků. Komody MALM se prodávají ...Komody Ikea zabíjí děti! Stahují desítky milionů kusů nábytkutn.czIKEA stahuje 36 milionů komod a prádelníků. Nábytek může být ...Český rozhlasIKEA stahuje "smrtící" komody z trhu, Evropy se to netýkáTýden.czInformace ze světa pojištěnívšech 8 zpravodajských článků »

Zákazníci IKEA začali klikat. Nakupovat on-line budou za dva roky - iDNES.cz

iDNES.cz Zákazníci Ikea začali klikat. Nakupovat on-line budou za dva roky iDNES.cz ... i možnost objednat si on-line i dopravu a doručení zboží do svých domácností. Právě na tuto oblast se nyní zaměřujeme s cílem současnou službu Klikni a vyzvedni vylepšit a co nejdříve o toto rozšířit," uvedla manažerka e-commerce v Ikea Nina Maláková.IKEA spustila v ČR službu "Klikni a vyzvedni"MediaGuruIKEA v ČR spustila novou online službu pro objednání a placení za ...Marketing JournalIkea spustila online službu pro objednávání, e-shop spustí nejdéle ...MaM.czvšech 4 zpravodajských článků »

IKEA stahuje zabijácký nábytek! 6 dětí zemřelo... - AHAonline (Satira) (Registrace)

AHAonline (Satira) (Registrace) Ikea stahuje zabijácký nábytek! 6 dětí zemřelo... AHAonline (Satira) (Registrace) Roztomilou blondýnku Evie-Mai McKenzien (2) hyzdí na skráni nepěkná jizva. Na hlavu jí spadla skříň z IKEI , které se prodávají po celém světě. 22měsíční chlapec o několik měsíců dříve takové štěstí neměl...Nábytku, který zabíjí děti, je přitom na trhu ...

IKEA z prodeje stahuje čokoládu! Alergikům může pořádně uškodit - tn.cz

tn.cz Ikea z prodeje stahuje čokoládu! Alergikům může pořádně uškodit tn.cz Švédský nábytkářský gigant Ikea z prodeje stahuje čokolády CHOKLAD MÖRK. Důvodem je nedostatečné značení přítomnosti mléka a lískových ořechů. To by mohlo uškodit zejména alergikům. Firma Ikea začala z trhu stahovat všechny šedesáti a ...IKEA stahuje čokolády s nedostatečným označením alergenůTýden.czIKEA stahuje dvě čokolády. Nemají správně značené alergenyiDNES.czIKEA stahuje z prodeje čokolády CHOKLAD MÖRK, jsou ...EuroZpravy.CZiQSL.czvšech 9 zpravodajských článků »

Bezdrátová nabíječka IKEA NORDMÄRKE - PCDAYS magazín

PCDAYS magazín Bezdrátová nabíječka Ikea NORDMÄRKE PCDAYS magazín Bezdrátové nabíječky jsou novodobými docky pro telefony. Většina z nich vypadá nevzhledně, pak je tady systém NORDMÄRKE od Ikea , za který se stydět nemusíte. Zároveň to bude ta nejjednodušší věc, kterou jste kdy z Ikea skládali. Není s ní totiž potřeba ...

IKEA stahuje nebezpečné zábrany. Děti kvůli nim padaly ze schodů! - tn.cz

tn.cz Ikea stahuje nebezpečné zábrany. Děti kvůli nim padaly ze schodů! tn.cz Nábytkářský obchodní řetězec Ikea stahuje dětské zábrany PATRULL, PATRULL KLÄMMA a PATRULL FAST. Ukázalo se, že zamykací mechanismus není spolehlivý. Na řetězec se obrátilo několik rodičů, jejichž miminka si dokázala zábranu otevřít a pak ...IKEA stahuje nespolehlivé dětské zábrany PatrullTýden.czIKEA stahuje z prodeje bezpečnostní zábrany PATRULL, několik ...EuroZpravy.CZvšech 4 zpravodajských článků »

Ikea plánuje expanzi v Rusku. Do svých obchodních center ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Ikea plánuje expanzi v Rusku. Do svých obchodních center ... Hospodářské noviny Největší světový nábytkářský řetězec Ikea se chystá v Rusku utratit více než dvě miliardy dolarů, tedy v přepočtu téměř 48 miliard korun. Peníze plánuje podle Wall Street Journal investovat do rozvoje svých nákupních středisek, která tu provozuje pod ...

IKEA otevře v Česku novou prodejnu. Bude stát u dálnice D1 - tn.cz

tn.cz Ikea otevře v Česku novou prodejnu. Bude stát u dálnice D1 tn.cz Sama Ikea ale lokalitu nepotvrdila. "Prahu vnímáme jako město s největším potenciálem pro otevření nového obchodního domu. Vyhodnocujeme více možností, kde jih Prahy je jedna z nich, poohlížíme se po dalších vhodných lokalitách v Praze," sdělila ...Ikea po 13 letech otevře v Česku nový obchodní dům, bude v ...E15.czE15: Ikea otevře v Čestlicích u Prahy u D1 novou prodejnuČeské novinyvšech 5 zpravodajských článků »