Lego

Lego, kolo, zdraví a štěstí. Přání dětí letěla do mraků - Ústecký deník

Ústecký deník Lego , kolo, zdraví a štěstí. Přání dětí letěla do mraků Ústecký deník Lego , kolo, zdraví a štěstí. Přání dětí letěla do mraků. Chabařovice - V očekávání Vánoc se na fotbalovém hřišti v Chabařovicích sešla v pátek odpoledne více než stovka dětí s rodiči. Chabařovičtí rodáci je pozvali na vypouštění balónků s vánočními ...

Lego mění své vedení. Dánská firma se chce zaměřit i na chudší děti ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Lego mění své vedení. Dánská firma se chce zaměřit i na chudší děti ... Hospodářské noviny Pod jeho vedením tržby Lega každým rokem rostou skoro o 20 procent a loni dosáhly téměř 36 miliard dánských korun (130 miliard českých korun). Výrobci ikonických kostiček z plastu se loni navíc podařilo sesadit amerického výrobce barbín Mattel z trůnu ...Lego přijde po letech o vedení. Novým ředitelem bude cizinecTýden.czŠéfem dánského výrobce stavebnic Lego se poprvé stane cizinecAktuálně.czvšech 6 zpravodajských článků »

V Londýně byl otevřen největší LEGO obchod | Objevit.cz - Objevit

Objevit V Londýně byl otevřen největší Lego obchod | Objevit.cz Objevit V Londýně na Leicesterském náměstí byl otevřen největší Lego obchod na světě, kde můžete zhlédnout Lego modely londýnského metra, Elizabeth Toweru, ...a další »

LEGO Brickheadz umožní stavět kostičky ve VR - Svět Androida

Svět Androida Lego Brickheadz umožní stavět kostičky ve VR Svět Androida Virtuální realita se stává stále a stále dostupnější a populárnější. Jeden z důvodů je i to, že velké značky si začínají uvědomovat potenciál na trhu. A to třeba Lego Brickheadz, které přináší virtuální realitu k oblibeným stavebnicím.

LEGO Worlds otevře hráčům svou náruč z kostek v únoru příštího ... - Games.cz

Games.cz Lego Worlds otevře hráčům svou náruč z kostek v únoru příštího ... Games.cz Jaká hra ukázala, že v kostkách leží základ tvůrčí činnosti ještě před Minectaftem? Správně, Lego. Ostatně, když PC verze vstoupila do early accessu v půlce ...LEGO Worlds: útok na Minecraft přijde v únoru | Svět hardwareSvět hardwarevšech 4 zpravodajských článků »

Lego otevřelo první továrnu v Asii. Levných padělků se nebojí - Euro.cz

Euro.cz Lego otevřelo první továrnu v Asii. Levných padělků se nebojí Euro.cz Podle odborníků ale bude mít Lego i přes výstavbu nové továrny svou pozici v Asii stále těžší, než na jiných světadílech. Nejen v Číně jsou totiž populární téměř dokonalé plagiáty stavebnice, které přitom mnohdy vyjdou až několikanásobně levněji. Lego ...

Lego přestane inzerovat v Daily Mail, vadí mu šíření nenávisti - Deník - denik.cz

Lidovky.cz Lego přestane inzerovat v Daily Mail, vadí mu šíření nenávisti - Deník denik.cz Kodaň/Londýn - Přední světový výrobce hraček Lego přestane inzerovat v britském deníku Daily Mail. List totiž podle aktivistů živí nenávistné postoje a to...Lego přestane inzerovat v Daily Mail, vadí mu šíření nenávistiLidovky.czLego už nebude inzerovat v Daily Mailu. Aktivisté slavíMaM.czFirma Lego rozvázala spolupráci s nenávistným xenofobním ...Britské listyAktuálně.cz -Echo24.czvšech 8 zpravodajských článků »

Kupte si expediční Trabant 601 z Lega. Světový unikát sestavil ... - Auto.cz

Auto.cz Kupte si expediční Trabant 601 z Lega . Světový unikát sestavil ... Auto.cz Pokud stále sháníte vánoční dárek s automobilovou tématikou a nevíte si rady, máme pro vás jeden tip - Trabant 601 S Universal z Lega . Takových byste na internetu jistě našli spoustu, byť se vždycky nemusí jednat o oficiální sady, věrná kopie ...