Albert hypermarket

Albert akční nabídka

Albert akční nabídka
01.04.-07.04.2015

Albert aktuální leták

Albert aktuální leták
25.03.-31.03.2015

akční nabídka Albert

akční nabídka Albert
18.03.-24.03.2015

aktuální leták Albert

aktuální leták Albert
11.03.-17.03.2015

speciální leták Albert

speciální leták Albert
11.02.-17.02.2015

Albert aktuální leták

Albert aktuální leták
28.01.-03.02.2015

mimořádný Albert leták
Albert extra leták

Albert extra leták
07.01.-13.01.2015

aktuální leták Albert

aktuální leták Albert
03.01.-06.01.2015

speciální Albert leták

speciální Albert leták
10.12.-16.12.2014

aktuální Albert leták

aktuální Albert leták
26.11.-02.12.2014

extra Albert leták

extra Albert leták
19.11.-25.11.2014

mimořádný leták Albert

S hrstí plnou mincí do obchodu raději nechoďte. Mají právo vás ... - Fincentrum.cz

Fincentrum.cz S hrstí plnou mincí do obchodu raději nechoďte. Mají právo vás ... Fincentrum.cz "V hypermarketech Albert mohou být peníze zaslané potrubní poštou přímou na danou pokladnu, v supermarketu musí pokladní přivolat hlavní pokladní, která jí donese potřebné množství peněz na vrácení zákazníkovi," vysvětluje Lukáš Hora praxi ze ...

Když pokladní viděla první výplatu, rozplakala se. Ne štěstím. I ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Když pokladní viděla první výplatu, rozplakala se. Ne štěstím. I ... ParlamentníListy.cz Na Odborový svaz pracovníků obchodu (OSPO) se tak i v poslední době obracejí zvláště zaměstnanci hypermarketu Albert od holandské korporace Ahold, kde odměny často bývají dost nízké. Paní Alena z Moravskoslezského kraje, která patří k dlouholetým ...

Lehká paprika byla těžká. Inspekce řeší úlet Albertu - denik.cz

denik.cz Lehká paprika byla těžká. Inspekce řeší úlet Albertu denik.cz Paní Marie doporučuje Mostečanům, aby si kontrolovali účtenky. Svou zkušenost z nákupu v hypermarketu Albert v Mostě označila za šokující. Váhy dělaly z lehkého zboží těžké a drahé. Marie zaplatila za ovoce a zeleninu o sto procent více, než měla.a další »

Orlová - hlavní město pervitinu v Česku. Sídlištní nuda žene stále ... - Reflex.cz

Reflex.cz Orlová - hlavní město pervitinu v Česku. Sídlištní nuda žene stále ... Reflex.cz Středobodem centra je hypermarket Albert , poblíž bazénu a městské knihovny. Sídliště působí v prosincovém počasí celkem depresivně. Přes opuštěná hřiště přejde jen pár lidí. Domy ale mají novou fasádu. Prostě typické sídliště, které byste našli i na ...

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníkyMaM.czAlbert k 25. výročí spouští věrnostní kampaň a soutěžMediaGuruAlbert oslaví 25. výročí novou věrnostní kampaní a velkou soutěží ...Marketingové novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Trik s metrem neuznáme, vzkazuje ČOI řetězci Albert. Za otevřené ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Trik s metrem neuznáme, vzkazuje ČOI řetězci Albert . Za otevřené ... Hospodářské noviny Albert nechá otevřený také hypermarket u autobusového nádraží v Českých Budějovicích. Pro dva supermarkety využije výjimku i řetězec Billa - na Letišti Václava Havla a hlavním vlakovém nádraží v Praze. Všechny tři případy výslovně zmiňuje zákon.Albert zkusí trik, část obchodů na svátek nezavře. Metro je také ...Aktuálně.czAlbert couvl, na svátek nechá otevřené jen dvě prodejnyTýden.czČOI chystá na pátek kontroly uzavření velkých prodejenČeské novinyEuroZpravy.CZ -ceskatelevize.cz/ct24všech 27 zpravodajských článků »

Sháňka po bytech v Opavě je obrovská. Poptávka převyšuje nabídku - denik.cz

denik.cz Sháňka po bytech v Opavě je obrovská. Poptávka převyšuje nabídku denik.cz Ta již předběžně nabízí k prodeji byty různého typu, které mají vzniknout v následujících dvou letech na území mezi hypermarketem Albert a Střední zemědělskou školou. Zde má být vytvořen bytový komplex se 160 bytovými jednotkami. Ilustrační foto.

Zlín připravuje Prštenskou příčku, unikátní nadjezd pomůže dopravě - iDNES.cz

iDNES.cz Zlín připravuje Prštenskou příčku, unikátní nadjezd pomůže dopravě iDNES.cz Jedním z míst, kde ztrácejí nejvíc času, je křižovatka v Prštném u hypermarketu Albert . Ta se ale celá promění: zmizí odsud semafory, přibude podchod a nadjezd. Přesněji řečeno estakáda, jež povede nad hlavním silničním tahem, sousedními kolejemi a ...a další »