Lego

Chystané Lego Worlds u nás vyjde v češtině - denik.cz

denik.cz Chystané Lego Worlds u nás vyjde v češtině denik.cz Chystané Lego Worlds u nás vyjde v češtině. Distributor Cenega Czech oznámil, že připraví lokalizaci pro budovatelskou hru ze známého kostičkového světa. Lego Worlds hráčům nabídne české titulky. Jde vůbec o první hru z této série, která bude ...a další »

Lego Boost: nová řada stavebnice má naučit programovat i ty ... - MobilMania.cz

Hospodářské noviny Lego Boost: nová řada stavebnice má naučit programovat i ty ... MobilMania.cz Také výrobce stavebnic Lego si na CES 2017 přichystal zajímavou premiéru, uvedl zde novou řadu Lego Boost. Ta je určena dětem ve věku od 7 do 12 let a má je naučit kromě kreativního stavění kostek i základy programování. Prvním produktem, který Lego  ...Robot či kočka z Lega budou učit děti programovatHospodářské novinyLego představilo novou řadu Boost, děti budou stavět i programovat ...iDNES.czLEGO Boost - nová robotická stavebnice nejen pro dětiHybrid.czHospodářské noviny -DesignVid.czvšech 9 zpravodajských článků »

LEGO City Undercover vyjde na jaře i na Xbox One, PS4, PC a ... - Doupě.cz

Doupě.cz Lego City Undercover vyjde na jaře i na Xbox One, PS4, PC a ... Doupě.cz Lego City Undercover již můžete znát z Wii U. Na jaře letošního roku se toto Lego GTA podívá i na jiné platformy.První trailer z předělávky Lego City Undercover pro PC - PCTuningpctuningvšech 2 zpravodajských článků »

Na výstavě modelů z kostek lego je k vidění Titanic i Navrátilová ... - České noviny

České noviny Na výstavě modelů z kostek Lego je k vidění Titanic i Navrátilová ... České noviny Praha - Do Prahy zavítala výstava modelů z kostek stavebnice Lego, kterou na Výstaviště v Holešovicích přivezli polští pořadatelé. Hlavním lákadlem jsou ...a další »

Hrajte s Nedělním Bleskem o ceny k filmu LEGO Star Wars - Blesk.cz - Blesk.cz

Blesk.cz Hrajte s Nedělním Bleskem o ceny k filmu Lego Star Wars - Blesk.cz Blesk.cz Správnou odpověď na soutěžní otázku uveřejněnou v Nedělním Blesku posílejte pomocí SMS od 15. 1. 2017 (00.00 hod.) do 18.1. 2017 (24.00 hod.) na číslo ...a další »

Radek Pokorný: Progresivní IKEA, uvědomělá Spořitelna a korektní ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Radek Pokorný: Progresivní Ikea, uvědomělá Spořitelna a korektní ... ParlamentníListy.cz Když hračkářský gigant Lego letos podpořil stažením svých reklam z protiimigračních webů ve Velké Británii multikulturní agendu, mnoho příslušníků střední třídy koupilo letos svým dětem k vánocům místo LEGA například stavebnici Merkur. Když významná ...

LEGO Worlds poprvé v historii série dostane české titulky - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Lego Worlds poprvé v historii série dostane české titulky EuroZpravy.CZ Lego Worlds hráčům nabídne možnost objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy nebo Yeti strachující se ...

Lego nabídne dětem, ať si postaví a naprogramují robota - RESPEKT - Respekt.cz

Lego nabídne dětem, ať si postaví a naprogramují robota - RESPEKT Respekt.cz Douglas Rushkoff - myslitel a teoretik médií, jedna ze zakládajících postav kyberpunku a muž, který by vždycky upřednostnil Linux před Applem - kdysi...a další »