Lego

Když se na Lego vrhnou dospělí. Výstava impozantních modelů na ... - Reflex

Reflex Když se na Lego vrhnou dospělí. Výstava impozantních modelů na ... Reflex Lego je možná míněno jako hračka pro děti, ale když se do něj pustí dospělí modeláři, stává se z kostiček umění svého druhu. Impozantní hrady, nápadité scénky i neuvěřitelné mechanismy, to vše je k vidění na výstavě Kostkománie v Lipně nad Vltavou.Kostkománie 2016: Hranatá slast! Hrad Bouzov i vysílač Ještěd z lega Blesk.czvšech 3 zpravodajských článků »

Pokračování LEGO® příběhu se pořádně zpozdí - filmserver.cz

filmserver.cz Pokračování Lego ® příběhu se pořádně zpozdí filmserver.cz Fotografie z filmu / The Lego Batman Movie Ne každá novinka musí být dobrá a přesně to potvrzuje i zpráva, kterou dnes vydala společnost Warner Bros. Po obrovském úspěchu animovaného Lego ® příběhu z roku 2014 byl případný sequel prakticky jistý.

Piráti neuspěli s dovoláním kvůli omluvě společnosti Lego - denik.cz

denik.cz Piráti neuspěli s dovoláním kvůli omluvě společnosti Lego denik.cz Brno - Česká pirátská strana neuspěla s dovoláním proti verdiktu, který jí nařídil omluvit se firmě Lego . Důvodem bylo použití charakteristických figurek v předvolebním spotu. Nejvyšší soud (NS) dovolání odmítl, řekla Markéta Puci, mluvčí Městského ... a další »

IEA: Grand Prix za efektivní digitál si odnáší Lego - MediaGuru

MediaGuru IEA: Grand Prix za efektivní digitál si odnáší Lego MediaGuru Porota letos hodnotila 68 projektů, z nichž na shortlist se jich v devíti kategoriích dostalo 37. Grand Prix si odnesla společnost Lego za svůj vánoční seznam přání Lego Wish list. Po dvou cenách získaly agentury Dark Side, Media Factory a Wunderman.a další »

Foto: Perfektní do nejmenšího detailu. LEGO chystá stavebnici ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Foto: Perfektní do nejmenšího detailu. Lego chystá stavebnici ... Aktuálně.cz Z celkem 1167 dílů se bude skládat nová stavebnice Lego . Jejím výsledkem bude detailně propracovaný Volkswagen Brouk ze šedesátých let vybavený surfovacím prknem, sadou několika různých registračních značek a dalšími detaily. Populární ...a další »

LEGO Star Wars: The Force Awakens humorem nešetří, zahrajte si ... - CDR.cz

CDR.cz Lego Star Wars: The Force Awakens humorem nešetří, zahrajte si ... CDR.cz Jedním takovým jsou také nové Lego Star Wars: The Force Awakens. Ty studio Travellers Tales Games nejprve prezentovalo humorným trailerem, pak ale nabídlo také hratelné demo, a vy se tak můžete pokochat 20ti minutami z hraní. Ani další Lego Star ...a další »

IEA 2015: Efektivitě digitálních kampaní vévodí vánoční seznam ... - Marketing Journal

Marketing Journal IEA 2015: Efektivitě digitálních kampaní vévodí vánoční seznam ... Marketing Journal Vítězem Grand Prix se stal Lego vánoční seznam přání. Děti mohly na speciální stránce zábavným způsobem vybrat svou oblíbenou stavebnici a upozornit rodiče, co by měli Ježíškovi vyřídit. Této kampani náleží zároveň zlato v kategorii Spotřební zboží a ...

Kam za zábavou? Do Kudlovic na košt, na památné domky, na lego ... - Slovácký deník

Slovácký deník Kam za zábavou? Do Kudlovic na košt, na památné domky, na Lego ... Slovácký deník Kam za zábavou? Do Kudlovic na košt, na památné domky, na Lego do Zlína. Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.a další »