Albert hypermarket

Albert akční nabídka

Albert akční nabídka
01.04.-07.04.2015

Albert aktuální leták

Albert aktuální leták
25.03.-31.03.2015

akční nabídka Albert

akční nabídka Albert
18.03.-24.03.2015

aktuální leták Albert

aktuální leták Albert
11.03.-17.03.2015

speciální leták Albert

speciální leták Albert
11.02.-17.02.2015

Albert aktuální leták

Albert aktuální leták
28.01.-03.02.2015

mimořádný Albert leták
Albert extra leták

Albert extra leták
07.01.-13.01.2015

aktuální leták Albert

aktuální leták Albert
03.01.-06.01.2015

speciální Albert leták

speciální Albert leták
10.12.-16.12.2014

aktuální Albert leták

aktuální Albert leták
26.11.-02.12.2014

extra Albert leták

extra Albert leták
19.11.-25.11.2014

mimořádný leták Albert

Frýdek-Místek: Řidiče čeká omezení na silnici z Ostravy do Beskyd - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Frýdek-Místek: Řidiče čeká omezení na silnici z Ostravy do Beskyd ParlamentníListy.cz Pracovat se bude v úseku od mostu přes odlehčovací kanál Olešná (v úrovni Hypermarketu Albert a čerpací stanice) až po kruhový objezd u Lidlu, a to v obou směrech. "Oprava je rozdělena do několika Etap a bude probíhat vždy v jednom jízdním směru.

Pečujte o sebe v létě s láskou - tn.cz

tn.cz Pečujte o sebe v létě s láskou tn.cz To vše a ještě mnohem více si většina lidí vybaví pod slovem léto. Vedle těchto velmi pozitivních představ si určitě také spousta lidí vzpomene na nepříjemnost, která s vyššími teplotami přichází, a tím je jistě pro všechny známé zvýšené pocení. Lidé ...

Od neděle se mění dopravní značení! - denik.cz

denik.cz Od neděle se mění dopravní značení! denik.cz Od hraničního přechodu na Hradec Králové bude zase doprava vedena od křižovatky u hypermarketu Albert zjednosměrněnou částí místní komunikace, přes železniční přejezd u zastávky v Bělovsi, po křižovatku se silnicí II/303 Kladská a Broumovská, dále ...a další »

Euro, za kolik? - Literární noviny v síti

Euro, za kolik? Literární noviny v síti Má pouze 200 gramů. V hypermarketu Albert (Ostrava-Dubina) jej pořídím za pouhých 73 Kč. U kila by to bylo 365 Kč. Tedy tolik, jako dní v roce. Hodnotím to ale, jako nuzný a vynucený rok (co rok) v garanci Evropské unie, předtím však našich vyjednávačů ... a další »

Rekonstrukce průtahu Náchodem včetně inženýrských sítí a ... - KrajskéListy.cz

KrajskéListy.cz Rekonstrukce průtahu Náchodem včetně inženýrských sítí a ... KrajskéListy.cz Ve směru od hraničního přechodu na Hradec Králové či Nové Město nad Metují bude doprava vedena od křižovatky u OD Albert hypermarket zjednosměrněnou částí místní komunikace (přes železniční přejezd u zastávky v Bělovsi) po křižovatku se silnicí ...a další »

Tisíce řidičů se v Náchodě řádně zapotí - Náchodský deník

Náchodský deník Tisíce řidičů se v Náchodě řádně zapotí Náchodský deník "Objízdná trasa pro nákladní vozidla bude vedena ve směru od Polska a Broumova od křižovatky u hypermarketu Albert okolo vlakové zastávky v Bělovsi do ulice Kladské a dále po ulici Kladské až na okružní křižovatku u Itálie a z této okružní křižovatky ... a další »

STK pro chlapy Petra Koukala - Vysočina News

Vysočina News STK pro chlapy Petra Koukala Vysočina News Akce probíhala od 25. května do 21. června, kdy z každého nákupu produktů značek Gillette, Head & Shoulders, Oral-B a Old Spice v supermarketech a hypermarketech Albert mířila 2 % na Nadační fond Petra Koukala a projekt STK pro chlapy. Vybrané ...

Spousta zavřených kas, fronty bůhvíkam. Pokladních je málo a ... - iDNES.cz

iDNES.cz Spousta zavřených kas, fronty bůhvíkam. Pokladních je málo a ... iDNES.cz Spousta pokladen, ale jen několik z nich je otevřených. Zákazníci v českých supermarketech a hypermarketech se tak často v dlouhých frontách musejí obrnit trpělivostí, než na ně při placení vůbec přijde řada. ... "Kdy nebudeme muset stát v nekonečných ... a další »