Lego

Svět z tisíců kostiček stavebnice Lego - Karvinský deník

Karvinský deník Svět z tisíců kostiček stavebnice Lego Karvinský deník Svět z tisíců kostiček stavebnice Lego . Malí i velcí si ve Výstavní síni Viléma Wünscheho v Kulturním domě L. Janáčka v Havířově přijdou na své na výstavě Svět kostiček, kterou tvoří modely ze stavebnice Lego . dnes 16:44. SDÍLEJ: Výstava modelů ze ...

Lego vede kostičkovou válku ve zbrojení. Násilí ve stavebnicích roste - iDNES.cz

iDNES.cz Lego vede kostičkovou válku ve zbrojení. Násilí ve stavebnicích roste iDNES.cz Na první pohled úsměvný výzkum provedli novozélandští vědci z univerzity v Canterbury. Analyzovali míru násilí v produktech společnosti Lego . Zjistili, že jej v nejpopulárnější stavebnici na světě přibývá. Zbraně obsahuje téměř třetina výrobků Lega , ...a další »

Zbraně a boj. Lego je rok od roku násilnější - Euro.cz

Euro.cz Zbraně a boj. Lego je rok od roku násilnější Euro.cz "Stavebnice Lego už nejsou tak nevinné, jak bývaly," tak zní stanovisko novozélandských výzkumníků z univerzity v Cambridge, jak jej pro list The Guardian přetlumočil vedoucí týmu Christopher Bartneck. Studie, která se zabývala přítomností násilné a ...a další »

Telefon ve stylu LEGO se ukázal jako nesmysl. Ani projekt Ara od ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Telefon ve stylu Lego se ukázal jako nesmysl. Ani projekt Ara od ... Hospodářské noviny Vizi telefonu jako skládačky podobné stavebnici Lego představil Google před třemi lety. Nic takového ale zatím nebude. Místo stavebnice se ARA dostane na trh v omezené podobě, která umožní výměnu některých modulů. Jádro telefonu - procesor, paměť ...a další »

Lego otevřelo v Šanghaji svůj největší obchod na světě - E15.cz

E15.cz Lego otevřelo v Šanghaji svůj největší obchod na světě E15.cz Dánský výrobce hraček Lego otevřel v Šanghaji svůj největší obchod na světě. Obchod je vyzdobený draky, mrakodrapy a dalšími stavbami vytvořenými z oblíbených barevných umělohmotných kostek. Dvoupatrový obchod o rozloze 1000 metrů čtverečných ...a další »

Rodina vlastnící Lego předává některé role na syna - denik.cz

denik.cz Rodina vlastnící Lego předává některé role na syna denik.cz Kodaň - Rodina, která založila a vlastní dánského výrobce dětských stavebnic Lego , se rozhodla provést změnu ve vedení společnosti Lego . Vnuk zakladatele společnosti Kjeld Kirk Kristiansen (68) si vymění funkce se svým synem Thomasem Kirkem (37): ...

Lego odmítlo prodat stavebnici Aj Wej-wejovi. Byla to chyba ... - Echo24.cz

Echo24.cz Lego odmítlo prodat stavebnici Aj Wej-wejovi. Byla to chyba ... Echo24.cz Šéf známé dánské značky Lego se omluvil čínskému umělci Aj Wej-wejovi za to, že mu firma loni odmítla prodat součástky stavebnice pro jeho novou uměleckou instalaci. Podle vnuka zakladatele hračkářského impéria došlo k "interní chybě", když si jeden ...a další »

Místo hračky vypadla z dětského časopisu Lego ampulka s lékem - denik.cz

denik.cz Místo hračky vypadla z dětského časopisu Lego ampulka s lékem denik.cz Liberec - "Mami, co to je?" přinesl šestiletý Viktor své mamince ukázat "nečekaný" dárek, který našel pod igelitovou fólií v časopise Lego . Vytřeštěná maminka, paní Růžena z libereckého Vesce, s hrůzou zjistila, že její syn drží v ruce místo slibované ...