Lego

Půl milionu kostiček lega stvoří na zámku svět pirátů i Hvězdných ... - iDNES.cz

iDNES.cz Půl milionu kostiček lega stvoří na zámku svět pirátů i Hvězdných ... iDNES.cz Hlavně otcové a jejich synové by si měli v kalendáři tučně vyznačit pátek 31. března. To začíná na pardubickém zámku velká výstava stavebnice Lego.Svět kostiček v Pardubicích. Východočeské muzeum vystaví ... - TýdenTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Fyzická verze Lego City na Switch odkazuje na 13GB download ... - BonusWeb.cz

BonusWeb.cz Fyzická verze Lego City na Switch odkazuje na 13GB download ... BonusWeb.cz Uživatel Redditu získal v předstihu switchovou verzi městské akce Lego City Undercover a všiml si dvou zajímavých věcí. Obal zmiňuje, že hra vyžaduje ...a další »

V LEGO Worlds můžete vytvořit i Metal Gear Solid - Živě.cz

Živě.cz V Lego Worlds můžete vytvořit i Metal Gear Solid Živě.cz Lego Worlds je multiplayerovým sandboxem, který vám dovolí vytvořit takřka cokoliv, dokonce i další hru. Uživatel Bearly Regal se tak rozhodl pustit se do stavění a předělává na PS4 do kostiček Metal Gear Solid. Už z úvodního videa lze vycítit solidní ...

Lego vyslyšelo fanoušky. Figurky vyvede podle skutečných ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Lego vyslyšelo fanoušky. Figurky vyvede podle skutečných ... Seznam Zprávy Lego představí novou sadu figurek vědkyň a astronautek z NASA. V sadě nebude chybět ani Margaret Hamiltonová, která napsala důležité programy pro projekt Apollo a pomohla dostat Američany na Měsíc.Lego začne vyrábět figurky inspirované inženýrkami z NASALidovky.czKosmonautky a vědkyně NASA se stanou nesmrtelnými. Budou mít ...Český rozhlasvšech 4 zpravodajských článků »

Chtěli si stavět lego i na stěně, vymysleli speciální elastickou pásku - iDNES.cz

iDNES.cz Chtěli si stavět Lego i na stěně, vymysleli speciální elastickou pásku iDNES.cz Představte si, že byste mohli stavět stavebnicové kostky i na rohy a stěny pokoje či nábytku. Nebo třeba na svůj oblíbený snídaňový hrnek. Představy o tom, co všechno by šlo postavit, když nejste omezeni jen rovnou plochou, rázem dostanou křídla.

Lego Mindstorms jako levný laboratorní nástroj pro vědce - Svět hardware

Svět hardware Lego Mindstorms jako levný laboratorní nástroj pro vědce Svět hardware Profesor Otto Wichterle použil Merkur pro výrobu prvních kontaktních čoček, tak proč by mladí vědci nemohli začínat na Lego Mindstorms? Tato platforma totiž může alespoň částečně a pro začátek nahradit drahé laboratorní vybavení, které se používá v ...

Lego šlape na brzdu. Růst přes rekordní tržby zpomaluje - iDNES.cz

iDNES.cz Lego šlape na brzdu. Růst přes rekordní tržby zpomaluje iDNES.cz Nový šéf Lega Bali Padda pro BBC uvedl, že růst z posledních let byl až "nadpřirozený" a že nynější zpomalení je víc v souladu s dlouhodobou udržitelností. Provozní zisk se loni zvýšil o 1,7 procenta na 12,4 miliardy dánských korun (přes 45 miliard Kč ... Příjmy výrobce stavebnic Lego stouply loni na rekordČeské novinyvšech 5 zpravodajských článků »

Kostičky ve stavu beztíže. Nový dílek Lego skládačky bude muzikál ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Kostičky ve stavu beztíže. Nový dílek Lego skládačky bude muzikál ... Lidovky.cz Lego Batman film, druhý celovečerní snímek z dílny Lego , zaznamenal kritický úspěch. Již třetí týden za sebou válcuje americká kina, kde zatím vydělal přes 133 milionů dolarů. V tuzemských kinech se mu také daří, ačkoliv je na druhé pozici za Padesáti ...