Mountfield

Mountfield - sleva na bazény

Mountfield - sleva na bazény
od 31.5. do 10.6.2012

Jarůšek končí v Mladé Boleslavi a posílí Hradec. Mountfield získal ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Jarůšek končí v Mladé Boleslavi a posílí Hradec. Mountfield získal ... Aktuálně.cz Hradec Králové - Hokejisty Hradce Králové posílil reprezentační útočník Richard Jarůšek z Mladé Boleslavi. Obranu Mountfieldu přicházejí vyztužit Blaž Gregorc a Martin Štajnoch z Pardubic, Martin Bača ze Znojma a Jindřich Barák ze Skalice. Novou ... a další »

Hokejisté Hradce Králové se představí na Spenglerově poháru - České noviny

České noviny Hokejisté Hradce Králové se představí na Spenglerově poháru České noviny Mountfield HK o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách. Jubilejní 90. ročník budou hrát vedle Hradce Králové a tradičních účastníků Davosu a Kanady také Lugano, Dinamo Minsk a Jekatěrinburg. Hraje se tradičně od 26. do 31. prosince.Pocta Hradci Králové. Zahraje si Spengler Cup, pomohl tomu i BednářiSport.czvšech 2 zpravodajských článků »

Z hobbymarketů se lidem nejčastěji vybaví Obi, nejvíce loni utratil za ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Z hobbymarketů se lidem nejčastěji vybaví Obi, nejvíce loni utratil za ... Marketingové noviny Při pohledu do monitoringu inzerce Ad Intel společnosti Nielsen Admosphere je patrné, že reklamní prostor v nejvyšší ceníkové hodnotě využil v posledních dvou letech v segmentu "Hobby, potřeby pro kutily" Mountfield - v roce 2015 mu navíc patřil ...

Výprodej za třetinu ceny? Mountfield klamal se slevami, musí ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Výprodej za třetinu ceny? Mountfield klamal se slevami, musí ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Mountfield musí zaplatit pokutu ve výši 160 tisíc korun kvůli reklamě, v níž lákal na "povánoční výprodej za třetinu ceny". Tak vysoká sleva se totiž týkala jen velmi malé části sortimentu, přestože to na první pohled nebylo ... a další »

Postavte si dům a my vám ještě vrátíme peníze - TZB-info

Postavte si dům a my vám ještě vrátíme peníze TZB-info ... tím více peněz se do Vaší peněženky vrátí. Pokud nakoupíte nad 300 000 Kč minimálně 5 stavebních prvků, získáte zpětný bonus 5% z prodejní ceny formou poukázky na další zboží. A to nejen v prodejnách BigMat, ale i v prodejnách Ikea nebo Mountfield .a další »

Pondělkem startuje prodej permanentek - Hradecký deník

Hradecký deník Pondělkem startuje prodej permanentek Hradecký deník Hradec Králové - Hokejový klub Mountfield HK v pondělí rozjíždí prodej permanentních vstupenek na sezonu 2016/17. Do prodeje jdou dvě verze permanentních vstupenek - základní (pouze na 26 domácích utkání základní části) a sezonní (základní část + ...

Kudrna a odchod z hokeje? Kdepak, Mountfield v něm má ... - iSport.cz

iSport.cz Kudrna a odchod z hokeje? Kdepak, Mountfield v něm má ... iSport.cz Když před necelými dvěma týdny se slzami na krajíčku opouštěl extraligový led porážkou v Mladé Boleslavi, zdálo se, že to je na dlouho poslední "velký" moment Jaroslava Kudrny na tuzemské scéně. Čtyřicetiletý veterán ohlásil konec kariéry s tím, že sám ...

Mountfield zrušil pozici PR manažera, Goldmann vydržel pouze ... - MaM.cz

MaM.cz Mountfield zrušil pozici PR manažera, Goldmann vydržel pouze ... MaM.cz Mountfiled k dané situace vydá v příštích dnech tiskovou zprávu. Mountfield tak během několika měsíců opouští další PR manažer. Podobná situace se totiž stala už vloni na podzim, Lenka Uzun vydržela na pozici PR manažerky a tiskové mluvčí dva měsíce.