Lego

Thomas Visby Snitker (Lego): Špatné nápady díky UX testování ... - Lupa.cz

Lupa.cz Thomas Visby Snitker (Lego ): Špatné nápady díky UX testování ... Lupa.cz Digitální chování dětí je opravdu velmi odlišné, a proto společnosti, jako například i Lego , čelí v tomto směru velkým výzvám. Na jednu stranu můžeme lokalizovat a vytvářet na míru co to dá, ale to je velmi drahé. Na druhou stranu Lego jako takové ...

České molekulární lego je klíčem pro poražení bakterií odolných ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 České molekulární Lego je klíčem pro poražení bakterií odolných ... ceskatelevize.cz/ct24 Jeden z nejvážnějších problémů poslední doby: Bakterie si budují odolnost na antibiotika. Úmrtnost při takových rezistentních infekcích ve světě dosahuje až 44 %. Už se s tím potýkají i čeští lékaři."Molekulární Lego " má léčit streptokoka. Češi našli cestu k silným ...MS v Hokejivšech 12 zpravodajských článků »

V novém pokračování série Lego se opět objeví Marvel hrdinové - Týden.cz

Týden.cz V novém pokračování série Lego se opět objeví Marvel hrdinové Týden.cz Úspěšná herní série Lego bude letos pokračovat s aktuálně představeným dílem Lego Marvel Super Heroes 2. Tvůrci podobně jako v případě prvního dílu z roku 2013 slibují kompletně nové a originální dobrodružství. Tím tak získají dostatek svobody a ...LEGO Marvel Super Heroes 2 zkombinuje hrdiny z různých ...Games.czLEGO Marvel Super Heroes 2 - NOVINKY - superhrdinové se vracejíGamingSite.czvšech 4 zpravodajských článků »

Lego, pohádkář, hokej... Pozor, malé země: Dánsko je váš vzor! - iSport.cz

iSport.cz Lego , pohádkář, hokej... Pozor, malé země: Dánsko je váš vzor! iSport.cz Na aktuálním šampionátu sice Dánsko neoslnilo tak jako loni, jejich hokejový vzestup v posledních letech by si ale menší země mohli brát za vzor. Ne mohli, spíš by měli. Do elitní skupiny MS postoupili Dánové v roce 2002 a od té doby nikdy nespadli ... a další »

Stavebnice Lego Saturn V bude pro malé i velké kluky. Metr vysoká ... - Živě.cz

Živě.cz Stavebnice Lego Saturn V bude pro malé i velké kluky. Metr vysoká ... Živě.cz V červnu se za 120 dolarů začne prodávat nová stavebnice z řadě Lego Ideas: NASA Apollo Saturn V. Bude to legendární raketa Saturn V, která sloužila mezi lety 1967-1973 při cestách k Měsíci. Lego Ideas je komunitní program Lega , ve kterém fandové ...a další »

Drahé napodobeniny, igelitové tašky a lego na přehlídkových molech - iDNES.cz

iDNES.cz Drahé napodobeniny, igelitové tašky a Lego na přehlídkových molech iDNES.cz Jeho prodejní cena se pohybovala okolo 170 tisíc korun (cca 5 370 liber), což byl dvojnásobek ceny, kterou byste dali za ikonickou koženou kabelku totožné značky. Jeden z expertů na Lego se dokonce vyjádřil, že výrobní náklady plastové kabelky by prý ...

Lego, pohádkář, hokej... Pozor, malé hokejové země: Dánsko je váš ... - Blesk.cz

Blesk.cz Lego , pohádkář, hokej... Pozor, malé hokejové země: Dánsko je váš ... Blesk.cz Na aktuálním šampionátu sice Dánsko neoslnilo tak jako loni, jejich hokejový vzestup v posledních letech by si ale menší země mohli brát za vzor. Ne mohli, spíš by měli. Do elitní skupiny MS postoupili Dánové v roce 2002 a od té doby nikdy nespadli ...

Přehrajte si historii letů na Měsíc s LEGO raketou Saturn V - Svět hardware

Svět hardware Přehrajte si historii letů na Měsíc s Lego raketou Saturn V Svět hardware Přehrajte si historii letů na Měsíc s Lego raketou Saturn V. Přehrajte si historii letů na Měsíc s Lego raketou Saturn V. 3.5.2017 , Jan Vítek, aktualita. Lego Ideas nám nabídne jednoduchou, ale pěkně provedenou stavebnici NASA Apollo Saturn V, která ...a další »